PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29

yoosef_st
07-12-2013, 20:53
آیا ما متعصب شدیم؟؟؟

یک:
پیج هوادارای چاووشی توی فیس بوق نظرسنجی گذاشته برای شعر "همسایه". 1.خوب، 2.متوسط، 3.ضعیف
اکثر رای ها به خوب بودن شعر هست
و هر چندتا در میون هم میبینیم که یکی اومده که چرا "عالی" نداریم، "فوق العاده" نداریم، "بی نظیر" نداریم و...

دو:
یکی از دوستان میاد توی بزرگترین انجمن فارسی زبان فارسی نقدی به شیوه خوندن چاووشی وارد میکنه

جوابها خیلی جالبه! بلا استثنا همه به دنبال تحقیر و زیر سوال بردن نقد هستن!
در طی 24 ساعت حتی یک دونه "جواب"!!! هم نمیبینم...

به عنوان یه هوادار دو آتشه محسن چاووشی میپرسم،
آیا این تعصب کوری که هوادارای چاووشی دچارش شدن، در نهایت خروجی خوبی خواهد داشت؟؟؟

آیا واقعا شعر همسایه شعر قوی یی هست؟
آیا این شعر برای محسن چاووشی، برای حسین صفا، شعر خوبی محسوب میشه؟؟؟

آیا تکرار این ترجیع بند:
دریا واسه کشتیای بی سرنشین جا نداره .................. پس من چرا غرق بودم؟ تهران که دریا نداره
بار ادبیاتی یی توی شعر ما داشته؟؟
آیا اصلا از این بیت چرت تر هم میشه سرود؟؟؟

بعله من قبول دارم، کلیت شعر بسیار زیباست.
من کلیت شعر رو واقعا خوب میدونم
تمامی ابیات جز این ترجیع بند، قطعا زیبا، پر احساس و پر معنا هستن
اما این بیت واقعا شعر ما رو نابود کرده!
این بیت یه وصله کاملا ناجور، کاملا زشت و کاملا خراب کارانه توی شعر ماست که کل شعر رو زیر سوال برده

و آیا حالا با یه نگاه بی طرفانه میتونیم شعر رو "خوب" بدونیم؟؟؟؟
================
یه نگاه بندازیم به تک آهنگ قبلی محسن چاووشی، آهنگ دوست داشتم:
شعر مثل اکثر شعرهای حسین صفا بی نقصه و پر معناست
آرایه های ادبی بسیار زیاد، بسیار دلنشین و بسیار پرمعنا کنار هم قرار گرفتن
و شعر کاملا یک دسته.
ترجیع بند بسیار زیباست و حس دلتنگی، غم و ناراحتی رو بسیار عمیق به مخاطب منتقل میکنه
و هر باز تکرار این ترجیع بند، حس کلی شعر رو عمیق تر هم میکنه
================

اما آیا محسن چاووشی باید دوبلور میشد؟ آیا روی صدای خودش هیچ فراز و فرود و کنترلی نداره؟؟؟
من این انتقاد رو اصلا وارد نمیدونم!
و به نظر من کسی که با کارهای چاووشی، خصوصا کارهای غمگینش کمی میونه داشته باشه هم با من هم نظر خواهد بود

کافیه نگاهی بندازیم به احساسی که چاووشی توی کارهایی مثل
مردم آزار، نگار، ستمگر، کو به کو، حریص و...
با صداش منتقل میکنه

و اگه بخام پام رو کمی فراتر هم بذارم، اینانتقاد رو برای خواننده شعرهایی مثل
عشق دوحرفی، تو که نیستی، چه کسی و در اوجش قطار
کاملا ناروا و حتی غرض ورزانه میدونم
===============

کاش سعی کنیم درست تشویق کنیم
و از اون مهمتر
درست انتقاد کنیم

و باور کنیم که با تعصب، فقط و فقط به خواننده محبوبمون ضرر میزنیم

ali_agha1981
07-12-2013, 22:37
نمیشه انکار کرد که تو بعضی آهنگها ، صدای محسن چاوشی اصلا دلچسب نیست...
متاسفانه صدای چاوشی اون انعطاف رو نداره که بخواد همه سبک ها رو امتحان کنه..و همه ی استایل ها رو بخونه..

پاپ.... پاپ راک ..... و سافت راک بنظرم به صداش میخوره..به شرطی که توش تحریرهای عجیب غریب نره که به صداش نمیاد..
یکی از دلایلی که آهنگ دوسِت داشتم اینقدر هیت شد و همه پسند بود اینه که صداش تو این آهنگ خیلی زیبا و دل نشین هست..
اگه این استایل خوندن رو ادامه بده قطعا موفقه و مردم بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنند...بنظرم صدا و استایل و لحن مناسب در خواندن ، پایه اصلیه و از شعر و ملودی و تنظیم هم مهمتره..

3Dmajid
08-12-2013, 12:14
و هر چندتا در میون هم میبینیم که یکی اومده که چرا "عالی" نداریم، "فوق العاده" نداریم، "بی نظیر" نداریم و...

تووو اینکه تعصب الکی گریبان گیر خیلی از طرفدارای خوننده های مختلف هست شکی نیس اما اینکه یکی بیاد بگه مثلا چرا عالی نداریم دلیل نمیشه داره تعصبی قضاوت میکنه. شاید اون اینقد این آهنگ رو دوست داره که به نظرش بی نظیره و دوست داشته توی لیست نظر سنجی بی نظیر هم باشه !!

جوابها خیلی جالبه! بلا استثنا همه به دنبال تحقیر و زیر سوال بردن نقد هستن!

من خیلی محترمانه جواب دوستمون رو دادم و اصلا دنبال تحقیر یا زیر سوال بردن نبودم.

آیا اصلا از این بیت چرت تر هم میشه سرود؟؟؟

واقعا بیت چرتی نیس ...

منظور از دریا عشقه ...

شاعر تهران رو شهری بی روح و عشق توصیف کرده.

banii
08-12-2013, 12:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من چند سال پیش تو پلاژ متل قو دیده بودم که اوضاش داغون بود؛ولی اصلا خوشم نمیاد از این بحث های خاله زنکی...

آاقا...یه سوال.به جز ترک ستمگر؛ترک ورژن جدید(تنظین مجدد و تو همون سبک هاوس) پخش شده؟؟!!!
بیشتر توضیح بدید .

چیزای سنگین تر هم میزنه یا فقط سیگار ؟
من عاشق همین بحثای خاله زنکی ام :n02: .

ebibarati
12-12-2013, 12:09
آهنگ قشنگی بود من که باهاش حال کردم جدایی از این همه نقد که براش نوشتن
مخصوصا این تیکه که میشه
قلبم مثه گوش ماهی با موج موهات رفیقه
عشق من این تنگ کوچیک , کوچیکه اما عمیقه

ali_agha1981
13-12-2013, 11:58
به بهانه‌ی انتشارِ تک‌آهنگِ «همسایه» از محسن چاوشی

یک پدیده‌ی پایدار

[ آرش افشار ]

منتقد موسیقی

پدیده‌های موسیقی ما اغلب شهاب‌وارند. درخششی ناگهان و نظرگیر و بعد خاموشی و فراموشی. به‌ویژه در دورانِ مصرف‌گرایی و تنوع‌خواهی، این ناگهانگی و افول بیشتر هم اتفاق می‌افتد. نیازی به شمارش و نام بردن نیست؛ مروری بر چهره‌های درخشانِ همین چند ساله‌ی گذشته، به خوبی گویای این واقعیت است.اما در میان این آمدگان و رفتگان، صدایی هست که مانا بوده و شنیدنی‌تر هم شده است. به عکسِ پدیده‌های دیگر که عموماً به طیفی خاص از مخاطبان محدود بوده‌اند، گستره‌ی وسیعی از شنوندگان موسیقی را با خود همراه کرده و با خطر کردن و پرهیز از تکرارِ تجربه‌های موفق، همواره دریچه‌هایی تازه رو به مخاطبان گشوده است....

خواننده‌ای که زمانی بوی تقلید از کارش شنیده می‌شد، حالا از الگوی آن زمان‌اش پیشی گرفته و هرچند مَرکبِ ملودی‌سازی‌اش سر در همان آبشخور دارد و شعرمحوری را هم از آنجا به یادگار نگه داشته، اما تجربه‌هایی نو در گونه‌های موسیقیایی و پیشروی در شعر و بیان، امروز خواننده‌ای متفاوت را پیشِ روی ما می‌گذارد. خواننده‌ای که وقتی «بازارِ خرمشهر» و «غیرِمعمولی» را هم می‌خواند، تألیفِ خودش را دارد.

میزان و گستردگی شنوندگانِ «محسن چاوشی» و اثرگذاری‌اش در اجرا، تنها با یکی از خوانندگانِ ایرانی قابلِ مقایسه است که اتفاقاً او هم صدایی استاندارد (با معیارهای کلاسیک) ندارد و بخشِ بزرگی از شهرت‌اش به ویژگی‌های کلامی آثارش برمی‌گردد. تنها همین دو خواننده (در موسیقی پاپ) هستند که از مرزهای طبقاتِ فرهنگی و اقتصادی گذشته‌اند و مخاطبان‌شان طیفی گسترده از روشنفکرانِ جامعه تا پایین‌ترین سطوحِ اجتماع را در بر‌می‌گیرد. جایگاهی حساس که حفظِ آن در جامعه‌های نامتوازن و طبقاتی، بسیار دشوار می‌نماید و البته مسئولیت‌هایی را نیز به همراه دارد.

اما «چاوشی» علاوه بر توجه به کلام، اخیراً نگاهِ نوجوتری نیز به موسیقی پیدا کرده و سعی می‌کند قالب‌ها و سبک‌های تازه‌تر و کمتر تجربه شده را نیز با ملودی‌هایش بیامیزد. در کارهای اخیرِ او، به‌خصوص رنگ‌و‌بوی موسیقی راک و الکترونیک بیشتر شده و این گستردگی تا تجربه‌ی داب‌ستپ در تلفیق با شعرِ کلاسیکِ فارسی پیش می‌رود (قطعه‌ی «غلط کردم» از آلبومِ «من خود آن سیزدهم»).

«محسن چاوشی» به تازگی تک‌آهنگی به نامِ «همسایه» را منتشر کرده است. اثری که به لحاظ شعری، ادامه‌ی منطقیِ «قطار» (کارِ دیگر «حسین صفا») است و در موسیقی به سبکِ رِگه نزدیک شده است. «قطار» برای بسیاری از مخاطبانِ شعرشناس و اهلِ موسیقی، نقطه عطفی در کارنامه‌ی چاوشی محسوب می‌شود و جالب اینکه در عینِ حال توانسته شنوندگانِ عام‌تر را هم درگیرِ خود کند. به نظر می‌رسد موفقیت این تجربه، خواننده را به بازآفرینیِ چنین فضایی ترغیب کرده است؛ هرچند «همسایه» نقاطِ ضعفی دارد که آن را کمی پایین‌تر از «قطار» نگه می‌دارد. شاید مهم‌ترین مشکلِ «همسایه» عدمِ تطابقِ کاملِ شعر با موسیقی (به‌خصوص تنظیم) باشد. هر چه‌قدر که شعرِ کم‌و‌بیش سوررئالِ «قطار» با موسیقی امبینت الکترونیکِ «کوشان حداد» متقارن و مأنوس است، ترانه‌ی «همسایه» که حال‌و‌هوایی مشابه دارد، به قالبِ رِگه نمی‌چسبد. اصولاً موسیقیِ رِگه، شعرهایی آسان‌فهم‌تر (حول‌و‌حوشِ زندگیِ روزمره و اغلب انتقادی و اعتراضی) را طلب می‌کند و انگار تابِ سنگینی و پیچیدگی کلامی را ندارد. شاید توجه بیشتر به کلامِ نمونه‌های اصیلِ رِگه (و حتی کارهای «سینا حجازی» که اتفاقاً به «چاوشی» نزدیک هم هست) به انتخابِ فضایی بهتر برای این شعر و کلامی مناسب‌تر برای این نوع موسیقی منجر می‌شد. اما در هرحال تلاش‌هایی از این دست، هرچند که آزمون و خطاهایی این‌گونه را همراه داشته باشد، در محدوده‌ی به تکرار و اشباع رسیده‌ی موسیقی ما، قابلِ تقدیر و نویدبخش است.

بی‌تردید حضورِ «حسین صفا» که در میانِ ترانه‌سرایانِ امروزی اگر نه برترین، حتماً یکی از سه‌تای نخست است، تأثیری جدی در این نوآوری‌ها دارد. «صفا» این قابلیت را دارد که در عینِ حفظِ شاعرانگی و استفاده از عناصرِ موردِ پسندِ مخاطبِ ایرانی، نوآفرینی کند و به‌سوی گوشه‌های دیده‌نشده و فضاهای مغفول مانده سرک بکشد. در واقع این ویژگی، تکمیل‌کننده‌ی نوگرایی‌های «چاوشی» و عنصری ضروری برای وارد شدن به ساخت‌ها و گونه‌های تازه و امروزی است. در کنارِ این ترکیبِ درست (ترانه‌سرا و ملودی‌ساز-خواننده) نیاز به یک موسیقیدانِ کاربلد هم احساس می‌شود. برخی از تنظیم‌های اخیرِ «چاوشی» نشان می‌دهد که خودِ او هم تا حدودی می‌تواند این جای خالی را پُر کند، اما پیرویِ او از بازارِ موسیقی، در انتخابِ تنظیم‌کننده‌های مختلف (هرچند باعثِ تنوعِ موسقیایی در کارهای او شده)، مانعِ انسجام و رسیدنِ به یک سبک و رویکردِ قابلِ تشخیص می‌شود. چیزی که شاید در آشفته‌بازارِ موسیقیِ پاپِ ایران، چندان ضروری به نظر نرسد؛ اما برای خواننده‌ای در این جایگاه، کامل‌کننده و ارتقاءدهنده است.

منبع:
اختصاصي سایت موسيقي ما

مصطفی
17-12-2013, 19:38
اطلاع رسانی :

تصادفا، شب يلدا "وصيت نامه" را تقديم ميكنم
پیج محسن

====
وصیت نامه :

اگرکسی شب سرما به ابرها زدو گم شد مرا به یاد بیارید
وبا ستاره ی چشمم برای راه بلدها نشانه ای بگذارید

برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید مرا شمرده بخوانید
برای خاکسپاری تمام باغچه ها را به مادرم بسپارید

دودانگ پیرهنم را دوپاره ازکفنم را به چشمهام بدوزید
سپس ملال تنم را دوبال پر زدنم را دراین کفن بگذارید

لباس گرم بپوشید به این اتاق مبادا بهارآمده باشد
کدام فصل من ازسال؟! مصممید که امسال سر از کدام درآرید؟

به همسری که ندارم به نقل قول بگویید چه دوست داشتنی بود
شما!آهای شماها! شماکه همسرخود را همیشه دوست ندارید!

برادران عزیزم! شمیم ملحفه هایش کنار میزشما بود
پدرعزیز شما بود کسالت پدرم را مگربه یاد ندارید؟!

به خواهران صبورم خبردهید که "یلدا" تصادفا شب فرداست
تولدم شب یلداست مقدراست که فردا بدون وقفه ببارید

زیاد امید ندارم که ازتپیدن قلبم گلی دوباره بروید
مگربهار که سرشد کنارسنگ مزارم دلی دوباره بکارید

کدام قله کدام اوج؟ منی که اینهمه کوهم از این جهان به ستوهم
من ازشکار نکردن شما ازاینکه شکارم نبوده اید شکارید

غروب شد همه رفتند در ایستگاه کسی نیست چه خوب شد همه رفتند
چه ساده اید که دایم کنار این چمدانها درانتظارقطارید

به این اتاق مبادا بهارسر زده باشد... بهارسرزدو سرشد
خروس خوان سحرشد ستاره های من آیا خیال خواب ندارید؟؟؟؟

-------------------------------------------------------------------

stealer
17-12-2013, 20:19
متنش خیلی قشنگه فقط اینو چجوری میخواد بخونه؟:n04:

مصطفی
17-12-2013, 20:38
متنش خیلی قشنگه فقط اینو چجوری میخواد بخونه؟:n04:
مثل اینکه بیشتر وکال هست
مثل آهنگ " قطار "

ویرایش :
شعر هم فکر کنم از حسین صفا هست

3Dmajid
17-12-2013, 22:07
شعرشو کی گفته ؟

فک کنم باید منتظر یه شاهکار باشیم :n04:

yoosef_st
17-12-2013, 22:39
شعرش که از حسین صفاست
و یه چیزی فراتر از همه شعرهاییه تا حالا دیدم...

فقط امیدوارم تنظیمش کار یه آدم نا وارد نباشه
به کوشان حداد فکر کنیم؟؟

مصطفی
17-12-2013, 22:52
به کوشان حداد فکر کنیم؟؟

خدا کنه که با کوشان حداد باشه ، مثل قطار باشه عالی میشه

.aydin.
17-12-2013, 22:59
دوستان اگه کسی میدونه لفطا بگه که آلبوم جدید داده بیرون یا نه؟
خیلی دنبال کارای جدیدش گشتم اگه میشه بگین جدید ترین کارش کدوم بوده :n17:

MMM52
18-12-2013, 05:58
سلام ب همه بعد از مدتها...

چند نکته در مورد وصیت نامه:
این آهنگ اول قرار بود تو آلبوم باشه ولی انگار برای مجوز به ارشاد فرستاده نشده...

کوشان هم مدتهاس به گفته محسن خبری ازش نیست و تنظیمش با خود محسنه...

در مورد خوندنشم خود محسن گفته بدون ریتم خوندمش یعنی کار بیشتر شعر و صدا محوره و فضای خلوتی داره احتمالا...

3Dmajid
18-12-2013, 11:19
تنظیمای خود محسن بهتره باو :n07:

MOHAMMAD2010
18-12-2013, 12:04
در مورد خوندنشم خود محسن گفته بدون ریتم خوندمش یعنی کار بیشتر شعر و صدا محوره
آخه به شعرشم آدم نگاه میکنه نمیشه ریتم خاصی داشته باشه ! ولی خیلی قشنگه

yoosef_st
18-12-2013, 21:22
تیغ دو لبست دیگه
یا یه گندی میزنه که از خاطمون نره
یا یه یادگاری واسمون میسازه که شب یلدای امسال تا آخر عمر تو ذهنمون بمونه

ولی به نظر من بدترین اشتباه محسن اینه که کارش با کوشان حداد رو کمتر کنه
واقعا بهترین آثار محسن با تنظیمهای کوشان حداد شکل گرفته

Kurosh
18-12-2013, 23:13
شعر خوبیه، ولی اصلاً با اون حالت حرف زدن و بدون ریتم خوندنش حال نمی‌کنم

یعنی به خاطر همین قضیه بدبینم به این آهنگ

حالا باید بیاد و بشنویم، بعد نظر بدیم

MMM52
19-12-2013, 14:43
انتشار آهنگ دو سه روزی به تاخیر افتاد..

علتش هم به گفته محسن تولد حسین صفاس و چون کار فضای خیلی غمگینی داره و موضوعش هم طوریه ک به صلاح نیست الان بیاد...

سبک کار هم space هست..

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

MOHAMMAD2010
19-12-2013, 15:51
انتشار آهنگ دو سه روزی به تاخیر افتاد..

علتش هم به گفته محسن تولد حسین صفاس و چون کار فضای خیلی غمگینی داره و موضوعش هم طوریه ک به صلاح نیست الان بیاد...

سبک کار هم space هست..

یعنی اینا تازه فهمیدن یلدا شبه شادیه !؟ قبلا نمیدونستن که گفتن شب یلدا !؟

MMM52
19-12-2013, 16:11
یعنی اینا تازه فهمیدن یلدا شبه شادیه !؟ قبلا نمیدونستن که گفتن شب یلدا !؟

بحث سر شاد بودن شب یلدا نیس بخاطر تولد حسین صفا جالب نیست آهنگی با مضمون وصیت نامه بیاد اینو خود محسن گفته..

خبر جدید:
تنظیم وصیت نامه با بهروز صفاریانه ب نظرم همینم علت تاخیرشه...

ali_agha1981
19-12-2013, 21:35
حالا که شب یلدا نمیاد...امیدوارم بیشتر تاخیر بخوره و کار دیرتر منتشر بشه. چون محسن چاوشی تازه تک آهنگ داده..لوث میشه..
به نظرم به صلاح نیست که هیچ خواننده ای زود به زود کار بده بیرون....:n27:

3Dmajid
19-12-2013, 23:47
به تنظیم بهروز و این شعر حسین صفا و خوندن محسن حتما یه کار شاهکار میشه :n04:

yoosef_st
20-12-2013, 11:23
حالا که شب یلدا نمیاد...امیدوارم بیشتر تاخیر بخوره و کار دیرتر منتشر بشه. چون محسن چاوشی تازه تک آهنگ داده..لوث میشه..
به نظرم به صلاح نیست که هیچ خواننده ای زود به زود کار بده بیرون....:n27:

اوهوم من با این حرف موافقم

stealer
29-12-2013, 15:02
ریمیکس اهنگ قطار هم اومده اصلا جالب نبود به نظر من :n23:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](%20Kawoos%20Hossein%20Remix%20)/Mohsen%20Chavoshi%20-%20Train%20(%20Kawoos%20Hossein%20Remix%20).mp3

Altairezio
29-12-2013, 21:05
دوستان اون آهنگ شب یلدا چی شد .....؟!
نرفت تو باقالیا؟!:n02:

MMM52
30-12-2013, 01:19
سلام...

تو مرحله ی تنظیم و میکسه فعلا احتمالا تو این ماه بیاد...

ebibarati
03-01-2014, 00:23
اگه نیاد بهتره چون 2 ماده دیگه آلبوم میاد بذار یه کم طرفدارا تشنه باشن که خوب بچسبه

ebibarati
09-01-2014, 11:57
محسن چاووشی: «تا به حال چیزی از شما نخواسته‌ام، اما میثم تا عید فرصت دارد، و گرنه می‌میرد...» / در انتظار یاری مردم ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MCSE MAN
17-01-2014, 19:20
شعرها با چند اصلاحيه كوچك مجوز گرفتن
محسن چاوشی

stealer
17-01-2014, 20:30
خوب به نظر میرسه که وصیت نامه هم نمیاد و قراره که با البوم بیاد
سریال شاهگوش رو هم قبول نکرده و گفته میخواد با یک فیلم سینمایی همکاری کنه احتمالا:n16:

hosein44
26-01-2014, 18:50
واقعا که کارش درسته خیلی دوسش دارم

stealer
26-01-2014, 20:59
خواننده آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» پس از ماه‌ها سکوت در گفتگو با «موسیقی ما» از آخرین فعالیت‌هایش گفت

محسن چاوشی: همه سعی‌ام انتشار آلبوم تا آخر امسال است
موسیقی ما – برنده عنوان برترین آلبوم موسیقی پاپ از نگاه مردم و مخاطبان موسیقی در نخستین جشن سالانه «موسیقی ما»، پس از ماه‌ها سکوت سرانجام در گفتگویی کوتاه با سایت «موسیقی ما»، از آخرین فعالیت‌هایش سخن گفت.

«محسن چاوشی» که این روزها به شدت درگیر کار روی آلبوم جدید خود است و انتشار سینگل «همسایه»، آخرین فعالیت رسمی او به حساب می‌آید، درباره روند تولید و اخذ مجوز آلبوم جدیدش «پاروی بی‌قایق» به «موسیقی ما» گفت: «به صورت فشرده و شبانه‌روزی مشغول کار کردن روی آلبوم هستیم و همه دغدغه‌مان این است که هر چه زودتر مراحل تولید را بگذرانیم و کارها را آماده کنیم.»

«چاوشی» درباره پیش‌بینی‌اش از زمان انتشار آلبوم جدید نیز توضیح داد: «همه سعی ما این است که آلبوم حتماً تا آخر امسال منتشر شود. اما برخی اتفاقات باعث شده که کارها طبق برنامه پیش نرود و همین اتفاقات اگر به همبن منوال پیش بروند، شاید انتشار آلبوم به اوایل سال 93 موکول شود.»
خواننده «من خود آن سیزده‌ام» در توضیح این موانع گفت: «متاسفانه برخی اصلاحیه‌ها در بخش شعرهای آلبوم باعث شده که فعلاً دست نگه داریم. مثلاً یکی از اصلاحیه‌ها در مصرعی از شعرهای آلبوم است که شاید از آن بشود به عنوان یکی از اصلی‌ترین ابیات آلبوم نام برد و همین اتفاقات کمی مشکل‌ساز شده است. در حال مذاکره و رایزنی با مسئولین محترم هستیم تا بتوانیم هرچه زودتر با حل این مشکلات، با سرعت بیشتری مراحل تولید اثر را به پیش ببریم.»

«محسن چاوشی» همچنین درباره همکارانش در تولید این آلبوم توضیح داد: «فعلاً فقط حضور «بهروز صفاریان» و «حسین صفا» قطعی شده است. هنرمندان دیگری هم هستند که افتخار دارم از حضورشان در این آلبوم استفاده کنم که به محض قطعیت همکاری با ایشان، اسامی آنها را اعلام خواهم کرد.»

«چاوشی» در انتهای صحبت‌هایش درباره سوال همیشگی دوستدارانش مبنی بر زمان اجرای اولین کنسرت‌اش گفت: «فعلاً دغدغه من آلبوم است نه کنسرت! ولی قطعاً اگر تصمیم جدیدی در این باره اتخاذ شده، با اطلاع‌رسانی صحیح، آن را در اختیار همه قرار خواهم داد.»

گفتنی است «محسن چاوشی» سال گذشته با آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» توانست نظر مساعد بسیاری از مخاطبان و منتقدین موسیقی را به خود جلب کند و با همین آلبوم اکثر جوایز بخش مردمی آلبوم‌های پاپ را از آن خود کرد.

منبع:
اختصاصی موسیقی ما

نویسنده:

بهمن بابازاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebibarati
27-01-2014, 13:46
ساخت تیتراژ پایانی "وام عسل" با صدای محسن چاوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ساخت تیتراژ پایانی فیلم سینمایی "وام عسل" با صدای محسن چاوشی به پایان رسید و این فیلم آماده نمایش شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"فرید ولی زاده" تهیه کننده فیلم سینمایی "وام عسل" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران گفت: ساخت تیتراژ فیلم سینمایی "وام عسل" با صدای "محسن چاوشی" به پایان رسید و این فیلم آماده پخش شد.

وی ادامه داد: این فیلم از اواخر اردیبهشت ماه 92 کلید خورد و بعد از 30 جلسه فیلمبرداری در جنوب شهر، شهرک غرب، فلکه دوم صادقیه و راه آهن و فیلمبرداری سکانسهای تیتراژ در خرداد ماه 92 به اتمام رسید و مراحل فنی فیلم به خاطر حساسیت‌ها در پردازش موضوع نزدیک به شش ماه به طول انجامید.

این تهیه کننده این فیلم با مضمون اجتماعی در قالب طنز موقعیت، در نهایت سادگی به مسائل و مشکلات زندگی در کلان شهر تهران می‌پردازد.

"وام عسل" قصه محمود ویزیتور پخش فیلم‌های خانگی است که با دریافت وام برای بردن همسرش گلی به ماه عسل با مشکلاتی روبرو می‌شود.

گفتنی است، "فریدون زاده"، "علیرضا اوسیوند"، "حدیثه تهرانی"، "محمد شیری"، "مهدی امینی خواه"، "خشایار راد"، "شهین تسلیمی"، "حسین سلیمانی"، "کیمیا باباییان"، "لادن سلیمانی"، "محسن حاجیلو"، "فرحناز منافی ظاهر"، "هدایت‌الله سجادی"، "حامد تهرانی"، "فرج الله گل سفیدی"، "کیوان ملک مطیعی"، "سعید فخاری"، "سونیا اسپهرم"، "کیانوش گرامی" و "سحر قریشی" از بازیگران این اثر هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

stealer
27-01-2014, 14:06
ساخت تیتراژ پایانی "وام عسل" با صدای محسن چاوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساخت تیتراژ پایانی فیلم سینمایی "وام عسل" با صدای محسن چاوشی به پایان رسید و این فیلم آماده نمایش شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"فرید ولی زاده" تهیه کننده فیلم سینمایی "وام عسل" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران گفت: ساخت تیتراژ فیلم سینمایی "وام عسل" با صدای "محسن چاوشی" به پایان رسید و این فیلم آماده پخش شد.

وی ادامه داد: این فیلم از اواخر اردیبهشت ماه 92 کلید خورد و بعد از 30 جلسه فیلمبرداری در جنوب شهر، شهرک غرب، فلکه دوم صادقیه و راه آهن و فیلمبرداری سکانسهای تیتراژ در خرداد ماه 92 به اتمام رسید و مراحل فنی فیلم به خاطر حساسیت‌ها در پردازش موضوع نزدیک به شش ماه به طول انجامید.

این تهیه کننده این فیلم با مضمون اجتماعی در قالب طنز موقعیت، در نهایت سادگی به مسائل و مشکلات زندگی در کلان شهر تهران می‌پردازد.

"وام عسل" قصه محمود ویزیتور پخش فیلم‌های خانگی است که با دریافت وام برای بردن همسرش گلی به ماه عسل با مشکلاتی روبرو می‌شود.

گفتنی است، "فریدون زاده"، "علیرضا اوسیوند"، "حدیثه تهرانی"، "محمد شیری"، "مهدی امینی خواه"، "خشایار راد"، "شهین تسلیمی"، "حسین سلیمانی"، "کیمیا باباییان"، "لادن سلیمانی"، "محسن حاجیلو"، "فرحناز منافی ظاهر"، "هدایت‌الله سجادی"، "حامد تهرانی"، "فرج الله گل سفیدی"، "کیوان ملک مطیعی"، "سعید فخاری"، "سونیا اسپهرم"، "کیانوش گرامی" و "سحر قریشی" از بازیگران این اثر هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران
این خبر توسط خود محسن تکذیب شده
فیلم درجه دو و سه هست

stealer
27-01-2014, 14:13
اقا مثل اینکه این البوم تا اخر امسال قطعی میاد و اقای بابازاده هم این مصاحبه رو از خودش نوشته و مصاحبه ای در کار نبوده
عجب شیر تو شیری شده خدایی ادم نمیدونه به کدوم خبر گذاری و وبسایت اعتماد کنه
در کل البوم مشکلی واسه مجوز نداشته و خود محسن هم قبلا اعلام کرده بود که البوم با تغییرات جزئی مجوز گرفته

مصطفی
29-01-2014, 20:33
"چ" فیلمــی از ابراهیـــم حاتمی کیا

تیتراژ
با ملودی و صدای "محسن چاووشی"

به محض_ قطعی شدن این پروژه
اطلاعات تکمیلی و دقیق ارائه خواهد شد
پیج محسن
=========

خدا کنه که قطعی بشه
هم محسن خوننده قابلی هست ( خیلی قابل ! ) هم از حاتمی کیا میشه اتنظار یه فیلم عالی رو داشت

Altairezio
29-01-2014, 20:46
دوستان کلا" دیگه خبری از اون ترک شب یلدا نیست دیگه؟!
آلبوم کجای کاره؟!
کی منتشر میشه؟!
مجوز گرفته دیگه ایشاللا؟!

Mehdi.M2
29-01-2014, 21:19
دوستان کلا" دیگه خبری از اون ترک شب یلدا نیست دیگه؟!
آلبوم کجای کاره؟!
کی منتشر میشه؟!
مجوز گرفته دیگه ایشاللا؟!

ترك شب يلدا همون ترك همسايه بود كه منتشر شد .. آلبوم هم داره جمع ميشه .. ديزور تو يه مصاحبش گفته بود كه به چند بيت از شعراي آلبومش گير دادن كه داره اونارو اصلاح مي كنه .. بعد گفته بود كه داره سعي مي كنه آلبوم رو تا آخر سال بده اما چشش آب نميخوره كه تا اونموقع ها تموم بشه و شايد اوايل 93 آلبوم اومد ...

stealer
29-01-2014, 23:09
ترك شب يلدا همون ترك همسايه بود كه منتشر شد .. آلبوم هم داره جمع ميشه .. ديزور تو يه مصاحبش گفته بود كه به چند بيت از شعراي آلبومش گير دادن كه داره اونارو اصلاح مي كنه .. بعد گفته بود كه داره سعي مي كنه آلبوم رو تا آخر سال بده اما چشش آب نميخوره كه تا اونموقع ها تموم بشه و شايد اوايل 93 آلبوم اومد ...
داداش اون مصاحبه ساختگی بود که اقای بابازاده از خودشون ساخته بودن و مصاحبه به محسن ربطی نداره
البوم هم به احتمال خیلی زیاد تا اخر امسال قراره بیاد و مشکل زیادی هم واسه مجوز نداشته به جز چند تا قسمت کوچیک
اون ترک شب یلدا هم همسایه نبود
ترک همسایه 1 ماه قبل از شب یلدا بیرون اومد!!!
اسم اون ترک وصیت نامه بود که قرار شده با خود البوم بیرون بیاد
منبع همه حرفای بالا هم فیس بوک محسن هست:n16:

gmuosavi
30-01-2014, 00:24
"چ" فیلمــی از ابراهیـــم حاتمی کیا

تیتراژ
با ملودی و صدای "محسن چاووشی"

به محض_ قطعی شدن این پروژه
اطلاعات تکمیلی و دقیق ارائه خواهد شد
پیج محسن
=========

خدا کنه که قطعی بشه
هم محسن خوننده قابلی هست ( خیلی قابل ! ) هم از حاتمی کیا میشه اتنظار یه فیلم عالی رو داشت

خبر "کافه سینما": چاووشی برای "چ" حاتمی‌کیا می‌خواند

کافه سینما-سرویس موسیقی-مصطفی امامی: حضور محسن چاووشی در جشنواره فیلم فجر...

اطلاعات رسیده به خبرنگار "کافه سینما" حاکی از آن است که محسن چاووشی برای فیلم "چ" ابراهیم حاتمی کیا خواهد خواند.

با توجه به موفقیت او در نخستین اثر سینمایی‌اش سنتوری و همینطور تجربه این موزیسین محبوب در جنگ، همکاری او و حاتمی کیا می‌تواند نویدبخش اثر خوب و دلنشینی باشد. کافه سینما در روزهای آینده در گفت‌و‌گویی با چاووشی جزییات بیشتری از این اتفاق در اختیار شما خواهد گذاشت...

-------------

خود محسن چاووشی هم توی پیجش نوشه : "چ" !
یعنی یه جورایی تایید کرده

مصطفی
31-01-2014, 07:46
رفقا مثل اینکه تیتراز به قطعیت رسید :

"چ"
فیلمی از ابراهیـــــم حاتمی کیا
موسیقی_ تیتراژ: محسن چاووشی
موسیقی_ متن: فردین خلعتبری

سعید راد
فریبرز عرب‌نیا
مریلا زارعی
بابک حمیدیان در "چــ"

روایتی از دو روز زندگی_ دکتر چمران

پیج محسن

gmuosavi
03-02-2014, 13:49
اظهار بی اطلاعی حاتمی کیا از همکاری با چاووشی !

روزنامه جام جم

در صف ورود به سالن نمایش هم چند جمله ای با ابراهیم حاتمی کیا همکلام شدم و جالب این که با وجود انتشار خبری وسیع در رسانه ها مبنی بر آهنگسازی و خوانندگی محسن چاووشی در فیلم «چ»، خود حاتمی کیا نسبت به این خبر و همکاری، اظهار بی اطلاعی کرد اما مهم ترین بحث ها و حاشیه ها مربوط به پرسش و پاسخ خبرنگاران با رخشان بنی اعتماد سازنده فیلم «قصه ها» بود.

abdolahe
03-02-2014, 14:27
البوم کی میاد پس ؟ :(

stealer
03-02-2014, 14:53
اظهار بی اطلاعی حاتمی کیا از همکاری با چاووشی !

روزنامه جام جم

وبسایت خود این فیلم هست و همکاریش با محسن چاوشی هم اعلام شده همچنین در فیسبوک منتسب به این فیلم هم اسم ایشون هست
در کل روزنامه ی جام جم اصلا منبع معتبری نیست
اینم ادرس وبسایت رسمی فیلم چ

Greedy
03-02-2014, 16:04
حاتمی کیا : چاوشی فیلم چندبار دید و تحت تاثیر قرار گرفت
کارگردان «چ» افزود: محسن چاوشی فیلم را چندبار دید و تحت تاثیر قرار گرفت و خواستیم که نه کاری تبلیغاتی برای ما یا تیتراژ اما کاری مرتبط با شهید چمران نیز بخواند. قرار نبود از اول هم برای ما تیتراژ بخواند اما خواستم که قطعه ای را دراین ارتباط و جدا از فیلم هم تولید کند.

a.f.h
04-02-2014, 08:15
البوم کی میاد پس ؟ :(

اسفند مياد دوست عزيز

Greedy
05-02-2014, 15:30
قضیه فیلم چ هم جالبه
تو نشست خبری خود حاتمی کیا تکذیب میکنه خواندن تیتراژ فیلم چ توسط چاوشی رو :

ولی سایت فیلم چ چیز دیگه ای گفته :n02:

کلا یه خط در میون خبر میاد تایید و تکذیب میشه

anita.blue
05-02-2014, 16:07
امیدوارم که این تیتراژ یه اثر استثنایی و به یادماندنی بشه.چون اقای حاتمی کیا عزیز نشون داده برای هنر و کارش ارزش قائله و آقای چاوشی هم ثابت کرده کارای دلی را عالی میخونه.من اصلا طرفدار محسن چاوشی نیستم ولی اعتراف میکنم (دور از چشم داداش عشق چاوشی ام!!) بعضی کاراش بدجور به دلم نشسته.مخصوصا این ترانه :به تو فکر کردم....به تو آره آره .....به تو فکر کردن عجب حالی داره........:n12:

Greedy
05-02-2014, 16:28
Mohsen Chavoshi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علاج واقعه قبل از وقوع
به دليل طرح ادعاهايي سراسر وارونه و كذب درباره نحوه همكاري بنده با پروژه چ، در نشست مطبوعاتي اين فيلم در جشنواره، بهتر است كماكان سنتوري اولين و آخرين تجربه ام در سينما باشد.

Greedy
14-02-2014, 15:34
شماره ۴۶ حاشیه فردا روی دکه ها

سینا حجازی - مهدی یراحی - محسن چاوشی - ایمان قیاسی - آرش پاکزاد

MCSE MAN
16-02-2014, 22:11
براى اسفند ماه يه موزيك آماده كردم
" ميگه دوسم نداره"
ترانه اين كار و حسين صفا نوشته
ميكس و مستر هم آرش پاكزاد
اميدوارم خوشتون بياد ...
به زودي زمان انتشارو اعلام ميكنم....
با احترام
محسن

yoosef_st
16-02-2014, 23:10
براى اسفند ماه يه موزيك آماده كردم
" ميگه دوسم نداره"
ترانه اين كار و حسين صفا نوشته
ميكس و مستر هم آرش پاكزاد
اميدوارم خوشتون بياد ...
به زودي زمان انتشارو اعلام ميكنم....
با احترام
محسن

یه حسی بهم میگه امسال آلبوم نداریم...

MCSE MAN
17-02-2014, 12:27
یه حسی بهم میگه امسال آلبوم نداریم...
آره دیگه تقریبا نیومدنش حتمیه. چون وقتایی که یه تاریخ خاص رو مشخص میکردن،با 1 ماه تاخیر میومد،دیگه الآن که هیچ خبری درباره تاریخ انتشار نیست معلومه که میوفته واسه سال آینده
اشکال نداره، یه بارم آلبوم بهاری و تابستونی داشته باشه:n02:

ali_agha1981
17-02-2014, 21:49
بهتر که آلبوم امسال نمیاد...به نظرم خیلی لوث میشه یه خواننده ای مثل محسن چاوشی بخواد هر سال آلبوم بده بیرون...

Greedy
21-02-2014, 11:20

عادت داشتیم عید هر سال با آلبوم های محسن چاوشی سر کنیم ... امسال قسمت نبود :n03:

stealer
21-02-2014, 11:42
بهتر که آلبوم امسال نمیاد...به نظرم خیلی لوث میشه یه خواننده ای مثل محسن چاوشی بخواد هر سال آلبوم بده بیرون...
البته بیشتر خواننده های دنیا سالی یه البومو میدن:دی
مهم اینه که کیفیفت کار رو به رشد باشه و تکراری نشه کارش
ایشالا این البومم مثل قبلیا رکورد هارو جابجا کنه:دی
توقع از اقای خاص خیلی زیاد تر از گذشته شده

Altairezio
21-02-2014, 14:42
عادت داشتیم عید هر سال با آلبوم های محسن چاوشی سر کنیم ... امسال قسمت نبود :n03:

فک کنم خوب شد....
عید امسال جوری افتاده که ایّام فاطمیه ــس ....

Greedy
10-03-2014, 21:14
عیدی امسال محسن چاوشی به نام میگه دوسم نداره، در یک آلبوم گروهی

به احتمال فراوان این آلبوم که تا کنون مهدی یراحی، ایمان قیاسی، سینا حجازی و محسن چاوشی در آن اعلام حضور کرده اند در تاریخ پنج شنبه 22 اسفند منتشر خواهد شد. در غیر این صورت هفته ی آینده انتشار آن قطعی خواهد بود.

میگه دوسم نداره، نام اثری است که با شعری از حسین صفا و موسیقی محسن چاوشی، در فضایی با تمپوی بالاتر نسبت به چند اثر قبلی تولید شده است تا فضای سنگین پاروی بی قایق را کمی به تعادل بکشاند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_khodaei2008
17-03-2014, 16:14
سال تموم شد پس کی اهنگو میده بیرون

stealer
17-03-2014, 19:50
سال تموم شد پس کی اهنگو میده بیرون
اول قرار بود البم اینترنتی پخش بشه
بعد قرار شد که تو بازار به فروش بره
الانم که سینا حجازی اهنگشو خودش داده بیرون!!
معلوم نیست چی به چیه
اگه اهنگ قبل عید نیاد به احتمال زیاد میره تو ارشیو

MCSE MAN
24-03-2014, 14:56
قطعه " چشمه توسی " با آهنگسازی محسن چاوشی و ترانه ای از حسین صفا ، 15 فروردین ماه در اینترنت منتشر خواهد شد .
اخبار تکمیلی به اطلاعتان خواهد رسید .

mr_khodaei2008
24-03-2014, 20:07
هنوز اون دیگه دوسم نداره نیومده از یه اهنگ دیگه خبر میدید . همش احتمالا شایعس

MMM52
31-03-2014, 16:38
سلام به همه چاووشیستا... سبک چشمه توسی سافت راکه اینم تیکه ای از شعرش: آه فاتح قلبم فکرشم نمیکردی رام کردن این شیر کار ساده ای باشه... اینم کاورش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stealer
31-03-2014, 17:49
سلام به همه چاووشیستا... سبک چشمه توسی سافت راکه اینم تیکه ای از شعرش: آه فاتح قلبم فکرشم نمیکردی رام کردن این شیر کار ساده ای باشه... اینم کاورش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما هنوز نفهمیدیم توسی درسته یا طوسی:دی
اینبار محسن گفته دست خودم هست انتشار اهنگ و حتما روز 15 فروردین پخشش میکنم

MMM52
31-03-2014, 23:23
ما هنوز نفهمیدیم توسی درسته یا طوسی:دی
اینبار محسن گفته دست خودم هست انتشار اهنگ و حتما روز 15 فروردین پخشش میکنم

توسی درست تره چون اشاره به رنگ داره...

اون طوسی یعنی اهل طوس مثل فردوسی طوسی...

Altairezio
04-04-2014, 18:04
دوستان آهنگ کی منتشر میشه!؟
احتمالا" نرفته برا ساعت 23:59:59 ؟!:n02:
اون آهنگ که قبل عید قرار بود بیاد و اونی که مال شب یلدا بود هم که آیندشون در حاله ای از ابهامه؟!

stealer
04-04-2014, 18:09
دوستان آهنگ کی منتشر میشه!؟
احتمالا" نرفته برا ساعت 23:59:59 ؟!:n02:
اون آهنگ که قبل عید قرار بود بیاد و اونی که مال شب یلدا بود هم که آیندشون در حاله ای از ابهامه؟!
گفته ساعت 9 امشب منتشر میشه
اون اهنگ شب یلدا وصیت نامه بود که اگه اشتباه نکنم رفت تو البوم
اهنگ شب عید هم دست تهیه کننده بود و قرار بود تو یک البوم گروهی منتشر بشه که متاسفانه نشد

Altairezio
04-04-2014, 18:15
گفته ساعت 9 امشب منتشر میشه
اون اهنگ شب یلدا وصیت نامه بود که اگه اشتباه نکنم رفت تو البوم
اهنگ شب عید هم دست تهیه کننده بود و قرار بود تو یک البوم گروهی منتشر بشه که متاسفانه نشد
نمیشه پس؟!

stealer
04-04-2014, 18:59
نمیشه پس؟!
فکر نکنم دیگه پخش بشه چون مناسبتش تموم شده
شاید سال دیگه همین اهنگو بده:دی

payam178
04-04-2014, 20:06
آهنگ جدید محسن چاوشی به نام چشمه ی توسی

آهنگساز و تنظیم کننده : محسن چاوشی | ترانه : حسین صفا |
گیتار : کیان ایرجی | گیتار الکتریک : امید حجت |
میکس و مسترینگ : امیر جمالی فرد
سبک : اسلو راک

متن آهنگ

توی هر ضرر باید استفاده ای باشه
باخت باید احساس فوق العاده ای باشه
آه فاتح قلبم فکرشم نمیکردی
رام کردن این شیر کار ساده ای باشه
آه چشمه ی طوسی آه چشم ویروسی
بعد از این به هر دردی مبتلا بشم خوبه
مبتلا بشم مردم مبتلا نشم مردم
از تو درد لذتبخش هر چی میکشم خوبه
من یه بچه ی شیطون توی کوچه ها بودم
عشق تو بزرگم کرد عشق تو هلاکم کرد
جیک جیک مستونم بود و عشق بازیگوش
مثل جوجه ی مرده توی باغچه خاکم کرد
آفرین به این زور و آفرین به این بازو
آفرین به این چشم و افرین به این ابرو
آفرین به هر شب که بی گدار می باره
با جنون در افتادن خیلی آفرین داره
با تو هیچکس جز من بی سپر نمی جنگه
با تو هیچکس از این بیشتر نمی جنگه
با جنون در افتادن باز کار دستم داد
آه فاتح قلبم شکستم داد

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid78
04-04-2014, 20:26
قشنگ بود :n12:

stealer
04-04-2014, 21:05
وااااااای خدا وکیلی فوق العاده بود
کل البوما و تک اهنگای سال 92 یه طرف این اهنگ یه طرف
همه چیش عالیه
:n12::n12::n12:

ali_agha1981
04-04-2014, 23:38
آهنگ و تنظیم مثل همیشه عالی...وکال فوق العاده..:8:

اما شعر بگیر نگیر داره..
قبلا گفتم بازم میگم..بعضی قالب های شعری اصلا به درد پاپ و پاپ راک و... نمیخوره..
چون خوب روی ملودی نمیشینه..و قافیه گم میشه..مثلا قافیه ترجیع بندش زیاد بنظرم خوب در نیومده..
ترانه های حسین صفا هم کلن خوبه ولی دقیقا تو بهترین جای شعر ، پنچر میشه..:n17:
البته این شعرش عالیه ولی همیشه یه جاش هست که آدم احساس میکنه میتونست بهتر باشه..
در کل آهنگ قوی ای هست..8.5 از 10

MOHAMMAD2010
05-04-2014, 13:38
منظور کاور آهنگ چیه ؟

ali_agha1981
05-04-2014, 18:50
منظور کاور آهنگ چیه ؟

چشمه ی طوسی ، چشم ویروسی... :n09:
کاورش هر چی هست خیلی چِندشه...:n02:
مفهومش رو میشه تا حدودی تو شعر پیدا کرد...منم دقیق نمیدونم..:n16:

3Dmajid
09-04-2014, 11:49
چشمه ی طوسی یعنی چی ؟ :n02:

Altairezio
09-04-2014, 20:10
آلبوم کی میاد....دوستانی که تو فیس بوک به صفحه ی محسن دسترسی دارن بپرسن....ممنون:n16:

مصطفی
10-04-2014, 16:47
نظر شخصی من در مورد مفهوم شعر اینه : به دام افتادن در دام عشق معشوق
توی جای جای شعر میشه این رو دید : باخت - فاتح قلب - رام کردن شیر - مبتلا شدن ( به عشق ) - و ...
همون طور که دوستمون هم گفت به نظر من هم شعر در نیمه دوم قدرت نیمه اول رو نداره
توی نیمه اول همه ـش تشبیه و استعاره هست : رام کردن شیر - چشمه طوسی ( میتونه نشانی از چشم معشوق و نیز در کنارش معنای چشمه عشق رو برسونه ) - چشم ویروسی ( فکر کنم اینجا پراکنده شدن عشق رو به ویروسی شدن تشبیه کرده ) - بچه شیطون
ولی توی نیمه دوم اولین صنعت ادبی که به کار میبره تکرار هست ( توی کلمه آفرین ) و مراعات نظیر : زور - بازو و چشم - ابرو و دیگه اون سنگینی معنایی نیمه اول رو نداره : با تو هیچکس از این بیشتر نمی جنگه ( الان بیشتر از این - یعنی چی ؟ )

البت نظر من به عنوان یه شخص عادی هست نه کسی که توی ادبیات و شعر سررشته زیادی داره

erfan90ir
12-04-2014, 23:14
این چشم تو لیوان خیلی خفنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
معلوم نیست چرا چشم توی لیوانه!!!!!!!!!!!!!!!!!! کی این چشم رو درآورده!!!!!!!!!!!!!! دارو مصرف کرده بعد چشمش رو درآورده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Malware
16-04-2014, 11:44
امیر جمال فرد ( تنظیم کننده کارهای جدید چاوشی ) :
دوستان عزیز خبر جدید از آلبوم با توجه به اینکه مستر کار چشمه طوسی که به همراهی یکی از دوستان من در خارج از کشور انجام شده بود رضایت بخش نبود قرار شد میکس و مستر آلبوم رو مثل آلبوم قبل تماماٌ در 103 رکورد انجام بدم.

yoosef_st
16-04-2014, 23:17
امیر جمال فرد ( تنظیم کننده کارهای جدید چاوشی ) :
دوستان عزیز خبر جدید از آلبوم با توجه به اینکه مستر کار چشمه طوسی که به همراهی یکی از دوستان من در خارج از کشور انجام شده بود رضایت بخش نبود قرار شد میکس و مستر آلبوم رو مثل آلبوم قبل تماماٌ در 103 رکورد انجام بدم.

خیلی خوشحال میشدیم اگر کوشان حداد میکس و مستر رو هم میکرد!!

Malware
19-04-2014, 10:17
«تیک» با صدای «مهرداد مهدیار» منتشر می شود
اولین آلبوم رسمی «مهرداد مهدیار» با همکاری ستاره های سر شناسی موسیقی پاپ ایران اواخر فروردین ماه سال جاری در بازار موسیقی کشور منتشر می شود. به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، «تیک» عنوان اولین آلبوم رسمی این خواننده است که محسن چاوشی، فریدون آسرایی، نیما علامه، کوشان حداد، شهاب اکبری، شهاب رمضان، امیر جمالی فرد، بابک مافی، سیاوش صدری، محمد ناظمی و امیرعلی زمانی وظیفه اهنگسازی و تنظیم قطعات این آلبوم را عهده دار بوده اند. همچنین علاوه بر حضور آهنگسازان و تنظیم کنندگان مطرح کشور، ترانه سرایانی چون حسین صفا، امیر ارجینی، عبدالجبار کاکایی، مریم اسدی، امیرعلی بهادری و فرید احمدی در این آلبوم با مهدیار همکاری کرده اند. شایان ذکر است که این آلبوم پر هزینه اواخر فروردین ماه با تیراژی بالا در سراسر کشور توسط شرکت «سیما شهر» توزیع خواهد شد.

Greedy
02-05-2014, 16:50

متن ترانه پاروی بی قایق :

دوتا چشمام دوتا سرباز مغرورن
که مدتهاست از معشوقه شون دورن

دوتا سرباز که چن تا زن تنها
توی دلشوره هاشون رخت میشورن

دوتا دستام دوتا پاروی بی دسته
دوتا قفل بزرگ دست و پابسته

دوتاپارو،دوتا پاروی بی قایق
دوتا کشتی با ده تا لنگر خسته

چشامو بستم و واکردم و دیدم
یکی از بال بسته م آسمون ساخته

یکی بختک شده افتاده رو سینه م
یکی از استخونام نردبون ساخته

دلم خلوترین پس کوچه ی بن بست
سرم سرکش تر از فواره ی میدون

یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه
یه عابر تو خیابونای سرگردون

سرم چن تا کتاب رنگ و رو رفته
یه بالن با طناب از گلو پاره

یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
ولی دنیا براش جذابیت داره

نه دنیا از سرم خیلی زیادی بود
نه پیشونی نوشتم بود کم باشم

به هر تقدیر شکلک در نیاوردم
فقط میخواستم شکل خودم باشم

گلومو پاره کردم اما این مردم
بهم گفتن که دیونست،عاشق نیست

کسی باور نکرد این آدم بی شکل
به غیر از عشق با چیزی موافق نیست

yoosef_st
02-05-2014, 17:07
عجب شعری بود پسر...
=========
چرا میخاد اسم آلبوم رو عوض کنه حالا؟

e4lyas
02-05-2014, 17:43
صدای خاص در سفر

stealer
02-05-2014, 17:58
عجب شعری بود پسر...
=========
چرا میخاد اسم آلبوم رو عوض کنه حالا؟

به احتمال زیاد واسه لو رفتن شعر این اثر هست
در کل اسم زیاد مهم نیست:دی

yoosef_st
02-05-2014, 18:15
به احتمال زیاد واسه لو رفتن شعر این اثر هست
در کل اسم زیاد مهم نیست:دی

مهم نیست اما اسم پارو بی قایق رو خیلی دوست داشتم
اسم خوبی بود

Malware
04-05-2014, 11:34
مطلب جدید هفته نامه ی تماشاگران امروز

مصاحبه ی حسین صفا با روزنامه ی فرهیختگان

منبع :

Malware
04-05-2014, 13:21
محسن چاوشی : نام پاروی بی قایق برای آلبوم تغییر نخواهد کرد

خب دوستان مثل اینکه قرار نیست نام البوم تغییر کنه و همون نام پاروی بی قایق باقی میمونه :

gmuosavi
04-05-2014, 16:53
محسن چاوشی : نام پاروی بی قایق برای آلبوم تغییر نخواهد کرد

خب دوستان مثل اینکه قرار نیست نام البوم تغییر کنه و همون نام پاروی بی قایق باقی میمونه :

محسن جان عزیزم اول تحقیق کن بعد !
اخلاق هواداراتو که میدونی چقدر . . .

Malware
08-05-2014, 08:11
آلبوم گروهی بنام "من و ما"
هنوز هیچ خبر رسمی از این آلبوم وجود ندارد اما خبر های غیر رسمی مبنی بر پخش آلبوم "من و ما " طی هفته ی آینده وجود دارد که قرار است در سکوت خبری منتشر شود. گفتنی است محسن چاوشی هیچ نقشی در پخش این آلبوم ندارد و هر تاخیری مربوط به تهیه کننده ی آن است. قطعه ی میگه دوسم نداره قبل از عید اماده شده و برای انتشار تحویل داده شده بود.
با حضور محسن چاوشی ، علی لهراسبی ، مهدی یراحی ، شهرام شکوهی ، ایمان قیاسی، مرتضی پاشایی و ...
ویرایش :
تهیه کننده : رامین بصیرت نیا
منبع :
chavoshinews

Altairezio
10-05-2014, 12:10
چه جالب این دی جی عابده کنار محسن...یادش بخیر عجب آهنگی بود...کاش دوباره همکاری داشته باشن....

Malware
14-05-2014, 19:36
محسن چاوشی قطعه « بید بی مجنون » را برای فیلم سینمایی « لامپ صد » خواهد خواند . این فیلم به کارگردانی سعید آقاخانی و بازی محسن تنابنده با موضوعی اجتماعی (اعتیاد) تولید شده.
اخبار تکمیلی به زودی
منبع :
chavoshinews

3Dmajid
14-05-2014, 20:01
چه جالب این دی جی عابده کنار محسن...یادش بخیر عجب آهنگی بود...کاش دوباره همکاری داشته باشن....

کدوم آهنگ با هم همکاری داشتن ؟

abdolahe
14-05-2014, 20:11
کدوم آهنگ با هم همکاری داشتن ؟

عروس من

ببخش عروس قصه دلم جوونی کرده
با تو اگه یه لحظه نامهربونی کرده
چه سرنوست خوبی وقتی خوده خدا هم
برای خوشبختیمون پا در میونی کرده
عروس خوب قصه عروس آرزوهام
وقتی که خیلی تنهام قهر نکن با چشمام
قهر نکن عشق من قهر تو آتیشمه
من نمیخوام بسوزم وقتی دلت پیشمه
برای داشتن تو چه راه دوری رفتم

Malware
15-05-2014, 07:54
محسن چاووشی با صدای خود به «لامپ 100» آمد

سرمایه گذار و یکی از تهیه کنندگان فیلم «لامپ 100» از خوانندگی محسن چاووشی برای این فیلم با عنوان قطعه «بید بی مجنون» خبر داد.
احسان دلاویز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اکران فیلم «لامپ 100» که در نوبت دوم عید فطر خواهد بود، گفت: امیدواریم این فیلم با بهره گیری از صدای چاووشی و بازی متفاوت ساره بیات و محسن تنابنده به یکی از فیلم های موفق سال بدل شود.
به گفته وی، محسن چاووشی ترانه ای را با نام «بید بی مجنون» در این فیلم خوانده است.
بعد از «سنتوری»، «لامپ 100» دومین فیلمی است که ترانه آن را محسن چاووشی خوانده است.
«لامپ 100» اولین فیلم سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است که در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. محسن تنابنده، ساره بیات، مسعود کرامتی، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، رضارویگری، جمال اجلالی، مهرداد صدیقیان و مهران غفوریان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
این فیلم داستان مردی است که با معضل اعتیاد مواجه بوده و در شرایطی قرار می گیرد که تصمیم به مبارزه با مواد مخدر می گیرد.

منبع :
mehrnews

NET DOCTOR
17-05-2014, 22:57
گفت وگوی اختصاصی «موسیقی ما» با خواننده «سنتوری» درباره حضور در فیلم «لامپ 100» و شایعات این روزها

محسن چاوشی: برای کمک به هم نوعان ام می‌خوانم، نه نقد روشنفکرها!

موسیقی ما - خواننده ترانه تیتراژ معروف فیلم «سنتوری» داریوش مهرجویی بار دیگر به دنیای سینما بازگشته و در یک همکاری پر سر و صدا، ترانه تیتراژ فیلم «لامپ 100» به کارگردانی «سعید آقاخانی» را می‌خواند.

به گزارش «موسیقی ما»، محسن چاوشی که پس از همکاری در «سنتوری» داریوش مهرجویی هرگز حاضر به حضور در هیچ پروژه سینمایی نشده بود، بار دیگر در یک اثر اجتماعی به عنوان خواننده حضور خواهد داشت تا به قول خودش بتواند برای نجات جان آدم‌ها و هم‌نوعان‌اش بخواند.

«لامپ 100» داستان مردی است که با معضل اعتیاد مواجه بوده و در شرایطی قرار می‌گیرد که تصمیم به مبارزه با مواد مخدر می‌گیرد. نزدیک بودن موضوع این فیلم با داستان «سنتوری» می‌تواند زمینه‌ای برای دوستداران این خواننده باشد تا بتوانند بار دیگر صدای خواننده محبوب‌شان را در یک پروژه سینمایی بشنوند.

اما در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های فراوانی در مورد این تصمیم چاوشی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح شد و برخی از تعدد اظهار نظرهای این خواننده درباره کم و کیف فعالیت‌هایش سخن به میان آوردند.

آنها اعتقاد داشتند که محسن چاووشی پس از عدم حضور در پروژه «چ» ابراهیم حاتمی‌کیا عنوان کرد که دیگر هرگز در پروژه‌های سینمایی حضور نخواهد داشت و نام آلبوم جدیدش «پاروی بی‌قایق» نیز بارها در صفحه شخصی‌اش دچار تغییر و تحول شده است.

پیگری خبرنگار «موسیقی ما» برای یافتن پاسخ به این سوال‌ها به صحبت با این خواننده پرطرفدار ختم شد.

«محسن چاوشی» در گفتگو با «موسیقی ما» صحبت‌هایش را درباره این انتقادها، اینگونه آغاز کرد: « راستش را بخواهید من کاری به حرف‌هایی که برخی از دوستان کارشناس می‌زنند، ندارم. فقط و فقط هم درباره ماجرای حضورم در این فیلم با شما حرف می‌زنم و بقیه موضوعات مطرح شده در این زمینه، بحث‌های حاشیه‌ای هستند که من همیشه از مواجهه با آنها گریزانم.»

خواننده «سنگ صبور» ادامه داد: «من برای تماشای خصوصی این فیلم دعوت شدم و فهمیدم که با موضوعی اجتماعی طرف‌ام. فیلمی که قهرمان آن با یک چالش بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند و برای ترک اعتیاد در تکاپو است و به این در و آن در می‌زند. بازی «محسن تنابنده» در این فیلم شگفت‌زده‌ام کرد و به شدت تحت تأثیرش قرار گرفتم. همانجا احساس کردم که برای کمک به هم‌نوعان‌ام باید وارد عمل شوم. اگر بتوانم با این ترانه حتی یک نفر از هموطنان‌ام را از کابوس اعتیاد رها و تشویق‌شان کنم به از سر گیری یک زندگی سرشار از عشق و انرژی و امید به آینده، وظیفه‌ام را انجام داده‌ام و آن احساس رضایتمندی از رسالت هنری و انسانی‌ام را خواهم داشت.»

چاوشی ادامه داد: «من برای کمک به هم‌نوعان‌ام می‌خوانم، نه نقد روشنفکرها. نظر همه برای من قابل احترام است، ولی من هم دنیای خودم را دارم. احساس می‌کنم وقتی با یک اثر هنری می‌توانم روی طرز فکر آدم‌هایی هرچند اندک تأثیر بگذارم، چرا این کار را نکنم؟ هیچ لذتی بالاتر از تلاش برای ساختن جهانی سالم‌تر و بهتر برای من نیست. می‌خواهم برای آدم‌ها آرامش و امید به ارمغان بیاورم.»

این خواننده در انتهای صحبت‌های خود درباره آلبوم جدید و زمان انتشارش گفت: «آرزوهای بزرگی برای آلبوم جدیدم دارم. در «پاروی بی‌قایق» نگاه و تفکر امروزی من به زندگی و عشق جاری است. راستش را بخواهید، زمان انتشار این مجموعه هنوز مشخص نیست.»

گفتنی است «لامپ 100» اولین فیلم سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است که در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. محسن تنابنده، ساره بیات، مسعود کرامتی، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، رضا رویگری، جمال اجلالی، مهرداد صدیقیان و مهران غفوریان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

stealer
18-05-2014, 09:16
مصاحبه بهمن بابازاده هست
کلا نمیشه به مصاحبه هاش اعتماد کرد احتمالا خواب دیده:دی
در کل مصاحبه خاصی نیست ولی بابازاده هم اصلا قابل اعتماد نیست و کلا بیشتر تفکرات خودشو مینویسه
فیلم لامپ 100 هم فیلم بدی نیست من خداروشکر تونستم فیلمو ببینم فقط موضوعش یکم تکراری شده:دی
موضوع فیلم چ هم به نظر من رفتار غیر حرفه ای حاتمی کیا بود که از همکاریشون جلوگیری کرد و البته فیلم خیلی خاصی هم نبود:n09:
جالب بود سر فیلم چ تهیه کننده میاد میگه با چاووشی همکاری کردیم بعد حاتمی کیا میاد میگه اصلا این خبرا نیست خودشون معلوم نبود چند چندن با خودشون!!
الان فقط و فقط منتظر البومم:n27:

Malware
18-05-2014, 17:40
* البوم پاروی بی قایق *

Malware
20-05-2014, 10:13
هفته نامه تماشاگران

تهیه کننده مسعود دهقان : آلبوم بعد از رمضان

منبع :

chavoshinews

Malware
20-05-2014, 12:17

sirius-shan
27-05-2014, 11:39
سلام دوستان:n01:
آلبوم من و ما که محسن توش یه تراک به اسم میگه دوسم نداره اجرا کرده چرا منتشر نمیشه؟
آلبوم پاروی بی قایق هم که رفت واسه بعد ماه رمضون:n03:

NET DOCTOR
28-05-2014, 22:51
ترانه‌سرای قدیمی کشور بعد از سالها سکوت، سرانجام از پشت پرده ممنوع‌الکار شدن‌اش گفت:

مریم حیدرزاده: یکی از دلایل موفقیت «محسن چاوشی»، ترانه سراهای خوب‌شان است

موسیقی ما – سالهای زیادی از ظهور پدیده ای به نام «مریم حیدرزاده» می گذرد. پدیده ای که در اواخر دهه هفتاد شمسی به یک باره آثار و صدایش به انتخاب اول خیلی از جوان ها تبدیل شد و کتاب های شعر و آلبوم های دکلمه اش با فروش هایی بالا توانست گوی رقابت را در بازار پر فروغ آن سالها برباید و تبدیل به پدید ه ای نو ظهور شود.

انتشار آلبوم «مثل هیچکس» با حضور و صدای «خشایار اعتمادی» و دکلمه های «مریم حیدرزاده» جرقه ای بود که موسیقی پاپ بعد از انقلاب را از خواب چندین ساله بیدار کرد و فروش بالای آن کاست باعث شد که به مرور شاهد رواج پاپ در جامعه آن روزها باشیم. مریم حیدرزاده به یک باره توانست شهرتی همه گیر پیدا کند اما به یک باره و بعد از چند همکاری با خواننده های آن ور آبی، سالهای زیادی شاهد دوری وی از بازار موسیقی داخلی بودیم. اوضاع وخیم تر شد و این هنرمند سر از شبکه های ماهواره ای در آورد و به عنوان داور در برنامه های استعداد یابی ماهواره ای آفتابی شد.

ممانعت از فعالیت در مارکت داخلی باعث شده بود که او دیگر قید همه چیز را بزند و «مریم حیدرزاده» بیش از هشت سال گُم شد. خودش با یک لبخند تلخ درباره این «هشت سال» حرف می زند و بعد با ارامش می گوید که در دولت جدید مشکلاتش در حال حل شدن است و اتفاقات خوبی هم در همین روزهای گذشته رخ داده است.

با او از هر دری سخن گفتیم. از آن هشت سال کابوس وار تا شایعات و حرف و حدیث هایی که همیشه پشت سرش بوده.

* برای ابتدای صحبت هایمان اگر قرار باشد چند جمله درباره بازار ترانه و موسیقی ایران در سالهای گذشته حرف بزنید بزرگترین انتقادتان چیست؟

نوسان همیشه در تمامی رشته های هنری وجود دارد و خیلی کلی است. اگر در سه چهار جمله بخواهیم این همه سال را نقد یا تحسین کنیم یا زیر سوال ببریم، خیلی غیر منصفانه است. کارهای خوب و بد شنیده شد اما سیری که طی شد و الان طی می شود متاسفانه صعودی نیست. به دلیل اینکه کارهایی که با مجوز هم صادرمی شود کارهایی هستند که از لحاظ فنی ایرادات زیادی دارند و آن ایرادها دیده نمی شود. دیده نمی شود یا نمی خواهد که دیده شود و من نمی دانم که کدام است. ولی کلماتی که وارد محاوره مردم و دیالوگ عامه شده است رو به افول و نگران کننده شده است.

*شما در ابتدای شروع به کارتان، در قالب آلبوم «مثل هیچکس» با «خشایار اعتمادی» همکاری موفقی داشتید. ولی هیچگاه در مورد این صحبت نکردید که چرا همکاری شما با ایشان ادامه پیدا نکرد.

دلیل خاصی نداشت و به خاطر ندارم که این سوال پرسیده شده باشد. من یک همکاری دیگر هم با آقای اعتمادی داشتم و در یکی از آلبوم های ایشان چند خط نثر برای یکی از کارها دکلمه کردم. واقعا شرایط ادامه این روند فراهم نشد. دو آلبوم دیگر داشتم که یکی دکلمه و بدون خواننده بود. دیگری هم در آلبوم آقای «مجتبی کبیری» دکلمه خیلی کوتاه داشتم و بیشتر مانور ترانه های من بود. در برنامه های مختلف همیشه آقای اعتمادی را می بینم و با خوبی و خوشی از هم یاد کرده ایم و خاطره خوب همچنان جاری است.

*شما در آن سالهای اوج کاری تان دو کتاب با عنوان «نامه هایی که پاره کردم» و «نامه هایی که پاره کردی» را منتشر کردید که سر و صدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرد. واقعا این کتاب ها و نامه های عاشقانه برای چه کسی نوشته شده بود؟

نامه ها را برای کسی که دوستش دارید می نویسید. کاملا نامه های واقعی بودند که اصلا عنصر تخیل در آنها دخیل نبود. یک کتابی هم در حال حاضر دارم که سالها از آماده شدن آن می گذرد ولی متاسفانه در دولت گذشته همکاری که می بایست از سوی وزارت ارشاد انجام نشد. خوشبختانه اکنون با رایزنی هایی که صورت گرفته است مراحل پایانی را طی می کند. مدتها است که کار نوشتن را به پایان رسانده ام و ناشر محترم هم امور چاپ را انجام داده اند ولی در حال طی مراحل اداری لازم برای اخذ مجوز است. این کتاب فکر می کنم بیش از پانصد صفحه شود و شامل نامه های عاشقانه و حاصل سالهای سکوت من است.

*می رسیم به دو آلبوم موسیقی «به خاطر تولدت» و «یا تو یا هیچکس» که اولین و دومین کار مستقل دکلمه شما در همکاری با «فریبرز لاچینی» و «آرتین شاهوران» بود. بعد از این دو کار بود که موج مریم حیدرزاده همه گیر شد. انتشار این کارها باعث شد که موج عجیبی ایجاد شود ولی بعد از این کارها مریم حیدرزاده به یکباره ناپدید شد! هیچ کاری از شما منتشر نشد و یک سری برنامه های خارج از کشور بود و فکر می کنم بیش ازشش سال است که هیچ فعالیت رسمی نداشتید. می توانم درخواست کنم که واضح در این زمینه صحبت کنید؟

واضح داستان این است که در همین هشت سال معروف من اجازه فعالیت نداشتم. ما همه ظاهرا در برابر قانون مساوی هستیم و رشته تحصیلی من حقوق است. ولی مثل همیشه که برخی شامل قانون نمی شوند، دوستانی که شرایط حادتری از لحاظ عدم تطابق با قانون داشتند مستثنی شدند و حریم ها و مرزها را پشت سر گذاشتند. علیرغم تلاشی که برای حل مشکلات و عدم ایجاد وقفه بین کارها داشتم موفق نشدم. به هرحال عدالتی اجرا خواهد شد که این وعده الهی و گردش کائنات است.

*در این بین خودتان چقدر مقصر هستید؟

واقعا مقصر نبودم. اگر که همه در برابر قانون مساوی بودند شاید یک بخشی خودم را مقصر می دانستم. ولی چون نیستند و در آن دوره نبودند، تقصیری برای خودم قائل نمی شوم.

* به هر حال فکر نمی کنید وقتی در یک کشور زندگی می کنید باید به قوانین اش احترام بگذارید؟

قطعا همینطور است ولی قوانینی که شامل حال همه باشد و نه فقط من!

*فکر می کنم منظور شما چهره های ترانه سرایی باشد که با خواننده های آن ورآبی فعالیت می کنند. درست است؟

بله.

* خوب خیلی از آن دوستان هم ممنوع الکار شدند.

خیر. این دوستان تیتراژ تلویزیونی کار می کنند.

*مقوله تلویزیون با ارشاد تفاوت دارد.

حتی اسامی آنها در آلبوم ها هم درج می شد. عرض کردم اگر شرایط برای همه یکسان بود قطعا جریمه من نباید هشت سال تمام طول می کشید.

*همکاری مشترک شما و «محسن چاوشی» در قطعه «نفرین» یکی از آثار همیشه پر سر و صدای شما بود. حاشیه های این کار هم در کنار خود کار خیلی زیاد بود. از این همکاری برای ما بگویید.

این اثر در یکی از کتاب های من منتشر شده بود و ایشان کار را دوست داشتند و با من تماس گرفتند و سپس مراحل طی شد. ملودی خوبی روی آن ترانه قرار گرفت. حق مطلب را هم ادا کردند و لحن و لهجه و بیان کار خیلی مهم است. این یک اتفاق واقعی در زندگی من و درباره کسی بود که واقعا من را ناراحت کرد.

*محسن چاوشی بعد از انتشار این کار در یکی از مصاحبه هایش نسبت به خواندن این کار ابراز پشیمانی کرد و گفتند این قطعه را یک نوع طنز دانستند که یک عاشق، معشوق خودش را نفرین کند. این صحبت های محسن با واکنش های شما رو به رو شد.

من هیچ واکنشی نشان ندادم.

*این صحبت ها از شما منتشر شد که محسن چاوشی با این جملات کارنامه کاری خودش را زیر سوال برد. این صحبت را تکذیب می کنید؟

از چند مجله با من تماس گرفتند و نمی خواهم از آنها نام ببرم تا آدم ها باز هم یاد آن مجلات بیفتند و افرادی که در راس آن مجلات بودند را دوست نداشتم. انگلیسی ها ضرب المثلی دارند که می گویند:«هر کسی را که می خواهید مطرح کنید، خرابش کنید.» علیرغم تماس های معتبر از سوی مجلات معتبر اختصاصی موسیقی با من، هیچ پاسخی نداشتم. اما الان جواب می دهم و پاسخ من این است که آدم امروز یک تصمیمی را می گیرد و فردا پشیمان می شود. چه برسد به اینکه چند سال بگذرد. به تصمیم آقای چاوشی احترام می گذارم.

*در مورد روند کاری محسن چاوشی در این سالها صحبت کنید با توجه به اینکه در جایی خواندم که پیگیر روند کاری ایشان بودید. از فضای کاری او بگویید و اینکه عشق های واسوخت او چقدر مورد نظر شما بوده است؟ یا یک سری از کارهای جدیدی که ایشان در فضای ترنس منتشر کرده است. یا آثار عاشقانه ای که بسیار مورد توجه قرار گرفت.درباره محسن چاوشی سالهای اخیر چه نظری دارید؟

کارهای همه را دنبال می کنم. البته با احترام به همه دوستانی که در زمینه موسیقی راک و رپ کار می کنند، اما این دو سبک در سلیقه من نیست. حتی از کسی که یک کار هم منتشر شده باشد سعی می کنم گوش کنم. کارهای ایشان را هم به عنوان چهره مطرحی که طرفداران خودش را دارد دنبال می کنم. ایشان ترانه سراهای خیلی خوبی دارند. یکی از دلایل موفقیت محسن چاوشی ترانه های متفاوت و انتخاب های خاصی که دارند است. با ترانه سراهایی کار می کنند که من ندیدم این افراد با شخص دیگری کار کنند.

*سالهای زیادی است که می گذرد و در مورد بینایی شما حرف و حدیث های زیادی مطرح می شود. برگزاری نمایشگاه نقاشی شما باعث شد که تصورات آدم ها عوض شود. تا جایی که خودتان صلاح می دانید درباره این مشکل صحبت کنید.

من از حدود یک سال و نیم تا سه و نیم سالگی چند عمل جراحی چشم را به دلیل آب مروارید شایع بین نوزادان پشت سر گذاشتم. طی آخرین عمل جراحی متاسفانه بینایی خودم را به طور کامل از دست دادم.

*می خواهم در مورد میزان بینایی خودتان واضح تر صحبت کنید. این نمایشگاه نقاشی باعث شد که حرف و حدیث های زیادی به وجود بیاید.

از همان سه سال و نیم به بعد که بینایی خود را از دست دادم هیچگونه عمل جراحی انجام نشد. یکی دو سال پیش نمی دانم از کدام منبع نوشتند که روی چشم من جراحی انجام شده است. کوچکترین جراحی انجام ندادم و حقیقتا هیچ اتفاقی رخ نداده است. مساله ای که این پزشک برای من پیش آورده است یک مقدار پیچیده است و در حال تحقیق در کشورهای پیشرفته دنیا از نظر چشم پزشکی در حال تحقیق است. هنوز راه حل قطعی پیدا نشده است.

*محصولات هنری شما قبل از آن هشت سال معروف طرفداران زیادی داشت. چقدر می شود روی این قضیه حساب کرد که بتوانیم در روزهای آینده شاهد فعالیت مجدد مریم حیدرزاده در مارکت موسیقی داخلی باشیم؟

آدم دو سه روز که حرف نزد حرف های زیادی برای گفتن دارد چه برسد به اینکه هشت سال سکوت کند. همانطور که عرض کردم کتاب من در دست انتشار است و اسم آن هنوز قطعی نیست. آلبوم دکلمه هم به اتفاق خواننده مراحل تولید را سپری می کند. نمایشگاه نقاشی من هم به امید خدا در پاییز یا زمستان برگزار می شود.

*هنوز هم پرسپولیسی هستید؟!

یک پرسپولیسی همیشه پرسپولیسی است.

*از آخرین اتفاق خوبی که پرسپولیس باعث خوشحالی شما شد برای ما می گویید؟

پرسپولیس معمولا باعث خوشحالی می شود. حضورش و آن رنگ زیبا که مظهر عشق است باعث خوشحالی می شود و اینکه رفتیم آسیا تا ببینیم چه کار می کنیم!

*از بازیکنان جدید پرسپولیس کسی هست که مثل «علی انصاریان» و «مهدی هاشمی نسب» در آن دوره دوستش داشته باشید؟

بیشترین کسی که به ایشان ارادت دارم و می دانم به تیمی نمی رود که دل هواداران شکسته شود آقای «علی کریمی» است. خوشحال هستم که همچنان با اینکه ایشان در پرسپولیس بازی نمی کنند خیلی صمیمانه پیگیر کارهای همدیگر هستیم. هرجا بازی کنند به ایشان افتخار می کنم و ارادت دارم. متاسف هستم که در لیست آقای «کی روش» قرار ندارند.

Greedy
12-06-2014, 11:28
در حال ساختن یک موزیک بی کلام برای مسابقات جام جهانی هستم. آلبوم داره مراحل نهائیشو طی میکنه و اگر اتفاق خاصی نیوفته به امید خدا بعد از ماه رمضان منتشر خواهد شد.
دوستدار شما
محسن چاوشی
93/03/22

stealer
12-06-2014, 11:29
در حال ساختن یک موزیک بی کلام برای مسابقات جام جهانی هستم. آلبوم داره مراحل نهائیشو طی میکنه و اگر اتفاق خاصی نیوفته به امید خدا بعد از ماه رمضان منتشر خواهد شد.
دوستدار شما
محسن چاوشی
93/03/22

احتمال خیلی زیاد عید فطر البومو بده بیرومن
چون تولد محسنم هست فکر کنم
ولی خوب همه چیز به تهیه کننده بستگی داره

farhad00007
12-06-2014, 14:27
درود خدمت دوستای عزیز
اونطوری که از یکی از تنظیم کننده های البوم پرسیدم...
آلبوم محسن چاووشی به احتمال زیاد عید فطر پخش میشه.

Masoud-Susa
06-07-2014, 13:04
"این بود زندگی"
شعری از حسین پناهی
14 مرداد 1393

محسن چاوشی

______

میزی برای کار
کاری برای تخت
تختی برای خواب
خوابی برای جان
جانی برای مرگ
مرگی برای یاد
یادی برای سنگ
این بود زندگی...

mr_khodaei2008
07-07-2014, 20:46
مار رو بیچاره میکنه تا یه اهنگ یا یه البوم ازش بیاد بیرون . خیلی هموس اهنگ جدید کردم ازش

Altairezio
09-07-2014, 14:55

Malware
10-07-2014, 13:03
* داستان زندگی سوپر استار/ محسن چاووشی؛ مردی که هم مهرجویی دوستش دارد و هم محمود کریمی *

دنیای موسیقی و خوانندگی دنیای پر رمز و رازی است. بسیاری از اشخاصی که در این ورطه ی هنری فعالیت می کنند روحیات مختلفی دارند، اما در یک چیز شریک اند، زبان گفتارشان موسیقی و ترانه است، خلق می کنند و می نوازند و برای دیگران به اجرا می گذارند.

به گزارش انتخاب؛ گاهی با یک اثر از درد و رنج یک ملت می کاهند و گاهی با دیگری غرور ملی را در میان قلب شان زنده می کنند، گاهی عاشق می کنند و گاهی از دل عشاق می گویند. چه بگوییم که در این دنیای بی انتها و بی وسعت می شود سطر ها نوشت از اعجازش از رمز و راز آلوده بودنش، از تاثیراتش، از هنرمندانش، اما نیک است اکنون به سراغ خالق های این هنر دل افروز برویم. بسیاری از هنرمندان این عرصه هنری بسیار نام آشنا و مشهور هستند و در موردشان مطالب زیادی گفته شده اما ما تصمیم داریم به سراغ نام آشنا هایی برویم که کمتر کسی از آن‌ها و از سرگذشت و شخصیت شان می داند. یکی از این چهره‌ها محسن چاووشی است. اگر شما هم از طرفداران او هستید با ما همراه و هم نگاه شوید تا کمی بیشتر از او بدانیم.

محسن چاوشی حسینی (ترانه سرا، آهنگساز ،تنظیم کننده و خواننده پاپ و راک) در ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر بوده و این خانواده اصالت کردستانی دارند. اما با توجه به شرایط کاری پدر خانواده (محمدرضا چاووشی) که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. خانواده چاووشی تا اولین سالهای جنگ و زمانی که محسن ۴ ساله بود در این شهر زندگی کردند و گفته می شود که در سال 61 مادر و خواهرش را طی بمب باران هوایی از دست داد. نهایتا با شدت گرفتن حملات ارتش عراق ناگزیر به مشهد مهاجرت کردند و تا 14 سالگی محسن آنجا باقی ماندند. بعد از مشهد نوبت تهران بود که زندگی هنری محسن چاووشی در این شهر شکل گرفت. او پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی، فعالیت حرف‌های خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد.
* سالهای رقابت در زیرزمین *

صدایی دلنشین بود که کسی از صاحبش را نمی شناخت. عده ای می گفتند "مجتبی کبیری" است که صدایش را کمی خش داده تا شبیه فلان خواننده لس انجلسی نشود. به هر حال در سال 83 آلبوم "نفرین" آنقدر سروصدا کرد که همه دلشان می‌خواست خواننده صدا زخمی آن را بشناسند و در این میان آدم های زیادی قصد داشتند خودشان را جای صاحب این آلبوم جالب جا بزنند اما خیلی زود محسن چاووشی خودش را به همه معرفی کرد و جایی جدید در میام خوانندگان زیر زمینی برای خودش دست و پا کرد. یک سال بعد چاووشی نشان داد که تنظیم های دلفریب و جذاب آلبوم اول اتفاقی نیتو در آلبوم های "خودکشی ممنوع" و "لنگه کفش" در مدت کوتاهی به موسیقی دلخواه جوانان تبدیل شدند و حالا صدای زخمی یک خواننده جوان جزو 100 صدا مورد پسند مردم قرار گرفت.

چاووشی بک سال بعد یعنی در 1385 چهارمین آلبوم خود را به نام "متاسفم" روانه بازار تشنه پاپ (و شاید راک) کرد. استقبال از این آلبوم هم مثل سه آلبوم قبلی در نوع خودش بی نظیر بود و راه را برای ستاره شدن چاووشی هموار کرد. چاووشی در این چند آلبوم غیر مجاز با چهره هایی چون محسن یگانه، فرزاد فرزین و حامد هاکان همکاری کرد. همکاری هایی که می تواند عاملی بر معرفی و شهرت این سه چهره باشد. هر چند حامد هاکان در همان سالها از دنیای موسیقی کنار رفت و این روزها دیگر کسی از اون خبر ندارد اما یگانه و فرزین جزو سوپر استارهای پرطرفداری هستند که کارشان مورد اعتماد قشر بزرگی از مردم است.

* سنتوری سکوی پرشی برای محبوبیت دو چندان چاووشی *

سال 86 را باید سال شانس چاووشی دانست. در این روزها داریوش مهرجویی که برای فیلم سینمایی تازه خود (سنتوری) به دنبال یک خواننده خاص و جذاب می گشت به محسن چاووشی برخورد و کار آهنگسازی و خوانندگی این فیلم را به او سپرد. گر چه این فیلم به خاطر صدای غیر مجاز چاووشی هرگز مجوز نگرفت اما به جرات می توان گفت شهرت ترانه های چاووشی بسیار بیشتر از خود فیلم و حتی کارگردان آن شد.

چاووشی که با پخش شدن صدایش در سنتوری به معروفیت دو چندانی رسیده بود دربارهٔ نحوهٔ ضبط صدایش برای آهنگهای فیلم سنتوری می‌گوید: «چاره‌ای جز این نداشتم که در خانه و در یکی از اتاقهایمان کار ضبط را انجام بدهم. به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند. خودم هم از این طرف در، یک پتو آویزان کردم تا بتوانم در نهایت فضایی را در اختیار داشته باشم که در آن بشود وکال گرفت. بعد از همه این ماجراها، پتو را کشیدم روی سرم و در همان شرایط خواندم و همه وکال را ضبط کردم. از زیر پتو که بیرون آمدم، «علی سنتوری» به دنیا آمده بود. همان نسخه هم نهایی شد و پخش شد»

* و بالاخره صدای مجاز! *

چاووشی بیشتر از یک سال هیچ اثری از خودش منتشر نکرد. عده ای فکر کردند شاید او هم مثل بسیاری از خواننده ها، تاریخ مصرفش تمام شده و کنار رفته. اما اواخر سال 87 نوبت اولین آلبوم رسمی و دارای مجوز چاووشی بود! "یک شاخه نیلوفر" عنوان پرفروش ترین آلبوم موسیقی سال بود که در مدت کوتاهی از ویترین مغازه ها خالی شد. یک آلبوم زیبا با تنظیم های عالی و البته کیفیت صدایی بی نظیر که قبلا در آلبوم های زیر زمینی چاووشی شنیده نشده بود.

سال 88 آلبوم "ژاکت" با تنطیمی متفاوت به بازار آمد و باز هم فروش خوبی داشت. هر چند عده ای آن را ضعیف ترین آلبوم چاووشی می دانند اما در هر صورت جزو آثار تاثیرگزار در بازار موسیقی بود. در همین سال یک آلبوم مناسبتی به نام "ْسلام آقا" متناسب با ایام محرم و قطعات زیبا با صدای چاووشی و چند هنرمند دیگر در رسای شهدای بزرگوار کربلا منتشر شد که استقبال و تمجید بسیاری به خصوص جامعه مداحان را به همراه داشت. (محمود کریمی از جمله مداحانی بود که در یک گفتگوی تصویری از محسن چاووشی تمجید و تشکر کرد.)

روند تولید آلبوم های چاووشی هر سال به همین روال ادامه داشت و یک سال بعد نوبت "حریص" و آلبوم "هشت" بود. اولی یکی از زیباترین و پرطرفدار ترین آلبوم های پاک و راک بود که چاوشی در انها از سازهای زنده استفاده کرد و فروش بالایی هم داشت. دومی نیز آلبومی بود از همکاری چاووشی با سه هنرمند دیگر که در سالروز ولادت امام رضا (ع) منتشر شد و با استقبال بی نظیری مواجه شد.

حالا دیگر چاووشی اسم های زیادی داشت. صدا زخمی! آقای خاص!‌ مرد مرموز پاپ و... این در حالی بود که طرفدارانش هم هر روز بیشتر شدند و یک نظر سنجی ساده در فضاهای مجازی، رسانه ها، روزنامه ها و هر جای دیگری نشان می داد که محسن چاووشی طرفداران بسیاری در سطح کشور دارد. سال 90 دوباره دو آلبوم از چاووشی بیرون آمد. "خاص" آلبومی حاصل از کار گروهی حدود 10 خواننده جوان و شناخته شده که هر کدام تراکی عاشقانه خواندند و آلبوم دلصدا که در وصف شهدای هشت سال دفاع مقدس عرضه شد.

ابتدای سال 91 تاریخ عرضه "پرچم سفید" بود که عده ای آن را بهترین کار چاووشی در مجموع آثار منتشر شده اش دانستند. چاووشی هر سال آلبوم داشت و این پرکار بودنش بر خلاف بسیاری دیگر از هنرمندان همیشه باعث رشد و محبوب تر شدنش می شد. بهمن ماه همان سال نوبت معرفی آلبومی بود که چاووشی 6 سال زمان برای آن صرف کرد. "من خود آن سیزدهم" آلبومی بود از ادغام موسیقی سنتی و پاپ و راک که با اشعار شعرای بزرگ ایرانی گرداوری شده و بعد از انتشار تحسین همه اهالی موسیقی حتی موسیقی سنتی را برانگیخت. در همان سال در نخستین جشنواره سالانه موسیقی ما، جوایز بهترین آهنگسازی پاپ، بهترین آلبوم پاپ (من خود آن سیزدهم)، بهترین ترانه پاپ (غلط کردم غلط) ، بهترین کاور آلبوم (کاور من خود آن سیزدهم) و بهترین تیتراژ (واسه آبروی مردمت بجنگ) به همراهی فرزاد فرزین، در بخش مردمی به محسن چاووشی تعلق گرفت.

* تمام حواشی های آقای خاص *

از زمان پخش آلبوم نفرین تا به امروز، شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت توسط چاووشی شنیده شده است و عدهای دست به سوء استفادههای این چنینی زدهاند. محسن چاووشی دلیل برگزار نکردن کنسرت را نداشتن مجوز (تا پیش از آلبوم یه شاخه نیلوفر) و امکانات کم (به طور کلی تر) معرفی میکند. با این حال، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ طی نامهای به هوادارانش اعلام کرد در حال جمع کردن بند و نوشتن پارت است و کنسرتی بعد از پخش آلبوم ژاکت برگزار خواهد کرد، اما بعد از گذشت مدتی از آن زمان و بیرون آمدن ژاکت این اتفاق رخ نداد و تاکنون رخ نداده است. تا چندی پیش شهاب اکبری مسئول جمع کردن گروه برای چاووشی بود. احتمال دارد که پیش از او فرد دیگری مسئولیت این کار را بر عهده داشته است. در حال حاضر با بهروز صفاریان برای جمعبندی پارت کنسرت به مشارکت پرداخته است.

شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت ۱۰ سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین باعث شده عدهای بگویند چاووشی توان اجرای زنده را ندارد. خود او اما گفته است، بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد. که با ضبط کردن صدایش به و اجرای زنده و پخش آن در دنیای اینترنت سعی در اثبات این مدعا داشته است. او تاکنون، به صورت تمرینی دو ترانه «زخم زبون» و «خاکستر» را به صورت زنده اجرا و ضبط کرده است.

چندی قبل شنیده شد که محسن چاووشی قرار است خواننده تیتراژ فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا باشد، اما به دلیل اظهارات حاتمی کیا در نشست خبری فیلم چ که در این رابطه گفته بود «فیلم بسته شده بود و پس از آن، آقای چاووشی فیلم را دیدند. ایشان خیلی با چ ارتباط برقرار کرد و آن را دوست داشت و درنهایت هم قرار شد یک کار آزاد در اینباره انجام دهد نه برای تیتراژ.»، محسن چاووشی در صفحه شخصی خودش نوشت «به دلیل طرح ادعاهایی سراسر وارونه و کذب درباره نحوه همکاری بنده با پروژه چ در نشست مطبوعاتی این فیلم در جشنواره، بهتر است کماکان سنتوری اولین و آخرین تجربه سینمایی ام باشد.»

محسن چاووشی برای اولین بار در طول سالهای فعالیت خود، در میان مردم و در کنسرت مهدی یراحی به عنوان مهمان حضور پیدا کرد. ویدئویی نیز از حضور وی انتشار یافت. اگرچه تا پیش از این گفته میشد، محسن چاووشی چند بار به شکلی پنهانی به کنسرتهای خوانندگان مختلف رفته است.

در پایان می توان گفت چاووشی با داشتن بیش از ۱۰۰ ترانه منتشر کرده که شامل ۱۰ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است، یکی از هنرمندان پرکار ایران به شمار می آید و اتفاقا طرفداران دو آتشه‌ای در هر قشری دارد.گواه این امر انتخاب او به عنوان برترین چهره سال در سه سال متمادی (90-91-92) است. این چهره مرموز ترین و در عین حال کم حاشیه ترین سوپر استار در حوزه موسیقی است که در این 10 سال فعالیت هنری همیشه اهداف خداپسندانه را در کنار هنر مورد توجه داشته و در یک کلام می توان گفت "آقای خاص" برازنده اوست.

منبع : نامه نیوز

gmuosavi
11-07-2014, 10:09
گفته می شود که در سال 61 مادر و خواهرش را طی بمب باران هوایی از دست داد.

به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند.

چی شد؟ :n13:

Malware
11-07-2014, 11:18
چی شد؟ :n13:

این قسمتش یه ذره مشکل داره و به نظر درست نیست . تو خود سایتش که نظر داده بودن و گفته بودن که اشتباه هست یه نفر اومده این پاسخ رو داده و گفته درسته و این مادر دومی نامادری چاوشی هست :

تو سایت چاوشی نیوز ولی رضا میگه که اشتباه هست و مادر چاوشی زنده است .

در کل معلوم نیست چی به چیه و کدوم درست ولی من به این دومیه یعنی رضا بیشتر اعتماد دارم .

Malware
19-07-2014, 07:21
* قطعه محسن چاووشی در انتظار تائید ارشاد *

تمام مراحل ساخت قطعه «بید بی مجنون» محسن چاووشی که برای تیتراژ پایانی «فیلم لامپ 100» خوانده شده، به پایان رسیده و این قطعه هم اکنون برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد رفته است.

به گزارش فارس، محسن چاووشی علاوه بر خوانندگی، کار آهنگسازی این قطعه را هم انجام داده و بهنود فدوی تنظیم «بید بی مجنون» را برعهده داشته و ترانه آن را حسین صفا سروده است.

چاووشی بعد از فیلم «سنتوری» به کارگردانی داریوش مهرجویی در هیچ پروژه سینمایی دیگری حضور نیافته بود.

«لامپ 100» اولین فیلم سینمایی سعید آقاخانی در مقام کارگردان است که در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. محسن تنابنده، ساره بیات، مسعود کرامتی، حمید لولایی، پوریا پورسرخ، رضا رویگری، جمال اجلالی، مهرداد صدیقیان و مهران غفوریان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم داستان مردی را روایت می کند که با معضل اعتیاد مواجه است، اما بر اثر اتفاقی تصمیم به مبارزه با مواد مخدر می گیرد.

منبع : جام جم آنلاین

Doublex
19-07-2014, 20:33
چاووشی هم شده مثل داروی ترک اعتیاد هربال اسلیمینگ . هرجا که دود و دم باشه صدای محسن چاووشی رو میزارن روش.
صداش واسه پامنقلیا خوبه .

stealer
19-07-2014, 20:37
چاووشی هم شده مثل داروی ترک اعتیاد هربال اسلیمینگ . هرجا که دود و دم باشه صدای محسن چاووشی رو میزارن روش.
صداش واسه پامنقلیا خوبه .
ماشالا به شعور بعضیا:n21:
مشکل داری گوش نکن این چه وضع پست دادنه؟
حیف اینجا جاش نیست وگرنه....
شما برو همون تازه به دوران رسیده هاتو گوش کن

gmuosavi
20-07-2014, 09:52
یه خبر خوب :

امروز مستر ها به اتمام رسيد و ايشالا دوشنبه موزيكها را براي مراحل اوليه چاپ ميفرستم
طرح روي جلد هم دوست عزيزم بزرگمهر حسين پور زحمت كشيدن و آماده كردن
ايشالا اگر اتفاق خاصي نيفته بعد رمضان منتشر خواهد شد .

محسن چاووشی

مصطفی
20-07-2014, 19:59
خبري از تيتراژ خواني من در سريال هاي تلوزيوني نيست و قصد چنين كاري و ندارم ..
كاش قبل از رسانه اي كردن اخبار من هم در جريان قرار بگيرم
در هر صورت براي دوستان آرزوي سلامتي و ديده شدن ميكنم
با سپاس

پیج محسن
=====
مگه خود محسن قبلا نگفته بود برا یه فیلمی داره تیتراژ میخونه ؟ فکر کنم یه سریالی بود ......
به نظرم محس باید بی خیال صدا و سیما و فیلم خوندن ! بشه ....

stealer
20-07-2014, 20:54
خبري از تيتراژ خواني من در سريال هاي تلوزيوني نيست و قصد چنين كاري و ندارم ..
كاش قبل از رسانه اي كردن اخبار من هم در جريان قرار بگيرم
در هر صورت براي دوستان آرزوي سلامتي و ديده شدن ميكنم
با سپاس

پیج محسن
=====
مگه خود محسن قبلا نگفته بود برا یه فیلمی داره تیتراژ میخونه ؟ فکر کنم یه سریالی بود ......
به نظرم محس باید بی خیال صدا و سیما و فیلم خوندن ! بشه ....

نه دیگه واسه هیچ سریالی قرار نبود بخونه
یه دوره میگفتن میخواد برای شاهگوش بخونه که بعدا تکذیب شد
الان فقط واسه لامپ 100 میخونه که فیلم سینمایی هست و ربطی به صدا و سیما نداره

banii
21-07-2014, 01:37
آهنگی با سبک و سیاق آهنگ دوست داشتم(تو این فکر بودم...):n12: داره ؟ بعد از انتشار اون یا قبلش در کل ؟

EhsanCPU
21-07-2014, 22:42

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](128).mp3)

gmuosavi
22-07-2014, 00:36
پس از پخش غیر منتظره ی این آهنگ ، سوالات زیادی در ذهن دنبال کنندگان محسن چاوشی به وجود آمد که نکته ی جذاب این ماجرا آنجا بود که این غیر منتظرِ بودن برای خودِ محسن چاوشی هم بودِ و ایشان هیچ خبری در رابطه با پخش این اثر نداشتند.
این کار حدود 3 سال پیش بسته شده و به شرکت دلصدا واگذار شده بود،آهنگ تنها ترین از لحاظ فکری هیچ ارتباطی با آلبوم پاروی بی قایق و مسیر هنری محسن چاوشی ندارد و تنها یک اتفاق کوچک در این مسیر بود که رخ داد.
گفتنی است محسن چاوشی یک اثر دیگر برای امام زمان هم ساخته و به این شرکت واگذار کرده است که بعید نیست نیمه ی شعبان سال دیگر به همین شکل منتشر شود!

از چاووشی نیوز

mehrabooni
22-07-2014, 01:14
چقدر اهنگ جدید قشنگ

Altairezio
22-07-2014, 14:08
320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebibarati
24-07-2014, 12:58
واقعا آهنگ قشنگی بود غافلگیر شدم

ali_agha1981
29-07-2014, 11:53
آهنگی با سبک و سیاق آهنگ دوست داشتم(تو این فکر بودم...):n12: داره ؟ بعد از انتشار اون یا قبلش در کل ؟

عشق دو حرفی..
با من بمون..
پروانه ها..
بوف کور
و...

مصطفی
05-08-2014, 17:24
قطعه " این بود زندگی " امشب ساعت 22:30 منتشر خواهد شد .
====
پیج محسن

EhsanCPU
05-08-2014, 19:35
اینم کاورش :

stealer
05-08-2014, 19:44
اینم کاورش :

این کاور رسمیش نیست
رسمیش اینه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Altairezio
05-08-2014, 19:46
وای ترکیب حسین پناهی و محسن چه شود....اوففففففففف....خیلی منتظرم....:n12:

stealer
05-08-2014, 21:44
اینم لینک دانلود این اهنگ زیبا

Altairezio
05-08-2014, 21:45
انتشار قطعه ی "این بود زندگی" با صدای محسن چاووشی

(همزمان با سالگرد درگذشت زنده یاد حسین پناهی)

خواننده و آهنگساز: محسن چاووشی

ترانه سرا: زنده یاد حسین پناهی

تنظیم ، میکس ومستر: فرشاد حسامی

سبک : آلترناتیو راک (Alternative Rock)

دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

banii
06-08-2014, 01:04
عشق دو حرفی..
با من بمون..
پروانه ها..
بوف کور
و...

شنیدم اونا رو ...
ولی ارتباطشونو با اون آهنگ حس نمیکنم ...
قطعه دوست داشتم واقعا عالی بود ....

اینم کاورش :

این کاور رسمیش نیست
رسمیش اینه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه کم فوتوشاپ نیست ؟!
چجوری اینقدر شبیه هم دیده میشند ؟! بطوریکه اگر کسی عکس این دو رو ندیده باشه و دقت چندانی هم به خرج نده شاید در نگاه اول فکر کنه تصویر یک فرد حقیقی هست ...

payam178
06-08-2014, 18:57
شنیدم اونا رو ...
ولی ارتباطشونو با اون آهنگ حس نمیکنم ...
قطعه دوست داشتم واقعا عالی بود ....

یه کم فوتوشاپ نیست ؟!
چجوری اینقدر شبیه هم دیده میشند ؟! بطوریکه اگر کسی عکس این دو رو ندیده باشه و دقت چندانی هم به خرج نده شاید در نگاه اول فکر کنه تصویر یک فرد حقیقی هست ...
یکم نه خیلی فوتوشاپه !!!!!:n02:
اینم یه سبکه دیگه

EhsanCPU
06-08-2014, 19:25
محسن باید اسم این آهنگ رو میزاشت:

اینم شد زندگی ؟؟؟ :19:

MOHAMMAD2010
06-08-2014, 19:28
خوشم نیومد !

stealer
08-08-2014, 16:54
امیر جمالفرد با دو تنظیم در آلبوم حضور دارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanCPU
08-08-2014, 18:34
محسن چاوشی خواننده ای نیست که با هر کسی کار کنه ... :44:

Greedy
08-08-2014, 20:15

Malware
10-08-2014, 08:25
" خبر تغییر نام البوم " پاروی بی قایق " به " بی خواب " تکذیب شد "

Malware
20-08-2014, 06:37
تصور شباهت صدای من با چاووشی طبیعی است/ مصاحبه با خواننده تیتراژ انقلاب زیبا

خواننده تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی «انقلاب زیبا» با اشاره به شباهت‌های صدایش به محسن چاووشی گفت: این پیش بینی را می کردم که مخاطبان بعد از شنیدن این قطعه تصور کنند که این صدای محسن چاووشی است نه من.

محمدرضا علیمردانی گوینده، بازیگر و خواننده موسیقی پاپ که این روزها عمده فعالیت خود را معطوف به خوانندگی کرده است با اشاره به استقبالی که مخاطبان از خوانندگی او در تیتراژ مجموعه تلویزیونی «انقلاب زیبا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به عمل آورده اند، بیان کرد: فکر می کنم ماه رمضان سال 90 بود که من از طرف رامین عباسی زاده برای ایفای نقش شیطان در سریال «سقوط یک فرشته» به کارگردانی بهرام بهرامیان دعوت شدم و از همان جا بود که آشنایی من با امیر توسلی به عنوان آهنگساز آغاز شد و این تمایل هم وجود داشت که روزی بتوانیم کارهای مشترکی را با هم داشته باشیم.

وی ادامه داد: تمایل به ادامه همکاری با امیر توسلی همچنان در من ادامه داشت تا اینکه دست روزگار قضیه را به شکلی هدایت کرد که رامین عباسی زاده تهیه کننده و امیر توسلی آهنگساز مجموعه تلویزیونی «انقلاب زیبا» شدند و این بهترین فرصت بود که فضا فراهم شد و من به خاطر اینکه فرصتی برای مطالعه فیلمنامه نداشتم بنابراین با دیدن چند قسمت از مجموعه متوجه کم و کیف کار شدم و کار را آغاز کردیم که خدا را شکر شنیده ام با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است.

گوینده مجموعه انیمیشن پرطرفدار «حیات وحش» ساخته علی درخشی با اشاره به شباهت های صدایش به محسن چاووشی و تصور برخی از مخاطبان مبنی بر اینکه صدای خواننده تیتراژ «انقلاب زیبا» صدای محسن چاووشی است، توضیح داد: من هم این نکته را شنیدم که برخی از مخاطبان بعد از شنیدن صدای من احساس کردند این آهنگ با صدای محسن چاووشی پخش شده است. حتی کار به جایی رسید که به من گفتند ملودی بخشی از ترانه به صدای یکی از خوانندگان لس آنجلسی شبیه است که این نکته هم برای من جالب بود.

علیمردانی گفت: اصولا صداهایی که در ردیف صدای باس و بم قرار دارند همواره در معرض شبیه بودن صدایشان به خواننده های دیگر قرار دارند اما من بر این باورم صدای من بسیار متفاوت تر از صدای محسن چاووشی است اما چون مدت کوتاهی است مردم با صدای من آشنا شده اند این طبیعی است که تصور کنند خوانش من شبیه محسن چاووشی است اما حتم دارم بعد از اینکه کارهایم بیشتر شود این نوع صدا برای مردم تبدیل به عادت می شود و دیگر به من نمی گویند که فلانی صدایت شبیه صدای فلانی است. البته خیلی مواقع هم هست که به خاطر شباهت هایی که در ملودی ها وجود دارد مخاطب حس می کند که این صدا را در جایی دیگر شنیده که این معضل نیز باید از سوی خالقان آثار موسیقایی حل شود.

این خواننده موسیقی پاپ به فعالیتهای دیگر خود در عرصه موسیقی اشاره کرد و گفت: مرحله ضبط و تولید اولین آلبوم موسیقایی‌ام به اتمام رسیده به طوری که قرار بود اوایل شهریور ماه امسال توسط شرکت آوای فروهر وارد بازار موسیقی شود اما به دلیل حساسیت هایی که خودم دارم و دوست دارم اولین آلبومم در بهترین شرایط فنی به مخاطب عرضه شود از این رو کمی دست نگه داشته ام و درصدد رفع اشکال‌های آلبوم هستم به ویژه اینکه در همین مدت، انتشار قطعه «احوال تلخم» در مجموعه «انقلاب زیبا» و «می خواهمت» در فضای مجازی کمک زیادی به من کرد که با نوع ذائقه و سلیقه مخاطبان بیشتر آشنا شوم و از آنها برای رفع اشکال‌ها استفاده کنم.

این صداپیشه انیمیشن های محبوب سینمای دنیا در بخش پایانی صحبتهای خود تصریح کرد: خوشبختانه بعد از انتشار قطعه «می خواهمت» با خواندن نظرات اینترنتی مخاطبان و استقبالی که مردم از این قطعه نشان دادند متعجب شدم و امیدوارم این روند با ارائه کارهای بعدی بتواند استمرار پیدا کند و من بتوانم در سایه حمایت مردم کارهای بیشتری را در عرصه موسیقی انجام دهم.
منبع : mehrnews

برای دانلود اهنگ احوال تلخم از محمدرضا علی مردانی به اینجا مراجعه کنید :

آهنگ جدید و بسیار زیبای محمدرضا علی مردانی به نام احوال تلخم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
22-08-2014, 08:10
جمعه ساعت 22 یکی از آثار منتشر شده ی محسن چاوشی به صورت نماهنگ منتشر خواهد شد

منبع : chavoshinews

Malware
23-08-2014, 07:35
دانلود موزیک ویدئو جدید محسن چاوشی به نام غلط کردم

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : این موزیک ویدئو به صورت مستقل ساخته شده است .

نظر خودم : 5 / 10

Malware
23-08-2014, 14:16
هفته نامه تماشاگران امروز شماره 21

Greedy
23-08-2014, 14:19
دانلود موزیک ویدئو جدید محسن چاوشی به نام غلط کردم

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : این موزیک ویدئو به صورت مستقل ساخته شده است .

نظر خودم : 5 / 10

افتضاح بود 0 / 10
:n02:
یعنی اینو چاوشی تایید کرده ؟ !!!! موزیک ویدیو کاملا بی ربط و با بازیگرای چینی ! :دی
طرفدارا واسه اهنگای چاوشی زیاد کلیپ میسازن و تعدادیشون هم با اینکه خیلی ساده هست عالی از کار در اومده و خیلی بهتر از این بوده
مثلا یه کلیپ من دو سه سال پیش دیدم از اهنگ بادبادکای رنگی خیلی قشنگ بود . خواهرزاده من دو سالشه هر شب باید واسش میذاشتیم ببینه تا بخوابه :n09:

Malware
23-08-2014, 14:36
افتضاح بود 0 / 10
:n02:
یعنی اینو چاوشی تایید کرده ؟ !!!! موزیک ویدیو کاملا بی ربط و با بازیگرای چینی ! :دی
طرفدارا واسه اهنگای چاوشی زیاد کلیپ میسازن و تعدادیشون هم با اینکه خیلی ساده هست عالی از کار در اومده و خیلی بهتر از این بوده
مثلا یه کلیپ من دو سه سال پیش دیدم از اهنگ بادبادکای رنگی خیلی قشنگ بود . خواهرزاده من دو سالشه هر شب باید واسش میذاشتیم ببینه تا بخوابه :n09:

نه ربطی به چاوشی نداره و تاییدش نکرده .
واقعا افتضاحه . اون 5 نمره ای هم که دادم واسه خود شعره وگرنه موزیک ویدیوش صفره . از صبح تا حالا 6 بار دیدمش هر چقدر که بیشتر نگاه میکنم بیشتر ازش بدم میاد . همین الان پاکش کردم . :n02:
در مورد کلیپ هاش دوستانی که شیلتر شکن دارن حتما این کلیپ رو ببینن . ویدیوش با اهنگ همخونی داره و قشنگه .

Malware
23-08-2014, 16:45
تنظیم کننده قطعه «این بود زندگی» به سایت «موسیقی ما» گفت:

فرشاد حسامی: این ملودی و شعر از همان ابتدا فریاد می زد که باید در سبک راک تنظیم شود!

موسیقی ما - حدودا دو هفته پیش و همزمان با سالگرد فوت «حسین پناهی» قطعه «این بود زندگی» با صدای «محسن چاوشی» منتشر شد. چاوشی در راستای کارهای متفاوت چند وقت اخیر خود در این قطعه ترانه‌ای از حسین پناهی را خواند و روی آن ملودی ساخت. یکی از نکات حائز اهمیت این بود زندگی در بخش تنظیم آن بود. «فرشاد حسامی» در تنظیم قطعه فوق به سراغ موسیقی راک رفت و همین مساله با واکنش‌های متفاوتی از سوی مخاطبان رو به رو شد. شرح تنظیم قطعه این بود زندگی و پاسخ او به سوالاتی در این موضوع، جزئیات آلبوم جدید محسن چاوشی و ورود فرشاد حسامی به عرصه خوانندگی از جمله نکات مهم گفتگوی پیش روی شما است. این موزیسین خوش اخلاق و بی‌حاشیه برای اولین بار در گفتگو با سایت «موسیقی ما» خبر انتشار آلبومی با صدای خودش را مطرح کرد:

*کمی در مورد شروع همکاری با «محسن چاوشی» بگویید و اینکه این چندمین پروژه مشترک شما بود؟

این دومین تجربه همکاری مشترک ما بود. حدودا یک سال و نیم قبل قطعه‌ای به نام «خواب» را برای آلبوم «محسن چاوشی» تنظیم کردم. فضای آن کار با فضای کلی آلبوم هماهنگی نداشت و از چیدمان قطعات کنار رفت. به دلیل اینکه فرصت تنظیم مجدد نداشتم، دوست خوبم «امیر جمالفرد» زحمت تنظیم مجدد آن قطعه را کشید.

*ایده تنظیم قطعه «این بود زندگی» از چه زمانی شکل گرفت؟

محسن چاوشی حدودا یک ماه قبل، کاری را روی یکی از اشعار مرحوم «حسین پناهی» ساخته بود. در استودیو این کار را شنیدم و واقعا دوست داشتم. شعر کوتاهی داشت ولی ملودی به اندازه‌ای قوی بود که من را جذب کرد. محسن پیشنهاد تنظیم را ارائه کرد و من هم با کمال میل پذیرفتم. تنظیم در فضای راک انجام شد و احساس کردم که تنظیمی غیر از این فضا نمی‌تواند حس شعر را انتقال دهد. پروژه تولید زود‌تر به اتمام رسید اما قرار شد که همزمان با سالگرد فوت حسین پناهی این اثر منتشر شود.

*اتفاقا سوال بعدی من هم همین بود که چقدر نوع شعر و ملودی محسن چاوشی روی انتخاب سبک تنظیم و سازبندی تاثیر داشت؟

تاثیر زیادی داشت و این ملودی و شعر از‌‌ همان ابتدا فریاد می‌زد که باید در سبک راک تنظیم شود! اگر در هر سبک دیگری این کار را تنظیم می‌کردم قطعا ظلم بزرگی بود. اتودی که آماده کردم هم مورد تایید محسن قرار گرفت و تصمیم گرفتیم که حتما راک باشد.

*با توجه شعر که کوتاه است، فکر نمی‌کنید بهتر بود قسمت‌های بی‌کلام کمتر باشد و کلا تایم قطعه کمتر از سه دقیقه باشد؟

خیر. ببینید این داستان زمانی که بی‌کلام هم روایت می‌شود به اندازه قسمت‌های با کلام اهمیت دارد. متاسفانه شنونده‌ها در ایران اینگونه برداشت می‌کنند که قسمت‌های با کلام قطعه از اهمیت بیشتری برخوردار است. این مقوله مخصوصا در آلترناتیو راک به شکل دیگری است و هر دو بخش با کلام و بی‌کلام اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل کلام را دو مرتبه تکرار کردیم و در آخر به اوج رساندیم و کلام جایی نداشت که بخواهد اوج روی وکال داشته باشد. ما این اوج را به موسیقی انتقال دادیم. فکر می‌کنم شاید این یک نوآوری بود که ممکن است برای اولین بار در ایران رخ داده باشد. اما در کارهای غیر ایرانی مثل موسیقی «پینک فلوید» این امکان وجود دارد که دو بیت شعر و چهار دقیقه موسیقی داشته باشیم. من ملودی محسن چاوشی و شعر حسین پناهی را با تصویر دیدم. اگر این امکان وجود داشت که یک موزیک ویدئو روی این قطعه ساخته شود یقینا بیننده‌ها متوجه می‌شدند که در دل ما چه می‌گذرد. ما سعی کردیم در قالب موسیقی کاری انجام دهیم که این تصویر را به آن‌ها منتقل کنیم. خوشبختانه بیشتر از ۹۰ درصد مخاطبان توانستند این تصویر را دریافت کنند.

*این ترانه و کلا مجموعه آثار حسین پناهی از سطح عامه جامعه کمی بالا‌تر است. در تنظیم و سازبندی این فکر به ذهنتان خطور نکرد که انتخاب‌ها را به گونه‌ای انجام دهید که مخاطب عام بیشتر با آن ارتباط برقرار کند؟

زمانی که شعر شما عام باشد می‌توانید تنظیمی داشته باشید که مخاطب عام را پوشش دهد. اما حسین پناهی واقعا به جمله‌ای که می‌گفت اعتقاد داشت و خیلی عام نبود و به همین دلیل خیلی‌ها در زمان حیاتش، او را درک نکردند. وقتی چنین کلامی از او به یادگار مانده است ما هم وظیفه داریم که به گونه‌ای دیگر استنباط کنیم و خودمان را به جای او بگذاریم. حقیقتا خود محسن هم پس از پخش کار گفت که اگر بیش از این بخواهیم در مورد زندگی بگوییم فقط گزافه گفته‌ایم. زندگی همین چهار پنج دهه‌ای است که تکرار می‌شود و بیش از این هم نیست. عمر ما بیش از هفت یا هشت دهه نیست و همین مساله را در قالب موسیقی می‌توانیم به گونه‌ای دیگر بیان کنیم. نوع خواندن و نگرش محسن به همراه سبک تنظیم، خاص بود و من فکر می‌کردم که مخاطب کمتری داشته باشیم. اما خدا را شکر درک و فهم مردم ما آنقدر خوب بوده است که بازخوردهایی که از این کار دیدم فرا‌تر از حد انتظار بود.

*در تیم تنظیم کنندگان آلبوم جدید محسن چاوشی حضور دارید؟

همانطور که در ابتدای صحبت‌ها عنوان شد من یک قطعه را تنظیم کردم که با فضای آلبوم همخوانی نداشت و امیر جمالفرد به زیبایی قطعه خواب را تنظیم کرد. با توجه به روند کنونی که پیش می‌رویم، قطعا من و «بهروز صفاریان» در آلبوم بعدی محسن چاوشی حضور خواهیم داشت و اکثر کار‌ها را تنظیم می‌کنیم.

*چیزی تا انتشار این مجموعه باقی نمانده است اما می‌توانید فضای آلبوم «پاروی بی‌قایق» را برای مخاطبان ترسیم کنید؟

به نظر من یک آلبوم بسیار متفاوت و جذاب و نو است. محسن چاوشی همیشه کارهای نو و جدید در موسیقی انجام داده است و آلبوم «پاروی بی‌قایق» هم از این قاعده مستثنی نیست. آلبومی است که بوی راک در آن زیاد است و اصلا برای تکرار خودش نبوده است. من آلبوم را به صورت کامل گوش نکرده‌ام ولی از شنیدن تک تک قطعات لذت می‌برم. دلیل این مساله هم سخت گیری محسن چاوشی در انتخاب ترانه و ملودی و تنظیم است.

*از سایر فعالیت‌های اخیر خود برای ما بگویید.

مشغول تنظیم چند قطعه برای بهروز صفاریان هستم. باعث افتخار من است که برای کسی تنظیم می‌کنم که یک عمر آثار بزرگان موسیقی را تنظیم کرده است. میکس و مسترینگ قطعه‌ای با صدای «علیرضا عصار» را انجام داده‌ام که تنظیم آن اثری از «رضا روحانی»، فرزند استاد «انوشیروان روحانی»، به همراه «همایون نصیری» است. علیرضا عصار با این قطعه بازگشت متفاوتی خواهد داشت که فکر می‌کنم طی هفته‌های آینده منتشر می‌شود. پس از آلبوم «ترافیک» تصمیم گرفتم که یک آلبوم سولو داشته باشم و روند تولید این اثر را هم پیگیری می‌کنم. در آلبوم شخصی خودم از محسن چاوشی و بهروز صفاریان هم کارهای خوبی دارم.

*حضور شما در عرصه خوانندگی خبری است که باید بیشتر در مورد آن توضیح دهید!

تولید آلبوم خودم را از ابتدای سال جاری به صورت جدی دنبال می‌کنم و الان در مرحله انتخاب شعر و ملودی هستم.

*قبل از انتشار آلبوم قصد ارائه تک قطعه در فضای مجازی را هم دارید؟

این امکان هم وجود دارد و اگر شرایط مناسب باشد حتما چنین کاری انجام می‌دهم.

*از گروه ترافیک چه خبر؟

«اشکان خطیبی» یکی از بازیگران خوب کشور است و این روز‌ها درگیر تئا‌تر و پروژه‌های دیگر است. هماهنگی زمان من و اشکان یک مقدار سخت است و اگر وقت آزادتری داشته باشیم و عمری باقی باشد حتما ترافیک ۲ را هم کار می‌کنیم.

منبع : musicema

mr_khodaei2008
23-08-2014, 19:36
پس کی میخاد البوم پاروی بی قایق بیاد

Malware
25-08-2014, 12:37
مصاحبه ی علی انصاریان در رابطه با فیلم کلاف با هفته نامه تماشاگران امروز

Malware
25-08-2014, 14:06
علي انصاريان در گفت و گو با «باني فيلم»: پيشنهادهاي خوب بازيگري را مي پذيرم!

ترانه محسن چاوشی، «کلاف» را كامل كرد

بانی فیلم آنلاین: فیلم «کلاف» بزودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

فیلم ویدئویی «کلاف» به کارگردانی شهرام شاه حسینی هم اکنون با پایان مراحل فنی آماده پخش شده و طبق برنامه ریزی ها بعد از یک اکران خصوصی از 22- 23 شهریور وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

علی انصاریان فوتبالیست سابق تیم ملی و تیم پرسپولیس نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد که نقشی کاملاً جدی و البته منفی است. او در گفت وگو با «بانی فیلم» درباره دلیل حضور خود در این فیلم گفت: «شهرام دانشپور دیگر تهیه کننده «کلاف» از دوستان صمیمی ام است که قبل از تولید فیلم صحبت هایی برای حضورم در این فیلم با من داشت. البته در ابتدا به هیچ وجه قرار نبود در فیلم بازی داشته باشم و تنها حضورم به عنوان تهیه کننده مطرح بود. با توجه به فیلمنامه خوبی که در اختیار داشتیم بنا را بر این گذاشتیم تا اثری در خور سليقه مخاطب تولید کنیم. برای همین با بازیگران مطرح مختلفی صحبت کردیم و سرانجام با چند بازیگر به توافق نهایی رسیدیم». او اضافه کرد: «برای نقش اول فیلم نیز پیش از این قرار بود بازیگر دیگری در فیلم حضور داشته باشد که متأسفانه تمام گزینه هایمان به دلیل مشغله کاری حضورشان میسر نشد. به پیشنهاد شهرام شاه حسینی و شهرام دانشپور در فاصله دو روز مانده تا آغاز تصویربرداری بعد از اجرای چند گریم روی صورتم قرار شد نقش را خودم بازی کنم. اینکه تا چه حد در ایفای نقش موفق بوده ام را مخاطب باید بگوید با این حال امیدوارم مخاطب نیز بعد از تماشای فیلم از آن رضایت داشته باشد».

انصاریان افزود: «جا دارد تشکر فراوانی از گروه کارگردانی داشته باشم که راهنمایی های فراوانی به من کردند تا بتوانم نقش را به خوبی بازی کنم. ضمن اینکه باید به این نکته نیز اشاره کنم که در تولید «کلاف» گروه سازنده هیچ کم و کاستی را برای مخاطب باقی نگذاشتند و تمام تلاش خود را به کار بستیم اثری در خور مخاطب ارائه دهیم. تمام اعضای پشت دوربین از حرفه ای های سینما و تلویزیون انتخاب شدند و سایر بازیگران نیز بازی قابل قبولی داشتند».

بازیکن سابق تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در آینده در سینما و تلویزیون حضور خواهد داشت پاسخ مثبت داد و افزود: «سینما را از دوران کودکی دوست داشته ام. در خاطرم هست دوران کودکی با پدرم هر هفته به سینماهای لاله زار می رفتیم و فیلم های روز را می دیدیم. ژانر اکشن را دوست دارم و پیگیر فیلم های روز دنیا نیز هستم. با این حال اگر در آینده پیشنهاد خوبی مطرح شود حتماً آن را می پذیرم». او در پایان اضافه کرد: «در کنار بازیگری فعالیت ورزشی خودم را همچنان نیز پیگیری می کنم. در مدرسه فوتبال مشغول تدریس هستم و مدرک مربیگری ام را نیز گرفته ام. اگر پیشنهاد مربیگری خوبی داشته باشم حتماً قبول خواهم کرد».

ضمن اینکه تیتراژ پایانی این تله فیلم را محسن چاووشی خوانده است. اين خواننده تاكنون براي عنوان بندي چند جنگ و برنامه گفت وگو محور از جمله «ترانه لباس نو» در ويژه برنامه سال تحويل 92، ترانه «واسه آبروي مردمت بجنگ» در برنامه پشت صحنه (دو صدايي با فرزاد فرزين) با اجراي احسان عليخاني، ترانه برنامه «زندگي و تحصيلات تكميلي» و... خوانندگي كرده است.

لیلا اوتادی، کیکاوس یاکیده، مرتضی کاظمی، نیما راد، شهاب فریدپور، شیما چنگیزی در کنار انصاریان بازیگران اصلی «کلاف» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: من واسه فریبا کار می کنم. فریبا واسه مسعود. مسعود واسه نادر. نادر واسه یکی دیگه. اونم حتما واسه یکی دیگه. ولی من دیگه نمی خوام واسه کسی کار کنم... .

سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسنده: علیرضا محمودی، مدیر تصویربرداری: خسرو دادگرمرام، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، طراح گریم و طراح صحنه: نوید فرح مرزی، تدوین: میثم مولایی، صداگذار: فرامرز ابوالصدق، آهنگساز: بهنود یخچالی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، مدیر تولید: مهدی ریحان صفت، عکس: امید صالحی، ویژوال افکت: علی تصدیقی، بدلکاران: گروه بدلکاری کیوان.
منبع : banifilm

Malware
27-08-2014, 06:19
آلبوم گروهی بنام "من و ما"

تاریخ انتشار : یکشنبه 9 شهریور

با حضور محسن چاوشی ، علی لهراسبی ، مهدی یراحی ، شهرام شکوهی ، ایمان قیاسی، مرتضی پاشایی و ...

تهیه کننده : رامین بصیرت نیا

شرکت پخش : تصویر دنیای هنر/تصویر گستر پاسارگاد

=====

نام قطعه محسن چاوشی در این آلبوم : میگه دوسم نداره

آهنگ و تنظیم : محسن چاوشی

ترانه : حسین صفا

Malware
27-08-2014, 10:49
در قالب یک پروژه ادامه دار برای موسیقی پاپ؛

آلبوم «من و ما 1» با حضور یازده خواننده منتشر خواهد شد

پوسترِ اینترنتی آلبوم

آلبوم گروهی «من و ما» با صدای یازده خواننده منتشر می‌شود. این اثر که یکی از پروژه بزرگ موسیقی پاپ است یکشنبه هفته آینده نهم شهریور ماه به تهیه کنندگی «رامین بصیرت نیا» و از سوی پخش «دنیای هنر» روانه بازار خواهد شد.

«محسن چاوشی»، «رضا صادقی»، «شهرام شکوهی»، «علی لهراسبی»، «سینا حجازی»، «مرتضی پاشایی»، «مهدی یراحی»، «ایمان قیاسی»، «احسان حق‌شناس»، «امیرمسعود» و «عرفان معماری» خوانندگان این آلبوم هستند. من و ما عنوان پروژه‌ای است که صرفا به این آلبوم ختم نمی‌شود و ادامه خواهد داشت. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که طی ماه‌های آینده آلبوم‌های گروهی دیگری در قالب همین پروژه و با حضور سایر چهره‌های سر‌شناس پاپ به بازار عرضه می‌شود.

خواننده‌های این مجموعه هرکدام یکی از بهترین قطعات خود که تاکنون منتشر نشده است را ارائه کرده‌اند. در راستای ارائه آثاری متفاوت و با کیفیت، عوامل تولید تک تک قطعات این مجموعه با دقت نظر ویژه‌ای از سوی خواننده‌ها و مدیران پروژه انتخاب شده‌اند.

با توجه به اینکه تیم تولید و اجرایی این آلبوم از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های دقیقی روی تمامی ابعاد ارائه این اثر انجام داده است و زمان زیادی برای تولید آن صرف شده است انتظار تولید یک اثر ماندگار برای این آلبوم می‌رود.

یکی دیگر از جاذبه‌های آلبوم من و ما این است که از یک سو خواننده‌های با سابقه موسیقی پاپ در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و آثار خود را در یک مجموعه ارائه می‌کنند و از سویی دیگر برخی خواننده‌های جوان و آتیه‌دار هم فرصت همراهی و حضور در کنار این چهره‌های مطرح را به دست آورده‌اند. همچنین حضور سینا حجازی در آلبوم من و ما که تا پیش از این فعالیت خود را به شکل غیر رسمی دنبال می‌کرد هم از نکات حائز اهمیت است.

این روز‌ها در مارکت بین المللی موسیقی آلبوم‌های گوناگونی از این دست منتشر می‌شود. زیرا حتی خواننده‌ها بین‌المللی نیز کمتر آلبوم منتشر می‌کنند و ارائه تک قطعه در اولویت بیشتری قرار دارد. در ایران هم با توجه به مشکلاتی از قبیل صرف وقت و انرژی و هزینه‌های گزاف، فاصله انتشار آلبوم‌ها به بیش از ۲ یا ۳ سال افزایش یافته است. به همین دلیل پروژه من و ما و سایر پروژه‌های از این دست می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه تک قطعات خواننده‌ها از طریق یک مجرای رسمی و اصولی باشد. زیرا انتشار تک قطعات هم با دردسرهای گوناگونی همراه است که از جمله آن‌ها می‌توان به خطر لورفتن، عدم پخش صحیح و راه یافتن کار‌ها به رسانه‌های بیگانه اشاره کرد. به دلیل برنامه ریزی‌های دقیق پیرامون پخش سلسله آلبوم‌های من و ما، مخاطبان می‌توانند در فواصل زمانی معین شنونده آثار خوانندگان محبوب خود باشند.

طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از این اثر ارائه می‌شود و سایت «موسیقی ما» با عوامل تولید آلبوم من و ما گفت‌وگوهایی را انجام خواهد داد.

بنر رسمی آلبوم

e4lyas
27-08-2014, 11:50
طراح این پوستر ها و کاور ها کین :| ...

Malware
28-08-2014, 06:56
دمو آلبوم من و ما

24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
28-08-2014, 10:59
Various Artists - Mano Ma | Album Demo

دموی آلبوم جدید و فوق العاده زیبای من و ما

( با حضور : محسن چاووشی - سینا حجازی - مهدی یراحی - رضا صادقی - علی لهراسبی - شهرام شکوهی... )

320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

stealer
31-08-2014, 09:44
نام قطعه محسن چاوشی : میگه دوسم نداره

آهنگ و تنظیم : محسن چاوشی

ترانه : حسین صفا

دانلود آهنگ میگه دوسم نداره محسن چاوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آلبوم منو ما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متن ترانه
اصلا نمی تونم از کاراش سر در بیارم
زنگ میزنه بهم میگه دیگه دوست ندارم
حالم بده حال من اما براش مهم نیست
من که یه بارم نشده براش کم بذارم
دیگه دوسم نداره
میگه دوسم نداره
دیگه دوسم نداره
میگه دوسم نداره
چیزی تو دلش نیست اما من هی بهم میزنه
خیلی ازش ناراحتم اما برام عزیزه
بهتره به دل نگیرم لج بازیاشو
کاش برگرده تا یه نفر پر نکرده جاشو
دیگه دوسم نداره
میگه دوسم نداره
دیگه دوسم نداره
میگه دوسم نداره
منبع: چاوشی نیوز

Malware
31-08-2014, 13:31
گفت و گوی موسیقی فارس با محسن چاوشی

به آنچه می خوانم، اعتقاد دارم

محسن چاوشی اهل گفت و گو نیست! کم حرف و بی حاشیه است و حرف زدن را وقتی لازم می داند که بخواهد قضیه ای را برای همه روشن کند. می گوید : تمام حرفهایم را در موسیقی ام می زنم و با شعرهایم با مردم حرف می زنم.

چاوشی را از سالهای دور می شناسم، از سالهایی که اولین قطعاتش را منتشر کرد. همان سالها هم اهل مصاحبه نبود. گاهی اگر حرفی برای گفتن داشت، به دور از تمام حواشی و دغدغه هایی که دوروبرش بود، بی تکلف ابایی از گفتنشان نداشت. وقتی مهرجویی به او پیشنهاد همکاری در فیلم سنتوری را داد، نمی پذیرفت! حتی برای مجاز شدن هم تلاش نمی کرد که اینها خود داستانی مفصل دارند و به خواسته خودش قرار شد تا در این باره ها خاطراتی نوشته و به مرور منتشر شوند.

او هم اکنون در آستانه انتشار جدیدترین آلبوم مجاز خود است و قرار است به محض اینکه این آلبوم شماره کتابخانه ملی خود را دریافت کرد، روانه بازار موسیقی اش کند. اما هنوز این امکان فراهم نشده است و چاوشی همچنان منتظر است تا در اولن فرصت ممکن این اتفاق بیافتد و با مخاطبانش همکلام شود.

وقتی با او قرار مصاحبه گذاشتم، تصمیم گرفتیم مصاحبه خارج از روال همیشگی باشد و از یکنواختی همیشگی به دور باشد تا حرفهای تازه ای از او به گوش هوادارانش برسد .

چاوشی ؛ خواننده ای رو به تکامل

او که راه بسیار سختی را تا کنون پشت سر گذاشته است و در این مسیر سخت، همواره سعی کرده جدید و تازه باشد و آنچه در حوزه موسیقی در پیرامونش اتفاق می افتد را به روز فرا گیرد. از اولین قطعات ساخته او تا آنچه امروز از وی می شنوید را اگر دنبال کنید، متوجه چنین مقوله رو به رشد در وی می شوید. او در پاسخ به اینکه محسن چاوشی اگر باز هم به گذشته بازگردد، همین مسیر طولانی را ادامه می دهد یا نه، می گوید: راهی که من از دیرباز پیموده ام، راه سختی است ولی هیچ وقت برای طی کردن آن تصمیم نگرفتم.

درست است زمانی من موقعیت الان را نداشته ام اما همین محسن چاوشی ای بودم که هستم و اگر باز هم به آن زمان برگردم، بازهم همین راه را دنبال می کنم و موسیقی را انتخاب می کنم. باز هم از روزمرگی فرار می کنم . هرگز دوست نداشته ام درگیر روزمرگی شوم. چون احساس می کنم اگر روزی این اتفاق بیافتد، به ورطه نابودی کشیده می شوم . برای جلوگیری از تکرار و دچار روزمرگی شدن، شدیدا کار می کنم و خیلی بیشتر از گذشته درگیر خلق کارهای جدید هستم . می خواهم حس های جدیدم را به کارهایم منتقل کنم . تمامی این حسها جدید هستند و موجب می شوند تا فرمت و شکل و ساختار کارهای جدیدم نیز متفاوت تر باشند .

اصولا نه من بلکه هر کسی در هر زمینه ای که فعالیت می کند نباید درگیر تکرار شود و در گذشته خود بماند. شاید وقتی پیش بیاید که به دلیلی به گذشته بازگردم اما در گذشته نمی مانم . چون امروز هم سهم من است . امروز هم متعلق به من است و حق ندارم برای دیروزی که داشته ام، امروزم را خراب کنم.

بازگشت به گذشته ؛هرگز

صحبتهای او حاکی از آن است که حاضر نیست به گذشته بازگردد و قرار هم نیست چنین کاری را بکند. چاوشی گذشته خود را به دور از امروزش قاب کرده است و به افق های جدید می اندیشد. این را در تک تک قطعاتی که از وی می شنویم ، می توان درک کرد. او نه اینکه از گذشته اش فرار کند بلکه به این دلیل که معتقد است هر تفکری مربوط به برهه زمانی خاص خوش است، دوست ندارد به گذشته بازگردد. در این باره بر این باور است که: خیلی چیزها توضیح دادنی نیست، مثل همین حس های جدید ! من چه جوری باید حس ام را توضیح بدهم؟ خوب نمی شود! من تمام این حس های تازه را در موسیقی می آورم و با موسیقی ام حرفهای جدید و حسهای جدیدم را می زنم. موسیقی می تواند دنیای درونی ام را به تصویر بکشد .آنجا که زبان در می ماند، موسیقی آغاز می شود؟

چاوشی برای جلوگیری از تکرار و دچار روزمرگی شدن، شدیدا کار می کند و خیلی بیشتر از گذشته درگیر خلق کارهای جدید است . خودش در این باره می گوید: هر جا که نمی توانم درباره خواسته ها، ایده ها و تفکراتم حرف بزنم، به موسیقی روی می آورم. موسیقی همدم دیرینه و دوست قدیمی من است که در کنار دیگر دوستانم همچنان در کنارم حضور دارد و از این حضور خوشحالم. خوشحالم که از اعتماد هم سواستفاده نکرده ایم و تا کنون با صداقت تمام من برای موسیقی و موسیقی برای من مانده است.

پرهیز از تکرار

وی که از تکرار پرهیز می کند، خلاقیت های جدید را به کار بسته و به کارهای جدیدتر روی آورده است. اظهارات او در این باره نیز جالب است: صرف کارکردن در فضای موسیقی ، در مورد من برای القای حسی که دارم کفایت می کند و نیاز به هیچ چیز دیگری ندارم. خیلی سعی کرده ام تا آلبوم پاروی بی قایق، اتفاق خوبی در عرصه موسیقی باشد و کسانی که موسیقی ام را دنبال می کنند، از شنیدن آن لذت ببرند. کسانی هم که من و موسیقی را متوجه نمی شوند ، بی رحمانه در برابرم نایستند و قضاوتم نکنند. عده ای هم هستند که متوجه می شوند که من در موسیقی خود دارم با آنها حرف می زنم و ارتباط برقرار می کنم. رمز برقراری این ارتباط این است که طی این همه سال سعی نکرده ام تکراری شوم و موسیقی تکراری به خورد مردم بدهم. طی این همه سال دائما در حال تحقیق و پژوهش بوده ام و مدام آزمون و خطا کرده ام و در اثر همین آزمون و خطا توانسته ام به موضوعات جدید پی ببرم. از این موضوعات جدید آنچه را که فکر می کردم متفاوت است، در قالب آلبوم و تک قطعه منتشر می کردم.

او از زمره خواننده ها که هیچ، از جمله انسانهایی است که دوست ندارد به تکرار برسد. او بر این عقیده است که خیلی چیزها توضیح دادنی نیست، مثل همین حس های جدید و می گوید: من چه جوری باید حس ام را توضیح بدهم؟ موسیقی می تواند دنیای درونی من را به تصویر بکشد .

پاروی بی قایق می آید

چاوشی خیلی سعی کرده تا آلبوم جدیدش با عنوان «پاروی بی قایق» اتفاق خوبی در عرصه موسیقی باشد . ولع هواداران او در انتظاری که برای شنیدن موسیقی های جدیدش دارند، نشات گرفته از این است که او نسبت به متفاوت بودن، بی خیال نیست . او اگر روال گذشته را در این آلبوم پیش بگیرد، قطعا باعث متفاوت بودن آن نیز خواهد شد. وی در این باره اظهار می کند: موضوعات جدید نتوانسته است در کلیاتم تاثیر بگذارد ، و من همچنان همان محسن چاوشی سابق ام. ضمن اینکه می توانم از ساختار و استایل همیشگی کارهایم دور شوم ، باید خودم را و سبک و سیاقم را و همین طور شکل خوانشم را حفظ کنم تا محسن چاوشی باقی بمانم.

با این همه، چنین موضوعاتی جدید نتوانسته است در کلیات حرفه ای و شغلی او تاثیر بگذارد ، و او همچنان همان محسن چاوشی سابق است . ضمن اینکه می توان از ساختار و استایل همیشگی کارهایش دور شود ، باید خود را و سبک و سیاقش را و همین طور شکل خوانشش را حفظ کند تا محشن چاوشی باقی بماند. خودش در این باره می گوید: مخاطبانم؛ این مدل چاوشی را دوست تر دارند. به همین دلیل مجبورم فضاهای متفاوت را تجربه کنم و اگر از این فضای متفاوت حرف می زنم فکر می کنم در «به رقص آ» و قطعه ای مثل« تهران که دریا نداره» چنین چیزی لحاظ شده است. سعی می کنم هیچ یک از قطعاتم شبیه به دیگری نباشد.

شعور مخاطب، مهم است

او بر این باور است : صرف ایجاد تفاوت نبود که برای میکس و مستر آلبومم سر از آلمان در آوردم بلکه فکر کردم در ایران علم مستر نداریم و این در حالی است که در خارج از ایران اين علم تدريس ميشود و به همین دلیل است که این بخش از موسیقی ها در آلبومهایشان علمی و استاندارد است. برای این میکس و مستر را در آلمان انجام دادم که شعور مخاطب برایم از اهمیت بالایی برخوردار است و دوست نداشتم مخاطبم موسیقی خوب نشنود. اما این بدان معنا نیست کسانی که در ایران میکس و مستر می کنند به شعور مخاطب خود بی توجه اند و یا هر کسی در خارج از ایران این کار را نکرده است، موفق نشده است! بلکه بر این باورم که ماها در مرحله آزمون و خطا کردن هستيم و هرچه بیشتر جلو ميرويم متوجه می شويم که در این زمینه در ایران هنوز به یک سطح استاندارد نرسیده ایم.

او که در هر آلبوم جدید حرفهایی برای گفتن دارد و این حرفهای همیشه جدید را درچارچوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می زند و بارها به این موضوع اشاره کرده است، در عین حالی که در چارچوب ارشاد است، سعی می کند متفاوت نیز باشد . او می گوید: جدیدا ترانه سرایان جوانی را به تیم کاری اضافه کرده ام. یکی از حساسیت هایم همیشه شعر بوده و ترانه هایی را انتخاب می کنم که حرف دلم را بزنند. با ترانه سرایانی که با آنها همکاری می کنم درباره موضوعاتی که می خواهیم بر رویشان ترانه نوشته شود، با هم حرف می زنیم . بارها پیش آمده که که آنها شعر نوشته اند و من نپذیرفته ام! چون چیزی که می خوانم باید نزدیک به ، روحیات و تفکراتم باشد. این طور نیست که یک شاعر شعری برایم بیاورد و بگوید روی این ملودی بگذار و من هم به راحتی قبول کنم . این شکل همکاری خیلی مصنوعی می شود و مردم هم آن را قبول نمی کنند. اگر هم الان قبول می کنند به این دلیل است که واقعی هستند . به ترانه ای که می خوانم اعتقاد دارم و سعی می کنم دروغ تحویل مردم ندهم. به آنچه اعتقاد دارم می پردازم و جز این کار دیگری نمی کنم.

تفاوت های جدید در آلبوم جدید

محسن چاوشی ترجیح می دهد فعلا راجع به جزییات دیگر آلبوم جدیدش حرف نزند تا زمانی که آلبوم منتشر شود . او نمی خواهد توقع مردم را بالا ببرد، فقط سعی کرده آنچه که از نظرش درست است را انجام بدهد.

قطعا چاوشی به دلیل سلایقی که دارد، بعداز این نیز کارهای متفاوتی خواهد کرد. مثلا در آلبوم جدیدش بیشتر کارها را به شکل آکوستیک و همین طور ارکسترال اجرا کرده است. به جای اینکه وقتش را تلف کند، موسیقی را دنبال می کند و در این زمینه تحقیق و تلاش می کند، چه در زمینه ترانه، چه ملودی و تنظیم و ... هیچ کس ، هیچ وقت نمی توانداو را بی کار ببیند. از زندگی شخصی اش می زنم تا به موسیقی ام برسد .

اوهمیشه کارهای متفاوتی انجام می دهد و به جای اینکه وقتش راتلف کند موسیقی را دنبال می کند. در این باره می گوید: بعداز این نیز کارهای متفاوتی خواهم کرد . همواره تحقیق و تلاش می کنم چه در زمینه ترانه، چه ملودی و تنظیم و ... هیچ کس ، هیچ وقت نمی تواند من را بی کار ببیند. از زندگی شخصی ام می زنم تا به موسیقی ام برسم . هیچ وقت خارج از استودیو نیستم و خیلی کم پیش می آید جایی بروم که در آن موسیقی نباشد. بیشتر به دنبال تحقیق بیشتر برای هر چه بهتر شدن کیفیت ترانه ها، ملودی ها وتنظیم های کارهایم هستم. سعی می کنم هر روز چیزی به کارنامه ام اضافه کنم.

کسی قابل اعتماد نیست

چاوشی به هر کسی در زمینه همکاری اعتماد نمی کند و همیشه کارهایش راشخصا انجام می دهد. چون بر این عقیده است:هر کسی فضای ذهنی و ایدئولوژی مختص خود را دارد ، خیلی سخت است که دونفر در هر زمینه ای مثل هم فکر کنند، . سخت اتفاق می افتد که دونفر همدیگر را به لحاظ سلیقه هنری درک کنند. بنابراین نمی توانم سختی های کارم را با کسی قسمت کنم. چون در این زمینه قابل اعتمادتر از خودم کسی نیست. مجبورم برای اینکه حسی را انتقال بدهم، خودم تلاش کنم و وقت زیادی صرف این موضوع کنم.آلبوم جدیدم به لحاظ اینکه خیلی درگیر این تحقیقها و تلاش ها شد ، در انتشار با تاخیر مواجه شد و هنوز در مرحله صدور شماره کتابخانه ملی است.

بهروز صفاریان تنها دوست این روزهای من

شاید تنها کسی که حال این روزهای او را متوجه می شود بهروزصفاریان باشد. برای همین هم است که با او بیشتر از دیگران وقت می گذارد و کار می کند. این دو قبل از اینکه با هم کار کنند، با هم دوست خیلی صمیمی اند. این دوستی به چند سال پیش بر می گردد ولی هیچ وقت فرصت نشده بود با هم همکاری کنند. چاوشی درباره دوستی و همکاری با بهروز صفاریان می گوید: شاید تنها کسی که حال این روزهای من را متوجه می شود بهروز باشد. برای همین هم است که با او بیشتر از دیگران وقت می گذارم و کار می کنم. ما قبل از اینکه با هم کار کنیم، با هم دوست خیلی صمیمی هستیم. این دوستی به چند سال پیش بر می گردد ولی هیچ وقت فرصت نشده بود با هم همکاری کنیم. حتی طی دوستی که داشتیم هرگز فرصت نشده بود باهم راجع به ترانه و تنظیم و تکنیک در موسیقی حرف بزنیم. اما یک روز طی یک صحبت تلفنی که طبق عادت همیشگي مان بود، از من خواست تا با او به استودیو اش بروم . آنجا تازه شروع به صحبت کردیم و از خواسته های ذهنی امان در موسیقی حرف زدیم و به نکات مشترکی برخوردیم. فضایی که هر یک از ما کار می کنیم واقعا شبیه به یکدیگر نیست ولی قرار را بر این گذاشتیم که با هم همکاری کنیم. چون من بهروز صفاریان را استاد خودم می دانم و شدیدا به او و کارش، هوش و سلیقه اش در تنظیم اعتقاد دارم . من در فضای تکنیکال همیشه از او یاد می گیرم. تنظیم کارهای آلبوم بعدی ام را به او سپردم و او هم بدون هیچ چشمداشتی ، به راحتی هر آنچه در توان داشت و بلد بود را در اختیار من قرار داد.

این آدم به قدرى مناعت طبع دارد که تمام داشته هایش را بی چون و چرا در اختیار من قرار داد. یکی از خصلت هایی که موجب شد واقعا او را دوست داشته باشم و با او همکاری کنم، همین خصلت بود. بهروز خیلی فراتر از این چیزهایی است که همه فکر می کنند. اگر الان مدتی است که کاری نمی کند به این دلیل است که شديدا ایده آلیست است ولی به زودی اتفاقات خوبی برای او رقم خواهد خورد.

مردی برای تمام فصول

در گذشته خیلی از اتفاقات برای او افتاد و بسیاری از قطعاتش که هنوز به صورت ماکت بودند، به هر دلیلی منتشر شدند.

او گاهی تصمیم می گیرد آنها را بازسازی و تنظیم کند ولی چنی چیزی میسر نیست. می گوید: در گذشته خیلی اتفاقات برایم افتاد و بسیاری از قطعاتم که هنوز به صورت ماکت بودند، به هر دلیلی منتشر شدند. گاهی تصمیم می گیرم آنها را بازسازی و تنظیم کنم ولی بعد که فکر می کنم می بینم آن کارها عمر مفید خودشان را کرده اند و دیگری فایده ای ندارد این کار! این کارها اصالت خود را دارند و به هر حال متعلق به زمانی هستند که من اصلا در آمدی نداشتم که آنها را به یک تنظیم کننده خوب بسپارم تا سرو شکلی به آنها بدهد . با این حال خیلی از آنها بیرون آمدند و مجوز هم نداشتند اما شنیده شدند. الان دست و بالم باز است و برای همین این فکر به سرم زد که یکباره از انجام آن پشیمان می شوم. من همیشه سعی کرده ام، در آمدی که از موسیقی دارم را صرف خود موسیقی کنم و در خود این عرصه آن را خرج کنم. واقعا از ته قلبم هیچ وقت ارتزاق از این راه را دوست نداشته ام. اگر شغل دیگری داشتم هرگز از این راه امرار معاش نمی کردم ولی حال که اینگونه است، سعی می کنم، درآمدم را خرج خود موسیقی کنم.

کنسرت بی کنسرت، مساله این است

خیلی ها دوست دارند خواننده مورد علاقه اشان که لقب آقای خاص در ایران را با خود یدک می کشد، کنسرت بدهد و خیلی ها هم دوست ندارند او طلسم چند ساله اش را بشکند و روی سن برود. می گویند دست یافتنی می شود و این کار ابهتش را کم می کند.

چاوشی خود در این باره نظر جالبی دارد و می گوید:خیلی ها دوست دارند کنسرت بدهم و خیلی ها هم دوست ندارند من این کار را بکنم. نمی دانم چرا تعداد کسانی که دوست دارند کنسرت بدهم، بیشتر است؟

من فکر می کنم برای برگزاری کنسرت هنوز فرصت زیادی هست . ترجیح می دهم وقتم را صرف کارهای مهمتر و جدیدترم بکنم. چنین چیزی روحم را بیشتر راضی می کند . چون من تازه متوجه شده ام باید چه کارهایی در موسیقی انجام بدهم که تاکنون انجامشان نمی داده ام. من نمی خواهم آسیبی به کاری که می کنم برسد و برای اینکه بمانم نیازمند برنامه ریزی بلند مدتی دارم و دارم کم کم برنامه ریزی می کنم.

باید به چیزهای مهم در موسیقی فکر کرد

می گوید: الان در شرایطی هستیم که همه چیز ماشینی و مصرفی شده است و هیچ کس به اصل قضیه بها نمی دهد. همه می خواهند یک قطعه تولید کنند که سه ماه در بازار باشد و مصرف شود و تاریخ مصرفش تمام شود، همین! اما موسیقی این نیست . در موسیقی باید به چیزهای مهمتری فکر کرد که یکی از آنها ماندگاری است و برای ماندگاری باید متفکرانه کار کرد.

او بارها و بارها متذکر شده برای اینکه بتوانم خودش را حفظ کند، سعی می کند در وهله اول از کلامی استفاده کند که دچار زمان نشود تا 20 سال بعد هم اگر کسی آن را گوش کند، حرف روز را بشنود. او می گوید: من برای اینکه بتوانم خودم را حفظ کنم، سعی می کنم در وهله اول از کلامی استفاده کنم که دچار زمان نشود تا 20 سال بعد هم اگر کسی آن را گوش کند، حرف روز را بشنود. چنین چیزی سخت است ولی انتخابش کرده ام چون بر این باورم که حس انسانها هیچ وقت قدیمی نمی شود و تاریخ مصرف ندارد. تنها چیزی که به ماندگاری یک اثر کمک می کند، به نظر من کلام آن است. کلامی که زمان برایش تعیین نشود، همیشه با مردم حرف می زند و بعد حس است که هیچ وقت کهنه نمی شود. تنها موضوعی که از ازل تا ابد بوده و هنوز هم کهنه نشده، عشق است، عشق! و من سعی می کنم با عشقم این حس را زنده نگه دارم و برعکس!

منبع : farsmusic

Malware
31-08-2014, 15:00
تا به الان پر پخشترین اهنگ این البوم در سایت بییپ تونز اهنگ دوستم نداره از محسن چاوشی هست

اینم کاور رسمی البوم من و ما

payam.n5
31-08-2014, 16:10
کار خیلی قشنگی شده
محسن چاوشی کاملا خودشو از پاپ جدا کرده
منتظر یه آلبوم کاملا راک از محسن چاوشی هستم :n12:

NET DOCTOR
01-09-2014, 23:48
گفت‌وگوی سایت موسیقی ما با خوانندگان آلبوم «من و ما 1» - 2

ایمان قیاسی: از طرفداران «محسن چاوشی» عذرخواهی می‌کنم!

موسیقی ما – مدت زیادی است که خبرهایی مبنی بر انتشار آلبوم جدید «ایمان قیاسی» را می شنویم که هنوز این اتفاق رخ نداده است. اما آلبوم «من و ما 1» به عنوان پیش زمینه ای برای این خواننده جوان خواهد بود. دقایقی را با وی همکلام شدیم تا برای ما از نحوه ورود خود به تیم تولید این آلبوم بگوید. او همچنین درباره نقش رسانه ها و حمایت مردم در چرخش چرخ صنعت موسیقی گفت. ایمان قیاسی برای آلبوم من و ما قطعه «دریا» را تدارک دیده است و در این گفتگو بابت خواندن این اثر عذرخواهی کرد!

ایمان قیاسی ابتدا پیرامون نحوه حضور خود در آلبوم «من و ما 1» گفت:«آقای «رامین بصیرت نیا» تهیه کننده آلبوم شخصی من هم هستند و لطف داشتند تا در کنار دوستان در این مجموعه حضور داشته باشم.»

او قطعه دریا را اینگونه معرفی کرد:«ملودی و تنظیم این قطعه اثری از «محسن چاوشی» است و ترانه هم از سروده های «حسین صفا» است. موفقیت این اثر را مخاطبان تعیین می کنند و پس از انتشار مشخص می شود. این یک کار دلی بود که با محسن چاوشی انجام دادیم. در حقیقت قرار شد که حسین صفا داستان مسافرت های تیمی که هستیم را بنویسد و قرار بود که محسن این کار را بخواند. به دلایل مختلف این امر محقق نشد و من قطعه «دریا» را خواندم.»

وی درباره تاثیرات انتشار آلبوم های من و ما بر بازار موسیقی هم گفت:«متاسفانه قانون کپی رایت کلا در ایران رعایت نمی شود و اگر چنین قانونی را در ایران داشتیم این کار بسیار خوب بود. ترجیح می دهم قطعه من در یک آلبوم و پکیج منتشر شود تا اینکه به صورت رایگان در فضای مجازی قرار دهم. اینگونه من می توانم هزینه تولید آن قطعه را از تهیه کننده دریافت کنم و انتشار قطعه در فضای مجازی هیچ سودی نخواهد داشت.»

این خواننده همچنین افزود:« فکر می کنم فرهنگسازی وظیفه شما و همه رسانه ها است. درست است که با یک کلیک می توانید آهنگها را دریافت کنید ولی این روزها دیگر همه 3000 تومان را در جیب خود دارند. شما می توانید فرهنگسازی کنید تا از طریق مردم، چرخ صنعت موسیقی حرکت داشته باشد. در این صورت هم خواننده و هم تهیه کننده می توانند درآمد از آلبوم داشته باشند. وقتی تهیه کننده درآمد داشته باشد، کارهای خوبی تولید می کند و کنسرت های بهتری برگزار می شود. این یک زنجیره است و به همین دلیل من ترجیح می دهم تک قطعه خودم را در مجموعه ای از این دست ارائه کنم. در این صورت برای من و تهیه کننده و بازار موسیقی مفید خواهد بود. همچنین اگر حضور من برای شماره های آینده آلبوم من و ما مفید باشد خودم تمایل دارم که این حضور با تداوم همراه گردد.»

ایمان قیاسی نهایتا خاطرنشان کرد:«برخی از طرفداران محسن چاوشی دوست داشتند که این قطعه را با صدای محسن بشنوند و او قبلا اعلام کرده بود که دریا را خوانده است. اما واقعا نشد که محسن این کار را در آلبوم قرار دهد. زمانی که من تصمیم گرفتم قطعه دریا را بخوانم که کاملا از آلبوم کنار گذاشته شده بود. دیدیم که کار بسیار خوبی شده است و تصمیم گرفتیم که به نحو احسنت از آن استفاده کنیم. پیشاپیش از طرفداران محسن چاوشی عذرخواهی می کنم که دوست داشتند این کار را با صدای خواننده مورد علاقه خود بشنوند. در پایان این نکته را هم بگویم که حدودا دو سال است که محسن قطعه ای برای آلبوم من آماده کرده است. با توجه به اینکه زمان زیادی از روی آن گذشته است هنوز نمی دانم که باید در چیدمان قطعات باشد یا خیر.»

mr_khodaei2008
05-09-2014, 15:42
اره منم گوش دادم قشنگ بوده . خود اهنگ هنوز منتظر نشده ؟

Malware
06-09-2014, 11:31
موسسه دارینوش رضایت داد

محسن چاوشی روز 14 امرداد ، هم زمان با سال مرگ حسین پناهی اثر (( این بود زندگی )) رااز آلبوم صوتی و کتاب (( سلام خداحافظ )) این هنرمند را بازخوانی و منتشر کرد .

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، موسسه فرهنگی هنری دارینوش که حق و حقوق انتشار آثار مرحوم پناهی را به عهده دارد نسبت به این موضوع واکنش نشان داد؛ چرا که حسین پناهی حق و حقوق انتشار آثار خود را به دارینوش واگذار کرده موسسه دارینوش رضایت دادبود . شاید به همین دلیل کمتر کسی از این موضوع خبر نداشته باشد؛ چرا که آثار ایشان چه به صورت آلبوم صوتی (( CD )) و چه کتاب ، چه اجراهای تئاتر و سایر پردازه های فرهنگی هنری منتشر شده ، از آن دارینوش است . پس از جلسه ای بین مجتبی معظمی مدیر موسسه فرهنگی هنری دارینوش و مهدی معزی مدیر برنامه های محسن چاوشی ، ضمن عذر خواهی از ایشان سوء تفاهمات پیش آمده برطرف شد . اتفاقاتی که معزی این گونه درباره آن توضیح می دهد : (( محسن چاوشی قبل از انتشار این اثر با پسر مرحوم حسین پناهی تماس گرفت و کسب اجازه کرد . اما با رویت مدارک مستند و ادله ممهور شده به امضا و اثر انگشت حسین پناهی دانستیم که حق و حقوق متعلق به موسسه فرهنگی هنری دارینوش بوده و هست یعنی مسیر مجوز گیری اشتباه طی شد که با لطف و حسن نیت جناب آقای مجتبی معظمی ، مدیر موسسه که بر ذات هنر و یگانگی هنرمند یگانه حسین پناهی تکیه و اعتقاد داشتند و دارند ، این مشکل برطرف شد )) .

منبع : khabaronline

ویرایش 1 :

این خبر تکذیب شده است

پ . ن : محسن چاوشی مدیر برنامه ندارد

ویرایش 2 :

خبر مجددا تایید شد !

gmuosavi
11-09-2014, 23:17
دانلود دموی آهنگ ( گلاب )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .html

کیفیت خیلی بد

Greedy
14-09-2014, 10:51

Greedy
16-09-2014, 18:18
رو نمایی از پوستر تبلیغاتی آلبوم پاروی بی قایق

کاور اصلی آلبوم با کمی تغییرات همین است

تا پایان این هفته تاریخ انتشار پاروی بی قایق مشخص خواهد شد و پیش بینی می شود تا اواسط هفته ی آینده این اثر ماندگارِ محسن چاوشی منتشر شود

مشخصات احتمالی

تعداد قطعات : 10 تراک
تنظیم کنندگان : محسن چاوشی با 6 تنظیم، امیر جمالی فرد با 2 تنظیم، کوشان حداد و امید حجت با یک تنظیم
ترانه سرا ها : حسین صفا با 7 ترانه، روزبه بمانی با 2 ترانه، حسین غیاثی با 1 ترانه

میکس نهایی آلبوم توسط امیر جمالی فرد انجام شده است و مسترینگ در یکی از استودیو های مجهز کشور آلمان
طرح روی جلد : بزرگمهر حسین پور
کاور های آلبوم : محسن عسگری
عکسی از محسن چاوشی روی کاور وجود ندارد
شرکت پخش : تصویر گستر پاسارگاد
تهیه کننده : مسعود دهقان

نام قطعات :
دزیره با تنظیم امیر جمالفرد و شعر روزبه بمانی (سر آلبومی)!
....! (با نام تفنگ سر پر قبلا شنیده اید، از حسین غیاثی)
.....!
پاروی بی قایق
یوسف
گلاب
جُز
قهوه قجری ( ملی میهنی)
خواب
وصیت نامه

========

Alireza.M67
18-09-2014, 19:16
رو نمایی از پوستر تبلیغاتی آلبوم پاروی بی قایق

کاور اصلی آلبوم با کمی تغییرات همین است

تا پایان این هفته تاریخ انتشار پاروی بی قایق مشخص خواهد شد و پیش بینی می شود تا اواسط هفته ی آینده این اثر ماندگارِ محسن چاوشی منتشر شود

مشخصات احتمالی

تعداد قطعات : 10 تراک
تنظیم کنندگان : محسن چاوشی با 6 تنظیم، امیر جمالی فرد با 2 تنظیم، کوشان حداد و امید حجت با یک تنظیم
ترانه سرا ها : حسین صفا با 7 ترانه، روزبه بمانی با 2 ترانه، حسین غیاثی با 1 ترانه

میکس نهایی آلبوم توسط امیر جمالی فرد انجام شده است و مسترینگ در یکی از استودیو های مجهز کشور آلمان
طرح روی جلد : بزرگمهر حسین پور
کاور های آلبوم : محسن عسگری
عکسی از محسن چاوشی روی کاور وجود ندارد
شرکت پخش : تصویر گستر پاسارگاد
تهیه کننده : مسعود دهقان

نام قطعات :
دزیره با تنظیم امیر جمالفرد و شعر روزبه بمانی (سر آلبومی)!
....! (با نام تفنگ سر پر قبلا شنیده اید، از حسین غیاثی)
.....!
پاروی بی قایق
یوسف
گلاب
جُز
قهوه قجری ( ملی میهنی)
خواب
وصیت نامه

========

فکر کنم بلاخره بعد از مدت ها یه آلبوم درجه 1 رو تو این کشور گوش بدیم .
امیدوارم به خوبی آلبوم قبلیش (سیزده) باشه.

MCSE MAN
19-09-2014, 18:32
لیست قطعات « پاروی بی قایق »
آهنگساز و خواننده : محسن چاوشی

1 - دِزیره
تنظیم : امیر جمال فرد
ترانه سرا : روزبه بمانی

2 - قهوه قجری
تنظیم : محسن چاوشی
ترانه سرا : روزبه بمانی

3 - جُز
ترانه سرا : حسین صفا

4 - تُفنگ سرپُر
ترانه سرا : حسین غیاثی

5 - خواب
تنظیم : امیر جمال فرد

6 - پاروی بی قایق
تنظیم : اُمید حجت

7 - یه خونه کوچیک

8 - کلنجار

9 - یوسف
تنظیم : کوشان حداد

10- وصیت

Malware
22-09-2014, 23:43
دانلود کاور های الهام گرفته شده آلبوم

این کاور ها از سایت رسمی محسن چاوشی منتشر شده اند

دانلود تمام کاور ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
28-09-2014, 09:50
برنامه چاووشی پس از آلبوم «پاروی بی قایق»/ محمد اصفهانی قطعه جدید خواند

آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی پاپ از تدارک برای ورود به پیش تولید تازه ترین آلبوم موسیقایی محسن چاووشی بعد از انتشار آلبوم « پاروی بی قایق» خبر داد.

بهروز صفاریان در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود توضیح داد: فعالیت جدیدی که قرار است با محسن چاووشی داشته باشم مربوط به آلبوم «پاروی بی قایق» نمی شود و هر آنچه هست مربوط به تولید آلبوم جدید این خواننده است که بعد از قطعی شدن جزییات همکاری پیرامون آن اطلاع رسانی خواهم کرد.

وی افزود: فعلا کاری قطعی نشده که بخواهم درباره محتوای آلبوم صحبتی کنم اما قطعا تلاش می کنیم که اثری را به مخاطب ارائه دهیم که در فضای موسیقی پاپ کشورمان اثر قابل قبولی باشد و مخاطب بتواند با آن ارتباط خوبی برقرار کند.

صفاریان در پایان با اشاره به دیگر فعالیتهای خود در عرصه موسیقی گفت: بعد از پایان آهنگسازی و تنظیم آلبوم فریدون آسرایی، مشغول آهنگسازی و ساخت چند قطعه جدید برای محمد اصفهانی هستم که تصور می کنم قطعه های متفاوتی از این دو خواننده موسیقی پاپ کشورمان خواهد بود که اگر کارها طوری باشد که به لحاظ کیفی مورد قبولمان قرار گیرد برای انتشار آلبوم های جدید اقدام خواهیم کرد. ضمن اینکه این روزها درگیر تولید آثاری برای جشنواره ققنوس هستم که به زودی جزییات آن را اعلام خواهد کرد.

تازه ترین آلبوم محسن چاووشی با عنوان «پاروی بی قایق» آن طور که این خواننده در برخی از سایت های منسوب به وی اعلام کرده طی روزهای اخیر روانه بازار موسیقی خواهد شد.

این آلبوم شامل 10 قطعه با نام های «دزیره» با ترانه روزبه بمانی و تنظیم امیرجمال فرد، «قهوه قجری» با ترانه روزبه بمانی و تنظیم محسن چاووشی، «تفنگ سرپر» با ترانه حسین غیاثی و تنظیم محسن چاوشی، «پاروی بی قایق» با ترانه حسین صفا و تنظیم امید حجت، «خواب»، «یه خونه کوچیک»، «کلنجار»، «وصیت»، «جز» با ترانه حسین صفا و تنظیم محسن چاوشی و «یوسف» با ترانه حسین صفا و تنظیم کوشان حداد برای علاقه مندان موسیقی توسط موسسه تصویر گستر پاسارگاد روانه بازار موسیقی می شود.

امید حجت، شاهرخ پوریامین و بهنود فدوی گیتار الکتریک، امید حجت گیتار آکوستیک، بابک ریاحی پور گتیار باس، فیروز ویسانلو گیتار اسپانیش، هومن نامداری کلارینت، میثم مروستی ویولن نوازندگان این آلبوم هستند ضمن اینکه میکس نهایی آلبوم توسط امیر جمال فرد و مسترینگ آن در آلمان انجام شده است.

منبع : mehrnews

Hidden-Hunter
28-09-2014, 13:35
ایشالا این البوم هم مثل البوم 13 بشه..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Masoud-Susa
28-09-2014, 17:09
«پاروی بی قایق» 15 مهرماه در سراسر کشور منتشر خواهد شد .

- از فیسبوک چاوشی

Malware
28-09-2014, 18:08
فقط 9 روز دیگه باید منتظر بمونیم تا یه اثر زیبا و به یاد موندنی دیگه از محسن چاوشی عزیز بشنویم . :n06: که صبح تا شب آهنگاش ورد زبونمون شه و روزی چند بار تک تک آهنگاشو بشنویم و لذت ببریم . :n01:

Greedy
28-09-2014, 18:40
آمد بهار جان ها ای شاخ تر برقصا :دی
بالاخره انتظار ها به سر رسید .

e4lyas
29-09-2014, 22:08
بسیار خبر خوبی بود .. .

gmuosavi
30-09-2014, 01:02

موسیقی ما – تهیه کننده آلبوم «پاروی بی‌قایق» از انتشار این اثر در روزهای انتهایی هفته آینده خبر داد.

به گزارش «موسیقی ما»، مسعود دهقان درباره جزئیات و تاریخ دقیق انتشار جدید‌ترین اثر «محسن چاوشی» در گفتگو با «موسیقی ما» گفت: «آلبوم «پاروی بی‌قایق» تمام مراحل اخذ مجوزهای لازم برای انتشار را گذرانده و قطعا در تاریخ ۱۶ مهر ماه به صورت گسترده و همزمان در تهران و شهرستان توزیع خواهد شد.»

وی افزود: «ایمان دارم این آلبوم یکی از تاثیرگذار‌ترین آثار «محسن چاوشی» است که تا به حال منتشر شده و شک ندارم که دوستداران این هنرمند نیز این آلبوم را دوست خواهند داشت و با آن ارتباط حسی قوی‌ای برقرار خواهند نمود. محتوای این اثر جوری‌ست که هر کس برای نخستین بار آنرا می‌شنود، درگیر آن می‌شود و خوشحالم از اینکه محسن چاوشی بعد از انتشار آخرین اثرش که یک سال و نیم پیش منتشر شده، حالا با قدرت و آلبومی متفاوت به معنی واقعی، به بازار موسیقی می‌آید.»

«مسعود دهقان» همچنین درباره پیش بینی‌اش از استقبال طرفداران چاوشی از این آلبوم گفت: «طرفداران محسن چاوشی یکی از فهیم‌ترین و هنردوست‌ترین افرادی هستند که من می‌دانم برای حمایت از خواننده مورد نظرشان، همیشه سنگ تمام می‌گذارند. نبود قانون کپی رایت همیشه جزو بحران‌های حوزه فرهنگ و هنر در کشور بوده که ضربات سنگینی به موسیقی و فرهنگ کشور زده. ولی امیدوارم دوستدران این خواننده با خرید نسخه اصلی و اورجینال اثر، به تیم تولید و تهیه کننده‌های آلبوم نشان دهند که چقدر برای هنرمند مورد علاقه خود و جامعه هنری و موسیقی کشور ارزش قائل‌اند.»

وی همچنین از پیش بینی‌های لازم برای تجدید چاپ آلبوم خبر داد و گفت: «پیش بینی‌هایی را برای چاپ مجدد اثر داشته‌ایم که در صورت تمام شدن دور اول نسخه‌های آلبوم در بازار، بلافاصله در تهران و شهرستان به بازار موسیقی کشور تزریق شود.»

در این بین «علی اسدزاده» (مدیریت پخش موسسه «تصویر گستر پاسارگاد»)، از انتشار قطعی این اثر در تاریخ ۱۶ مهر درتیراژی گسترده در سراسر کشور خبر داد.

گفتنی ست در آلبوم جدید «محسن چاوشی» چهره‌هایی چون: «حسین صفا»، «روزبه بمانی»، «امیر جمال فرد»، «کوشان حداد»، «امید حجت»، «حسین غیاثی» و... حضور دارند.

قطعه آخر این آلبوم «وصیت» نام دارد که هم خود «محسن چاوشی» و هم تمام اطرافیان و تیم کاری آلبوم اعتقاد ویژه‌ای نسبت به این اثر دارند و اعتقاد دارند این قطعه جزو بهترین آثار منتشر شده این خواننده در همه این سالهاست.
منبع: اختصاصی سایت «موسیقی ما»

Malware
01-10-2014, 19:30
به بهانۀ خبر انتشار «پاروی بی قایق»

موسیقی مهم تر است یا پول؟!

[ اهورا ایمان - شاعر و ترانه سرا ]

دوست عزیزم محسن چاوشی

نمی دانم آلبوم «پاروی بی قایق» منتشر شده یا نه اما آنچه که من با این اسم شنیدم سزاوار تبریک دو طرفه است. نخست تبریک به هوادارانت که در این سال ها با تو بوده اند و در حرکت رو به کمالی که داشته ای با تو سخت گیر تر و حرفه ای تر شده اند و کار را به آلبومهایی مثل «من خود آن سیزدهم» و حالا «پاروی بی قایق» رسانده اند. من فکر می کنم اگر هوادارن موسیقی تیم به تیم (مثل مسابقۀ فوتبال) جلوی هم صف بکشند تیم هواداران چاوشی را سخت بتوان شکست داد چون قدم به قدم با «مورینیو» ی موزیک پاپشان حرکت رو به جلو داشته اند و از این بابت شایستۀ تشویق اند و تبریک. تبریک دوم به خودت که در این سالهای رکود موزیک پاپ از منظر تولید و تالیف و نه از نظر کنسرت و اجرا، جزء معدود پاپمن هایی بوده ای که کمر همت به تولید متفاوت بسته ای. راه همه را نرفته ای، موزیک همه را اجرا نکرده ای و روی خیلی چیز ها چشم بسته ای که دیگران نبسته اند.

تبریک به تو که هنوز موسیقی برایت از پول مهم تر است و عزیز تر.

نمی دانم روزگار ما را به کجا خواهد برد اما دوست دارم انتشار چهلمین آلبومت را هم تبریک بگویم نه به خاطر سالهای آشنایی و رفاقت که به خاطر اینکه یک شب دیگر مثل همین شب شنیدن پاروی بی قایق بنشینیم و چهلمین آلبومت را بشنویم در حالیکه چایمان سرد شده است.

اهورا ایمان

مهر نود و سه

Malware
03-10-2014, 17:20
با حضور بهرام رادان و محسن چاووشي

مهرجويي ساخت«سنتوري2» را در دستور کار قرار داد

بانی فیلم آنلاین: روايت داستان علي سنتوري بعد از ترك اعتياد و ترخيص از آسايشگاه

«باني فيلم»- گروه سينماي ايران- داريوش مهرجويي فيلمنامه «سنتوري2» را در بانك فيلمنامه خانه سينما ثبت كرد.

به گزارش «باني فيلم»، اين فيلمنامه قصه علي شخصيت اصلي داستان «سنتوري» است كه بعد از ترك اعتياد از آسايشگاه مرخص شده و به دنبال كارهاي موسيقي خود درگير اتفاقاتي تازه مي شود. مهرجويي كه نگارش فيلمنامه «سنتوري2» را به پايان رسانده بزودي درخواست پروانه ساخت اين فيلم را به اداره نظارت و ارزشيابي وزارت ارشاد ارسال مي كند. مهرجويي قصد دارد به محض دريافت مجوز، فيلمبرداري «سنتوري2» را در تهران آغاز كند.

طبق شنيده هاي خبرنگار باني فيلم، حضور بهرام رادان در نقش اصلي و محسن چاووشي به عنوان آهنگساز و خواننده در «سنتوري2» قطعي است. فيلمي كه از همين حالا مي توان پيش بيني كرد يكي از پرفروش هاي سال آينده خواهد بود.

مهر جويي روز دوشنبه فيلمنامه اين فيلم را در بانك فيلنامه خانه سينما ثبت كرد تا از اين پس پيگير كارهاي مجوز و توليد آن باشد. اين كارگردان درحالي قصد دارد قسمت دوم «سنتوري» را جلوي دوربين ببرد كه «سنتوري» با بي مهري مديران وقت سينمايي مواجه شد و هيچ گاه روي پرده نرفت. در نهايت نسخه قاچاق فيلم با كيفيتي عالي وارد بازار شد تا ضرر و زيان مهرجويي و مرحوم فرازمند كامل شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : banifilm

MOHAMMAD2010
06-10-2014, 16:50
فردا آلبوم میاد ؟ چقدر ساکته اینجا !

Greedy
06-10-2014, 17:34
فردا آلبوم میاد ؟ چقدر ساکته اینجا !
پس فردا کلا انجمن موسیقی p30 سوت و کور شده :دی

MCSE MAN
06-10-2014, 17:53
آرامش قبل از طوفانه :n02:
الآن مبحث خاصی برای صحبت وجود نداره. وقتی آلبوم بیاد اونوقت از در و دیوار هم میشه حرف زد!
تا حالا بین آلبوم های چاوشی انقدر فاصله نبوده و ما هر سال یه آلبوم میشنیدیم ازش برای همین شدیدا منتظر انتشار آلبوم هستم

Malware
06-10-2014, 18:15
با توجه به این حرفی که تو فیسبوق زده بدجور گوش انتظارم :n02: که این آهنگ رو بشنوم :

e4lyas
06-10-2014, 20:30
آلبوم بیاد بعد سکوت شکسته میشه .. :)

MOHAMMAD2010
06-10-2014, 20:39
خب شروع شد !
آلبوم مثل اینکه افتاده 16 مهر

NET DOCTOR
07-10-2014, 00:10
خب شروع شد !
آلبوم مثل اینکه افتاده 16 مهر

خسته نباشی محمد! اصلا افتادن و تغییر تاریخی مطرح نبود. از هفته قبل کاملا دقیق تاریخ انتشار رو مشخص کردن

میای شلوغ کاری می کنی که فردا آلبوم میاد چرا ساکتین.(اونم معلوم نیست طبق گفته چه سایتی) بعد تازه میفهمی که 16 میخواد بیاد آلبوم

دو پست بالاتر رو یه نگاه بنداز برادر. منبع موثق بچه های p30 هستن. هر وقت دیدی اینجا ترکیده بدون آلبوم اومده!

Malware
07-10-2014, 09:45

mojtaba182003
07-10-2014, 11:08
چه شود به به ...

MOHAMMAD2010
07-10-2014, 12:06
خسته نباشی محمد! اصلا افتادن و تغییر تاریخی مطرح نبود. از هفته قبل کاملا دقیق تاریخ انتشار رو مشخص کردن

میای شلوغ کاری می کنی که فردا آلبوم میاد چرا ساکتین.(اونم معلوم نیست طبق گفته چه سایتی) بعد تازه میفهمی که 16 میخواد بیاد آلبوم

دو پست بالاتر رو یه نگاه بنداز برادر. منبع موثق بچه های p30 هستن. هر وقت دیدی اینجا ترکیده بدون آلبوم اومده!

بردار چرا میزنی !؟
خب همون فیس بوک رسمی خود چاوشی اول زده بود 15 مهر بعد خودشون عوض کردن همه جا گفتن 16 مهر !

Altairezio
07-10-2014, 21:55
بعله صمد جان اول 15 ام بود.....:n02:(شرمنده ها):n02:
رفت رو Count Down.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greedy
07-10-2014, 21:56

پیش فروش

Malware
07-10-2014, 22:04
خسته شدم از بس پشت سر هم beeptunes و سایتای دیگه رو رفرش کردم ..... :n19:

گلومو پاره کردم اما این مردم
بهم گفتن که دیوونه است عاشق نیست

کسی باور نکرد این آدم بی شکل
به غیر از عشق با چیزی موافق نیست

stealer
07-10-2014, 22:27
البوم منتشر شد میتونید لذت ببرید:دی
فکر کنم توی سایت ها هم قرار گرفته یا به زودی قرار بگیره
حتما خریداری کنید:n16:

Altairezio
07-10-2014, 23:13
دوستان آلبومو دانلود کنید لذت ببرین فعلن...ولی فردا در اسرع وقت برید بگیریدا....:n02:

mojtaba182003
07-10-2014, 23:42
دوستان آلبومو دانلود کنید لذت ببرین فعلن...ولی فردا در اسرع وقت برید بگیریدا....:n02:
از کجا ؟ .

Greedy
07-10-2014, 23:46
یکی دو نفر البوم تو شهرستان ها گیر اوردن عکسشو گذاشتن ولی البوم واسه دانلود هیچ جا نیست . بیخود نگردید

gmuosavi
08-10-2014, 01:14
آخه این چه وضعشه؟
آلبوم فردا منتشر میشه امشب اومده برا دانلود :n15:

LEO.M
08-10-2014, 01:56
آخه این چه وضعشه؟
آلبوم فردا منتشر میشه امشب اومده برا دانلود :n15:
کجا اومده؟!
کل نتو گشتم،نبود

mojtaba182003
08-10-2014, 02:07
کجا اومده؟!
کل نتو گشتم،نبود
اومده. .

gmuosavi
08-10-2014, 02:36
یکی دو نفر البوم تو شهرستان ها گیر اوردن عکسشو گذاشتن ولی البوم واسه دانلود هیچ جا نیست . بیخود نگردید

کجا اومده؟!
کل نتو گشتم،نبود

متاسفانه لینک دانلود اومده

mojtaba182003
08-10-2014, 04:07
فقط بدونید وصیت اشک در آره

mhd1990
08-10-2014, 06:41
البوم رو از بیپ تونز پیش خرید کردم و نسخه فیزیکی هم از دیجی کالا سفارش دادم و سراپا انتظار تا بیپ تونز منتشر کنه بدمصبو:n28:

Malware
08-10-2014, 10:49
خب دوستانی که از بیپ تونز پیش خرید کردند تازه از 1/5 ساعت پیش آلبوم رو واسه دانلود قرار داده . میتونن دانلود کنن .

خرید نسخه دیجیتالی با قیمت 2500 تومان
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خرید نسخه فیزیکی با قیمت 3000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاور ها با کیفیت بهتر جایگزین شد . :n06:

mojtaba182003
08-10-2014, 10:57
دیشب 1 شب کامل گوش دادم اما غیرقانونی اما امروز به تلافیش 2 تا میخرم

MCSE MAN
08-10-2014, 11:37
آلبوم خیلی سنگینه. میشه گفت یه شعر ساده و روزمره هم نداره!!
آهنگسازیش هم متفاوته

کلا آلبوم خیلی متفاوتیه باید چندین بار گوش کرد تا بشه تو فضاش جا افتاد و نظر داد

اینم بگم که اصلا آهنگ شاد و ریتمیک نداره

Malware
08-10-2014, 12:29
دانلود متن ترانه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط یه چیز میتونم بگم : جو آلبوم بدجور سنگینه ... ولی آلبوم فوق العاده عالیه .

دم محسن چاوشی عزیز و تنظیم کنندگان و نوازندگان و شاعران این آلبوم گرم . آلبوم خیلی فوق العاده عالیه . کار Chris Bauer هم که مسترینگ این آلبوم رو انجام داده از نظر من واقعا عالیه . با این همه کم و زیاد شدن صدا و استفاده از انواع آلات موسیقی خیلی زیبا تونسته انواع صدا ها رو با هم ترکیب کنه و هر صدایی به جای خودش و به راحتی شنیده میشه . به نظر من با اینکه جو آلبوم سنگینه ولی با توجه به اینکه آلبوم فوق العاده حرفه ای کار شده بیشتر مردم باهاش ارتباط برقرار میکنن .

واقعا تو ایران اینچنین آلبومی کم ساخته میشه .

امتیاز من به این البوم : 10/10

:n16:

ضمنا من از بیپ تونز دانلود کردم و بیت ریت همه ی آهنگ ها 320 هست و مدت زمان کل آلبوم 44:31 هست . کم مدت ترین ترک , آهنگ جز با مدت زمان 2:48 و بلند مدت ترین ترک , آهنگ یوسف با مدت زمان 5:39 است .

Greedy
08-10-2014, 12:32
تا تراک 6 فعلا گوش کردم البوم به معنای واقعی کلمه فوق العادست
الان تراک پاروی بی قایق رسیدم . اصلا شروعش و موزیکش محشره
:n19:

MOHAMMAD2010
08-10-2014, 12:32
خیلی خوبو خاصه

Emad HD
08-10-2014, 12:34
برای قشر خاصی هست
عموم نمیپسنده
خوشم نیومد

payam.n5
08-10-2014, 12:39
ارزش یکسال و نیم انتظار داشت
واقعا پیشرفت در کارهای چاوشی موج میزنه کافیه با البوم های مدام تکراری این روزهای موسیقی ایران مقایسه کنید البته مقایسه نکنید بهتره چون مقایسه خنده داریه
من صبح رفتم البوم بخرم به محض اینکه پک رو باز کرد ده نفر اومدن خریدن البومو
فعلا باید گوش کرد . کارهای چاوشی باید بارها شنیده شه تا درک شه کامل:n12:

mhd1990
08-10-2014, 13:33
اصلا انتظار همچین البوم فوق العاده ای رو نداشتم

MCSE MAN
08-10-2014, 14:54
تو یه طوفان، من جزیره
من ناپلئون، تو دزیره

( روزبه این قافیه ات تو حلقم :n02: )

برام جالب بود ببینم دزیره کیه برای همین یه سرچی زدم و گفتم برای شما هم بذارم

دزیره کلاری ملقب به دزیدریا، ملکه سوئد و نروژ دختر آقای فرانسیس کلاری تاجر ابریشم و اهل مارسی بود که در هشتم نوامبر سال ۱۷۷۷ میلادی در مارسی فرانسه چشم به جهان گشود.
دزیره در سال ۱۷۹۴ با ناپلئون بناپارت نامزد شد اما دو سال بعد ناپلئون نامزدی خود را با او به هم زد و در هشتم مارس ۱۷۹۶ با ژوزفین دوبوهارنه ازدواج کرد. هنگامی که دزیره از این موضوع اطلاع یافت به ناپلئون نوشت که: «تو زندگی مرا به سوی بدبختی سوق دادی و من هنوز ناتوان از فراموش کردن توام.» اما دزیره چندی بعد با ژنرال ژان باتیست برنادوت ازدواج کرد. ژنرال برنادوت فردی بود مدیر با تجربه و کار آزموده. او جنگ‌های پیروزمندانه و افتخار آمیزی انجام داد و به خاطر خوشنامی خود از طرف مجلس ملی سوئد به ولایتعهدی آن کشور برگزیده شد و سپس در سال ۱۸۱۰ رسما پادشاه آن کشور گردید. دزیره در سال ۱۸۲۹ تاج گذاری کرد و ملکه کشور سوئد شد. او شوهرش را در سال ۱۸۴۴ از دست داد و بیوه شد و پسرش اسکار جانشین پدر شد. دزیره بعد از فوت شوهرش چند باز سعی کرد از مقام خود استعفا دهد تا به نزد خانواده خود که سال‌ها بود در ایالت لوئیزیانای آمریکا می‌زیستند برود اما ملت سوئد اجازه این کار را به او ندادند. سرانجام او یک سال پس از مرگ تنها فرزندش اسکار که بعد از پدرش به عنوان اسکار اول برتخت نشسته بود در سال ۱۸۶۰ در سن ۸۳ سالگی بعد از بازدید از اپرا در قصر استکهلم زندگی را بدرود گفت و پیکرش را در کنار مزار همسرش در کلیسای لوتران به خاک سپردند.

Greedy
08-10-2014, 17:38

Malware
08-10-2014, 18:18
دوستان دیروز این آلبوم رو از بیپ تونز پیش خرید و امروز دانلود کردم و امروز بعد از ظهر نسخه فیزیکی آلبوم رو خریدم . ولی یه مشکلی هست اونم اینکه چندبار همون ترک اول رو با هم تو دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی مقایسه کردم ولی انگار کیفیت آلبوم فیزیکی یه خورده بیشتر و صدا رسا تر هست . دوستان این توهم منه یا واقعیت داره ؟ :n13:

نکته : هر دو بار هم با JetAudio اجرا کردم .

mojtaba182003
08-10-2014, 18:25
دوستان دیروز این آلبوم رو از بیپ تونز پیش خرید و امروز دانلود کردم و امروز بعد از ظهر نسخه فیزیکی آلبوم رو خریدم . ولی یه مشکلی هست اونم اینکه چندبار همون ترک اول رو با هم تو دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی مقایسه کردم ولی انگار کیفیت آلبوم فیزیکی یه خورده بیشتر و صدا رسا تر هست . دوستان این توهم منه یا واقعیت داره ؟ :n13:

نکته : هر دو بار هم با JetAudio اجرا کردم .
بالاخره نسخه دیجیتالی ریپ میشه کاریش نمیشه کرد
شما حسابشو بکن یه سی دی 700 مگابایتی یه آلبوم حالا نمیگیم کامل پره اما حداقل 500 داره تبدیل میشه به 90 مگابایت میخوای فرقی نکنه

Greedy
08-10-2014, 18:43
پخش آلبوم پاروی بی قایق به همراه مشاهده همزمان متن آهنگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیح نرم افزار : MiniLyrics 7.6.44 نرم افزاری کاربردی برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال نرم افزاری برای پخش موزیک به همراه متن موسیقی هستند، شما می توانید متن ترانه مورد نظر را جستجو کنید و آن را توسط این نرم افزار مشاهده نمایید. این نرم افزار از پخش کننده های Winamp ,Windows media player ,Real player ,KM player و... برای نمایش زیرنویس پشتیبانی می کند.
=========

نرم افزار از لینک زیر بگیرید :

کرک داره تو خودش ولی اگر کار نکرد از این کرک استفاده کنید :

کرک کپی میکنه تو فلدر برنامه جایگزین برنامه اصلی میکنید .
پسورد کرک هم همون پسورد برنامه هست ...

بعد ، موقع اجرا اگر اسم خواننده و تراک یا تگ داشته باشه اهنگ اتوماتیک دانلود میکنه در غیر این صورت سرچ کنید خودتون پیدا کرد دانلود میکنید :

مورد دیگه هم هست که سایت این برنامه فی.لتر هست و موقع دانلود اهنگ با ارور مواجه میشه که برای حل این مشکل با داشتن قند شکن به ادرس زیر برید از برنامه : view / prefrences / system بعد load setings from IE رو بزن درست میشه.

حالا اگر یه درصد قندشکن نداشتید که بعیده :دی من متن فایل متن اهنگای البوم پاروی بی قایق زیپ کردم میذارم :

بعد از خارج کردن از حالت زیپ مثه عکس به قسمت زیر برید و فایل زیرنویس به برنامه معرفی کنید :

کلا برنامه فوق العاده ای هست . متن همه اهنگ های خارجی و یه سری محدود اهنگای ایرانی رو داره . اکثر کارهای محسن چاوشی رو که متنش هست . متن اهنگ رو به راحتی موقع وبگردی یا هر کار دیگه بدون اینکه وقتتون تلف شه میتونید ببینید ...

mhd1990
08-10-2014, 18:57
تراک "خواب" ادم و به مبارزه میطلبه

yoosef_st
08-10-2014, 22:31
آهای فرصت کم، آهای راه زیاد
یه عمر فاصله بود، از تو به این آغوش...

بین منو تو هنوز، یه ریز برف میاد
به دیدنم که میای، لباس گرم بپوش...

به دیدنم که میای، برام گلاب بیار
که مزه مزه کنم، نفس کشیدنتو...

برای تشنگیام، یکم سراب بیار
که باز دوره کنم، خیال دیدنتو...

آهنگ رو قطع کردم، اما هنوز اشکام بند نمیاد...

vivabarca
08-10-2014, 23:18
پخش آلبوم پاروی بی قایق به همراه مشاهده همزمان متن آهنگ

نمی دونستم چنین نرم افزاری هم هست که خودش لیریک ها رو دانلود کنه و نمایش بده با تایم کد! چیز باحالیه

Kurosh
09-10-2014, 03:57
نظرسنجی انتخاب بهترین آهنگ آلبوم:

محسن چاوشی - پاروی بی قایق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebibarati
09-10-2014, 10:32
آلبوم فوق العاده است دیروز تو جاده شش ساعت گوش دادم آی حال داد

یادم بده کاری کنم جوری بهم عادت کنی
که زیر چتر گریه هام احساس امنیت کنی
یادم بده کاری کنم بی وقفه با من سر کنی
من شعر بنویسم برات تو شعرامو از بر کنی

کاشکی بگوشت می رسید دارم چه رنجی می برم
بپا غرورم نشکنه من از تو نازک ترم
من بی تو چیزی نیستم ، من بی تو اصلا نیستم
شاید کسی که عمریه دنبالشی من نیستم..

mr_khodaei2008
09-10-2014, 18:31
چه میکنه این محسن . هنوز وقت نکردم بخرم بخرمش و هنوز از گوش دادنش محروم هستم

Greedy
09-10-2014, 19:35
آلبوم در کمتر از 24 ساعت به تیراژ دوم رسید

با تیراژ 500 هزار نسخه پرفروشترین آلبوم سال

از موسیقی پارس بخوانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==========

روزنامه نسل فردا

روزنامه شرق

واکنش چاوشی به انتشار البوم در فضای مجازی : مهم نیست !

چاوشی به هوادارانش مطمئن است

دریافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
===============

در گفتگو اختصاصی تماشاگران امروز با داریوش مهرجویی
چاوشی این روزها مشغول اتود زدن برای سنتوری 2 است

دریافت مصاحبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
09-10-2014, 19:57
شنیدنی هایی در مورد آلبوم جدید محسن چاوشی

محسن چاوشی: «آلبوم «پاروی بی‌قایق» ادامه خط مشی آثاریست که از من شنیده‌اید البته با تغییرات قابل توجه. من به سلیقه همه مخاطبانم به اندازه اعتقادم احترام می‌گذارم. اگر تا امروز من و شما با هم همراه بوده‌ایم به این خاطر بوده که با اعتقادم کار کرده‌ام نه به خاطر منافعم و نه به خاطر تایید‌ها. من معتقد به تغییر و پیشرفتم و تغییر پیشرفت نیاز به حوصله کردن و آزمون و خطا دارد. از عزیزانی که مرا نقد می‌کنند ممنونم و از این دوستان خواهش می‌کنم به بنده اعتماد داشته باشند، به‌‌ همان اندازه که من دوستشان دارم.»

در آلبوم جدید محسن چاوشی «پاروی بی‌قایق» چهره‌هایی چون «حسین صفا»، «روزبه بمانی» و «حسین غیاثی» در بخش ترانه‌سرایی جضور دارند که در این بین «حسین صفا» با هفت ترانه بیشترین تعداد ترانه قطعات این آلبوم را سروده است. روزبه بمانی دو ترانه و حسین غیاثی نیز با یک ترانه در این آلبوم حضور دارند. نکته عجیب در شناسنامه این آلبوم، عدم درج نام «روزبه بمانی» است که ظاهرا در زمان اقدام به اخذ مجوز‌های لازم این آلبوم، در لیست ممنوع‌الکار‌ها قرار داشته و همین باعث شده که نام وی در شناسنامه آلبوم درج نشود.

«پاروی بی‌قایق» شامل ده قطعه به نام‌های دزیره، قهوه قجری، جز، تفنگ سرپر، خواب، پاروی بی‌قایق، یه خونه کوچیک، کلنجار، یوسف و وصیت است. همه قطعات این آلبوم را محسن چاوشی آهنگسازی کرده است و در بخش تنظیم کننده‌ها نیز اسامی‌ چون؛ امیر جمال فرد، کوشان حداد، امید حجت و محسن چاوشی دیده می‌شود.

«مسعود دهقان» تهیه‌کننده این آلبوم است و آلبوم «پاروی بی‌قایق» از سوی شرکت تصویر گستر پاسارگاد در بازار موسیقی کشور توزیع شده است.

«مهدی معزی» مدیر اجرایی آلبوم جدید محسن چاوشی است و میکس و مستر این آلبوم را نیز Chris Bauer انجام داده است. «بزرگمهر حسین‌پور» نیز طراحی‌ کاور‌های این آلبوم را انجام داده است.

در لیست نوازنده‌های این آلبوم نیز اسامی سر‌شناسی چون؛ هومن نامداری، میثم مروستی، بابک ریاحی‌پور، امید حجت، فیروز ویسانلو، شاهرخ پورمیامین و بهنود فدوی دیده می‌شود

پیش از این «مسعود دهقان» درباره پیش بینی‌اش از استقبال طرفداران چاوشی از این آلبوم به «موسیقی ما» گفته بود: «طرفداران محسن چاوشی یکی از فهیم‌ترین و هنردوست‌ترین افرادی هستند که من می‌دانم برای حمایت از خواننده مورد نظرشان، همیشه سنگ تمام می‌گذارند. نبود قانون کپی رایت همیشه جزو بحران‌های حوزه فرهنگ و هنر در کشور بوده که ضربات سنگینی به موسیقی و فرهنگ کشور زده. ولی امیدوارم دوستدران این خواننده با خرید نسخه اصلی و اورجینال اثر، به تیم تولید و تهیه کننده‌های آلبوم نشان دهند که چقدر برای هنرمند مورد علاقه خود و جامعه هنری و موسیقی کشور ارزش قائل‌اند.»

همچون همیشه از تمام دوستداران موسیقی تقاضا داریم که جهت احترام و حفظ حقوق مولفین اثر، آلبوم جدید این خواننده را به صورت اورجینال تهیه نمایند.

banii
10-10-2014, 00:55
تو یه طوفان، من جزیره
من ناپلئون، تو دزیره

دزیره کلاری ملقب به دزیدریا، ملکه سوئد و نروژ دختر آقای فرانسیس کلاری تاجر ابریشم و اهل مارسی بود که در هشتم نوامبر سال ۱۷۷۷ میلادی در مارسی فرانسه چشم به جهان گشود.
دزیره در سال ۱۷۹۴ با ناپلئون بناپارت نامزد شد اما دو سال بعد ناپلئون نامزدی خود را با او به هم زد و در هشتم مارس ۱۷۹۶ با ژوزفین دوبوهارنه ازدواج کرد. هنگامی که دزیره از این موضوع اطلاع یافت به ناپلئون نوشت که: «تو زندگی مرا به سوی بدبختی سوق دادی و من هنوز ناتوان از فراموش کردن توام.» اما دزیره چندی بعد با ژنرال ژان باتیست برنادوت ازدواج کرد. ژنرال برنادوت فردی بود مدیر با تجربه و کار آزموده. او جنگ‌های پیروزمندانه و افتخار آمیزی انجام داد و به خاطر خوشنامی خود از طرف مجلس ملی سوئد به ولایتعهدی آن کشور برگزیده شد و سپس در سال ۱۸۱۰ رسما پادشاه آن کشور گردید. دزیره در سال ۱۸۲۹ تاج گذاری کرد و ملکه کشور سوئد شد. او شوهرش را در سال ۱۸۴۴ از دست داد و بیوه شد و پسرش اسکار جانشین پدر شد. دزیره بعد از فوت شوهرش چند باز سعی کرد از مقام خود استعفا دهد تا به نزد خانواده خود که سال‌ها بود در ایالت لوئیزیانای آمریکا می‌زیستند برود اما ملت سوئد اجازه این کار را به او ندادند. سرانجام او یک سال پس از مرگ تنها فرزندش اسکار که بعد از پدرش به عنوان اسکار اول برتخت نشسته بود در سال ۱۸۶۰ در سن ۸۳ سالگی بعد از بازدید از اپرا در قصر استکهلم زندگی را بدرود گفت و پیکرش را در کنار مزار همسرش در کلیسای لوتران به خاک سپردند.
عجب...
خب اینطوری که شما نوشتی ناپلئون دزیره رو کات کرده?!
اما متن شعر جوریه که احساس میشه دزیره باید ناپلئونو پیچونده باشه! :n13:

SIMON137
10-10-2014, 01:35
دوستان سایتی میشناسید که با بیشترین کیفیت برای دانلود گذاشته باشه ، تگ آهنگ ها هم سر جاش باشه دست کاری نشده باشه ؟

یا احیانا از روی سی دی میشه تبدیل کنم به flac تا از رو هارد پخش کنم دیگه هی سی دی نذارم؟

جا داره یادی کنم از hadi665 ، اصن اسم چاوشی میاد یاد این مرد می افتم :n14:

e4lyas
10-10-2014, 03:43
تیکه اول "جز" چقدر عالیه .. :

من بی تو چیزی نیستم جز . . .
پرده ی بی آفتاب جز
رختخواب کهنه و لیوان آب و قرص خواب . . .
من بی تو چیزی نیستم جز
خونه بی پنجره جز . . .
آدمی که غربتش از مرگ طولانی تره . . .

stealer
10-10-2014, 10:41
دوستان سایتی میشناسید که با بیشترین کیفیت برای دانلود گذاشته باشه ، تگ آهنگ ها هم سر جاش باشه دست کاری نشده باشه ؟

یا احیانا از روی سی دی میشه تبدیل کنم به flac تا از رو هارد پخش کنم دیگه هی سی دی نذارم؟

میتونی از موزیک باران کیفیت عالی رو دانلود کنی
من خودم با نرم افزار kingdia software اهنگارو درست کردم و از رو هارد پخش میکنم:دی

Hidden-Hunter
10-10-2014, 14:09

با جت ادیو اهنگ ها را ریپ کن روی هاردت

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Altairezio
10-10-2014, 14:17
دوستان یه مشکل فنی ایجاد شد...آلبومو دانلود کردم حجمش شد 90 مگ...ولی ریپ کردم از رو سی دی شد 31 مگ ..... :|
چرا اینجوری شد!؟
آلبوم خوبه ایشاللا نظراتو بزارید تو تاپیک خود آلبوم تا بیشتر دیده بشن...منم میزارم در اسرع وقت....:n02:

vivabarca
10-10-2014, 15:09
تو یه طوفان، من جزیره
من ناپلئون، تو دزیره

یه نکته قشنگ تو شعر دزیره قضیه گرفتن همه دنیای ناپلئون توسط دزیره بود (ناپلئونی که خودش جهان گشا بوده و به قول معروف همه دنیا رو می خواسته بگیره)

در مورد دزیره هم یه فیلم معروف با بازی مارلون براندو هست: Desiree 1954

gmuosavi
10-10-2014, 19:13

e4lyas
10-10-2014, 19:24
دوستان به نظرتون اگه آهنگ " جز " همینطور آروم میرفت جلو چطور میشد ؟

gmuosavi
10-10-2014, 19:53
محسن چاووشی در اینستاگرام :

Malware
11-10-2014, 11:36
روزنامه هفت صیح

EhsanCPU
11-10-2014, 17:36
این آهنگ Dezireh عجب حسی به آدم منتقل میکنه ... :40:
برای اینکه بفهمین چی میگم ...
لطفا درب اتاق رو ببندید به اسپیکر هاتون VOLUME بدین بعد آهنگ Dezireh رو Play کنین Player پیشنهادی JetAudio :8:
اگه آهنگ رو ندارین ازلینک زیر دانلود کنین:
DEZIREH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dezireh نامزد ناپلئون بوده که این دو هیچگاه نمی توانند با هم ازدواج کنند ...

stealer
11-10-2014, 18:27
چند وقته با کلنجار خیلی حال کردم فوق العادس:دی
البته کل البوم عالیه ولی هنوز با یوسف رو اونجوری که باید درک نکردم متاسفانه:n12:

yoosef_st
11-10-2014, 18:40
البته کل البوم عالیه ولی هنوز با یوسف رو اونجوری که باید درک نکردم متاسفانه:n12:

تاييد ميشه
كسی میتونه روی این شعر توضیح بده؟
جریانش چیه اصلا؟
من که چیزی دستگیرم نشد...

MCSE MAN
11-10-2014, 18:48
عجب آهنگی این پاروی بی قایق
استعاره های شعرش خیلی خوبه
تیکه اول آهنگ ّبدن آدم رو به چیزهای مختلف تشبیه میکنه

2 تا سرباز: 2تا چشم
چندتا زن تنها: احتمالا مژه ها
2 تا چاقو: 2 تا دست
2تا قفل بزرگ: شاید 2تا مشت
2 تا پارو: 2 تا پا
2 تا کشتی: 2تا قسمت پایین پا (کف پا)
10 تا لنگر خسته: 10 تا انگشت های پا

آواخرشم
یه بالون با طناب از گلو پاره : طناب اعدام

Alireza.M67
11-10-2014, 23:33
آلبوم نسبتا خوبی بود ...
میشه گفت جزو بهترین آلبوم هایی بود که توی یکی دو سال اخیر منتشر شدن ...
از آهنگهای دزیره، پاروی بی قایق، یه خونه کوچک و قهوه قجری خوشم اومد.
از آهنگهای تفنگ سرپر و وصیت و کلنجار و یوسف هم اصلا خوشم نیومد .
اشعار عالین
ملودی ها خوبن و در بعضی آهنگها خیلی خوبن .
تنظیم ها هم تک تک خوبن ولی در مجموع نه، نمیشه آهنگها رو پشت سر هم چند بار گوش داد چون گوش رو خسته می کنه .

bahador fab
12-10-2014, 17:36
یک کاور از آهنگ دزیره :

Malware
12-10-2014, 18:27

به بهانه انتشار جدیدترین آلبوم محسن چاوشی؛

دور زدن یکنواختی ها و روزمرگی ها با «پاروی بی قایق»

موسیقی فارس-لی لا رضایی: بی هیچ ادعایی از سوی محسن چاوشی، آلبوم «پاروی بی قایق» متفاوت ترین آلبوم این خواننده طی دوران فعالیت او در زمینه موسیقی است.

این خواننده پر طرفدار که هرگز از تیررس منتقدانش در امان نبوده با انتشار این آلبوم مهری باطل بر نظریه ها و فرضیات تمامی آنها مبنی بر عدم آشنایی وی با فرم و ساختار موسیقی زد.

چاوشی که همیشه در انتخاب ترانه هایش از بهترین کلام استفاده کرده و با حرفه ای های این عرصه همکاری داشته است، در این آلبوم نیز مانند همیشه از بهترین کلام بهره برده است. همکاری او با ترانه سرایان صاحب نامی همچون حسین صفا، روزبه بمانی و حسین غیاثی چیزی جز این نمی تواند باشد که او این بار نیز بیش از هرچیز با کلام موسیقی اش قصد برقراری ارتباط با مخاطب همیشگی اش را دارد که رمز تمامی موفقیت هایش طی این سالها بوده است.

چاوشی می داند که خواننده ای ایرانی است و از فضای ملموس موسیقی ایرانی برای ارتباط تنگاتنگ با مخاطب ایرانی اش بهره گرفته است. اومی داند که کلام تاثیرگذارترین بخش موسیقی ایرانی برای ارتباط برقرار کردن با مخاطب است و به همین دلیل در این بخش به هیچ وجه از خود ضعف نشان نداده و نمی دهد.

در قطعه اول آلبوم «پاروی بی قایق» با عنوان «دزیره» با ترانه ای زیبا از روزبه بمانی او سعی در دور زدن یکنواختی ها و روزمرگی های همیشه هم در کلام و هم در موسیقی دارد . او همانطور که پیش از اینها به آن اشاره کرده بود در این آلبوم سعی کرده تا موسیقی ارکسترال را جایگزین واگویه های شخصی کند.

او در این قطعه هر چند از موسیقی الکترونیک نیز استفاده کرده است اما سعی دارد با نقبی به موسیقی آکوستیک نیز به نوعی ایجاد تنوع کند و کمک گرفتن از خط میزان های ایرانیزه شده و ملودی های شیرینی که طعم ایرانی دارند، به ذائقه مخاطبش خوش بیاید که موفق هم شده است. به جرات می توان گفت کمتر خواننده ای جسارت این همه تجربه از طریق آزمون و خطا را داشته باشد، اما چاوشی در این خصوص رکوردار است .

درباره «دزیره» خیلی می توان نوشت . استفاده از ترانه ای که پر از استعاره های زیبا و فاصله گذاری است و همین طور استفاده از استعاره های به جا و تصاویر زیبا و همین طور همنشینی و ترکیب آن با موسیقی که به خوبی صورت گرفته است، احساس خوبی در شنونده ایجاد می کند.

بماند که چاوشی با این آلبوم توانسته نامخاطبان و مخالفان خود را نیز با خود همراه کند اما گریزی نیست که بازهم منتقدانی دارد که فقط انتقاد می کنند بی آنکه راه حلی به او پیشنهاد دهند.

قطعه «قهوه قجری» یکی از همان قطعاتی است که منتقدان خود را دارد. منتقدان چاوشی بر این باورند که این قطعه تکرار مکرراتی است که پیش از این اجرا شده است. اما این قطعه با پس زمینه موسیقیایی که دارد، فضایی تازه را القا کرده است.

ابتدای قطعه وهم آمیز است و فضای خاکستری خود را همانگونه که هست منتقل می کند. ریتمی که برای این قطعه انتخاب شده است با مضمون و محتوای ترانه و همین طور وزن آن هماهنگی دارد و تلفیق و ترکیب آن نیز با هوشمندی هر چه تمامتر صورت گرفته است. سازهای زنده این قطعه باورپذیری روایی آن را ساده می کند.

در سومین قطعه آلبوم که «جز»نام دارد، شنونده سعی خواهد کرد پابه پای خالق آن پیش برود. این قطعه ریتمیک تر از دوقطعه قبلی است و فضایی ملموس عاشقانه دارد . ترانه ای از حسین صفا که با تفکرات موسیقیایی چاوشی آشنایی دارد و از وزنهایی استفاده می کند که چاوشی همیشه در آنها موفق تر نشان داده است.

«تفنگ سرپر» در واقع بخش غیرمنتظره این آلبوم است. این قطعه پررنگ ترین قطعه با امضای چاوشی است. استفاده از همان ریتم های همیشگی ملموس که نوستالوژی دارد ، با همان ذهنیتی که مخاطب از خواننده مورد علاقه خود سراغ دارد. جدا از ترانه خوب این قطعه، نحوه خوانش و اجرای آن بر اساس کلماتی که استفاده شده است قابل تحسین است. برای مثال هنگام ادای کلمه زوزه چاوشی به نوعی سعی دارد این کلمه را نمایشی اجرا کند .

تجربه ثابت کرده است چه مخالفان چاوشی بخواهند و چه نخواهند، او رو به پیشرفت است، حتی اگر با هزار زبان زنده دنیا قصد تخریب او را داشته باشند و کسانی را هم که به صداقت از او و کارهایش می نویسند را توهین و تحقر کنند، بازهم او خواننده ای رو به جلو است. همین تجربه ثابت کرده است که کارهای چاوشی تاریخ مصرف ندارند. قطعه «خواب» هم از این قاعده مثتنی نیست کما اینکه «پاروی بی قایق» هم مثتثنی نیست.

«خواب» با نحوه اجرای خواب آلودش را مانده تا منتقدان وی بدانند او چه چیز را چگونه اجرا کرده است! قصد تعریف نیست کما اینکه در ادامه به نکاتی ریز هم اشاره می شود تا تثبیت شود این مقوله تعریف صرف نیست .

و اما «پاروی بی قایق» و بازهم حسین صفا که آشنای همیشگی موسیقی چاوشی است. ترانه های او پرمغز و با مفهموم اند. استفاده از ایهام و ایجاز و هر آنچه که به شاعرانگی یک ترانه کمک می کند را از کلامش دریغ نمی کند . این قطعه نیز امضای چاوشی با همان آکوردهای همیشگی که این بار تنظیم قطعه را امید حجت به عهده داشته است، فرمی منحصر به خود را داراست. این قطعه در واقع بار اصلی آلبوم به دلیل نام آن که بر روی آلبوم گذاشته شده است را به دوش می کشد. ترانه آن نیز به جرات از زیباترین ترانه های این آلبوم است و ملودی آن نیز با وجود تلخی ای که دارد، شیرین و دلچسب است.

«یه خونه کوچیک» همان نقطه ای است که قرار شد به آن اشاره شود. در این قطعه ملودی های شرقی آسیایی شنیده می شود که فضای این موسیقی را زنده می کند. شنیدن آن مخاطب را یاد ملودی های قطعات شنیدنی کیتارو می اندازد و موسیقی آن مرزوبوم ! گیتار در این قطعه به عنوان موسیقی پس زمینه انتخاب شده است که از ابتدا تا انتها شنیده می شود و همراه است. در قطعه «کلنجار» پیانو به کمک آمده است و بار اصلی را به دوش می کشد و عطف آن است. در حالی که در «یوسف» دقیقا خود خواننده است که تمامی تلاش ارتباط را به دوش می کشد . حتی ملودی اصلی این قطعه بر روی صدای خواننده سوار است. این قطعه هم مانند «یه خونه کوچیک»همان فضای شرقی را به دلیل استفاده از سازهای بادی ایجاد می کند.

قطعه ای که توانسته در بین همگان جای خود را باز کند و با وجود اینکه نه ریتمیک است و نه المان های مردمی شدن را داراست، قطعه «وصیت» است. او با این قطعه آلبوم را به پایان رسانده است اما این قطعه در واقع شروعی دوباره برای تمامی قطعات است . هر چند ممکن است یکنواختی آن حوصله غیرهوادار را سر ببرد و از حوصله او خارج باشد اما نمی توان منکر شنیدنی بودن آن شد.

این آلبوم با این وجود تا این لحظه توانسته فروش قابل توجهی داشته باشد و طی همین چند روز در صدر جدول فروش آلبومهای موسیقی قرار بگیرد. هر چند که گفته می شود برخی از هوادارنماهای چاوشی با انتشار این آلبوم او را پس زده اند اما مهم نیست. در ازای این وی توانسته مخاطب جدی تری را با خود همراه کند که دغدغه موسیقی خوب دارد .

منبع : farsmusic

mr_khodaei2008
12-10-2014, 19:29
تا حالا همیشه اهنگایی که میخاسم حتی البومای قبلیش را دانلود میکردم .ولی اینبار به خاطر ارادت به محسن خان رفتم خریدم . تی میخاست برام راین کنه گفتم نه و اصلیش را میخا م.

زیبا بود . فقط من الان چیزی ازش نفهمیدم باید چندبار دیگه گوش بدم تا مفهمو هاش را دقیق بفهمم

alone-boy
13-10-2014, 00:46
من تا حالا البوم رو با اسپيكر گوش ميدادم، الان با هدفون گوش دادم اغا پشمام ريخت،چه تنظيمي داره! مخصوصا ترك خواب

EhsanCPU
13-10-2014, 01:52
من تا حالا البوم رو با اسپيكر گوش ميدادم، الان با هدفون گوش دادم اغا پشمام ريخت،چه تنظيمي داره! مخصوصا ترك خواب

بله تنظیمها فوق العادس ...
با یه اسپیکر 2.1 با کیفیت در یک محیط ساکت که صداهای اضافی نباشه هم میشه کیفیت تنظیم ها رو درک کرد ...
من خودم گیر دادم به آهنگ Desiree تا حالا 100 بار گوش دادم ولی هنوز برام تکراری نشده ... عجب تنظیمی داره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XENON24
13-10-2014, 11:29
به جزء وصیت و یوسف بقیه خوب بود ..مخصوصا دزیره و پاروی بی قایق...

MOHAMMAD2010
13-10-2014, 12:16
به نظرم حق پاروی بی قایق هست بهترین آهنگ این آلبوم باشه ولی تو خیلی نظر سنجی ها دزیره بهترین آهنگ داره انتخاب میشه !

bahador fab
13-10-2014, 12:50
واقعا آلبوم کاملی هست از همه نظر

و فقط یک تراک نمیشه به عنوان بهترین انتخاب کرد

پیوستگی تراک ها خیلی جذاب و شنیدنی هست

Greedy
13-10-2014, 13:00
لبخند زد و دستامو گرفت اما توی خواب
فردا نشده بیدار شدم بیدار و خراب
عکسش از روی میز باز از روی قاب بیرون اومد و
دستامو گرفت باهم دوباره رفتیم توی قاب

m.prodigy
13-10-2014, 14:21
بار اول زیاد به دلم ننشست ولی هر چی بیشتر گوش دادم بییشتر علاقه مند شدم.
به جز یوسف و تا حدودی وصیت بقیه عالی بودن.مخصوصا شعرهای خیلی خوبی داشت البوم.

yoosef_st
13-10-2014, 14:38
یکی بیاد منو توجیه کنه که آهنگ یوسف بدترین، بی سر و ته ترین و مزخرفترین آهنگ زندگی هنری چاووشی نیست!!!

آخه این چیه؟
چقدر بد؟؟؟
چقدر مزخرف؟؟؟
شعر مزخرف به تمام معنا!
تنظیم که واقعا از کوشان ناامیدم کرد
اونم از محسن...

ما رو باش قبل از اومدن آلبوم چقدر خز کیف بودیم که این هم با همون ترکیب قطار عجب آهنگی بشه!

mr_khodaei2008
13-10-2014, 18:46
تنظیم اهنگ دریزه شبیه به اهنگ غلط کردم ازالبوم من خود ان سینزده هستم هست