PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد N72

x_2007
26-02-2007, 21:17
سلام به همگی :مدتیه که عکسهای داخل گوشیم بعداز یه مدت باز نمیشن ویک علامت خط روی انها میاد البته بعضی وقتها درست میشه. ضمنا از بابت ویروسی بودن هم خیالتون جمع باشه با انتی ویروس کاسپر اسکای اپدیت شده مموری رو اسکن کردم هیچ ویروسی نداشت ضمنا گوشی رو مستر ریست هم کردم فایده نداشت. اگه لطف کنید وبه من کمک کنید اگه میشه یه مموری 1 گیگ پرسرعت هم برای N72معرفی کنید .ببخشید که طولانی شدددددددددددددد.:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blink:

ali_golden
01-03-2007, 00:05
سلام به همگی :مدتیه که عکسهای داخل گوشیم بعداز یه مدت باز نمیشن ویک علامت خط روی انها میاد البته بعضی وقتها درست میشه. ضمنا از بابت ویروسی بودن هم خیالتون جمع باشه با انتی ویروس کاسپر اسکای اپدیت شده مموری رو اسکن کردم هیچ ویروسی نداشت ضمنا گوشی رو مستر ریست هم کردم فایده نداشت. اگه لطف کنید وبه من کمک کنید اگه میشه یه مموری 1 گیگ پرسرعت هم برای N72معرفی کنید .ببخشید که طولانی شدددددددددددددد.:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blink:

دوست عزيز
من نميدونم گوشي شما حالا ويروسيه يا نه
ولي اين رو ميدونم كه اگر ويروسي باشه شما نميتوني با آنتي ويروس كامپيوتر ويروس كشيش كني
چون ويروسي كه براي اسمارت فون ها نوشته ميشه با ويروسي كه براي PC ها هست متفاوته
شما بايد يك آنتي ويروس بر روي گوشيت نصب كني و با اون عمليات ويروس يابي رو انجام بدي
دوستاني كه اطلاعات بيشتر دارند لطفا اگر اشتباه مي كنم راهنمايي كنند :cool:

root professional
07-03-2007, 23:26
اگه گوشيت گارانتي اتصالاته مي توني ببريش اونجا نرم افزاري باشه سه سوته.
اگه نيست فلشش كن.

ONLY_NOKIA
11-03-2007, 15:03
احتمالا براي برنامه گوشيت مشكلي پيش اومده برو گارانتي كارت راه ميفته