PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

! AOL !
04-07-2007, 08:16
آقا این آلبومش قرار بود هفته پیش بیاد
چرا هنوز نیومده

کسی خبر دقیقی داره

R10MessiEtoo
04-07-2007, 11:17
اینکه محسن چاووشی گفته مجوز توهین به خواننده بعید میدونم ...من حتی مصاحبه صوتیش با رادیو فردا شنیدم اصلا هیچ شباهتی به صدای محسن نداشت...
امیدوارم...فقط خدا کنه تو این ماه مجوز بگیره که سنتوری هم با صدای خودش اکران شه...
به نظر من سنتوری مهم تر از البوم هست...

مطمئن باش حقیقت داره او اول یک مصاحبه با یک مجله موسیقیایی انجام داد بعدش هم بلافاصله رادیو جوان پیگیری کرد و باهاش یک مصاحبه ترتیب داد و اول خواست یک جورایی خواست تعدیلش کنه ولی آخرش دوباره همون حرف رو زد این قدر این مصاحبه اش از رادیو پخش شد که دیگه همه اعتراض میکردند مخصوصا برنامه هفت ترانه رو این قضیه خیلی مانور داد و کلا نمیشه تکذیب کرد صدای خودش هم بود.
------------------------------------------------

محسن چاوشی به صورت غیر مجاز شروع به خوانندگی کرد و وقتی که معروف شد خواست مجوز بگیره خب اگر بخواند بهش مجوز بدن ایندفعه همه خواننده های دیگه هم این درخواست دارند و ارشاد میگه بذار اونقدر معطلش کنیم که کسای دیگه بی خیال بشند

این تیکه را مخالفم چون
بنیامین
عسکری
رضا صادقی
هم شرایط مشابه داشتن ولی مجوز گرفتن

اینا یک فرق کوچولو با چاوشی دارند اون هم اینکه همشون بعد از آلبوم اول رفتن مجوز گرفتند. ولی محسن چاوشی بعد از 4 تا آلبوم و کلی تک آهنگ رفت تو کار مجوز. این قضیه ای هم که میگه آهنگام رو دوستام ازم میدزدیدند یکم بوداره میشه قبول کرد که یک آلبوم نهایتا 2 آلبوم ازش دزدیده شده بقیش چی؟ خب اینهمه خواننده مجاز هستند هیچ کدوم از آهنگاشون لو نمیره پس میشه تصور کرد که محسن چاوشی فکر میکرده اگر معروف بشه اصلا نیازی به مجوز نداره و .... ولی خب به قول یک از کارشناسها، موسیقی زیرزمینی یک سرگرمی هست و اگر خواست از این راه درآمد داشته باشه و کنسرت و نوار بده بیرون باید بیاد رو زمین.
ضمنا امیدوارم که سنتوی رو هم با صدای محسن ببینیم چون واقعا دوستش دارم هر چند امید بسیار کمی هست.

masoud908
04-07-2007, 11:46
مهم اینکه هر 3 تا پرفروشترین آلبوم های سال را داشتن و هر 3 تا غیر مجاز بودن بعد مجاز شدن.
پرفروش!!!وایسا البوم مجاز محسن بیاد میفهمید پرفروش به چی میگن...

masoud908
04-07-2007, 11:47
آقا این آلبومش قرار بود هفته پیش بیاد
چرا هنوز نیومده

کسی خبر دقیقی داره
اصلا هیچی معلوم نیست...من هفته زنگ زدم به اوای باربد گفتم هفته دیگه میاد گفت نه...
باید فعلا صبر کنیم...

masoud908
04-07-2007, 11:52
مطمئن باش حقیقت داره او اول یک مصاحبه با یک مجله موسیقیایی انجام داد بعدش هم بلافاصله رادیو جوان پیگیری کرد و باهاش یک مصاحبه ترتیب داد و اول خواست یک جورایی خواست تعدیلش کنه ولی آخرش دوباره همون حرف رو زد این قدر این مصاحبه اش از رادیو پخش شد که دیگه همه اعتراض میکردند مخصوصا برنامه هفت ترانه رو این قضیه خیلی مانور داد و کلا نمیشه تکذیب کرد صدای خودش هم بود.
.

ولی من باز میگم که محسن نبوده...اون مجله هم اتفاق نو بوده...در ضمن اول با رادیو این مسئله رو گفته بود بعد اتفاق نو به نقل از رادیو فردا اون تیتر زده بود...اگر برنامه شب شیشه ای رو دیده باشی یه شب رشیدپور که بحث برنامه در مورد مطبوعات زرد بود این تیتر خوندش ...در ضمن همه هم گفتن که اون صدای محسن نبوده...

masoud908
04-07-2007, 12:05
بعد از دیدن این عکس یه حسی بهم دست داد...دوست داشتم وارد مانیتور شدم و پوستر و پاره کنم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

silent-assassin
04-07-2007, 14:15
پرفروش!!!وایسا البوم مجاز محسن بیاد میفهمید پرفروش به چی میگن...

منظور من این بود که در جایگاه خودشون و برای یه خواننده تازه کار به عنوان اولین آلبوم پرفروش بودن
اگه آلبوم بنیامین 1 میلیارد تومان فروش کرد مسلما آلبوم محسن بالای 3 میلیارد فروش خواهد داشت.

R10MessiEtoo
04-07-2007, 14:30
ولی من باز میگم که محسن نبوده...اون مجله هم اتفاق نو بوده...در ضمن اول با رادیو این مسئله رو گفته بود بعد اتفاق نو به نقل از رادیو فردا اون تیتر زده بود...اگر برنامه شب شیشه ای رو دیده باشی یه شب رشیدپور که بحث برنامه در مورد مطبوعات زرد بود این تیتر خوندش ...در ضمن همه هم گفتن که اون صدای محسن نبوده...

آهان اینو درست میگی اول برنامه هفت ترانه مصاحبه کرد بعدش اون مجله تیتر زد الان یادم اومد که هفته بعدش تو سعید پورمحمودی مجری هفت ترانه گفت ما سر و صدا می کنیم بقیه پولشو می گیرند. ولی من مطمئنم خودش بود که اگر نبود این قدر زیاد پخش نمی کردند بلاخره رادیو سراسری که نمی تونه دروغ بگه می تونی زنگ بزنی از همون برنامه بپرسی. (پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 11:30 شب از رادیو جوان موج اف ام)

masoud908
04-07-2007, 16:29
آهان اینو درست میگی اول برنامه هفت ترانه مصاحبه کرد بعدش اون مجله تیتر زد الان یادم اومد که هفته بعدش تو سعید پورمحمودی مجری هفت ترانه گفت ما سر و صدا می کنیم بقیه پولشو می گیرند. ولی من مطمئنم خودش بود که اگر نبود این قدر زیاد پخش نمی کردند بلاخره رادیو سراسری که نمی تونه دروغ بگه می تونی زنگ بزنی از همون برنامه بپرسی. (پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 11:30 شب از رادیو جوان موج اف ام)
ولش کن بابا... زنگ بزنم چی بگم!!!

farmanfarma
05-07-2007, 02:14
مقاله: نامه ای افشاگرایانه در مورد محسن چاوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(این هم متنی از یک نامهء ناشناس " افشاگرایانه " که به ایمیل سایت ارسال شده بود)

- من هنرمندم ٬ پس ارزش هنر را می دانم !!!

روزهایی چند از بیرون آمدن آلبومی که یک جماعت در انتظارش بودند٬ می گذرد. محسن چاوشی ٬ سردمدار موسیقی بدون مجوز در داخل ایران این روزها هر کاری دلش خواسته٬ کرده و سرش را هم با افتخار بالا گرفته و کارنامه هنر و هنرمند جماعت را خدشه دار می کند. این آلبوم که شامل ۹ قطعه می باشد٬ تنها حاصل زحمات آقای چاوشی و مسئولان استودیوی آفاق نیست ! چرا باید به کسی که ارزشی برای هنر دیگران قائل نیست٬ بگوییم هنرمند؟! مگر هنر و هنرمند جماعت انقدر بازیچه و بی ارزش شده است که هر کس و ناکسی از راه برسد بتواند بر خلاف جریان شنا کند و لگد بر نام دیگران بنهد ؟! نوازندگان و ترانه سرایانی که با تمام عشق و وجود٬ نتیجهء زحمتشان را که پارهء تنشان است ٬ به این آلبوم وصله زده اند تا شنوندگان این ترانه ها لحظاتی را با آن گریه کنند و دقایقی را بخندند ٬ اینک هیچ یک از آنها از کردهء خود راضی به نظر نمیرسند. چطور ترانه ای که به خواننده ای دیگر (مجاز) واگذار شده است ٬ سر از این آلبوم غیرمجاز و بی شناسنامه در می آورد !؟ چطور ترانه سرایی که روحش را در کالبد ترانه اش به کالبد شنوندگان این کارها دمیده است ٬ نمی بایست نامش به عنوان ترانه سرا در این آلبوم جای گیرد ؟! چطور نوازندگانی که کار اصلی این آلبوم را بدون هیچ چشم داشت مالی انجام داده اند٬ نباید به عنوان نوازنده این آلبوم مطرح شوند ولی نام یکی نوازنده دیگر (به دلیل اینکه پول دریافت نموده است) می بایست به عنوان تک نوازنده آلبوم معرفی شود !!؟ به کدام قانون نانوشته٬ هنرمندی می تواند در کمال بی حرمتی به دیگر هنرمندان٬ پلهء هنری آنها را برای بالا رفتن و رسیدن به هدف نامعین خود ٬ بالا رود ؟! در کجای دنیا مرسوم است که جند نفر کار کنند و یک نفر بخورند؟! موسیقی ما چقدر ناامن شده است که می توان آلبومی را غیرمجاز Pack کرده و در بازار بصورت علنی ولی بدون مجوز به مردم فروخت!؟؟! آیا اصول حرفه ای بودن را ندانسته٬ می توان نام خود را هنرمند گذاشت !؟! کجای این کرهء خاکی ٬ هنرمندی آلبومش را به دست گرفته و در خیابان دوره می افتد و آنرا همزمان به ۶-۷ مرکز مختلف (آن هم غیر مجار) می فروشد و پولش را به تنهایی به جیب خود می زند!؟!؟! سه تراک از این آلبوم حق و امتیازش متعلق به فیلم "علی سنتوری" بوده است که پخش این کارها خود بر خلاف قرارداد فیمابین آنهاست و یعنی محسن چاوشی پولی را به ناحق می خورد!!! صدای چاوشی زیبا هم که باشد و طرفداران خاص خود را نیز داشته باشد٬ دلیل نمیشود که از هر گونه گناه و سیاهی ٬ پاک باشد!
لطفا این نامه من را در سایت قرار دهید تا همه بفهمند موسیقی ما به کجا می رود !! من و بسیاری از عوامل دیگر این آلبوم که حقوق و شخصیت هنری پایمال شده خود را در کوچه پس کوچه های بی کسی و در کنج خلوت دادگاهها می جوییم ٬ تا جایی که امکانش باشد در مقابل این هنرمندنمایان بی هنر خواهیم ایستاد و نخواهیم گذاشت کسی هنر و خصوصا جامعه موسیقی را با بازار مکاره ٬ اشتباه بگیرد.
با تشکر - برای آقای محسن خان چاوشی عزیزم که مرا حتما می شناسد "متاسفم" !!

یکی از نارفیقی دیده های شهر بزرگ - م.چ

farmanfarma
05-07-2007, 02:16
توضیحات تکمیلی توسط سایت :

مطمئنا هنرمند دوست داشتنی کشورمان به اندازه کافی دموکرات و منطقی هستند که این نامه را مطالعه کرده و مشکلات را برطرف و جواب آنرا بدست فرد مذکور برسانند. به نظر نمی رسد محسن چاوشی خود مقصر اصلی این مسئله باشد ولی ٬ شنیده می شود که چند تن از نوازندگان و ترانه سرایان حاضر در این آلبوم شکایاتی را در این مورد تقدیم دادگاه نموده اند و این مسئله ممکن است در آینده محسن عزیز را به دادگاه بکشاند. لازم به ذکر است که ترانه مکرم (ترانه سرای تراک "خیانت") اولین نفری بوده است که بطور رسمی شکایت خود را از آقای چاوشی تقدیم دادگاه کرده است و در حالی که آلبوم چاوشی را٬ آلبومی بی شناسنامه قلمداد نموده است٬ اعلام کرده که این ترانه را به چاوشی واگذار نکرده است!. به هر حال سایت آهنگهاا همیشه حامی صدای دلنشین و خوب محسن چاوشی بوده و هست و امیدواریم محسن در کنار کارهای هنری خود٬ کمی هم درس رفتار حرفه ای را فراگیرد. محسن چاوشی آنقدر هنرمند فهیمی است که اگر هم حقی پایمال شده باشد به صاحبش بازپس خواهد داد و خرسندیم که محسن چاوشی هیچ واهمه ای از اینگونه شکایات و نامه ها ندارد. آلبوم زیبای محسن ٬ دلیلی بر هنر بالای اوست. به امید موفقیت روزافزون این خواننده جوان کشور.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
05-07-2007, 09:19
مقاله: نامه ای افشاگرایانه در مورد محسن چاوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(این هم متنی از یک نامهء ناشناس " افشاگرایانه " که به ایمیل سایت ارسال شده بود)

- من هنرمندم ٬ پس ارزش هنر را می دانم !!!

روزهایی چند از بیرون آمدن آلبومی که یک جماعت در انتظارش بودند٬ می گذرد. محسن چاوشی ٬ سردمدار موسیقی بدون مجوز در داخل ایران این روزها هر کاری دلش خواسته٬ کرده و سرش را هم با افتخار بالا گرفته و کارنامه هنر و هنرمند جماعت را خدشه دار می کند. این آلبوم که شامل ۹ قطعه می باشد٬ تنها حاصل زحمات آقای چاوشی و مسئولان استودیوی آفاق نیست ! چرا باید به کسی که ارزشی برای هنر دیگران قائل نیست٬ بگوییم هنرمند؟! مگر هنر و هنرمند جماعت انقدر بازیچه و بی ارزش شده است که هر کس و ناکسی از راه برسد بتواند بر خلاف جریان شنا کند و لگد بر نام دیگران بنهد ؟! نوازندگان و ترانه سرایانی که با تمام عشق و وجود٬ نتیجهء زحمتشان را که پارهء تنشان است ٬ به این آلبوم وصله زده اند تا شنوندگان این ترانه ها لحظاتی را با آن گریه کنند و دقایقی را بخندند ٬ اینک هیچ یک از آنها از کردهء خود راضی به نظر نمیرسند. چطور ترانه ای که به خواننده ای دیگر (مجاز) واگذار شده است ٬ سر از این آلبوم غیرمجاز و بی شناسنامه در می آورد !؟ چطور ترانه سرایی که روحش را در کالبد ترانه اش به کالبد شنوندگان این کارها دمیده است ٬ نمی بایست نامش به عنوان ترانه سرا در این آلبوم جای گیرد ؟! چطور نوازندگانی که کار اصلی این آلبوم را بدون هیچ چشم داشت مالی انجام داده اند٬ نباید به عنوان نوازنده این آلبوم مطرح شوند ولی نام یکی نوازنده دیگر (به دلیل اینکه پول دریافت نموده است) می بایست به عنوان تک نوازنده آلبوم معرفی شود !!؟ به کدام قانون نانوشته٬ هنرمندی می تواند در کمال بی حرمتی به دیگر هنرمندان٬ پلهء هنری آنها را برای بالا رفتن و رسیدن به هدف نامعین خود ٬ بالا رود ؟! در کجای دنیا مرسوم است که جند نفر کار کنند و یک نفر بخورند؟! موسیقی ما چقدر ناامن شده است که می توان آلبومی را غیرمجاز Pack کرده و در بازار بصورت علنی ولی بدون مجوز به مردم فروخت!؟؟! آیا اصول حرفه ای بودن را ندانسته٬ می توان نام خود را هنرمند گذاشت !؟! کجای این کرهء خاکی ٬ هنرمندی آلبومش را به دست گرفته و در خیابان دوره می افتد و آنرا همزمان به ۶-۷ مرکز مختلف (آن هم غیر مجار) می فروشد و پولش را به تنهایی به جیب خود می زند!؟!؟! سه تراک از این آلبوم حق و امتیازش متعلق به فیلم "علی سنتوری" بوده است که پخش این کارها خود بر خلاف قرارداد فیمابین آنهاست و یعنی محسن چاوشی پولی را به ناحق می خورد!!! صدای چاوشی زیبا هم که باشد و طرفداران خاص خود را نیز داشته باشد٬ دلیل نمیشود که از هر گونه گناه و سیاهی ٬ پاک باشد!
لطفا این نامه من را در سایت قرار دهید تا همه بفهمند موسیقی ما به کجا می رود !! من و بسیاری از عوامل دیگر این آلبوم که حقوق و شخصیت هنری پایمال شده خود را در کوچه پس کوچه های بی کسی و در کنج خلوت دادگاهها می جوییم ٬ تا جایی که امکانش باشد در مقابل این هنرمندنمایان بی هنر خواهیم ایستاد و نخواهیم گذاشت کسی هنر و خصوصا جامعه موسیقی را با بازار مکاره ٬ اشتباه بگیرد.
با تشکر - برای آقای محسن خان چاوشی عزیزم که مرا حتما می شناسد "متاسفم" !!

یکی از نارفیقی دیده های شهر بزرگ - م.چ

بابا این و از کجا اوردی؟!از سایت اهنگا!یادش بخیر...مال یه سال پیش بود...
خودشون یه نامه نوشتن جوابشون هم خودشون دادن!

silent-assassin
05-07-2007, 20:40
دقیق دقیق دقیق آلبوم متاسفم کی لو رفت و تو اینترنت وارد شد.

masoud908
05-07-2007, 21:13
دقیق دقیق دقیق آلبوم متاسفم کی لو رفت و تو اینترنت وارد شد.
اگر سوال پرسیدی باید بهت بگم که البوم متاسفم نیمه شعبان سال پیش لو رفت...تاریخش نمیدونم دیگه...

silent-assassin
05-07-2007, 22:12
آره سوال بود فقط علامت سوال را یادم رفت بگذارم!
میخوام ببینم این شنبه که استار موزیک میگه دقیقا کی هست.

farmanfarma
06-07-2007, 07:21
مهم نيست مال چه موقعي بود. مهم مطلبشه . ميگي موجود همچين نامه اي تكذيب شده ؟

masoud908
07-07-2007, 09:25
مهم نيست مال چه موقعي بود. مهم مطلبشه . ميگي موجود همچين نامه اي تكذيب شده ؟
100 % ...اینا یه نامه دروغین خودشون برداشتن نوشتن گذاشتن تو سایت...
بعد یه هفته هم برداشتن برای اینکه میخواستن ضایع نشن گفتن بنا به درخواست مکرر هواداران محسن چاووشی این و از صفحه اول برمیدارن...

masoud908
07-07-2007, 09:28
آره سوال بود فقط علامت سوال را یادم رفت بگذارم!
میخوام ببینم این شنبه که استار موزیک میگه دقیقا کی هست.
این استارموزیک چرت زیاد میگه..توجه نکن...

masoud908
08-07-2007, 12:49
من از سایت Cinetmag راجع به فیلم سنتوری پرسیدم که ایا خوانندگی بهرام رادان قطعی شده ؟

جواب اونا هم این بود :

محسن چاووشي تا به امروز هنوز نتوانسته مجوز خوانندگي بگيرد. بنابر اين فيلم سنتوري با صداي بهرام رادان در تاريخ سوم مرداد به نمايش درخواهد آمد. مگر اينكه در اين فاصله اتفاق ديگري بيفتد!

Asalbanoo
08-07-2007, 12:52
من از سایت Cinetmag راجع به فیلم سنتوری پرسیدم که ایا خوانندگی بهرام رادان قطعی شده ؟

جواب اونا هم این بود :

محسن چاووشي تا به امروز هنوز نتوانسته مجوز خوانندگي بگيرد. بنابر اين فيلم سنتوري با صداي بهرام رادان در تاريخ سوم مرداد به نمايش درخواهد آمد. مگر اينكه در اين فاصله اتفاق ديگري بيفتد!

سلام مسعود جان
منظورشون از تا امروز.. کی بوده؟

چون من تازگی دیدم که ایشون مجوز گرفتن و به زوردی یه البوم به بازار می دن

می رم بگردم ببینم کوجا بود خوندم

masoud908
08-07-2007, 12:56
سلام مژگان خانم:

من پریروز این سوال کردم...

هنوز مجوز نگرفته ، ما هم فکر میکردم کار تموم شده ولی نه ، تا محسن زجر کش نکنن مجوز بی مجوز... به احتمال

زیاد هم همینجا خوندی!

silent-assassin
08-07-2007, 14:34
سلام مسعود جان
منظورشون از تا امروز.. کی بوده؟

چون من تازگی دیدم که ایشون مجوز گرفتن و به زوردی یه البوم به بازار می دن

می رم بگردم ببینم کوجا بود خوندم

سایت های خیلی گفتن محسن مجوز گرفته ولی تقریبا تا حالا اینجور که معلومه هیچ فعالیتی در مورد مجوز از طرف آوای باربد نتیجه ای نداشته البته هنوز هیچ چیز معلوم نیست وباید صبر کرد.

mtuning_co
09-07-2007, 09:45
سلام
من ديروز با آواي باربد براي آلبوم محسن نامجو كه غير مجاز پخش شده تماس گرفتم و جالب اينه كه ابراز بي اطلاعي ميكردن!!!!!!!!!!!
(خيلي جالبه اگر همين اتفاق خداي نا كرده براي محسن چاوشي بيافته)
در ضمن گفتن كه آلبوم مجوز نگرفته ولي ديگه آخرين گيراش داره رفع ميشه
همگي براي موفقيت چاوشي عزيز دعا ميكنيم

rainysky50
09-07-2007, 13:32
یکی از بچه های عزیز این تاپیک فرمودند که البوم متاسفم که از کارهای محسن چاوشی هست در نیمه ی شعبان(اواخر شهریور سال گذشته) در اینترنت برای دانلود قرار داده شده ولی باید خدمتتون عرض کنم که این البوم در نیمه ی اول مرداد ماه سال پیش برای دانلود در اینترنت قرار داده شد و بنده از ساعت 1 شب تا 8 صبح موفق شدم به وسیله ی اینترنت نفتی این البوم رو دانلود کنم!امیدوارم امسال هم در تابستان البوم جدیدشو بیرون بده تا بتونیم شب نخوابی کنیم و کل البوم رو دانلود کنیم!!

ramyar.v
09-07-2007, 13:44
مسعود جان چرا بن شدی؟

mtuning_co
09-07-2007, 15:40
سلام
امروز یک اتفاق جالب افتاد که ربط مستقیم به محسن عزیز داره....
یه اسکولی پیدا شده بنام محمد یاوری که اهوازیه....
اگر مدتیه نخندیدین آلبومش رو بگیرین گوش کنین تا 1 ماه شاد میشین:31:
یارو قبل اجرا یه بست خفن میکشه میاد پای میکروفن شاید... شاید بتونه صداش رو مثل محسن عزیز ما بکنه.
خیلی توپه اگه میخواین تغییر روحیه بدین حتما گوش کنین
آخرشه:21: :27: :31:

ramyar.v
09-07-2007, 15:59
سلام
یارو قبل اجرا یه بست خفن میکشه میاد پای میکروفن شاید... شاید بتونه صداش رو مثل محسن عزیز ما بکنه.

سلام
من بچه اهواز هستم
این ممد یاوری رو که میگین من تقریبا از نزدیک میشناسم(رفیق رفیقمه)
هر چی از این ادم بدی بگم کم گفتم
نمی دونم چرا این کار رو میکنه
بعد تازه با این کار چقدر هم حال میکنه و خودشو تحویل میگیره
البته اینم بگم که تو اهواز خیلی طرفدار داره ها
ولی من که ازش متنفرم
دنیا محسن چاوشی خودمون(اونم همشهری خودمه):27:
:11:

mtuning_co
10-07-2007, 09:33
سلام به همه...
کسی لینک ترانه زخم رو که محسن عزیز تو فیلم سنتوری خونده داره؟؟؟
لطفا بزارین
متن شعرش اینه: من با زخم زبونات رفیقم........ مرهم بزار با حرفات رو زخم عمیقم

silent-assassin
10-07-2007, 14:10
مسعود جان قبلا گذاشتن.تو صفحه های قبلی بگردی بیداش میکنی.

silent-assassin
10-07-2007, 14:37
دوستان من دیگه تا سوم مرداد که تاریخ اکران سنتوریه آنلاین نمیشم
هر چی میخواد بشه.فقط امیدوارم ما به مراد دلمون برسیم

masoud908
12-07-2007, 10:04
سلام
من ديروز با آواي باربد براي آلبوم محسن نامجو كه غير مجاز پخش شده تماس گرفتم و جالب اينه كه ابراز بي اطلاعي ميكردن!!!!!!!!!!!
(خيلي جالبه اگر همين اتفاق خداي نا كرده براي محسن چاوشي بيافته)
در ضمن گفتن كه آلبوم مجوز نگرفته ولي ديگه آخرين گيراش داره رفع ميشه
همگي براي موفقيت چاوشي عزيز دعا ميكنيم
خیلی جالبه...
فقط امیدوارم قبل از اکران سنتوری مشکل رفع شه...

masoud908
12-07-2007, 10:08
یکی از بچه های عزیز این تاپیک فرمودند که البوم متاسفم که از کارهای محسن چاوشی هست در نیمه ی شعبان(اواخر شهریور سال گذشته) در اینترنت برای دانلود قرار داده شده ولی باید خدمتتون عرض کنم که این البوم در نیمه ی اول مرداد ماه سال پیش برای دانلود در اینترنت قرار داده شد و بنده از ساعت 1 شب تا 8 صبح موفق شدم به وسیله ی اینترنت نفتی این البوم رو دانلود کنم!امیدوارم امسال هم در تابستان البوم جدیدشو بیرون بده تا بتونیم شب نخوابی کنیم و کل البوم رو دانلود کنیم!!
من گفتم که نیمه شعبان پارسال اومد ولی تاریخش دقیق یادم نیست فکر میکنم اوایل شهریور بود...شما هم ماه ها رو یه ماه عقب میبری!
اومدی نسازیا... ! البوم محسن که اومد پامیشی یه ارجینالش میخری...

masoud908
12-07-2007, 10:09
مسعود جان چرا بن شدی؟
چند روز پیش توی انجمن متفرقه یه رونقی دادیم!ما رو هم به مدت 3 روز بن کردن!

masoud908
12-07-2007, 10:11
سلام
اینکه یه ماه هست اومده...
اصلا خیلی باحاله...دلقکه...
چند روز دیگه خودش خسته میشه میره...

masoud908
12-07-2007, 10:20
سلام به همه...
کسی لینک ترانه زخم رو که محسن عزیز تو فیلم سنتوری خونده داره؟؟؟
لطفا بزارین
متن شعرش اینه: من با زخم زبونات رفیقم........ مرهم بزار با حرفات رو زخم عمیقم
سلام عزیز:
هنوز ترانه زخم روی اینترنت نیومده که...یه دمو اومده بیرون که اونم معلوم نیست چیه...!

masoud908
12-07-2007, 10:25
silent-assassin این هم Remix اهنگ صبوری که قبلا میخواستی...

masoud908
12-07-2007, 10:26
خبرگزاري فارس: مصطفي شايسته گفت: طبق قراردادي كه بين هدايت فيلم و گروه سينمايي قدس منعقد شده اكران سنتوري در روز سوم مرداد قطعي است.

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، شايسته كه مسئول پخش مؤسسه هدايت‌ فيلم است، در مورد اكران فيلم سنتوري (آخرين ساخته داريوش مهرجويي) و وضعيت آن با توجه به اكران فيلم جديد «پيك‌نيك در ميدان جنگ» در گروه سينمايي قدس گفت: قرارداد قبلي اين گروه سينمايي يك قرارداد 7 هفته‌اي مقطوع بود كه برپايه اين قرارداد اكران اين فيلم تا سوم مرداد ادامه پيدا مي‌كرد كه پس از آن فيلم سنتوري اكران شود. اما به دلايلي پس از گذشت 4 هفته از اكران اين فيلم با توافق صاحب فيلم، سينما قدس و شوراي صنفي نمايش آن متوقف شد و به جاي آن، فيلم «پيك‌نيك در ميدان جنگ» به نمايش درآمد.
مصطفي شايسته افزود: قرارداد اين فيلم از نوع زماني است و پس از 3 هفته اكران آن پايان مي‌پذيرد و قرارداد اكران سنتوري كه قبلاً در شوراي صنفي نمايش ثبت گرديده، كماكان به قوت خود باقي است.
مصطفي شايسته ضمن اظهار بي‌اطلاعي و تعجب از شايعات درباره مشكل مميزي فيلم سنتوري در مطبوعات مطرح شده گفت: اداره ارزشيابي و نظارت حرفه‌اي نهايت همكاري و مساعدت را براي اكران فيلم سنتوري با پخش‌كننده فيلم مي‌كند و با توجه مدت كمي كه تا اكران فيلم باقي مانده در مواردي مثل صدور مجوز موارد تبليغي با همكاري صميمانه خود، سعي در كمك به اكران به‌موقع اين فيلم دارد.

masoud908
12-07-2007, 11:02
::: این هم حدود 80 تا عکس و پوستر از محسن چاووشی ... اینا رو من طی این 3 سال جمع کردم ... هر عکسی

که فکر کنید توی اینترنت بوده از محسن توی این ارشیو هست :::

یه کلام : دانلود نکنی از دستت رفته !:41:

mtuning_co
12-07-2007, 13:52
این نامردا(منظورم داریوش مهرجویی و دوستان) حالا که نمیخوان صدای محسن رو فیلم باشه چرا ترانه هارو پخش نمیکنن ما هم یه حالی ببریم؟؟؟

mtuning_co
12-07-2007, 14:01
یه مطلب خیلی قشنگ تو وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در) مورد ترانه های سنتوری گذاشته شده که پیشنهاد میکنم بخونید.... قشنگ ترین قسمتش اینه:

یک نکته را من برایتان بگویم که اگر این ترانه ها با صدای محسن چاووشی هم پخش نشود امضای او پای اینها هست و همه می دانند که این ها را چه کسی خوانده "اما تو کوه درد باش طاقت بیار و مرد باش...تنهای بی سنگ صبور خونه ی سرد و سوت وکور...."می بینید این یک نمونه است به زیبایی و با درد و پرخاش به بند بعدی می رود ،آنچه می ماند سوالی است که در ذهن هزاران نفر شکل می گیرد و پاسخ دادن به آن کاری سخت که در صورت بی جواب ماندن ممکن است سائل جوابش را جور دیگری بخواهد و بگیرد

masoud908
12-07-2007, 14:23
این نامردا(منظورم داریوش مهرجویی و دوستان) حالا که نمیخوان صدای محسن رو فیلم باشه چرا ترانه هارو پخش نمیکنن ما هم یه حالی ببریم؟؟؟
سنتوری با صدای محسن هست...حالا ببین...

mtuning_co
12-07-2007, 21:03
سنتوری با صدای محسن هست...حالا ببین...
با با خیلی دلت خوشه...
آلبومشو مجوز نمیدن بعد میان تو کمتر از 10 روز خواننده یک فیلم و عوض میکنن؟؟؟
اگر هم همین شنبه آلبوم مجوز بگیره بهت قول میدم خواننده عوض نمیشه...
در ضمن قربون دست مافیای سینما.... نسخه اصلی رو با صدای چاوشی عزیز دارن... 3سوت پخشش میکنن.

mtuning_co
12-07-2007, 21:06
من به نوبه خودم از سروش صحت و دستیاراش تشکر میکنم که در متن سریال هم سنگ صبور محن چاوشی و هم ترانه اصلی تیتراژ با صدای محسن نامجو رو گذاشتن...
امیدوارم دک و پوز وزارت ارشاد تا الان جا خورده باشه

masoud908
12-07-2007, 21:32
با با خیلی دلت خوشه...
آلبومشو مجوز نمیدن بعد میان تو کمتر از 10 روز خواننده یک فیلم و عوض میکنن؟؟؟
اگر هم همین شنبه آلبوم مجوز بگیره بهت قول میدم خواننده عوض نمیشه...
در ضمن قربون دست مافیای سینما.... نسخه اصلی رو با صدای چاوشی عزیز دارن... 3سوت پخشش میکنن.
خواهیم دید...
اگر سنتوری با صدای محسن نبود هر چی خواستی بهم بگو...

masoud908
12-07-2007, 21:39
من به نوبه خودم از سروش صحت و دستیاراش تشکر میکنم که در متن سریال هم سنگ صبور محن چاوشی و هم ترانه اصلی تیتراژ با صدای محسن نامجو رو گذاشتن...
امیدوارم دک و پوز وزارت ارشاد تا الان جا خورده باشه
کجا متنش بود؟!اخر سریال بود دیگه...اونم فقط موزیکش...قبلا فرزاد حسنی تو برنامه فوق العاده این کارو کرده بود...

mtuning_co
13-07-2007, 15:06
خواهیم دید...
اگر سنتوری با صدای محسن نبود هر چی خواستی بهم بگو...
ممکنه صدا شبیه به صدای محسن باشه( چون مهرجویی گفته با کامپیوتر شبیه شده به صدای محسن) ولی چاوشی نیست:41:

masoud908
14-07-2007, 09:01
ممکنه صدا شبیه به صدای محسن باشه( چون مهرجویی گفته با کامپیوتر شبیه شده به صدای محسن) ولی چاوشی نیست:41:
خودشه ...حالا ببین...!

masoud908
14-07-2007, 10:58
مجله روزهای زندگی - پانزده تیر - شماره 286 - از نوع سوم - صفحه 12

-----------------------------------------

چاووشی میانه ای با سینما ندارد

با انکه محسن چاووشی در فیلم سنتوری خوانده است اما اصلا به سینما علاقه ندارد.نه سینمای ایرانی نه خارجی.

او میگوید: دغدغه های من بیشتر حول شعر و موسیقی میچرخد.

چاووشی متولد 8 مرداد 1358 است و اهل خرمشهر.او از بین خواننده ها به شجریان علاقه خاصی دارد.

وی قبل از سنتوری اخرین فیلمی که دیده بود اجاره نشین ها بود و تا زمانی که با داریوش مهرجویی اشنا نشده بود

نمیدانست او کارگردان اجاره نشین هاست.

چاووشی ترانه ای خوانده با عنوان امام رضا ( ع ) . خودش میگوید : در ایمیل ها امده بود که به واسطه همین ترانه و

موسیقی خیلی ها از کشور های خارجی برای زیارت امام رضا ع امده اند.

------------------------------------------

نکته : دیشب هم فیلم سینمایی اجاره نشین ها پخش شد ... چه جالب !

masoud908
14-07-2007, 14:05
مجله ترانه ماه ( همدل سابق ) - شماره 15 - خرداد 1386 - گزارش ویژه - صفحه 23

--------------------------------------------------

همه چیز درباره سنتوری و مجوز پخش این فیلم

صدای چاووشی ، به اسم رادان؟

اجازه پخش قیلم سینمایی سنتوری هنوز صادر نشده است اما این قول به تهیه کنندگان این فیلم داده شده که به زودی مجوز پخش داده خواهد شد.اما ماجرا چیست؟
زمستان 84 بود که خبر حضور محسن چاووشی در جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی مثل بمب صدا کرد.خیلی ها گمان کردند که محسن چاووشی که تا ان زمان چهره خود را به هیچ عنوان نشان نداده بود،قرار است در این فیلم بازی کند،اما خیلی زود حضور چاووشی به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی تکذیب شد و مشخص گشت که نقش اول این فیلم را که ان زمان علی سنتوری نام داشت بهرام رادان ایفا خواهد کرد و محسن چاووشی خواننده فیلم خواهد بود.
همه چیز به خوبی پیش میرفت و محسن چاووشی هم همانند همیشه کارهایی شنیدنی و خاص را برای این فیلم سینمایی اماده و اجرا کرد.
از تابستان 85 بود که زمزمه هایی مبنی بر مسئله دار بودن حضور محسن چاووشی در این فیلم سینمایی شنیده میشد.ظاهرا حضور محسن چاووشی که عموما به عنوان یک خواننده غیرمجاز مطرح شده بود مطابق با نظر مسئولان سینمایی کشور نبود.با این حال ماجرا مانند اتش زیر خاکستر مسکوت ماند و البته بعدا اعلام شد موافقت های ضمنی برای حضور چاووشی در علی سنتوری که البته به سنتوری تغییر نام داده بود خیال تهیه کنندگان این فیلم را راحت کرده است.
همه چیز به همین منوال پیش رفت تا این که زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر رسید.دوباره زمزمه های حذف صدای چاووشی از این فیلم به گوش رسید.و این بار چیزی در حد یه شایعه نبود.حضور چاووشی اکران سنتوری در جشنواره را در هاله ای از ابهام قرار داده بود.سرانجام مسئولان جشنواره فیلم فجر سنتوری را با چند اصلاحیه و حذف قسمت هایی از ترانه های چاووشی پذیرفتند و این فیلم در جشنواره نمایش داده شد.هر چند تهیه کنندگان فیلم از احتمال اکران نورزوی سنتوری خبر میداند اما مشخص بود که صدای چاووشی همچنان مسئله اصلی اکران این فیلم سینمایی است.
در اختتامیه جشنواره فجر فرازمند تهیه کننده سنتوری هنگام دریافت جایزه سیمرغ بلورین مردمی اعلام کرد از غیرمجاز بودن کارهای پیشین چاووشی اطلاع نداشته که این باعث خنده حضار شد.هنگامی هم که بهرام رادان پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول از محسن چاووشی به صورت وژه تشکر کرد سوت و کف حضار قابل تعمق و توجه بود.
با پایان جشنواره فجر و حساسیت های ایجاد شده روی فیلم داریوش مهرجویی از انتخاب این خواننده جوان برای فیلمش حمایت کرد اما ظاهرا گلایه های چاووشی بابت یکسری مسائل داخلی فیلم ( مثل عدم ارسال بلیط جشنواره برای او ) باعث دلخوری دست اندرکاران فیلم شد.گلایه هایی که البته به ان شکل نه دیده و نه شنیده شد.اما تهیه کنندگان فیلم به طور شفاهی از چاووشی ابراز دلخوری کردند.با این حال این دلیل ، دلیل قانع کننده ای برای گذشتن از صدا و نام چاووشی در سنتوری نبود به خصوص که ترانه های چاووشی نقشی اساسی را در این فیلم سینمایی ایفا میکند.در هر صورت چندی بعد رسما به تهیه کنندگان ستوری اعلام شد که باید صدای چاووشی را از فیلم حذف کنند. اتفاقی که میتوانست و البته میتواند باعث به هم ریختن همه معادلات مهرجویی و فرازمند شود.در اولین روزهای سال 86 خبر جالبی منتشر شد:بهرام رادان ترانه های این فیلم را خواهد خواند.اما ایا رادان خواننده است؟ایا توانایی اجرای کارهای چاووشی را دارد؟چندی بعد اعلام شد رادان ترانه ها را اجرا کرده و صدای چاووشی از سنتوری حذف شده است.اما این همه ماجرا نبود.بعضی از شنیده ها حکایت از ان داشت که رادان این ترانه ها را نخوانده است و قرار است با کمی دستکاری در تونالیته وکال ( صدای خواننده ) ترانه ها نام چاووشی از فیلم حذف و کارها به نام رادان ثبت شود.خبری که البته چندان واقعی به نظر نمیرسد چرا که در نهایت ماجرا به اسانی لو میرفت.
بعضی های دیگر میگویند که رادان این ترانه ها را اجرا کرده اما چون ذاتا خواننده نیست ، از عهده کار بر نیامده و دست اندرکاران فیلم را به بازگرداندن صدای چاووشی مجاب کرده ، اما احتمالی که محکم تر و قابل قبول تر است این است که هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداده و دست اندرکاران فیلم مذاکرات خود را با معاونت سینمایی ارشاد برای اکران فیلم با صدای چاووشی ادامه داده اند.
ظاهرا دست اندرکاران سنتوری قصد داشته و دارند که ماجرا را در ارامش پیگیری کنند تا جایی که در برنامه شب شیشه ای و هنگامی که رادان مهمان این برنامه بوده ، رضا رشیدپور به هیچ عنوان این ماجرا را مطرح نکرد و حتی در بخشی که صحبت های رادان پس از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر پخش شد تشکر وی از چاووشی قلم گرفته شد.
در هر صورت انگونه که ما شنیده ایم مسئولان سینمایی کشور به تهیه کنندگان سنتوری قول مساعد داده اند که که مجوز پخش این فیلم را با صدای چاووشی صادر کنند و احتمالا این اتفاق در دهه اول خرداد ماه به صورت رسمی و نه شفاهی رخ خواهد داد.

و اما مسئله اصلی

حساسیت روی نام محسن چاووشی تا حدی بی مورد به نظر میرسد . این خواننده جوان همانند بسیاری از خواننده ها در بازار غیرمجاز مطرح شده و در حالی که بسیاری از خوانندگان غیرمجاز خیلی سریع مجاز شده اند ، چاووشی با مشکل مواجه شده در حالی که سال گذشته البوم متاسفم او یکی از شریف ترین و فاخرترین البوم های موسیقی ما بوده هر چند که مجوز نداشت.
در هر صورت امیدواریم مسئولان چاووشی را دریابند و اجازه دهند که این استعداد ناب بتواند به صورت قانونی فعالیت های موسیقایی اش را دامه دهد.

--------------------------------------------------

در حاشیه ! : این همونی مطلبی هست که یه ماه پیش قرار بود تایپ کنم ! ببینید من چه زود به قول هام عمل مکینم ! اگر غلط تایپی زیاد بود به بزرگی خودتون ببخشید . الان هم دیگه جون نداره دستام ...

mtuning_co
15-07-2007, 10:13
مسعود جان دستت درد نكنه خيلي جالب بود كه مجله همدلي كه اينقدر چرت پشت سر محسن عزيز ما ميگفت بالاخره سر تعظيم جلوي هنر استاد فرود آورده

masoud908
15-07-2007, 11:29
مسعود جان دستت درد نكنه خيلي جالب بود كه مجله همدلي كه اينقدر چرت پشت سر محسن عزيز ما ميگفت بالاخره سر تعظيم جلوي هنر استاد فرود آورده
خواهش میکنم عزیز...
مجله همدل بعد از یه زمانی که هی پشت سر هم از محسن بد مینوشت ، هواداران پدرشون دراوردن...دیگه جرات نمیکنن همچین کاری کنن...

masoud908
15-07-2007, 13:08
داریوش مهرجویی در گفتگو با حیات :

اکران سنتوری قطعی است

صدای رادان جایگزین صدای چاووشی شد

مهرجویی گفت : طبق توافق میان هدایت فیلم و گروه سینمایی قدس ، اکران سنتوری در سوم مرداد ماه قطعی شده است.
داریوش مهرجویی با بیان این مطلب به خبرنگار هنری حیات گفت: برخلاف شایعات و حرف و حدیث های فراوان ، سنتوری صد در صد در سوم مرداد ماه به روی پرده سینما ها می آید .
در حالی که صدور مجوز نمایش سنتوری به طور رسمی از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد اعلام نشده ، مهرجویی گفت : از همه جهت برای اکران فیلم در سوم مرداد ماه مطمئن هستم و چند روزی است که ساخت آنونس و تیزر فیلم توسط محمدرضا شریفی‌نیا پایان یافته است .
وی درباره این خبر که سنتوری دوباره با چند اصلاحیه از طرف ارشاد مواجه شده گفت : از شنیدن این خبر ها تعجب می کنم ، باور کنید همه چیز برای اکران با شکوه سنتوری آماده است .
وی در پاسخ به این سوال که سنتوری با صدای چه کسی اکران می شود، با تردید گفت : به ناچار نام چاووشی از تیتراژ فیلم حذف شده ، اما صدای رادان که شباهت بسیاری با چاووشی دارد جایگزین شده است . در واقع باید گفت، صدای بهرام رادان نسخه جدیدی از صدای محسن چاووشی است .
گفته می شود ، داریوش مهرجویی به خاطر دوری از هیاهوی اکران سنتوری عازم یکی از کشور های اروپایی شده است .

--------------------------------

فقط به قسمتی که ضخیم کردم توجه کنید ... فکر کردن به خودتون واگذار میکنم....

nima_949
15-07-2007, 13:56
چی شد پس این آلبوم گفته بود اردیبهشت ولی الان ...
نمیدونه کلی آدم منتظره آلبومش هستند

masoud908
15-07-2007, 14:40
چی شد پس این آلبوم گفته بود اردیبهشت ولی الان ...
نمیدونه کلی آدم منتظره آلبومش هستند
از این حرف ها زیاد میزنن...
فعلا که مجوزی صادر نشده...فعلا باید منتظر بمونیم...

nima_949
15-07-2007, 14:42
ولی یه چیزی که باید به اون اذعان داشت و همتون میدونید از ازل تا ابد همین بوده اونایی که چشم پیشرفت و ترقی دیگرانو ندارن میان باسش شایعه درست میکنند حرف درمیارن چرتو پرت میگن ولی ...
حق همیشه یا حق داره
محسن چاووشی از اون اول که اومد بنده خدا اینقدر مظلوم واقع شد که آلبوم نفرینش به نام مجتبی کبیری تو مردم چرخید تا بعدها که آلبوم جدیدتری بیرون داد فهمیدند این محسن چاووشیه با اون صدای زیباش
ولی اینکه چرا یه عده تو این مملکت میان سنگ اندازی میکنن و جلوی این جور افراد با استعداد و خوش صدا که واقعا ارزش داره به آهنگ ها و صدای این فرد گوش بدیم ولی میان یه مشت آدم .... بهتره نقطه بزارم میان بهشون مجوز میدن بعد اسمشون هم میزارن خواننده که اصلا نه صدا دارن نه ملودی میشینن با کامپیوتر صداشون خوشگل میکنن و آلبوم میدن بیرون تازه جالبه هیشکی استقبال هم نمیکنه یا اگه میشه 2 ،3 روزه است و زود فراموش میشن
بعضی از صدا هیچوقت از گوشی آدم بیرون نمیره بس که قشنگه وآدم باهاشون خاطره داره مثه همین سیاوش قمیشی هنوز که هنوزه آهنگاشوآدم گوش میده حال میکنه
عین همین مصداق چاووشی با این که سن زیادی نداره ولی به قولی گفتنی غول خواننده های ایران شده به نظر من محسن یگانه و محسن چاووشی واقعا صداشون ارزش گوش کردنو داره
همش تعریف و تمجید شد ولی چشم اونایی که نمیتونن ببینن اینارو از حدقه درآد

masoud908
15-07-2007, 15:42
ولی یه چیزی که باید به اون اذعان داشت و همتون میدونید از ازل تا ابد همین بوده اونایی که چشم پیشرفت و ترقی دیگرانو ندارن میان باسش شایعه درست میکنند حرف درمیارن چرتو پرت میگن ولی ...
حق همیشه یا حق داره
محسن چاووشی از اون اول که اومد بنده خدا اینقدر مظلوم واقع شد که آلبوم نفرینش به نام مجتبی کبیری تو مردم چرخید تا بعدها که آلبوم جدیدتری بیرون داد فهمیدند این محسن چاووشیه با اون صدای زیباش
ولی اینکه چرا یه عده تو این مملکت میان سنگ اندازی میکنن و جلوی این جور افراد با استعداد و خوش صدا که واقعا ارزش داره به آهنگ ها و صدای این فرد گوش بدیم ولی میان یه مشت آدم .... بهتره نقطه بزارم میان بهشون مجوز میدن بعد اسمشون هم میزارن خواننده که اصلا نه صدا دارن نه ملودی میشینن با کامپیوتر صداشون خوشگل میکنن و آلبوم میدن بیرون تازه جالبه هیشکی استقبال هم نمیکنه یا اگه میشه 2 ،3 روزه است و زود فراموش میشن
بعضی از صدا هیچوقت از گوشی آدم بیرون نمیره بس که قشنگه وآدم باهاشون خاطره داره مثه همین سیاوش قمیشی هنوز که هنوزه آهنگاشوآدم گوش میده حال میکنه
عین همین مصداق چاووشی با این که سن زیادی نداره ولی به قولی گفتنی غول خواننده های ایران شده به نظر من محسن یگانه و محسن چاووشی واقعا صداشون ارزش گوش کردنو داره
همش تعریف و تمجید شد ولی چشم اونایی که نمیتونن ببینن اینارو از حدقه درآد
فعلا که حق به حقدار نرسیده...!
ملت ما اینطوریه دیگه برعکس...

masoud908
15-07-2007, 20:02
اختصاصي سايت سينماي ما: شایعه به تعویق افتادن و توقیف «سنتوری» تکذیب شد

سینمای ما ـ در آستانه اكران عمومي «سنتوري»، بار ديگر شایعه‌هايي درباره توقيف يا اصلاحات تازه فیلم به گوش مي‌رسد. حتي شنیده می‌شد كه « سنتوری » بنا به دلایلی قرار است ديگر نمايش داده نشود و حتی این خبر در یکی از روزنامه های صبح هم به چاپ رسید. به گزارش خبرنگار سايت «سينماي ما »، از سوي موسسه مهر فراز ( داریوش مهرجویی و فرامرز فرازمند) - تهيه‌كننده سنتوري - عنوان شد : « اکران سنتوری در روز چهارسنبه سوم مرداد ماه کاملا قطعی است . ساخت آنونس فیلم نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کند و از هفته آینده برای نمایش در سینما های کشور آماده می شود . شایعات پیرامون فیلم سنتوری برای ما نیز آزار دهنده است. » موسسه مهر فراز در رابطه با مسائل امنیتی فیلم و مبارزه با سی‌دی های قاچاق به سینمای ما گفت : «تمامی کارکنان موسسه مهر فراز تحت کنترل هستند و تا کنون هیچ نسخه دی وی دی از فیلم سنتوری برای نمایش در سینماها آماده نشده و تمامی نسخه ها ۳۵ میلی متری هستند . بدین ترتیب امکان تکثیر سی دی های قاچاق سنتوری به صفر می رسد . به امید خدا اکران بسیار خوبی خواهیم داشت.»
بنا به همين گزارش، هدايت‌فيلم، موسسه پخش‌كننده سنتوري هم با تكذيب شايعه توقيف فيلم اعلام كرد كه آخرين ساخته داريوش مهرجويي در زمان اعلام‌شده در سينماهاي كشور اكران خواهد شد.

منبع خبر : سينماي ما

boy iran
15-07-2007, 22:31
آقا مسعود قرار بود آلبوم محسن چاووشی به بازار بیاد آیا اومده یا نه اگه اومده که خبر بده

ممنون :11:

masoud908
16-07-2007, 09:27
آقا مسعود قرار بود آلبوم محسن چاووشی به بازار بیاد آیا اومده یا نه اگه اومده که خبر بده

ممنون :11:
مخلصیم داداشی...
خوش گذشت؟
نه بابا هنوز...اینطور که پیش میره فکر نکنم امسال به بازار بیاد!

BKM_MAHDI
16-07-2007, 09:30
طرفداران محسن چاوشي ؟ پس چرا عكسي نميذاريد ازش ؟ نكنه ميخواهيد عكسهاي خودم با محسن رو براتون بزارم ؟

masoud908
16-07-2007, 09:36
طرفداران محسن چاوشي ؟ پس چرا عكسي نميذاريد ازش ؟ نكنه ميخواهيد عكسهاي خودم با محسن رو براتون بزارم ؟

پس این چیه؟

در ضمن عکسهای خودت با محسن بذار...فقط بگو اون زمان چند سالت بوده... 78 یا 79 سالت...

BKM_MAHDI
16-07-2007, 18:41
خوب اونموقع كه من 78 يا 79 سالم بود باباي محسن هم هنوز بدنيا نيومده بود

masoud908
16-07-2007, 18:56
خوب اونموقع كه من 78 يا 79 سالم بود باباي محسن هم هنوز بدنيا نيومده بود
اهان پس الان 180 سالته؟

baghali91
17-07-2007, 09:42
این آهنگ "سنگ صبور" برای کدوم آلبومشه؟

masoud908
17-07-2007, 09:49
این آهنگ "سنگ صبور" برای کدوم آلبومشه؟
برای هیچ کدومش...
این اهنگ برای فیلم سنتوری هست...

masoud908
18-07-2007, 18:35
«سنتوري» آماده اكران شد

با آماده شدن كپي‌ها، پوسترهاي جديد و آنونس فيلم سينمايي "سنتوري" توسط محمدرضا شريفي‌نيا، اين فيلم آماده نمايش شد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از مشاور رسانه‌اي فيلم، شريفي‌نيا كه در پروژه "سنتوري" به عنوان دستيار كارگردان، مجري طرح و عكاس فعاليت داشته، روز گذشته با ارائه آنونس و پوستر جديد فيلم، مراحل پاياني پيش از اكران فيلم را به پايان رساند تا براي نمايش در گروه سينمايي قدس آماده شود.
شريفي‌نيا در اين زمينه گفت: چند نمونه از پوسترهاي فيلم آماده شده كه تا چند روز ديگر به‌همراه بيلبوردهاي فيلم در سطح شهر نصب خواهد شد.آنونس فيلم نيز قرار است از اوايل هفته آينده در سينماها پخش ‌شود.
"سنتوري" بعد از مشكلاتي كه براي اكران خود پشت سر گذاشت، صبح چهارشنبه- سوم مرداد- در گروه سينمايي قدس با بازي "بهرام رادان ،گلشيفته فراهاني،مسعود رايگان،رؤيا تيموريان،نادر سليماني و...اكران خواهد شد.

منبع:فارس

nima_949
19-07-2007, 07:16
واقعا آدم افسوس میخوره یه عده دارن الکی الکی مجوز میگیرن اونم چی صدا افتضاح ولی محسن و یه عده دیگه محسن یگانه و ...
تازه متهمش هم میکنن
من نمیدونم صدا به این زیبایی من یکی آهنگای قدیمیشو حال میکنم چه برسه آلبوم متاسفم
خدا نگهدارش باشه

masoud908
19-07-2007, 09:27
واقعا آدم افسوس میخوره یه عده دارن الکی الکی مجوز میگیرن اونم چی صدا افتضاح ولی محسن و یه عده دیگه محسن یگانه و ...
تازه متهمش هم میکنن
من نمیدونم صدا به این زیبایی من یکی آهنگای قدیمیشو حال میکنم چه برسه آلبوم متاسفم
خدا نگهدارش باشه
همه میگن ولی کو گوش شنوا؟
بالاخره یه روز میشه که پوز ارشاد به خاک مالیده میشه...

masoud908
19-07-2007, 10:05
::: و دوستان همانطور که میگفتم و از قبل سنتوری با صدای سلطان محسن چاووشی اکران میشه :::

:::دیگه خبر بهتر از این؟ :::

masoud908
19-07-2007, 10:08
این هم به احتمال زیاد پوستر فیلم خواهد بود...

Old Owl
19-07-2007, 10:17
::: و دوستان همانطور که میگفتم و از قبل سنتوری با صدای سلطان محسن چاووشی اکران میشه :::

:::دیگه خبر بهتر از این؟ :::

خیلی خوشحالیدیم:31: :27: :10:
از کجا فهمیدی؟

masoud908
19-07-2007, 10:29
خیلی خوشحالیدیم:31: :27: :10:
از کجا فهمیدی؟
از یه جای خوب«چشمک»
تا دقایقی دیگر یه انونس میذارم...

silent-assassin
19-07-2007, 11:18
از یه جای خوب«چشمک»
تا دقایقی دیگر یه انونس میذارم...

دیگه نمیشه ننوشت
فقط یه جای درس و حسابی بذار که بشه دانلود رو ادامه داد.opera خوبه!

masoud908
19-07-2007, 11:22
دیگه نمیشه ننوشت
فقط یه جای درس و حسابی بذار که بشه دانلود رو ادامه داد.opera خوبه!
من هنوز خودم نتونستم دانلود کنم...سرعتش 1 کیلوبایت !!!!
ببینم چه میشه کرد...

silent-assassin
19-07-2007, 11:35
من هنوز خودم نتونستم دانلود کنم...سرعتش 1 کیلوبایت !!!!
ببینم چه میشه کرد...

وقتی حال آدم بیشتر گرفته میشه که اینترنت ADSL داشته باشه!

masoud908
19-07-2007, 11:40
وقتی حال آدم بیشتر گرفته میشه که اینترنت ADSL داشته باشه!
فعلا که خودم هم کاری نکردم..پس دلت نسوزه....

silent-assassin
19-07-2007, 13:00
اگه نباشم جام خالی میمونه؟!

masoud908
19-07-2007, 13:04
اگه نباشم جام خالی میمونه؟!
نترس...جات خالی نمیمونه...پرش میکنن...

silent-assassin
19-07-2007, 13:20
نترس...جات خالی نمیمونه...پرش میکنن...

آخیش!!!
خیالم راحت شد!!!

silent-assassin
19-07-2007, 14:34
نوشته ای از چاووشیست

صداي ساز علي سنتوري از دور مي آيد و هر ثانيه نزديک تر مي شود .
مي گويند صداي محسن چاوشي از فيلم برداشته نشده اما نامش در تيتراژ نيست و مثلا او نيست که مي خواند .
مي خواهم بگويم تيتراژ چند ثانيه اي نمايان مي شود و بعد غيب مي شود اما ....
نام او او در قلبهايمان حک شده ...
قلب ما هميشه با ماست .
خود را آماده کنيد ،مهرجويي برزگ به همراه بهرام رادان و محسن چاوشي مي خواهند شهر را تکان دهند .

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
19-07-2007, 20:35
یکسال گذشت ! بالاخره یکی از بهترین و گل ترین بچه های انجمن یعنی boy iran که نیاز به معرفی نداره زحمت کشید و برامون اپ کرد...
فقط بگم که این لینک با کیفیت بالاست...چند دقیقه صبر کنید با کیفیت معمولی و حجم کم میزارم...

حجم : 37 مگابایت

masoud908
19-07-2007, 21:56
دوستان شرمنده...این نرم افزار تبدیل کننده کار نکرد...مجبور شدم با جت ادیو سریع یه تبدیلی کنم...بدبختی اونطوری که میخواستم تبدیل نشد...ولی حتما بگیرید...چون از دستتون میره...ولی اگر طاقت کردید صبر کنید تا شنبه بیام به صورت عالی تبدیل کنم براتون...چون که جمعه ها داداشم هست نمیام پای کامپوتر...
در هر صورت من دیدم ...محشر بود...2- 3 تا تغییر فوق جزیی در اهنگ داده بودن...مثلا یه جایی که محسن میکشید رو یه تغییر کوچولو دادن...ولی فقط طرفداران سختش میفهمن تغییر پیدا کرده...نمیدونم این ارشاد میخواد کی به این مسخره بازیهاش ادامه بده؟!!

« سنتوری رکورد فروش رو جابجا کرد »

حجم:8 مگابایت

silent-assassin
19-07-2007, 22:09
دارم دانلودش میکنم.دستت درد نکنه.

masoud908
19-07-2007, 22:11
دارم دانلودش میکنم.دستت درد نکنه.
خوب کاری میکنی !
خواهش میکنم ...

ali_chenger
19-07-2007, 22:11
دوستان شرمنده...این نرم افزار تبدیل کننده کار نکرد...مجبور شدم با جت ادیو سریع یه تبدیلی کنم...بدبختی اونطوری که میخواستم تبدیل نشد...ولی حتما بگیرید...چون از دستتون میره...ولی اگر طاقت کردید صبر کنید تا شنبه بیام به صورت عالی تبدیل کنم براتون...چون که جمعه ها داداشم هست نمیام پای کامپوتر...
در هر صورت من دیدم ...محشر بود...2- 3 تا تغییر فوق جزیی در اهنگ داده بودن...مثلا یه جایی که محسن میکشید رو یه تغییر کوچولو دادن...ولی فقط طرفداران سختش میفهمن تغییر پیدا کرده...نمیدونم این ارشاد میخواد کی به این مسخره بازیهاش ادامه بده؟!!

« سنتوری رکورد فروش رو جابجا کرد »

حجم:8 مگابایت

دوست عزیز این فایلت کار نمیکنه و اجازه دانلود نمیده:13:

BKM_MAHDI
19-07-2007, 22:12
آقا مسعود حسابي فاتحشو خوندي كه دادا .

صدا وتصوير ميكس نيست كيفيتم افتضاح در حد ترشي ليته

GsM
20-07-2007, 01:23
مسعود جان.. من دانلود کردم.. ولی تصویر نداشت....

silent-assassin
20-07-2007, 08:18
منم دانلودم تموم شد
هم تصویر داشت هم صدا ولی کاشکی نداشت!

BKM_MAHDI
20-07-2007, 12:02
كسي اون مصاحبه ي طنز با چاوشي ومعين رو داره ؟

GsM
20-07-2007, 14:41
دوباره دان کردم.. درست شد..ممنون مسعود جان...

ali_chenger
20-07-2007, 21:37
مسعود جان دستت درد نکنه منم دانلود کردم ولی کیفیتش خیلی خوب نبود ولی در کل دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی:11:

GsM
21-07-2007, 00:42
دوستان اگه میخواین.. با پسوند 3gp ولی باکیفیت رو میتونم براتون بزارم....

silent-assassin
21-07-2007, 06:59
دوستان اگه میخواین.. با پسوند 3gp ولی باکیفیت رو میتونم براتون بزارم....

اگه صدا و تصویر هماهنگ هستند و حجمش کمه ممنون میشم اگه بذارید.

masoud908
21-07-2007, 09:21
اخ که بد شرمنده شدم!!
خداییش حق دارید...من بدجور وقت کم داشتم...سریع یه تبدیلی کردم...خودم هم ریختم تو مموری کارت موبایلم دیدم گفتم این چیه دیگه صدا جلوتر از تصویر بود...
امروز یه تبدیل ردیفی میکنم...میذارم...

masoud908
21-07-2007, 09:22
كسي اون مصاحبه ي طنز با چاوشي ومعين رو داره ؟
عجب ربطی داشت!!!
ولی اگر پیدا کردی بذار...باید جالب باشه..

BKM_MAHDI
21-07-2007, 09:24
دارم و ميذارم

همينجا بايد بزارم ؟

masoud908
21-07-2007, 09:29
دارم و ميذارم

همينجا بايد بزارم ؟
اره بذار...یکم حال کنیم...

BKM_MAHDI
21-07-2007, 09:33
باشه فردا ميذارم حسابي بخندين

masoud908
21-07-2007, 09:34
باشه فردا ميذارم حسابي بخندين
خوب همین الان بذار دیگه خودتو لوس میکنی!

BKM_MAHDI
21-07-2007, 09:37
آره ميخوام عزيز بشم .

نه توي مموري گوشيمه .الان هم رم ريدر ندارم.

masoud908
21-07-2007, 15:16
بروبچ الان میخوام کلی پست خالی کنم... یه وقت فکر نکنید تیربارون شده ها!!

masoud908
21-07-2007, 15:17
خوب این هم با فرمت Wma که تصویر و صدا با هم هماهنگ و کیفیت و حجمش هم خوبه ... مثل قبلی نیست... هر کس که نگرفته میتونه بگیره :

گفتم با فرمت 3gp هم بذارم :

« اگر فرمت دیگه هم خواستید تعارف نکنیدا ! »

masoud908
21-07-2007, 15:18
در ضمن با این اوصاف اهنگ خیانت هم دو بار در فیلم شنیده میشه...
یه تیکش قبلا پخش شده بود که تو کاخ سعداباد بود...

masoud908
21-07-2007, 15:18
در ضمن دوستان به احتمال زیاد پوستر فیلم این هست:

گفته می‌شود که ابداع زاده‌ی محدودیت است.این را داشته باشید. آخرین فیلم داریوش مهرجویی – سنتوری – تا چند روز دیگر قرار است برود برای اکران. نقش اول فیلم٬ علی نام دارد ولی خب تا آنجایی که داستان را شنیده‌ام شخصیت مثبت و در خور نام علی ندارد!! به هر حال اوایلی که پروژه‌ی سنتوری کلید خورد نام فیلم "علی سنتوری" بود. بعدها بنا به ملاحظاتی که بنده و شما از آن بی‌خبریم و صد البته صلاحیت دانستنش را هم نداریم نام فیلم به سنتوری تقلیل پیدا کرد. کار ندارم.
چند روز پیش از جلوی سینما قدس رد می‌شدم. تبلیغ فیلم سنتوری پیشاپیش درب سینما خود نمایی می‌کرد. نوآوری‌ای که در طراحی پوستر فیلم به چشمم خورد آنقدر جذبم کرد که دلم نیامد چیزی از آن ننویسم.اگر به پوستر نگاه کنید مضرابی را می‌بینید که به صورت عمودی قرار گرفته و شباهت انکار ناپذیرش به کلمه "علی" در همان نظر اول به چشم می‌آید. برای تاکید بیشتر٬ قسمتی از مضراب باند پیچی هم شده تا کلمه‌ی علی راحت تر دیده شود. با این ترفند اسم علی هم بطور رسمی ذکر نشده و هم ذکر شده. واقعا اگر دستگاه سانسور و فشار در این کشور نمی‌بود اصولا چنین ابداعاتی رخ می‌داد؟ هنوز نام طراح پوستر را نمی‌دانم ولی از همینجا درودی حواله‌اش می‌کنم. جداً دست مریزاد.

solook86.blogfa.com

----------------------
در توضیح مطلب بالا از سایت دیگر:

ه گزارش سایت خبری رسم ، یادداشت زیر درباره پوستر فیلم "سنتوری" آخرین ساخته داریوش مهرجویی ، در وبلاگ به نام گل سرخ منتشر شد. ظاهرا این پوستر را محمد رضا شریفی نیا طراحی کرده است:

آخرین فیلم داریوش مهرجویی (سنتوری) تا چند روز دیگر قرار است برود برای اکران. اوایلی که پروژه‌ سنتوری کلید خورد نام فیلم "علی سنتوری" بود. بعدها بنا به ملاحظاتی . . . نام فیلم به سنتوری تقلیل پیدا کرد. . .
اگر به پوستر نگاه کنید مضرابی را می‌بینید که بصورت عمودی قرار گرفته و شباهت انکار ناپذیرش به کلمه "علی" در همان نظر اول به چشم می‌آید. برای تاکید بیشتر ٬ قسمتی از مضراب باند پیچی هم شده تا کلمه‌ علی راحت‌تر دیده شود. با این ترفند اسم علی هم بطور رسمی ذکر نشده و هم ذکر شده است!

rasm.ir/default.asp?Aid=1498

masoud908
21-07-2007, 15:19
این هم یک پوستر دیگه

ین هم یک پوستر دیر از سنتوری-آخرین ساخته داریوش مهرجویی- که محمدرضا شریفی نیا آن را طراحی کرده است.این پوستر برخلاف قبلی مجوز دارد و به احتمال زیاد آن را در سطح شهر می بینید.

santorifilm.blogfa.com

---------------------

اخره به روزهای اکران «سنتوری»-آخرین ساخته داریوش مهرجویی نزدیک می شویم.همان روزهایی که خیلی ها آرزوی رسیدنش را می کردند.برای من که ۴بار سنتوری را دیدم این روزها و شب هایی که از پی هم سپری می شود،عجیب و غریب است.حس بسیار خوبی است.چه رسد به آن هایی که هنوز فیلم را ندیده اند....اول اینکه در این وبلاگ برای اولین پوستر و آنونس فیلم سنتوری که توسط «محمدرضا شریفی نیا طراحی و ساخته شده رونمایی می شود.ده نمونه از پوستر رو دارم ولی بنا به دلایلی این دوتا رو فعلا می تونم نشون بدم.آنونس هم باشد برای فردا که کارهای اینترنتی اش انجام شود.خیالتون رو از بابت صدای چاووشی هم راحت کنم.همون چیزی رو می شنوید که دوست دارید.!راستش الان ساعت ۵ صبحه که دارم این پست رو می نویسم.هیچ چیز نمی تونه باعث بشه من ای موقع صبح بیدار بمونم جز علاقه به سنتوری.

masoud908
21-07-2007, 15:32
یه خبر فوق خنده دار

«سنتوري» و احتمال تعويق اكران

خبرگزاري فارس: نمايش فيلم «سنتوري» تازه‌‌ترين فيلم «داريوش مهرجويي» احتمالا به تعويق مي‌افتد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نمايش عمومي فيلم «سنتوري» ساخته داريوش مهرجويي كه قرار بود از چهارشنبه اين هفته (سوم مرداد) روانه اكران شود، با ابهاماتي رو برو شده است .
يك منبع آگاه درا ين زمينه به فارس گفت: به دليل برخي حساسيت‌ها روي موضوع فيلم كه از سوي مسئولان فرهنگي صورت گرفته، نمايش اين فيلم احتمالا با تأخير همراه خواهد بود.
به گفته وي فيلم يك بار ديگر بازبيني مي‌شود و پس از تشكيل جلسه بازبيني در مورد اكران عمومي فيلم تصميم گرفته خواهد شد.
همچنين يكي از دست‌اندركاران توليد فيلم نيز به خبرنگار فارس اظهار داشت: امروز جلسه شوراي صنفي نمايش به شكل اضطراري تشكيل مي‌شود تا در مورد وضعيت اكران عمومي فيلم «سنتوري» در آن تصميم گرفته شود.
اين درحالي است كه داريوش مهرجويي در گفت‌وگو با فارس، نمايش عمومي فيلم را قطعي دانست و گفت: مسائل پيش‌آمده قابل حل است.

masoud908
22-07-2007, 11:41
اعلام نظر رسمي معاونت سينمايي درباره «سنتوري»

خبرگزاري فارس: مدير روابط عمومي معاونت سينمايي اعلام كرد، فيلم «سنتوري» ساخته داريوش مهرجويي با تأخير به نمايش عمومي در مي‌آيد.

احد ميكائيل‌زاده درباره جلسه ديروز شوراي صنفي نمايش براي تعيين تكليف فيلم «سنتوري» آخرين ساخته «داريوش مهرجويي» به خبرنگار سينمايي فارس گفت: اين فيلم با تأخير روانه اكران سينماهاي تهران و شهرستان‌ها خواهد شد.
پيش‌تر قرار بر اين بود كه فيلم «سنتوري» از چهارشنبه همين هفته(3 مرداد) روانه اكران شود.
هنوز زمان قطعي نمايش فيلم «سنتوري» اعلام نشده است.

« خدایا ما را از دست این دیوانه ها نجات ده ! »

masoud908
22-07-2007, 14:37
"محاکمه" جای "سنتوری" می‌آید !!!

فیلم سینمایی "محاکمه" به کارگردانی ایرج قادری جایگزین "سنتوری" داریوش مهرجویی در گروه سینمایی قدس شد.

رامین نصیری، مدیر سینما قدس، در این باره به خبرنگار مهر گفت: "فیلم سینمایی "سنتوری" به دلایلی موقتا اکران نمی شود. به همین دلیل با توافقات صورت گرفته با معاونت سینمایی ارشاد "محاکمه" از سوم مرداد روی پرده سینماها می آید. تبلیغات این فیلم نیز توسط هدایت فیلم به زودی آغاز می شود."

فیلم سینمایی "سنتوری" با وجود دریافت پروانه نمایش از شورای نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی وزارت ارشاد دریافت کرده، اما به دلایل نامشخص در تاریخی که قرار بود به نمایش درنمی آید. ظاهرا مشکل فیلم جدید مهرجویی صدای محسن چاووشی است که از نظر ارشاد مجوز ندارد.

« بخندیم ! »

BKM_MAHDI
22-07-2007, 14:42
اينجا تاپيك فيلم هاي سينماست يا تاپيك اختصاصي هواداران بهرام رادار:24::whistle:

masoud908
22-07-2007, 14:46
اينجا تاپيك فيلم هاي سينماست يا تاپيك اختصاصي هواداران بهرام رادار:24::whistle:
چشات نمیبینه؟!!
اون بالا رو نگاه کن میفهمی...
در ضمن این ها به محسن چاووشی مربوط هست...

masoud908
22-07-2007, 16:46
پس از مشخص شدن تاریخ اکران؛ احتمالا ًسنتوری با صدای محسن چاووشی اکران می شود

سینمای ما ـ امیر کاظمی : سنتوری جنجال برانگیز ترین ساخته داریوش مهرجویی همچنان نیز بلاتکلیف مانده است و تاریخ دقیقی برای اکرانش مشخص نشده است . سنتوری مدت ها بدلیل صدای محسن چاووشی به عنوان خواننده پروانه نمایش نمی گرفت . پس از مدتی گروه بر آن شدند که بهرام رادان ترانه های فیلم را بخواند تا پروانه نمایش فیلم سنتوری صادر شود . بهرام رادان نیز برای اولین بار دست به خواندن زد البته بماند که چقدر با کامپیوتر و ... روی صدای بهرام رادان کار شد تا صدا کمی به صدای محسن چاووشی نزدیک شود .
نسخه ای با صدای بهرام رادان به وزارت ارشاد ارسال شد و پس از اخذ پروانه نمایش برای اکران در تاریخ چهارشنبه ۳ مرداد ماه آماده شد . حال از طرف موسسه مهر فراز ( داریوش مهرجویی و فرامرز فرازمند ) خبر می رسد که به احتمال قوی نسخه یی که با صدای محسن چاووشی است نیز پروانه نمایش بگیرد .
تاکنون تنها ۲ نسخه از سنتوری بر روی نوار ۳۵ میلی متری تکثیر شده است ٬ یکی با صدای محسن چاووشی و یکی با صدای بهرام رادان و هیچ نسخه ای برای نمایش در سینما ها تکثیر نشده است . فرامرز فرازمند همچنان منتظر اخذ پروانه نمایش سنتوری با صدای محسن چاووشی است و دلیل پخش نشدن موارد تبلیغاتی از جمله آنونس ٬ تیزر و پوستر ها نیز تنها همین مسئله است

« خدایا شکرت ، اگر قرار بود به خاطر این مسئله تعویق شه تا صد سال دیگه هم تعویق میشد ... پس منتظر خیلی اتفاقات به خصوص انتشار البوم هم در این ماه ها باشید...»

masoud908
22-07-2007, 16:47
نسخه های سنتوری برای اکران در ۳ مرداد آماده می شوند / مهر فراز : تاکنون خبری مبنی بر توقیف و یا تعویض نوبت اکران سنتوری برای ما ارسال نشده است !

سینمای ما ـ امیر کاظمی : موسسه مهر فراز ( تهیه کننده ی سنتوری ) در پی انتشار خبر تاخیر در اکران سنتوری و بازتاب گسترده ی آن به سینمای ما گفت : تاکنون خبری مبنی بر توقیف و یا تعویض نوبت اکران سنتوری به دست ما نرسیده است و سنتوری مراحل آماده سازی خود برای اکران در روز سوم مرداد را می گذراند . ما نیز بوسیله چند خبرگزاری از موضوع توقیف و تاخیر در اکران با خبر شدیم . " مهر فراز با تاکید بر آن که تا کنون هیچ فاکس و نامه ای مبنی بر تاخیر در اکران فیلم دریافت نکرده است در رابطه با آغاز تبلیغات فیلم گفت : " چندین پوستر و بیلبورد تبلیغاتی در سطح خیابان ها و بزرگراه های شهر نسب شده است و همچنین مراحل ساخت آنونس و تیزرهای فیلم نیز توسط محمدرضا شریفی نیا به پایان رسیده است . آنونس فیلم از چند روز دیگر برای نمایش در سینما ها آماده می شود و تاکنون هیچ آنونسی به مرکز یا سینمایی تحویل داده نشده است . "
خبرنگار سایت سینمای ما ٬ اخبار تکمیلی درباره اکران سنتوری را پیگیری می کند .

masoud908
23-07-2007, 18:31
خداحافظ سنتوري / تهيه‌كننده: هیچ چیز معلوم نیست. فعلا نمایش فیلم به تعویق افتاده، حالا تا چه زمانی واقعا نمی دانم؟

سينماي ما- تهیه‌کننده فیلم سینمایی "سنتوری" با انتقاد شدید از عملکرد مسئولین سینمایی، تعویق اکران فیلم را حاصل بلاتکلیفی مسئولین در اتخاذ تصمیمی واحد دانست. فرامرز فرازمند درباره مشکلات به وجود آمده برای "سنتوری" گفت: "پس از حک و اصلاح فراوان و امروز و فرداکردن‌های مکرر، مسئولان مجوز نمایش "سنتوری" را صادر کردند. اما نمی‌دانم چطور شد یکباره و سه روز مانده به اکران از نمایش عمومی آن جلوگیری شد. در حالی که ما برای دریافت پروانه نمایش همه اصلاحات مورد نظر را اعمال کردیم. با این حال فیلم اجازه اکران نگرفت." وی در ادامه افزود: "اگر تصمیم دوستان بر این بود که "سنتوری" اکران نشود، باید آن را زودتر اعلام می کردند و صادقانه می گفتند فعلا صلاح نیست فیلم نمایش داده شود تا ما این همه برای تبلیغات فیلم هزینه نکنیم. با این اتفاق تمام هزینه های صرف شده بابت تبلیغات خیابانی و ... یکباره به هدر رفت.
" فرازمند با اشاره به اینکه چنین برخوردهایی لطمه‌ای بزرگ به بخش خصوصی وارد می کند، از سینماگران به خاطر نداشتن اتحاد و همدلی انتقاد کرد و گفت: "متاسفانه ما سینماگران با یکدیگر اتحاد نداریم. اگر کارگردانان و تهیه کنندگان فعال بخش خصوصی در این مواقع با هم متحد شوند، این اتفاقات کمتر رخ می دهد. چرا که این برای نخستین بار نیست که چنین برخوردی با فیلم می شود و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.
" تهیه کننده "سنتوری" در پاسخ به این سئوال که علت تعویق اکران از سوی مسئولین چه مواردی اعلام شده، گفت: "نمی دانم، فقط گفته اند فعلا این فیلم نباید اکران شود. واقعا مشخص نیست چرا فیلمی مثل "سنتوری" که می تواند به مخاطب در رابطه با پدیده شوم اعتیاد هشدار بدهد اجازه اکران پیدا نمی کند. من گمان می کنم این فیلم قربانی دیدگاههای سلیقه ای شده است. به هر حال درباره هر فیلمی دیدگاههای مختلفی وجود دارد و نباید نظرات خود را به دیگران تعمیم داد." وی در پایان گفت: "سینمای مهرجویی دارای هویت مشخص است. فیلم های او چه قبل از انقلاب و چه پس از آن برگرفته از نگاهی فلسفی و جامعه شناسانه است که همواره سعی می کند مشکلات موجود در جامعه را با نگاهی سینمایی به تصویر بکشد. کارنامه و دیدگاه او هم مشخص است و نباید با سینمای مهرجویی اینگونه برخورد کرد." فرازمند از زمان دقیق اکران فیلم "سنتوری" اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: "هیچ چیز معلوم نیست. فعلا نمایش فیلم به تعویق افتاده، حالا تا چه زمانی واقعا نمی دانم؟"

« فقط میشه گفت متاسفیم برای همه »

masoud908
23-07-2007, 18:31
دلايل اكران نشدن سنتوري به طور شفاف از زبان تهيه كننده فيلم / مي گويند نمي توانيم جو داخل سالن را كنترل كنيم / اكران سنتوري در عيد فطر !

سینمای ما ـ امیر کاظمی : روز گذشته پس از ارسال نمابر از طرف وزارت ارشاد به تهیه کننده فیلم، اکران نشدن «سنتوری» در کمال ناباوری قطعی شد و «سنتوری» که تنها ۳ روز به اکرانش باقی مانده بود٬ جای خود را به « محاکمه» ساخته‌ی ایرج قادری داد.
تهیه کننده فیلم سنتوری در گفتگو با خبرنگار سایت سینمای ما گفت : « دلیل اکران نشدن سنتوری هیچ ارتباطی با ساختار آن ندارد. وزارت ارشاد دلیل اکران نشدن فیلم را تنها جو حاکم بر فضای سینما می داند و می‌گوید : پس از چند فیلم اخیر که با مخالفت برخی از سازمان‌ها پس از اکرانشان مواجه شدند و جو سینما را به هم ریختند٬ حال اکران شدن سنتوری در این شرایط درست نیست. وي افزود : گفته‌اند شاید نتوانیم جو داخل سالن سینما را کنترل کنیم . این اتفاق٬ اتفاق جدیدی برای فیلم های مهرجویی نیست. ما از فیلم میکس همواره دچار چنین مشکلاتی بودیم، حتی مهمان مامان هم از این قاعده خارج نبود .
بنا به این گزارش اگر قرار باشد « سنتوری » اکران شود ٬ نزدیک ترین تاریخ برای اکران سنتوری عید فطر است .

منبع خبر : سينماي ما

« نمیدونم ایا واقعا مسئولان سینمایی کشور به کارهای خود نمیخندند؟!!
در ضمن به نظر من دیگه این فیلم اکران نمیشه... عید فطر پارسال هم قرار بود اکران شه..عید فطر امسال هم اکران نمیشه...بعد میگن عید فطر سال اینده!

GsM
24-07-2007, 00:36
بابا اینا هم دادن دست ملت ها....
فکر میکنن میخوان فضا پیما هوا کنن....

masoud908
24-07-2007, 10:01
بابا اینا هم دادن دست ملت ها....
فکر میکنن میخوان فضا پیما هوا کنن....
هوا کردن فضاپیما هم اینقدر دردسر نداره...
همون بهتر که اکران نشه دیگه...

masoud908
24-07-2007, 10:52

« با صدای بلند بخندید ! »

hepco
24-07-2007, 11:31
حالا من موندم اصلآ این مجوز چه صیغه ایه؟!

بیاید قبول کنیم همین ظلمی که به چاوشی شده یکی از عوامل موفقیت و معروفیتش بوده.حالا همه کشورم که میشناسنش.جز اینکه با مجوز کاراش سانسور و ناقص میشه چی گیرش میاد؟بعدم خدا رو شکر من که فکر نکنم تو کشور همیشه آّباد(!)ما کسی با فروش آلبوم به جایی رسیده باشه!

به نظر من بهتر همونه که چاوشی هنوز برای دل خودش بخونه تا به دل بقیه هم بشینه نه برای مجوز گرفتن و ...

masoud908
24-07-2007, 11:47
حالا من موندم اصلآ این مجوز چه صیغه ایه؟!

بیاید قبول کنیم همین ظلمی که به چاوشی شده یکی از عوامل موفقیت و معروفیتش بوده.حالا همه کشورم که میشناسنش.جز اینکه با مجوز کاراش سانسور و ناقص میشه چی گیرش میاد؟بعدم خدا رو شکر من که فکر نکنم تو کشور همیشه آّباد(!)ما کسی با فروش آلبوم به جایی رسیده باشه!

به نظر من بهتر همونه که چاوشی هنوز برای دل خودش بخونه تا به دل بقیه هم بشینه نه برای مجوز گرفتن و ...
خوب من فقط با این حرفت موافقم که میگی با مجوز کاراش ناقص میشه...
بقیه حرفات هم تا حدی میتونه درست باشه ...

masoud908
24-07-2007, 12:46
اعتراض تهيه كنندگان به عدم اكران «سنتوري»

خبرگزاري فارس: اتحاديه تهيه‌كنندگان و توزيع كنندگان فيلم سينمايي ايران طي بيانيه اي اعتراض خود را به حذف اكران فيلم "سنتوري" ساخته داريوش مهرجويي اعلام كرد.

در اين بيانيه كه متن آن در اختيار فارس قرار گرفته، آمده است: باعث تاسف است كه فيلمي پس از نمايش در جشنواره بين‌المللي فيلم فجر و دريافت پروانه نمايش و عقد قرارداد نمايش در سوم مردادماه با سينما قدس، بدلايلي كه اعلام هم نمي‌شود، از چرخه اكران خارج مي‌شود. اين اقدام باعث مي‌گردد تا امنيت حرفه‌اي توليد و سرمايه‌گذاري آن دچار خدشه اساسي گشته و از ميان برود.
در ادامه اين بيانيه تصريح شده است: روابط عمومي اتحاديه تهيه‌كنندگان و توزيع كنندگان فيلم‌سينمايي ايران لازم مي‌داند اعلام نمايد فيلم سنتوري كليه مراحل قانوني را براي دريافت پروانه نمايش طي كرده است. فيلم ابتدا پروانه ساخت دريافت و پس از نمايش در جشنواره فيلم فجر كه جايزه ويژه منتخب تماشاگران را نصيب خود كرد، براي دريافت پروانه نمايش به اداره كل ارزشيابي و نظارت سينماي حرفه‌اي ارسال شد.شوراي بازبيني اين اداره پروانه نمايش آن را صادر و سپس سازمان پخش كننده براساس پروانه نمايش با گروه سينما قدس تهران قرار داد نمايش منعقد كرد. اين قرارداد در تاريخ 13/3/86 به شماره 321 در شوراي صنفي نمايش كه نماينده اداره كل ارزشيابي و نظارت سينماي حرفه‌اي معاونت سينمائي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز حضور دارد، رسما ثبت گرديد و در پي ثبت قرارداد، تبليغات لازم براي اكران آغاز شد، اما اواخر هفته گذشته زمزمه جلوگيري از اكران فيلم آغاز و سرانجام از شوراي صنفي نمايش خواسته شد كه بجاي فيلم سنتوري فيلم ديگري اكران گردد.
اين بيانيه مي افزايد: روابط عمومي اتحاديه تهيه‌كنندگان لازم مي‌داند تاكيد نمايد روش‌هاي اين گونه به حذف نمايش فيلم‌هاي ارزشمند سينماي ايران منجر مي‌گردد و باعث مي‌شود تا علاوه بر وارد شدن خدشه جدي به امنيت كار و سرمايه‌گذاري در حيطه سينما، تماشاگر سينما را نيز دچار سردرگمي نمايد. چرا كه نه تنها برنامه‌ريزي نزديك به 60 سالن سينما در سراسر كشور به هم مي‌ريزد. بلكه تماشاگران سينماي ايران با بي‌برنامگي روبرو مي‌شوند و آيا اين بي‌نظمي جدا از بي‌اعتمادي تماشاگران، تهيه كنندگان و سينماداران و خسارات سنگين مادي و معنوي نتيجه ديگري نيز دارد؟

masoud908
24-07-2007, 15:34
یه مطلب بسیار زیبا از یکی از کاربران Persian Tools

این عجیب نیست که به محسن چاوشی مجوز نمیدن چون از ایجاد بت و اسطوره میترسن و اسطور ه ها رو با سر به زمین میکوبن و هیچوقت در جهت پرورش اسطوره قدم بر نمیدارند اونهم اسطوره ای که مطابق میل آقایان نمیخواند و از افسردگی جامعه و جوانان و .... میخواند اگر چاوشی هم مثل بنیامین و امثال ایشان شعرهای بی محتوا و مزخرف میخواند حتمامجوز میگرفت مشخص هست کسی که شعرهای حمید مصدق رو مخیواند و از دل هم میخواند هیچوقت مجوز نمیگیرد

Asalbanoo
24-07-2007, 17:02
الان جام جم داره ترانه صبوری چاووشی را پخش می کنه اما با صدای
بدری همتیار

نمیدونم این خانوم چی می خواد از جون چاووشی؟؟؟؟

masoud908
24-07-2007, 17:13
الان جام جم داره ترانه صبوری چاووشی را پخش می کنه اما با صدای
بدری همتیار

نمیدونم این خانوم چی می خواد از جون چاووشی؟؟؟؟
همون خانم که خیلی خیلی خوشگله!!!!!!!!!!!!!
اهنگ نشکن دلمو که برای خنده خیلی خوب بود...این یکی هم کلیپش میاد رو اینترنت...خدا کنه خنده دارتر از قبلی باشه...!

GsM
25-07-2007, 00:36
اگه دارین بزارین.. ببینیم چی خونده؟

Bahram1145
25-07-2007, 09:36
یک demo از آلبوم جدید محسن چاوشی:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mp3

Old Owl
25-07-2007, 17:41
سه چهار روز دیگه هم تولد محسن چاوشیه
ولی با این کارایی که دارن میکنن(مجوز ندادن به البوم و اکران نشدن سنتوری) تولد براش معنی نداره
متاسفم

masoud908
25-07-2007, 18:25
اگه دارین بزارین.. ببینیم چی خونده؟
اگر لينكش گير اوردم ميدم بخندي...
Bahram1145 جان اين دمو جديده يا همون اهنگ عصاست؟

masoud908
25-07-2007, 18:26
سه چهار روز دیگه هم تولد محسن چاوشیه
ولی با این کارایی که دارن میکنن(مجوز ندادن به البوم و اکران نشدن سنتوری) تولد براش معنی نداره
متاسفم
خدا رو چه ديدي يه دفعه ديدي البوم جديد 8 مرداد اومد ! «چه خوش خياليم!»

masoud908
25-07-2007, 19:11
بچه ها اين صفحات هم وقت كرديد ببينيد ... جالبه:

مروري بر مشكلات نمايش عمومي و تلويزيوني فيلم‌هاي داريوش مهرجويي

یادداشت امیر قادری درباره سنتوری و به تعویق افتادن اکران‌اش

رونمايي آنونس و پوستر هاي «سنتوري» براي اولين بار در سينماي ما ؟ «همه پوستراي سنتوري هست »

masoud908
25-07-2007, 19:39
یک demo از آلبوم جدید محسن چاوشی:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mp3
نه مثل اينكه اين بدبختي هاي محسن چاووشي تمومي نداره..دموي يكي از اهنگاي البوم جديد توسط يه سايت لو رفته...
خدا به زمين گرم ..............

Bahram1145
26-07-2007, 12:18
مسعود جان خودت رو زیاد ناراحت نکن چون خیلی کوتاه است :41:

اگه آلبومش مجوز بگیره من خودم حتما" سی دی شو میخرم :8:

masoud908
26-07-2007, 12:26
مسعود جان خودت رو زیاد ناراحت نکن چون خیلی کوتاه است :41:

اگه آلبومش مجوز بگیره من خودم حتما" سی دی شو میخرم :8:

اخه اين ارشاد فقط منتظر بهونست...براي همين ميگم...
اميدوارم همچين اتفاقي بيفته...

Bahram1145
26-07-2007, 14:58
پایان شب سیه سپید است
هیچوقت در زندگی به این نکته توجه کرده اید که درست قبل از یک گشایش همه چیز واقعا" تیره و تار بنظر می رسد .
((تاجری می گفت وقتی شانس به من رو آورد که درست در مرز ناامیدی بودم . درست در مرکز طوفان بودم , که ناگهان همه چیز رو به بهبودی گذاشت .)) در واقع او آنقدر صبر واستقامت از خود نشان داده که زمان گشایش فرا رسیده.
هوشیار باشید وتسلیم موانع نشوید . وقتی همه چیز تیره و تار بنظر میرسد چه بسا وقت جشن گرفتن باشد,
وقتی که دیگر تقریبا" به مقصد رسیده ایم مسعود جان.
........
اگر بیای همون جوری که بودی
کم میارن حسودا از حسودی
صدای سازم همه جا پر شده
هر کی شنیده از خودش بی خوده
........
سایه ای که سرشار از عشق امید
همیشه محتاجه به نور خورشید
........
پایان شب سیه سپید است:20:

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>

masoud908
26-07-2007, 15:02
پایان شب سیه سپید است
هیچوقت در زندگی به این نکته توجه کرده اید که درست قبل از یک گشایش همه چیز واقعا" تیره و تار بنظر می رسد .
((تاجری می گفت وقتی شانس به من رو آورد که درست در مرز ناامیدی بودم . درست در مرکز طوفان بودم , که ناگهان همه چیز رو به بهبودی گذاشت .)) در واقع او آنقدر صبر واستقامت از خود نشان داده که زمان گشایش فرا رسیده.
هوشیار باشید وتسلیم موانع نشوید . وقتی همه چیز تیره و تار بنظر میرسد چه بسا وقت جشن گرفتن باشد,
وقتی که دیگر تقریبا" به مقصد رسیده ایم مسعود جان.
........
اگر بیای همون جوری که بودی
کم میارن حسودا از حسودی
صدای سازم همه جا پر شده
هر کی شنیده از خودش بی خوده
........
سایه ای که سرشار از عشق امید
همیشه محتاجه به نور خورشید
........
پایان شب سیه سپید است:20:

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>
عزيز منظورت واضح تر بگو...دق مرگمون كردي...
خبري شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahram1145
26-07-2007, 15:12
مسعو د جان امید وار باش:20:
فقط امید و پشتکار رمز موففقیت محسن جان است :5:

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

masoud908
26-07-2007, 15:18
مسعو د جان امید وار باش:20:
فقط امید و پشتکار رمز موففقیت محسن جان است :5:

:11:اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>
من اصلا ميانه خوبي با اميد ندارم...ولي تا دلت بخواد بدبختي دارم خودم...

Kurosh
26-07-2007, 17:02
سنتوری هم که در 3 مرداد اکران نشد،تو روزنامه هام خوندم که مث اینکه قراره دیگه اکران نشه

masoud908
26-07-2007, 17:05
سنتوری هم که در 3 مرداد اکران نشد،تو روزنامه هام خوندم که مث اینکه قراره دیگه اکران نشه
نه عزيز اكران ميشه با تاخير...ميگن عيد فطر اكران ميشه...

Bahram1145
26-07-2007, 17:43
مسعود جان خیلی نا امیدی امیدوارم روحیه ای شاد شنگول داشته باشی نه...:46:
مسعود جان با تو ام :10:

((ما همانی هستیم که می اندیشیم))

مردی به دکتر رابرت شولر زنگ زد وگفت((دیگر تمام شد . من به آخر خط رسیده ام . تمام پولم از دست رفت . همه چیز را از دست دادم))
دکتر شولر پرسید: (( آیا هنوز می توانی ببینی ))
مرد جواب داد : (( بله میتوانم ))
شولر پرسید :((هنوز می توانی راه بروی ))
مرد گفت : ((بله می توانم))
شولر گفت : ((و هنوز میتوانی بشنوی وگرنه به من زنگ نمی زدی))
مرد در پاسخ گفت : (( بله هنوز میتوانم بشنوم))
شولر گفت: ((خوب با این حساب تقریبا" همه چیز داری وتنها یک چیز را از دست داده ای وآن پول است))

خوشبختی یا بدبختی تنها یک احساس است که ناشی از طرز فکر ماست

ما اغلب این حقیقت را که بیشترین نیازهای ما برآورده شده اند را نادیده میگیریم

حقیقت این است که ما اغلب مسائل را بیش از اندازه بزرگ میکنیم. بدترین اتفاقی که ممکن است روی دهد احتمالا" ناراحت کننده است اما پایان دنیا نیست :20:

masoud908
26-07-2007, 17:57
مسعود جان خیلی نا امیدی امیدوارم روحیه ای شاد شنگول داشته باشی نه...:46:
مسعود جان با تو ام :10:

((ما همانی هستیم که می اندیشیم))

مردی به دکتر رابرت شولر زنگ زد وگفت((دیگر تمام شد . من به آخر خط رسیده ام . تمام پولم از دست رفت . همه چیز را از دست دادم))
دکتر شولر پرسید: (( آیا هنوز می توانی ببینی ))
مرد جواب داد : (( بله میتوانم ))
شولر پرسید :((هنوز می توانی راه بروی ))
مرد گفت : ((بله می توانم))
شولر گفت : ((و هنوز میتوانی بشنوی وگرنه به من زنگ نمی زدی))
مرد در پاسخ گفت : (( بله هنوز میتوانم بشنوم))
شولر گفت: ((خوب با این حساب تقریبا" همه چیز داری وتنها یک چیز را از دست داده ای وآن پول است))

خوشبختی یا بدبختی تنها یک احساس است که ناشی از طرز فکر ماست

ما اغلب این حقیقت را که بیشترین نیازهای ما برآورده شده اند را نادیده میگیریم

حقیقت این است که ما اغلب مسائل را بیش از اندازه بزرگ میکنیم. بدترین اتفاقی که ممکن است روی دهد احتمالا" ناراحت کننده است اما پایان دنیا نیست :20:

Bahram1145
26-07-2007, 18:34
مسعود جان افسردگی با حرف درمان نمی شه بلکه احتیاج به عمل کردن داره:10:

باید به مشکلات به عنوان بدبختی نگاه نکرد

شروع هر کاری یا بیرون اومدن از وضعیت بدی که انسان داره همراه با یک سری از مشکلات وسختی هاست

فقط باید برای حل اونها فکر و بعد اراده کرد نه اینکه فقط نشست و غصه خورد باید حرکت کرد

برای بدست آوردن هر چیزی باید هزینه اون چیز و پرداخت کرد ( هزینه شامل : وقت- تلاش- پشتکار )

اگر خوب فکر کنیم می بینیم که با بعضی از بزرگترین مبارزات دوران زندگی خود در همان چند سال اول و در رویارویی با مشکلاتی چون راه رفتن و دویدن و حرف زدن و غیره مواجه شده ایم ودیگر اینکه همه راپشت سر گذاشته ایم
اما به دلایلی این مبارزان کوچک و شجاع می توانند به بزرگسالانی آنچنان بزدل وترسو تبدیل شوند که انجام کوچکترین کارها برایشان به منزله مبارزه با هیولایی شکست ناپذیر باشد!
(مسعود جان سوء تفاهم نشه منظورم تونیستی)جای خوشبختی است که اینگونه افراد زندگی خود را با این نگرش (من هرگز قادر به انجام آن نخواهم بود) آغاز نکرده اند و الا هنوز هم در سن بیست وپنج سالگی در گهواره نوزادی خود بودند

((مشکلات نبوغ را نمایان می سازد و آشایش آنرا می پوشاند))

البته مسعود جان میدونم تو باین حرفها احتیاج نداری چون از من هم سر حال تر و فعال تری:20:

masoud908
26-07-2007, 18:54
مسعود جان افسردگی با حرف درمان نمی شه بلکه احتیاج به عمل کردن داره:10:

باید به مشکلات به عنوان بدبختی نگاه نکرد

شروع هر کاری یا بیرون اومدن از وضعیت بدی که انسان داره همراه با یک سری از مشکلات وسختی هاست

فقط باید برای حل اونها فکر و بعد اراده کرد نه اینکه فقط نشست و غصه خورد باید حرکت کرد

برای بدست آوردن هر چیزی باید هزینه اون چیز و پرداخت کرد ( هزینه شامل : وقت- تلاش- پشتکار )

اگر خوب فکر کنیم می بینیم که با بعضی از بزرگترین مبارزات دوران زندگی خود در همان چند سال اول و در رویارویی با مشکلاتی چون راه رفتن و دویدن و حرف زدن و غیره مواجه شده ایم ودیگر اینکه همه راپشت سر گذاشته ایم
اما به دلایلی این مبارزان کوچک و شجاع می توانند به بزرگسالانی آنچنان بزدل وترسو تبدیل شوند که انجام کوچکترین کارها برایشان به منزله مبارزه با هیولایی شکست ناپذیر باشد!
(مسعود جان سوء تفاهم نشه منظورم تونیستی)جای خوشبختی است که اینگونه افراد زندگی خود را با این نگرش (من هرگز قادر به انجام آن نخواهم بود) آغاز نکرده اند و الا هنوز هم در سن بیست وپنج سالگی در گهواره نوزادی خود بودند

((مشکلات نبوغ را نمایان می سازد و آشایش آنرا می پوشاند))

البته مسعود جان میدونم تو باین حرفها احتیاج نداری چون از من هم سر حال تر و فعال تری:20:

Bahram1145
26-07-2007, 19:13
مسعود جان امیدوارم از دست من ناراحت نشی اگه ناراحت شدی من ازت معذرت میخوام
چون من از ناراحت کردن دیگران اصلا" خوشم نمی یاد:41:

فقط مسعود جان شرمنده واسه اینکه مشکلات رو بخوایم حل کنیم

نباید بگیم

خدایا من چرا این مشگل رو دارم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید بگیم

چطور میتونم حلش کنم؟

واسه اینکه سر حال بشی تو کارای روزمرت یه ذره تغییر ایجاد کن

موسیقی شاد گوش کن _ تفریح کن _ ورزش کن _ تو با دوست هات باش

یه مقداری وقت واسه این کار بذار حداقل رو داشته باش

بعد سعی کن که شغل ویا هر کاری رو که انجام می دی ازش لذت ببری

به نظر من اگه انجام دادن کاری لذت نداشته باشه ارزش فکر کردن رونداره

دوست کوچیک تو بهرام (اگه قابل بدونی) :10:
جون من فقط بخند:31:

ایول خیلی باحالی :46:

با عرض پوزش از مدیر سایت

masoud908
26-07-2007, 19:21
مسعود جان امیدوارم از دست من ناراحت نشی اگه ناراحت شدی من ازت معذرت میخوام
چون من از ناراحت کردن دیگران اصلا" خوشم نمی یاد:41:

فقط مسعود جان شرمنده واسه اینکه مشکلات رو بخوایم حل کنیم

نباید بگیم

خدایا من چرا این مشگل رو دارم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید بگیم

چطور میتونم حلش کنم؟

واسه اینکه سر حال بشی تو کارای روزمرت یه ذره تغییر ایجاد کن

موسیقی شاد گوش کن _ تفریح کن _ ورزش کن _ تو با دوست هات باش

یه مقداری وقت واسه این کار بذار حداقل رو داشته باش

بعد سعی کن که شغل ویا هر کاری رو که انجام می دی ازش لذت ببری

به نظر من اگه انجام دادن کاری لذت نداشته باشه ارزش فکر کردن رونداره

دوست کوچیک تو بهرام (اگه قابل بدونی) :10:
جون من فقط بخند:31:

ایول خیلی باحالی :46:

با عرض پوزش از مدیر سایت

تو اين سن خيلي بدبختي دارم...
خنديدم!
در ضمن اين پست ها فكر كنم پاك شن...

Bahram1145
26-07-2007, 19:52
مسعود جان ما که با هم صحبتی با تو حال کردیم:10:
حالا پاک شه یا نشه زیاد مهم نیست مهم لبخند دوستان که هست:20:

masoud908
26-07-2007, 19:53
کسی حواس‌اش به اکران سنتوری هست؟

سینمای ما - حنانه سلطانی: عشق فیلم ها منتظرند. درخت سینما بار نداده و این حادثه در ارتباط با خاک و زمین و آب است و کاری به شعر و فلسفه و عالم غیب و جبروت ندارد! اما هنوز کورسوی امیدی هست،استاد مهرجویی؛ مگر نه؟ من مهرجویی را می شناسم و بهترین سال های عمرم با خاطره های او آمیخته است. آن زمان، مهرجویی استاد نبود،این شکلی هم نبود. گذر سال ها کس دیگری از او ساخته است و از من. خیلی وقت است همه منتظرند آخرین کار استاد را ببینند. شاید از وقتی که علی سنتوری بهشان گفته بود بهترین کارش است و اگر بد شده باشد بیشتر از این بلد نیست. شاید هم از قبل ترش، از وقتی توی صفحه رویدادهای سینما اسم سنتوری را دیدند یا اصلا از وقتی که گزارش پشت صحنه اش را خواندند که استاد معتادهای واقعی را جمع کرده و شریفی نیا توی بلندگو می گفته: "آقایون معتاد!" ولی چی شد؟ از کی همه چیز خراب شد؟...
باید بتوانم تکه های خاطراتم را کنار همدیگر بگذارم و ببینم از کی همه چیز خراب شد؟ روزهای جشنواره بود.استاد توی یادداشت اش به بهانه فیلم نوشته بود:
"به جای نوشتن یادداشت ترجیح می دهم قطعه ای از ترانه سنگ صبور را که در فیلم خوانده می شود به شما تقدیم کنم. شاید شما هم بخواهید پس از تماشای فیلم به یاد تنهایی علی سنتوری آن را با خود زمزمه کنید:
رفیق من سنگ صبور غم هام
به دیدنم بیا که خیلی تنهام
هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم
چه دنیای رو به زوالی دارم
مجنونم و دلزده از لیلی ها
خیلی دلم گرفته از خیلی ها
نمونده از جوونیام نشونی
پیر شدم پیر تو ای جوونی"
ولی سنتوری به در بسته خورد. همه بسیج شدند تا سنتوری در جشنواره نمایش داده شود و شاید اگر اصرار این عشق مهرجویی ها نبود سنتوری هیچ وقت در لیست اکران جشنواره قرار نمی گرفت.حدس استاد درست بود. بعد جشنواره، همه سنگ صبور چاووشی توی حافظه موبایل شان بود. همه دوست داشتند با چاووشی زمزمه کنند اما با صدای او به سنتوری اجازه اکران نمی دادند. دیدم بی آنکه گناهی کرده باشیم بساط عیش مان را جمع کرده اند. استاد هم مجبور شد صدای رادان را روی فیلم بگذارد. دیگر همه چیز جور شده بود. قرار بود سنتوری سوم مرداد اکران شود. همه منتظر بودند ببینند استاد این بار سنگ صبور را مثل تو نسیم خوش نفسی یا ترانه گنج قارون روی فیلم اش درست پیاده کرده یا نه؟ مهرجویی این بار چه سفره ای برایمان پهن کرده؟ پر از مرغ و ماهی و میگو یا پر از کاسه های شله زرد با اسامی الله و حسن و حسین.عشق مهرجویی ها تدارک مراسم استقبال را هم دیده بودند. رفته بودند سراغ هامون، لیلا، درخت گلابی، بانو، مهمان مامان و ... و داشتند خاطرات گذشته را دوباره زنده می کردند. اما،اما باز هم سنتوری به در بسته خورد.
"اگه من وکیلتم میگم دیگه هیچ راهی نمونده. تو این قضیه دستش پره نا کس."
"من که نمی تونم. یعنی به این سادگی ول کنم بره؟"

این ملال آرام،این تنبلی،این میل به ابطال و فراموشی از کجا آمده؟خواب و خیال های شیرین، آرزوهای بزرگ بشردوستانه، تعهد های سیاسی، اجتماعی، توهم های فریبنده درباره خود و دیگران همه فروکش کرده و آن اعتیاد مضمن به فلسفه و فرضیه و هنر که خوراک لذیذ اذهان بود از یادها رفته است. اما من هستم، مواظبتم، پیش ات می مانم، بی خیال این حرف ها.
چند شب پیش خواب دیدم که در یک سردابه قدیمی روی یک تخته سنگ،مجروحی خوابیده است.جراحان و پرستاران دوروبرش حلقه زده اند...

masoud908
26-07-2007, 19:54
مسعود جان ما که با هم صحبتی با تو حال کردیم:10:
حالا پاک شه یا نشه زیاد مهم نیست مهم لبخند دوستان که هست:20:

فقط اميدوارم مديران دوباره بهم اخطار ندن!!!

Bahram1145
26-07-2007, 20:52
مسعود جان توی سن و سال خیلی حساسی هستی کتاب زیر رو بهت پیشنهاد مکنم

کتابی که فقط یک کتاب نیست بلکه آموزش زندگی کردن است نه زنده بودن

حتما" کتاب رو بگیر و تا آخر بخوان
جون من بگو باشه:46:

چگونه راه سعادت رو یافتم اثر دکتر آزمندیان

در ضمن جهت رفع شبه این سایت اصلا" به من ربطی ندارد:20:

کتاب چگونه راه سعادت رو یافتم اثر دکتر آزمندیان

mtuning_co
26-07-2007, 21:29
بابا 2 هفته نبودیم چه خبرایی
اگه 2 روز دیگه خواستن(دور از جون) محسن عزبز رو به جرم خیانت به جوانان و ایجاد فساد و خواندن بی اجازه در متن فیلم اعدام کنن اصلا تعجب نکنین چون این هرندی مادر... هر غلطی که بتونه میکنه تا هیچ اسطوره ای از ***** اون وزارت خونه رد نشه.....
راستی من از داییم خواهش کردن یکی از مقالات سیاسی اش رو در اختیارم بزاره، شاید کسی دایی منو نشناسه ولی ایشون 3 سال مشاور آقای رفسنجانی بودن. با این متن ترکونده.... به محض اینکه به دستم رسید براتون میزارم( در باره چاوشی هم هست)

masoud908
26-07-2007, 21:53
بابا 2 هفته نبودیم چه خبرایی
اگه 2 روز دیگه خواستن(دور از جون) محسن عزبز رو به جرم خیانت به جوانان و ایجاد فساد و خواندن بی اجازه در متن فیلم اعدام کنن اصلا تعجب نکنین چون این هرندی مادر... هر غلطی که بتونه میکنه تا هیچ اسطوره ای از ***** اون وزارت خونه رد نشه.....
راستی من از داییم خواهش کردن یکی از مقالات سیاسی اش رو در اختیارم بزاره، شاید کسی دایی منو نشناسه ولی ایشون 3 سال مشاور آقای رفسنجانی بودن. با این متن ترکونده.... به محض اینکه به دستم رسید براتون میزارم( در باره چاوشی هم هست)
تاپيك سياسي نكن !‌ «چشمك»
برو ببينم چيكار ميكني...

silent-assassin
27-07-2007, 06:42
هرندی

من با کلیت حرفت مشکل ندارم
درست هم میگی.
اما با این کلمش مشکل دارم!
فقط یه دونه هرندی که وجود نداره . اگه هم قرار باشه فقط یه دونه هرندی وجود داشته باشه
اون یه دونه منم!نه اون!!

Old Owl
27-07-2007, 12:23
اقا امروز ساعت 3 رادیو فرهنگ با داریوش مهرجویی راجع به سنتوری و مشکلات اکران نشدنش مصاحبه میکنن

mtuning_co
28-07-2007, 00:39
منظورتو نمیفهمم که خودت یک هرندی هستی؟؟؟(شفاف سازی کن)

mtuning_co
28-07-2007, 00:58
الان که دارم ابن مطلب رو تایپ میکنم بغض عجیبی تو گلوم گیر کرده...
همون طور که قبلا هم گفتم این آوای باربد هبچ در و پیکری نداره، در حالی که دارم هر روز آلبوم فوق العاده محسن نامجو رو گوش میدم اونم با بهترین کیفیت، وقتی موضوع لو رفتن آلبوم رو باهاشون در میون میزارم پوز خند میزنن و ابراز بی اطلاعی میکنن

بله دوستان یک دموی دیگم بصورت کاملا ناشیانه از آلبوم یک شاخه نیلوفر پخش شده که تو وبسایت یک عده انسان عوضی پست هست که بصورت ناشیانه ای دوبار ریپلی کردن تا مدتش زیاد شه

دروغ میگفتی که برم، از بی کسی دق میکنی
اشکاتو باور ندارم بیخودی هق هق میکنی

برای اینکه تبلیغ سایت این انسانهای عوضی نشه اسم وبسایت رو نمیگم، اگر هم کشی میدونه عنوان نکنه

silent-assassin
28-07-2007, 06:05
آره من هرندی هستم!
دمو هم چند روزی هست تو وب لو رفته.

masoud908
28-07-2007, 17:12
بچه ها كسي اين مصاحبه داريوش مهرجويي گوش كرده؟من هر چي راديو موبايل اين ور اونور كردم نگرفت..

masoud908
28-07-2007, 19:47
تيتر مجله اتفاق نو :

رادان : نه ازدواج كرده ام نه با چاووشي اختلاف دارم ...

Old Owl
28-07-2007, 22:23
بچه ها كسي اين مصاحبه داريوش مهرجويي گوش كرده؟من هر چي راديو موبايل اين ور اونور كردم نگرفت..

نه منم کلی منتظر نشستم گوش کنم یادم رفت
حالا تو گشتی رادیو فرهنگی پیدا نکردی یا رادیو فرهنگ پیدا کردی مصاحبه ای نبود؟

mtuning_co
29-07-2007, 01:14
شما سعی کن اصلا تو کار شفاف سازی نری که میزنی دکون دستگاه رو میریزی به هم

منظورم از لحاظ نام خانوادگی نبود

silent-assassin
29-07-2007, 07:49
چشم
فهمیدم منظورت رو
دیگه ادامه نمیدم.

masoud908
29-07-2007, 10:45
نه منم کلی منتظر نشستم گوش کنم یادم رفت
حالا تو گشتی رادیو فرهنگی پیدا نکردی یا رادیو فرهنگ پیدا کردی مصاحبه ای نبود؟
نه من راديو فرهنگ پيدا نكردم البته احتمال داره كه راديو فرهنگ منو پيدا نكرده باشه...

masoud908
29-07-2007, 10:52
داشتم تو سايت مهر نيوز يه گشت ميزدم يه خبر در مورد موسيقي زيرزميني بود كه دنبال اسم محسن چاووشي ميگشتم گفتم شايد چيزي نوشته باشه بعد ديدم هفت تا چاووشي پيدا شد تو اون متن...بعد كه ميخواستم از اول بخونم ديدم اسمش محمدعلي بود!!‌ « نكته جالبي بود ! مگه نه ؟! »

masoud908
29-07-2007, 12:12
خوب گفتم روحيه تاپيك عوض شه! يه كليپ موبايل بذارم كه البته بي ربط هم نيست به اين تاپيك...

تو اين كليپ يه جوجه رو روي باند ماشين ميذارن و اهنگ عروس قصه رو ميذارن ، صداشم خفن ميبرن بالا جوجه هم

... - خيلي خنده داره - ...

::: از اين به بعد ميخوام كليپهايي كه به نوعي با محسن چاووشي ارتباط دارن رو بذارم . شما هم اگر داريد بذاريد :::

masoud908
29-07-2007, 12:28
سايت IranSongMusic كه چهارمين سايت برتر در زمينه موزيك در ايران هست پس از سايت هاي

بيا 2 موزيك ، سونگ بي سونگ و موزيك باران تو صفحه اول سايتش زده :

::: ایران سانگ موزیک اولین و تنها اسپانسر تبلیغاتی محسن چاووشی :::

اميدوارم فقط كه اين هم مثل بقيه اسپانسرها نباشه...! يارو پاميشه يه وبلاگ ميزنه ميگه

اسپانسر محسن چاووشي!

Bahram1145
29-07-2007, 17:12
حالا مسعود جان از این اسپانسرا چیزی به چاوشی هم میرسه یا نه؟:46:

masoud908
29-07-2007, 17:29
حالا مسعود جان از این اسپانسرا چیزی به چاوشی هم میرسه یا نه؟:46:

نه بابا...محسن چاووشي از البوماش پولي بهش نميرسه حالا از اسپانسر پولي بهش برسه!

Bahram1145
29-07-2007, 19:19
حدس میزدم که یه شگرد تبلیغاتی باشه چون محسن جان نه تنها احتیاج به تبلیغ نداره بلکه از اسم اون برای تبلیغ سایتشون استفاده میکنن:46:

ایول جون من فقط بخند هه هه هه :20:

راستی مسعود جان نگفتی کتاب رو خریدی یا نه ؟ به سایت سر زدی ؟ در مورد کتاب توضیح داده من خودم شماره دو اونم دارم... .:5:

masoud908
29-07-2007, 19:29
يو ها ها ها ها ها «چشمك»
راستش نه..اصلا حال كتاب خوندن نيست!

Bahram1145
29-07-2007, 19:57
مسعود جان کتاب خیلی خوبیه از دستش نده حداقل به سایت سر بزنی بد نیست
باز نگی ای بابا دوباره گیر دادی...:20:
فقط یه چیز بگم که
مشکل اینجاست که ما آنقدر فرق در مشکلات زندگی هستیم که حتی موقعی که توی خونه هستیم سر سفره غذا می خوریم هم , توی فکر وناراحتی هستیم طوری که حتی مزه غذا رو هم نمی فهمیم
زندگی آنقدرها هم جدی نیست
مردم ما مخصوصا" جوانهای ما یه مقدار احتیاج به امید و آرزو دارند

این چیزها رو نه فقط برای تو بلکه برای همه اونهایی که میبینند می گم چون من همه شما عزیزان رو دوست دارم:40:

masoud908
29-07-2007, 20:06
خوب گير دادي بگم ندادي ؟!‌«چشمك»
من با كتاب خوندن و ... اين چيزا روحيم عوض نميشه...

mtuning_co
29-07-2007, 23:51
ای بابا مام که هر وقت اومدیم این مسعود و بهرام خطاب به هم تاپیک میدن
سوژه جدیدی نیست فقط میخواستم تولد محسن چاوشی عزیز رو تبریک بگم

:40:محسن جان تولدت مبارک:40:

GsM
30-07-2007, 00:31
سلام دوستان....
این دمو جدیده رو کجا میشه دانلود کنیم....

silent-assassin
30-07-2007, 06:58
سلام دوستان....

به من گفتن دیگه شفاف سازی نکنم!

masoud908
30-07-2007, 09:14
::: تـــــــولـــــدت مــــــبـــــــــارك :::

« اميدواريم بدبختي هات يه روز به پايان برسه !!! »

masoud908
30-07-2007, 09:16
سلام دوستان....
از اينترنت ميشه پيدا كرد...!

masoud908
30-07-2007, 10:17
امروز (8 مرداد) روز تولد کسیه که صاحب اصلی این خونه و دلیل حضور من و شما دوستان در این فضای گرم و صمیمیه
کسی که تا به امروز هدیه های خوبی از رفیقا و نا رفیقا نگرفته ولی با وجود هوادارانی مثل شما
قول میده بغض نکنه
قول میده زخمایی که تا حالا به تنش نشوندن رو فراموش کنه
سخته ولی قول میده بخاطر ما طاقت بیاره و تا آخرش بمونه
هدیه های زمینی برای آدمای آسمونی ارزشی نداره پس از صمیم قلب برای مرد اول موسیقی پاپ ایران آرزوی موفقیت داریم.

تنها هدیه و تنها گامی که در برابر صدها گامی که محسن برای ما برداشته میتونیم برداریم اینه که تا زمان پخش البوم که هنوز نا مشخصه با دوری از حاشیه و جنجال و جلوگیری از پخش شایعات بستر مناسبی برای ورود آلبوم جدید به بازار موسیقی فراهم کنیم و بعد از پخش رسمی آلبوم برای حمایت از خواننده محبوبمون فقط و فقط نسخه های ارجینال آلبوم رو تهیه کنیم.
خیلی از دوستان علاقه دارن از وضعیت آلبوم با خبر بشن که باید خدمت این عزیزان بگم 7 تراک از آهنگهای آلبوم مجوز گرفته و متاسفانه 4 تراک اصلاحیه خورده و ممکنه به کل حذف بشه که امیدواریم به زودی و با همکاری و حسن نیت ارشاد این مشکل هم حل بشه.

متاسفانه برخی از سایتهای سودجو دوباره با شنیدن در راه بودن آلبوم جدید دست به شیطنت زدند و با پخش یک دموی چند ثانیه ای خودشون رو اسپانسر تبلیغاتی محسن معرفی کردن که این مطلب از طرف وبسایت رسمی هواداران تکذیب میشه.
این پروسه ی زمانی تا پخش آلبوم میتونه موقعیت خوبی برای استراحت فکری دست اندرکاران وبسایت باشه که نظرات مفید و انرژی بخش شما دوستان مثل همیشه مکمل این امر خواهد بود.

عضوی کوچک از خانواده بزرگ
هواداران محسن چاوشی
mcsong

masoud908
30-07-2007, 10:19
در ضمن سايت Mcsong مطالبي از مجله اتفاق نو و هفته نامه اميدجوان در مورد محسن چاووشي منتشر كرده كه ميتونيد بريد ببينيد...من ميخوام برم بيرون ..وقت ندارم بزارم الان...

BKM_MAHDI
30-07-2007, 10:58
به زودي هديه ي تولد محسن چاوشي رو همينجا بهتون ميدم . پس منتظر باشيد

BKM_MAHDI
30-07-2007, 11:34
اينم هديه ي من به مناسبت تولد محسن چاوشي به تمام طرفدارهاش :

مصاحبه ي طنز با محسن چاوشي با همكاري معين

پارت اول حجم 2.67 mb

پارت دوم حجم 2.89 mb

با فرمت mp3

masoud908
30-07-2007, 12:15

پارت اول حجم 2.67 mb

پارت دوم حجم 2.89 mb

با فرمت mp3
يكسال گذشت...برم بدانلودم بخنديم...

masoud908
30-07-2007, 12:28

پارت اول حجم 2.67 mb

پارت دوم حجم 2.89 mb

با فرمت mp3
از خنده مردم...خيلي باحال بود...

BKM_MAHDI
30-07-2007, 12:43
حال كردي ؟؟؟؟؟ كار يكي از رفقا وهمشهريهاي خودم بود.

masoud908
30-07-2007, 13:14
حال كردي ؟؟؟؟؟ كار يكي از رفقا وهمشهريهاي خودم بود.
نه حال نكردم!
همه كه يا دوستت يا فاميلتن..كسي هست كه نباشه ؟

masoud908
30-07-2007, 14:25
نت های زندگی محسن چاووشی ( امید جوان منتشر کرد)

نگاهی به زندگی و آثار دو جوان برتر موسیقی پاپ ایران
هفته نامه امید جوان یکشنبه 7 مرداد شماره 5385
محسن چاووشي و بنيامين بهادري در صفحه جوانی(صفحه 11)

این مطلب یک صفحه از این هفته نامه رو به خودش اختصاص داده بود که نیم بیشتری از این مطلب درباره محسن چاووشی بود...

از طریق لینکهای زیر متن کامل مطالب مربوط به محسن چاووشی را مشاهده کنید:

3 تا فايل در يك فايل زيپ

همچنین مطلبی در مجله اتفاق نو منتشر شده که خوندنش خالی از لطف نیست:

« با تشكر از مدير سايت Mc-Song كه تركوندن ! بهتون پيشنهاد ميكنم كه حتما بريد اين هفته نامه و مجله رو تهيه

كنيد ... من كه خودم گرفتم... »

BKM_MAHDI
30-07-2007, 14:34
بچه ها ميدونستيد توي تلويزيون يكي از كارهاي چاوشي رو پخش كردن ؟؟؟؟؟؟

masoud908
30-07-2007, 14:36
بچه ها ميدونستيد توي تلويزيون يكي از كارهاي چاوشي رو پخش كردن ؟؟؟؟؟؟
كي؟اين چند وقت؟

BKM_MAHDI
30-07-2007, 14:45
آره خيلي وقت پيش .

آه اي فلسطين شهر در ظلمت نشسته
.
.
.

فقط يكبار گذاشت ولي فوق العاده بود . دقيقا با همون دمويي كه براي فلسطين امير تاجيك گذاشتند.
فكر كنم ديگه هم پشيمون شدند و نزاشتند

masoud908
30-07-2007, 14:49
اه من نميدونستم!!!
بابا تازه فهميدي؟ اهنگ امام رضا رو هم 3-4 بار پخش كردن... حدود 10-11 تا از تيكه هاي اوليه موزيكش هم جدا كردن و تو برنامه هاي مختلف پخش كردن...الان هم موزيك ابراي پاييزي رو هر شب تو برنامه سخنراني شهيد مطهري! پخش ميكنن...

BKM_MAHDI
30-07-2007, 14:55
پسر خوب اينها فقط تيكه هايي از آهنگشو ميزارند . ولي اون كامل بود

masoud908
30-07-2007, 15:14
پدربزرگ خوب اون خط اول نوشتم 3-4 بار اهنگ امام رضا رو هم پخش كردن...حاليته؟!

BKM_MAHDI
30-07-2007, 15:19
پس اين چيه بابا تازه فهميدي؟ يعني ميخواستي بگي كه از اين چيزها زياد پخش ميشه ؟؟؟؟

masoud908
30-07-2007, 15:23
پس اين چيه بابا تازه فهميدي؟ يعني ميخواستي بگي كه از اين چيزها زياد پخش ميشه ؟؟؟؟
دعوا داري مگه ؟! «چشمك»
من اصلا هيچ .وقت حرفات نميفهم...بعيد ميدونم كساي ديگه هم بفهمن...

Asalbanoo
30-07-2007, 15:23
چندوقت پیش تو ی مجله ای خوندم خودش گفته بود که ایمیل زیاد داشته که خیلی ها حتی از خارج از کشور به خاطر همین ترانه امام رضا
اومدن ایران و رفتن زیارت

یکی از زیباترین..زیبارتین.. و تاثیر گزارترین ترانه های مذهبی که شنیدم

BKM_MAHDI
30-07-2007, 15:27
دعوا داري مگه ؟! «چشمك»
من اصلا هيچ .وقت حرفات نميفهم...بعيد ميدونم كساي ديگه هم بفهمن...

نه بابا كي جرات داره.:18: بدبختي ماهم همينه ديگه نه توي فروم نه توي اجتماع كسي حرف منو وامثال منو نميفهمه :41:

چندوقت پیش تو ی مجله ای خوندم خودش گفته بود که ایمیل زیاد داشته که خیلی ها حتی از خارج از کشور به خاطر همین ترانه امام رضا
اومدن ایران و رفتن زیارت

من وقتي به دستم رسيد توي يك روز بالاي 100 بار گوش كردم . خداييش اگه كامل توي تلويزيون ايران پخش بشه فكر كنم بازار ما كاسب هاي مشهدي سكه بشه چون همه ميان زيارت ديگه :31:

masoud908
30-07-2007, 15:28
اومدن ایران و رفتن زیارت

اسمش هم بگو ديگه!
مجله روزهاي زندگي بيد ديگه...

masoud908
30-07-2007, 15:31
نه بابا كي جرات داره.:18: بدبختي ماهم همينه ديگه نه توي فروم نه توي اجتماع كسي حرف منو وامثال منو نميفهمه :41:

من وقتي به دستم رسيد توي يك روز بالاي 100 بار گوش كردم . خداييش اگه كامل توي تلويزيون ايران پخش بشه فكر كنم بازار ما كاسب هاي مشهدي سكه بشه چون همه ميان زيارت ديگه :31:
حقته خوب...
بابا چرا نيفهمي؟
دارم ميگم 3 بار اهنگ امام رضا رو كامل تو تلويزيون پخش كردن...حالا هي بگو موزيكش گذاشتن...

BKM_MAHDI
30-07-2007, 15:36
سه بار كامل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هنوزم ميزاره يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون تو راديو هر چي درخواست دادم ميگن امكان نداره .
بزار برم ناهار بعد ميام حالتو جا ميارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

masoud908
30-07-2007, 15:56
سه بار كامل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هنوزم ميزاره يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون تو راديو هر چي درخواست دادم ميگن امكان نداره .
بزار برم ناهار بعد ميام حالتو جا ميارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ديگه نميدونم...ولي 3 بار مطمئنم...شايد هم بيشتر...
برو الهي كه لقمه خوش از تو گلوت پايين نره...

BKM_MAHDI
30-07-2007, 15:58
نرفت از گلوم پايين نرفت.غذا اصلا حاضر نبود .اي خدااااااااااااااااااااااا

توي كدوم شبكه وبرايچي ميزاشتش؟؟؟؟

Bahram1145
30-07-2007, 16:03
مسعود جان زیاد اذیتش نکن بنده خدا هنوز ناهار نخورده
شوخی:46:

masoud908
30-07-2007, 16:17
من كه اذيتش نكردم...من هيچ وقت ادمي كه 60 سال از من برزگتر باشه رو اذيت نميكنم///
حقته...بايد روزه بگيري امروز...ببين من روزه ام...
شبكه دو گذاشته...

Asalbanoo
30-07-2007, 18:13
این رادیو فردا هم خوره محسن چاووشی(البته خیلی هم خوبه)

در روز حداقل یک بار یه ترانه ازش می ذاره مخصوصا اهای خبر نداری.. و نفس بریده

BKM_MAHDI
30-07-2007, 18:15
------------

masoud908
30-07-2007, 18:16
این رادیو فردا هم خوره محسن چاووشی(البته خیلی هم خوبه)

در روز حداقل یک بار یه ترانه ازش می ذاره مخصوصا اهای خبر نداری.. و نفس بریده
چه موجيه؟؟؟؟

Asalbanoo
30-07-2007, 18:18
راسیاتش نمی دونم
من از ماهواره گوش می کنم

masoud908
30-07-2007, 18:23
راسیاتش نمی دونم
من از ماهواره گوش می کنم
ميخواستي بگي ماهواره داريم ؟فهميديم !‌«چشمك»
مثل اينكه راديو فردا ماله ايران نيست...

Old Owl
30-07-2007, 18:37
ميخواستي بگي ماهواره داريم ؟فهميديم !‌«چشمك»
مثل اينكه راديو فردا ماله ايران نيست...

نه از امریکا پخش میشه
فکر کنم واشنگتون

masoud908
30-07-2007, 18:43
نه از امریکا پخش میشه
فکر کنم واشنگتون
اهان..........

silent-assassin
31-07-2007, 07:48
رادیو فردا را رادیوهای ایران هم میگیرن
فقط باید رادیو باشه!!!
موجشم بلد نیستم!

masoud908
31-07-2007, 10:37
------------
سوتيت هم خيلي بد بود...نميگم به كسي.

BKM_MAHDI
31-07-2007, 10:47
عمرا اگه بدوني چي گفتم چون خيلي سريع ويرايش كردم

masoud908
31-07-2007, 11:05
عمرا اگه بدوني چي گفتم چون خيلي سريع ويرايش كردم
اي بابا...من نميدونم؟
يه چيزي ميگيا!!!

BKM_MAHDI
31-07-2007, 11:07
پس بي خيال .آبرومون نبر.هرچند ميدونم كه نميدوني

masoud908
31-07-2007, 11:32
پس بي خيال .آبرومون نبر.هرچند ميدونم كه نميدوني
خوب باشه...ميذارم اون يه جو ابرويي كه داري بمونه برات...

masoud908
31-07-2007, 15:19
بچه ها يه سر به اين وبلاگ بزنيد ...خيلي باحاله و حتي هم ميتونه خنده دار و شايد هم گريه دار و شايد هم ! «چشمك» ...من اتفاقي ديدم اين وبلاگ.

Asalbanoo
31-07-2007, 19:00
این ترانه رفیق روزهای خوب عجب قشنگه
یکی از زیباترین ترانه هاشه.....
و همچنین صبوری..هرچی گوش می کنم سیر نمی شم
می شه بهم بگید اهنگ ساز و ترانه سرای این دوتا تارنه کی بوده؟
(ببخشید اگر گفتید)

masoud908
31-07-2007, 19:15
(ببخشید اگر گفتید)
مژگان خانم شما يه دفعه جو گير ميشيدا « چشمك»

براي من كه هيچ كدوم از اهنگاش فرقي نميكنه...

اهنگساز تمام اهنگاي محسن چاووشي خودش بوده...

شاعر اين اهنگ هم يا حسين صفا يا امير ارجيني هست ...دقيقا مطمئن نيستم...‍‍

h128mk
31-07-2007, 20:01
(ببخشید اگر گفتید)
آهنگ رفیق روزهای خوب کدومشه ؟!؟!
:question:

masoud908
31-07-2007, 20:05
همون اهنگي هست كه اسمش رفيق روزهاي خوب هست فهميدي ؟

BKM_MAHDI
31-07-2007, 21:01

رفيق روزهاي خوب رفيق خوب روزها
هميشه موندگار من هميشه در هنوزها

.
.
.

h128mk
31-07-2007, 22:11
رفيق روزهاي خوب رفيق خوب روزها
هميشه موندگار من هميشه در هنوزها

.
.
.
من چرا این آهنگ محسن و ندارم ؟!
فاجعه بشریه :31:
زود تند سریع لینک بدین !!!

BKM_MAHDI
31-07-2007, 22:13
بزار ببينم خودم دارم يا الكي از خودم شعر در كردم

Asalbanoo
31-07-2007, 23:34
من از تو دل نمی برم،اگرچه از تو دلخورم
اگرچه گفته ای تو را،به خاطرات بسپرم
هنوز هم خیال کن ،کنار تو نشسته ام
منی که در جوانیم،به خاطرت شکسته ام
تو در سراب آیینه،شبانه خنده می کنی
من شکست داده را، خودت برنده می کنی
نیامدی و سالها،نظر به جاده دوختم
بیا ببین که بی تو من،چه عاشقانه سوختم
رفیق روزهای خوب،رفیق خوب روزها
همیشه ماندگار من،همیشه در هنوزها
صدا بزن مرا شبی،به غربتی که ساختی
به لحظه ای که عشق را ،بدون من شناختی

mtuning_co
01-08-2007, 00:39
انسانهای با شخصیت....
این تاپیک برای طرفدارای محسن چاوشیه تا درباره محسن حرف بزنن نه اینکه یکی تبلیغ کتابی که یکی از فامیلاشون نوشته رو بکنه، یکی دنبال کانکت شدن با جنس لطیف باشه، یکی علامت سوال بزاره و....
میتونید این ...کلک بازیهاتون رو تو یاهو یا سایت کلوب بکنید

با تشکر
(البته میدونم الان بمباران میشم:31:)

silent-assassin
01-08-2007, 07:06
اینم آهنگ رفیق خوب

masoud908
01-08-2007, 09:48
انسانهای با شخصیت....
این تاپیک برای طرفدارای محسن چاوشیه تا درباره محسن حرف بزنن نه اینکه یکی تبلیغ کتابی که یکی از فامیلاشون نوشته رو بکنه، یکی دنبال کانکت شدن با جنس لطیف باشه، یکی علامت سوال بزاره و....

با تشکر
خيلي جالبه...
شما اول برو كلماتي كه به كار ميبري رو درست كن... حالا تو پست قبليت نگفتم ولي الان لازم ديدم بگم كه داري اين حرف و ميزني...

masoud908
01-08-2007, 10:07
من چرا این آهنگ محسن و ندارم ؟!
فاجعه بشریه :31:
زود تند سریع لینک بدین !!!
عزيز پس شما احتمالا اهنگ هاي صفا ، نمي تونم و خودفريبي رو هم نداري؟درسته؟

h128mk
01-08-2007, 14:52
اینم آهنگ رفیق خوب

ممنون .
دیدی داشت نصف عمرم بر باد میرفت :27:

عزيز پس شما احتمالا اهنگ هاي صفا ، نمي تونم و خودفريبي رو هم نداري؟درسته؟
صفا . نمیتونم و داشتم . خود فریبی رو راده دان میکنم ...

masoud908
01-08-2007, 14:55
ممنون .
دیدی داشت نصف عمرم بر باد میرفت :27:

صفا . نمیتونم و داشتم . خود فریبی رو راده دان میکنم ...
آهان...
خود فريبي چيكار ميكني؟!

Bahram1145
01-08-2007, 15:14
انسانهای با شخصیت....

با تشکر
دوست عزیز کتابی که چاب بیست و دوم رو هم رد کرده احتیاج به تبلیغ نداره من هم اگه تبلیغی از اون میکنم فقط به خاطر دوستان عزیز و بعد به خاطر علاقه ای که به اون دارم چون خودم چاپ هفتم کتاب دوم دکتر راهم دارم:20:

اگر آگاهانه و از روی اختیار آنچه را که مردم میخواهند و به آن نیاز دارند به آنها بدهید , هر کجا که بروند از شما و خوبیهای شما تعریف خواهند کرد:5:
امیدوارم شاد باشی :46:
مسعود جان خیلی ممنون از لطفت ولی یه مقدار مهربانتر برخود کنی ممنون میشم:46:

masoud908
01-08-2007, 15:17
دوست عزیز کتابی که چاب بیست و دوم رو هم رد کرده احتیاج به تبلیغ نداره من هم اگه تبلیغی از اون میکنم فقط به خاطر دوستان عزیز و بعد به خاطر علاقه ای که به اون دارم چون خودم چاپ هفتم کتاب دوم دکتر راهم دارم:20:

اگر آگاهانه واز روی اختیار آنچه را که مردم میخواهند و به آن نیاز دارند به آنها بدهید , هر کجا که بروند از شما و خوبیهای شما تعریف خواهند کرد:5:
امیدوارم شاد باشی :46:
مسعود جان خیلی ممنون از لطفت ولی یه مقدار مهربانتر برخود کنی ممنون میشم:46:

ديگه ميخواستيد بهش بگم دستتون درد نكنه !؟

Bahram1145
01-08-2007, 15:23
چون تازه بین جمع ما اومده این حرفهاشو رو حساب بی اطلاعی از صحبتهامون بذار :5:
البته تو هم حق داری .من قبول دارم:46:

اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

masoud908
01-08-2007, 15:26
چون تازه بین جمع ما اومده این حرفهاشو رو حساب بی اطلاعی از صحبتهامون بذار :5:
البته تو هم حق داری .من قبول دارم:46:

اغلب مردم تقریبا" به همان اندازه ای شاد هستند که انتظارش را دارند . قلم و رنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید و وارد آن شوید...>>>>>>>>

چون تازه وارد هست برعكس بايد صحبتش طوري ديگه باشه...

silent-assassin
01-08-2007, 19:36
اینم هدیه من برای محسن جون(البته یه سه چهار روزی دیره!!!)

متن کامل خونده های چاووشی(من اگه بلد نبودم شعرهای خوده شد را بنویسم باید چیکار میکردم!)

پ.ن:مقابله به مثل!
پ.ن 2:با دانلود منیجر بگیرید!

mtuning_co
02-08-2007, 01:27
من اصلا قصد توهین یا جسارت نداشتم...
فقط میخواستم یادتون بیارم که جمع شدن ما تو این تاپیک فقط برای محسن عزیزه نه هیچ موضوع دیگه
با این که مخالف نیستین؟

در ضمن مسعود جان وقتی اون تاپیک رو میدادم اصلا دست خودم نبود چون خون،خونمو میخورد. شمام برو یکم یاد بگیر تو یک جمع که همه از شما بزرگترن نباید دنبال نکته گرفتن باشی چون رشد تفکراتت رو زیر سوال میبری.... سعی کن بزرگتر از خودت باشی
اینم نگفتم که بخوام خدای نکرده خرابت بکنم

masoud908
02-08-2007, 08:56
اینم هدیه من برای محسن جون(البته یه سه چهار روزی دیره!!!)

متن کامل خونده های چاووشی(من اگه بلد نبودم شعرهای خوده شد را بنویسم باید چیکار میکردم!)

پ.ن:مقابله به مثل!
پ.ن 2:با دانلود منیجر بگیرید!
ميزاشتي ديگه سال ديگه تولدش ميدادي!‌«چشمك»
ممنون...

masoud908
02-08-2007, 08:59
من اصلا قصد توهین یا جسارت نداشتم...
فقط میخواستم یادتون بیارم که جمع شدن ما تو این تاپیک فقط برای محسن عزیزه نه هیچ موضوع دیگه
با این که مخالف نیستین؟

در ضمن مسعود جان وقتی اون تاپیک رو میدادم اصلا دست خودم نبود چون خون،خونمو میخورد. شمام برو یکم یاد بگیر تو یک جمع که همه از شما بزرگترن نباید دنبال نکته گرفتن باشی چون رشد تفکراتت رو زیر سوال میبری.... سعی کن بزرگتر از خودت باشی
اینم نگفتم که بخوام خدای نکرده خرابت بکنم
اشكال نداره...
خراب كه كردي «چشمك»

masoud908
02-08-2007, 09:05
«سنتوري» در بخش مسابقه جشنواره فيلم‌هاي موزيكال پراگ

سينماي ما- «سنتوري» آخرين ساخته داريوش مهرجويي به جشنواره‌ي فيلم پراگ مي‌رود.
اين جشنواره‌ فيلم موزيكال كه آبان ماه جاري برپا خواهد شد، "سنتوري" را براي بخش مسابقه و پاناراما پذيرفته است. به گفته‌ي فرامرز فرازمند تهيه‌كننده‌ي فيلم اين دعوت نامه‌ي شركت در اين جشنواره به تازگي بدست عوامل فيلم رسيده است. داريوش مهرجويي نيز در اين جشنواره حضور خواهد داشت.
سنتوري كه هجدهمين فيلم داريوش مهرجويي است با بازي بهرام‌رادان، گلشيفته فراهاني، مسعود رايگان، محمد سلوكي و نسرين مقانلو مقابل دوربين رفته است. گفتني است: "سنتوري" قرار بود سوم مرداد ماه به نمايش درآيد كه فعلا اكران آن به تعويق افتاده است.

منبع خبر : ايسنا

masoud908
02-08-2007, 10:35
سنتوري به دستور "بالا" توقيف شد

فيلم علي سنتوري آخرين ساخته داريوش مهرجوئي به دستور"بالا" توقيف شد وتعدادفيلم هاي توقيفي وزارت ارشاد به شش رسيد، درحاليکه از هم اکنون زمزمه توقيف دو فيلم ديگر هم شنيده مي شود.

به گزارش خبرنگار "روز" از تهران، علي سنتوري هجدهمين و آخرين فيلم داريوش مهرجوئي سه روز پيش از اکران عمومي درحاليکه کليه مجوزهاي لازم را دريافت کرده و تبليغات خياباني آن هم آغاز شده بود ناگهان توقيف و فيلمي از ايرج قادري جانشين آن شد.

خبر توقيف فيلم سنتوري از روز شنبه در بين اهالي مطبوعات پيچيد و چند خبرگزاري هم اقدام به درج آن کردند. اما دست اندرکاران که به تازگي حتي مجوز مواد تبليغاتي فيلم را هم گرفته بودند فکر نمي کردند معاونت سينمايي وزارت ارشاد زير مجوز هاي خود بزند، تا اينکه سردار صفارهرندي وزير ارشاد در جلسه فوق العاده اي که درآن داريوش مهرجوئي ومحمد رضا شريفي نيا مجري طرح حضور داشتند، خواستار تعويق نمايش فيلم شد.

بااينکه مهرجوئي و شريفي نيا تنها به ذکر همين خبر بسنده کرده اند، اما درمحافل سينمائي گفته مي شود صفارهرندي خبرتوقيف فيلم از "بالا" را به آنها ابلاغ کرده است.

رضا بهاري نويسنده سينمائي به "روز" گفت: "حساسيت دفتر رهبري به فيلم هنوز رفع نشده است و اين گمان که بر اساس گزارش جوادشمقدري منظور از نوازنده اي که شخصيت اصلي فيلم است رهبر جمهوري اسلامي است که شايعه تار زدن ايشان درميان مردم دهان به دهان مي شود، هنوز پا بر جا است. "

جواد شمقدري پيش از جشنواره فجر وقتي دريک جلسه خصوصي اين فيلم راديد، گفت نمايش اين فيلم فقط باردشدن از روي جنازه من ممکن است.

به گفته ژاله صفا نويسنده سينمائي به همين دليل نام فيلم از "علي سنتوري" به سنتوري تغيير کرد، اما بازهم ارشادبه بهانه هاي ديگري مانع نمايش فيلم شد وتنها در شب پاياني و براي از ميان بردن جنجال فيلم فقط يک سانس براي اهالي مطبوعات نمايش داده شد.

داريوش مهرجويي هم پس از پايان فيلم روي صحنه آمد و گفت: "نگران نباشيد مشکلي نيست و دوستان وزارت ارشاد قول داده اند پس از جشنواره فيلم مي تواند به شکل کامل به نمايش در آيد. "

پس از جشنواره و ناديده گرفتن عمدي فيلم، سنتوري توانست به طور مشترک با فيلم اخراجي ها(مسعود ده نمکي) جايزه بهترين فيلم تماشاگران را به خود اختصاص دهد و بهرام رادان هم جايزه اول بازيگري را دريافت کرد. مهرجويي تصميم گرفت فيلم را در نوروز 86 اکران کند، اما با اشکال تراشي هايي مواجه شد. بهانه جديد، صداي خواننده فيلم محسن چاوشي بود که ارشاد مي گفت صدايش مجوز ندارد و بايد خواننده را عوض کنيد. مهرجويي هم که در اين فيلم از در صلح وارد شده بود با اينکه مي دانست صداي چاوشي در موفقيت فيلم هجدهمش نققشي قابل توجه دارد، از صداي بهرام رادان بازيگر نقش اصلي فيلم استفاده کرد. پوستر اصلي فيلم هم که تصويرش دراين صفحه آمده است رد شد وپوستر ديگري بدون عکس گلشيفته فراهاني جاي آن راگرفت.

بعد از اين جرح و تعديل ها فيلم نيمه ارديبهشت پروانه نمايش گرفت و گروه پخش يعني دفتر هدايت فيلم عزم خود را جزم کردند که فيلم را در ابتداي مرداد ماه يعني آخرين فرصت پيش از شروع ماه رمضان اکران کنند. اما تنها سه روز به نمايش فيلم مانده بود که داريوش مهرجوئي خبربه تعويق افتادن فيلم را اعلام کرد.

روابط عمومي معاونت سينمايي ارشاد هم در گفت و گو با خبرگزاري فارس عدم نمايش فيلم را تاييد کرد. شوراي صنفي نمايش دست به کار شد و با جلسه اي فوق العاده فيلم محاکمه ساخته ايرج قادري را جايگزين سنتوري کرد.

فرامرز فرازمند يکي از تهيه کنندگان که آماده مي شد بعد از اکران عمومي فيلم براي نمايش آن در امريکا گروه سازنده را همراهي کند، لب به اعتراض گشود. او به ايسنا گفت: "مسلم آنست مسايل و مشكلات ديگري كه هيچ ارتباطي به فيلم سنتوري ندارد، به اين فيلم منتقل شده است؛ چگونه مي‌شود، فيلمي كه از ارديبهشت ماه پروانه نمايش دريافت كرده است و تا روز سه‌شنبه هفته‌ گذشته تمام مجوزهاي لازم براي تبليغات و بيلبورد به آن داده شده به يك‌باره فضا براي نمايش آن تغيير مي‌كند. اگر فيلم مشكلي داشت چرا پروانه نمايش دادند؟! مديران سينمايي به ما اعلام مي‌كردند كه فيلم را نمي‌توانيم به نمايش بگذاريم و فيلم توقيف است".

وي با يادآوري اينكه ضروري است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي حافظ منافع اهالي سينما باشد، پرسيد "چرا اين دستگاه دولتي پاي مجوزي كه به فيلم داده‌، نمي‌ايستد. "

او خبرداد: "با مشخص شدن تكليف نمايش فيلم سنتوري به‌همراه داريوش مهرجويي طي روزهاي آينده با اهالي رسانه‌ها گفت‌وگو خواهيم كرد. "

به گزارش خبرنگار "روز" از تهران با توقيف فيلم علي سنتوري تعداد فيلم هاي توقيفي به 6 عدد رسيد. پيش از اين و به بهانه هاي مختلف، فيلم هاي زيرتوقيف شده بودند: کارگران مشغول کارند(ماني حقيقي)، نيوه مانگ(بهمن قبادي)، آفسايد(جعفرپناهي)، يک شب(نيکي کريمي) و عصر جمعه(مونا زندي) درمحافل سينمائي تهران گفته مي شود فيلم هاي تسويه حساب(تهمينه ميلاني) و هميشه پاي يک زن در ميان است(کمال تبريزي)نيز در ليست توقيف قرار دارند.

BKM_MAHDI
02-08-2007, 10:38
مگه چي داره فيلمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن سنتوري فيلم دوم از نظر تماشاچيان شد نه مشترك با اخراجي ها.
اما در نظر كارشناسان جشنواره اول شدواخراجي ها دوم

masoud908
02-08-2007, 10:42
مگه چي داره فيلمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن سنتوري فيلم دوم از نظر تماشاچيان شد نه مشترك با اخراجي ها.
اما در نظر كارشناسان جشنواره اول شدواخراجي ها دوم
سنتوري اول شد ...اخراجي ها دوم...
خبرش برات بايد بيارم تا باور كني؟
اخطار نو هم مبارك///

BKM_MAHDI
02-08-2007, 10:45
خوب دقت كن :

در قسمت كارشناسي فيلم هاي جشنواره سنتوري اول و اخراجي ها دوم

در بخش انتخاب مخاطبان اخراجيها اول و سنتوري دوم

قربانت اگه خواستي پيشكشت كنم

masoud908
02-08-2007, 10:54
« سنتوری » اخراجی ها را به رده دوم فرستاد

سرانجام پس از هشت روز « اخراجی ها » به رده دوم رفتند و « ستوری » ساخته داریوش مهرجویی صدرنشین جدول آرای مردمی شد.
به گزارش فیلم نیوز رده بندی به صورت زیر است:

مسابقه سینمای ایران:
1 - سنتوری (داریوش مهرجویی) - 88.65 درصد
2 - اخراجی ها (مسعود ده نمکی) - 88.41 درصد
3 - روز سوم (محمدحسین لطیفی) - 77.67 درصد
4 - خون بازی (رخشان بنی اعتماد) - 72.56 درصد
5 - اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد) - 70.24 درصد
6 - پاداش سکوت (مازیار میری) - 68.21 درصد
7 - رییس (مسعود کیمیایی) - 67.32 درصد
8 - بچه های ابدی (پوران درخشنده) - 60.40 درصد
9 - پارک وی (فریدون جیرانی) - 51.05 درصد
10 - دست های خالی (ابوالقاسم طالبی) - 50.43 درصد
11 - پابرهنه در بهشت (بهرام توکلی) - 50.33

فیلم های غیر ایرانی:
1 - آخرین روزهای سوفی شول - 44.62 درصد
2 - مرد حصیری - 25.20 درصد
3 - بخشودگی - 23.55 درصد
4 - زندگی دیگران - 21.28 درصد
5 - هتل هاراباتی - 18.40 درصد

منبع: اختصاصی سینمانت

masoud908
02-08-2007, 10:55
خوب دقت كن :

در قسمت كارشناسي فيلم هاي جشنواره سنتوري اول و اخراجي ها دوم

در بخش انتخاب مخاطبان اخراجيها اول و سنتوري دوم

قربانت اگه خواستي پيشكشت كنم
حالا نميدونم چي ميگي؟

silent-assassin
02-08-2007, 14:36
سنتوري به دستور "بالا" توقيف شد

رضا بهاري نويسنده سينمائي به "روز" گفت: "حساسيت دفتر رهبري به فيلم هنوز رفع نشده است و اين گمان که بر اساس گزارش جوادشمقدري منظور از نوازنده اي که شخصيت اصلي فيلم است رهبر جمهوري اسلامي است که شايعه تار زدن ايشان درميان مردم دهان به دهان مي شود، هنوز پا بر جا است. "

جواد شمقدري پيش از جشنواره فجر وقتي دريک جلسه خصوصي اين فيلم راديد، گفت نمايش اين فيلم فقط باردشدن از روي جنازه من ممکن است.

میشه یکی این تیکه رو توضیح بده؟من نفهمیدم!
این آقای شمقدری کی هست؟ سنتوری چه ربطی داره به رهبر؟

masoud908
02-08-2007, 14:40
میشه یکی این تیکه رو توضیح بده؟من نفهمیدم!
این آقای شمقدری کی هست؟ سنتوری چه ربطی داره به رهبر؟
شمقدري مشاور هنري رييس جمهور هست...يه بار هم تو شب شيشه اي اومد كه رشيدپور نظرش در مورد فيلم سنتوري خواست گفت فيلم پنجاه پنجاهي هست...

nima_divone
02-08-2007, 14:48
ناراحت نشینا شرمنده منم طرفدارشم به خدا ولی نمیدونم چرا کسی که خودش اعتیاد داره میاد و واسه معتادا آهنگ میخونه ؟؟؟
شما میدونین چرا ؟؟؟

masoud908
02-08-2007, 14:57
ناراحت نشینا شرمنده منم طرفدارشم به خدا ولی نمیدونم چرا کسی که خودش اعتیاد داره میاد و واسه معتادا آهنگ میخونه ؟؟؟
شما میدونین چرا ؟؟؟
يو ها ها ها ها...
ديگه جك دسته اول سراغ نداري؟

masoud908
02-08-2007, 16:00
يك ReMix افتضاح ! از اهنگ ابراي پاييزي

ببينم bkm تو نيستي؟

BKM_MAHDI
02-08-2007, 16:16
« سنتوری » اخراجی ها را به رده دوم فرستاد

سرانجام پس از هشت روز « اخراجی ها » به رده دوم رفتند و « ستوری » ساخته داریوش مهرجویی صدرنشین جدول آرای مردمی شد.
به گزارش فیلم نیوز رده بندی به صورت زیر است:

مسابقه سینمای ایران:
1 - سنتوری (داریوش مهرجویی) - 88.65 درصد
2 - اخراجی ها (مسعود ده نمکی) - 88.41 درصد
3 - روز سوم (محمدحسین لطیفی) - 77.67 درصد
4 - خون بازی (رخشان بنی اعتماد) - 72.56 درصد
5 - اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد) - 70.24 درصد
6 - پاداش سکوت (مازیار میری) - 68.21 درصد
7 - رییس (مسعود کیمیایی) - 67.32 درصد
8 - بچه های ابدی (پوران درخشنده) - 60.40 درصد
9 - پارک وی (فریدون جیرانی) - 51.05 درصد
10 - دست های خالی (ابوالقاسم طالبی) - 50.43 درصد
11 - پابرهنه در بهشت (بهرام توکلی) - 50.33

فیلم های غیر ایرانی:
1 - آخرین روزهای سوفی شول - 44.62 درصد
2 - مرد حصیری - 25.20 درصد
3 - بخشودگی - 23.55 درصد
4 - زندگی دیگران - 21.28 درصد
5 - هتل هاراباتی - 18.40 درصد

منبع: اختصاصی سینمانت

بابا مردم اخراجي هارو اول كردن اينها چرت وپرته . اينقدر توي مجلس و وزارت دعوا بود تو نفهميدي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟