PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Rude Boy
11-05-2008, 18:32
اهل فن !!!!!

میشه یکی از این اهل فن ها رو معرفی کنید
نکنه خودتونو میگید ؟!

استاد ویلن فرهنگسرای سوره در اصفهان (که فکر کنم 6 تا مدرک بین المللی داره ) : استاد مهرداد فرید.

چون گفته بودی یکی فقط همینا معرفی می کنم .

نکنه خودتونو میگید ؟!

نه داداش من تو یه زمینه دیگه اهل فن هستم که اگه خواستی بدونی پیام خصوصی بده تا بهت بگم .(دوستان با گیرنده های بالا تخصص من را فهمیدند)....

hadi665
11-05-2008, 21:34
تقریبا...
درضمن من به نظر شما احترام می زارم و هیچ بحثی نیست .

اما اگه چاوشی آهنگسازه پس باید گفت که آهنگساز خیلی ضعیفی هست . اینا اهل فن می گن .

عزیز این حرفا هیچ ارزشی نداره و از ارزش محسن هم کم نمیکنه
خیلی ها میگن فلانی نمیدونم اصلا اصولی نمیخونه یا هزار ایراد دیگه میگیرند
کی به این چیزا کار داره
آهنگ های چاوشی دیوونه کنندست پس هرچی شبیه اونه عالیه و اصولی هم هست ، و هر چی از دیده منو شما قشنگ نیست پس غیره اصولیه ، اینم از بزرگان ، حالا بهتر شد نه؟

MaSoOd
12-05-2008, 08:57
بچه ها بهتره اصول رو بزارید کنار این اصول بیشتر برا ی استاد های ساز خوبه که از لحاظ تئوری بررسی میکنم

به قول هادی : آهنگ های چاوشی دیوونه کنندست

من که فقط با آهنگهاش حال میکنم کاری به اصولش ندارم !

hadi665
12-05-2008, 09:57
بچه ها بهتره اصول رو بزارید کنار این اصول بیشتر برا ی استاد های ساز خوبه که از لحاظ تئوری بررسی میکنم

به قول هادی : آهنگ های چاوشی دیوونه کنندست

من که فقط با آهنگهاش حال میکنم کاری به اصولش ندارم !

تایید میشه درستشم همینه

دوستان حالا یه سوال ، فکر نمیکنید که این آهنگ شهر بی تو یه جورایی ریتم آهنگ و در کل حسش شبیه آهنگ " جنگلو نده به پاییز کاری کن درخت جاده تن نده به ...." از سیاوش هست؟
من نمیدونم چرا همش وقتی دارم این آهنگو یعنی همون شهره بی تورو گوش میکنم یاده این آهنگه میوفتم آخه ریتم همونه
نظره شما چیه ؟

dear_2007
12-05-2008, 11:44
استاد ویلن فرهنگسرای سوره در اصفهان (که فکر کنم 6 تا مدرک بین المللی داره ) : استاد مهرداد فرید.

چون گفته بودی یکی فقط همینا معرفی می کنم .

نه داداش من تو یه زمینه دیگه اهل فن هستم که اگه خواستی بدونی پیام خصوصی بده تا بهت بگم .(دوستان با گیرنده های بالا تخصص من را فهمیدند)....
واقعا چه استادی!

من از شما در این زمینه که میگی استاد ترم امتحانش اسونه

silent-assassin
12-05-2008, 11:58
تایید میشه درستشم همینه

دوستان حالا یه سوال ، فکر نمیکنید که این آهنگ شهر بی تو یه جورایی ریتم آهنگ و در کل حسش شبیه آهنگ " جنگلو نده به پاییز کاری کن درخت جاده تن نده به ...." از سیاوش هست؟
من نمیدونم چرا همش وقتی دارم این آهنگو یعنی همون شهره بی تورو گوش میکنم یاده این آهنگه میوفتم آخه ریتم همونه
نظره شما چیه ؟

چون آهنگ ها قدیمی هستند و جزو اولین کارای محسن حساب میشن امکان داره شباهت هایی با آهنگ های قمیشی توش پیدا بشه ولی انصافا همین آهنگهای قدیمی یه سر و گردن بهتر از این هایی هست که الان خواننده ها دارن میخونن

Rude Boy
12-05-2008, 15:32
عزیز این حرفا هیچ ارزشی نداره و از ارزش محسن هم کم نمیکنه
خیلی ها میگن فلانی نمیدونم اصلا اصولی نمیخونه یا هزار ایراد دیگه میگیرند
کی به این چیزا کار داره
آهنگ های چاوشی دیوونه کنندست پس هرچی شبیه اونه عالیه و اصولی هم هست ، و هر چی از دیده منو شما قشنگ نیست پس غیره اصولیه ، اینم از بزرگان ، حالا بهتر شد نه؟
دوست عزیز !
من نگفتم آهنگای چاوشی خوب نیست !!!
من گفتم اهل فن می گن آهنگسازیش خوب نیست .... بله ! شاید تو آهنگی شعر و ریتم خوندن و صدا به قدری خوب باشه که بتونه مشکل ضعف آهنگ را بپوشونه و به همین دلیله که آهنگی برای من و شما خیلی زیباست و برای یه آهنگساز بی ارزش . چیزی که کم و بیش تو کارای چاوشی پیدا می شه ....

واقعا چه استادی!

من از شما در این زمینه که میگی استاد ترم امتحانش اسونه
می گن حرف حساب جواب نداره اما اگه یکی می گفت حرف بی اساس چه جوابی داره مطمئن باش که من جواب شما را می دادم .

dear_2007
12-05-2008, 15:36
دوست عزیز !
من نگفتم آهنگای چاوشی خوب نیست !!!
من گفتم اهل فن می گن آهنگسازیش خوب نیست .... بله ! شاید تو آهنگی شعر و ریتم خوندن و صدا به قدری خوب باشه که بتونه مشکل ضعف آهنگ را بپوشونه و به همین دلیله که آهنگی برای من و شما خیلی زیباست و برای یه آهنگساز بی ارزش . چیزی که کم و بیش تو کارای چاوشی پیدا می شه ....

می گن حرف حساب جواب نداره اما اگه یکی می گفت حرف بی اساس چه جوابی داره مطمئن باش که من جواب شما را می دادم .
ادامه ندم بهتره

hadi665
12-05-2008, 17:26

حالا بیخیال دوست عزیز اصلا حیف شما نیست چاوشی گوش کنی ، بیخیال :31:
بزار همون ما ها آهنگای بی اصول محسنو گوش بدیم حالشو ببریم
.
اینم تایید میکنم که آهنگای چند ساله پیشه محسن از این آهنگای جدید خیلی ها هم چند سرو گردن بالاتره
واقعا قشنگن ای ول

silent-assassin
12-05-2008, 19:05
.
اینم تایید میکنم که آهنگای چند ساله پیشه محسن از این آهنگای جدید خیلی ها هم چند سرو گردن بالاتره
واقعا قشنگن ای ول

اون تیکه از حرفت را که رنگی کردم پنالتی اعلام میکنم!

دوستمون استاد گیم ( که اگه اسمش را میگفت خیلی خوب بود ) از طرز صحبتش معلومه که از طرفدارهای آهنگهای محسن هست اما ظاهرا فقط با آهنگسازی محسن مشکل داره که اونم خودش میگه ""تو آهنگی شعر و ریتم خوندن و صدا به قدری خوبه که میتونه مشکل ضعف آهنگ را بپوشونه و به همین دلیله که آهنگاش برای من و شما خیلی زیباست "" پس انصاف نیست حالا اومده به عنوان یه انتقاد از محسن حرفش را اینجا بزنه شما اینجوری جوابش را بدی حتی اگه نظرش مخالف نظر من و شما باشه.

dear_2007
12-05-2008, 19:25
.
واقعا قشنگن ای ول
دمت گرم گل گفتی

Rude Boy
12-05-2008, 21:06
اون تیکه از حرفت را که رنگی کردم پنالتی اعلام میکنم!

دوستمون استاد گیم ( که اگه اسمش را میگفت خیلی خوب بود ) از طرز صحبتش معلومه که از طرفدارهای آهنگهای محسن هست اما ظاهرا فقط با آهنگسازی محسن مشکل داره که اونم خودش میگه ""تو آهنگی شعر و ریتم خوندن و صدا به قدری خوبه که میتونه مشکل ضعف آهنگ را بپوشونه و به همین دلیله که آهنگاش برای من و شما خیلی زیباست "" پس انصاف نیست حالا اومده به عنوان یه انتقاد از محسن حرفش را اینجا بزنه شما اینجوری جوابش را بدی حتی اگه نظرش مخالف نظر من و شما باشه.

درسته دوست عزیز!
(اسم من محسن.ق هست) من فکر کنم آقا هادی منظور منو متوجه نشدند که این حرف را زدند و این فقط یه سوءتفاهم بود ...

از شما هم تشکر می کنم .

Asalbanoo
12-05-2008, 22:23
محسن چاوشی در رابطه با مسائل اخیر و پخش آهنگهایش بیانیه ای صادر کرد که پاسخگوی شبهات برخی از دوستان در رابطه با پخش آهنگها و سو استفاده برخی افراد سودجو از اعتبار و هنر ایشان می باشد.

به نام خدا

سلام اي دوست اي صميمي اي هموطن

انسان با همه خوبي ها و بديهايي كه بدست آورده در نهايت همه را گذاشته و سفري ديگر را آغاز ميكند.به تاريخ بنگريد , همه آدمها چه خوب چه بد آمده اند و رفته اند چه آدم مشهور چه كارگر ساده در اين بين مهم خوش نقشي در صحنه خداوند است كه ما نيز از اين حيث مستثني نيستيم. در اين روزها شاهد اتفاقاتي هستيم كه به نادرست و به ناحق شرايطي سخت براي اينجانب و همراهانم ايجاد کرده است كه دليلي جز كينه جويي از براي شهرتي كاذب ندارد و مشكلاتي كه سر راهمان ايجاد كرده اند فقط براي مطرح كردن نام خود ميباشد.قطعاتي را كه از من به تاراج برده اند و با نام خود با همراهي صداي من ايجاد كرده اند كاري جز سرقت و خيانت در امانت نبوده است و كساني كه مسبب اين كار هستند بدون هيچ شكي خود نيز آگاهي كامل دارند همانند كارهايي كه اخيرأ توسط اشخاصي به اسم همخوان با من منتشر شده است كه در خاطر من هيچگونه همخواني و يا رابطه اي با اين افراد چه از نزديك و چه از دور نبوده و نيست.ساده مي گويم زحمات تيم دو الي سه نفره ما را كه در اين روزگار آشفته تلاشي شبانه روز براي خلق آثاري در حد استانداردهاي بين المللي است را از بين نبريد و اعلام مي دارم تمامي قطعاتي كه در اين چند وقت به عنوان كار جديد از محسن چاوشي در كوچه و بازار فروخته ميشود و دست به دست درحال پخش شدن مي باشد تمامآ قطعاتي است كه به صورت اتودي ساده و در حدود 3 الي 4 سال پيش براي كسب تجربه بدون هيچ عمقي براي آهنگ سازي در مرحله ضبط ساده اولين اتود باقي مانده بود و توسط كساني به تاراج رفته است كه تشنگي شهرت سرتاسر وجود آنان را فرا گرفته است لذا اين حركت بدور ازسلامت اخلاقي است و پايدار نخواهد ماند.من از تمامي دوستان و هواداران خواهانم تا با آگاهي كامل از دامن زدن به اين وضعيت جلوگيري كنند.اگر به عشق و خداوند ايمان داريد از تكثير و ارائه اين قطعات پرهيز كنيد چرا كه اين اتفاقات شرايط خوبي را براي من و همكارانم به همراه نخواهد داشت و تلاش دو ساله ما را براي شما دوستان هموطن و همزبان مخدوش و كدر خواهد كرد.در نهايت گذاشتن و رفتن از آن بشر و خوش نقشي در عرصه اوست كه به يادگار مي ماند.

عشق از آن شماست(محسن چاوشی)

Oracle_Eldorado
12-05-2008, 22:44
ببخشید ایشون هنوز نتونسته واسه آلبومش مجوز بگیره ؟
خبر جدیدی نشده ؟

دل تنگم
13-05-2008, 03:48
یه مصاحبه ی جالب دارم از مدیر سایت محسن چاووشی... که جواب همه ی این سوال ها را که چرا هنوز نتونسته محسن واسه ی آلبومش مجوز بگیره رو داره...

از هوادارهاش خواهشمندم که خوب بخونن... تقدیم به شما:

گفتگویی خودمانی با فرزاد متین مدیر مسئول سایت محسن چاووشی

گپی خودمونی با فرزاد متین عزیز، همراه صدیق محسن چاووشی،

من برام خیلی با ارزشه دقیقه هایی رو که کنار فرزاد نازنین هستم و خواستم شما دوستان
و همراهان این دو یار (محسن و فرزاد ) هم در جریان باشید. ساعت ۸:۳۴ شب فرزاد نازنین قدم رو چشمام گذاشتند ،آمد تا چند لحظه ایی رو در کنار هم باشیم، از فرزاد در مورد حالش که این روزا خیلی پکرو خسته و بسیار نگرانه پرسیدم و در جوابم گفت:

فرزاد _ واقعا خستم ،( باور کنید تو چشماش میشد این خستگی رو حس کرد)

صحبت جالبی کرد که می دونم برای شما دوست عزیز جالب خواهد بود می گفت:

فرزاد _ انقدر ناراحتم از دست این نامردا (کسانی که آهنگهای محسن عزیز رو هر روز به بهانه ایی به روی وبسایتهایی مختلف که همشون دست پروردۀ خود نامردشونه) می ریزن و می خوان برای محسن مشکل ایجاد کنن! با همشون تماس گرفتم وازشون در این مورد سئوال کردم ولی بی معرفتها انگار برای ما خنجر از رو بستن! ومی خوان جلوی موفقیت محسن رو بگیرن!!!؟

از اسامی تک آهنگهایی گفت که به در بازار به نام آلبوم جدید (محسن چاووشی) در آمده!

فرزاد _ جدید ترین شاهکار این نامردا بیرون دادن چند آهنگ از محسن بود که از سالهای قبل در آرشیو استودیویی که محسن در آن کارهایش رو ضبط می کرده بوده والبته می تونم از نارفیق سالهای نچندان دور محسن هم نامی ببرم( محسن یگانه) که او هم در نگرفتن مجوز

آلبوم متاسفم بیشترین ضربرو به محسن زد!

فرزاد _ آهنگ هایی از محسن دزدیده شد وبه صورت دو صدا و ریمیکس در بازار موجود است می تونم از اون ها نام ببرم :

تئاتر زندکی (شاهکار خیانت محسن یگانه)
چی بگم (به نام جدید نرگس بیمار)
کاری نکن دوباره مجبورشم
توی شهری که تو نیستی
من با تو خوشم و موزیک وآهنگهای فیلم (علی سنتوری )
و چند مورد دیگه ....

جالبه که برام از لحظه ایی گفت که محسن عزیز که خودش هدف پیکان این نامردا قرار گرفته با فرزاد تماس گرفته و اونو دلداری داده

فرزاد _ روز پجشنبه هفتۀ پیش بود که محسن با من تماس گرفت، در اون لحظه از ناراحتی حتی نمی تونستم جلوی اشکامرو بگیرم حتی تو اون زمان نمی تونستم جواب تلفنم رو بدم، گوشی رو برداشتم؛ محسن بود با سعی فراون که ناراحتیم رو از محسن مخفی کنم به گفتم :" خودم بعدا باهات تماس میگیرم" و گوشی رو فوری قطع کردم! ولی بمحسن دوباره تماس گرفت ، حتی دیگه تلفن رو جواب ندادم! ولی باز محسن زنگ زد! فهمیده بود ناراحتم، باور کن رویم کم شد و گوشی رو برداشتم (نمی دونستم چکار کنم کاملا بریده بودم ، اینهمه سختی ، این همه نامردی تا کی تا کجا؟ بیشتر نگران محسن بودم واینکه چکار می تونستم براش بکنم!؟) تا گفتم " الو " صدای لرزون ولی خندون محسن که معلوم بود نگران منه توجه منو بیشتر جلب کرد، با صدای گرمش منو دلداری می داد و امیدوار به آینده میکرد، و این که باید جلوی این نامریها ایستادو... برام جالب بود که چقدر این مرد محکمه ...

شاید براتون جالب باشه که خواستم بدونه پرده صحبت کنه و اسمی هم از این گرگهایی در پوست میش بگه تا شما هوادار و دوستدار محسن بیشتر بشناسیدشون.

فرزاد _ احسان غیبی ، شاهرخ شریفی وشخصی به نام سیاوش و محسن... و ... و ...

در مورد آلبوم جدیدش پرسیدم گفت:

فرزاد _ این آلبوم با آلبوم های قبل محسن متفاوته، سبکش کاملا جدیده ، و سطح و نو کارش با کارهای قبل فرق می کنه و شاید بخاطر همینه محسن قطعات قبلش رو در مقابل این کار زیاد قبول نداره و بیشتر نظرش اینکه روی این قطعات که بیشتر سبک "راک" هست متمرکز باشه . ومن قول میدم انتخاب اشعار وملودی هایی که محسن عزیز در طی این دوسال شبانه روز بروی این آلبوم زحمتش رو کشیده هوادارن رو صد درصد راضی می کنه و در اینجا از دوستان وهواداران خواهشی دارم، که البته از زبان خوده محسن هم هست: آهنگهایی رو که ازما دزدیده اند رو از اینترنت دانلود نکنید وخواهش خودم اینکه به امید خدا با آمدن آلبوم جدید محسن حتما این آلبوم رو خریداری کرده و از کپی کردن خوداری کنید تا بتونیم محسن عزیز رو بیش از پیش یار ویاور باشیم.

در اینجا از فرزاد متین دوست و یار محسن عزیز تشکر می کنم و برای او و محسن چاووشی عزیز آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیشون رو دارم و همینطور برای شما هوادار عزیز.

MaSoOd
13-05-2008, 08:48
نارفیق سالهای نچندان دور محسن هم نامی ببرم( محسن یگانه)
جریان این یگانه چیه ؟

چی شده که به محسن خیانت کرده ؟

چرا رابطه ی محسن با هاکان بهم خورد ؟

دل تنگم
13-05-2008, 10:18
جریان این یگانه چیه ؟

چی شده که به محسن خیانت کرده ؟

چرا رابطه ی محسن با هاکان بهم خورد ؟

با کپی برداری از سی دی چاووشی و مونتاژ عکس چاووشی (عکسی که چاووشی با شاعر اشعارش گرفته و یگانه عکس خودش را جای عکس شاعر چاووشی گرفته) و پخش آهنگ های چاووشی به مدیران سایت های تک آهنگ دانلود آن ها باعث شد وقتی چاووشی برای گرفتن مجوز به وزارت ارشاد مراجعه می کنه آن جا بهش میگن این آهنگ ها کمتر از یک ماهه که تو دست مردمه بدون مجوز و برای همین بهش مجوز نمی دن و خیلی ها هم به اسم هم خوانی با محسن... و الی آخر

من خودم به شخصه صدای یگانه رو دوست داشتم ولی نمی دونم چرا آدما خودشونو خراب می کنن... قیمت ما آدما چقدره؟؟؟

hadi665
13-05-2008, 11:17
درسته دوست عزیز!
(اسم من محسن.ق هست) من فکر کنم آقا هادی منظور منو متوجه نشدند که این حرف را زدند و این فقط یه سوءتفاهم بود ...

از شما هم تشکر می کنم .

ای بابا شما ناراحت شدی محسن جان ؟
من فقط با حرفای شما یاده اینایی که برای آهنگا مجوز نمیدن افتادم ، آخه جدی جدی اینا هم فقط به همین چیزا نگاه میکنن
براشون مهم نیست که کسی از آهنگا و شعرای خواننده ای خوشش میاد
اینا میرن همون اهل فنا رو میارن اونا هم میگن اینا اصولی نیستن بعدم مجوز بیخی !
من منظورم اونا بودن
وگرنه انتقادتون به جاست ، شرمنده اگه بد منظورمو گفتم ، شرمنده محسن
.
حالا با هم دوستیم :11: ها؟ :20::46::31:

MaSoOd
13-05-2008, 12:15
با کپی برداری از سی دی چاووشی و مونتاژ عکس چاووشی (عکسی که چاووشی با شاعر اشعارش گرفته و یگانه عکس خودش را جای عکس شاعر چاووشی گرفته) و پخش آهنگ های چاووشی به مدیران سایت های تک آهنگ دانلود آن ها باعث شد وقتی چاووشی برای گرفتن مجوز به وزارت ارشاد مراجعه می کنه آن جا بهش میگن این آهنگ ها کمتر از یک ماهه که تو دست مردمه بدون مجوز و برای همین بهش مجوز نمی دن و خیلی ها هم به اسم هم خوانی با محسن... و الی آخر

من خودم به شخصه صدای یگانه رو دوست داشتم ولی نمی دونم چرا آدما خودشونو خراب می کنن... قیمت ما آدما چقدره؟؟؟

من که بی نهایت از این یگانه متنفر شدم

ولی فکر کنم یه جریان اصلی بینشون بوده باشه چون قبلا این 3 تا مثلث خوبی رو با هم تشکیل داده بودند

Rude Boy
13-05-2008, 14:13
ای بابا شما ناراحت شدی محسن جان ؟
من فقط با حرفای شما یاده اینایی که برای آهنگا مجوز نمیدن افتادم ، آخه جدی جدی اینا هم فقط به همین چیزا نگاه میکنن
براشون مهم نیست که کسی از آهنگا و شعرای خواننده ای خوشش میاد
اینا میرن همون اهل فنا رو میارن اونا هم میگن اینا اصولی نیستن بعدم مجوز بیخی !
من منظورم اونا بودن
وگرنه انتقادتون به جاست ، شرمنده اگه بد منظورمو گفتم ، شرمنده محسن
.
حالا با هم دوستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ها؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

گرفتم !
خواهش می کنم ، اما به نظر من کسی اگه بخواد معروف بشه نیازی به مجوز و این داستانا نداره (نمونه بارز :چاوشی)

ما کی با هم قهر بودیم ؟؟؟؟ اگه یادت باشه تو انجمن گرافیک دورانی را داشتیم .(یادش بخیر)

hadi665
13-05-2008, 19:59
گرفتم !
خواهش می کنم ، اما به نظر من کسی اگه بخواد معروف بشه نیازی به مجوز و این داستانا نداره (نمونه بارز :چاوشی)

ما کی با هم قهر بودیم ؟؟؟؟ اگه یادت باشه تو انجمن گرافیک دورانی را داشتیم .(یادش بخیر)

دوست عزیز معروفی به جاش پول در آوردن بجاش ، خوب اگه نتونه با مجوز آهنگاشو بده بیرون و مدام آهنگا لو برن دیگه خوده طرف هم نمیتونه انرژی ساخت آهنگای جدید داشته باشه
.
ببین گرافیک سه بعدی ؟!!
من یادم نمیادا ، گمونم مخم تعطیله ، ها !
حالا در کل قربانت :11:

silent-assassin
14-05-2008, 20:49
مصاحبه روزنامه کارگزاران با حسین صفا خالق کفتر چاهی ، زخم و همین پیاده تا نبودنت ...

من مخاطب دارم

مارگریت شاه‌نظریان: «حسین صفا» را كمتركسی می‌شناسد. حتی وقتی می‌گویم او شاعر و ترانه‌سراست، بازهم اكثر مردم شانه‌ای به نشانی نشناختن او بالا انداخته و سری تكان می‌دهند كه: «نه، نمی‌شناسم». اما به محض اینكه اسم چند تا از ترانه‌هایش را می‌برم، به سرعت سرها به نشانه تایید و تشخیص بالا و پایین می‌شوند كه: «بله، بله شنیده‌ام...». ترانه‌هایی مثل كفتر چاهی، سه‌شنبه‌ها، كلاف سردرگم، لنگه كفش، عروس قصه، متاسفم و.... از سروده‌های او هستند كه با صدا و آهنگسازی محسن چاووشی به گوشمان آشناست. ترانه‌هایی كه هرازگاهی زیر لب زمزمه می‌شوند و هر كدام خاطراتی را برایمان زنده می‌كنند. بگذریم..... به بهانه خبر انتشار آلبوم «یه شاخه نیلوفر» به سراغ «حسین صفا» رفتیم و مصاحبه‌ای با او ترتیب دادیم كه می‌خوانید.
برای شروع، از شروع ترانه نوشتن‌ات بگو؟ چطور شروع كردی؟
من در ابتدا به ترانه علاقه‌ای نداشتم و فقط غزل می‌گفتم. در شرایط اون زمان نوشتن ترانه‌رو برای یه شاعر به نوعی پسرفت می‌دونستم.
چرا؟ مگه شرایط اون زمان چطوری بود؟
ببینین. تا یه دهه قبل، در داخل كشور فضای مناسبی برای نوشتن ترانه وجود نداشت و آثاری هم كه در خارج تولید می‌شد خالی از هر نوع بار حسی، هنری و فرهنگی بود.
عده‌ای به دلیل داشتن تریبون، اون آثار رو به خورد مردم می‌دادن. به همین خاطر من فقط گاهی اوقات و اون هم برای طبع‌آزمایی ترانه می‌نوشتم. بهتره بگم دلی می‌نوشتم. كه خوب بعدا جدی شد.
چی شد كه جدی شد؟
اولا به این نتیجه رسیدم كه میشه و باید این فضا رو تغییر داد و من می‌تونم نقشی در این تغییر داشته باشم. البته به اندازه استعداد و توانایی خودم. پس هر چیزی رو كه تا اون لحظه به اسم ترانه شنیده بودم، دور ریختم.
یعنی به اعتقاد تو، هیچ اثر مطلوب و خوبی تا اون لحظه ساخته نشده بود؟
چرا، اما خیلی كم. منظور من فضای كلی ترانه اون سال‌هاست. از طرفی آشنایی من و محسن چاووشی به این جدی شدن صحه گذاشت.
با توجه به حرفایی كه زدی، به این نتیجه می‌رسیم، هیچ الگویی برای ترانه نوشتن انتخاب نكردی. درسته؟
متاسفانه الگوی برجسته‌ای وجود نداشته كه بخوام راهش رو ادامه بدم. خودم بودم و هستم.
پس حالا كه ترانه نوشتن رو جدی گرفتی، دیگه دلی نمی‌نویسی؟
چرا، هنوز هم دلی می‌نویسم. خیلی هم جدی دلی می‌نویسم (می‌خندد). اما الان فرقش با اون وقتها اینه كه، فقط برای دل خودم نمی‌نویسم، بلكه برای دل خیلی‌ها می‌نویسم. چون به این نتیجه رسیدم كه ترانه می‌تونه بیشتر از شعر تاثیرگذار باشه. اگرچه شعر هنرتره. اما ویژگی بزرگ ترانه اینه كه خیلی زود به دست مردم می‌رسه.
همكاری تو با محسن چاووشی خیلی موفق بوده ؟ دلیلش رو چی می‌دونی؟
حس مشتركمون. یا بهتره بگم درد مشتركمون. صدای ترانه من شبیه صدائیه كه از حنجره محسن چاووشی بیرون می‌یاد.
درسته. هردوشون تلخن. با واژه «تلخ» كه موافقی؟
موافقم و ازتون تشكر می‌كنم كه نگفتین خاكستری. چون خاكستری یعنی درب و داغون و مایوس‌كننده.
چرا اینجوریه؟ یعنی چرا تلخه؟
تلخه، چون حقیقت داره. فرض كنین من ترانه‌ای بنویسم و توی اون ترانه بگم همه چی رو به راهه، عجب روزگار خوشی، عجب هوایی، به‌به، چه‌چه، چه گلی، چه بلبلی، چه سنبلی و..... خوب این خنده داره. چون واقعیت نداره. وقتی من از واقعیت زندگی فاصله بگیرم خود به خود كارم هم تصنعی و بی‌تاثیر می‌شه، نه تنها من، بلكه هر هنرمندی اگه بخواد چیزی رو كه هست عنوان كنه، خودبه‌خود یه نوع تلخی روی كارش سایه می‌اندازه. حالا فرقی نمی‌كنه توی چه زمینه‌ای باشه. سینما، تئاتر، موسیقی، نقاشی و..... البته یه جور دیگه هم می‌شه به این موضوع نگاه كرد كه باعث می‌شه تلخی و تلخ بودن معنی دیگه‌ای پیدا كنه.
چه جوری؟
قطعا برای آدمایی كه معنی واقعی عشق و زندگی را نمی‌فهمند، از عشق و زندگی واقعی حرف زدن خیلی تلخ به نظر میاد. در هر صورت این تلخی، فلسفه حقیقته. ایرادی هم نمی‌شه بهش گرفت.
حالا با توجه به تعریفی كه از خاكستری داشتی و توضیحی كه در مورد تلخ بودن دادی، جوابت به اون دسته از آدمایی كه اعتقاد دارن كارهاتون خاكستریه چیه؟
خب همونطور كه گفتم و شما هم اشاره كردین خاكستری یعنی درب و داغون و مایوس‌كننده. روح قراضه و اوراق داشتن و ساختن. اما من و دوستای هنرمندم آدمای مایوسی نیستیم و قطعا توی كارمون هم یاس هیچ جایگاهی نداره. حرف ما چیز دیگه است. مبارزه كردن، ایستادگی كردن، حرف حساب زدن، با احساس بودن، با عاطفه بودن و عاشق بودن حرف ماست كه خوب همه اینها تلخه. ما هم این رو پذیرفتیم و سعی می‌كنیم به مخاطبمون هم این رو یادآوری كنیم و تو همین مدت كم خیلی موفق بودیم.
چه مدتی ؟
سه، چهار سال دیگه.
سه، چهار سال كمه ؟
ما مسافرای قرونیم دیگه، نه؟ پس سه، چهار سال چیزی نیست.
چرا سعی می‌كنید خاص باشید؟
(با خنده) یعنی منظورتون اینه كه آسمون دهن وا كرده و ما افتادیم پایین؟! اتفاقا ما اصلا آدمای خاص نیستیم. ما فقط سعی می‌كنیم زلال و شفاف باشیم. شریف باشیم. به زیبایی فكر كنیم. با فرهنگ باشیم. شاید چون تو زمینه فعالیت ما عرصه تقریبا خالی بوده شما فكر می‌كنین ما خاص هستیم. ما توی مسیری كه انتخاب كردیم تازه اول راهیم.
چرا تا به حال با خواننده دیگه‌ای غیر از محسن چاووشی كار نكردی؟ اصلا با خواننده دیگه‌ای كار خواهی كرد؟
ممكنه. ولی تا به حال كه اتفاق نیفتاده.
چرا؟ دوست نداشتی و خودت دنبالش نبودی؟ یا پیشنهادی از دیگرون نداشتی؟
ببینین. آخه كاری كه خیلی از به اصطلاح ترانه‌سراها می‌كنن برای من هیچ معنا و مفهومی نداره.
چه كاری؟
اینكه برای هر كسی كه از راه می‌رسه ترانه می‌نویسن و عواقب این كار براشون هیچ اهمیتی نداره و صرفا به این فكر می‌كنن كه كارشون رو تحویل بدن و پولشون رو بگیرن. شعر و ترانه كه سیب‌زمینی و پیاز نیستن. اگه من می‌خواستم اینجوری باشم كه به اینجا نمی‌رسیدم.
به كجا؟
من مخاطب دارم، درسته كه اسم و رسم دهن‌پركنی ندارم. انجمن و كانون و برو بیایی ندارم، ولی ترانه‌هام مخاطب میلیونی دارن. مخاطبانی كه هر لحظه منتظرن ترانه‌های جدیدی از من بشنون. چرا اون آقایون و خانم‌های ترانه‌فروش نتونستن اینقدر مخاطب پیدا كنند؟
پس درآمد آنچنانی از نوشتن ترانه نداشتی!
چرا درآمد داشتم. اما منظورتون از آنچنانی رو نمی‌فهمم. (می‌خندد) اینو قبلا یه جای دیگه هم گفتم كه اهل قلم باید با قلمشون امرار معاش كنن. البته اهل قلم، نه اهل بخیه. من با كسی كه به عنوان یه ترانه فروش بهم نگاه كنه به هیچ وجه نمیتونم كنار بیام.
فكر نمی‌كنی این مخاطب میلیونی نشأت گرفته از صدا و آهنگسازی محسن چاووشی باشه؟
در تاثیر كار محسن و توانایی‌هاش كه هیچ شكی نیست. كار ما نتیجه زحمات یه گروهه. این مخاطب‌ها فقط منحصر به یكی از اعضای گروه نیستن. وقتی می‌گم مخاطب‌های من، منظورم مخاطب‌های محسن و دوست‌های دیگه هم هست.
گفتی با كسانی كه به تو به عنوان یه ترانه‌فروش نگاه می‌كنن نمی‌تونی كنار بیای. منظورت چه جور آدمایی بود؟ مگه اونا چه ویژگی‌ای دارن كه تو نمی‌پسندی؟
متاسفانه سطح سواد ادبی خیلی از خواننده‌های ما خیلی پایینه. اگه خواننده‌ای كار نازل می‌خونه دلیلش اینه كه ادبیات رو نمی‌شناسه. شعر و ترانه رو به خوبی درك نمی‌كنه. اینجور خواننده‌ها یه كار خوب رو این می‌دونن كه مثلا از فلان نوازنده‌ها و فلان آهنگساز اسم و رسم‌دار استفاده كنن یا توی فلان گام بخونن. بدون توجه به این موضوع كه یه خواننده همونطور كه از اسمش بر میاد در درجه اول باید به اون چیزی كه داره می‌خونه توجه كنه و خب این كاستی‌هاست كه باعث می‌شه یه خواننده با همه توانایی‌هایی كه در خوندن داره هیچ‌وقت نتونه تاثیرگذار باشه.
به نظر تو خواننده‌ای كه داری باهاش كار می‌كنی، یعنی محسن چاووشی تا به حال كار ضعیف یا بنا به تعریف خودت كار نازل نخونده؟
چرا، اما خیلی خیلی كم. محسن هم رفته‌رفته به شناخت رسیده. علم و آگاهی‌اش بیشتر شده. آدم ادیب و شعرشناس كه به دنیا نمیاد. تغییر و ترقی مهمه؛ این كه روز به روز پیشرفت داشته باشی، درجا نزنی و روبه جلو حركت كنی. خود ما هم همینجوری بودیم. منظورم من و امیره؛ امیر ارجینی. من خودم یه زمانی ترانه‌ای نوشتم كه فكر می‌كردم خیلی خوبه، ولی بعد‌ها كه تجربه‌ام بیشتر شد متوجه نقاط ضعف كارم شدم و سعی كردم اون نقاط ضعف رو در ترانه‌های بعدی‌ام برطرف كنم. در آینده هم این روش رو ادامه خواهم داد.
این نوع نگاه خیلی خوبه كه خب خیلی از اهالی ترانه و موسیقی به‌خصوص موسیقی پاپ به این نوع نگاه توجهی ندارن. اما می‌خوام بدونم در طول مدت همكاریت با محسن چاووشی تغییری در مخاطب خودتون حس كردین؟
تا حدودی بله. شكل و نوع كار من و محسن طوریه كه مردم با یك یا دوبار شنیدن كمتر با اون ارتباط برقرار میكنن. یعنی در واقع بیشتر برحسب عادت، كنجكاوی و حتی از روی اجبار گوش می‌كنن. اما برای بار سوم وقتی به سراغ آثار ما میرن كه بهش احساس نیاز كردن. این احساس نیاز همون هدفیه كه ما دنبالش هستیم.
گفتی از روی اجبار؟!
آره اجبار. حرف عجیبی زدم مگه ؟
نه.... در ترانه‌های حسین صفا، كلمات خیلی خوب كنار هم چیده میشن. به اصطلاح كلمات چفت و بست خوبی دارن. خیلی خوب با هم جور میشن. مثل «كوله‌بار آرزوها»، «متاسفم برات‌ای دل ساده» یا «یه لنگ كفش پیر و درب و داغون». می‌خوام بدونم حسین صفا تا چه اندازه به این چیدمان دقت و توجه داره ؟
ببینین. این نتیجه مطالعات، تجربه‌ها و ممارست‌های منه. من تا حدودی یاد گرفتم كه چطور این اتفاق رو ایجاد كنم. دیگه تصمیم نمی‌گیرم كه چطور بنویسم. در نوشتن من هیچ چیز به شكل عمدی و خودآگاهانه صورت نمی‌گیره. البته ناگفته نمونه ضعف‌هایی هم دارم كه سعی می‌كنم به مرور زمان برطرفشون كنم. من مفاهیم و كلماتی داشتم. مفاهیم و كلماتی كه شخصیت من باهاشون شكل گرفته. حالا در لحظه سرودن این دو تا خودشون جای خودشون رو پیدا می‌كنن. آدم هرچقدر تلاش كنه به همون اندازه صیقل‌خورده‌تر می‌شه. بیدارتر می‌شه و استعداد و توانایی‌هاش رشد می‌كنه. اصلا اجازه بدید برای اینكه منظورم رو بهتر برسونم، یه مثال از حضرت مولانا بزنم. فقط تو رو خدا فكر نكنین دارم خودم رو با اعجوبه عالم بشریت مقایسه می‌كنم. «كی شود این روان من ساكن، این‌چنین ساكن روان كه منم.» به نظر شما مولانا گشته و این كلمات رو پیدا كرده و كنار هم چیده؟ قطعا این طور نیست. مولانا اینقدر توانا بوده و به درجه‌ای رسیده بوده كه وقتی می‌خواسته چیزی بگه با همین انسجام و قدرت می‌گفته. فكر و محتوای عمیق، وزن مناسب، حس و احساس روان، تكنیك فوق‌العاده همه مال اون بودن و در لحظه جوشش به راحتی در كنار هم قرار می‌گرفتن. باید مولانا شد تا تونست مثل مولانا نوشت.
نوع موسیقی و آهنگ چه تاثیری در نوشتن تو داره؟
من لحظه‌ای كه دارم ترانه می‌نویسم فقط به خود ترانه فكر می‌كنم و به این فكر نمی‌كنم كه قراره چه آهنگی روش گذاشته بشه. حالا اگه این ترانه با یه آهنگ خوب آمیخته بشه تاثیرگذاری‌اش خیلی بیشتر میشه.
گفتی مستقل. یعنی به لازم و ملزوم بودن ترانه و موسیقی اعتقاد نداری؟
چرا دارم. اصلا ترانه به موسیقی نیاز داره. من ترانه می‌گم كه روش آهنگ گذاشته بشه و خونده بشه. اما این نیاز نباید باعث بشه كه من سرسری بنویسم و شئون و موازین ادبی، هنری‌رو نادیده بگیرم و به این فكر كنم كه آهنگ می‌تونه ضعف‌های ترانه‌ام رو بپوشونه. از طرفی وقتی ترانه ویژگی‌هایی كه گفتم رو داشته باشه در خلق آهنگ و انتخاب لحن به آهنگساز و خواننده تا اندازه خیلی زیادی كمك می‌كنه.
حالا اگه آهنگی ساخته شده باشه و از تو خواسته بشه براش ترانه بنویسی چی؟
در این‌صورت به شرطی حاضر می‌شم برای آهنگ ترانه بنویسم كه اون آهنگ به دنیای من و فضای ترانه‌هام شبیه باشه. خیلی‌ها تصور می‌كنن كه ترانه نوشتن برای یه آهنگ از پیش‌ساخته‌شده كار دشواریه. خب دلیلش اینه كه به موضوعی كه بهش اشاره كردم اصلا توجه نمی‌كنن. یعنی ضرورت ارتباط فضای آهنگ با حس و حال فضای ترانه‌هاشون رو نادیده می‌گیرن.
گفتی در لحظه نوشتن ترانه به آهنگ و موسیقی‌اش فكر نمی‌كنی، آیا به مخاطبت هم فكر نمی‌كنی؟
در لحظه نوشتن نه. لحظه نوشتن لحظه نوشتنه. لحظه‌ای كه بعدها قراره مخاطب رو شریك خودش كنه. از این جهت مخاطب اهمیت پیدا می‌كنه. من اول به كیفیت اثرم فكر می‌كنم تا بعد بتونم علم و سواد ادبی و شعری مخاطب رو كه متاسفانه در این چند دهه خیلی پایین اومده بالا ببرم. همه انگیزه من اینه كه ذوق و ذائقه مردم‌رو روبه‌راه كنم. البته این از عهده من به تنهایی خارجه

hadi665
20-05-2008, 17:48
خوب دوستان دیگه هیچ آهنگی نیست
خبر جدیدی نشد؟
نه به اون آهنگا که روز به روز لینک داده میشد نه به این سوتو کوری :31:

silent-assassin
20-05-2008, 19:33
بروبچ برید اینجا و محسن چاووشی رو پیشنهاد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مربوط به برنامه مثلثه

silent-assassin
20-05-2008, 19:37
نوشته های masoud908

بچه ها من دو شماره پیش که مجله اتفاق نو رو گرفتم یه جا نوشته بود که شهرام صولتی میخواد اهنگ خیانت محسن بخونه بدون اجازه الان تو فروم ir2pmc داشتم گشت میزدم یکی درباره این کار این حرف زده :

دوستاي عزيز اونطور كه معلوم شده آقاي صولتي ميخواد اهنگ خيانت محسن رو بخونه و همونطور كه قبلا هم گفتم محسن عزيز كاملا مخالف با اين كاره خود بنده هم با آقاي صولتي صحبت كردم كه متاسفانه اينطور جواب بنده رو دادن:
آهنگ خيانت آهنگ خيلي زيبايي شده كه به فكر و تفسير خودم اين آهنگ رو آقاي چاوشي نتونستن درست اجرا كنن ( یکی منو بگیره از خنده غش کردم این مرتیکه بره با اون خواهرش اهنگ عاشق باشیم و ... بخونه )و اون حس زيبايي كه در اين ترانست رو به مخاطب برسونن و بنده با اجازه از ايشون اين رو خواستم كه با اضافه كردن به شعر و با صداي خودم اين ترانه رو اجرا كنم تا به اين ترانه كم لطفي نشه.
سوال-هراسان: آقاي صولتي ولي آقاي چاوشي در هر صورت صاحب اين ترانه هستن و راضي به پخش اين كار نيستن؟
من به ايشون اطلاع دادم و متاسفانه كار كليد خورده و شروع شده كه تا چند وقت ديگه ويدپو كليپ اين كار هم آماده ميشه.....
خب دوستان هرچي تونستيم زديم تو سر خودمون ولي انگار نشده ولي خب چي ميشه كرد نه من و نه محسن دستمون به جايي بند نيست موسيقيمونم رپ نيست كه بتونيم جوابش رو بديم فقط تمام هوادارها و تمام دوستان ميدونن كه حسي رو كه محسن داره كس ديگه اي نداره.نظراتتون رو بگيد و فكرتون رو در مورد اين كار كه اگر واقعا جاي محسن عزيز بوديد چيكار ميكرديد و مطمپن باشيد اگر چاره اي به فكرتون رسيد حتما اون رو به آقاي چاوشي اطلاع ميديم.

همكاري محسن چاوشي با آقاي مجيد اخشابي و خانم اخشابي:

بدون شك همه ما فيلم سنتوري رو ديديدم جالبه بدونيد كه قسمتي از كار سنتور اون رو خانم اخشابي(خواهر مجيد اخشابي كه ساز تخصصي سنتور هست و تدريسش رو هم داره) بر عهده داشت .حالا جالبه بدونيد كه محسن عزيز در آلبوم من خود سيزدم از ايشون استفاده كرده كه خانم اخشابي تمام كارهاي خودش رو از برادر استادش يعني مجيد اخشابي ياد گرفته پس حضور مجيد اخشابي هم در اين البوم وجود داره. اين نكته خيلي به من خود سيزدهم كمك كرده كه واقعا جاي تبريك به محسن عزيز ميمونه.
دوستاي عزيز ميتونيد دوباره معرفي اسم هاي اخر فيلم سنتوري رو ببينيد تا نام خانم اخشابي رو در كار ببينيد.
اين خبر - خبر بسيار خوشحال كننده اي بود كه دو ستاره پاپ ولي متفاوت در كنار همديگه قرار گرفته اند و خوشحاليم كه اين خبر مهم از سايت پي ام سي پخش شد.

silent-assassin
20-05-2008, 19:44
خوب دوستان دیگه هیچ آهنگی نیست
خبر جدیدی نشد؟
نه به اون آهنگا که روز به روز لینک داده میشد نه به این سوتو کوری :31:

سلام آقا هادی

میگم این امضاهات داره بد جور به من فاز میده!

یه کم شلوغ ترش کن و با اسکرین های دسکتاپی بگذار برا دانلود تا بیشتر حال کنیم!

hadi665
20-05-2008, 19:51
چه جالب
واقعا !
ممنون سایلنت جان

hadi665
20-05-2008, 19:53
سلام آقا هادی

میگم این امضاهات داره بد جور به من فاز میده!

یه کم شلوغ ترش کن و با اسکرین های دسکتاپی بگذار برا دانلود تا بیشتر حال کنیم!

چشم حتما
فکر میکردم فقط من از امضا هام خوشم میاد
حالا که اینطوره سعی میکنم تا فردا یه باحالشو برای آهنگای زیبای محسن بزار اینجا البته برای والپیپر

iman_s
22-05-2008, 03:00
حتما به لینک زیر سر بزنید.هرچند که بیشترش رو خوندید.

silent-assassin
22-05-2008, 10:00
سلام آقا ایمان

وبلاگ جالبی بود . ممنون.

Untouchable
26-05-2008, 12:13
بچه ها راست میگند چاووشی یه زمانی معتاد بوده ؟ سنتوری ه داستان خودش بوده !

دقت کردید تا حالا یه عکس درست و حسابی هم ازش نیومده؟!

دل تنگم
26-05-2008, 12:54
بچه ها راست میگند چاووشی یه زمانی معتاد بوده ؟ سنتوری ه داستان خودش بوده!

دقت کردید تا حالا یه عکس درست و حسابی هم ازش نیومده؟!

سلام گرامی...

این چیز ها که شنیده اید..کاملا بی ربط و شایعه است و داستان سنتوری هیج گونه ربطی به چاووشی ندارد..غیر از این که از صدایش استفاده شده...همین...و اگر عکسی ندیده اید به خاطر این بوده که سرچ نکرده اید...این هم عکس... و زندگی نامه ی محسن چاووشی...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محسن چاووشي بدون ترديد يكي از محبوب‌ترين خواننده‌هاي پاپ است. او متولد سال 1358 در شهر آبادان است. در يك خانواده هشت نفري بزرگ شده و ليسانس حسابداري دارد و موفقيتش را مديون لطف و محبت‌هاي مادرش مي‌داند.

با او گفتگويي انجام داديم كه گوشه‌هايي از آن را مي‌خوانيد. نسبت به آلبوم اولم تغييرات زيادي كردم، اون روزها خيلي كم سن و سال بودم، هيچ چيزي از دنياي موسيقي حرفه‌اي نمي‌دانستم اما حالا ديدگاهم نسبت به موسيقي عوض شده است.

اوايل كه كارم رو شروع كرده بودم، همه مي‌گفتند از فلان خواننده تقليد مي‌كنم اما رفته‌رفته صداي من پخته‌تر شد و خشي كه با بالا رفتن سن و تمرين زياد در صدايم ايجاد شد، باعث گشت صدايم از آن خواننده متمايز شود.

شايد خواننده مجاز نباشم اما تا به حال كار بدي را نخوانده‌ام. من براي موسيقي و مخاطبم حرمت قائلم و هيچ‌وقت حاضر نيستم كار ضعيفي را به آنها ارائه بدهم.

از اجراي ترانه «نفرين» بسيار پشيمانم البته من براي كار خانم حيدرزاده ارزش زيادي قائلم ولي به نظر من هيچ‌وقت يك عاشق نمي‌تواند معشوقش را نفرين كند چون او روزي انتخابش بود به همين خاطر با خواندن شعر«دستاي من عمري نمك خورده دستاي توئه، هر جوري نفرينت كنم آخر نانجيبيه» خواستم به نوعي آهنگ «نفرين» را جبران كنم.

در رابطه با گرفتن مجوز، بدشانسي آوردم. آلبوم اول من در آستانه گرفتن مجوز بود حتي چند اصلاحيه هم به آن وارد شده بود اما تنها چند روز مانده به انتشار آلبوم، كار روي اينترنت پخش شد البته در اين رابطه خودم هم بي‌تجربگي كردم چرا كه كار را دست چند نفر سپردم. آنها هم رفاقت را در حقم تمام كردند و كار را روي اينترنت گذاشتند.

قبلا اصلا آهنگ‌هاي با كلام را گوش نمي‌دادم و تنها موسيقي‌هاي بي‌كلام ريچارد كلايدرمن را گوش مي‌دادم اما خب مدتي است به اصرار دوستانم كار سايرين را هم گوش مي‌دهم. آلبوم جديدم «يه شاخه نيلوفر» نام دارد كه احتمالا تا چندي ديگر به بازار مي‌آيد. اين آلبوم نسبت به كارهاي قبلي‌ام فاخرتر است. در اين آلبوم، هم راك خوانده‌ام، هم اسلو و ترانس. تنظيم آلبوم جديدم بر عهده خودم است، البته كار شهاب اكبري هم خيلي خوب بود. من همين جا ازش تشكر مي‌كنم، منتهي احساس كردم خودم بيشتر از سايرين از حال و هواي آلبومم باخبرم البته محمدرضا آهاري هم در تنظيم آهنگ‌ها كمك كرد. شعر آلبوم هم مانند گذشته برعهده حسين صفا، امير ارجبين و اسلام محمدي است. آنها از دوستان بسيار نزديك و صميمي من هستند و با فضاي كاري‌ام كاملا آشنا هستند.

با اينكه پيشنهادهاي زيادي براي تنظيم و آهنگسازي ساير خواننده‌ها داشتم ولي ترجيح مي‌دهم براي خودم كار كنم چرا كه سبك من مختص به خودم است و نمي‌تواند كمك زيادي به ديگران بكند. از ميان كارهاي خودم به «عشق دو حرفي» و «براي پاييزي» و «متاسفم» علاقه بيشتري دارم. خيلي دوست ندارم از من عكس و تصوير جديدي چاپ شود چرا كه اگر من از خودم عكس و تصويري به بازار بدهم، مسئولان فكر مي‌كنند من به دنبال مطرح كردن خودم به شكل غيرمجاز هستم.

مدتي قبل شايعه شده بود كه مي‌خواهم از ايران بروم در حالي كه من هيچ‌وقت به اين مسئله حتي فكر هم نكردم. من دوست دارم در مملكت خودمان و براي هموطنانم بخوانم تا در غربت... در مورد فيلم «سنتوري» و حواشي آن تا به حال حرف‌هاي زيادي زده شده ولي آن چيزي كه مسلم است، صداي من باعث عدم اكران اين فيلم نشده چرا كه بعد از حذف صدايم هم مشكل اكران «سنتوري» همچنان پابرجاست.

شايعاتي كه در مورد اختلاف من و رادان وجود دارد را به طور كامل تكذيب مي‌كنم. من و بهرام نه تنها هيچ‌گونه مشكلي با هم نداريم، بلكه مرتب با هم در تماسيم. «سنتوري» بدون ترديد به لحاظ هنري براي من سودمند بود اما از لحاظ مالي منافع من در نظر گرفته نشد. پيشنهادهاي زيادي براي بازيگري دارم اما خودم تمايل چنداني براي حضور در اين عرصه ندارم، ترجيح مي‌دهم كه فعلا در يك حرفه فعاليت كنم.

ديگر قصد دوصدايي خواندن را ندارم...! با وجود مشكلاتي كه بر سر راه خوانندگي‌ام وجود داشت اما هيچ‌وقت دلسرد نشدم چرا كه اين كار را با عشق انجام مي‌دهم.

اوايل فقط براي دل خودم كار مي‌كردم اما وقتي علاقه مردم را ديدم، تصميم گرفتم ديدگاهم را راجع به ترانه‌هايم عوض كنم. در آلبوم جديدم ديگر از كارهایي نظير «نامادري» و «نفرين» نمي‌خوانم... شايد باور كردنش هم براي شما مشكل باشد اما من از موسيقي درآمدي نداشته‌ام. مدتي قبل به دليل مشكلاتي كه بر سر راه خواندنم به وجود آمده بود، حسابي دلزده شده و قصد داشتم ديگر نخوانم اما دوستانم با من صحبت كردند كه براي موفقيت بايد جلوي مشكلات ايستاد، نه اين‌كه ميدان را خالي كرد.

Untouchable
27-05-2008, 05:10
ممنون/:31:

hadi665
01-06-2008, 18:56
دوستان من یه بک گرند برای یکی از آهنگهای چاوشی طراحی کردم یه نگاهی بندازید بدک نیست
ممنون

hadi665
01-06-2008, 18:57
دوستان من یه بک گرند برای یکی از آهنگهای چاوشی طراحی کردم یه نگاهی بندازید بدک نیست
ممنون

MaSoOd
01-06-2008, 21:45
هادی جان عالیه

خوش به حال محسن عزیز که طرفدارایی مثل خودت داره

فقط این نوشته که تو عکس بوود مربوط به کدوم آهنگ محسنه ؟

hadi665
02-06-2008, 00:20
مسعود جان خیلی ممنونم
مگه من که کاری نکردم

این ماله آهنگه زخمه زبونه دیگه

من با زخمه زبونات رفیقم مرحم بزار با حرفات رو زخم عمیقم ....

Ssarshar
02-06-2008, 15:40
من هنوزم می گم سنتوری خوبه !

اما قبول کن کسی که تنها مهارتش ساخت آهنگ هست بهتر از کسی که هم می خونه هم آهنگ می سازه می تونه آهنگسازی کنه !
پس بهتره چاوشی یک آهنگساز توانا را پیدا کنه و باهاش همکاری کنه تا کیفیت کار بره بالا ...

درضمن آهنگهای سنتوری بیشتر صدای سنتور توش میاد .... و جدا می گم کار این کامکار حرف نداره ....

راستی چاوشی آلبوم ثبت شده تو وزارت ارشاد نداره ؟

:10:
همه میدونن که محسن جدای اینکه یک خواننده فوق العادست بلکه یک آهنگساز واقعیه و هیچ شکی هم توش نیست .
درضمن تخصص اصلی محسن آهنگسازی هست نه خوانندگی و کاملا میشه از اهنگای بی نقصش فهمید . آهنگهای محسن بسیار سبکی متمایز از آهنگهای کلیشه ای خواننده های امروزه دارند .
شما حداقل یه به نظر من بگی ثواب داره اینطوری ما فکر میکنیم میخوای حرفتو بزور به کرسی بشونی !!! ببخشید که رک میگم ولی همون استاد عزیز شما هم خودش امکان داره سرتاپا ایراد باشه !!!
شاعر میگه : عیب کسان منگر و احسان خویش دیده فرو بر به گریبان خویش

silent-assassin
02-06-2008, 18:40
هادی جان سلام

قشنگ بود ممنون

بیت مورد علاقه من رو از کجا میدونستی چیه که اونجا نوشتی!!!!!

میگم فقط اگه امضات را ببری گوشه ها یا کم رنگ و برجسته بندازی زیر تصویر(خلاصه یه کاری کنی که هم تابلو نباشه هم امضات پای اثرت باشه) بهتره . البته نظر شخصی بود.

mohsen_djd2
02-06-2008, 19:22
سلام
من خودم از طرفدارهای خفن چاوشی ام
یه پیش نهاد داشتم:
اگه میتونید تمام آهنگ ها آلبوم ها رو در پست اول بزارید آخه گشتن 130 صفحه یه کمی زیاد سخته
ممنون

GsM
04-06-2008, 00:43
هادی جان... طراحی که کردی.. فوقالعاه بود...
مرسی داری!

hadi665
04-06-2008, 15:01
ممنون دوست جون

hadi665
10-06-2008, 18:48
:10:
همه میدونن که محسن جدای اینکه یک خواننده فوق العادست بلکه یک آهنگساز واقعیه و هیچ شکی هم توش نیست .
درضمن تخصص اصلی محسن آهنگسازی هست نه خوانندگی و کاملا میشه از اهنگای بی نقصش فهمید . آهنگهای محسن بسیار سبکی متمایز از آهنگهای کلیشه ای خواننده های امروزه دارند .
شما حداقل یه به نظر من بگی ثواب داره اینطوری ما فکر میکنیم میخوای حرفتو بزور به کرسی بشونی !!! ببخشید که رک میگم ولی همون استاد عزیز شما هم خودش امکان داره سرتاپا ایراد باشه !!!
شاعر میگه : عیب کسان منگر و احسان خویش دیده فرو بر به گریبان خویش

دوسته من ایشون آقای استادگیم منظورشونو بد گفتن وگرنه ایشون هم خودشون از طرف دارانه محسن هستند

هادی جان سلام

قشنگ بود ممنون

بیت مورد علاقه من رو از کجا میدونستی چیه که اونجا نوشتی!!!!!

میگم فقط اگه امضات را ببری گوشه ها یا کم رنگ و برجسته بندازی زیر تصویر(خلاصه یه کاری کنی که هم تابلو نباشه هم امضات پای اثرت باشه) بهتره . البته نظر شخصی بود.

اوه اوه هروقت گوش میکنم این آهنگشو این یه تیکشو چند بار گوش میدم
کاش میشد بیایییییییییییییییییییییی ییییییییییییو به من دل ببندی

سلام
من خودم از طرفدارهای خفن چاوشی ام
یه پیش نهاد داشتم:
اگه میتونید تمام آهنگ ها آلبوم ها رو در پست اول بزارید آخه گشتن 130 صفحه یه کمی زیاد سخته
ممنون

دوسته عزیز گمونم این کارو توی یه تاپیکه دیگه با نامه فول آلبوم محسن گزاشتن

Šepehr
11-06-2008, 12:11
میگن آلبوم جدیدش بیرون اومده (یا به قولی release شده!)
راسته یا دروغ؟

mohammadirani
12-06-2008, 16:59
یکی از بچه ها گفت البوم نرگس بیمار
حالا من جایی ندیدم
اگه هر کی اطلاعات بیشتری داره خواهشا بزاره

hadi665
12-06-2008, 17:51
خوب یه چند تا آهنگ هست یکی هست که توش میگه نرگسه بیماره چشات
شاید دوستت منظورش اون آهنگه بود !

silent-assassin
12-06-2008, 19:43
آلبوم که نه ولی تک آهنگ به اندازه یک آلبوم تو این یک ماه گذشته پخش شده!

silent-assassin
12-06-2008, 20:04
اینم مصاحبه حدید محسن چاووشی با اتفاق نو

yasser1680
13-06-2008, 00:33
نرگس بیمار آلبوم جدید هست و با یکی دیگه با هم خوندن البته دو سه تا خوده چاوشی تنهایی خونده.

حیف با دیال آپ به اینترنت وصلم وگر نه البوم رو آپلود میکردم تو این آهنگها هم زیاد از سنتور استفاده نشده.

اسم آهنگها :

1.کاری نکن دوباره مجنون شم

2.توی شهری که تو نیستی

3. هق هق

4. تبر

5. روزهای بی آغاز

6. نرگس بیمار

7. ریمکس

vahid123
13-06-2008, 05:21
نرگس بیمار آلبوم جدید هست و با یکی دیگه با هم خوندن البته دو سه تا خوده چاوشی تنهایی خونده.

حیف با دیال آپ به اینترنت وصلم وگر نه البوم رو آپلود میکردم تو این آهنگها هم زیاد از سنتور استفاده نشده.

اسم آهنگها :

1.کاری نکن دوباره مجنون شم

2.توی شهری که تو نیستی

3. هق هق

4. تبر

5. روزهای بی آغاز

6. نرگس بیمار

7. ریمکس

دوست عزيز اينكه آلبوم نيست!!! اين ها تك آهنگ هايي هستن كه به قول خود چاووشي حتي در حد ماكت هم نيستن و جديدا لو رفتن !!! يك سري افراد سودجو اينا رو جمع كردن و گفتن آلبومه!!!!

yasser1680
13-06-2008, 15:15
نمی دونم به هر حال قضیه این بود و تعدادشم 7 تاست که میشه آلبوم.

hadi665
13-06-2008, 15:47
5. روزهای بی آغاز

آقا این کدوم آهنگه من گمونم ندارم
خواهشا یکی یذره ازش بنویسه ببینم دارم یا نه
ممنون

mohammadirani
13-06-2008, 15:58
تک اهنگ نرگس بیمار رو هر کی داره بزاره
بابا نشنیدم.اخه ببینم چی خونده

hadi665
14-06-2008, 00:40
تک اهنگ نرگس بیمار رو هر کی داره بزاره
بابا نشنیدم.اخه ببینم چی خونده

دوسته عزیز توی صفحات قبلی ( خیلی قبل ) این آهنگی که شما میگید لینکشو دادن برای دانلود

linkinkurd
14-06-2008, 23:02
دوستان سلام
خواهشا یه پیشنهاد دارم که به این تاپیک 100 بار جذابیت بیشتر میده... آقا تاپیک هواداران یاس رو دیدید ؟ تو صفحه اول و پست اول اومدن کامل همه آهنگارو زدن... حالا آهنگهای چاووشی که زیاده بصورت آلبوم آلبوم و طبقه بندی شده بذارید... آخه چرا باید برای پیدا کردن یه آهنگ 50 صفحه قبلی رو به دقت جستجو کنیییییم ؟!!!! نه ؟؟؟!

yasser1680
14-06-2008, 23:48
دوستان سلام
خواهشا یه پیشنهاد دارم که به این تاپیک 100 بار جذابیت بیشتر میده... آقا تاپیک هواداران یاس رو دیدید ؟ تو صفحه اول و پست اول اومدن کامل همه آهنگارو زدن... حالا آهنگهای چاووشی که زیاده بصورت آلبوم آلبوم و طبقه بندی شده بذارید... آخه چرا باید برای پیدا کردن یه آهنگ 50 صفحه قبلی رو به دقت جستجو کنیییییم ؟!!!! نه ؟؟؟!

قربون آدم چیز فهم ... البته اگه کسی که تاپیک رو زده اینجا باشه.

mohammadirani
14-06-2008, 23:58
منم موافقم
خودم دنبال اهنگ نرگس بیمار میگشتم از خیرش گذشتم و ترجیح دادم برم جاهای دیگه جستجو کنم
سخته کل صفحات رو خوندن

dear_2007
15-06-2008, 08:23
اینم مصاحبه حدید محسن چاووشی با اتفاق نو

silent-assassin
15-06-2008, 12:07
سلام دوستان

نویسنده پست اول یعنی آقا مسعود اخراج شدن و امکان ویرایش و اضافه کردن آهنگها نیست!

در ضمن مصاحبه هم که صفحه قبل بود!

hadi665
15-06-2008, 14:49
دوستان امکانه اینکار یکمی کمه و سخته یه سری لینکها الآن دیگه خرابند
بعدم خوب یکی که این گروهو دنبال میکنه همش اطلاعات جدیدو داره دیگه
بعدم اون مصاحبه تو صفحه ی قبل کوچیک بود اما این عکسا بزرگه

ممنون دوستان

silent-assassin
15-06-2008, 21:29
صحبتهاي حميد اسفندياري در مورد فرار مغز ها

حمید اسفندیاری (مدیر مؤسسه آوای باربد)- مسأله دقیقا فرار مغزهاست و بس! این که خارجی‌ها قدر استعدادهای ما را بیشتر از خودمان می‌دانند و با جذب آن‌ها بهترین شرایط را برایشان مهیا می‌کنند تا به موقع جواب سرمایه‌گذاری‌شان را بگیرند.

اما در عوض، ما با دست خودمان کاری می‌کنیم تا جوانان‌مان عطای ماندن در سرزمین پدری را به لقایش ببخشند. نمونه‌اش همین «شادمهر» (عقیلی)؛ تا زمانی که اینجا بود، ترانه‌هایی درباره حضرت زهرا(س)، ایرانیان مقیم خارج و... داشت و حالا با این شکل و شمایل کلیپ می‌سازد تا هم موسیقی‌اش را از دست بدهد و هم هویت‌اش را. آیا شادمهری که ما می‌شناختیم همین بود؟ کسی که می‌توانست پدیده‌ای برای موسیقی پاپ ما باشد. اما او چرا مجبور به رفتن می‌شود؟ ما چقدر در این زمینه مقصریم؟

امثال شادمهر عقیلی نه اولین کسی هستند که از این مملکت رفته‌اند و نه آخرینشان. امروز «محسن نامجو» می‌رود، فردا «محسن چاوشی» و دیگران. حالا این‌ها می‌روند، مشکل ما حل شده یا ما با این کار تنها کنترل‌مان را از دست داده‌ایم؛ کنترل بر روی جوانانی که می‌توانستند استعدادهای نابی برای موسیقی ایران باشند؟ امثال شادمهر تا وقتی در ایران بودند، آنچه که «ما» می‌خواستیم می‌خواندند و حالا هر چه «دیگران» بخواهند. و این «دیگران» قطعاً دلشان برای فرهنگ و هنر ایران نسوخته و به چیزهای دیگری فکر می‌کنند.
مسوولان خوب است به این نکته توجه کنند که قبل از خودشان، ما ناشرها - خواسته یا ناخواسته- یک مرحلهء ممیزی حساب می‌شویم. چون به اصول معتقدیم و پذیرفته‌ایم که با این شرایط و در چارچوب خاصی کار کنیم. پس وقتی محسن چاوشی قبل از این که آهنگی را بسازد شعرش را برای من می‌آورد، اگر خوب نباشد من آن را رد می‌کنم. چرا که معتقدم باید به این استعدادها جهت داد تا در مسیر درست حرکت کنند. نمی‌گویم بزنیم به تیپ مذهبی‌خوانی! نه، ولی اگر پاپ می‌سازیم هدفمند باشد، اگر راک می‌سازیم هدفمند باشد. مثلاً ما آمده‌ایم یک آلبوم منتشر کرده‌ایم از موسیقی راک با اشعار مولانا. متأسفانه یکی از دلایل عمده تعلیق شرکت ما هم همین بوده. اما من بارها به دوستان در ارشاد گفته‌ام شما که الآن به Camel و... هم مجوز داده‌اید، پس چرا مولانا نه؟ مگر امسال سال جهانی مولانا نیست؟ چرا ما موسیقی روز دنیا را با اشعار بی‌نظیر مولانا نداشته باشیم؟

من دو سال و نیم پیش «هتل کالیفرنیا»ی ایگلز را برده‌ام برای مجوز. همه چیزش هم مجوز دارد. شعرش هم که به صورت کتاب مجوز گرفته. اما نگذاشتند ما هتل کالیفرنیا را - آن هم به صورت آلبوم صوتی- منتشر کنیم، حالا می‌بینیم که CD تصویری همان کنسرت مجوز گرفته! یا آثار تصویری پینک‌فلوید و جو ساتریانی و کمل و...

خوب است دوستان بیایند همه 30 اثر موجود در پروژه‌ کاری «آوای باربد» را ببینند و قضاوت کنند کدامش بد است یا با شئون و چارچوب‌ها منطبق نیست. اما برخی سختگیری‌های بی‌مورد، هنرمندان و ناشران را دلزده می‌کند. متأسفانه خود ما 60 اثر پرونده باز در ارشاد داریم که تکلیفش مشخص نیست. 5/3 سال پیش یک آلبوم دونوازی سنتور و تمبک را برای مجوز برده‌ایم و چون صداقت داشته‌ایم، روی آن نوشته‌ایم «ضبط در سوئد». اما وقتی برای پیگیری مجوز مراجعه کردیم گفتند: حراست این کار را نگه داشته، مبادا این ها وابسته به گروهک مجاهدین باشند! ما هم گفتیم: اشکال ندارد، شما تحقیق کنید. اما مگر بررسی این مسأله چقدر زمان می‌برد؟ 5/3 سال؟! حتی صاحبان اثر از سوئد کپی پاسپورت و مدارک دیگرشان که نشان می‌داد آن ها سالی 3-2 بار به ایران آمده‌اند را فرستادند که ثابت کنند از این نظر مشکلی ندارند! اما با این وجود هنوز جوابی نگرفته‌ایم. آیا اگر این کار سنتور و تمبک تا به حال منتشر شده بود، اتفاقی می‌افتاد؟

همین مته به خشخاش گذاشتن‌ها بوده که ما را ناگزیر از پخش بدون مجوز آلبوم‌هایمان کرده و نتیجه‌اش شده همین تعلیق 6 ماهه آوای باربد! وگرنه چرا ما باید آلبوم خواننده‌ای مثل «حامی» را بدون مجوز پخش کنیم؟ چون این کار 2 سال است در ارشاد خوابیده! چرا؟ چون یکی از عزیزان شورای شعر گیر داده که «وقتی که خورشید می‌ره و دریا رو آتیش می‌زنه» غلط است؛ چون خورشید وقتی می‌آید، دریا آتش می‌گیرد! انگار دوست بزرگوارمان موقع غروب تا به حال دریا را ندیده! یا این که گفته‌اند حامی فالش خوانده. ما گفته‌ایم: اولاً آن ماکتی که دست شما بوده ممکن است فالشی داشته، وگرنه آلبومی که بیرون آمده مگر فالشی دارد؟ ثانیاً خواننده‌ای مثل «حمید حامی» که سمفونی ایثار را خوانده، یا در روز آزادسازی خرمشهر در این شهر کنسرت گذاشته، من اگر صد میلیون هم به او بدهم اجازه نمی‌دهد آلبومی منتشر کند که فالشی داشته باشد!

این ها تنها سوءتفاهماتی است که موجب می‌شود هنرمندان و ناشران خسته شده و وقت و انرژی و هنر آن ها از مسیر اصلی خود منحرف شود. متأسفانه اساتید بزرگوار ارشاد با این قبیل سختگیری‌ها به این مسأله دامن می‌زنند و کاری می‌کنند که هنرمندان دو راه بیشتر پیش پای خود نبینند: یکی اینکه بگذارند از این مملکت بروند و دیگر اینکه سر از زیرزمین دربیاورند! در هر دو صورت ما امکان ممیزی روی این ها را از خود گرفته‌ایم و آن وقت طرف ممکن است هرچه دلش خواست بخواند. نمونه بارزش همین موسیقی‌های پاپ و رپ و... زیرزمینی که هر روز بیشتر هم می‌شوند. شما فکر می‌کنید اگر «آرش سبحانی» (کیوسک) می‌آمد با ما کار می‌کرد، آلبومی مثل «عشق سرعت» تولید می‌شد؟ یا شادمهر اگر در همین جا می‌خواند، چه اتفاق ناگواری رخ می‌داد؟ که من فکر می‌کنم کارهایی که در آنجا می‌کند هم از غم نان است. در حالی که اینجا با نوازندگی و آهنگسازی حساب دودوتا چهارتایش درست در می‌آمد و نیازی به دست زدن به هر کاری نداشت.
پس من فکر می‌کنم اگر اندکی از این سختگیری‌هایی که بر موزیسین‌ها روا داشته می‌شود، کم شود، موسیقی خود به خود راه خودش را پیدا کرده و هدفمند می‌شود، نه اینکه به وضعیت امروزی درآید. هر چند صباحی هم جوانی مثل «بنیامین» پیدا می‌شود که در نبود دیگران می‌فروشد؛ اما باز سودی به حال موسیقی ما ندارد.

در پایان باید نکته‌ای را خدمت دوستان عزیز در ارشاد یادآور شوم که قبلاً هم بارها گفته‌ام؛ و آن این که من اگر این حرف‌ها را می‌زنم از سر دلسوزی است. ما خود را دوست شما می‌دانیم که این حرف‌ها را می‌گوییم، وگرنه شرایط رفتن و کارکردن در خارج از ایران برای من هم مهیاست! اما ما پای عشق و کارمان ایستاده‌ایم.

منبع:مجله نسیم هراز

linkinkurd
17-06-2008, 00:11
سلام دوستان

نویسنده پست اول یعنی آقا مسعود اخراج شدن و امکان ویرایش و اضافه کردن آهنگها نیست!

در ضمن مصاحبه هم که صفحه قبل بود!

نویسندهخ پست اول نیست ؟ پست دوم... پست سوم... تو یکی از چند پست اول که میشه همه رو دسته بندی کرد دیگه... با لینکهای سالم! ماشا الله اکثر دوستان که ADSL دارن سه سوت آپلود می کنند... یکی نیست همت کنه این انجمن رو از این شلختگی در بیاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yasser1680
17-06-2008, 14:26
نویسندهخ پست اول نیست ؟ پست دوم... پست سوم... تو یکی از چند پست اول که میشه همه رو دسته بندی کرد دیگه... با لینکهای سالم! ماشا الله اکثر دوستان که Adsl دارن سه سوت آپلود می کنند... یکی نیست همت کنه این انجمن رو از این شلختگی در بیاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه این کار رو کرد.

کلا دو تا تاپیک برای یک موضوع موسیقی و خواننده ایجاد کرد مثلا : 1 . تاپیک اختصصاصی محسن چاوشی : بحث و گفتگوی آزاد

2.تاپیک اختصاصی محسن چاوشی : آرشیو آلبوم ها و آهنگ ها

linkinkurd
17-06-2008, 21:31
پس دوستانی که ADSL دارن کاری کنن لطفا... آره پیشنهادت خوبه Yasser جان. مطمئنم می ترکونه تاپیک... طرفداران چاووشی کم نیستن...

hadi665
18-06-2008, 13:55
پس دوستانی که ADSL دارن کاری کنن لطفا... آره پیشنهادت خوبه Yasser جان. مطمئنم می ترکونه تاپیک... طرفداران چاووشی کم نیستن...

دوسته عزیز من خیلی دوست دارم اما adsl من 3 کیبایت در ثانیه آپلود میکنه !!!

اگه کسی یه تاپیک برای فول آلبوم چاوشی بزنه که زدندا دیدم من
بیاد همونو کامل کنه خیلی بهتره
دیگه لازم نیست دوتا تاپیک زده شه توی همون تاپیک فول آلبوم چاوشی میشه تمامه آهنگا رو جمع آوری کرد فقط اگه یکی زحمتشو بکشه خوبه
کی اون تاپیکو زده بود؟

sina285
21-06-2008, 10:30
هیچکی این کارو نمی کنه اخه وقت زیادی میبره ولی اگه خودم اینترنت Adsl داشتم حتما" براتون انجام میدادم ولی افسوس که ندارم

mohammad.moein
22-06-2008, 16:29
من ينكار رو مي تونم بكنم ولي خودم همه ي آلبوم هاي محسن چاوشي رو ندارم تا فول آلبومش رو درست كنم.

كسي مي تونه لطف كنه و آلبوم هاش رو يذاره.

sepehr_x50
24-06-2008, 14:14
محسن چاووشی بعد از سنتوری آلبومه جدید خونده؟!!

dear_2007
24-06-2008, 18:58
محسن چاووشی بعد از سنتوری آلبومه جدید خونده؟!!
نه
.
.

.

sepehr_x50
25-06-2008, 10:21
حاشيه هايي كه تمامي ندارند

محسن چاووشي تنها چند قدم تا مجاز شدن فاصله داشت اما پخش ناگهاني يك قطعه با اسم «تئاتر زندگي» و چند دمو از آهنگ‌هاي جديدش باعث شد تا دوباره با مشكل مواجه شد و صدور مجوز آلبومش در هاله‌اي از ابهام قرار بگيرد. چاوشي به وزارت ارشاد رفته توضيح داده است كه پخش اين قطعه هيچ ارتباطي به وي نداشته و او اين قطعه را به فردي واگذاركرده و ظاهرا بر اثر يك بي‌احتياطي اين قطعه روي اينترنت پخش شده است. حال بايد ديد توضيحات چاوشي مي‌تواند مسئولان وزارت ارشاد را قانع كند يا خير؟!

silent-assassin
27-06-2008, 15:02
سلام دوستان اینم یه آرشیو کامل از آهنگهای محسن

sepehr_x50
27-06-2008, 19:25
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای محسن چاوشی به نام توی شهری که تو نیستی

| توضیح : این آهنگ قبلا با صدای علی جعفری و محسن چاوشی پخش شده بود که الان آهنگ اورجینال و با صدای خود محسن در اختیار شما قرار داده شده است |

hadi665
28-06-2008, 13:11
مطمئنی جدیده
آخه من از همین تاپیک با صدای خوده محسن چاووشی بدونه صدای علی جعفری دانلود کردما !

silent-assassin
29-06-2008, 13:20
از کرامات شیخ ما

در خبر است از شيخ ما که در مصاحبتی بدو گفتند که يا شيخ ! آخرين اشتباهت چيست ؟
فرمود : "همين مصاحبت " ، نقل است چند از اين مصاحبان همانجا در دم دراز شدند جان از کف بردادندی و چند نفر نعره کشان به بيابان دويدند و ديري است ،خبري باز نيامدست آنها را ...

روايت است روزي شيخ را گفتند چرا همي گلايه و همي شکوه ساز و آواز مي کني ؟
بي درنگ فرمود: "عشقغم دارد " ياران و همرهان عنان از کف داده پيراهن چاک دادند و فرياد ها سر دادند ...

ادامه مطلب:

hadi665
30-06-2008, 01:23
ای ول خیلی باحال بود ممنون سایلنت جان

silent-assassin
30-06-2008, 18:55
دست من چرا؟؟؟

دست نویسندش درد نکنه که هم خوش ذوق هست هم دست به قلم خوبی داره.

من یکی از طرفدارای وبلاگشم و هر چند وقت یه بار سر میزنم ببینم آپ کرده یا نه آخه خیلی باحال مینویسه.

hadi665
03-07-2008, 13:10
خوب پس دستش درد نکنه
اما شما هم ی لطفی کن این متنای باحالشو برای ما هم بزار
ممنون

دل تنگم
04-07-2008, 10:25
رسول ترابي

اما سال 86 تحت هر شرايطي سال خوبي براي موسيقي پاپ نبود. حتي حضور نمايشي اين شاخه موسيقي در جشنواره فجر هم کمکي به سال بد موسيقي پاپ نکرد. در اين سال هيچ ملودي و ترانه يي به يک زمزمه فراگير تبديل نشد. در اين ميان البته محسن چاوشي مي تواند استثنايي بر اين قاعده باشد. اما مساله اين است که چاوشي هم به هر حال در جريان موسيقي زيرزميني يا بهتر بگوييم بدون مجوز تعريف مي شود. موسيقي پاپ در شکل رسمي خود در سال 86 چيز به يادماندني ارائه نکرد. از آنجا که استادان موسيقي اصيل ايراني، کلاسيک غربي و... در طول سال به مناسبت هاي مختلف بر سر سخن رفته بودند بدک نديديم که در سالنامه اعتماد به بخشي از موسيقي بپردازيم که کمتر امکان سخن گفتن داشت. گويا چاوشي تصميم داشت امسال را بدون حاشيه برگزار کند که شايد اين سکوت و کناره گيري به گرفتن مجوز نشر آثارش کمک کند، که به هر حال باز هم شرايط به گونه يي پيش رفت که نام او بر سر زبان ها افتاد.

---
-توانستيد اين بار «سنتوري» را با خيال راحت ببينيد؟

بله، دفعه قبل در جشنواره پارسال با هزار بدبختي و توي صف ايستادن و واسطه تراشي و رفاقت و پارتي بازي، بالاخره توانستم در سالن سينما ايران سنتوري را ببينم ولي اين بار قضيه فرق مي کرد و توانستم با خيال راحت و در خانه نسخه کامل را تماشا کنم.

-اين دفعه چه چيز و کدام قسمت فيلم برايتان مهم بود، دنبال اسم خودتان هم بوديد که در نسخه جشنواره پارسال حذف شده بود؟

اصلاً، اين بار هم حواسم بيشتر به بازي بهرام غرادانف بود. باز هم مثل دفعه قبل بازي اش مرا تحت تاثير قرار داد. دفعه قبل وقتي آن قسمتي را ديدم که او با وجود گرسنگي و بي غذايي، سوسيس هايش را بين معتادان تقسيم کرد، واقعاً بغض کردم. بعد از ديدن فيلم، باز هم بازي اش را تبريک گفتم. البته اين بار با sms.

-از ديدن اسم خودتان در تيتراژ شروع فيلم و شنيدن ترانه ها با صداي خودتان چه حسي داشتيد؟

اگر بگويم هيچ حسي باورتان مي شود. بيشتر حواسم به خود فيلم و بازي بهرام بود.

-يعني بعد از اين همه مدت کشمکش به دليل حضور صداي شما و حذف اسم و صدايتان، الان که فيلم با اسم و صداي خودتان پخش شده هيچ حسي نداريد؟

واقعاً نسبت به صداي خودم و اسمم هيچ حساسيتي نداشتم. آهنگ هاي خودم را که هزار بار شنيده بودم و برايم تکراري شده بودند. آنها هم که بايد، مي دانستند که ترانه ها را من نوشته ام و خواننده ترانه ها محسن چاوشي است. پس دليلي نداشت که خوشحال باشم.

-اما سال گذشته ناراحتي و نارضايتي خود را از حذف نام تان از تيتراژ فيلم اعلام کرديد؟

سال قبل از حذف اسمم ناراحت نبودم، از نوع برخوردها ناراحت بودم، چون همان طور که گفتم همه مخاطبان «سنتوري» مي دانستند که خواننده ترانه ها منم. باور کنيد امسال هم بيشتر از اينکه خوشحال باشم، از ديدن سنتوري و نسخه کامل آن ناراحت شدم.

-به نظر مي آيد تنها برنده پخش فيلم سنتوري محسن چاوشي باشد که با وجود همه شايعات از حذف اسم و صدايش تا جايگزيني صداي بهرام رادان بالاخره فيلم با صدا و آهنگ هاي خودش پخش شد.

اين را مي گويم که فقط مطمئن شويد واقعاً حس واقعي ام را مي گويم. اين را قبول دارم که هر کاري که مي شد براي حذف اسم و صداي من از فيلم صورت گرفت ولي وقتي «سنتوري» با اسم و صدا و موسيقي من پخش شد، هيچ حس پيروزي، انتقام و... نداشتم فقط به اين دليل که مطمئن بودم کار خودم را انجام داده ام و موسيقي ترانه هاي فيلم مال خودم است، حتي اگر طبق شايعاتي که واقعيت هم نداشتند، بهرام آنها را با صداي خودش بازخواني کرده باشد. همين حس مالکيت و حسن انجام کار بود که کمکم مي کرد درباره سنتوري به حاشيه نروم. ولي باز هم مي گويم واقعاً براي تهيه کننده سنتوري ناراحت شدم.

-از بحث سنتوري خارج شويم و برويم سراغ موسيقي خودتان، موسيقي شما موسيقي و سبک و لحني داشت که در خلاف جريان آب حرکت مي کرد...

يعني چي؟

-مثل اولين کارتان «نفرين» ترانه يي که به نوعي بدعت گذار ترانه ها و آهنگ هاي «نفرين کننده» امروز بود، يا سبکي تلخ و سياه که تا امروز هم در کارهايتان ادامه دارند.

من از خواندن «نفرين» و ترانه «الهي سقف آرزوت خراب بشه روي سرت» الان پشيمانم. آن زمان نبايد آن ترانه را مي خواندم چون هيچ عاشقي، معشوقش را نمي تواند نفرين کند و آرزوي مرگ او را داشته باشد، ضمن اينکه تا جايي که امکان دارد همه بايد سعي کنند مثبت بخوانند. حالا ديگر مي خواهم ترانه هايي بخوانم که اميد و نگاه مثبت در آنها وجود داشته باشد. ضمن اينکه فکر نمي کنم کارهايم تلخ و سياه باشند. اين نظر شخصي شما است.

-ولي الان شما به عنوان خواننده آهنگ هاي تلخ و سياه و متفاوت پاپ مطرح شده ايد، چرا خودتان فکر مي کنيد کارهايتان تلخ و سياه نيستند؟

فکر نمي کنم که کل موسيقي ام چنين ويژگي داشته باشد. مثلاً وقتي «خودکشي ممنوع» را خواندم، آخرش را مثبت تمام کردم يا کارهاي ديگر هم همين وضعيت را دارند.

-ولي کارهاي مهم شما خود تلخي و سياهي اند، کارهايي مثل «متاسفم»، «آهنگ هاي سنتوري»، «عبور»، «نفس بريده»، «گل سر» و... مي خواهم بدانم اين نوع نگاه تلخ از کجا مي آيد؟

شايد از ناخودآگاه و گذشته ام. الان که مي پرسيد، مجبورم واقعاً در موردش فکر کنم. واقعاً نمي دانم ولي مطمئنم که اتفاقاتي را که از گذشته به ياد دارم تا به امروز در شکل گيري ذهنيت، سليقه و حتي حس صدايم تاثير داشته اند. مشکلات جنگ و جنگ زدگي و شهر به شهر آواره بودن مان از خرمشهر تا مشهد و تهران، مشکلات مالي و درگيري هاي روحي، رواني، عاطفي و... حتماً در ادامه يافتن اين نوع نگاه و سبک کاري تاثير داشته اند. فکر مي کنم باز هم بايد در اين باره بعد از رفتن شما فکر کنم. واقعاً هنوز مطمئن نيستم ولي ادامه اين روند مطمئنم که به شناخت خودم از «محسن چاوشي» دروني ام کمک مي کند و خواهد کرد. من با طي کردن اين روند به بسياري از ناشناخته هاي دروني خودم رسيده و پيدايشان کرده ام. طي اين چند سال اخير خيلي از حس هايي که قبلاً در من وجود نداشتند، خودشان را نشان داده اند. خيلي هم درونگراتر از گذشته شده ام. آهنگ هايم هم شايد متاثر از اين تغييرات و در ادامه مشکلات و اتفاقات گذشته ام باشند که البته هنوز تمام نشده اند و ادامه دارند.واقعاً نمي دانم. ولي يک حس دروني و شناختي که از خودم دارم، خلاف نظر شما را به من مي گويد. حتي اگر به قول شما آهنگ «متاسفم» آهنگ شناخته شده من باشد و به نوعي داستان زندگي من و خيلي هاي ديگر، ولي باز در شعر، ترانه و آهنگ هايم نوعي روشني و اميد هست. درد من «غم فراق» و «نرسيدني» است که مدام در حال تکرار و فرياد کردنش در آهنگ هايم هستم.

-آيا درست است که خواننده شدن شما فقط اتفاقي بوده و آهنگسازي را بيشتر دوست داريد؟

بله، هنوز هم آهنگسازي را بيشتر دوست دارم. واقعاً هم يک اتفاق و آشنا نبودنم به روند توليد و پخش يک کار باعث شد صدايم پخش شود و در مسيري قرار بگيرم که امکان خارج شدن و کناره گرفتن از آن وجود ندارد. الان هم خوانندگي و انتخاب آهنگ هاي خودم فقط و فقط به اين دليل است که با خوانندگي، خود و باطنم را پاک مي کنم و شست وشو مي دهم. وگرنه دليل خوانندگي من نه شهرت و معروفيت است و نه منافع مادي که تا به امروز با وجود پرمخاطب بودن کارهايم به آن نرسيده ام. هدف من از موسيقي فقط و فقط معنوي، همان درونگرايي و رسيدن به عمقي است که گفتم. براي همين هم هست که کسي در خيابان چهره من را نمي شناسد، هر جايي که اسمي از من باشد به غير از يکي دو تصوير تکراري چيز و عکس ديگري از من نمي بيني. فعلاً که اين سبک و نوع موسيقي شده همه دار و ندار من از زندگي.

-بخش هايي از آلبوم آخرتان را شنيده ام. به نظر مي آيد در اين آلبوم آخر با توجه به انتخاب شعرها به کلي سمت و سوي ذهني تان تغيير کرده است.

اين موضوع به نظرتان خوب است يا بد؟

-به نظر من خوب است. با اينکه موسيقي شما پاپيولار است ولي شعرها و همچنين موسيقي سنگين تر و دروني تر شده اند.

خودم هم چنين نظري دارم. بايد هم همين طور باشد وگرنه درجا مي زنم. درجا زدن هم امروزه، خود و عين پسرفت است. به نظرت من اگر بيايم دوباره کاري مثل «نفرين» را بخوانم کار درستي کرده ام؟ پس با انتخاب شعرهاي جديدتر که کاملاً با کارهاي قبلي ام متفاوت هستند و وسواس بيشتر در موسيقي ام به پيشرفتي که خودم حس مي کنم رسيده ام. براي همين هم مي گويم اگر اين آلبوم منتشر شود بهتر مي توان درباره من نظر داد. من به نظر خودم پيشرفت کرده ام و قدم هايم رو به جلو بوده اند.

-گويا تعداد کارهاي منتشر نشده جديدتان بيشتر از اين آلبومي است که مي گوييد؟

شما چون کارهاي من را شنيده ايد اين را مي دانيد. من اگر آن يک آلبوم را که هنوز منتشر نشده مثال مي زنم به اين دليل است که مردم و مخاطبان عادي از آن و آماده شدنش براي انتشار و مشکلات عدم انتشارش خبر دارند. آلبوم «يه شاخه نيلوفر» با وجودي که ترانه ها و موسيقي متفاوت تري را به نسبت کارهاي قبلي ام دارد ولي باز هم چندان جديد نيست. آخرين کاري که از من شنيده شد، ترانه هاي فيلم سنتوري است که باز هم مربوط به دو سال قبل مي شود. ما بعد از سنتوري، «يه شاخه نيلوفر» را کار کرديم و بعد از آن آلبوم «مولانا» را که از شعرهاي مولانا، وحشي بافقي، باباطاهر، شهريار و ژوليده نيشابوري استفاده کرديم. اين آلبوم متفاوت تر از همه کارهايي است که انجام داده ام. من از آلبوم «خودکشي» به بعد شروع کردم به خواندن و اجراي شعر و ترانه و آهنگ هاي فاخر. ولي هميشه دوست دارم نظر مردم و مخاطبان را بدانم. به همين دليل دوست دارم آلبومم زودتر به بازار بيايد تا بازخوردها و نظرهاي واقعي و حقيقي تر را بدانم.

-اين روزها ديگر صداي شما را شبيه به خواننده يي ديگر نمي دانند؟

من از آلبوم «خودکشي» به بعد صدايم هم تغيير کرد و به سمتي رفت که دوست داشتم برود. من از روز اول هم نمي خواستم شبيه خواننده ديگري بخوانم، اما بعضي از شرکت هايي که با پيشنهاداتشان براي همکاري موافقت نکردم، در اين ارتباط جوي را عليه من به راه انداختند. واقعاً آن روزها احساس تنهايي مي کردم. اما خدا را شکر مي کنم که همان خواننده يي که من را متهم مي کردند شبيه او مي خوانم در چند مصاحبه اش از صدا و موسيقي من دفاع کرد و گفت که هيچ شباهتي بين کار من و خودش نمي بيند ولي به جايش خواننده همان شرکت ها را به بدترين شکل نقد کرد و گفت که مي خواهد اداي او را دربياورد و حتي آهنگ هاي او را هم براي رسيدن به هدفش عيناً کاور مي کند. هميشه خواسته ام خودم باشم و نخواستم جاي کس ديگري باشم. اين را با موسيقي ام هم ثابت کرده ام.

-هميشه احساس مي کردم با توجه به رنگ و لحن صدايتان امکان کار سبک راک را هم داريد. اين البته اتفاقي است که در آلبوم هاي منتشر شده شما نيفتاده است. ولي در اين آلبوم هاي تازه، فضاي تنظيم ها به سمت راک رفته. دليل اين تغيير ناگهاني چه چيزي بود؟

من خواننده و آهنگساز کارها هستم و در تنظيم ها هيچ دخالتي نداشته ام. اخلاق کاري ام هم همين است. دليل اين تغيير را محمدرضا آهاري بهتر مي تواند توضيح دهد.

yahya_h28
04-07-2008, 14:50
يه كم قديمي نبود؟

Ssarshar
04-07-2008, 21:32
چندوقت پیش رفتم تو یه فرومی که تاپیک چاوشی هم توش بود اونجا یکی از کاربرا گفته بود که سال 84 با چاوشی آشنا شده و چاوشی ازش یه کاری خواسته که اون نتونسته انجام بده و به همین دلیل چاوشی هم محلش نگذاشته و به تلفنش جواب نداده . ( یعنی فقط به فکر خودش بوده ) کاربر اون فروم میگفت که محسن خیلی آدم مغرور و خودخواهی هست ( اولش باور نمیکردم ولی یک نفر هم تو اون تاپیک حرفشو تایید کرد و گفت چاوشی ذاتا خودخواه و خودپرسته )
-------
منم تحت تاثیر حرفای این کاربر قرار گرفتم و حالا با اون شور و عشق سابق به آهنگاش گوش نمیدم میخواستم از شماها بپرسم واقعا اینطوره ؟؟؟؟

sadegh2x
05-07-2008, 08:43
چندوقت پیش رفتم تو یه فرومی که تاپیک چاوشی هم توش بود اونجا یکی از کاربرا گفته بود که سال 84 با چاوشی آشنا شده و چاوشی ازش یه کاری خواسته که اون نتونسته انجام بده و به همین دلیل چاوشی هم محلش نگذاشته و به تلفنش جواب نداده . ( یعنی فقط به فکر خودش بوده ) کاربر اون فروم میگفت که محسن خیلی آدم مغرور و خودخواهی هست ( اولش باور نمیکردم ولی یک نفر هم تو اون تاپیک حرفشو تایید کرد و گفت چاوشی ذاتا خودخواه و خودپرسته )
-------
منم تحت تاثیر حرفای این کاربر قرار گرفتم و حالا با اون شور و عشق سابق به آهنگاش گوش نمیدم میخواستم از شماها بپرسم واقعا اینطوره ؟؟؟؟
تصور ميكنم شما منظورتون از كسي كه غرور چاوشي رو تائيد كرده من هستم ، در هر صورت اين يك واقعيت هست ، ضمنا چاوشي بسيار بد اخلاق و تندخوست اما خيچ تاثيري در علاقه ي ما طرفدارن چاوشي نخواهد گذاشت ! هركسي يك اخلاق و مرامي داره براي ما مهم صداي ناب چاوشيست !

dear_2007
05-07-2008, 08:45
-------
اولا که با شنیدن حرف یکی دو نفر نباید در مورد هیچکس قضاوت کرد اصلا شاید دروغ گفته باشن که محسن چاوشی دیدن اینقدر از این افراد پیدا میشه که میگن ما محسن چاوشی دیدم و حتی میگن عکس داریم باهاش در صورتی که محسن چاوشی اصلا اجازه عکس گرفتن ازش حتی به مطبوعات نمیده
در ضمن گیریم اینطور باشه (که اینطور نیست ) ما چیکار به اخلاقش داریم مگه میخوایم باهاش زندگی کنیم ما داریم از صدا و اهنگایی که میخونه لذت میبریم

javady
05-07-2008, 10:10
دوباره بازيچه شدم تويه تئاتر زندگي

تواين نمايش نامه دل شكسته شد به سادگي

سلطان خواننده هاي ايران چاووشي

dear_2007
05-07-2008, 10:35
دوباره بازيچه شدم تويه تئاتر زندگي

تواين نمايش نامه دل شكسته شد به سادگي

سلطان خواننده هاي ايران چاووشي
تایید میشه اساسی

Mehran
06-07-2008, 08:24
متاسفم

شهریور 85

لیست آهنگ ها:

فلسطین
پرنده
گل سر
متاسفم
کم تحمبم
خیانت
ابرای پاییزی
نفس بریده
عروس من

یه شاخه نیلوفر

مهر 87

لیست آهنگ ها:

یه شاخه نیلوفر
کجاست بگو
تبریک
چرا
قله خوشبختی
هفته های تلخ من
ابرای پاییزی
خاکستر
ناز
تو که نستی
دلتنگی
بغض
عصا

ژاکت

بهمن 88

لیست آهنگ ها:

بازار خرمشهر
چاردیواری
اسری
دور آخر
حراج
خنده
کی بهت خندیده
لولای شکسته
بخواب امشب
دلشوره
دریاچه مرده
ژاکت

حریص

بهمن 89

لیست آهنگ ها:

چمدون
پروانه ها
غیرمعمولی
بوف کور
غم و شادی
حریص
پرنده غمگین
زیبایی
بادبادک های رنگی
کافه های شلوغ
دلم تنهاس

سنتوری

مهر 90

لیست آهنگ ها:

سنگ صبور
تنها بودن
خیانت
من با تو خوشم
کلاغ (رو سیاه)
پاییز
متاسفم
من با خوشم (رمیکس)

با تشکر تیم مدیریت انجمن موسیقی...

dear_2007
06-07-2008, 12:43
یه مصاحبه جالب و جدید از محسن چاوشی که با سایت اریا وب انجام داده عکس جدید هم گذاشتن

اولین گپ دوستانه ی هراسان با محسن چاوشی عزیز .....
سلام به طرفداران محسن چاوشی و بازدید کنندگان اریا-وب همونطور که بهتون قول داده بودم اولین بخش گفت و گوی دوستانمون رو با محسن چاوشی شروع میکنم ....
هراسان: سلام محسن جان حالت چطوره ؟خوبی؟
محسن چاوشی: ممنون به لطف خدا خوب هستیم
هراسان: اول از همه از دو آلبومی که مدت هاست منتظرشیم برامون بگو؟
محسن چاوشی : یه شاخه نیلوفر مدتی هست که کار مسترینگش تموم شده و برای کسب مجوز ارسال شده اوایل کار یه ایراد هایی رو به آلبوم گرفتن که با کمک محمد رضا آهاری عزیز مشکلات رو رفع کردیم و آلبوم رو کامل بستیم ولی من خود سیزدهم برای مجوز ارسال شده ولی از نظرخودم یه مشکلاتی رو تو کارها دیدم که حل میشه.
هراسان: از نظر خود محسن چاوشی یه شاخه نیلوفر یا من خود سیزده؟
محسن چاوشی : ببینید من تمام توانم رو به کار گرفتم واسه این دو البوم و فکر کنم هر دو آلبوم مخاطب هاش رو راضی نگه داره.
هراسان:پس این دو آلبوم از کار های قبلی محسن چاوشی قوی تره؟
محسن چاوشی: بدون شک بله
هراسان: خب کدوم آلبوم از نظر خودت مخاطب بیشتری جمع میکنه؟
محسن چاوشی: یه شاخه نیلوفر بدون شک به دل مردم میشینه چون شعراش امروزیه و فضای کار فضای روزه ولی به نظر خودم واسه یه دهه خاصه شاید آلبوم یه شاخه نیلوفر بعد از شنیدن یک سال اون زیبایی رو واسه مخاطب نداشته باشه ولی من خود سیزدهم اینطوری نیست فکر کنم فضای کار طوریه که این آلبوم واسه نسل بعد هم تازگی داشته باشه ولی در ابتدا یه شاخه نیلوفر فکر کنم بیشتر بین مردم جا باز کنه...
هراسان:مشخص نیست کارها کی پخش بشه:
محسن چاوشی: با صحبت هایی که شده اول یه شاخه نیلوفر پخش میشه و بعد طی مناسبتی من خود سیزدهم.
هراسان: زمان خاصی رو در نظر نداری؟
محسن چاوشی: نه متاسفانه ولی به امید خدا سعی بر اینه که اوایل نیم سال دوم پخش بشه...
هراسان: محسن چاوشی بدون شک یکی از پر مخاطب ترین های موسیقی ماست و این رو نمیشه منکر شد.ولی محسن چاوشی با گذشت دو سال از آلبوم متاسفم هیچ آهنگی رو به صورت رسمی پخش نکرده حتی تعداد عکس هایی هم که ازت پخش شدن خیلی محدودن .نمیترسی اون پل ارتباطت با هوادارت صدمه ببینه؟
محسن چاوشی: کاری رو به صورت رسمی پخش نکردم چون مجوز کاری نداشتم و عکس هم از همین نظر ولی همیشه به فکر هوادارام بودم اگه توجه کنید تعداد مصاحبه هایی که با مجله ها شده تعدادشون کم نیست و همیشه خواستم از این رو با کسایی که محسن چاوشی رو دوست دارن در ارتباط باشم.
هراسان:هفته های پیش شاهد سه کار از محسن چاوشی به همراهی علی جعفری بودیم؟نظرت در مورد اون سه آهنگ بگو؟
محسن چاوشی: اون اهنگ ها مربوط به خیلی وقت پیش بودن و به صورت تک صدایی اجرا شده بودن که ایشون اومدن و صداشون رو در کنار بنده گذاشتم و پخش کردن.
محسن چاوشی: وقتی شنیدی چه عکس العملی نشون دادی؟
محسن چاوشی: اگه بگم ناراحت نشدم که دروغه این آهنگ ها موقعی پخش شد که من دنبال مجوز نهایی البوم بودم و مطمئنن مشکلاتی رو برام به وجود آورد.ولی از یه طرف دیگه هم خوشحال بودم که دست کسایی رو شد که ادعای رفاقت داشتن با بنده.
هراسان: میشه بدونیم اون افراد کی بودن؟
محسن چاوشی: هرچی بود تموم شد در این مورد حرفی نزنیم بهتره.
هراسان: پس تئاتر زندگی چی؟
محسن چاوشی: پخش این آهنگ بیشتر واسم دردسر داشت چون این آهنگ امتیازش به یه خواننده دیگه واگذار شده بود و بیشتر از همه از این ناراحت بودم که آهنگ با صدای من پخش شده و با خواننده مورد نظر تماس گرفتم وایشون پذیرفتن که هیچ تقصیری تو پخش این آهنگ نداشتم..
هراسان: تو آلبوم های جدیدت از صدای دومی هم استفاده کردی؟
محسن چاوشی : خیر تمام کارها تک صدا اجرا شده.
هراسان: اگه قرار باشه از صدای یه خواننده ی دیگه استفاده کنی کدوم خواننده رو انتخاب میکنی؟
محسن چاوشی: خواننده خوب زیاد داریم ولی اگه قرار به انتخاب باشه فرزاد فرزین رو انتخاب میکنم
هراسان: شده آهنگی پخش شده باشه و بعد از پخش حس کنی که به اون آهنگ کم لطفی شده یا بهتر بگم جای کار بیشتری داشته و کوتاهی کردی؟
محسن چاوشی: همین حس رو به شعر سپید دارم.(با خنده)
هراسان:طی سوال یکی از دوستانمون (مسعود عزیز) پرسیده بودن که آیا محسن چاوشی خودش کارهاش رو میده دست سایت ها؟ اگه نمیده پس چطور لو میرن؟
محسن چاوشی: من از سایت ها فراریم اونوقت خودم بیام کارهام رو بدم به سایت ها !!!(با خنده) نه اصلا اینطوری نیست این کارهایی که پخش شدن از کارهای قدیم بنده بودن و متاسفانه کارها دست یه سری از دوستان بود حالا کافیه یکی از اون آهنگ ها به دست یه شخصی بیوفته که با اینترنتت رابطه داره طولی نمیکشه که آهنگ رو واسه دانلود میزارن تا آمار سایت خودشون رو بالا ببرن بعدا همون سایت ها خودشون رو حامی محسن چاوشی معرفی میکنن.
هراسان:طی یک سوال دیگه از دوست خوبمون پرسیدن که محسن چاوشی خودش رو در چه نقطه ای از موسیقی پاپ ایران میبینه؟
محسن چاوشی: کارهایی که پخش شدن نشون این رو میده که تا حدودی تو کارام موفق بودم ولی هنوز خودم رو اول راه میبینیم هر روز دیدم نسبت به موسیقی عوض میشه مثلا طی آهنگ های قبلی اکثر کارها از جدایی بود ولی الان تا وقتی عشق و محبت هست جدایی چرا؟
هراسان: نظرت در مورد دیگر خواننده هایی که تو کشورمون فعالیت میکنن چیه؟
محسن چاوشی: اگر بگم فرصت زیادی برای گوش کردن کارهای دیگر خواننده ها ندارم دروغ نگفتم ولی خب خواننده هایی هستم که به حق دارن کار میکنن و زحمت میکشن و موفق بودن که من اینجا واسه همشون آرزوی موفقیت می کنم.
هراسان: اگر خدایی نکرده آین البوم هم مثل آلبوم های قبلی به صورت دانلودی پخش بشه چی؟
محسن چاوشی: از این نظر خیالم راحته چون دو آلبوم تو استدیو شخصی ضبط شدن و دست کسی نیستن که از پخشش بترسم.
هراسان: اگه مجوز نگرفتن چی؟سعی نداری خودت پخششون کنی؟
محسن چاوشی: مطمئنن خیر .مطمئنن کارهام رو سعی میکنم مجاز به بازار بفرستم اگر هم به قول شما نشد هیچوقت کارها رو پخش نمی کنم.
هراسان: خب دیگه فکر کنم واسه اولین گپ دوستانومن کافی باشه. حرفی رو نداری با بازدید کننده های آریا-وب؟
محسن چاوشی: خیلی تشکر میکنم از ..... عزیزم و این سایت آرزوی موفقیت برای همتون دارم.

dear_2007
08-07-2008, 11:07
مثل اینکه دیشب تو سریال ترانه مادری یکی اهنگ سنگ صبور سلطان خونده من که تلویزیون اصلا نمیبینم مگر سریال روزگار قریب و 3*4 اون موقع هم هندزفری تو گوشم بوده البوم محسن یگانه رو داشتم گوش میکردم هر چی صدام کردن نشنیدم بعد صبح خواهرم گفت که اره اهنگ محسن چاووشی رو خوندن و ...
تکرارش امروز حدود ساعت 3 میبینیم

مسعود 908 - پرشین تولز

silent-assassin
08-07-2008, 14:39
دقیقا همین الان گوش کردم!

خیلی ضایع بود!

vista_vz
09-07-2008, 01:02
دوستان کسی میدونه چقدر دیگه باید واسه آلبوم جدید محسن چاوشی صبر کنیم؟؟؟

معلوم نیست آلبوم جدید کی میاد؟؟ چرا به این چاوشی بدبخت مجوز نمیدن این برادرای ارشاد؟؟؟

vista_vz
09-07-2008, 01:05
دوتایی شد شرمنده:41:

MaSoOd
09-07-2008, 01:13
تو اوون مصاحبه ی بالا خود محسن خان گفته که آلبوم یک شاخه نیلوفر برای اوایل نیمه ی دوم سال آماده میشه

تقریبا میشه گفت مهر یا آبان

hadi665
09-07-2008, 01:56
در ضمن گیریم اینطور باشه (که اینطور نیست ) ما چیکار به اخلاقش داریم مگه میخوایم باهاش زندگی کنیم ما داریم از صدا و اهنگایی که میخونه لذت میبریم

تایید میشه

............................

mohammadirani
10-07-2008, 20:23
“من خودم سیزدهم آلبوم” جدید محسن چاوشی

بعد از گذری کردن روزها ی نا امیدکننده که با جلوگیری از اکران سنتوری شروع شد و با توقیف 6 ماهه ” آوای باربد “و به دنبال آن تعویق پخش آلبوم “یه شاخه نیلوفر” ادامه پیدا کرد تا امروز ، حواریون محسن چاوشی این روزها پیغامهایی را دریافت می کنند که حاکی از نزدیک شدن بیش از پیش به پخش آلبوم “من خودم سیزدهم” است .

این آلبوم که با حمایت حوزه هنری منتشر می شود با کارهای قبلی او تفاوت زیادی دارد .در این آلبوم خبری از ترانه های امیر ارجینی و حسین صفا نیست .محسن چاوشی به جای استفاده از ترانه های دوستانش به جبر حوزه یا اختیار خودش اشعاری از مولانا و شهریار را انتخاب کرده.در این آلبوم دو شعر از شهریار اجراشده.کسانی که کارهای او را دنبال میکنند بدانند که یکی از این اشعار در مایه های همان “شعر سپید” دوست داشتنی است واین از نگرانی چاووشیست ها بابت دست کشیدن نا گریز محسن از سبک و سیاقی که با آن محبوب و معروف شد (برای مجوز( می کاهد :

برو ای یار که ترک تو ستمگر کردم
حیف از آن عمر که در پای تو من سر کردم

عهد و پیمان تو با ما و وفا با دگران
ساده دل من که قسم های تو باور کردم

به خدا کافر اگر بود به رحم امده بود
زان همه ناله که من پیش تو کافر کردم….

هرچند که جمله ای معروف در بین هواداران دو آتیشه چاوشی وجود دارد که مضمونش این است : “او اگر سرفه هم بکند لذت می بریم . “

mohammadirani
10-07-2008, 20:27
راستی بچه ها به نظرتون بهتر نیست یه تاپیک دیگه باز کنیم
این تاپیک خیلی بی نظم شده و با اخراج بازکننده این تاپیک به نوعی دستمون تو پوست گردو گیر کرده

به نظر من اگه موافق باشید یه تاپیک جدید باز کنیم و تو صفحه اولش البوم های چاووشی رو بزاریم.
تو بقیه صفحات هم میتونیم زندگی نامه و مصاحبه های معروف چاووشی که تو همین تاپیک هست رو بزاریم

اگه موافقین نظرتون رو بگین تا دست به کار بشیم.باید همه کمک کنیم یه تاپیک با نظم و درست حسابی داشته باشیم

silent-assassin
11-07-2008, 14:34
خیانت با بهترین کیفیت

بهاره مکرم که "ب-مثل بهار را مینویسد" از مسایل پشت پرده موسیقی ایران و پایمال شدن حق ترانه سرایان با ترفندهای تکراری نوشته است.
به نوشته او داستان از آنجا آغاز شد کهچند سال پیش یک خواننده با استعداد (البته تا اینجا فقط از جهت خوانندگی و آهنگسازیو بعدا استعدادهای دیگری هم ظاهرا شد!)
چند بخش از آهنگ هاش روی اینترنت قرار گرفت و البته مورد استقبال هم واقع شد اما مدتی بعد از خیانت دوستان گفت و این اینکه بی اجازه اون
بخش ها را بیرون دادن خب همه ما قصه دار شدیم و گفتیم چرا باید دوستی در حق دوستش این کار را بکنه و ما هنرمندیم او اینکارها بعید و ...
اما این ماجرا به دفعات تکرار شد و هر دفعه هم با کلمه خیانت جدید در حق آقای... مواجه شدیم اما دیگه همه متوجه شدنداین همون ماجرای چوپان دروغگوهست و خب عجیب به نظر میرسید
که این اتفاق چندین بار برای یک نفرتکرار بشه والبته همیشه هم نسخه اصلی وادیت و تنظیم نهایی با بهترین کیفییت!

silent-assassin
11-07-2008, 14:52
سلام به دوست عزیز محمد ایرانی

من فکر نمیکنم احتیاجی به تاپیک جدید باشه به این دلایل:

1) یه محسن هست تو p30 , یه این تاپیک!
2)تاپیک جدید تا بیاد جا بیفته زمان میبره و البته تمام این کارهای که اینجا شده باید دوباره اونجا از نو شروع بشه.
3)اون پست اول هم زیاد مشکلی نیست میتونیم از یکی از مدیران بخواهیم ویرایش کنه و لینک آهنگ ها را اضافه کنه.

silent-assassin
11-07-2008, 15:34
گندش را درآورده اند!

همچنان منتظر مانده ایم اما گویا میخواهند همه جوره نمک بر زخممان بپاشند.به این کاری نداریم که چرا به محسن تا به حال مجوز نداده اند و چرا تا به الان منتظرمان گذاشته اند.حداقل در این چند خط که از نظر میگذرانید به این مطالب کاری نداریم!اما دیگر گندش را درآورده اند!

بی اعتنایی ها و غرض ورزی های ارشاد را کم داشتیم اینک باید از صدا و سیما هم عایدمان شود!آنهم به بدترین شکل ممکن...

نمیدانم که اینها محسن چاوشی را چه فرض کرده اند؟که اینطور بی مهابا در حالی که وی را مجاز نمیدانند به تحقیر هنر وی نیز دست میزنند!

اگر مجموعه تلویزیونی "ترانه مادری" را پی گیری میکنید مطلب را کاملا خواهید گرفت!اینکه جوانکی نکبت و بی سر وپا پس از گوش دادن به ترانه "سنگ صبور" محسن صدای ناب وی را به سخره گرفته و به شکل انزجار آوری سعی در تقلید صدای وی به قصد تحقیر یا حداقل تمسخر آن دارد که باز هم فرقی با تحقیر نخواهد داشت.

چطور ممکن است از یک رسانه عمومی و نیز پرمخاطب مانند شبکه سه سیما چنین صحنه ای پخش شود و سوال این است که آیا اگر این صحنه را پخش نمیکردند آسمان به زمین می آمد؟اگر مشتی بی کس وکار چاوشی را تنها و بی پشتیبان فرض نموده اند در لجنزاری از جهل دست و پا میزنند.چرا که حامی چاوشی در درجه اول خدایش،در مرتبه بعد هنرش و در وهله بعد هواداران میلیونیش هستند و خواهند بود و وجهه این هنرمند مردمی و ملی با چنین ترفندهایی ذره ای خدشه دار نخواهد شد.

پر واضح است که از صدا و سیمایی که جناب "ضرغامی" رییسش باشد چنین مشاهده ای کمی عجیب به نظر میرسد!

جالبتر از همه انتخاب ترانه سنگ صبور برای اجرای چنین نمایشی بود!سنگ صبوری که به جرات میگوییم به دل "همه" نشست و کسی نتوانست دست رد به سینه و وجود نافذ چنین اثری بزند.شاید انتخاب "سنگ صبور" به عنوان نماینده تمام اشعار فیلم سنتوری،همان فیلمی که به رغم خواست حسودان و دشمنان"محسن را جهانی کرد" به نوعی تسویه حسابی کوچک با محسن و هنر جهانی شده اش بوده باشد!چون نه به اجرای بی نقص محسن در این اثر ایرادی وارد است و نه به اشعار موزون و سنگین سنگ صبور!

به هر شکل حسودان تا آنجا که بتوانند در این آشفته بازار میتازند و تا زمانی که "رسانه" در اختیارشان است پا را از گلیم فراتر برده و دست به اقدامات عجیب و نفرت انگیز مشابه ای میزنند.آنهم به دفعات و در زمینه های گوناگون!

خلاصه کلام اینکه اگر دشمنان محسن را مشتی بی وجود و به پشتوانه فن آوری منجمد و البته پیشرویی به نام"رسانه" تشکیل داده اند،در سوی مقابل میلیونها قلب تپنده،میلیونها قطره اشک و احساس،و میلیونها هم پیمان خوش عهد حامیانش را تشکیل میدهند و در این مبارزه سرانجام این حق است که پیروز میشود.شک نکنید.

کم لطفی های پایان ناپذیر به محسن،تمسخر او در رسانه ای عمومی،استفاده از هنر وی به شکلی فرمایشی و با توجه به منافع و......ننگ آور است.

منبع: Chavoshi News
البته خودم از پست چاووشیست گرفتم

mohammadirani
13-07-2008, 01:55
دیگه واقعا دلم برای شنیدن اهنگ های جدید چاووشی تنگ شده
البوم محسن یگانه هم اومد.گوش دادم و بیشتر پی به هنر چاووشی بردم
یه بار دیگه فرق بین چاووشی رو با بقیه فهمیدم
کلا الان فقط کارهای قمیشی و تو ایران چاووشی به نظرم فوق العاده اند

dear_2007
13-07-2008, 08:38
دیگه واقعا دلم برای شنیدن اهنگ های جدید چاووشی تنگ شده
البوم محسن یگانه هم اومد.گوش دادم و بیشتر پی به هنر چاووشی بردم
یه بار دیگه فرق بین چاووشی رو با بقیه فهمیدم
کلا الان فقط کارهای قمیشی و تو ایران چاووشی به نظرم فوق العاده اند
البوم محسن یگانه به اون قشنگی

mohammadirani
13-07-2008, 13:37
البوم محسن یگانه به اون قشنگی

سلیقس دیگه
به من اصلا حال نداد
کلا اهنگ های چاووشی مثلا همون ابرای پاییزی رو مقایسه کنید با اهنگ های محسن یگانه
کدوم قشنگتره؟
البته سلیقست دیگه.شاید سلیقه من بده

hadi665
13-07-2008, 13:49
سلام به دوست عزیز محمد ایرانی

من فکر نمیکنم احتیاجی به تاپیک جدید باشه به این دلایل:

1) یه محسن هست تو p30 , یه این تاپیک!
2)تاپیک جدید تا بیاد جا بیفته زمان میبره و البته تمام این کارهای که اینجا شده باید دوباره اونجا از نو شروع بشه.
3)اون پست اول هم زیاد مشکلی نیست میتونیم از یکی از مدیران بخواهیم ویرایش کنه و لینک آهنگ ها را اضافه کنه.

تایید میشه
راست میگه

hadi665
13-07-2008, 13:56
سایلنت جان من هم واقعا متاسفم
دیگه قاطی کردم دست روی هرجا مکیزاریم یه مشت .....پیدا میشن ! خدا شرشونو کم کنه اناشلله
من این متنو تو پروفایلم میزارم و یه بخشیشو باآدرس تاپیک تو امضام !

Ssarshar
13-07-2008, 22:15
آلبوم محسن یگانه رو هم گوش دادیم . چاوشی نسبت به امکانات محدودش کارش توی البوم متاسفم فوق العاده بود و با نفسهای بی هدف یگانه اصلا قابل قیاس نیست .
بهترین خواننده پاپ ایران طعا چاوشیه فقط اگه یکمی آهنگسازیش رو تقویت کنه دیگه رودست نداره .

Ssarshar
14-07-2008, 15:19
آلبوم متاسفم مجوز گرفته دوستان ؟ يعني براي اولين بار ميشه بصورت اورجينال و با كيفيت بالا آهنگاي چاوشي رو خريد و گوش كرد ؟ چون من چند نمونه ديدم كه آلبومش هم جلد داشت و هم هولوگرام . حالا چقدر صحت داره ؟

hadi665
14-07-2008, 15:35
یعنی چی که آهنگا رو میزارنو میگن دانلود کنید بعد مداحی باشه!!!!جلل خالق
ملت مشکل دارنا !

میگم دوستان من که واقعا میگم انافا اگه این آلبوم انشالله اومد دیگه کسی اینا رو آپلودش نکنه لینک بزاره برای دانلود بزاریم با هم مانع پیشرفته کسی نشیم چرا باید همیشه بهم توهین کنیم؟
این کار مطمئنا اسمش دزدیه !
ممنون

hadi665
14-07-2008, 15:38
آلبوم متاسفم مجوز گرفته دوستان ؟ يعني براي اولين بار ميشه بصورت اورجينال و با كيفيت بالا آهنگاي چاوشي رو خريد و گوش كرد ؟ چون من چند نمونه ديدم كه آلبومش هم جلد داشت و هم هولوگرام . حالا چقدر صحت داره ؟

ها
متاسفم !!!

اون که مربوط به چندین ساله پیشه شاید 3 یا 4 ساله
ها اشتباه متوجه شدم یا ...؟

Ssarshar
14-07-2008, 15:46
ها
متاسفم !!!

اون که مربوط به چندین ساله پیشه شاید 3 یا 4 ساله
ها اشتباه متوجه شدم یا ...؟

درسته كه متاسفم سال 85 به طور غير مجاز اومد تو بازار ولي چندين بار تو مراكز فروش فرهنگي آلبوم متاسفم رو با هولوگرام و جلد زيبا و اورجينال و در واقع مجاز ديدم !

hadi665
14-07-2008, 21:32
خوب آخه وقتی یه آلبومی تو بازار پخش بشه گمونم بهش مجوز نمیدن
بعدم محسن تا حالا آهنگاش مجوز نداشته !

sepehr_x50
15-07-2008, 00:09

مطمینی مجوز نداشته؟!

hadi665
15-07-2008, 00:59
مطمینی مجوز نداشته؟!

ها ! ولا اینطوری که شما گفتی منم شک کردم بزار ببینم

بچه ها محسن آلبومای قبلیش مجوز داشته !؟؟؟؟؟؟؟؟ شایدم داشته نمیدونم

shasha_ara2001
15-07-2008, 01:17
نه دوست من.
متاسفانه هیچ کدوم مجوز نداشته.

silent-assassin
16-07-2008, 09:12
درسته که هیچ کدوم از آهنگهای محسن تا حالا مجوز نداشتن ولی خیلی از همین مراکز پخش به خاطر سودی که از این آلبوم ها میبرن خودشون براش پک درست میکنن و میفروشن!

اینجا ایرانه دیگه!!!!

silent-assassin
16-07-2008, 19:25

البته آلبوم هایی هم هستند که بعد از پخش مجوز گرفتن مثل کما از حمید عسکری.

dear_2007
23-07-2008, 19:09
مجوز نهایی چاووشی صادر میشود

همانطور که در شماره های گذشته نوشته بودیم مشکلات محسن چاووشی برای دریافت مجوز تا حد زیادی برطرف شده است اما انتشار ناگهانی چند تراک جدید این خواننده به صورت غیرمجاز باعث شد تا مسئولان برای صدور مجوز البوم چاووشی دچار تردید شوند
با این حال پس از برگزاری چند نشست و حصول اطمینان از عدم دخالت چاووشی در انتشار این قطعات شرایط برای صدور مجوز اولین البوم مجاز این خواننده پرطرفدار مهیا شده است چاووشی قصد انتشار دو البوم مجاز به فاصله کوتاه دارد که اولی من خود ان سیزدم نام گرفته و دیگری یه شاخه نیلوفر نام دارد

باید دید سرانجام چه زمانی اولین البوم رسمی و مجوز دار محسن چاووشی در بازار پاپ را خواهیم شنید

« از این خبر الکی رد نشید ... چون خودم هم از یکی یه چیزای جالبی شنیدم »

ترانه ماه - سال چهارم - شماره 23 - تیر 1387

فروم پرشین تولز

hadi665
24-07-2008, 00:09
ممنون دوست جون
خیلی خوشحالم کردی
این روزا واقعا به آلبوم جدید چاوشی احتیاج دارم تا یکمی آروم شم

خدا کنه زود تر بیاد

silent-assassin
24-07-2008, 07:48
ممنون عزیز عزیز!

چند وقتیه به دلایل فنی نمیتونم برم Pt
ممنون که اخبار را این ور میگذارید.

اگه واقعی باشه خوشحال شدم!

dear_2007
24-07-2008, 09:10
خواهش میکنم
فقط میتونیم منتظر باشیم
اگه بیاد چی میشه

silent-assassin
24-07-2008, 16:14
معلومه که چی میشه
بازار موسیقی میترکه و آلبوم محسن هم پرفروش ترین میشه!
والبته خیلی ها هم ضایع میشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dear_2007
24-07-2008, 18:05
معلومه که چی میشه
بازار موسیقی میترکه و آلبوم محسن هم پرفروش ترین میشه!
والبته خیلی ها هم ضایع میشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من اگه البوم چاوشی بیاد بازار همه خواننده های مجاز کساد میشه برای همیشه

hadi665
24-07-2008, 19:28
به نظر من اگه البوم چاوشی بیاد بازار همه خواننده های مجاز کساد میشه برای همیشه

و اما شاید به همین علت اذیتش میکنند !!! امکان داره

dear_2007
24-07-2008, 20:04
طرفدارای محسن چاووشی برید رای بدید

hadi665
25-07-2008, 14:55
میبینم که محسن اول هستو اناشلله هم میمونه

از شما هم ممنون دوست جون

the bank job
25-07-2008, 16:35
سلام دوستان محسن چاوشي آلبوم جديد نميده!

dear_2007
25-07-2008, 16:58
سلام دوستان محسن چاوشي آلبوم جديد نميده!
فعلا که معلوم نیست

mohammadtari
27-07-2008, 01:40
آلبوم جديد محسن چاووشي مجوز گرفت!

زمان انتشار: مهر 87

منبع:

MaSoOd
27-07-2008, 06:57
تبریک طرفدارا تبریک

اونطور که نوشته مهرماه میاد

من که بی صبرانه منتظرم

dear_2007
27-07-2008, 08:27
آلبوم جديد محسن چاووشي مجوز گرفت!

زمان انتشار: مهر 87

منبع:
از خوشحالی نمیتونم چیزی بگم
خدا رو شکر
در ضمن این که خودش منبعش یه جا دیگه بود

shasha_ara2001
27-07-2008, 12:11
بالاخره انتظارهای به پایان رسید و محسن چاوشی پس از کش و قوس های فراوان توانست مجوز آلبوم یک شاخه نیلیوفر را دریافت نماید

بعد از گذشت دو سال از آلبوم متاسفم اینبار منتظر شنیدن آلبوم یک شاخه نیلوفر به صورت مجاز باشید. آلبوم یک شاخه نیلوفر در اواسط خرداد ماه نوبت پخش داشت ولی به دلایل توقیف کمپانی مورد نظر این آلبوم در خرداد ماه پخش نشد.
از نگاه محسن چاوشی این آلبوم با دیگر آثارش تفاوت زیادی داره و به گفته ی خود آقای چاوشی این آلبوم جواب اون همه انتظار هواداراش رو میده و از خجالت اون ها در خواهد اومد.
آلبوم یک شاخه نیلوفر به صورت ترنس و لایت بسته شده به صورتی که حدود 40% از کارها به صورت ترنس که تنظیم تمام کارها بر عهده ی محمد رضا آهاری می باشد در آلبوم یک شاخه نیلوفر شاهد تنظیم خود محسن چاوشی هم هستیم. از کارهای ترنس موفق این آلبوم میشه به یک شاخه نیلوفر ،کابوس و... اشاره کرد.
آلبوم یک شاخه نیلوفر در دهه ی اول مهر ماه نوبت پخش داره که بدون شک یکی از پرفروش ترین آلبوم های سال 87 می باشد.

hadi665
27-07-2008, 18:26
دوستات تبریک میگم خیلی خیلی خوشحالم
اما مهر خیلی دیره ! خیلی

... من کم تحملم

vahid123
27-07-2008, 18:39
بالاخره انتظارهای به پایان رسید و محسن چاوشی پس از کش و قوس های فراوان توانست مجوز آلبوم یک شاخه نیلیوفر را دریافت نماید

بعد از گذشت دو سال از آلبوم متاسفم اینبار منتظر شنیدن آلبوم یک شاخه نیلوفر به صورت مجاز باشید. آلبوم یک شاخه نیلوفر در اواسط خرداد ماه نوبت پخش داشت ولی به دلایل توقیف کمپانی مورد نظر این آلبوم در خرداد ماه پخش نشد.
از نگاه محسن چاوشی این آلبوم با دیگر آثارش تفاوت زیادی داره و به گفته ی خود آقای چاوشی این آلبوم جواب اون همه انتظار هواداراش رو میده و از خجالت اون ها در خواهد اومد.
آلبوم یک شاخه نیلوفر به صورت ترنس و لایت بسته شده به صورتی که حدود 40% از کارها به صورت ترنس که تنظیم تمام کارها بر عهده ی محمد رضا آهاری می باشد در آلبوم یک شاخه نیلوفر شاهد تنظیم خود محسن چاوشی هم هستیم. از کارهای ترنس موفق این آلبوم میشه به یک شاخه نیلوفر ،کابوس و... اشاره کرد.
آلبوم یک شاخه نیلوفر در دهه ی اول مهر ماه نوبت پخش داره که بدون شک یکی از پرفروش ترین آلبوم های سال 87 می باشد.

با سلام

دوستان از اين وعده ها زياد داده شده!!! متاسفانه هيچكدوم هم عملي نشده!اگر ميشه منبع موثق رو بيان كنيد كه كجاست!!!!

silent-assassin
27-07-2008, 19:13
سلام

متاسفانه یا خوشبختانه وحید عزیز درسن میگه و از این وعده ها خیلی داده شده
خدا کنه این یکی واقعی باشه.

hadi665
27-07-2008, 23:37
یعنی ممکنه واقعی نباشه؟
این که خیلی بده

ای بابا !

vahid123
28-07-2008, 04:25
یعنی ممکنه واقعی نباشه؟
این که خیلی بده

ای بابا !

والا هادي جان ما كه از خدامونه اين قضيه واقعيت داشته باشه! ولي توي اين چند سال تجربه نشون داده كه از اين خبرهاي زياد خوشحال نشيم! چون وقتي موقش رسيد و فهميديم شايعه بوده خيلي اذيت ميشيم! خلاصه وقتي آلبوم مجوزدار اومد هم ما ميبينمش هم شما! اونوقت با هم خوشحالي ميكنيم :31:

dear_2007
28-07-2008, 09:15
یعنی ممکنه واقعی نباشه؟
این که خیلی بده

ای بابا !
ولی من فکر کنم واقعی باشه تو همین پرشین تولز که من میخونم تاپیکو همین زننده تاپیک اینجا خیلی مطمئن بود حالا نمیدونم باز

shasha_ara2001
28-07-2008, 12:52
فکر کنم درست باشه. با توجه به اینکه محسن یگانه هم مجوز گرفت.
امیدواریم...

hadi665
28-07-2008, 18:05
مورده بعدی اینه که اگرم واقعی باشه خدا کنه تا اون موقع آهنگی از محسن بیرون نیاد که بازم مجوزش پر بزنه

خدا کنه اینبار بهم نخوره
البته آهنگهای الآنشم دوهزار بار گوش میدیمو بازم گوش میدیم

ممنون وحید جان و دوستای دیگه

dear_2007
28-07-2008, 18:09
مورده بعدی اینه که اگرم واقعی باشه خدا کنه تا اون موقع آهنگی از محسن بیرون نیاد که بازم مجوزش پر بزنه

خدا کنه اینبار بهم نخوره
البته آهنگهای الآنشم دوهزار بار گوش میدیمو بازم گوش میدیم

ممنون وحید جان و دوستای دیگه
بازم نیامد مطمئن بود بعید میدونم پخش نشه اهنگ جدید
بازم تو پرشین تولز من میبینم که هی با هم اهنگ جدید رد و بدل میکنن نمیدونم موضوع چیه

sm3
28-07-2008, 19:19
8 مرداد تولد محسن چاوشی رو به همه طرفدارها تبریک میگم

dear_2007
28-07-2008, 19:22
8 مرداد تولد محسن چاوشی رو به همه طرفدارها تبریک میگم
امروز تولد محسن چاوشی بود !!!!؟
نمیدونستم
ممنون دوست عزیز که اطلاع دادی
منم تبریک میگم تولد محسن چاوشی ستاره موسیقی ایران رو

linkinkurd
28-07-2008, 22:44
دوستان سلام میشه در مورد این مطلب که از وبلاگی که لینکشو داده بودین دیدم کمی توضیح بدین ؟ ترانه مکرم کیه ؟

انتقاد شدید « ترانه مکرم » از « محسن چاوشی » !

shasha_ara2001
29-07-2008, 01:31
دوستان سلام میشه در مورد این مطلب که از وبلاگی که لینکشو داده بودین دیدم کمی توضیح بدین ؟ ترانه مکرم کیه ؟

انتقاد شدید « ترانه مکرم » از « محسن چاوشی » !

شاعر چند تا از کارهای چاووشی که خیلی جوگیر شده.

MaSoOd
29-07-2008, 07:38
میشه بیشتر توضیح بدی جریان چیه ؟

مگه قبلا برا محسن ترانه نمیداد ؟

hosein-a7
29-07-2008, 08:12
منم خیلی دوستش دارم
با غمو شادیم همراه بوده
همیشه آهنگاش زیباست

shasha_ara2001
29-07-2008, 09:52
میشه بیشتر توضیح بدی جریان چیه ؟

مگه قبلا برا محسن ترانه نمیداد ؟

آخه ادعا میکنه ترانه هق هق رو برای کس دیگری گفته بوده و چاووشی اون رو بدون اجازه برداشته خونده!

dear_2007
29-07-2008, 11:13
آخه ادعا میکنه ترانه هق هق رو برای کس دیگری گفته بوده و چاووشی اون رو بدون اجازه برداشته خونده!
این جور افراد میخوان با اوردن نام یه اسم بزرگ جنجال افرینی کنند و خودشون معروف کنند

silent-assassin
29-07-2008, 18:21
البته یه چیزی در باره اون آهنگها تو پرشین تولز بگم اون آهنگها همگی مال زمان خودکشی ممنوعه و قدیمی هست و البته مطمینا از هر کجا پخش بشه از اون جمع پخش نمیشه!!!!

ولی اون آهنگها با وجود قدیمی بودن شاهکارن.

silent-assassin
29-07-2008, 21:58
این یکی مطلب چون هم مهمه و هم گیرا لینک نمیدم فقط منبع میگذارم

امیدوارم چاووشیست اعظم منو عفو کنه!

مثل اينکه تير اول درست به نشان نخورده که خواهر بزرگتر اين بار تندتر به ميدان آمده . اين اقدامات در چنين موقعيتی که محسن چاوشي در حال گرفتن مجوز نهايي است جاي سوال دارد . ترانه مکرم در حالي از دزدی بودن ترانه "خيانت "حرف مي زند که خودش بعد از اکران فيلم در جشنواره در باره اش يادداشتي نوشت و از آهنگسازي آن تعريف مي کرد ! آیا پولش را نگرفته بود ؟ حالا چه شده است که اينگونه در فشاني ميکند ! آن هم با لحني که انگار شاهد ديالوگ دختر بچه های زير 10 سال در هنگام دعوا هستيم ! . اگر پول"خودکشی" را نگرفته بودند چرا "خیانت" را در اختیار او قرار دادند ؟ در روزهايي که سايت به اصطلاح رسمي محسن و همچنين سايت هواداران داون است و امکان پاسخ مناسب و منسجم در برابر اين هجمه وجود ندارد .حیف که امکان کامنت گذاشتن را مسدود کرده وگرنه اعلام جنگ می کردم !

iman_s
30-07-2008, 00:38
امیدوارم طرفدارهای چاوشی دوباره با من دعوا نکنند.
متاسفانه از همون اوایل که آلبوم نفرین چاووشی اومد خیلی حرفها پشت سرش میزدند.
مثلا تهیه کنندگان همون آلبوم چند بار اعتراض کردند و مدعی بودند وقتی آلبوم از ارشاد اصلاحیه خورد چاوشی بدون اینکه به فکر اصلاح آلبوم و گرفتن مجوز باشه اون آلبوم رو پخش کرد تا معروف بشه(اون زمان آلبوم محشر یا همون دی جی مریم به صورت غیر مجاز بیرون اومد و گرفتش)
پارسال بود که ترانه سرای آهنگ "من کشتمش"( ترانه مکرم) به حامد هاکان اعتراض کرد که این آهنگ رو دزدیده.خودش میگفت این شعر دست چاوشی بود و اون بدون اجازه شعر رو به حامد هاکان داده و اونهم خوندتش.بدون اینکه چیزی به شاعر بده.(این آهنگ رو با یکسری اصلاحاتی که شاعر توش داد مهدی مقدریان هم اجرا کرد)
حالا هم که صدای ترانه مکرم در اومده که شعر رو بدون اجازه اجرا کرده.و جالبه که میگه لو رفتن 5 تا آلبوم نمیتونه اتفاقی باشه.
متاسفاه از اینجور خبرها درباره چاوشی زیاده.

shasha_ara2001
30-07-2008, 02:37
امیدوارم طرفدارهای چاوشی دوباره با من دعوا نکنند.
متاسفانه از همون اوایل که آلبوم نفرین چاووشی اومد خیلی حرفها پشت سرش میزدند.
مثلا تهیه کنندگان همون آلبوم چند بار اعتراض کردند و مدعی بودند وقتی آلبوم از ارشاد اصلاحیه خورد چاوشی بدون اینکه به فکر اصلاح آلبوم و گرفتن مجوز باشه اون آلبوم رو پخش کرد تا معروف بشه(اون زمان آلبوم محشر یا همون دی جی مریم به صورت غیر مجاز بیرون اومد و گرفتش)
پارسال بود که ترانه سرای آهنگ "من کشتمش" که فکر کنم نیلوفر لاری پور بود به حامد هاکان اعتراض کرد که این آهنگ رو دزدیده.خودش میگفت این شعر دست چاوشی بود و اون بدون اجازه شعر رو به حامد هاکان داده و اونهم خوندتش.بدون اینکه چیزی به شاعر بده.(این آهنگ رو با یکسری اصلاحاتی که شاعر توش داد مهدی مقدریان هم اجرا کرد)
حالا هم که صدای ترانه مکرم در اومده که شعر رو بدون اجازه اجرا کرده.و جالبه که میگه لو رفتن 5 تا آلبوم نمیتونه اتفاقی باشه.
متاسفاه از اینجور خبرها درباره چاوشی زیاده.

شایعه و زیر آب زنی جزیی از زندگی افراد موفق هست. دلیل اصلی هم حسادته!

dear_2007
02-08-2008, 11:11
گفته های هراسان ثابت شد ... اینم خبر مجوز گرفتن محسن چاووشی در روزنامه اعتماد ... یکی از بچه های اتفاق نو زحمت اسکنشو کشید ...

میخواستم ادرس تاپیک محسن تو -------- و p30world هم بذارم اولی که انجمن موسیقیش مخابرات گفته باید بردارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون دومی هم توش بن شدم ولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محسن چاوشی مجوز گرفت!
بعد از گذشت چند از سال از انتشار غيرقانوني آلبوم هاي محسن چاووشي سرانجام آلبوم او با عنوان «يه شاخه نيلوفر» با صدور مجوز در اواسط مهرماه به بازار خواهد آمد.

اين آلبوم از اواسط خردادماه اجازه پخش داشت اما به دليل توقيف شرکت پخش کننده، عرضه آن تاکنون به تعويق افتاده بود. هرچند اين آلبوم تازه ترين کار محسن چاووشي نيست و بعد از ضبط اين آلبوم که تنظيم قطعات آن به عهده محمدرضا آهاري است چاووشي آلبوم ديگري را هم با نام «مولانا» آماده کرده است. محسن چاووشي پيش از اين در گفت وگو با سالنامه اعتماد درباره اين آلبوم گفته بود؛ «آلبوم «يه شاخه نيلوفر» با وجودي که ترانه ها و موسيقي متفاوت تري را به نسبت کارهاي قبلي ام دارد ولي باز هم چندان جديد نيست. آخرين کاري که از من شنيده شد، ترانه هاي فيلم سنتوري است که باز هم مربوط به دو سال قبل مي شود. بعد از سنتوري، «يه شاخه نيلوفر» را کار کرديم و بعد از آن آلبوم «مولانا» را که از شعرهاي مولانا، وحشي بافقي، باباطاهر، شهريار و ژوليده نيشابوري استفاده کرديم. اين آلبوم متفاوت تر از همه کارهايي است که انجام داده ام.» آلبوم «يه شاخه نيلوفر» به صورت ترنس و لايت بسته شده و تنظيم اکثر کارها به عهده محمدرضا آهاري است اما تعدادي از قطعات اين آلبوم هم با تنظيم خود چاووشي آماده شده است. نوبت پخش اين آلبوم دهه اول مهرماه اعلام شده که از هم اکنون مي توان فروش خوبي براي آن پيش بيني کرد. چاووشي سال پيش را تقريباً بدون هيچ حاشيه يي سپري کرد اما با پخش نسخه غيرقانوني فيلم سنتوري نام او دوباره بر سر زبان ها افتاد. آن زمان گفته مي شد بخشي از حساسيت ها نسبت به صدور مجوز براي نمايش اين فيلم به دليل صداي چاووشي بوده است. با صدور مجوز براي آلبوم محسن چاووشي مي توان او را نخستين خواننده عرصه موسيقي زيرزميني اين سال هاي ايران دانست که به طور رسمي اجازه حضور در بخش رسمي را مي يابد.

GsM
02-08-2008, 16:27
ممنون از خبر....
اگه دقت کنید باز مشخص نکرده:

با صدور مجوز در اواسط مهرماه
این نوشته یعنی مجوز هنوز صادر نشده!

Ehsanpark
02-08-2008, 16:37
با اجازه مدیران این پست تقدیم به طرفداران محسن عزیز:

آهنگ جدید و بسیار زیبای محسن چاوشی به نام دلگیرم از او

| با دو کیفیت متفاوت |

Download | Mp3 128

Download | Ogg 64

dear_2007
02-08-2008, 17:13
با اجازه مدیران این پست تقدیم به طرفداران محسن عزیز:

آهنگ جدید و بسیار زیبای محسن چاوشی به نام دلگیرم از او

| با دو کیفیت متفاوت |

Download | Mp3 128

Download | Ogg 64

فوق العاده بود مثه همیشه
ولی میترسم باز مشکل ایجاد شه

Ehsanpark
02-08-2008, 17:20
فوق العاده بود مثه همیشه
ولی میترسم باز مشکل ایجاد شه
ایشالا که هیچی نمیشه
تا ما هستیم محسن شاخ میشه
همه از ما Fans بترسند
محسن چاووشی بازم عزیز میشه!!
( جمعی از شاعران پی 30 ) |:10:|

silent-assassin
02-08-2008, 18:17
البته اون آهنگه اسمش ظاهرا عشق شیرین هست.

و البته بازم ظاهرا مال سال 83 هست
همون زمان صندلی انتظار و ...

sepehr_x50
02-08-2008, 18:39
آهنگ جدید و زیبای محسن چاوشی با نام دلگیرم از او

اینم یه لینک دیگه.

dear_2007
02-08-2008, 18:48
البته اون آهنگه اسمش ظاهرا عشق شیرین هست.

و البته بازم ظاهرا مال سال 83 هست
همون زمان صندلی انتظار و ...
سایت تهران تو کیدز اسم زده اخرین لحظه ها

@R3Z
02-08-2008, 22:12
بچه ها به نظرتون آهنگ دلگیرم از او ضعیف نیست؟؟یه جوریه انگار یه متنه دستور زبانیه شعرش!
موفق باشین

hadi665
03-08-2008, 01:16
ممنونم از همه من دارم دانلود میکنم

بچه ها به نظرتون آهنگ دلگیرم از او ضعیف نیست؟؟یه جوریه انگار یه متنه دستور زبانیه شعرش!

خوب اینا آهنگای اصلی نیستن که برای ارائه ساخته شده باشن
اینا تمرینی هستن که متاسفانه لو میرن

tiktak20
03-08-2008, 01:43
موفق باشین

به نظر من محسن هر جور بخونه به خاطر صداش قشنگه

vahid123
03-08-2008, 02:20
باز هم برخي افراد **** شروع به كار كردن!!!

اميدوارم براي مجوز چاووشي عزيز مشكلي بوجو نياد! خيلي منتظر بوديم خدا كنه اين انتظار ابدي نشه با كاراي چنين افرادي!!!!

dear_2007
03-08-2008, 08:37
باز هم برخي افراد **** شروع به كار كردن!!!

اميدوارم براي مجوز چاووشي عزيز مشكلي بوجو نياد! خيلي منتظر بوديم خدا كنه اين انتظار ابدي نشه با كاراي چنين افرادي!!!!
سایت تهران تو کیدز اهنگ پخش کرده

dear_2007
03-08-2008, 11:54
تهران تو کیدز بازم یه اهنگ دیگه پخش کرد

hadi665
03-08-2008, 12:19

خوب لینکشو داری؟
میگم اینا بد نمیشه برای مجوزش؟

@R3Z
03-08-2008, 12:36
جالبه که teh*ran2kids خودش واسه آهنگاش کپی رایت میذاره ولی آهنگای همه رو پخش میکنه!!

saeed_h1369
03-08-2008, 14:51
من هیچ کدوم رو دان نمیکنم گوش هم نمیدم تا آلبوم بیاد برم بخرم

dear_2007
03-08-2008, 15:31
من هیچ کدوم رو دان نمیکنم گوش هم نمیدم تا آلبوم بیاد برم بخرم
اینا هیچ کدوم ربطی به البوم جدید نداره ماله 3-4 سال پیشه

mojtaba182003
03-08-2008, 16:10
2 آهنگ ديگه از محسن چاوشي پخش شده به نامهاي پایان بی آغاز و صندلی انتظار

اگه كسي در مورد چگونگي پخش اينا اطلاعاتي داره بده

به نظر من باز هم نبايد منتظر آلبوم مجاز محسن باشيم

واقعا جاي تاسف داره

يا محسن خيلي بد شانسه يا ............

dear_2007
03-08-2008, 16:15
2 آهنگ ديگه از محسن چاوشي پخش شده به نامهاي پایان بی آغاز و صندلی انتظار

اگه كسي در مورد چگونگي پخش اينا اطلاعاتي داره بده

به نظر من باز هم نبايد منتظر آلبوم مجاز محسن باشيم

واقعا جاي تاسف داره

يا محسن خيلي بد شانسه يا ............
اره دیدم تو پرشین تولز قبلا میدیدم بحث میکردن میگفتن یه سیدی دستفروشا میفروشن به اسم البوم بوسه های اتفاقی توش چند تا ترک جدید از محسن چاوشی هست فکر کنم اونا باشه

GsM
03-08-2008, 18:16
نه اینا همش تبلیغ سایت است...
یک آهنگ کامل گیر میارن...تیکه تیکه پخشش میکنن...
همین صندلی انتظار 2 ماه پیش نصفه پخش شد.. الان یه خورده کاملش کردن یا اون یکی...!
و هیچ ربطی به آلبوم جدید نداره...
اصلا نه کیفیت داره و نه کار روشون شده.. مشخصه همه ماکت هستند!

sepehr_x50
03-08-2008, 19:01
دو آهنگ جدید و بسیار زیبای محسن چاوشی با نام پایان بی آغاز و صندلی انتظار

صندلی انتظار

پایان بی آغاز

saeed_h1369
03-08-2008, 19:59
یعنی میشه دان کرد ضرر بهش میزنیم یا نه؟

dear_2007
03-08-2008, 20:19
نه دوست عزیز

sepehr_x50
03-08-2008, 20:54

چزا نمیشه؟!

نه بابا ضرر چیه

دوست داشتی وقتی آلبوم اومد برو بخر.

vahid123
04-08-2008, 04:25
چزا نمیشه؟!

نه بابا ضرر چیه

دوست داشتی وقتی آلبوم اومد برو بخر.

دوست عزيز اين چه حرفيه؟ اين آهنگ كه جزء آلبوم جديد نيست!!

در ضمن دست اين سايته درد نكنه! فقط طي آهنگ 10 بار اسم سايتشو ميگه و كلا آهنگ رو خراب كرده! خلاصه نشون داده كه هيچ بويي از هنر نبرده و هويت اصلي پخش كنندگان را كاملا مشخص كرده

dear_2007
04-08-2008, 08:25
دوست عزيز اين چه حرفيه؟ اين آهنگ كه جزء آلبوم جديد نيست!!

در ضمن دست اين سايته درد نكنه! فقط طي آهنگ 10 بار اسم سايتشو ميگه و كلا آهنگ رو خراب كرده! خلاصه نشون داده كه هيچ بويي از هنر نبرده و هويت اصلي پخش كنندگان را كاملا مشخص كرده
خوب برو از سایت تهران موزیک بگیر تبلیغ نداره
دکلمه محسن چاوشی فوق العاده بود

mohsen_djd2
04-08-2008, 11:33
يه آهنگ جديد

dear_2007
04-08-2008, 12:41
این عسکا رو ببینید خیلی جالب و بامزست

اینم لینکش

vahid123
04-08-2008, 18:12
عكسا واقعا باحال بود!!!! مرسي

hadi665
05-08-2008, 14:14
خوب دوستان ممنون بابت لطفتون

من یه سوالی دارم میخوام بدونم نظره شما در مورده آلبوم جدید محسن چیه یعنی شما دوست دارید چطوری باشه؟
خوب من از همه ی آهنگای محسن خوشم میاد اما مثلا آهنگه دلگیرم به نظرم به پای آهنگه زخمه زبون نمیرسه
یا مثلا از آهنگای نفرینیه محسن خوشم نمیاد

همونطوری هم که خودش گفته " هر جوری نفرینش کنم ، آخره نا رفیقیه"

خوب حالا شما دوست دارید از خستگی بگه یا از نفرین ؟

dear_2007
05-08-2008, 14:38
محسن چاوشی هر اهنگی بخونه من دوست دارم
ولی من اهنگایی تو سبک اهنگ متاسفم که خیلی خشن هست رو دوست دارم یا اگر هم لایت هست سبک اهنگ پرنده یا عشق دو حرفی خیلی خوشم میاد

silent-assassin
05-08-2008, 16:36
یه جورایی با خستگی و گله بیشتر حال میکنم

ramin1988
05-08-2008, 17:08
به زودی شاهد پخش 3 آلبوم از محسن چاوشی خواهیم بود

خبری بسیار خوشحال کننده البته برای کسایی که الحق هوادار محسن چاوشی هستن:
حوزه هنری همونطور که برای من خود آن سیزدهم محسن چاوشی سرمایه گذاری کرده قراره برای یک شاخه نیلوفر هم سرمایه گذاری کنه و آلبوم یک شاخه نیلوفر از دو کمپانی آوای باربد و حوزه هنری مجوز پخش بگیره. البته به صورت قطعی هنوز این عمل انجام نشده ولی ما که امیدمون از قبل خیلی بیشتر شده.
نسخه های آلبوم یک شاخه نیلوفر در خرداد ماه تکثیر شده ولی به دلیل تعطیلی کمپانی مورد نظر پخش نشد .پس این قول رو به تمام هوادارهای محسن چاوشی میدهیم که آلبوم از زمانی که اعلام شده زود تر پخش بشه.
منتظر آلبوم ریمیکس محسن چاوشی باشید:
بعد از یک شاخه نیلوفر و من خود آن سیزدهم منتظر آلبوم ریمیکس محسن چاوشی باشید این آلبوم شامل ده قطعست که از کارهای قبلی محسن چاوشی می باشد که به صورت ترنس روانه بازار میشه .

hadi665
06-08-2008, 01:13
خوب منم امید وارم زودتر آلبوم جدید بیاد

اما یعنی آلبوم من سیزدهم تنرس شده ی همینایی هست که دزدکی اومده بیرون؟

silent-assassin
06-08-2008, 10:19
خوب منم امید وارم زودتر آلبوم جدید بیاد

اما یعنی آلبوم من سیزدهم تنرس شده ی همینایی هست که دزدکی اومده بیرون؟

نه!

آلبوم سوم ریمیکس و ترنس شده از آهنگهای پخش شده است

الته اگه واقعی باشه!!!!!!

silent-assassin
07-08-2008, 09:39
نوشته ای از masoud908 در فروم های همسایه:

تو اتفاق نو کل کل بر سر محبوبیت بود منم نشستم یه نیم ساعت نظرسنجی های معروف براشون اوردم کل همشون خوابید
اینجا هم میذارم بد نیست

تصمیم گرفتم چند تا از نظرسنجی هایی که معروف تره تو اینترنت رو بذارم تا ببینید به چی میگن پرطرفداره در ضمن در اینکه تو همه نظرسنجی های اینترنت تقلب هست شکی نیست ولی وقتی نتیجه همشون یکیه اونم با اختلاف های فاحش دیگه تقلب معنی نداره ببینید و معنی پرطرفدار ببینید و بفهمید :

مربوط به سایت

مربوط به سایت

مربوط به سایت

دیگه سایت معتبر گیر نیوردم سایت تکصدا هم بود که اون فعلا خرابه اونم محسن چاووشی اول بود یگانه دوم

------------------------------------------------------------------------------

ولی حالا میریم به نظرسنجی های فروم همسایه
عکس اول مقایسه بین محسن چاووشی و یگانه عکس دوم بین محسن چاووشی با شادمهر عکس سوم بهترین خواننده ایرانی

در ضمن چون عکسا قالب بهم میریزه تو کد ایمیج نذاشتم

جالبه!

hadi665
07-08-2008, 16:54
به به
چه جالب همیشه محسن اوله

واقعا حال کردم
دستت درد نکنه دوست جون
خیلی ممنونم

Hamed2009
07-08-2008, 19:41
آقا یکی از سایتای معروف پخش موزیک زده "آلبوم جدید محسن چاوشی تا ساعاتی دیگر"
یعنی چی ؟

hadi665
07-08-2008, 21:57
آقا یکی از سایتای معروف پخش موزیک زده "آلبوم جدید محسن چاوشی تا ساعاتی دیگر"
یعنی چی ؟

خوب یعنی اینکه شاید مثل سایتهای دیگه آهنگای تکراری یا شایدم الکی باشه
اما در کل بد نبود شما لینکی چیزی میدادید

ممنون

Hamed2009
07-08-2008, 22:30
اینم لینک . البته سره کاریه . چون همون آهنگاییه که از قدیمه و لو رفته

sepehr_x50
07-08-2008, 22:47
به دلیل ----- بودن اون لینک به این لینک برید.

ولی آهنگ ها دانلود نمیشند. نمیدونم چرا!!

hadi665
08-08-2008, 01:45
خوب دوتا از آهنگا که قدمی بودن
بعقیشونم همینایی بودن که تو چند صفحه قبلی هم هست
ایمان قدیمی بود خیلی قدیمی

hadi665
08-08-2008, 01:56
خوب یه آهنگه جدید بینشون پیدا کردم
حالا برم سراغ دانلود کلشون

- Ba Man Bash

این برای من جدید بود

Sufia
08-08-2008, 19:03
منم از آهنگهای جدید محسن رو می خوام

hadi665
08-08-2008, 19:41
من یه چیزایی شنیدم که نمیتونه زیاد خوب باشه

چند شبه پیش یکی بهم گفته بود که تو کانال رنگارنگ ( میدونید که ! ) یکی از آهنگای چاووشی رو پخش کردن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کشوندمش آوردم پای سیستم آهنگارو دادم گوش کنه گفت گمونم زخمه زبونو پخش کردن!!!!
آخه اون کانال دیگه چرا محسن پخش میکنه آخه
کانال کم بود آخه !

باز برای این محسن بد شانس بد نشه!

silent-assassin
09-08-2008, 10:07
خوب یه آهنگه جدید بینشون پیدا کردم
حالا برم سراغ دانلود کلشون

- Ba Man Bash

این برای من جدید بود

هادی جان این با من باش را یه بیتش را مینویسی؟
الکی دانلود نکنیم

hadi665
09-08-2008, 12:00
هادی جان این با من باش را یه بیتش را مینویسی؟
الکی دانلود نکنیم

به خدا همیشه از خدا میخوام لحظه ی جداییمون سر نرسه تا همیشه پا به پای هم باشیم
اما این کوچه به آخر نرسه

silent-assassin
09-08-2008, 16:59
به خدا همیشه از خدا میخوام لحظه ی جداییمون سر نرسه تا همیشه پا به پای هم باشیم
اما این کوچه به آخر نرسه

اسم این آهنگ شادابی هست و مال آلبوم لنگه کفشه
هی اسم جدید برا این آهنگ ها میگذارن میدن به خورد ملت!!!

ممنون دوست عزیز.

hadi665
09-08-2008, 18:44
اسم این آهنگ شادابی هست و مال آلبوم لنگه کفشه
هی اسم جدید برا این آهنگ ها میگذارن میدن به خورد ملت!!!

e من که لنگه کفشو دارم چرا پس من قبلنا نداشتم این آهنگو
حالا به هر حال کسی میدونه سایتای بزرگ دانلود آهنگ چرا وقتی لینک میزارن خودشون قبلش امتحان نمیکنند؟

silent-assassin
10-08-2008, 13:20
اتفاقا خودشون ميدونن چي ميگذارن!

منتها براي بازديد بيشتر ! ميان اسم آهنگها را عوض ميكنن و چند با ميگذارن برا دانلود!

silent-assassin
12-08-2008, 10:48
این بار کاملا واقعیت دارد

البوم محسن چاووشی مجوز انتشار گرفت !

محسن چاووشی سرانجام با یک البوم مجاز وارد موسیقی پاپ میشود تا به انتظار طرفدارانش خاتمه دهد . این اهنگساز - خواننده محبوب که حدود سه سال است خبر قریب الوقوع انتشار البومش شنیده میشد سرانجام به خواسته خود رسید و مجوز انتشار اثرش را دریافت کرد . با توجه به توانایی های تمام نشدنی چاووشی طی سه چهار سال اخیر تردید نداریم البوم او هم پرفروش خواهد بود و هم جریان ساز و تاثیر گذار . گفته میشود رقمی که چاوشی برای واگذاری امتیاز البومش دریافت کرده ، در تاریخ موسیقی ایران بی سابقه بوده است .

« من میدونم امتیاز البومش چقدر فروخته ولی نگم بهتره / فقط یه راهنمایی : هر چقدر محسن یگانه البومش فروخته محسن چاووشی 4 برابرش فروخته حالا برید بگردید محسن یگانه چقدر فروخته »

مجله اتفاق نو - شماره 89 - نیمه دوم مرداد 87

در ضمن در مورد پخش البوم هم از همین الان میتونید شمارش معکوس شروع کنید

silent-assassin
12-08-2008, 10:49
وای این تیکه مجله رو تازه دیدم و خوندم :

اخرین خبر :

البوم چاوشی اخر مرداد منتشر میشود

اولین البوم مجاز محسن چاووشی که خبر دریافت مجوزش را در همین شماره منتشر کردیم اواخر مرداد منتشر خواهد شد گویا تهیه کننده این البوم اصلا قصد ندارد برای عرضه ان زمان را از دست بدهد البوم چاوشی فعلا در مرحله تکثیر است و اواخر مرداد ماه با تیترازی بالا روانه بازار خواهد شد . پیش بینی میکنیم این البوم بتواند پرفروش ترین البوم پاپ ایران در شش ماهه نخست سال 87 باشد .

پیش بینی تون بخوره تو سرتون زحمت کشیدید ... شش ماه نخست پرفروش ترین البوم تاریخ موسیقی ایران

hadi665
12-08-2008, 18:54
در ضمن در مورد پخش البوم هم از همین الان میتونید شمارش معکوس شروع کنید

یعنی واقعا رو این خبر میشه حساب کرد؟
چقدر معتبره؟

Gigawarn
12-08-2008, 23:38
تو سایت رسمی محسن گفتن که مهر البوم وارد بازار میشه 100 درصد مجوزم انگاری گرفته شده

vahid123
13-08-2008, 04:35
وای این تیکه مجله رو تازه دیدم و خوندم :

اخرین خبر :

البوم چاوشی اخر مرداد منتشر میشود

اولین البوم مجاز محسن چاووشی که خبر دریافت مجوزش را در همین شماره منتشر کردیم اواخر مرداد منتشر خواهد شد گویا تهیه کننده این البوم اصلا قصد ندارد برای عرضه ان زمان را از دست بدهد البوم چاوشی فعلا در مرحله تکثیر است و اواخر مرداد ماه با تیترازی بالا روانه بازار خواهد شد . پیش بینی میکنیم این البوم بتواند پرفروش ترین البوم پاپ ایران در شش ماهه نخست سال 87 باشد .

پیش بینی تون بخوره تو سرتون زحمت کشیدید ... شش ماه نخست پرفروش ترین البوم تاریخ موسیقی ایران

ایولا!!!

امیدوارم که تا اون موقع هیچ مشکلی پیش نیاد!! واقعا خیلی پیشبینی مسخره ای کرده بود :31:

آخه مگه ما دیگه آلبوم پرفروش هم داریم که حالا آلبوم چاووشی بخاد بشه مال شش ماهه ی اول!

100% پرفروش ترین آلبوم تاریخ میشه!!

silent-assassin
13-08-2008, 08:20
یعنی واقعا رو این خبر میشه حساب کرد؟
چقدر معتبره؟

این پست رو مسعود تو انجمن های همسایه گذاشته بود و تقریبا خبرهایی که میگذاره را بهش اطمینان داره

به احتمال بسیار زیاد این خبر واقعیت داره.

خبر مجوز نهایی که 100% درسته
پخش آلبوم هم باید درست باشه.

linkinkurd
13-08-2008, 13:36
سلام دوستان

با توجه به نزدیک شدن رلیز آلبوم چاووشی عزیز - ازتون می خوام تو این تاپیک نظرسنجی که زدم شرکت کنید تا کمکی باشه برای چاووشی و همچنین دیگران نیز ترغیب بشن که آلبوم رو بصورت اوریجینال بخرن.

ox3blue
15-08-2008, 23:04
امیدوارم که تکراری نباشد یا حداقل لینکش تکراری نباشه

دلسروده ای بسیار زیبا از طرف هواداران محسن چاوشی به نام وقتی نیلوفر دراومد

MP3 128 kbps

Size : 3.9 MB

Direct Link

Or

OGG 64

Size : 1.5 MB

Direct Link

Or

hadi665
16-08-2008, 09:31
امیدوارم که تکراری نباشد یا حداقل لینکش تکراری نباشه

دلسروده ای بسیار زیبا از طرف هواداران محسن چاوشی به نام وقتی نیلوفر دراومد

MP3 128 kbps

Size : 3.9 MB

Direct Link

Or

OGG 64

Size : 1.5 MB

Direct Link

Or

خوب خوب خوب
اینو دانلود کردم این اصلا محسن چاووشی نیست که
جالبه اولش میگه محسن چاوشی اما طرف محسن نیست
یعنی چی ؟

MaSoOd
16-08-2008, 09:49
اینو طرفداراش خوندن

اولشم میگه Fanatic Of Mohsen Chavoshi

ولی به نظرم خیلی جالب بوود

آخه اکثر حرفای شعرش یه تلمیحایی به آلبومای قبلی چاوشی داره

تا کی دلنگروونی / قدر این سازو میدونیم

وقتی نیلوفر در اومد/ دلاتونو میسوزونیم

Ssarshar
16-08-2008, 11:36
من دیشب با یکی از دوستان نزدیک چاوشی چت کردم .
گفت که اکثر مصاحبه هایی که مثلا با محسن میشه دروغه و یا کپی برداری .
میگفت محسن ادم پاک و معمولی هست خیلی معمولی ...
گفت یه شاخه نیلوفر با متاسفم قابل قیاس نیست و خیلی قشنگتر و پخته تره و با میگفت حتم داره که پرفروشترین آلبوم تاریخ پاپ داخل کشور شه . و خیلی البوم تاثیر گذار و جریانسازی خواهد بود .
درباره من خودم سیزدهم گفت که این آلبوم یه آلبوم جاودانه و ماندگاره و خیلی عمیق روش کار شده و با اینکه شاعراش مولانا و... هستند ولی طوری روش کار کرده که بتونه مخاطبین عام رو جذب کنه و احتمال اینکه هر دو آلبوم همزمان بیان بیرون زیاده .
آلبوم ریمیکس هم گفت که هنوز به اتمام نرسیده و گوش نکرده .

sabasistem_co
17-08-2008, 02:06
اگه بیاد چی میشه .

dear_2007
18-08-2008, 18:39
مصاحبه ای صوتی با تنظیم کننده آلبوم یک شاخه نیلوفر محمد رضا آهاری

دانلود مصاحبه با حجم (4.90 مگابایت)

vahid123
19-08-2008, 09:17
اینم آخر مرداد!! دیدید که هیچ خبری نشد! پس نیتجه میگیریم با این وعده های الکی زیاد جوگیر نشید که خدای نکرده ضربان قلبتون بره بالا و ..........

به هرحال ایندفعه باید منتظر بمونیم تا اول مهر! (البته من بازم چشمم آب نمیخوره) :20:

Ssarshar
19-08-2008, 10:56
محمد رضا آهاری تو بخشی از مصاحبش گفت که : کار ارشاد حساب کتاب نداره و امکان بیرون آمدن البوم در هر زمانی هست حتی ماه رمضان و به یچ وجه معلوم نیست آلبوم دقیقا چه موقعی وارد بازار میشه .

Farshadd
20-08-2008, 11:41
شمارش معکوس برای انفجار موسیقی پاپ ایران

یه شاخه نیلوفر از محسن چاووشی

سرشار جون تا اومد منو هم خبر کن تا انفجارو ببینم.

ممنون.

dear_2007
20-08-2008, 12:47
و باز هم شايعه جديد و البته تکراری درباره محسن چاووشي

محسن چاووشی از ایران رفت !!!

رفته رفته به زمان پخش اولين آلبوم مجاز محسن چاووشي نزديك مي‌شويم. انتشار اين اثر مي‌تواند اتفاق بسيار خوشايندي براي جامعه موسيقي پاپ ايران باشد. ولي در ميان هستند كساني كه دوست ندارند چنين اتفاقي رخ دهد و هر كدام به طريقي قصد دارند مانعي بر سر راه گذارند؛ برخي با پخش كارهاي قديمي چاوشي، بعضي با شايعه‌پراكني و عده‌اي ديگر...
و اما جالب‌ترين شايعه‌اي كه در اين چند روزه در بين روزنامه‌نگران پخش شده خبر «رفتن چاوشي از ايران» مي‌باشد كه آن هم به دليل عدم موفقيت وي در كسب مجوز از وزارت ارشاد ايران عنوان شده است. چه دليلي وجود دارد كه چاوشي در اين شرايط كه بيشتر از هر زمان ديگري به اخذ مجوز و انتشار آلبومش اميدوار است بخواهد ايران را ترك كند؟
در زير نمونه‌اي از اين خبر را كه در شماره مرداد ماه 87 مجله خانه و خانواده به چاپ رسيده، مشاهده مي‌نماييد.

Ssarshar
20-08-2008, 17:20
بخدا دق داد مارو این ارشاد

آخه بهنام علمشاهی هم آلبومش اومد درحالیکه زودتر از محسن چاوشی شماره مجوز گرفته بود ولی محسن ....

dear_2007
20-08-2008, 17:21
بخدا دق داد مارو این ارشاد

آخه بهنام علمشاهی هم آلبومش اومد درحالیکه زودتر از محسن چاوشی شماره مجوز گرفته بود ولی محسن ....
اینکه دو ماه پیش البومش اومد

Ssarshar
20-08-2008, 17:26
اینکه دو ماه پیش البومش اومد

مگه من گفتم سه ماه پیش اومد ؟

چاوشی از خرداد ماه شماره مجوز گرفته بود ولی علمشاهی تیر ماه گرفت همون موقه هم اومد

sina285
20-08-2008, 17:55
مگه من گفتم سه ماه پیش اومد ؟

چاوشی از خرداد ماه شماره مجوز گرفته بود ولی علمشاهی تیر ماه گرفت همون موقه هم اومد
نميدونم چرا با اين محسن چاووشي لج كردن وگرنه مجوز يليا اومده

Ssarshar
21-08-2008, 11:19
من قصد توهین و جسارت به خواننده ای ندارم ولی نگاه کنین بچه ها این شعر اولین ترانه بهنام علمشاهی هست .
بخونید و با شعرهای محسن چاووشی مقایسه کنید .

( لینک دانلود آهنگ رو نزاشتم چون گوش نکنید به نفعتونه !!!! )

( به اسم گذاری ترانه و آلبوم توجه کنید ! )
شعر ترانه : تو تکی !
آلبوم : نیستی تو !

همه میگن تو تکی
تو یه گوله نمکی
از همه دل میبری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

به خدا نمونه ای
واسه من یه دونه ای
واسه قلب عاشقم
تو همون بهونه ای
تو همون بهونه ای

همه میگن تو تکی
حرف نداری تو یکی
از همه تو بهتری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

مثل هیچکی نمیشی
بشی بهترینشی
مثل تو خیلی کمه
آخه تو آخرشی
آخه تو آخرشی

تو دنیا هیچکی مثل تو دیگه پیدا نمیشه
دنیا بدون عشق تو دنیا نمیشه

دل من با هیچ کسی که جور نمیشه
عاشق تو بوده و هست و تا همیشه

همه میگن تو تکی
تو یه گوله نمکی
از همه دل میبری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

به خدا نمونه ای
واسه من یه دونه ای
واسه قلب عاشقم
تو همون بهونه ای
تو همون بهونه ای

--------------------------------------------
واقعا یعنی بهنام علمشاهی با این شعر از سوی ارشاد مجوز میگیره ؟! اونوقت بیچاره چاوشی اینقدر زحمت میکشه رو ساخت آلبوم و خونه دل میخوره اونوقت اینه دستمزد این همه آلبوم حرفه ای چاووشی اینه ؟؟!!!

Ssarshar
21-08-2008, 12:38
ویرایش شد ........................................

Ssarshar
21-08-2008, 14:30
کلیپی که در اون خود محسن چاووشی میخونه !!!

کلیپ جالب و کم حجمیه دانلود کنید و لذت ببرید و بخندید !
تهیه شده با نرم افزار های ناقلا !

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

dear_2007
21-08-2008, 14:56
حوزه هنری جایگرین ارشاد : آلبوم محسن چاوشی هم سرنوشت ترنج محسن نامجو را پیدا میکند .

در حالي که آلبوم «ترنج» محسن نامجو مدت ها در دفتر شعر و موسيقي وزارت ارشاد در انتظار مجوز مانده بود، در نهايت مجوز انتشار آن توسط مرکز موسيقي حوزه هنري صادر شد. اين مرکز در ادامه سياست هاي چند ماهه اخير خود در ارائه مجوز به آثار معروف به «زيرزميني» از انتشار آلبوم ترانه هاي «محسن چاوشي» خبر مي دهد که احتمالاً قطعاتي از ترانه هاي فيلم «سنتوري» هم در آن خواهد بود.

با صدور اين مجوزها به نظر مي رسد که مرکز موسيقي حوزه هنري تصميم دارد نقشه مديريتي حوزه موسيقي را دچار تغييرات اساسي کند. پيشتر نيز گفته بوديم که تصور مديران دفتر شعر و موسيقي وزارت ارشاد نسبت به موسيقي پاپ و انواع گونه هاي آن تصور اشتباهي است و تنها زمينه ساز حضور جدي موسيقي زيرزميني در بخش عمده يي از جامعه خواهد شد. به نظر مي رسد که تصور مديران مرکز موسيقي حوزه هنري در نقطه مقابل تفکر مديران دفتر شعر و موسيقي قرار گرفته است. آن

چنان که «رضا مهدوي» رئيس مرکز موسيقي حوزه هنري در گفت وگو با فارس مي گويد؛ «پس از استقبال از آلبوم ترنج «محسن نامجو» پس از بررسي ها و کارشناسي هاي لازم در نوع فضا، لحن، بيان صدا و شعر در کار محسن چاوشي، ان شاءالله اگر مشکلي پيش نيايد بعد از ماه مبارک رمضان اين آلبوم به دوستداران موسيقي متنوع ايراني تقديم خواهد شد. البته نه آثاري که در دسترس عموم بدون انتشاري رسمي هست بلکه با اشعار تازه يي که به «چاوشي» ارائه خواهيم داد.» البته مهدوي توضيح نداده است منظور از ارائه شعر چيست و آيا قرار است در نتيجه اين ارائه شعر چاوشي به شخصيت ديگري تبديل شود يا خير؟

در اين گفت وگو مهدوي تاکيد کرده است؛ «ما مختار هستيم که آثار تحت امتياز و با مجوز رسمي خود را به هر مرکز پخش معتبري واگذار کنيم، چه در زمان محدود و چه در زمان نامحدود که کاملاً هم قانوني است.» او درباره استفاده از اصطلاح موسيقي زيرزميني به اين گونه از موسيقي ها هم گفته است؛ «متاسفانه لفظ جديدي به وجود آمده، آن هم با عنوان «موسيقي زيرزميني» که اصلاً بنده چنين اعتقادي ندارم و اينها اتفاقاً هم آشکار و عيان است و در واقع خيلي هم «روزميني» هستند.»

رئيس مرکز موسيقي حوزه هنري درباره فضاي کلي موسيقي در کشور گفته است؛ «موسيقي اصيل ايراني مرداب تکرار و رکود است که در کنسرت هاي اخير نيز شاهد بوديم. اگر دلخوش باشيم از بين جمعيت 35 ميليون جوان کشور يا 10 ميليون جمعيت تهران 20 هزار نفر به موسيقي سنتي گوش داده باشند، اتفاق خوبي که نيست نااميدکننده هم هست چرا که بالاخره هر استادي بعد از ساليان اين تعداد هواخواه را هم نداشته باشد که جاي شک و ترديد دارد،»

حالا بايد ديد سياست هاي جديد مرکز موسيقي حوزه هنري با چه واکنشي از سوي مديران وزارت ارشاد روبه رو مي شود. در همين حال محمدرضا آهاري مدير برنامه هاي چاوشي ديروز به اعتماد گفت؛ «چاوشي اخيراً چند کار جديد ضبط کرده است که در ميان آنها کارهايي از شاعران کلاسيک ايراني همچون حافظ و مولوي نيز وجود دارد.» او که به عنوان تنظيم کننده هم با چاوشي همکاري مي کند،

گفت؛ «صحبت هايي با مرکز موسيقي حوزه هنري انجام شده است اما از آنجا که ميکس و مسترينگ اين قطعات جديد هنوز انجام نشده در نتيجه نسخه نهايي به حوزه هنري ارائه نشده است و اينکه آلبوم متشکل از چه قطعاتي خواهد بود به طور قطعي مشخص نيست.»

منبع : سایت رسمی خبری روزنامه اعتماد ملی
این خبر که ماله پارساله

yahya_h28
21-08-2008, 22:03
پس چي شد اين آلبوم جديد؟شهريور رو داريم پر ميكنيما؟؟
حوزه هنري مگه از بعد ترنج نامجو منحل نشد؟

hadi665
22-08-2008, 00:11
کلیپی که در اون خود محسن چاووشی میخونه !!!

کلیپ جالب و کم حجمیه دانلود کنید و لذت ببرید و بخندید !
تهیه شده با نرم افزار های ناقلا !

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

ای ول خیلی باحال بود دوست جون
عالی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid123
22-08-2008, 01:54
من قصد توهین و جسارت به خواننده ای ندارم ولی نگاه کنین بچه ها این شعر اولین ترانه بهنام علمشاهی هست .
بخونید و با شعرهای محسن چاووشی مقایسه کنید .

( لینک دانلود آهنگ رو نزاشتم چون گوش نکنید به نفعتونه !!!! )

( به اسم گذاری ترانه و آلبوم توجه کنید ! )
شعر ترانه : تو تکی !
آلبوم : نیستی تو !

همه میگن تو تکی
تو یه گوله نمکی
از همه دل میبری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

به خدا نمونه ای
واسه من یه دونه ای
واسه قلب عاشقم
تو همون بهونه ای
تو همون بهونه ای

همه میگن تو تکی
حرف نداری تو یکی
از همه تو بهتری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

مثل هیچکی نمیشی
بشی بهترینشی
مثل تو خیلی کمه
آخه تو آخرشی
آخه تو آخرشی

همه میگن تو تکی
تو یه گوله نمکی
از همه دل میبری
تو یکی یکی یکی
تو یکی یکی یکی

به خدا نمونه ای
واسه من یه دونه ای
واسه قلب عاشقم
تو همون بهونه ای
تو همون بهونه ای

--------------------------------------------
واقعا یعنی بهنام علمشاهی با این شعر از سوی ارشاد مجوز میگیره ؟! اونوقت بیچاره چاوشی اینقدر زحمت میکشه رو ساخت آلبوم و خونه دل میخوره اونوقت اینه دستمزد این همه آلبوم حرفه ای چاووشی اینه ؟؟!!!

اوه اوه !!! صد رحمت به خواننده های لوس انجلس :27:

واقعا بهترین لفظ برای جریان محسن چاوشی لج کردن هست! کاملا باهاش لج کردن!

اونوقت یک سری از همین خواننده های زیرزمینی (البته به قول برخی) دارن وعده میدن آلبومشون با مجوز بیرون خواهد آمد!

silent-assassin
23-08-2008, 09:38
پس چي شد اين آلبوم جديد؟شهريور رو داريم پر ميكنيما؟؟
حوزه هنري مگه از بعد ترنج نامجو منحل نشد؟

منحل که نه ولی برای مجوز دادن باید از ارشاد هم مجوز نهایی بگیره.

vista_vz
25-08-2008, 01:17
سلام به آدمهای خوب!

"سخن اول": وب سایتم هک شد! و البته مهم نیست.... فقط خواستم بگویم که هنوزو همیشه با دوستان در تماس خواهم بود

"سخن دوم" : ترانه ربایی آشکار خواننده عزیز و مهربان ستنوری ست! که به گفته ی دوستان نزدیکش و شاهدین عینی !ترانه ی بی پناه مرا به دو نفر دیگر هم فروخته!

"هق هق" ترانه ی من بود که بروی اینترنت گذاشتی علی سنتوری! به ایمان (خواننده ی شعر باخته) ترانه ای هدیه دادم تا از غصه ی اسپانسرش دق نکند! تا سیاهی اعمال تو را بپوشانم! تو همیشه مدیونی! تو همیشه به ما مدیونی!

5 آلبوم به صورت اتفاقی لو نمیرود! (اینهم قابل توجه دوستانی که نگران مجوز ایشان هستند

این کارها هم این چند روزه بروی نت آمده!!!!

با پول "خیانت " و "خودکشی " هم زندگی کن !

تو نمیدانی خواننده ی واقعی "هق هق" چقدر گریه کرد وقتی هق هق را با صدای تو شنید!

هیچ نمیدانم فقط بدان که نفرین و آه مثل گردباد بدورت می پیچد بزودی زود!البته که تو به هیچ چیز اعتقاد نداری !

دلم برای دلهای مهربان طرفدارانت میسوزد که نمیدانند چه بت سردرگمی را ستایش میکنند! حیف این لحن و استقبال برای تو!طرفدارانی که با تعصبی عجیب تو را دنبال میکنند و نمیدانند ترانه هایی که زمزمه میکنند ، ترانه ی کدام شاعر دلسوخته ست!؟

نظیر تو بسیارند که حتما رسوا میشوند اما تو چهره مظلوم و موجهی داری که شاید باز هم خیلی ها را فریب دهد!

"سخن سوم" تبعیض همیشگی دوستان بالادست است که نمیبینند آنچه را که باید!

مهم نیست که اسمی از من باشد یا نه! مهم این است که شنیده میشوم ! حتی با نقطه چین!

"سخن چهارم" مزاحمت های همه جوره ی طرفدار نمایانی بود که بقول شاعری بزرگ از دشمن بدتر بودند! یکماه وقتم را صرف دفع شر کردم! اینهم مهم نیست!

گفتم که هیچ مهم نیست! من سادگی را دوست دارم همیشه!

*چه خوب که هنوز هم حرف حقیقت تاثیر گذار است تا جائیکه آدمکهای کوچک را دیوانه ی تعصب احمقانه میکند! البته از حق نمیگذرم که پیامهای بسیاری از همان دوستان خوب و متفاوت و فرهیخته دریافت کردم در قالب دفاع و همدردی.نمیدانم که چرا بعضی ها خودشان را به نفهمیدن میزنند؟ یا حمله به وبلاگ دوستان و دیگران اما خدارو شکرگزارم که پرونده ی کاری خود را مدیون این آدمک نبوده و نیستم .خیانت را دوست دارم اما صرفا بخاطر حس خودم به این ترانه! خوشحالم که همه این کار را پسندیدند اما کاش نبود و تبعاتی مثل "هق هق" نداشت .باید یگویم که من خواننده هم نیستم که بگویند از روی حسادت به صدا آمده ! باور کنید که هیچ پدر کشتگی در کار نیست که خدا شاهد تمامی خوبی های من (میتوانید بپرسید).....بگذریم .صرفا سوال اینجاست که چه تفاوتی بین دو خواننده وجود دارد؟؟؟ یعنی یک آدم !!!! بخاطر قدیمی تر بودن باید هر چه خواست بکند؟؟؟؟و دیگری و دیگران باید بخاطر او له شوند؟ من این قانون هر روزه را قبول ندارم! او خواسته یا نا خواسته در پرونده ی من هست!

اما

تفاوت آدمها برای من در شعور شان است نه در

اسمشان!

ترانه ی مکرم

این نوشته ایه که چند روزه تو نت پخش شده ...... این ترانه خانوم خیلی داغ کرده...

هیچکدوم از این حرفا از علاقه من به صدای چاووشی کم نمیکنه اینو گذاشتم تا شما هم نظرتونو بگید .....

در انتظار آلبوم جدید چاوشی....

dear_2007
25-08-2008, 08:33
میخواد با اوردن اسم محسن چاوشی برای مدتی اسمش سر زبونا بیفته
همین

silent-assassin
25-08-2008, 08:36
در انتظار آلبوم جدید چاووشی میمانیم

البته مجاز

وقتی نیلوفر دراومد
دلاتون را میسوزونیم!

Farshadd
25-08-2008, 12:47
پس کی میاد؟؟

اینقدر تبلیغ کردید که من هر وقت میام نت میام این تاپیک رو هم میبینم. وای بحال همتون اگه خوب نباشه :دی

hadi665
25-08-2008, 15:55
پس کی میاد؟؟

اینقدر تبلیغ کردید که من هر وقت میام نت میام این تاپیک رو هم میبینم. وای بحال همتون اگه خوب نباشه :دی

ها فرشید فحش میدی
تو مطمئن باش این آلبومای جدیدش میترکونه

خیالت راحت

hadi665
25-08-2008, 15:58
سلام به آدمهای خوب!

"سخن اول": وب سایتم هک شد! و البته مهم نیست.... فقط خواستم بگویم که هنوزو همیشه با دوستان در تماس خواهم بود

"سخن دوم" : ترانه ربایی آشکار خواننده عزیز و مهربان ستنوری ست! که به گفته ی دوستان نزدیکش و شاهدین عینی !ترانه ی بی پناه مرا به دو نفر دیگر هم فروخته!

"هق هق" ترانه ی من بود که بروی اینترنت گذاشتی علی سنتوری! به ایمان (خواننده ی شعر باخته) ترانه ای هدیه دادم تا از غصه ی اسپانسرش دق نکند! تا سیاهی اعمال تو را بپوشانم! تو همیشه مدیونی! تو همیشه به ما مدیونی!

5 آلبوم به صورت اتفاقی لو نمیرود! (اینهم قابل توجه دوستانی که نگران مجوز ایشان هستند

این کارها هم این چند روزه بروی نت آمده!!!!

با پول "خیانت " و "خودکشی " هم زندگی کن !

تو نمیدانی خواننده ی واقعی "هق هق" چقدر گریه کرد وقتی هق هق را با صدای تو شنید!

هیچ نمیدانم فقط بدان که نفرین و آه مثل گردباد بدورت می پیچد بزودی زود!البته که تو به هیچ چیز اعتقاد نداری !

دلم برای دلهای مهربان طرفدارانت میسوزد که نمیدانند چه بت سردرگمی را ستایش میکنند! حیف این لحن و استقبال برای تو!طرفدارانی که با تعصبی عجیب تو را دنبال میکنند و نمیدانند ترانه هایی که زمزمه میکنند ، ترانه ی کدام شاعر دلسوخته ست!؟

نظیر تو بسیارند که حتما رسوا میشوند اما تو چهره مظلوم و موجهی داری که شاید باز هم خیلی ها را فریب دهد!

"سخن سوم" تبعیض همیشگی دوستان بالادست است که نمیبینند آنچه را که باید!

مهم نیست که اسمی از من باشد یا نه! مهم این است که شنیده میشوم ! حتی با نقطه چین!

"سخن چهارم" مزاحمت های همه جوره ی طرفدار نمایانی بود که بقول شاعری بزرگ از دشمن بدتر بودند! یکماه وقتم را صرف دفع شر کردم! اینهم مهم نیست!

گفتم که هیچ مهم نیست! من سادگی را دوست دارم همیشه!

*چه خوب که هنوز هم حرف حقیقت تاثیر گذار است تا جائیکه آدمکهای کوچک را دیوانه ی تعصب احمقانه میکند! البته از حق نمیگذرم که پیامهای بسیاری از همان دوستان خوب و متفاوت و فرهیخته دریافت کردم در قالب دفاع و همدردی.نمیدانم که چرا بعضی ها خودشان را به نفهمیدن میزنند؟ یا حمله به وبلاگ دوستان و دیگران اما خدارو شکرگزارم که پرونده ی کاری خود را مدیون این آدمک نبوده و نیستم .خیانت را دوست دارم اما صرفا بخاطر حس خودم به این ترانه! خوشحالم که همه این کار را پسندیدند اما کاش نبود و تبعاتی مثل "هق هق" نداشت .باید یگویم که من خواننده هم نیستم که بگویند از روی حسادت به صدا آمده ! باور کنید که هیچ پدر کشتگی در کار نیست که خدا شاهد تمامی خوبی های من (میتوانید بپرسید).....بگذریم .صرفا سوال اینجاست که چه تفاوتی بین دو خواننده وجود دارد؟؟؟ یعنی یک آدم !!!! بخاطر قدیمی تر بودن باید هر چه خواست بکند؟؟؟؟و دیگری و دیگران باید بخاطر او له شوند؟ من این قانون هر روزه را قبول ندارم! او خواسته یا نا خواسته در پرونده ی من هست!

اما

تفاوت آدمها برای من در شعور شان است نه در

اسمشان!

ترانه ی مکرم

این نوشته ایه که چند روزه تو نت پخش شده ...... این ترانه خانوم خیلی داغ کرده...

هیچکدوم از این حرفا از علاقه من به صدای چاووشی کم نمیکنه اینو گذاشتم تا شما هم نظرتونو بگید .....

در انتظار آلبوم جدید چاوشی....

همنطوری که دوستمون گفت میخواد فقط یکمی خودشو معروف کنهو جنجالی شه
اصلا به خودتون فکره بد راه ندید !

yahya_h28
25-08-2008, 16:11
ولي من قبلا هم يه چيزي تو اين مايه ها شنيده بودما

Farshadd
25-08-2008, 23:14
ها فرشید فحش میدی
تو مطمئن باش این آلبومای جدیدش میترکونه

خیالت راحت

فرشید نه و فرشاد.

ولی نترکونه من میدونم با تو.

این همه تبلیغ انتظارات رو میبره بالا. پس اگه انتظارات برآورده نشه تو زرد درمیاد.:46:

silent-assassin
26-08-2008, 08:05
فرشید نه و فرشاد.

ولی نترکونه من میدونم با تو.

این همه تبلیغ انتظارات رو میبره بالا. پس اگه انتظارات برآورده نشه تو زرد درمیاد.:46:

شده تا حالا محسن آلبوماش پسرفت کنه؟

تازه اینبار که خودش میگه به نظر من رسمی ترین و بهترین کارم را دارم ارایه میکنم.

مطمین باش توپه.

dear_2007
26-08-2008, 08:45
ولي من قبلا هم يه چيزي تو اين مايه ها شنيده بودما
بعد اینم باز یه متنی بر علیه محسن چاوشی نوشته بود

Ssarshar
26-08-2008, 13:17
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مشعل عشق با صدای محسن چاوشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ssarshar
26-08-2008, 13:19
ویرایش شد .................................

yahya_h28
26-08-2008, 13:39
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مشعل عشق با صدای محسن چاوشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالت خوبه تو؟
اين شبيه محسن چاووشي هست؟

حسن چاوشي

dear_2007
26-08-2008, 15:13
حالت خوبه تو؟
اين شبيه محسن چاووشي هست؟

حسن چاوشي
خیلی هم بد صداست

hadi665
26-08-2008, 16:04
این دیگه چه صیغشه !!!
یعنی این بابا اسمش حسن چاوشیه؟
داره تقلید میکنه یا داره برای خودش میخونه؟؟

dear_2007
26-08-2008, 17:12
این دیگه چه صیغشه !!!
یعنی این بابا اسمش حسن چاوشیه؟
داره تقلید میکنه یا داره برای خودش میخونه؟؟
نه صداش که اصلا شبیه محسن چاوشی نیست
اصلا سنتیه

Ssarshar
26-08-2008, 20:02
از همه دوستان معذرت میخوام همش تقصیر masoud 908 هست

silent-assassin
27-08-2008, 08:43
از همه دوستان معذرت میخوام همش تقصیر masoud 908 هست

چرا میگذاری گردن اون بنده خدا!

میبینی دستش از دنیا کوتاه فکر میکنی جانشین نداره!:king:

اونم نوشته بود حسن
احتمالا شما محسن دیدین!
البته ممکن هم هست سریع ویرایش کرده باشه شما زودتر از من دیده باشین!:5:

silent-assassin
27-08-2008, 08:49
چاووشی و سعید شهروز در رقابت با یکدیگر

زمان انتشار البوم های محسن چاووشی و سعید شهروز باز هم با تاخیر روبرو شد و خبردار شدیم با تصمیم مسئولان شرکت های اوای باربد و اواز اهنگ ، البوم های یه شاخه نیلوفر و بی خوابی بعد از پایان ماه مبارک رمضان منتشر خواهد شد . به این ترتیب باید حدود یکماه دیگر هم صبر کنیم و شاهد رقابت دو خواننده ای باشیم که کارهایشان هیچ شباهتی به یکدیگر ندارد !

« رقابت کی با کی »

در ضمن کنسرت محسن یگانه در کیش پرتماشاگرترین کنسرت جزیره لقب گرفت

مجله اتفاق نو - نیمه اول شهریور

silent-assassin
28-08-2008, 12:49
خبر صد در صد رسمي از شركت آواي باربد :
پخش آلبوم محسن چاووشي به دليل حاضر نبودن كاورها (digi pack) بوده و به دليل همزمان بودن با ماه مبارك رمضان بلافاصله بعد از عيد فطر پخش خواهد شد. شايان ذكر است تازيخ پخش اين آلبوم 15 مرداد بوده است و به دليل حاضر نشدن كاور پخش نشده است.

منبع:قسمت نظرات وبلاگ چاووشیست

hadi665
28-08-2008, 13:58
خبر صد در صد رسمي از شركت آواي باربد :
پخش آلبوم محسن چاووشي به دليل حاضر نبودن كاورها (digi pack) بوده و به دليل همزمان بودن با ماه مبارك رمضان بلافاصله بعد از عيد فطر پخش خواهد شد. شايان ذكر است تازيخ پخش اين آلبوم 15 مرداد بوده است و به دليل حاضر نشدن كاور پخش نشده است.

منبع:قسمت نظرات وبلاگ چاووشیست

ممنون دوست جون
خبره عالی ای بود
ماه رمضان زیبا در انتظار آهنگای زیبا :20: