PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینت عکسها در سایزهای مختلف

araz_evil
26-02-2007, 01:52
چه جوری می شه مثلا چند تا عکس 3*4 تو یه صفخه ی a4 پرینت گرفت.؟ متشکرم.

sepidehjo0n
26-02-2007, 02:21
وقتي پرينت رو انتخاب مي كني يه سري تنظيماتي مياد printpropertise كه تو اونا بايد بگردي و تعداد عكس مورد نظر تو يه صفحه رو پيدا كني.

msa d820
12-03-2007, 21:27
سلام سپیده جون عزیز شرمنده بازم مزاحمتون شدیم تورو خدا جواب بدین اگه میشه عزیز جواب بدین تا الاف نباشیم من شمارو addکردم اگه ناراحت نشین می خواهم بیشتر باهاتون آشنا بشم قربان شما
پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته ي دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي

msa d820
13-03-2007, 00:00
سلام سپیده جون منم مزاحم همیشگی شما با عرض معزرت نمی دونم شما اصلا به پست های ما توجه کردین ما از بس برای شما پست دادیم کلا سایت پر از پست های ما شده نمی دونم شما این پست هارو می خونید یا نه ولی امیدوارم اگه خوندین جواب منو بدین عزیز من می خواستم شما با آن دست های هنرمندتان برایم لوگو و آرم درست کنید البته اگه زحمتی نباشه درضمن من شمارو addکردم البته اگه ناراحت می شین بهم اطلاع بدین چون می خواستم با هاتون بیشتر آشنا بشم درضمن اگه با پیشنهاد من موافق هستین یا نیستین بهم اطلاع بدین تا الاف نباشیم درضمن آرم برای mostafa و msad820باشه
[COLOR="Blue"]پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته ي دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي bay

andyan
13-03-2007, 00:27
سلام سپیده جون منم مزاحم همیشگی شما با عرض معزرت نمی دونم شما اصلا به پست های ما توجه کردین ما از بس برای شما پست دادیم کلا سایت پر از پست های ما شده نمی دونم شما این پست هارو می خونید یا نه ولی امیدوارم اگه خوندین جواب منو بدین عزیز من می خواستم شما با آن دست های هنرمندتان برایم لوگو و آرم درست کنید البته اگه زحمتی نباشه درضمن من شمارو addکردم البته اگه ناراحت می شین بهم اطلاع بدین چون می خواستم با هاتون بیشتر آشنا بشم درضمن اگه با پیشنهاد من موافق هستین یا نیستین بهم اطلاع بدین تا الاف نباشیم درضمن آرم برای mostafa و msad820باشه
[COLOR="Blue"]پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته ي دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي bay

دوست عزیز اینجا چت روم نیست! اگر میخواهید با کسی آشنا بشید فکر میکنم یاهو اونقدر جا داشته باشه که بتونید اونجا این کار را انجام بدبد. اگر هم خواستید با کسی در مورد مسئله خصوصی صحبت کنید پیغام خصوصی را برای این کار گذاشته اند. اگر هم لوگو یا آرم بخوای هم تاپیکش جای دیگه است.
لطفا قوانین را بخون و رعایت کن.

andyan
13-03-2007, 00:40
چه جوری می شه مثلا چند تا عکس 3*4 تو یه صفخه ی a4 پرینت گرفت.؟ متشکرم.

یک صفحه جدید سفید a4 باز کن و اگر اندازه عکس 3*4 است بیارش تو صفحه جدید و هر چندتا که میخوای بچین کنار هم. اگر هم که سایزش میزون نیست اول از قسمت image size تنظیمش کن و بعد بیارش تو صفحه جدید.

کاوه رسولی
13-03-2007, 08:54
همچین تاپیکی قبلا بوده و بهش جواب داده شده