PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :مشکل در nero 6 لطفا کمکم کنید :

Razel
09-07-2005, 19:47
سلام
در برنامه nero 6قسمت data چند تا گزینه هستش که اگه کسی اطلاعاتی راجع به اونا داره لطفا راهنماییم کنه.
گزینه ها اینا هستند:

make EFI bootable cd
make UDF cd
make UDF/ISO cd
make Hybrid cd
make Mixed mode cd

دمتون گرم :wink:

jahannamy
11-07-2005, 14:41
بيشتر ميگي

farhad resalati
11-07-2005, 14:48
جهنم جان این عکست خیلی بزرگه خورد تو صورتمون لطفا کوچیکش کن :wink: در مورد سوال دوستمون من هم مثل شما با این ها کار نکردم و لی اگه مهمه برات شروع کنم به در توردن جیک و پیکش

Mehdi_Best
11-07-2005, 15:11
دوست عزيز سلام. من اونهايي كه در موردش اطلاع دارم رو مي نويسم:

make UDF cd
يونيورسال ديتا فورمت كه قالبي است كه تمام سيستم ها رو ساپورت مي كنه و در هر سيستم عاملي قابل نمايش است. مثلا در اپل مكينتاش و ويندوز و غيره نمايش داده بشه. چون سي دي هاي معمولي كه رايت مي شوند به عنوان مثال در اپل مكينتاش قابل نمايش نمي باشند.
-------------------------
make Hybrid cd
يك نوع سي دي دو رگه است (دقيقا به همون معناي كلمه). يعني سي دي كه بخشي از اون ويندوزي و بخشي از اون اپل مكينتاشي است. وقتي در ويندوز بخواي استفاده كني فقط قسمتي از سي دي كه مربوط به ويندوز است رو نمايش مي ده و وقتي در اپل مكينتاش استفاده كني فقط اون قسمتي كه براي اپل مكينتاش رايت شده رو نمايش مي ده
---------------------------
make Mixed mode cd
يك نوع سي دي است كه track هاي صوتي و track هاي ديتا داره. يعني به اين صورت كه ابتدا track هاي صوتي در آن رايت مي شود و سپس track هاي ديتا. اين امر هم به اين خاطر است كه قابل پخش در دستگاه هاي پخش صوت خانگي باشد. (به خاطر اينكه track هاي صوتي ابتدا رايت شده است. چون اگه در آخر رايت شود قابل پخش در دستگاه هاي پخش صوت خانگي نخواهد بود).
فرق اين نوع سي دي با سي دي صوتي معمولي اين است كه track ديتا هم داره و مي شه داده هاي كامپيوتر رو هم كپي كرد.

AveCina
11-07-2005, 15:19
UDF/ISO هم فکر کنم همونیه که آقا مهدی گفت + یه جوری امیج هم توش نقش داره ! مثلا شاید بصورت هیمیج نشون داده میشه !
آقا مهدی ممنون ! توضیحاته کاملی بود !

Mehdi_Best
11-07-2005, 17:09
avecina جان سلام. من اين UDF/ISO رو متاسفانه نديدم. حالا يه توضيحي در موردش مي دم.

فرقش با UDF كه در بالا توضيح دادم در اينه كه در داس هم ساپورت مي شه. يعني به صورتي رايت مي شه كه عليرغم اينكه در همه سيستم عامل ها ساپورت مي شود در داس هم نمايش داده مي شود.

Razel
11-07-2005, 21:16
مهدی جان ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی
اگه ممکنه یکی هم در مورد EFI bootable cdو تفاوت آن با bootable cd معمولی یه کم توضیح بده.
دمتون گرم :wink:

hoseinquest
13-07-2005, 23:34
سلام
موضوع خوبی مطرح کردی
مهدی جان توضیح درستی داده اما کامل نیست که به زودی کاملشو مینویسم

Razel
21-07-2005, 22:02
حسین آقا پس چی شد؟ :roll:
من همچنان منتظرم :wink:

Mehdi_Best
21-07-2005, 22:58
razel جان سلام.
شما حرف حسين جان رو زياد جدي نگير. اون شبي كه ايشون اين پست رو داد من آنلاين بودم. در خيلي از تاپيك ها همين حرف رو مي زد!!! احتمالا براي بالا بردن تعداد پستها!

Razel
22-07-2005, 00:40
ممنون مهدی جان
بالا بردن پست چه معنی داره؟ :shock:
ما اینجا اومدیم که مشکلات همدیگه رو حل کنیم یا پستهامونو بالا ببریم؟ :x .
نکنه به اونایی که پست بیشتری دارن چیزی میدن که حسین آقا اینقدر دنبالشه.
اگه خبریه به ما هم بگید :lol:
انجمن کی می خواد با اینجورآدما برخورد کنه؟

Mehdi_Best
22-07-2005, 09:39
سلام. متاسفانه براي بعضي از دوستان اينطور جا افتاده و اين شائبه پيش اومده كه با بالا رفتن پست چيزي مي دهند. بارها گفته شده كه مثلا مدير شدن يا ... به تعداد پستها ربطي نداره اما باز هم بعضي ها دست بردار نيستند. مديريت انجمن هم تا حدي مي تونه جلوي اين اشخاص رو بگيره و بهترين راه اينه كه خود دوستان رعايت كنند.

Razel
22-07-2005, 22:26
کسی نیست راجع به سوالم توضیحات کاملتری بده؟ :(