PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29

yoosef_st
16-06-2012, 22:45
ممنون
خیلی کمک کرد مخصوصا همان رنگی نویس ! (Unique 2626) که توی پست شماره 5079 خوب توضیح داده بودند . راستش من خودم هم با سرچ این انجمن مشکل داشتم گوگل که حتی تاپیک رو هم پیدا نمی کرد
البته هنوز بعضی تشبیه ها و استعاره ها هست که توضیح داده نشده اند مثل "ریل به ریل شبم " و " هوا که سرد می شه یاد تو می افتم(چرا؟ یا وجه تشابه ش؟)" " تو ذل تابستون توکوچه برف نشست (منظور از کوچه؟)" و موارد دیگه
از دوستان میخوام برای اینکه مفهوم این آهنگ عالی بدون شکافته شدن به باد فراموشی سپرده نشه توی بحث شرکت کنند و گرنه تا یه مدت دیگه که البوم جدید بیاد دیگه همین هم به یادمون نمیمونه

خب ببین عزیزم من قبلا چند بار توی همین تاپیک و اون یکی تاپیک گفتم که
این شعر به شدت استعاری هست و نمیشه معادل دقیق واسه خیلی جملات پیدا کرد.
و واسه خیلی از ابیات هم میشه بی نهایت معنی پیدا کرد

ولی حالا باز سعی میکنم در حد درکم توضیح بدم براتون
"ریل به ریل شبم"
اولا شب توی این شعر معنی خیلی عمیقی از غم و تنهایی و این چیزا داره
اما اینکه ریل به ریل شبم،
خب قطار روی ریل حرکت میکنه
از اول تا آخر روی ریل هست
پس میشه یه جورایی بگیم ریل، مسیر زندگی قطار هست
و از این ریل به اون ریل، همیشه شبه
و قطار هم که قلبِ منه...
و قلب من که همیشه توی شبه، توی این تنهایی...

"هوا که سرد میشه، یاد تو میافتم"
خب فکر میکنم توی این بیت مقصود از سردی هوا، میتونه این نباشه که مثلا درجه هوا کم شده
هوا، هوای زندگی معشوق هست
نمیدونم، دیدین موقعی که آدم خیلی غم داره سردش میشه؟
حتی خیلیها واقعا میلرزن از سرما
در صورتی که شاید "ضلِ تابستون" هم باشه و هوا خیلی گرم باشه
اما هوای دلِ آدم که سرد میشه،
جوری سردش میشه و میلرزه
که شاید توی قطب هم اینجوری سردش نشه

خب حالا معشوق ما غمش گرفته و سردش شده،
یاد غم عشقش، بزرگترین غم زندگیش هم افتاده

(خیلی کلیه، نمیتونم قشنگ توضیح بدم...)

"تو ضل تابستون، تو کوچه برف نشست"
معنی این بیت هم تداخل زیادی با بالایی داره
اما فکر میکنم کوچه استعاره ای همه فضای زیندگی معشوقه
کوچه یعنی محلی که مدام ازش رفت و آمد میکنه،
جایی که خونشون توش هست
و کلیت زندگیش اونجا جریان داره

تا جایی که تونستم گفتم
ببخشید اگر بد یا نا مفهومه:40:

مصطفی
17-06-2012, 16:07
باز هم تشکر . یه یادداشتی در مورد پرچم سفید پیدا کردم از وبلاگ :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترانه قطار
ترانهای که عناصر شاعرانگی در آن به چشم می آید و سعی در تصویر سازی دارد . این جور ترانهها قاعدتا باید با احساس مخاطب سر و کار داشته باشد ؛ اما نکته ی جالب این ترانه همیناست که بیش از احساس با شعور مخاطب سر و کار دارد . بدین صورت که در اوایل ترانه دو بیت: قطار رد شد و رفت مسافرا موندن / مسافرا که برن قطار میمونه . کاملا در ذهن مخاطب علامت سوال ایجاد میکند و ناخوداگاه به جای تحت تاثیر قرار گرفتن احساسات عقل او شروع به کار کردن میکند . این مساله رها نمیشود و در انتهای ترانه جایی که میگوید: مسافرا شعرن تو برف و بارونی قطار قلب منه چشم تو پنجره هاست . بعدر از این دو بیت است که استفاده ی شاعرانه از این تشبیهات میشود و تازه میگوید مسافرا خستن و در همین جاست که باز عقل مخاطب به کار می افتد چون میبایست در حافظه ی خود دو بیت قبلی را به یاد بیاورد و بفهمد منظور از مسافرا همان شعرها میباشد. این طریق ترانه سرایی از احساسات کم میکند و ذهن مخاطب را در گیر میکند ضمن اینکه ترجیع بند بگو شب بخوابه من بیدارم / من شبو زنده نگه میدارم به این دور شدن از احساسات کمک شایانی کرده است . این ترانه در واقع احساساتی ترین ترانه ایست که در این آلبوم به کار رفته ولی ترانه سرا توانسته است از احساسات همین نوع ترانه کم کند و به فکر کردن بیشتر و استفاده ی نا خود آگاه از عقل درهنگام گوش کردن ترانه کمک کند

ترانه پرچم سفید
ترانه ی پرچم سفید : این ترانه ترانه ای ساده است که دو جا از این سادگی بیرون میزند یکجا در مصرع دستامون نمک نداشت که میزان تفکری که باید انجام داد تا مفهوم آن فهمیده شود بیشتر از بقیه ی مصرعهای شعر است که با یک نگاه نقطه ی ضعف است و با نگاهی دیگر میتوان گفت ترانه سرا میخواهد کمی ذهن مخاطب را در گیر گند تا سادگی ترانه گولش نزند و نکته ی داخل آن را متوجه شود. اما جای دیگر که ترانه از سادگی بیرون می آید همان مفهوم بسیار ریز داخل شعر است : ترانه سرا در اول ترانه می گوید : زیر پرچم سه رنگ واسه پرچم سفید و در انتها میگوید: واسه پرچم سه رنگ زیر پرچم سفید . این نکته نماینگر نوعی تغییر نگاه در طول سالیانی است که شعر در آن میگذرد و بسیار ظریف بیان شده است

در کل باید گفت نباید انتظار به دل نشستن این ترانه ها را داشت چون ترانه سرا اگاهانه از این موضوع پرهیز کرده است و در کارهای خاصش بیشتر ذهن مخاطب را مدنظر قرار داده است. برای این نوع ترانه ها موسیقی خوبی نیز در نظر گرفته شده است. در کل میتوان گفت این ترانه ها حالتی کارگاهی داشتند که در بعضی از موارد مثل خواب بعد از ظهر بسیار موفق و در مواردی شکست خورده اند.

Greedy
25-06-2012, 10:22
آهنگ جدید محسن چاوشی به مناسبت روز تولدش به نام...!

هشتم مرداد سالروز تولد محسن چاوشی هست و آقای خاص یک اثر جدید رو در این روز به ما هدیه خواهند کرد

شعر : حسین صفا

تنظیم : امیر جمالفرد (AMIROX)

سبک این ترک هاوس می باشد ولی در فضایی متفاوت !

از رقص رقصیدن بگیر از خنده خندیدن بگیر
وقتی که میرقصی بخند بخند و چشمات و ببند

دانلود این ترک متفاوت،شب هشتم مرداد ...

yoosef_st
25-06-2012, 20:42
ایول! دمش گرم

اما چرا هیچ خبری از 13 نیست دوباره؟
باز قراره بره واسه سال بعد؟
یا پاییز امسال میشنویمش؟

Greedy
26-06-2012, 08:05
اسم اهنگ دیوونه هست شایدم شب دیوونه ها

+ البوم من خود ان سیزدهم هم بالاخره امسال منتشر میشه ان شالله

محسن چاوشی دو روزه پشت سر هم میاد فیس بوک و با طرفدارا گپی زد و به سوالا پاسخ داد

کل کامنت ها رو میتونید از این دو لینک بگیرید :

پریروز :
دیروز:

حجم عکس زیاده با دانلود منیجر بگیرید :دی

Greedy
26-06-2012, 08:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Altairezio
26-06-2012, 09:09
دوستان مطمئنید این محسنه؟
من که شک دارم!:31:

Greedy
26-06-2012, 09:16
دوستان مطمئنید این محسنه؟
من که شک دارم!:31:

! خودشه دیگه این پیجم قبلا داشت دی اکتیو کرد پارسال که دو روزه باز کرده دوباره میاد

Kurosh
03-07-2012, 23:47
عکس جالبیه ...

MCSE MAN
10-07-2012, 13:51
اين رو هم خود محسن تو صفحه فيس. بوكش گذاشته:

سلام دوستان عزیزم
دو تراک به آلبوم ۱۳ اضافه شد ایشالا در چند روز آینده مجوزهای لازمو میگیره
زمان انتشار هم به زودی اعلام میکنم
با تشکر
محسن

Greedy
16-07-2012, 17:02
دلصدای 2 منتشر می شود؛
آلبوم موسیقی چاووشی، لهراسبی و صادقی درباره امام ‌زمان‌(عج)

موسیقی ما - آلبوم موسیقی چاووشی، لهراسبی و صادقی درباره امام ‌زمان‌(عج) منتشر می شود. «میثم محمدحسنی» تهیه‌کننده آلبوم موسیقی «دلصدا» اظهار داشت: ساخت آلبوم موسیقی «دلصدا 2» با موضوع امام زمان (عج) مراحل جمع‌آوری و پایانی خود را می‌گذراند که به زودی وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.

وی افزود: به دلیل رعایت نشدن حقوق کپی رایت که در نخستین آلبوم «دلصدا» پیش آمد، تصمیم گرفتیم تا این اثر را از شبکه تلویزیونی که قرار است ‌به زودی راه‌اندازی شود، پخش کنیم.

تهیه‌کننده آلبوم موسیقی «دلصدا» یادآور شد: محسن چاووشی، شهرام شکوهی، رضا صادقی، حمید عسکری و علی لهراسبی از خوانندگان این اثر هستند که کار خود را در قالب تصویری ارایه کرده‌اند.

آلبوم موسیقی «دلصدا 1» شامل قطعاتی از هفت خواننده پاپ کشور در حوزه دفاع مقدس بود که محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، مهدی یغمایی، شهاب رمضان و شاهد صادق‌پور در آن خواندند.

منبع : فارس

Greedy
16-07-2012, 17:03
استوديوي record 103 به همت محسن چاوشي ، ايمان قياسي، حسين صفا و سينا حجازي شروع به كار كرد
اين چهار نفر ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موسیقی ما - بهمن بابازاده : هفته گذشته در گزارشي از آغاز به كار استوديوي حرفه اي محسن چاوشي خبر داديم. ظهر ديروز خبردار شديم كه اين استوديو (كه تمام امكانات روز ضبط و آهنگسازي با استاندارد هاي بين المللي را داراست)، به صورت رسمي آغاز به كار كرده و پذيراي اهالي موسيقي پاپ شده است.

محسن چاوشي در اين باره گفت: « اين استوديو را با همكاري دوستان خوبم، حسين صفا، سينا حجازي و ايمان قياسي راه انداختيم و اميدورايم بتوانيم خدمت كوچكي به اهالي پاپ در آن انجام دهيم. عدم وجود استوديو هاي استاندارد در ايران بعضا لطمه هاي بدي را به برخي آثار موسيقي زده و همين باعث شد كه جرقه تاسيس اين استوديو به ذهن ما برسد. همين جا از تمام دوستان و همكاران براي حضور در اين استوديو و جمع دوستانه مان دعوت مي كنيم. اميدواريم خدمتي هر چند كوچك را با راه اندازی این فضا به اهالي موسيقي انجام داده باشيم».

اهالي موسيقي براي حضور در اين استوديو و ضبط آثارشان مي توانند از طريق شماره روابط عمومي اين استوديو به شماره 88373425- 021 جهت گرفتن زمان تمرين و ضبط، اقدام کنند.

Greedy
16-07-2012, 17:09

:دی عکسای باحالیه

MOHAMMAD2010
17-07-2012, 10:32
واقعا آهنگ هر روز پاییزه محسن چاوشی بی نظیره
جز 5 آهنگه برتر محسن هست به نظرم
هیچ وقت از گوش کردن بهش خسته نمیشم
عالیه :42:

Alireza.M67
17-07-2012, 14:10
واقعا آهنگ هر روز پاییزه محسن چاوشی بی نظیره
جز 5 آهنگه برتر محسن هست به نظرم
هیچ وقت از گوش کردن بهش خسته نمیشم
عالیه :42:

از نظر من که سه تا آهنگ برتر محسن چاوشی :
هر روز پاییزه ، عشق دو حرفی ، ابرهای پاییزی

البته اگه آهنگ نشکن دلمو رو در نظر نگیریم ...

MCSE MAN
18-07-2012, 10:49
قرار بود قطعه اي به نام ديوونه با صداي محسن چاوشي در هشتم مرداد ماه منتشر گردد اما آقاي چاوشي براي احترام به ماه مبارك رمضان تصميم گرفتند قطعه ديگري را جايگزين نمايند . قطعه جايگزين شده مترو نام دارد كه اطلاعات تكميلي ان به زودي از طريق سايت هاي رسمي اعلام مي گردد .

منبع: وب سايت رسمي مخاطبان محسن چاوشي

Greedy
29-07-2012, 08:29

هدیه ای برای محسن چاوشی

همانطور که از قبل نیز اعلام کرده بودیم برنامه ویژه ای برای تولد محسن چاوشی داشتیم که با کمک دوستان این امر محقق شد و اینک یکی از پروژه ها که ضبط صدای هواداران و تبریک آنها بود را برای دانلود در اختیار مخاطبان قرار خواهیم داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]​up/music/Music/​A%20Gift%20For%20Mohsen%20C​havoshi%20(Chavos hiNews.ir​).mp3

اینبار هواداران محسن چاوشی با او از طریق فایل صوتی حرف میزنند در ترک

"هدیه ای به محسن چاوشی"
ترکی شامل موزیک وصحبت هوادارن محسن چاوشی با اندکی مطالب طنز
که به مناسبت تولد محسن چاوشی از طرف طرفدارانش به او هدیه شده

=====
اینم عکسای جشن تولد پارسال که هوادارا ترتیب دادن

3Dmajid
29-07-2012, 09:28
وای دمشون گرم طرفدارا چیکار کردن :31:

مگه قرار نبود 8 مرداد آهنگش بیاد چی شد پس ؟

Greedy
29-07-2012, 09:47
وای دمشون گرم طرفدارا چیکار کردن :31:

مگه قرار نبود 8 مرداد آهنگش بیاد چی شد پس ؟

نمیدونم مدیر سایت هوادارا گفته اعلام میشه تاریخ پخشش قرار بود دیشب پخش شه

3Dmajid
29-07-2012, 12:28
لینک دومیه خرابه

yoosef_st
29-07-2012, 19:19
اگر یکی از دوستان این لینکها رو توی یه سایتی آپلود کنه که بشه با دانلود منیجر دانلودش کنیم خیلی ممنون میشم

MCSE MAN
29-07-2012, 22:11
دانلود آهنگ مترو

دوستان تنظیم کننده قطعه مترو : اشکان دباغ هستند

ترانه و ملودی : محسن چاوشی
گیتارالکتریک : مسعود همایونی
میکس و مستر : امیر جمال فرد

دانلود با کیفیت 320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از مدیافایر ( حجم : 5 مگابایت . کیفیت 128 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متن شعر:

توی ماشین
توی *مترو *
تو اتاقم
تو خیالم
توی جاده تو خیابون
سرکارم پشت فرمون
به تو فکر میکنمو ..
به تو فکر میکنم !
به تو فکر میکنمو ..
به تو فکر میکنم !
وقتی چشمات بازه بازن
یا که چشمات خوابه خوابن
وقتی گرمه وقتی سرده
وقتی دنیا پر درده
وقتی قلبم زیر پاته
یا که بارون تو چشاته
وقتی تلخی وقتی زهری
وقتی با من دیگه قهری
به تو فکر میکنمو ...
به تو فکر میکنم !
به تو فکر میکنمو ...
به تو فکر میکنم !
خود اخمی
بعضی وقتام خود زخمی
من ببازم یا نبازم
هر چی شد دوباره بازم
به تو فکر میکنمو...
به تو فکر میکنم !
به تو فکر میکنمو ..
به تو فکر میکنم !

3Dmajid
30-07-2012, 01:03
من که خوشم اومد :20:

Amir_oscar
30-07-2012, 02:42
آهنگ فق‌العاده‌ای نبود. یه جورایی حسی بود و فقط برای اونایی که به فلانی فکر می‌کنن می‌تونه جالب باشه! :31:

MOHAMMAD2010
30-07-2012, 11:40
همه چیز عالی فقط حیف که شعر این آهنگ زیاد به من نمیخوره !

Mohammad Yek110
30-07-2012, 15:17
شعر ضعیفی داره ولی در کل خوبه ..:20:

مصطفی
30-07-2012, 18:54
من هم زیاد ازش خوشم نیومد . چه از شعرش چه از آهنگش . در مقابل کارهای اخیرش انتظار یه کار عالی به صورت تک آهنگ داشتم ولی این یکی به نظرم متوسط هست.

yoosef_st
30-07-2012, 20:01
من فکر میکنم که اگر یاد بگیریم هر کسی باید کارِ خودش رو انجام بده خیلی خوب میشه
مثلا محسن بفهمه که
آقا شعر گفتن کار من نیست!
همون آهنگ سازیم خوبه، به همون برسم
دیگه نیاد بخاد تنظیم آهنگ رو هم بکنه
و نمیدونم فردا میکس و مسترینگ هم بکنه

شعرش رو بده به یه شاعر،
تنظیمش رو بده به یه تنظیم کننده درست حسابی مثل کوشان!!!!
میکس و مسترینگش رو هم بده به یکی که همچون گندی که توی ترکهای شلوغ پرچم سفید زد رو دیگه به بار نیاره.

قبول دارین؟؟

مثلا حسین صفا بفهمه که خب من شاعر خوبی هستم، دیگه خواننده خوبی نیستم الزاما! پس بچسبم به شعر گفتن

کلا ایرانیها همینن. بحث محسن نیست...

مصطفی
30-07-2012, 20:24
مثلا محسن بفهمه که
شعرش رو بده به یه شاعر،
میکس و مسترینگش رو هم بده به یکی که همچون گندی که توی ترکهای شلوغ پرچم سفید زد رو دیگه به بار نیاره.
قبول دارین؟؟
مثلا حسین صفا بفهمه که خب من شاعر خوبی هستم، دیگه خواننده خوبی نیستم الزاما! پس بچسبم به شعر گفتن
.
علاوه بر تشکر خواستم بگم که واقعا حرفاتون مورد تاییده .

Kurosh
30-07-2012, 20:40
مثلا محسن بفهمه که

شعرش رو بده به یه شاعر،

قبول دارین؟؟

دقیقاً ... !

من نمی‌دونم چرا اکثر تک‌آهنگ‌های محسن تو سبک راکه، آهنگسازی همشون هم به عهده‌ی خودشه !‌

امیدوارم به هوادارانش برنخوره، اما محسن تو راک (به جز در یکی دو آهنگ) حرفی برای گفتن نداشته و نداره !
این اصرارش رو متوجه نمیشم !!

اگه راک می‌خوای بخونی خب بده یه آهنگساز و تنظیم کننده‌ای برات بسازه که این کاره باشه ...

حتماً باید کاری کنه که همه از راک زده بشن به خاطر این کارای ضعیف ...

yoosef_st
30-07-2012, 21:01
منم نمیدونم دلیل اصرارش به این سبک راک و گیتار الکتریک چیه؟؟؟؟

یه چیزی هم که یه مدتی هست بهش دقت کردم،
سازهای 2تا آلبوم اول چاووشی (یه شاخه نیلوفر و ژاکت) رو نگاه کنین مثلا
درسته اونجا هم گیتار الکتریک داره،
اما سنتور، دف، سه تار، تار، نی و خلاصه سازهای ایرانی اصیل جزء لاینفکش آهنگهاش هستن
حتی توی حریص هم سه تار و نی داره

اما توی پرچم سفید اصلا و ابدا از این سازها استفاده نکرده و به شدت به سازهای الکتریکی و صداهای غیر طبیعی و افکت رو آورده

من نمیگم این کار بد هست. نه اتفاقا من تک تک افکتهای آهنگهایی مثل حریص یا چمدون یا ها رو دوست دارم
اما خب بالاخره هر چیزی هم یه حدی داره
دیگه اینکه کل یه آهنگ فقط و فقط با گیتار الکتریک و بیس و افکتهای اجق وجق باشه که نمیشه!

چاووشی با "سنتوری" اوج گرفت!
هوادارای قدیمیش "نشکن دلمو" رو به عنوان یکی از آهنگهای تاپش اسم میبرن

و من فکر میکنم این تغییر سبک، با توجه به اینکه توی سبک جدیدش آنچنان هم خوب عمل نکرده،
به شدت باعث ریزش مخاطبهاش میشه...

3Dmajid
30-07-2012, 21:10

حرفت کاملا درسته اما بیشتر در مورد خوننده هایی مثل محسن یگانه که همه شعراشو خودش میگه :31: و منم اصلا با شعراش حال نمیکنم البته تک و توک خوبم پیدا میشه.

اما اگه منظورت شعر گفتن محسن چاووشی هست باید بگم محسن با اینکه توانایی این کارو داره ولی اصرار نداره که همه شعراشو خودش بگه.

از اولین آلبوم مجازش که یه شاخه نیلوفر بود تا الان فک میکنم کلا 3 4 تا از ترک هاشو خودش شعر گفته.

اما دلیل اینکه این تک ترک رو خودش گفته فک میکنم که خواسته تو کارش تنوع ایجاد کنه بدین شکل.

به نظر من شعر بدی نگفته اما نسبت به شعرای کارای قبلیش که حسین صفا شعراشو میگه خب چند درجه پایین تره :20:

3Dmajid
30-07-2012, 21:16
اما توی پرچم سفید اصلا و ابدا از این سازها استفاده نکرده و به شدت به سازهای الکتریکی و صداهای غیر طبیعی و افکت رو آورده

دوست عزیز چرا همچین حرفی میزنی توی آلبوم پرچم سفید هم از سازهای زنده مثل پیانو،ویلن و سنتور استفاده شده.
مخصوصا تو تنظیم ترک "تقاص" که یه کار تلفیقی جالب سنتور و گیتار الکتریک هست.

چاووشی با "سنتوری" اوج گرفت!
هوادارای قدیمیش "نشکن دلمو" رو به عنوان یکی از آهنگهای تاپش اسم میبرن

و من فکر میکنم این تغییر سبک، با توجه به اینکه توی سبک جدیدش آنچنان هم خوب عمل نکرده،
به شدت باعث ریزش مخاطبهاش میشه...

سنتوری به محبوبیت و معروف شدن هر چه بیشترش کمک کرد ولی درست نیس بگیم با سنتوری اوج گرفت من که اینجوری فک نمیکنم.

به هر حال این نظر شماس اما همین کارش میتونه باعث بشه که تو این سبکا هم برای خودش طرفدار جمع کنه.

در کل من این ریسک پذیری و خلاقیت و تنوع توی سبکش رو واقعا تحسین میکنم.

حالا در کل نمیدونم دوستانی که درمورد تنظیم ها نظر میدن از جون یه تنظیم کننده چی میخوان اما برای من مهم اینه که آهنگاش و تنظیماش (مخصوصا آهنگایی که خودش تنظیم میکنه) برام لذت بخشه.:20:

silent-assassin
30-07-2012, 21:16
منم این قطعه را دوس نداشتم. کلا کار ضعف داشت

yoosef_st
30-07-2012, 21:46
دوست عزیز چرا همچین حرفی میزنی توی آلبوم پرچم سفید هم از سازهای زنده مثل پیانو،ویلن و سنتور استفاده شده.
مخصوصا تو تنظیم ترک "تقاص" که یه کار تلفیقی جالب سنتور و گیتار الکتریک هست.

سنتوری به محبوبیت و معروف شدن هر چه بیشترش کمک کرد ولی درست نیس بگیم با سنتوری اوج گرفت من که اینجوری فک نمیکنم.
به هر حال این نظر شماس اما همین کارش میتونه باعث بشه که تو این سبکا هم برای خودش طرفدار جمع کنه.
در کل من این ریسک پذیری و خلاقیت و تنوع توی سبکش رو واقعا تحسین میکنم.
حالا در کل نمیدونم دوستانی که درمورد تنظیم ها نظر میدن از جون یه تنظیم کننده چی میخوان اما برای من مهم اینه که آهنگاش و تنظیماش (مخصوصا آهنگایی که خودش تنظیم میکنه) برام لذت بخشه.:20:

والا من بر اساس اطلاعاتی که روی کاور خود آلبوم نوشته شده تمام این حرفها رو در مورد سازها زدم.
ترک تقاص رو هم که انقدر ازش بدم میاد شاید 5 بار گوش ندادم. چون شعرش واقعا مزخرفه!

حرفی هم که در مورد سنتوری گفتم، منظورم به شروع مجاز شدن و عمومی شدن کارهاش بود
اونهایی هم که محسن چاووشی رو از قبل از سنتوری نمیشناختن، با اون آهنگها بود که شناختنش
پس میشه بگیم از بعضی جنبه ها شروع اوج گیریش بود

===================
شد من امشب یه پست بزنم و ویرایشش نکنم؟!؟!؟!
نشد که!

آقا آپلود کردن اون ترک تبریکات به چاووشی چی شد؟
خدا خیرتون بده بذارینش رو یه سرور دیگه ما هم دانلود کنیم.
ممنون

3Dmajid
30-07-2012, 22:02
والا من بر اساس اطلاعاتی که روی کاور خود آلبوم نوشته شده تمام این حرفها رو در مورد سازها زدم.
ترک تقاص رو هم که انقدر ازش بدم میاد شاید 5 بار گوش ندادم. چون شعرش واقعا مزخرفه!

حرفی هم که در مورد سنتوری گفتم، منظورم به شروع مجاز شدن و عمومی شدن کارهاش بود
اونهایی هم که محسن چاووشی رو از قبل از سنتوری نمیشناختن، با اون آهنگها بود که شناختنش
پس میشه بگیم از بعضی جنبه ها شروع اوج گیریش بود

منم بر اساس سازهایی که تو آلبوم شنیدم گفتم :31:

خب دوست عزیز هر خوننده ای ممکنه کاری داشته باشه که با اون کار به اوج برسه یا موفقیتش بیشتر بشه، این دلیل نمیشه بگیم چون با این کار به اوج رسیده پس خوننده ی خوبی نیس.

البته نمیدونم منظور شما این بود یا نه :12:

Altairezio
31-07-2012, 03:06
آنگ آهنگ بدی هم نبود !
تقریبا" متوسط بود!
ولی من با همه ی اینا این کارشم دوست داشتم!

MCSE MAN
31-07-2012, 14:01
اول درباره آهنگ بگم كه عالي نبود ولي خوب بود
از اونجا كه قرار بود يه آهنگ ديگه رو براي تودش منتشر كنه و بعد تصميم عوض شد فكر ميكنم يكم عجله اي ساخته شده بود اين آهنگ
يه مقدار هم زمان آهنگ كم بود

---------------------------------------------------------------

اتفاقا من از حركت چاوشي به سمت راك و سازهاي الكتريكي استقبال ميكنم چون نشون داده هم خودش علاقه منده و هم تواناييش رو داره. حالا نه اينكه كل آلبوم اين سبك باشه باشه ولي ترجيه ميدم تعدادش كم نباشه
البته اينم قبول دارم كه نبايد زياد از حد باشه ولي بيشتر اين غير طبيعي بودن افكت ها براي آهنگ هاي هاوسش هست كه جمالفرد تنظيم كرده وگرنه آهنگ هاي راكش مثل "ديوار بي در" و "هر روز پاييزه" محشره

خودش گفته بود بعد آلبوم "يه شاخه نيلوفر" خودش اعلام كرده بود كه 2-3 تا آلبوم پاپ ديگه بيشتر نخواهد داد و به سمت راك متمايل ميشه

درسته كه سنتوري رو ميشه تقريبا نقطه اوج محسن دونست ولي دليلش بيشتر شعرهاي فوق العاده اي بود كه استفاده شده بود نه سازهاش
مثلا همونطور كه تو نظرسنجي اينجا هم ميبينيد "يه شاخه نيلوفر" محبوبترين آلبوم چاوشيه و مهمترين دليلش اشعارشه نه سازهايي كه استفاده شده. چون همه ميدونن يكي از قوي ترين آلبوم هاي چندين سال اخير از لحاظ شعره

در كل دليل اينكه محسن به سمت سازهاي الكتريكي كشيده شده به خاطر علاقه خودشه

اينم بگم كه بر خلاف خيلي از دوستان كه از تنظيم هاي سينا حجازي خوششون اومده ولي من اميدوارم تو آلبوم هاي بعدي بيشتر از 1 كار با هم نداشته باشن چون به هيچ وجه سبك كاراشون به هم نميخوره
البته اينجوري كه معلومه شديدا هم با هم رفيقن و احتمالا همكاري بيشتر هم ميشه:41:

من كه دوست دارم آلبوم بعديش (بعد آلبوم سيزده) تركيبي از "سنتوري" ، "يه شاخه نيلوفر" و اين آهنگ هاي راك جديدش مثل "هر روز پاييزه" باشه
فوق العاده ميشه:40:

m.prodigy
31-07-2012, 16:25
به نظر منم البوم های پاپش خیلی زیبا تر بودن.منی که پای ثابت اهنگاش بودم الان دیگه زیاد کنجکاو نیستم ببینم که البومش کی میاد و چی میشه و حتما دنبالش باشم.
به نظرم دوستداران چاووشی هم بیشتر به خاطر اینکه چاووشی این اهنگها رو میخونه دوست دارن و گوش میدن وگر نه اگه همین آهنگ رو اگه بگیم چاووشی نخونده وضع فرق خواهد داشت!(یعنی یه جور تعصبی برخورد میکنن)
تو ایران راک هنوز اونقدر طرفدار نداره که یه قسمت عمده از البومها و تک اهنگها رو اختصاص بدیم بهش!

ali_agha1981
31-07-2012, 19:57
من از آهنگش خوشم اومد..کار متفاوتی بود..البته عالی نبود ولی میشه گفت خوب بود..
تکسش هم که خودش گفته بود خوب بود..
تنها ضعفش کوتاه بودن آهنگ و کروس ضعیف بود...
با مام وطن و لباس نو که اصلا حال نکردم..باز این کار بهتری بود نسبت به اون دو تا...

3Dmajid
31-07-2012, 20:54
اينم بگم كه بر خلاف خيلي از دوستان كه از تنظيم هاي سينا حجازي خوششون اومده ولي من اميدوارم تو آلبوم هاي بعدي بيشتر از 1 كار با هم نداشته باشن چون به هيچ وجه سبك كاراشون به هم نميخوره
البته اينجوري كه معلومه شديدا هم با هم رفيقن و احتمالا همكاري بيشتر هم ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

بر عکس من از تنظیمای سینا حجازی خیلی خوشم اومد مخصوصا خواب بعد از ظهر. البته موافقم که بیشتر از یه ترک توی آلبوم باهاش کار نکنه.

به نظرم دوستداران چاووشی هم بیشتر به خاطر اینکه چاووشی این اهنگها رو میخونه دوست دارن و گوش میدن وگر نه اگه همین آهنگ رو اگه بگیم چاووشی نخونده وضع فرق خواهد داشت!(یعنی یه جور تعصبی برخورد میکنن)

فک نمیکنم اینطوری باشه، من این کاراشو دوس دارم چون احساس میکنم کاراش قویه.

با مام وطن و لباس نو که اصلا حال نکردم..باز این کار بهتری بود نسبت به اون دو تا...

واقعا تعجب میکنم، مام وطن که خیلی کار خوبی بود. لباس نو هم همینطور.
من هر دوشو خیلی دوس دارم :20:

MCSE MAN
31-07-2012, 21:31
بر عکس من از تنظیمای سینا حجازی خیلی خوشم اومد مخصوصا خواب بعد از ظهر. البته موافقم که بیشتر از یه ترک توی آلبوم باهاش کار نکنه.
خيلي ها مثل شما از تنظيماي حجازي خوششون اومده و براي همين هم گفتم كه بر خلاف خيلي از دوستان من خوشم نيومده:31:
من نميگم سينا حجازي تنظيماش خوب نيست. اتفاقا يه سبك نسبتا جديدي كار ميكنه كه تو اون عاليه. حرفم اينه كه به محسن نميخوره اين سبك. ولي خوب نظر هر كي يه نظري داره

نميدونم چرا هركي از آهنگ هاي چاوشي خوشش مياد متعصبه!!
اين درباره طرفداراي همه خواننده ها صدق ميكنه كه بعضي از آهنگاشون هم با اين كه به نظر خيليا خوب نيست ولي باز يه سري از طرفدارا خوششون مياد. دليلشم تعصب نيست چون واقعا خوششون مياد
تعصب اينه كه يكي خودش هم خوشش نياد از يه آهنگ و بدونه كه افتضاحه ولي باز ازش تعريف كنه

خود من هميشه گفتم كه از آلبوم "ژاكت" زياد خوشم نيومد پس معلومه از روي تعصب حرف نميزنم وگرنه بايد از اونم تعريف ميكردم. پس الآن اگه ميگم اين آهنگ خوب بود ولي نه در حد عالي، سليقمه و از روي تعصب نيست

الآن طرفداراي شادمهر دارن با آلبوم "طرفدار" شديدا حال ميكنن ولي خيليا از جمله من هم با اينكه آهنگ هاي قديمي تر شادمهر رو خيلي دوست داشتن اما اصلا با اين آلبوم حال نكردن
حالا اين دليل ميشه طرفداراي شادمهر متعصبن؟! نه، اونا خوششون اومده و من نه. سليقه ها فرق ميكنه

تو ایران راک هنوز اونقدر طرفدار نداره که یه قسمت عمده از البومها و تک اهنگها رو اختصاص بدیم بهش!
اگه اينجوري بخواسم حساب كنيم رضا يزداني كلا نبايد بخونه چون همه آهنگاش راكه!
بالاخره اين سبك علاقه منداني داره و اونجوري كه من ميبينم تعدادشون كم هم نيست!

yoosef_st
01-08-2012, 19:39
در مورد همکاری سینا حجازی با چاووشی
یه مقایسه ساده خیلی چیزها رو روشن میکنه

شما آهنگهایی که چاووشی باهاش شناخته میشه رو در نظر بگیرین
از قدیمیها بگیم
نشکن دلمو
چه کسی خواهد دید
حسرت خیس
بعد سنتوری
بعد توی کارهای مجازش از آلبوم یه شاخه نیلوفر بگیر بیا تا پرچم سفید و آهنگ "قطار" توی این آلبوم
که من خیلی جاها توی نظرسنجی ها دیدم قشنگترین آهنگ سال شده

همه اینها آهنگهایی که ماندگار شدن،
آهنگهایی هستن با فضای سنگین،
حس خاصی که چاووشی با غم و گرفتگی صداش منتقل میکنه
فراق یار و دل شکستگی و خود کشی و این چیزها

××××××××××××××××××××××××× ××××××

حالا بریم سراغ سینا حجازی:
آهنگی که باهاش شناخته شد آهنگ لیلی هست
یه آهنگ کاملا سطحی و تین ایجیری

این اواخر هم با آهنگهای جدیدش که یه چیزایی هم در موردشون توی گروه هم نوشتم
و من اسمشون رو میزارم آهنگهای حال سیاه مستی

و یه جورایی خیلی مسخره بازیه کل آهنگهاش
هرچند که خیلی دوست داشتنی هم هست و من واقعا هم لیلی رو،
هم آهنگهای گلخونه و اون ترکی که با حسین صفا خوندن رو دوست دارم

اما بین این 2 تا خواننده، سبکهاشون، صداشون و هوادارهاشون خیلی خیلی تفاوت هست

توی آهنگ "مردم آزار" یه تیکه ای هست که محسن این قسمت رو:
دیر میرسی از راه، اسم این زرنگی نیست"
روی کلمه زرنگی یه حالتی روی صداش میاد،
من قشنگ خاطرم هست همین حالت صدا باعث شد خیلیها روز اول از کل آلبوم بدشون بیاد
و کل آلبوم رو بردن زیر سوال
اون یدونه ترک که جای خود داره

خب این حالت صدا دسته گل کی بود؟
آقای سینا حجازی
یعنی اون ادا اطوارهایی که خودش توی آهنگهاش در میاره، حالا گفته بود محسن در بیاره!

آخه بابا! آدم باید یه ذره عقل داشته باشه!
تو صدات مثل اونه؟ سبکت مثل اونه؟ شعرات مثل شعرای آهنگهای اونه؟ چی؟!؟!؟!

یعنی یکم حالا اغراق بکنیم برای درک بهتر،
مثل این میمونه که ساسی مانک بیاد بره به شجریان بگه اینجوری نه! اونجوری!
مثل من بخون ببین من چقدر هوادار دارم آهنگام رو توی مهمونی میذارن میرقصن!
ببین چه هوادارای من خوبن!
همچین چیزی مثلا...

خب حالا نتیجه این به اصطلاح همکاری میشه چی؟
میشه اینکه آقای چاووشی آهنگهایی داره با عمر گوش دادن نا محدود
یعنی شما اگه اهلش باشی هنوزم "چه کسی خواهد دید" رو گوش کنی میزنی زیر گریه
یعنی شما مثلا هنوز با حسرت خیس حال میکنی
بعد از اینهمه سال!

اما آهنگ لیلی سینا حجازی بعد از 10 بار گوش دادن، دیگه چیزی نیست که
چیزی که زیاده از این آهنگها و این صداها و این ادا اطوارها
میری سراغ آهنگهایی که هفته پیش دانلود کردی

نمیگم این بده، اون خوبه!
موضوع دقیقا اینه که هر کدوم به جای خودشون خوبن!
سینا به جای خودش،
محسن به جای خودش،
شجریان به جای خودش،
ساسی مانکن هم به جای خودش

اما اینی که یکی بخواد با سبک اون یکی کار کنه، هوادارهای اون یکی رو جذب کنه،
خب به نظر من اولین تاثیر منفیش اینه که هوادارهای قدیمیش
که همون سبک خودش، سبک قدیمی رو میپسندن از دست میده
و هوادارهای جدیدی که به دست میاره هم همونایی هستن که به نظرشون عمر یه آهنگ حداکثر 1 ماهه
نه 10، 20 30، بی نهایت سال!
و این تازه اولین تاثیر منفیشه
هیچ تضمینی وجود نداره که این آقا توی اون سبک هم موفق بشه

باز هم عقیده دارم، هر کسی کار خودش رو بکنه

سینا حجازی هم آهنگهای خودش رو بخونه
محسن هم آهنگهای خودش رو بخونه
عمه ی منم آشپزی خودش رو بکنه
چمیدونم اون سوپور محل هم بره زمین رو جارو کنه نیاد بره شخص اول یه مملکت بشه و ول کن هم نباشه!!
هر کسی سرش به همون کاری که بلده خوب انجام بده گرم باشه و انقدر از این شاخه به اون شاخه نپره
اونوخت!!! خیلی خوب میشه

همین

3Dmajid
01-08-2012, 20:54

درسته اما این تغییر صدا تو آلبوم ژاکت که 2 آلبوم قبلی محسن بود به گوش خورده بود.

ما بین این 2 تا خواننده، سبکهاشون، صداشون و هوادارهاشون خیلی خیلی تفاوت هست

این هم درست ولی این دلیل نمیشه که خواننده ها و تنظیم کننده ها با هم کار نکنن اتفاقا خیلی هم جالب میشه.
مثلا آهنگ "جذابتر" که مهدی یراحی خونده بود با تنظیم رستاک به نظرم یکی از بهترین کاراشه.
با این که تنظیم کننده ش دقیقا سبک خودش رو پیاده کرده بود و با کارای قبلی مهدی فرق داشت.

عمه ی منم آشپزی خودش رو بکنه

:39::31::39:

yoosef_st
01-08-2012, 22:37
درسته اما این تغییر صدا تو آلبوم ژاکت که 2 آلبوم قبلی محسن بود به گوش خورده بود.

کجاش؟ من یادم نمیاد توی آهنگهای ژاکت صدای محسن همچین افه هایی اومده باشه...

این هم درست ولی این دلیل نمیشه که خواننده ها و تنظیم کننده ها با هم کار نکنن اتفاقا خیلی هم جالب میشه.
مثلا آهنگ "جذابتر" که مهدی یراحی خونده بود با تنظیم رستاک به نظرم یکی از بهترین کاراشه.
با این که تنظیم کننده ش دقیقا سبک خودش رو پیاده کرده بود و با کارای قبلی مهدی فرق داشت.
توی دنیایی زندگی میکنیم که ثابت بودن و ثابت موندن یعنی نابودی
سرعت تغییرات اونقدر زیاد شده و این تغییرات اونقدر در تمام جنبه های زندگی
از تکنولوژی بگیر تا تغییرات محیطی و غیره زیاد و سریع شدن
که اگر یک نفر رو فرضا 1 سال خوابش کنی و بعد بیدار شه شاید از اینهمه تغییر دیوانه بشه
پس تغییر لازمه

اما چه تغییری خوبه؟
این خیلی مهمه که مثبت تغییر کنیم
تغییری که محسن چاووشی از سبکی که توی اون صرفا آهنگهای غمگینش موفق بودن
به سبکی که آهنگها پاپ (و حالا میگن هاوس... من که فرقشون رو نفهمیدم)
توی "حریص" و به واسطه تنظیمهای موفق کوشان حداد داشت تغییر خیلی مثبت و خوبی بود
تا جایی که من دیدم هم همه راضی بودن و پسندیدن
اصلا خیلی از دوستهای من چاووشی رو فقط به واسطه آهنگ "غیر معمولی"
(که یکی از ترکهای مورد تنفر من هم هست اتفاقا) میشناسن و شناختن...

یک بار هم کوروش در این مورد چیزی گفت که این کار باعث
جذب مخطبهای جدید میشه و واقعا هم شد و خب خیلی خوب هم بود
این جریان تا تک آهنگ "ها" هم ادامه داشت و ها از خیلی نظرها آهنگ عالی یی بود

بعله، این تغییر برای چاووشی یعنی یه تغییر مثبت

اما وقتی آقا محسن میاد کاملا به محابا (درست نوشتم؟ : دی)
توی آلبوم بعدیش تنظیم 2 تا آهنگ پاپش رو
+
میکس و مسترینگ کل آلبوم رو میده به آقای امیروکس!

و اون 2 تا آهنگ پاپ اگرچه خوب هستن،
اما نه به هیچ عنوان در حد حریص و ها و چاووشی

بعدم به عقیده دوستان این کارَمون، میکس و مسترینگ آلبوم افتضاحه
خب پس از این جنبه کار پسرفت کرده

و محسن چاووشی در جایگاهی نیست که ما
به عنوان مخاطب و هوادار و فنش
ازش توقع همچین پسرفت و اشتباهی رو داشته باشیم

در نتیجه تغییر باید جوری باشه که
اولا تغییرات مفید رو حفظ کنیم،
ثانیا بی گدار به آب نزنیم که پسرفت کنیم و ضربه بخوریم

عمه ی من هم وقتی میبینه که همیشه یه مارک برنج و مایع ظرفشویی خوبه
هم ظرفهاش خوب شسته میشه
و هم برنجش خوب دم میکشه و آقاشون هم راضیه

بعد بیاد دفعه بعد بره از یه مارک مزخرف که شناخته شده هم نیست استفاده کنه
اونوخت شاید شوهر عمم هم مهرش رو بذاره کف دستش و بگه برو خونه بابات!

اینجوری:27:

3Dmajid
02-08-2012, 00:54
اما وقتی آقا محسن میاد کاملا به محابا (درست نوشتم؟ : دی)
توی آلبوم بعدیش تنظیم 2 تا آهنگ پاپش رو
+
میکس و مسترینگ کل آلبوم رو میده به آقای امیروکس!

و اون 2 تا آهنگ پاپ اگرچه خوب هستن،
اما نه به هیچ عنوان در حد حریص و ها و چاووشی

بعدم به عقیده دوستان این کارَمون، میکس و مسترینگ آلبوم افتضاحه
خب پس از این جنبه کار پسرفت کرده

والا من تا اونجایی که خودم دیدم آهنگایی که امیروکس تنظیم کرد خیلی فیدبک بهتری داشت مخصوصا هفت خان.
هر دو تا آهنگاش مورد علاقه ی من هستن :31: حتی از تنظیمای کوشان تو حریص هم بیشتر دوس دارم، خب دیگه سلیقه ایه :31:
واقعا تعجب میکنم این دوستای اهل فن شما چه جوری این حرف رو میزنن ... کاملا واضحه که پرچم سفید نسبت به آلبوم های قبلی تو میکس و مسترینگ کیفیت خیلی بالاتری داره.
فقط کافیه توی هدست آهنگاشو گوش بدی تا متوجه بشی چقد صداها نسبت به قبل واضح تر و لایه ای تر کار شدن.
مطمئنن محسن چاووشی خودش به این موضوع اهمیت میده و هیچ وقت نمیاد کیفیت میکس پایین تر از آلبوم قبلیش رو تایید کنه !!
در کل چیزی که خودم احساس کردم پیشرفت چشم گیر این آلبوم تو زمینه ی میکس و مستره. :20:

صد در صد عمه ی شما هم به فکر کیفیت شستن ظرف هاش هست و ممکنه ظرفای فرداشو به شما بده بشوری، اگه ببینه خوب میشوری خب حتما دفعات بعد هم از هنر شما استفاده میکنه :20::31:

Altairezio
02-08-2012, 09:22
توی آهنگ "مردم آزار" یه تیکه ای هست که محسن این قسمت رو:
دیر میرسی از راه، اسم این زرنگی نیست"
روی کلمه زرنگی یه حالتی روی صداش میاد،
و کل آلبوم رو بردن زیر سوال
اون یدونه ترک که جای خود داره

خب این حالت صدا دسته گل کی بود؟
آقای سینا حجازی
یعنی اون ادا اطوارهایی که خودش توی آهنگهاش در میاره، حالا گفته بود محسن در بیاره!

من با این موافقم ، همون روز اول هم گفتم که این جا یه ایرادی هست که کلا" آدمو از آهنگ و فضاش یهو دور میکنه!ولی علیرضا جان گفتن این یه مهارت و از این کارا زیاد تو عصا شده ولی عصا خیلی خیلی از اون بهتره!:3:

مثل این میمونه که ساسی مانک بیاد بره به شجریان بگه اینجوری نه! اونجوری!
مثل من بخون ببین من چقدر هوادار دارم آهنگام رو توی مهمونی میذارن میرقصن!
ببین چه هوادارای من خوبن!

اینم مثال کاملا معقولانه و خیلی خنده دار بود که من همون اول که خوندم اشکم در اومد از خنده!:31::5:

میشه اینکه آقای چاووشی آهنگهایی داره با عمر گوش دادن نا محدود
یعنی شما اگه اهلش باشی هنوزم "چه کسی خواهد دید" رو گوش کنی میزنی زیر گریه
یعنی شما مثلا هنوز با حسرت خیس حال میکنی
آره ر مورد اینم راست میگی خیلی از آهنگایه محسن هستن که من وقتی تو روز 4 ، 5 بار گوش ندم روزم نمیگذره!(حتی پرچم سفید و کم تحملمو آهنگ کاشکی و کجاست بگو رو شب گوش ندم خوابم نمیبره!:31:)
در کل عالی نوشتی!:11::40:
متشکر

MCSE MAN
02-08-2012, 23:26
یادداشتی به بهانه انتشار تک آهنگ «مترو» از محسن چاوشی

قطار رد شد و رفت ...

موسیقی ایرانیان – مصطفی امامی: این روز‌ها و در شرایطی که گوش‌هایمان به شنیدن ترانه‌هایی یک شکل و ملودی‌هایی یکنواخت در حوزه موسیقی پاپ عادت کرده است و هر روز خوانندگان مختلف با استفاده از ایده‌های مختلف آلبوم‌های تکراری خود را روانه بازار موسیقی می‌کنند، بیش از گذشته نیاز به تحول در ساختار ترانه‌ها و ملودی‌های موسیقی پاپ احساس می‌شود.

اصولاً در همه جای دنیا این هنرمندان هستند که به سلیقه مخاطبین سمت و سوی دلخواه خود را تزریق می‌کنند و سعی دارند آن‌ها را با سلیقه خود همراه سازند. اما این ماجرا در کشور ما به نوعی برعکس است و اتفاق دیگر رخ می‌دهد و به محض مورد توجه قرار گرفتن یک سبک خاص از ترانه و موسیقی از سوی مردم، خواننده آلبوم‌های بعدی خود را در‌‌ همان سبک و سیاق قبلی منتشر می‌کند و به قول معروف دست به ترکیب تیم برنده نمی‌زند و در ادامه هیچ تلاشی هم برای خلق آثاری که رنگ و بوی خلاقیت در آن حس شود و بتواند اندکی ذائقه مخاطب را تغییر دهد انجام نمی‌دهد. شاید همین موضوع باعث شده تا خیلی از خوانندگانی که روزی به عنوان سوپر استار در حوزه موسیقی پاپ مطرح بودند امروز و بعد از انتشار چند آلبوم، جایگاه قبلی خود را بین مخاطبین موسیقی مجاز ایرانی ندارند و با تکرار خود باعث دلزده شدن مخاطب شده‌اند. در این میان اما به نظر می‌رسد محسن چاوشی، متوجه این ماجرا شده است و می‌خواهد ذائقه مخاطبینش را تغییر دهد.

کسی که با انتشار «یه شاخه نیلوفر» نشان داد همچنان به سبک موسیقی که در قالب موسیقی زیر زمینی دنبال می‌کرد وفادار است، کم کم به سمت تجربه‌های جدید موسیقی رفت. محسن در اولین گام برای تجربه فضاهای جدید، در «ژاکت» به سراغ آهنگی محلی که در زمره آهنگ‌های بندری بود رفت و توانست تجربه خوبی در این زمینه کسب کند، او در ادامه در «حریص» هم این روند را پیگیری کرد و موسیقی پاپ را در حوزه‌های مختلف تجربه نمود.

چاوشی در طول فعالیت خود نشان داده که به شدت اهل ریسک است و برای رسیدن به اهداف خلاقانه خود هیچ ترسی به خود راه نمی‌دهد.

او که همیشه مخاطبین خود را به ترانه‌های حسین صفا و امیر ارجینی عادت داده بود در چند مورد سنت شکنی کرد و به سراغ ترانه سراهای دیگر هم رفت تا نشان دهد روی شخص و یا سبک خاصی تعصب ندارد و به دنبال کار خوب است. اوج ریسک محسن را می‌توان آخرین آلبوم وی، یعنی «پرچم سفید» دانست. جایی که او تغییر در سلیقه موسیقی‌اش را به وضوح نشان داد و فضاهای جدید و البته عجیبی مثل موسیقی به سبک آمریکای جنوبی را هم تجربه نمود. او در این آلبوم نشان داد که در پی تغییر ذائقه و سلیقه مخاطبین خود است و البته استقبال خوبی که از این آلبوم به عمل آمد نشان داد که هواداران محسن هم با این تغییر سبک در موسیقی موافقند و پا به پای خواننده محبوبشان جلو خواهند آمدند.

آقای خاص موسیقی ایران حالا و بعد از انتشار «پرچم سفید» که در آن خود را با ترانه‌ای چون «قطار» آزمود، این بار در آستانه سالگرد تولد خود با انتشار تک آهنگ «مترو» نشان داد که روی تغییر سلیقه مخاطب خود مصمم است و می‌خواهد طعم جدید از موسیقی خود را به مردم بچشاند. این یک اصل است، همیشه کسانی که به عنوان اولین نفر برای تغییر پا جلو می‌گذراند، به موفقیت خوبی در کارشان دست پیدا می‌کنند. چاوشی هم انگار کم کم دارد خودش را در تجربه‌ها نویی که انجام داده پیدا می‌کند و بدون ترس قدم‌هایش را در این مسیر یکی پس از دیگری بر می‌دارد.

نکته جالب توجه در تراک «مترو» این بود که چاوشی این بار خودش دست به قلم شده و بر خلاف دفعات قبل از که از ترانه‌های ارجینی یا صفا استفاده می‌کرد، از ترانه‌ای که خودش سروده استفاده کرده، این هم شاید یکی از‌‌ همان تغییر ذائقه‌هایی است محسن چاوشی به دنبال آن است.

منبع: موسیقی ایرانیان

3Dmajid
02-08-2012, 23:50
چاوشی در طول فعالیت خود نشان داده که به شدت اهل ریسک است و برای رسیدن به اهداف خلاقانه خود هیچ ترسی به خود راه نمی‌دهد.

کاملا موافقم :40:

MCSE MAN
03-08-2012, 10:25
خوب مثل اينكه آلبوم "من خود آن سيبزدهم" قراره آخر تابستون منتشر بشه
هرچند تا 1 ماه عقب افتادن عاديه تو انتشار آلبوم ها:31:

-----------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------

تنظیم کننده آهنگهای محسن چاوشی در ادامه خاطر نشان کرد: آلبوم «سیزده» با صدای محسن چاوشی نیز با ۸ تنظیم من آماده انتشار است که با توجه به قولی که به ما داده شده، به امید خدا تا پایان تابستان وارد بازار موسیقی خواهد شد.

mr_khodaei2008
04-08-2012, 16:15
اقا بعد پرچم سفید البوم جدید نداده ؟

3Dmajid
04-08-2012, 18:50
اقا بعد پرچم سفید البوم جدید نداده ؟

دوست عزیز کلا سه ماه از انتشار آلبوم پرچم سفید نگذشته منتظر آلبوم جدیدشی :39:

Greedy
04-08-2012, 19:03
دوست عزیز کلا سه ماه از انتشار آلبوم پرچم سفید نگذشته منتظر آلبوم جدیدشی :39:

فروردین +اردیبهشت + خرداد + تیر = 4 ماه
15 روز مرداد + 8 روز اسفند = تقریبا یک ماه
4+1=5
چجوری حساب کردی شده 3 ماه ؟:دی :دی

3Dmajid
04-08-2012, 20:31
فروردین +اردیبهشت + خرداد + تیر = 4 ماه
15 روز مرداد + 8 روز اسفند = تقریبا یک ماه
4+1=5
چجوری حساب کردی شده 3 ماه ؟:دی :دی

من مردادو جز ماها حساب نمیکنم :31:

MCSE MAN
10-08-2012, 23:48
با سلا م و احترام

به اطلاع تمامی دوستان می رسانم که دیگر شاهد همکاری من و محسن چاوشی نخواهند بود و خواهش می کنم اگر این چالش قرار است به ناهنجاریهای لفظی در بحثها برسد بنده حقر را از همین حالا از لیست دوستان حذف کنند . من شاعرم و هر کسی که می خواهد با یک شاعر دوست باشد و یا از فعالیتهای ادبی یک شاعر مطلع شود قدمش روی چشم .

با نهایت ادب و احترام
امیر ارجینی

-------------------------------------------------------

اين متن رو امير ارجيني تو صفحه فيسبوكش گذاشته بوده ولي مثل اينكه پاكش كرده
واقعا شوكه شدم:41:

Greedy
11-08-2012, 07:44
با سلا م و احترام

به اطلاع تمامی دوستان می رسانم که دیگر شاهد همکاری من و محسن چاوشی نخواهند بود و خواهش می کنم اگر این چالش قرار است به ناهنجاریهای لفظی در بحثها برسد بنده حقر را از همین حالا از لیست دوستان حذف کنند . من شاعرم و هر کسی که می خواهد با یک شاعر دوست باشد و یا از فعالیتهای ادبی یک شاعر مطلع شود قدمش روی چشم .

با نهایت ادب و احترام
امیر ارجینی

-------------------------------------------------------

اين متن رو امير ارجيني تو صفحه فيسبوكش گذاشته بوده ولي مثل اينكه پاكش كرده
واقعا شوكه شدم:41:
بهتر همون با امثال رمضان و خسروی کار کنه ببینه کسی شعراشو گوش میده
دیروز اومد گفت از سال 91 همکاری هامو با چاوشی شروع کردم بعد همه قربون صدقه چاوشی رفتن این اقا ترش کرد اینو گذاشت

vahid_ba
11-08-2012, 21:43
اهنگ مترو رو کسی گوش نداده ؟!!!!!!!

مصطفی
11-08-2012, 22:25
اهنگ مترو رو کسی گوش نداده ؟!!!!!!!
چند صفحه برو عقب
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid_ba
12-08-2012, 12:26
دقیقاً ... !

من نمی‌دونم چرا اکثر تک‌آهنگ‌های محسن تو سبک راکه، آهنگسازی همشون هم به عهده‌ی خودشه !‌

امیدوارم به هوادارانش برنخوره، اما محسن تو راک (به جز در یکی دو آهنگ) حرفی برای گفتن نداشته و نداره !
این اصرارش رو متوجه نمیشم !!

اگه راک می‌خوای بخونی خب بده یه آهنگساز و تنظیم کننده‌ای برات بسازه که این کاره باشه ...

حتماً باید کاری کنه که همه از راک زده بشن به خاطر این کارای ضعیف ...

البته بی انصافی نکنیم
چند تا کار راک خوب هم داشته
مثلا 4 دیواری ....
خنده
و ...

Mehran
12-08-2012, 12:43
البته بی انصافی نکنیم
چند تا کار راک خوب هم داشته
مثلا 4 دیواری ....
خنده
و ...

درسته وحیـد جان، شاید چند کار موفـق راک هم داشته باشه، امـا به نظر من
صدای محسن چاوشی برای ژانر راک نیست، به نظر من تفاوت بین تک آهنگ
مترو با تک آهنگ اخیرش مام وطن، خیـلی زیاد هست.. مام وطن یه کار کاملا
رسمی و استخون دار بود اما مترو اصلا... همون طور که صفحه های قبل هم
بحث شد که قرار نیست یه خواننده هم بخونه، هم شـعر بگه، هم تنظیم کنه
به نظر من قرار نیست یه خواننده ی پاپ هر سبکی رو بخونه.

با تشکر مهران...

vahid_ba
12-08-2012, 12:50
درسته وحیـد جان، شاید چند کار موفـق راک هم داشته باشه، امـا به نظر من
صدای محسن چاوشی برای ژانر راک نیست، به نظر من تفاوت بین تک آهنگ
مترو با تک آهنگ اخیرش مام وطن، خیـلی زیاد هست.. مام وطن یه کار کاملا
رسمی و استخون دار بود اما مترو اصلا... همون طور که صفحه های قبل هم
بحث شد که قرار نیست یه خواننده هم بخونه، هم شـعر بگه، هم تنظیم کنه
به نظر من قرار نیست یه خواننده ی پاپ هر سبکی رو بخونه.

با تشکر مهران...

اره
منم همین رو گفتم که اکثر کارهای راکش خوب نبودن به جز یه تعداد انگشت شمار
و همون ترنس و این حرفا بهتر میخونه :D
ضمن اینکه منم اصلا از مترو خوشم نیومد :44:

3Dmajid
13-08-2012, 21:10
ضمن اینکه منم اصلا از مترو خوشم نیومد

مترو خوب بود ولی عالی نبود. یعنی بچسب نیس که خیلی بخوام گوش بدم.
فک میکنم دلیلش شعرشه. اگه از شعر حسین صفا استفاده میکرد بهتر بود.
وگرنه تنظیمش رو دوس دارم.

Altairezio
14-08-2012, 04:11
مترو خوب بود ولی عالی نبود. یعنی بچسب نیس که خیلی بخوام گوش بدم.
فک میکنم دلیلش شعرشه. اگه از شعر حسین صفا استفاده میکرد بهتر بود.
وگرنه تنظیمش رو دوس دارم.

برو مجیییییییییییید ماکه می دونیم تو عشق حسینییییییی ..................... :31:از حسین صفا طرفداری نکنی خوب از کی ...................:23::38:
(ولی خودمونیما این شعرای حسین صفا هم خیلی خوبن!:46:)

3Dmajid
14-08-2012, 11:06
برو مجیییییییییییید ماکه می دونیم تو عشق حسینییییییی ..................... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifاز حسین صفا طرفداری نکنی خوب از کی ...................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).gif
(ولی خودمونیما این شعرای حسین صفا هم خیلی خوبن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif)

مگه محرمه عشق حسین باشم :31:
ولمون کن بابا عشق چیه دلت خوشه ها ... من رو خودمم تعصب ندارم چه برسه به بقیه.
به من چه اصا. :27:

gmuosavi
16-08-2012, 23:29
محسن چاوشی در فیسبوک :

آذربايجان سرزمين غم ها و مهرباني هاست
ما هم در غم هموطنان داغ ديده آذربايجان سهيميم
آهنگ ماهي سياهِ كوچولو را به احترام تاريخ آذربايجان عزيز و به ياد بزرگانش به زلزله زدگان اين ديار تقديم ميكنيم .
ترانه حسين صفا
تنظيم امير جمالي فرد
خوانندگان محسن چاوشي
سينا حجازي
ايمان قياسي
حسين صفا
و با حضور استاد صدرالدين حجازي
امشب
يا حق

3Dmajid
17-08-2012, 00:44
" ماهیِ سیاهِ کوچولو "
کاری مشترک از محسن چاوشی ، سینا حجازی ، ایمان قیاسی و حسین صفا به همراهی استاد صدرالدین حجازی
با ترانه ای از حسین صفا و تنظیم امیر جمال فرد
تقدیم به هموطنان داغ دیده آذربایجان . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehran
17-08-2012, 00:57

لینک بدون فیلــ/ـر

320
dl.irantarane8.in/Music/National/1391/05/25/Mohsen%20Chavoshi%20Ft.%20Sina%20Hejazi%20&%20Hossein%20Saffa%20&%20Iman%20Ghiasi%20-%20Mahi%20Siahe%20Koochooloo.mp3

128
dl.irantarane8.in/Music/National/1391/05/25/Mohsen%20Chavoshi%20Ft.%20Sina%20Hejazi%20&%20Hossein%20Saffa%20&%20Iman%20Ghiasi%20-%20Mahi%20Siahe%20Koochooloo%20%28128%29.mp3

با تشکر مهران...

vahid_ba
17-08-2012, 01:01
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Kurosh
17-08-2012, 01:27
پیوست شد ...

Mehran
17-08-2012, 01:43

لینک بدون فیلــ/ـر

320

128

چه زود لینک دانلود از کار افتاد، امیدوار لینک های بالا سرپا بمونن
میتونید آهنگ رو با کیفیت 320 از پست کوروش دانلود کنید...

آهنگ زیبا و غم انگیزیست، سینا حجازی آهنگ رو شروع میکنه
محسن بهتر از بقیه شون میخونه، خیلی بهتر

نه شعر آذری گفتم، نه خون آذری دارم
نسبت به مردمت اما، حس برادری دارم

رنجور آذربایجان، معصوم آذربایجان
مغرور آذربایجان، مغموم آذربایجان

...

دل ابر بود و باران شد
سرما زد و زمستون شد
آبادیا بیابون شد
هر چی که بود، ویرون شد :(

یادم نمیاد تا حالا آهنگی رو به
این سرعت دانلود کرده باشم!

تسلیت به همه ی دوستان آذری :l

با تشکر مهران...

gmuosavi
17-08-2012, 04:06

(ماهی سیاه کوچولو)

از خـواب پـا شـدم امـروز
چـشـمـای بـسـتــتو دیـدم

مـاهـی سیـاه ِ کـوچـولــو
تُـنـگ ِ شـکسـتــتو دیـدم

دیــدم همـیـن که مـی خـونـن
تــاریـــخ تــشــنــگـی هـاتـو

دریاچه های خشکیده
خـون گـریـه مـی کـنـن بــاتـو

اخـبــار داغ رو مـیـخـونـم
هـرچـنـد خـوب مـی دونم

داغـی کـه رو ارس مـونـده
این کـوه سـخـتــو لـرزونده

نـه شـعـر آذری گفتم ، نـه خـون آذری دارم
نسبت به مردمت امـا ، حـس بــرادری دارم

رنــجـور آذربـایـجـان ، مـعـصـوم آذربـایـجـان
مـغـرور آذربـایـجـان ، مـغـمـوم آذربـایـجـان

آروم میگرفتم با افسانه های شیرینت ...
آهسته گریه می کردم با شهریارِ غمگینت ...

دل ابــر بــود و بــارون شـد ،
سـرمــا زد و زمـستون شد ،
آبـــــادیــ ــا بـیـابــون شد ،
هـرچـی کـه بــود ویــرون شـد ،

هـرچـی کـه بــود ویــرون شـد .....

10/10

MCSE MAN
17-08-2012, 11:34
با توجه به اینکه تو 2-3 روز این آهنگ ساخته شده واقعا عالی بود
چه حزنی داشت آهنگ:41:

محسن که خوب از همه سرتر بود
حسین صفا چقدر صداش شبیه داریوش شده بود!!
تنظیم جمالفرد هم از اون چیزی که حدس میزدم بهتر بود

دم همشون گرم

Sheil
17-08-2012, 12:54
واقعا آهنگ خیلی دل نشین و زیبایی بود :40:
من که خیلی خوشم اومد .
منم به مردم آذربایجان تسلیت میگم ، امیدوارم دیگه شاهد چنین حوادثی نباشیم

Altairezio
17-08-2012, 13:02
آهنگ عالی بود!
ممنون محسن و ممنون تمام زحمت کش های این آهنگ!
ولی بهتر بود کلا" محسن میخوند!
این سینا هه عادت نکنه هی بخواد با محسن بخونه؟
(( متشکر ))

Kurosh
17-08-2012, 13:08
تکه‌های محسن خیلی خوب بود، حرکت هم در کل قشنگ بود (بعد از اون پیام مربوط به فلسطین تو فیس‌بوک چاوشی که صدای همه رو درآورد از اینکه مردم بیچاره‌ی خودمونو ول کرده چسبیده به عربا، سریع این کار رو منتشر کردن)

صدای سینا ولی اصلاً به این جور کارا نمی‌خوره ! من می‌شنوم خنده‌ام می‌گیره :-)))
یعنی گند زده به حزن کار :دی :دی

آقا حرکت بشردوستانه میخوای انجام بدی، همون آهنگتو بساز، چه کاریه می‌خونی خو :-))

Altairezio
17-08-2012, 13:31
تکه‌های محسن خیلی خوب بود، حرکت هم در کل قشنگ بود (بعد از اون پیام مربوط به فلسطین تو فیس‌بوک چاوشی که صدای همه رو درآورد از اینکه مردم بیچاره‌ی خودمونو ول کرده چسبیده به عربا، سریع این کار رو منتشر کردن)

آقا حرکت بشردوستانه میخوای انجام بدی، همون آهنشو بساز، چه کاریه می‌خونی خو :-))
کوروش جان عالی گفتی!:10:
من فقط به خاطر محسن اینو گوش دادم!:3:
صدایه سینا که آدمو یاد تیراژ ابتداییه مسیر انحرافی میندازه!:38:
خیلی افتضاحه صداش ! یعنی خجالت نمیکشه با اون صدا میخونه؟:41:
آقا این روش وا نشه فردا بگه منم میخوام با محسن آلبوم بدم و تو آهنگاش هم خوانی کنیم؟!:42:
در اون صورت باید موسیقی رو تیکه تیکه بکنیم!:39:

MCSE MAN
17-08-2012, 16:38

آقا حرکت بشردوستانه میخوای انجام بدی، همون آهنگتو بساز، چه کاریه می‌خونی خو :-))
البته اونجوري كه من ديدم اون پيام مربوط به فلسطين رو ادمين صفحه طرفداراي محسن گذاشته بود و نه خود محسن

آخه اين بنده خدا خواننده هم هست فقط مشكل اينه كه صدا و سبكش اصلا به چاوشي نميخوره و نبايد هم زمان تو يه آهنگ باشن:31:
سينا حجازي ديگه پدرش رو هم آورد. صداي باباش بهتر از خودشه!

خوب ديگه كم كم بايد منتظر آلبوم سيزده بود

MOHAMMAD2010
17-08-2012, 16:50
ربطی به این تاپیک نداره ها ولی این زلزله رو هم داره زیادی بزرگ میکنن ! ناراحت نشین دوستان ولی واقعیته ! سال 83 یه زلزله زرند کرمان شد 6.4 بود 600 نفر هم کشته شدن ولی اصلا کسی فهمید !؟
حالا نمیدونم چی شده همه دارن واسه این زلزله خودشونو میکشن !
-----------------------------------------------------------------
اصلا از آهنگ خوشم نیومد مخصوصا اون تیکه های چاوشی !
دیگه زیادی داره خودشو ... بیخیال .

Masoud-Susa
17-08-2012, 16:57
آهنگ رو شنیــدم..به نظر من هم تو کمترین زمان تونستن یه کار خوب رو جمع کنن !
تیکه هایی که چاووشی میخوند هم مث همیشه عالی بود...

آف تاپیک:

ربطی به این تاپیک نداره ها ولی این زلزله رو هم داره زیادی بزرگ میکنن ! ناراحت نشین دوستان ولی واقعیته ! سال 83 یه زلزله زرند کرمان شد 6.4 بود 600 نفر هم کشته شدن ولی اصلا کسی فهمید !؟
حالا نمیدونم چی شده همه دارن واسه این زلزله خودشونو میکشن !
-----------------------------------------------------------------
اصلا از آهنگ خوشم نیومد مخصوصا اون تیکه های چاوشی !
دیگه زیادی داره خودشو ... بیخیال .

دوست عزیز جواب شما اینه : شبکه های اجتماعی !

اگه اون موقع هم شبکه های اجتماعی در این وسعت وجود داشت قطعا برای زرند و بم هم همین حالت بود بلا شک !

ali_agha1981
17-08-2012, 18:16
به نظرم کروس ضعیف بود....:3:

نـه شـعـر آذری گفتم ، نـه خـون آذری دارم
نسبت به مردمت امـا ، حـس بــرادری دارم

با این قسمت شعر اصلا حال نکردم...
اول اینکه خون آذری چیه ؟ حداقل به جای اینکه بگه خون آذری ندارم..به جاش می گفت خون ایرانی دارم یا خون آریایی تو رگ هام هست یا چه جیزی شبیه به این..
نه اینکه بگه خون آذری ندارم..! خون ایرانی و آریایی شنیده بودم.. خون آذری نشنیده بودم که الان شنیدم..:31:
مردمت چیه ؟ بهتر بود می گفت نسبت به مردمم..
انگار ایران دو تیکه شده..مردم ایران و مردم آذربایجان..!
درسته بعدش میگه حس برادری دارم ولی یه جوری میگه انگاری همچنین حسی نبوده بین همه مردم ایران ؟ این که دیگه اما نداره..

حالا چه عجله ای بود یه ذره صبر میکردن بیشتر روی آهنگ کار می کردند...خصوصا روی تکست..
چقدر بهتر میشد کروس رو یه نفر با زبون آذری میخوند...

3Dmajid
17-08-2012, 19:47
در کل کار قابل قبولی بود. محسن چاووشی خوب بود، حسین صفا هم بد نبود.
اما ایمان قیاسی و سینا حجازی گند زدن به آهنگ :41:
کاش همه شو محسن میخواند.
تنظیم خوب بود.
اما در کل این کار با کار قبلی که مترو بود از اون آهنگایی نیس که بخوام همه ش گوش بدم، بر خلاف لباس نو، دیوار بی در ، دلتنگ و ...

Altairezio
18-08-2012, 04:46
در کل کار قابل قبولی بود. محسن چاووشی خوب بود، حسین صفا هم بد نبود.
اما ایمان قیاسی و سینا حجازی گند زدن به آهنگ :41:
کاش همه شو محسن میخواند.
تنظیم خوب بود.
اما در کل این کار با کار قبلی که مترو بود از اون آهنگایی نیس که بخوام همه ش گوش بدم، بر خلاف لباس نو، دیوار بی در ، دلتنگ و ...

نه تورو خدا بیا گوش بده!:10::8:
انگار میگی بعد از محرم و صفر بازم میخوای نوحه ی امام حسین گوش بدی!:31::39:
متشکر مجید جان

3Dmajid
18-08-2012, 12:01
نه تورو خدا بیا گوش بده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
انگار میگی بعد از محرم و صفر بازم میخوای نوحه ی امام حسین گوش بدی!:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif
متشکر مجید جان

والا من که منظورت رو نفهمیدم ... مطمئنا هدفت چیزی جز اسپم نبوده :31:

Altairezio
24-08-2012, 22:39
دوستان این آهنگ محسن هم روز پنج شنبه تو صرفا" جهت اطلاع و اخبار پخش شد که فقط از صدای محسن استفاده شده بود!
پس بعضیا باید متوجه بشن که صداشون همچینم خوب نیست و آهنگو شاید خراب کرده!
متشکر

MCSE MAN
26-08-2012, 12:18
آلبوم 13 پائیز منتشر می شود؛

شهاب اکبری: تنظیم های قطعات آلبوم «13» تمام شد

موسیقی ما - شهاب اکبری که همیشه به عنوان تنظیم کننده در کنار محسن چاوشی حضور داشته از به پایان رسیدن تنظیمهای آلبوم ۱۳ این خواننده خبر داد و گفت: آلبوم ۱۳ با صدای محسن چاوشی مرحله تنظیم خود را پشت سر گذاشت و ماه آینده وارد بازار موسیقی خواهد شد.

این آهنگساز در ادامه گفت: قرار بود این آلبوم اوایل سال منتشر شود که با تاخیری چند ماهه انتشار آن به فصل پاییز موکول شد. در زمینه اشعار این آلبوم برای اولین بار محسن چاوشی به انتخاب اشعاری از شاعران بزرگ همچون مولانا، شهریار، وحشی بافقی، باباطاهر و... استفاده کرده است.

وی درباره چگونگی تنظیم این اثر خاطرنشان کرد: تنظیم تلفیقی از عمده ویژگی‌های این آلبوم به شمار می‌آید که به تفاوت آن با آلبومهای دیگر چاوشی منجر شده است. همچنین بافت سنتی این آلبوم نیز یکی از وجوه تمایز آن خواهد بود.

اکبری با اشاره به اینکه همه قطعات این اثر را چاووشی ساخته است، گفت: آلبوم «من خود آن سیزدهم» در مقایسه با دیگر آلبومهای مشترک من و محسن چاوشی فضای متفاوت تری در زمینه ملودی و تنظیم دارد؛ به همین دلیل می‌توان از آن به عنوان یک اثر تازه نام بود.

خالق «بی‌خونه» در ادامه با اشاره به این قطعه که برای زلزله زدگان آذربایجان با صدای خود اجرا کرده است، گفت: این قطعه «بی‌خونه» نام دارد و برای همدردی با هموطنان زلزله زده‌ام اجرا کرده‌ام. تنظیم و آهنگسازی آن را خودم انجام داده‌ام و ترانه آن توسط امیر ارجینی سروده شده است.

Altairezio
27-08-2012, 05:36
خالق «بی‌خونه» در ادامه با اشاره به این قطعه که برای زلزله زدگان آذربایجان با صدای خود اجرا کرده است، گفت: این قطعه «بی‌خونه» نام دارد و برای همدردی با هموطنان زلزله زده‌ام اجرا کرده‌ام. تنظیم و آهنگسازی آن را خودم انجام داده‌ام و ترانه آن توسط امیر ارجینی سروده شده است.
همشو فهمیدم ولی اینجا یه نامفهومی برام بود!
خالق بی خونه دیگه کیه؟
چه ربطی به بند های بالایه خودش داره؟

MCSE MAN
27-08-2012, 11:41
همشو فهمیدم ولی اینجا یه نامفهومی برام بود!
خالق بی خونه دیگه کیه؟
چه ربطی به بند های بالایه خودش داره؟
منظورش شهاب اکبری هست. "بی خونه" آهنگیه که برای همدردی با زلزله زده ها خونده
این مصاحبه با اون بوده و درباره کار خودش حرف زده

Amir_oscar
27-08-2012, 13:52
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا تن صدای چاوشی با دوران سنتوری انقدر فرق داره؟ و این‌که چطوریه که بعضی از این خواننده‌ها الکی‌ها چندتا آهنگ خوندن دقیقا مثل تن صدای چاوشی. حتما با دستگاه و کامپیوتر روی صداشون کار کردن که بشه مثل چاوشی، نه؟! اون یارو که یه کمی معروف شده بود رو نمی‌گم، چند روز پیش تو تاکسی یه سی‌دی گذاشته بود یارو یعنی مو نمی‌زد صداش با چاوشی. اینان که آدم رو به شک میندازن که خود چاوشی هم بله!

Shadow-Man
27-08-2012, 18:21
منظورت اینه که چاوشی صداش کامپیوتری؟ خب گیرم که باشه که چی؟
تا وقتی کارای خوبی داره بیرون میده و بی رقیب داره میتازه من یه این چیزا فکر نمیکنم فقط از کارای قشنگش لذت میبرم.

3Dmajid
27-08-2012, 20:28
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا تن صدای چاوشی با دوران سنتوری انقدر فرق داره؟ و این‌که چطوریه که بعضی از این خواننده‌ها الکی‌ها چندتا آهنگ خوندن دقیقا مثل تن صدای چاوشی. حتما با دستگاه و کامپیوتر روی صداشون کار کردن که بشه مثل چاوشی، نه؟! اون یارو که یه کمی معروف شده بود رو نمی‌گم، چند روز پیش تو تاکسی یه سی‌دی گذاشته بود یارو یعنی مو نمی‌زد صداش با چاوشی. اینان که آدم رو به شک میندازن که خود چاوشی هم بله!

موافقم ... من با اینکه طرفدار محسنم ولی واقعا این سوال توی ذهنمه، چون با یه کی داشتم صحبت میکردم که رشته ی تخصصی موسیقی میخونه.
اون از اساتیدش میگفت که با دلایل خیلی منطقی ثابت کردن که صدای محسن چاووشی افکته (یعنی دوستم ازشون پرسید و اونا براش توضیح دادن).
حالا از اینا گذشته، نیومدن محسن تو صحنه ها و دوری از اجرای زنده و کنسرت و از همه مهمتر اینکه بعد از مجاز شدن اینقدر صداش نسبت به قبل تغییر کرده(میگه با تمرین اینجوری شدم آخه مگه میشه ؟؟؟)
و اینکه من یکی از مصاحبه هاشو مربوط به سال 86 بود فک کنم یا 84 دانلود کردم و گوش دادم صداش خیلی نازک بود و فرق داشت با الانش، یعنی مثل قدیماش بود.
همه اینها شک ایجاد کرده درون من ... امیدوارم هیچ وقت صداش افکت نباشه چون هیچ وقت نمیبخشمش بخاطر این دروغ بزرگش.

Mohammad Yek110
27-08-2012, 20:41
سلام
قضیه زخم زبون چیه که میگن اجرای زندس؟( تمرین برای کنسرت)
دانلودش کردم
راسته؟؟؟؟؟؟

Masoud-Susa
28-08-2012, 19:32
در ادامه برنامه هاي تبليغاتي آلبوم من خود آن سيزدهم ، وب سايت رسمي آلبوم به آدرس زير معرفي مي شود .

شما عزيزان مي توانيد با ورود به سايت از بخش موقت نگارخانه 13 تا انتشار آلبوم استفاده كنيد.

من خود آن سيزدهم - آلبوم جديد محسن چاوشي
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: صفحه چاووشی در ف.ب

ali_agha1981
28-08-2012, 20:16
سلام
قضیه زخم زبون چیه که میگن اجرای زندس؟( تمرین برای کنسرت)
دانلودش کردم
راسته؟؟؟؟؟؟

آره راسته...واسه یکسال پیشه...چرا چی باید دروغ باشه..؟
فقط اجرای زندس ..همین..
اینکه بخواد کنسرت بذاره هنوز خبری نیست..

MCSE MAN
28-08-2012, 21:11
درباره اين موضوع قديمي كه صداي چاوشي صداي خودشه يه افكته، يه چيزي برام خيلي جالبه
كسايي كه باهاش كار كردن يا اجراي زنده اش رو ديدن ميگن صداي واقعي خودش همينه ولي اكثر كسايي كه ميگن افكته يا شناخته شده نيستن يا به طور واضحي فقط ميخوان بكوبنش

اينم حرفاي چند نفر درباره صداي چاوشي:(حرفاي محسن يگانه كه ديگه همه ميدونيم تا حالا از چاوشي كم انتقاد نكرده، قابل توجهه)

محسن یگانه - خواننده :
“کجای صدای محسن چاووشی ساختگیه؟!! اگر این قضیه رو باور دارید که من خوب زنده می خونم این رو بدونید که کاری مثل نفس بریده رو من و محسن چاووشی توی یه لایه با هم خوندیم همه شرایط هم برامون برابر بود!! چه افکتی؟ چه فیلتر و ساختگی بودنی؟! معذرت می خوام اگه دارم تند با این قضیه بر خورد می کنم چون یه جورایی حداقل به منی که باهاش بارها کار کردم بر می خوره.. تا کسی کارش به نوعی گل می کنه دوست دارن به هر نحوی شده خرابش کنن و هنرش رو زیر سوال ببرن..محسن چاووشی هم به خاطره جنس صدای خاصش وقتی وارد بازار موسیقی شد هر کس خواست یه جوری از صفحه خارجش کنه..هرکی که علمش رو نداشت اومد گفت صداش فیلتره یا فلان افکت رو داره!!! صدای محسن چاووشی دقیقا” همینی هست که می شنوید چرا باید فکر کرد که نیست!!

شهاب اکبری - تنظیم کننده :
سلام. متاسفانه بازم يه اتفاق عجيب افتاده و نميتونم ازش به سادگي رد شم..
بعداز گذشت اين همه سال كه با خيلي از خواننده هاي مطرح كشور كار كردم،امروز بايد موضوع قديمي و بچگانه جنس صدا و افكتهارو دوباره توضيح بدم البته براي افرادي كه به اين موضوع مشكوك هستند و ميخوان هنرمندارو تخريب كنن!
صداي محسن چاوشي هيچ افكتي كه منجر تغيير جنس صدا بشه رو نداره ...
با كمي فكر كردن به اين نتيجه ميرسيد كه اگر صداي محسن افكت بود هر كسي ميتونست براي خودش محسن چاوشي بشه و تا حالا تعداد چاوشي ها به١٠٠٠٠ نفر رسيده بود!!

رسول ترابی - رونامه نگار :
در مواجهه با هر شخص یا پدیده موفق و فراگیری همیشه سعی می‌کنیم به نوعی تخریبش کنیم و عیبی، چیزی از آن بیرون بکشیم و در بیاوریم. چرایش را هیچ وقت ندانسته‌ام. فقط منتظریم که کسی یا چیزی با اقبال عمومی روبه‌رو شود و کارگاه عیب‌سازی‌مان راه بیفتد تا ثابت کنیم این آدم یا چیزی که اینقدر موفق نشان داده، همچین چیز تحفه‌ای هم نیست. حالا این چه ربطی به یادداشتم دارد، عرض می‌کنم. در این سال‌ها خیلی‌ها را دیده‌ام که وقتی آهنگی را از چاووشی شنیده‌اند یا درباره‌اش بحث شده قبل از هر نقدی برای اولین حرف و نظر درباره یک موضوع خاص با یک دیالوگ تکراری حرف زده‌اند: «این صدا واقعی نیست، همه‌اش افکت و تیون است و…» قرار شده واقعیت‌ها را بگویم. بارها صدای live زنده محسن چاووشی را شنیده‌ام. بهتان قول می‌دهم صدا، همین صدایی است که می‌شنوید. صدایی با همین رنگ و چارچوب و وسعت. به اضافه کمی چاشنی دیلی و پژواک و تکرار صدا .او همه تلاشش را برای اثبات خودش روی استیج در همین چند ماه اخیر انجام خواهد داد تا این شایعه ها را پاک کند.
اصلا به این شایعات و خیال‌بافی‌ها و ایرادات همیشه ثابت برای همه صداهای موفق توجه نکنید و از موسیقی لذت ببرید.

اتفاق نو - شماره 137 - نیمه اول دی 89
کنسرت دو نفره سنتوری !
عصر یک روز پاییزی است . مثل اکثر روزهای دیگر . شلوغی و ترافیک کلافه ام کرده که تلفنم زنگ میخورد . محسن است . پیشنهادش وسوسه برانگیز است چون من خیلی به خانه او نزدیک هستم و از طرف دیگر میدانم گپ زدن با محسن انرژی ادم را زیاد میکند . چند دقیقه بعد در منزل محسن هستیم . دقایقی خوش و بش میکنیم و بعد به استودیوی کوچکش که در یکی از اتاق های خانه اش درست کرده ، می رویم . دوست دارم به او بگویم بخوان اماز باز هم تردید دارم که چه پاسخی بشنوم . البوم جدیدش را هم یکی یکی میگذارد و گوش میکنم و کمی با هم تبادل نظر میکنیم تا اینکه خودش سر حرف را باز میکند : «« تو هم فکر میکنی صدای خودم نیست ؟ »» خیلی بی مقدمه رفت سر اصل مطلب . نگاهش میکنم ، با لبخند شیطنت امیزی میگویم : « اره » میخندد و میگوید : « میخاهی برایت بخوانم ؟ » سرم را به نشانه تایید تکان میدهم . میپرسد : « چی دوست داری بخونم ؟ » کمی فکر میکنم و میگویم : « سنگ صبور » . پشت پیانو میشیند و شروع میکند : «« رفیق من سنگ صبور غم هام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام »»
باورم نمیشود . صدای خودش است . همان صدایی که قبلا شنیده بودم ، حتی با خش بیشتر ، حتی زخمی تر ! نگاهش میکنم و او با احساس تمام می خواند . تمام که میشود ، فقط لبخند میزند . میپرسد : « حالا چی ؟ صدای خودم بود ؟ » میخندم و میگویم : « فکر کنم صداتو ساخته بودی قبلا ! » میگوید : « باز هم میخواهی بخوانم ؟ » من هم بی درنگ میگویم : « زخم زبون » ... و او شروع میکند : « من با زخم زبونات رفیقم / مرهم بذار با حرفات رو زخم عمیقم »
حالا دیگر مطمئن هستم که صدای محسن چاوشی بدون هیچ تغییری رو کارهایش شنیده میشود . تمام که میشود ، نگاهش میکنم . لبخندی می زند . میگوید : « فکر میکنی صدای خودم نبود ؟ » جوابی نمیدهم . حداقل خوشحالم که حالا برای یکی از سوالات سخت ذهنم پاسخ قانع کننده ای دارم . یک بار دیگر کارهای البومش را با هم گوش میکنیم ، هر چند او گفته چیزی از البوم ننویسم اما فقط این را میتوانم بگویم که در بین همه کارهایش من چمدون ، بچگی و کافه های شلوغ را خیلی دوست داشتم و مطمئن هستم البوم « حریص » پاسخ خوبی برای منتقدان او خواهد بود .
اقا محسن ، کنسرت بگذار !
حالا دیگر خیابان ها شلوغ نیست . در حالی که در راه برگشت به خانه هستم ، به اتفاقات روز فکر میکنم . با خودم میگویم پس چرا محسن کنسرت نمی گذارد ؟ چرا زنده اجرا نمیکند ؟ صدایش که مال خودش است و هیچ حرف و حدیتی هم دیگر نمانده . باید او را راضی کنم که بعد از انتشار این البوم روی استیج هم اجرا کند . محسن چاوشی که کنسرت بگذارد ، هم به نفع موسیقی پاپ است و هم خودش . درست مثل خیلی از خوانندگان خوب پاپ کشورمان . تصمیم میگیرم اتفاقات ان چند ساعت را در شماره بعدی مجله چاپ کنم . با خودم میگویم که شایعه سازها که این گزارش را بخوانند ، حتما قانع میشوند که صدای محسن مال خودش است . البته دیوار حاشا ، همیشه کوتاه است و برای ان هایی که دنبال تخریب هستند ، همیشه راه باز است . شاید بگویند : « بابا ، زخم زبون و سنگ صبور که نیاز به افکت نداشته ، میگفتی فلان اهنگ را بخواند ... » ای بابا ، اقای چاوشی ! کنسرت بگذار .

3Dmajid
28-08-2012, 21:40
آره راسته...واسه یکسال پیشه..

ولی هیچ مدرکی نیس که ثابت کنه راسته :37:

چرا چی باید دروغ باشه..؟

خب واسه اینکه طرفداراشو نگه داره و دهن بعضیارو ببنده میتونه اینو ساخته باشه ولی واقعا معلوم نیس واقعیه یا نه :31:

ali_agha1981
28-08-2012, 22:27
ولی هیچ مدرکی نیس که ثابت کنه راسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب واسه اینکه طرفداراشو نگه داره و دهن بعضیارو ببنده میتونه اینو ساخته باشه ولی واقعا معلوم نیس واقعیه یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی چی ؟ منظورت رو نفهمیدم..
این آهنگ همون موقع که اومد تو سایت خود چاوشی گذاشته شد واسه دانلود..
به نظر میاد چاوشی به خاطر یه سری انتقادات به صداش ، که میگفتن صدات افکت داره و صدای خودت نیست..این اجرای زنده رو خوند...

Altairezio
29-08-2012, 18:49
دوستان این بحثو چرا راه انداختین؟من که مطمئنم صدایه خودشه!:3:

....

Greedy
06-09-2012, 18:05
سلام

نیمه دوم مهر ماه آلبوم من خود آن سیزدهم را به شما عزیزانم تقدیم میکنم .

تنظیم این آلبومو من ٬ کوشان ٫ شهاب اکبری و امیر جمال فرد انجام دادیم .

این آلبوم قبل از یه شاخه نیلوفر استارت زده شد ٫اما به دلایلی پخش نشد .

اشعار این آلبوم از حضرت مولانا - وحشی بافقی - استاد شهریار -خیام نیشابوری و بابا طاهر عریانه

از همتون سپاس گذارم

محسن

Altairezio
06-09-2012, 19:04
کاش شعراش عالی باشن و از اون شعرایه کتابایه ادبیات ..................اییییییییییییییی ه!حالم بهم خورد یه لحظه بهشون فک کردم!
کاش عالی باشن شعرایه انتخابی !

MCSE MAN
06-09-2012, 19:51
محسن اين ها رو هم تو بخش كامنت هاي مربوط به خبر آلبوم گذاشته:

in album hich rabti be gozashte nadare va hich baz gashti ham be aghab nist to donyaye digee dare ye hese dige va ...

bishtar fazaye moatarez dare va 2 3 ta asheghane

MCSE MAN
09-09-2012, 15:33
رضا مهدوی: فضای پاپ با «من خود آن سیزدهم» دگرگون می‌شود
عرضه آلبوم جدید «محسن چاووشی» از مهرماه

موسیقی ما - آلبوم موسیقی «من خود آن سیزدهم» نیمه دوم مهرماه جاری وارد بازار می‌شود تا علاقه‌مندان محسن چاووشی و موسیقی پاپ شاهد اثری متفاوت از این خواننده پاپ کشورمان باشند. «رضا مهدوی» مدیر سابق دفتر موسیقی حوزه هنری در خصوص این اثر اظهار داشت: نخستین ایده تهیه این آلبوم سال ۸۶ در دفتر موسیقی حوزه هنری شکل گرفت و قرار بود با استفاده از اشعار شاعران گذشته، اثری متفاوت در فضای موسیقی پاپ کشور که به هم ریخته است، به وجود آید.

وی افزود: اشعار کلاسیک و پرمفهوم این اثر از شاعرانی همچون مولوی، عطار، خیام، وحشی بافقی، باباطاهر عریان و شهریار در ۸ قطعه انتخاب شد. در ابتدا مؤسسه آوای باربد طراحی جلد آن را انجام داد و من هم حاشیه‌ای برای این اثر نوشتم اما کار صدور مجوز آن به دلیل اشعار مولوی دچار مشکل شد تا اینکه پس از تعلل به وجود آمده، در اسفندماه سال گذشته از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، مجوز این آلبوم صادر شد که این همزمان با مطرح شدن استعفای من از حوزه هنری بود. به انتخاب دوستان زمان انتشار این آلبوم پاییز امسال در نظر گرفته شد.

وی یاد آور شد: عنوان سیزده برگرفته از این شعر شهریار است: «من خودم سیزدهم/ یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم/ تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم/ تو جگر گوشه هم از شیر بریدی/ و هنوز من بیچاره‌‌ همان عاشق خونین جگرم». این ترانه کاری متفاوت و فوق‌العاده و تأثیر‌گذار از محسن چاووشی است که می‌تواند فضای به هم ریخته موسیقی پاپ کشورمان را سامان داده و نقطه عطفی به وجود آورد.

کوشان حداد، شهاب اکبری و امیر جمال فرد تنظیم این آلبوم را انجام داده‌اند. این آلبوم قبل از «یه شاخه نیلوفر» استارت زده شد، اما به دلایلی پخش نشد. اشعار این آلبوم از مولانا، وحشی بافقی، استاد شهریار، خیام نیشابوری و بابا طاهر عریان است.

«توبه نامه» به دلیل ناهمگونی با آثار دیگر‌ از این آلبوم حذف شده است. مسعود دهقان تهیه‌کننده این آلبوم است.

میکس و مستر آلبوم به طور مشترک توسط کوشان حداد و امیر جمال‌فرد انجام شده و در مراحل پایانی خود قرار دارد و تنظیم قطعه ناله ناکامی توسط کوشان حداد انجام شده است.

اشعار برگرفته از دیوان غزلیات مولوی در آلبوم سیزده:

ای عاشقان‌ای عاشقان آن کس که بیند روی او
شوریده گردد عقل او آشفته گردد خوی او
معشوق را جویان شود دکان او ویران شود
بر رو و سر پویان شود چون آب اندر جوی او

اشعار وحشی بافقی:

تکیه کردم بر وفای او، غلط کردم، غلط
باختم جان در هوای او، غلط کردم، غلط
عمر کردم صرف او، فعلی عبث کردم، عبث
ساختم جان را فدای او، غلط کردم، غلط

MCSE MAN
11-09-2012, 11:31
آلبوم 9 تراک دارد

تنظيم كنندگان:

شهاب اكبري 4 تنظیم

كوشان حداد 2 تنظیم

محسن چاوشي 2تنظیم

امیر جمالفرد 1 تنظیم

نام قطعاتی که شهاب اکبری تنظیم کرده :

من خود آن سيزدهم - كو به كو- نگار و بهرام گور

تنظيم قطعه ناله ناكامي : كوشان حداد

ترك ليست

شهريار / من خود آن سيزدهم - ناله ناكامي

مولانا / صيد جگر خسته - اخلاص - كو به كو - اي عاشقان

باباطاهر / نگار

بافقي وحشي / غلط كردم

خيام / بهرام گور

yoosef_st
11-09-2012, 18:11
یه حسی بهم میگه این آلبوم "هندونه در بسته"ـست
یعنی اصلا نمیشه پیشبینی کرد خوب میشه یا بد

اما اگه این آلبوم قبل از یه شاخه نیلوفر تولید شده، امیر جمالفرد کجا بود اون موقع؟ که الان یدونه تنظیم داره توی آلبوم؟

MCSE MAN
11-09-2012, 18:59
یه حسی بهم میگه این آلبوم "هندونه در بسته"ـست
یعنی اصلا نمیشه پیشبینی کرد خوب میشه یا بد

اما اگه این آلبوم قبل از یه شاخه نیلوفر تولید شده، امیر جمالفرد کجا بود اون موقع؟ که الان یدونه تنظیم داره توی آلبوم؟

موافقم اصلا نمیشه پیش بینی کرد که آلبوم در چه سطحی خواهد بود
اگه بخوایم منطقی باشیم نباید توقع خیلی زیادی داشته باشیم چون واقعا درآوردن آهنگ پاپ با شعر کلاسیک خیلی سخته و تجربه موفق تو این زمینه زیاد نبوده ولی امیدوارم محسن بتونه این کارو انجام بده
یه مقدار تعداد تراک ها کمه ولی خوب امیدوارم کیفیتشون انقدر بالا باشه که کمیت به چشم نیاد

منظورشون این نبوده که این همون آلبوم 5 سال پیش هست
5 سال پیش کارها انجام شد و آهنگ ها ساخته شد ولی چون منتشر نشد، دوباره این چندوقت تنظیم ها تغییر کرد و حتی بعضی اشعار حذف شد
خود چاوشی گفته بود که چون تو این چند سال فضا عوض شده و اون تنظیم ها قدیمی شده مجبور بودن دوباره تنظیما ها رو انجام بدن

vahid_ba
11-09-2012, 23:52
این البوم 2 حالت داره !

یا عالی میشه
یا گند میزنه :31:

گزینه معمولی نداره

اما با شناختی که از محسن عزیز دارم میدونم عالِــــی میشه :40:

3Dmajid
12-09-2012, 11:35
کی گفته نمیشه پیش بینی کرد ؟

به نظر من که یه آلبوم فوق العاده و متفاوت میشه.

اینو خیلی راحت میشه از اسامی تنظیم کننده ها فهمید.

و از همه مهمتر اینکه محسن چاووشی قراره این آلبوم رو بخونه !

Mehran
22-09-2012, 14:59

واسه پرچم سه رنگ زیر پرچم سفید/ من هنوز معتقدم باز باید جنگید

جالب بود، پخش قسمتی از آهنگ پرچم سفید از اخبار ساعت 2 ی شبکه یک

با تشکر مهران...

Altairezio
22-09-2012, 21:16
آره مهران جان این 4تا آهنگ محسن بد جوری تو چش صدا سیماس از همه جاش پخش شده!تازه به جاهایی رسیده که نماهنگاشو تو شبکه نمایش پخش میکنن!
آهنگا:
مام وطن
لباس نو
پرچم سفید
نفرین به جنگ
البته تو سریال ماه مبارکم که از شبکه ی 3 پخش میشد آهنگ حریص و آهنگ غیر معمولیشم از تو رادیویه ماشین پخش میشد!

Mehran
22-09-2012, 21:22
آره، دقیقا
روز قدس هم آهنگ فلسطین روی تصاویری از فلسطین و... بطور کامل از شبکه ی خبر پخش شد.

پ.ن: کارمون به کجا رسیده که از پخش یه آهنگ مجاز از تلوزیون رسمی خوشـحال میشیم، اونم نه
یه آهنگ عاشقانه یا... یه اهنگ موضوعی، کاملا در راستای هدف و حرف خودشون !

با تشکر مهران...

MOHAMMAD2010
22-09-2012, 21:50
اگه صدا و سیمای ما آدم بود الان آهنگ زیبای هر روز پاییزه رو میگذاشت ! یا حتی همون پرچم سفید رو کامل ولی ...

yoosef_st
22-09-2012, 22:28
اگه صدا و سیمای ما آدم بود الان آهنگ زیبای هر روز پاییزه رو میگذاشت ! یا حتی همون پرچم سفید رو کامل ولی ...

البته من همین که نذاره رو ترجیح میدم
چون توی این رسانه میلی یه جورایی مایه یه ننگه که آهنگ کسی پخش شه
و من به شخصه نکته منفی میدونم این پخش شدن رو :46:

Altairezio
23-09-2012, 19:15
نه این طور نیست دوست من ،من هر بار که صدایه مسن رو از تلوزیون شنیدم موهایه تنم سیخ سیخ شد!

mehrzad3344
23-09-2012, 20:14
در حورد سیزده بگم که هر کی تو ایران این اشعار رو میخوند گند میزد ولی الان محسن میخاد بخونه صداش با بقیه فرق داره.نمیدونم گوش دادین یا نه بنیامین یه اهنگ خونده نمیدونم شعرش از کیه از همین شاعرای قدیمیه ادم حالش بهم میخوره این اهنگ رو گوش میده

NET DOCTOR
23-09-2012, 20:19
یک لحظه شنیدن صدای محسن از تلویزیون به یه عمر گوش کردن از هدفون و... می ارزه!

اینکه تو خونه نشستی و بعد از زلزه آذربایجان صدای محسن رو از تلویزیون بشنوی که برای هزارمین بار داد می زنه،

زن اگر تهمینه، مرد اگر تهمتن است!

لذتی داره وصف ناشدنی!

من که حضور خوانندگان مختلف رو در سال اخیر در تلویزیون به فال نیک می گیرم
امیدوارم سبب پیشرفت و رقابت سالم در بین خوانندگان بشه

مصطفی
23-09-2012, 22:16
در حورد سیزده بگم که هر کی تو ایران این اشعار رو میخوند گند میزد ولی الان محسن میخاد بخونه صداش با بقیه فرق داره.نمیدونم گوش دادین یا نه بنیامین یه اهنگ خونده نمیدونم شعرش از کیه از همین شاعرای قدیمیه ادم حالش بهم میخوره این اهنگ رو گوش میده
اون آهنگ بنیامین شعرش از غزل شماره 37 کتاب غزلیات شمس از مولوی هست . این هم 2 بیت اولش
یار مرا غار مرا عشق جگرخوار مرا
یار تویی غار تویی خواجه نگهدار مرا
نوح تویی روح تویی فاتح و مفتوح تویی
سینه مشروح تویی بر در اسرار مرا
راستش به نظر من هم کار عالی ای نبود ولی اونقدرا هم بد نبود . وقتی هم شنیدم محسن می خواد از شعر شعرای قدیم استفاده کنه اول یاد این آهنگ بنیامین افتادم . امیدواریم محسن کارش عالی باشه . تا فرهنگ شنیداری ما رو هم دوباره به شعر شعرای اصلی و ایرانیمون آشتی بده

MCSE MAN
25-09-2012, 00:48
شهاب اکبری در گفت و گو با موسيقي ما خبر داد؛
آلبوم 13 چاوشي پاييزي مي شود

موسيقي ما- لي لا رضايي: مدتهاست كه آلبوم 13 با صداي خواننده پاپ كشورمان خبر از انتشار خود را دهان به دهان مي چرخاند؛غافل از اينكه گفته مي شود اين آلبوم درگير حواشي منحصر به فرد خود است تا هرچه دير تر از موعد مقرر به دست مخاطبانش برسد.

آهنگساز و تنظيم كننده اين آلبوم در گفت و گو با خبرنگار موسيقي ما درباره جزييات اين آلبوم گفت: آلبوم 13 مدتهاست كه آماده انتشار است ولي متاسفانه خبري از انتشار آن و نيز زمان دقيق اين انتشار در دسترس نيست . در اين ميان شواهد از اين قرار است كه 13 در فصل پاييز انتشار خود را تجربه كند.

شهاب اكبري در ادامه خاطر نشان كرد: در اين آلبوم هفت قطعه را تنظيم كرده بودم كه متوجه شدم دو قطعه از اين قطعات موفق به دريافت مجوز نشده است. بنابراين تعداد قطعات من از آنچه پيش از اين بود، كمتر شد.

اكبري در ادامه درخصوص تاخيرات انتشار اين آلبوم خاطر نشان كرد: اين تاخيرها ربطي به خواننده و آهنگساز و ... ندارد و اگر مي بينيد كه اين آلبوم مدتهاست كه در شرف انتشار است و منتشر نمي شود صرفا به دلايل شركتي است. چرا كه شركتها در انتشار ديرهنگام آن مقصرند.طبق شنيده ها زمان حتمي انتشار آلبوم 13 به پاييز رسيده است.

وي تاكيد كرد: ملودي هاي اين آلبوم را محسن چاوشي ساخته است و تنظيم آنها را كوشان حداد، امير جمال فرد و من انجام داده ايم. اشعار آن نيز اشعاري از شهريار، خيام،باباطاهر ، وحشي بافقي و مولانا انتخاب شده است و مسعود دهقان تهيه كننده آن است.

وي در پايان گفت: آهنگهايي نيز براي خوانندگان ديگر بخصوص آلبوم اولي ها ساخته و تنظيم كرده ام كه به زودي اخبار آن را در اختيار رسانه ها قرار خواهم داد.

Greedy
25-09-2012, 10:26
سامان شاهی، حسین صفا ، محسن چاوشی ، امیر ارجینی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ChavoshiNews.ir).jpg

Altairezio
25-09-2012, 13:32
محسن ولی خودشم جلف میپوشه ها!
یا رفته ورزش؟

MMM52
26-09-2012, 00:11
با صداي محسن چاوشي؛

"زندگي+تحصيلات تكميلي" روي آنتن مي‌رود..

ايوب جمشيدي" تهيه‌كننده اين برنامه در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو و تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت: در "زندگي + تحصيلات تكميلي" قرار است به بررسي مقاطع تجصيلي كارشناسي ارشد و دكتري و همچنين تاثير آن‌ها در زندگي افراد بپردازيم.

وي افزود: در اين برنامه نكاتي كه بايد داوطلبان آزمون‌هاي كارشناسي و دكتري در مورد ساختار آزمون بدانند مورد بحث قرار مي‌گيرد.

اين تهيه‌كننده تبيين كرد: در "زندگي +تحصيلات تكميلي" به داوطلبان نكاتي آموخته مي‌شود كه اگر موفق به پذيرفته شدن در آزمون نشدند، زندگي نبايد تعطيل شود و براي زندگي بهتر راهكارهايي را پيش روي داوطلبان قرا رمي‌دهد.

جمشيدي اظهار داشت: اين برنامه ضمن معرفي دانشگاه‌هاي ويژه تحصيلات تكميلي به معرفي امكانات و مكان‌هاي اين دانشگاه‌ها نيز مي‌پردازد.
وي تصريح كرد: در "زندگي + تحصيلات تكميلي" از حضور هنرمندان و ورزشكاراني كه داراي تحصيلات عالي هستند بهره‌مند خواهيم شد.

جمشيدي افزود: "نيما توراني" (تدوين)، "حميد فراهاني" به عنوان (گزارشگر) در اين برنامه حضور دارند.
وي خاطر نشان كرد: اين برنامه از شنبه 8 مهر هر روز به جز پنج‌شنبه‌ و جمعه ازساعت 19:30 به مدت 30 دقيقه از گروه اجتماعي شبكه 3 سيما به روي آنتن مي‌رود.

گفتني است؛ تيتراژ اين برنامه يا صداي "محسن چاوشي" ميهمان مخاطبان اين برنامه مي‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زندگيتحصيلات-تكميلي-روي-آنتن-مي‌رود

MCSE MAN
26-09-2012, 11:37
آقاي خاص اين ميل شما ملي نيست !

دقايقي است اين خبر تيتراژ خواني براي برنامه سخيف و سطحي منتشر شده و بنده حقير هنوز چارچوب ذهني متعادلي در اين زمينه ندارم اصلا نميدانم از كجا بنويسم ، مگر شما اقاي چاوشي نبودي كه ميگفتي كاري نميكنم كه باعث ناراحتي ما شود ؟! چقدر بايد خود را زره انتقادات اين و آن قرار دهيم تا شما به مقصد برسي ؟ آيا براي شما تجربه نشد آهنگي كه ميتوانستي همچون تجربه هاي خوب گذشته از طريق فضاي مجازي منتشر كني با نام مام وطن به اين رساني به اصطلاح ملي واگذار كردي و هر گونه تصوير برخواسته از ميلهاي آقايان بر روي آن گذاشته شد ، انگار نه انگار اين همه جنب و جوش براي شماست ، اينهمه وقت براي شماست ، اينهمه .....

آيا قيمت اينها را ميداني ؟ آيا ميتواني روزي جبران كني ؟ اگر ارزشي براي اين تن نحيف و خسته قائلي برگرد تو را قسم به همان نخلاي بي سر برگرد .

ما كه كوچكترين من است از همين تريبون مخالفت خود را با چنين حركتي اعلام ميداريم اميد است حتي اگر يكبار هم كه شده هنرمند محبوبمان به اين صداي خسته كمي گوش دهد هر چند هزينه اش قابل قياس با جواني ما نيست !

پ .ن : متن كوتاه منتشر شده در اعتراض به خبر تاييد شده وبسايت رسمي مبني بر تيتراژ خواني آقاي چاوشي براي برنامه زندگي و تحصيلات تكميلي ! شبكه سه سيماست كه از شنبه بروي آنتن ميرود ، شما مخاطب گرامي و عزيز اگر اكنون صداي همنوايي سر دهيد اثر بعدي نخلاي بي سر و ديوار بي در ، تن بي سر خواهد بود .

پايان

------------------------------------------------------------------------------------

این بیانیه عده از هوادارها بود که در فیس.بوک و سایت رسمی هواداران منتشر شد

بعد از این بیانیه و نظرات تندی که افراد مختلف گذاشتن، سایت تعطیل و صفحه محسن چاوشی تو فیس.بوک هم غیرفعال شد

Altairezio
26-09-2012, 12:18
دوستان یکی زیر دیپلم به ما بگه بینم قضیه این اعتراضا چیه و چه ربطی به دیوار بی درو نخلایه بی سر داره؟

MMM52
26-09-2012, 17:02
سلام...

با اجازه دوستان من توضیح کاملی میدم...

بعد از اون خبر باشگاه خبرنگاران با توجه به نارضایتی هواداران مبنی بر تیتراژ خوانی برای برنامه ای به قول خودشون سطحی در صدا و سیما موج گسترده ای از اعتراضا برپا میشه...

اول الیاس باران یکی از هوادارای دو آتیشه و قدیمی (یکی از بنیان گذاران اون جشن تولد) اون بیانیه رو منتشر میکنه...

تو فیس بوک محسن هم یه آدم معلوم الحال به محسن میگه:

شماره کارتتو بده برات پول بریزم...

سر این حرکت سایت رسمی و پیج محسن بسته میشه...

محسن هم یه ایمیل به شرح زیر به موسیقی ایرانیان میده:

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: پس از انتقاد برخی از هواداران محسن چاوشی به وی، صفحه رسمی و سایت مخاطبین این خواننده تعطیل شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، برخی از هواداران چاوشی که در این مدت نسبت به چگونگی انتشار آثار، لحن و فضای کاری و تیتراژ خوانی وی معترض بودند، باعث شدند چاوشی با نگاشتن یادداشتی، راه ارتباطی خود با هوادارانش را به طور موقت قطع کند.

در ادامه می توانید متن یادداشت چاوشی را بدون هیچ تغییری بخوانید.

محسن چاوشی:

«حمایت کردید پشتتون واستادم

چی میخواید ازم دیگه جون ندارم

صبر کنید تموم نشده.

هر چی دادید گرفتید.

تو زندگیم من واسه اینکه لحظه ای با شما باشم هیچ کس بالای سرم نبوده هیچ کس.

گوش بدید.

شما هیچی از من نمیدونید هیچی.

برای اینکه آلبوم بدستتون برسه چه شبها و چه روزهایی که از خودم و خانواده ام نزدم

رفتم

اومدم

بالا

پایین

مجوز ارشاد

سر خم کن

راست شو

دولا شو

که چی بشه؟

گوش کنید جواب ندین.

سرباز بودم بوق سگ پا میشدم تا ۴ بعد از ظهر ۴ تا ۳ شب پیاده تا خونه

نفرین اینجوری دستتون رسید.

شما تو خیابون منو ببینید نمیشناشید، مثل دیگران بودم دنبال جمع کردن پول؟؟؟؟

که الان به من بگید شماره حساب بده پول بریزم واست؟

اگه دنبال پول بودم که الان تو قصر زندگی میکردم

گوش کن

های، اونی که میگی شماره حساب بده

من بچه خرمشهرم آوارگی کشیدم درد توی تموم سلولامه صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم.»

+
اینم یادداشتی در موسیقی ما:

توجه:

البته یکم این بهمن جو میده حرفاشو زیاد نباید جدی گرفت ولی شاید بعضی مواقع درست در بیاد:

واکنش «آقای خاص» به برخی صحبت‌های واهی از سوی تعدادی هوادارنما

«محسن چاوشی» از ایران می‌رود؟

موسیقی ما - بهمن بابازاده:

تیتر خبر به اندازه کافی می‌تواند فضای رسانه‌ای و دنیای موسیقی را به هم بریزد. ولی قطعا دانستن جزئیات ماجرا بیشتر از اصل خبر می‌تواند برای همه جالب توجه باشد. محسن چاوشی دایره دوستان محدودی دارد. دوستانی که بیش از هر کس دیگری به آن‌ها اعتماد دارد و ریز به ریز کار‌ها و تصمیماتش را با آن‌ها در میان می‌گذارد. موضوع از این قرار بوده که چاوشی پس از همفکری با دوستانش تصمیم می‌گیرد تیتراژ یک برنامه تلویزیونی را بخواند. برنامه‌ای دولتی با شرایط خاص و سناریوی خاص خودش. خبر این همکاری در یکی دو رسانه معتبر منتشر می‌شود و در سایت‌های هواداری بی‌شمار این خواننده می‌پیچد. اما اتفاقی که در این بین رخ می‌دهد، هجوم برخی از هوادارنماهای سازمان داده شده به صفحه شخصی این خواننده است. این عده خاص در پیام‌ها و کامنتهای زهر دار و طعنه آمیزی خواستار شماره حساب از این خواننده شده‌اند تا به قول خودشان: «کمک‌های مالیشان را برای جلوگیری از خواندن آثار دولتی سخیف» به حساب او واریز کنند! طعنه‌ها و زخم زبان‌ها لحظه به لحظه بیشتر شده و چند ساعت بعد، تمام سایت‌های هواداری و صفحات اجتماعی هواداران این خواننده از این آگهی‌ها پر می‌شود. جنگ‌های اینترنتی موافقان و مخالفان این داستان هم به قدری بالا گرفته که چاوشی خونش به جوش آمده و در اقدامی عجیب با ارسال پیامی از همه دوستداران واقعی‌اش خداحافظی و اعلام کند که دیگر تمایلی به حضور در ایران و خواندن ندارد و از ایران می‌رود! به خواسته شخص چاوشی، کلیه سایت‌های رسمی این خواننده کرکره‌شان را پائین کشیده‌اند و فقط پیام ویژه خداحافظی چاوشی در آن‌ها قرار داده شده تا به نوعی این وداع تلخ، جدی‌تر و رسمی‌تر به نظر بیاید.

حرف های آخر
آخرین متنی که چاوشی روی صفحه شخصی‌اش قرار داده هم بسیار قابل تامل و ناراحت کننده به نظر می‌آید و شدت دلخوری او را از این افراد معلوم الحال مشخص می‌کند: «حمایت کردید پشتتون واستادم. چی می‌خواید ازم؟ دیگه جون ندارم. صبر کنید تموم نشده. هر چی دادید گرفتید. تو زندگیم من واسه اینکه لحظه‌ای با شما باشم هیچ کس بالای سرم نبوده هیچ کس. گوش بدید. شما هیچی از من نمی‌دونید هیچی. برای اینکه آلبوم بدستتون برسه چه شب‌ها و چه روزهایی که از خودم و خانواده‌ام نزدم. رفتم، اومدم. بالا، پایین، مجوز ارشاد، سر خم کن، راست شو، دولا شو.

که چی بشه؟ گوش کنید جواب ندین. سرباز بودم بوق سگ پا می‌شدم تا ۴ بعد از ظهر ۴ تا ۳ شب پیاده تا خونه
نفرین اینجوری دستتون رسید. شما تو خیابون منو ببینید نمی‌شناشید. مثل دیگران بودم دنبال جمع کردن پول؟؟؟؟
که الان به من بگید شماره حساب بده پول بریزم واست؟ اگه دنبال پول بودم که الان تو قصر زندگی می‌کردم.
گوش کن،‌های، اونی که می‌گی شماره حساب بده. من بچه خرمشهرم آوارگی کشیدم درد توی تموم سلولامه صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم...».

سایت‌ها تعطیل
از شب گذشته کلیه سایت‌های هواداری این خواننده بسته شده‌اند و در صفحه نخست آن‌ها پیامی برای همه مراجعه کننده‌ها نوشته شده: «حتی یک نفرشما نیز نمی‌توانید درک کنید برای رسیدن یک اثر به دستتان چه خون دلهایی خورده می‌شود. امشب حرمت هنرمند محبوب خود را شکستید. دیگر این را بر نمی‌تابیم... این پایگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل است....».

با این اوصاف پس از بسته شدن صفحات رسمی چاوشی در شبکه‌های اجتماعی، کلیه سایت‌های هواداری این خواننده هم بسته شد تا هیچ منبع موثقی برای اطلاع رسانی درست درباره ترک کشور از سوی این خواننده وجود نداشته باشد.

دوستان چه می‌گویند؟
دوستان نزدیک این خواننده هم در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر تائید خبر خروج چاوشی از کشور فقط به یک جواب اکتفا کردند: «نمی‌دانیم!». پیگیری برای ارتباط گرفتن با خود این خواننده هم به جایی ختم نشد و تمام تلفن‌های او از دسترس خارج شده‌اند و هیچگونه امکان دسترسی‌ای به او وجود ندارد.

خیلی دلم گرفته از خیلی‌ها...
تن‌ها جملاتی که توانستیم از قول خود او در این باره بگیریم، جملات کوتاه او در پاسخ به ایمیل شخصی ما بود که نوشته بود: ‌ «از دوستان رسانه‌ای می‌خواهم اوضاع را خراب‌تر نکنند. هیچ جواب دیگری ندارم. من حرف‌هایم را با آثارم می‌زنم. فقط به امید مخاطبان‌ام. ولی کم لطفی برخی دوستان باعث شده دیگر انگیزه‌ای برای کار کردن در ایران نداشته باشم... خیلی دلم گرفته از خیلی‌ها...»

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما

VBYOFSKI
26-09-2012, 18:37
فقط میتونم بگم واسه اون دسته از هوادارا که اینجوری برخورد کردن متاسفم.

Altairezio
26-09-2012, 20:11
قربون دل پر محسن برم!
بدبخت اون همه زحمت میکشه ولی بعضی از هوادارا که چه عرض کنم!:42::37::41:
بابا چه اشکالی داره تیتراژخوانی !من خودم که عاشق همچین کارایه محسنم!:40:
خدا میدونه هر وقت که صدایه محسنو از تلوزیون میشنوم چه حالی میشم!:37:
شبی تا حالا نشده که بعضی ار آهنگایه محسنو گوش نکنم و بخوابم!:40:
حالا کسایی که هوادار نما هستن برا خودشون چه غلطی کردن؟:9:
اونا همون بهتر که برن بشن هوادار تهی که تو دبی خدا میدونه چه کثافت کاری هایی میکنه!یا امثال اون خواننده!مثل آرش یا ...!
محسن تکه و تکم میمونه!:5:
حالا هر هوادارنمایی هر حرفی بزنه!به نظر شخص خودم که محسن هر چی بخونه عالیه!و همون بهتر که همش از تلوزیون پخش بشن!
حالا شاید اون هوادار نما های محسنو با کسایه دیگه دوست دارن که نموتونن ببینن محسن داره ازشون جلو میزنه!(البته اینو بگم که محسن خیلی جلوهه)
همینو بس!(دوستانی که راضی نیستن لطف کنن نظرشونو برا خودشون نگه دارن!):44:

mehrzad3344
26-09-2012, 21:01
سایت رسمی محسن چاوشی باز شد

Greedy
27-09-2012, 20:31
نتایج نظرسنجی روزنامه هفت صبح
چاوشی با اختلاف فاحش در صدر

البته این نتایج آخرین لحظات خروجی گرفتن این ویژه نامه است.(کیفیت پایینه)
نتایج نهایی به همراه جزییات بیشتر را می توانید روزنامه 8 مهر بخوانید.

مدیر وبسایت رسمی هواداران :

به شايعات توجه نكنيد

آقاي چاوشي در ايرن هستند و برنامه اي براي رفتن از ايران ندارند .

Greedy
27-09-2012, 21:06
صحبت رضا صادقی

كار خاصي بوده كه اوضاع روحي تو را دگرگون كرده باشد؟
خيلي از كارهاي ناصر عبداللهي و بعضي كارهاي محسن چاوشي. صداي گرم ناصر و لحن ويژه محسن چاوشي هميشه انرژي خوبي به من داده.

===========
وقتی چاوشی باعث سقوط مجتبی کبیری شد
مجتبی کبیری که زمانی به خاطر شباهت صدایش به یکی از خوانندگان خارج نشین به شهرت رسید مدت هاست که از سطح اول موسیقی پاپ کشورمان فاصله گرفته است و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.ظهور محسن چاوشی، بازار کبیری با کسادی مواجه شد و با انتشار «نفرین» چاوشی حواشی زیادی بین این دو خواننده ایجاد شد که البته در همه موارد کبیری صحبت می کرد و چاوشی سکوت .

کبیری در جدید ترین گفت و گوی خود اظهار داشته که داریوش مهرجویی از او خواسته بوده که در «سنتوری» بازی کند اما آقای کبیری از مهرجویی پوزش خواسته و اظهار داشته اگر خوانندگی را حفظ کنم ، کار بزرگی انجام داده ام...

جالب است بدانید اولین بار داریوش مهرجویی از ابتدا هم برای ترانه های «سنتوری» به سراغ محسن چاوشی رفته بود و دلیلش را هم این موضوع عنوان کرده بود که در خانه همه مردم ایران یک کاست چاوشی وجود دارد. بعد از اینکه فیلم با صدای چاوشی برای دریافت مجوز با مشکل روبه رو شد، مهرجویی تصمیم گرفت برای حل مشکل مجوز اکران فیلم، کار خواندن ترانه های سنتوری را به بهرام رادان بسپارد اما بهرام نتوانست انتظارات مهرجویی را برآورده کند و در نهایت مهرجویی به سراغ مجتبی کبیری رفت. کبیری هم ترانه های سنتوری را خواند اما بازهم آقای مهرجویی راضی نشد و ترجیح داد کار را با صدای چاوشی حفظ کند.

كافه موسيقي

MOHAMMAD2010
27-09-2012, 21:54
من نمیدونم دقیق جریان چیه
ولی واقعا اگه چاوشی بعضی آهنگاشو برای صدا و سیما خونده باشه ( به قصد صدا و سیما نه اینکه حالا صدا و سیما اونو گذاشته ) واقعا اشتباه بزرگی بوده چون این صدا و سیما زیاد طرفدار نداره خودشم اینو میدونه

ali_agha1981
28-09-2012, 12:11
من نمیدونم دقیق جریان چیه
ولی واقعا اگه چاوشی بعضی آهنگاشو برای صدا و سیما خونده باشه ( به قصد صدا و سیما نه اینکه حالا صدا و سیما اونو گذاشته ) واقعا اشتباه بزرگی بوده چون این صدا و سیما زیاد طرفدار نداره خودشم اینو میدونه

عمرا کارها رو برای صدا و سیما خونده باشه..نخل های بی سر ، که خودش یه کار میهنی هست و چون خودش بچه خرمشهر هست برای شهر خودش خونده و واسه دو سال پیشه..
پرچم سفید و نفرین به جنگ هم یه کار صلح هست که کلا دولـ..ـت ایران و صدا و سیما باهاش مخالفه..:31:

یعنی چاوشی با این همه سابقه و تجربه نمیدونه که بخش کارهاش از صدا و سیما دو زار مخاطب نخواهد داشت و برعکس ریزش خواهد داشت و بهش انتقاد خواهد شد...
خودت هم داری میگی احتمالا خودش همه اینارو رو می دونه..

Altairezio
28-09-2012, 12:53
عمرا کارها رو برای صدا و سیما خونده باشه..نخل های بی سر ، که خودش یه کار میهنی هست و چون خودش بچه خرمشهر هست برای شهر خودش خونده و واسه دو سال پیشه..
پرچم سفید و نفرین به جنگ هم یه کار صلح هست که کلا دولـ..ـت ایران و صدا و سیما باهاش مخالفه..:31:

یعنی چاوشی با این همه سابقه و تجربه نمیدونه که بخش کارهاش از صدا و سیما دو زار مخاطب نخواهد داشت و برعکس ریزش خواهد داشت و بهش انتقاد خواهد شد...
خودت هم داری میگی احتمالا خودش همه اینارو رو می دونه..

عزیز من چرا چرت و پرت میگی کی گفته دولت با نفرین به جنگ مخالفه!
اگه مخالفه چا تو هفته ی دفاع مقدس هر شب یا بعضی شبا نماهنگ آهنگایه داخل اون آلبوم و بخصوص مال محسنو از شبکه نمایش پخش میکنه؟!

MOHAMMAD2010
28-09-2012, 13:03
عزیز من چرا چرت و پرت میگی کی گفته دولت با نفرین به جنگ مخالفه!
اگه مخالفه چا تو هفته ی دفاع مقدس هر شب یا بعضی شبا نماهنگ آهنگایه داخل اون آلبوم و بخصوص مال محسنو از شبکه نمایش پخش میکنه؟!

منظور دوستمون کلا یه چیز دیگه بود ! شما نفهمیدی منظورشو !
100 درصد باهاش موافقم

Altairezio
29-09-2012, 19:38
دوستان همین الان دقیقا" ساعت8:30 آهنگ جدید محسن جان از شبکه ی 3 پخش شد که عالی شده بود!
این آهنگ پس کی میاد برا دانلود؟:5:

مصطفی
29-09-2012, 19:51
آقا این که چیزی نبود ! یعنی مدتش طولانی نبود . به 30 ثانیه هم نکشید . این همه سر و صدا و شلوغ کاری به خاطر یه چیز ساده .
هنوز بر میگرده به قضاوت زود و عجولانه ما انسان ها . کاری رو هنوز نشنیده و ندیده ایم در مقابلش جبهه می گیریم !
وقتی آهنگ رو شنیدم حق رو به محسن دادم . آخه اونی که خودش رو طرفدار می دونه چطور هنوز آهنگ خوننده رو نشنیده در مقابلش نظر میده ؟ اون هم فقط به خاطر اینکه داره از رسانه ملی ! پخش میشه !!!!
آهنگ هم به نظرم بالای متوسط بود . یعنی نزدیک عالی بود . اگه کاملش منتشر بشه بهتر میشه نظر داد .
.
پ ن : یه چیز ساده هم هست که این وسط نتیجه گیری میشه و اون هم باعث تاسف مدیران رسانه ملی باید باشه که روزگاری آرزوی خوننده ها پخش آهنگشون از تلویزیون بود ولی کار به جایی رسیده که علیرغم اینکه ماست (مرکز آمارسنجی تلویزیون !) اعلام میکنه که بیننده زیاد دارن ولی یکی از محبوبترین خوننده ها از خوندن در تلویزیون منع میشه !

NET DOCTOR
30-09-2012, 05:40
صدای محسن برای برنامه زندگی+تحصیلات عالی!!!!!!! از شبکه 3

مونده بودم که این محسنه!

MCSE MAN
30-09-2012, 11:20
نظر سنجي روزنامه هفت صبح : كدام خواننده پاپ صداي مردم است ؟

نتایج دور اول

1-محسن چاوشی : 4870 رای
2-احسان خواجه امیری : 1796 رای
3-محسن يگانه : 1738 رای
4-رضا صادقی : 1402 رای
5-محمد اصفهانی : 1230 رای
6-مازیار فلاحی : 1178 رای
7-بنیامین بهادری : 1046 رای

نتایج دور دوم :

1-محسن چاوشی : 2892 رای
2-محسن يگانه : 895 رای
3-بنیامین بهادری : 729 رای
4-محمد اصفهانی : 402 رای
5-رضا صادقی : 358 رای
6-احسان خواجه امیری : 343 رای
7-مازیار فلاحی : 238 رای

سايز اصلي : كليك روي تصوير

MCSE MAN
30-09-2012, 12:21
این آهنگ تیتراژ برنامه زندگی + تحصیلات عالی است که از شبکه 3 سیما پخش میشود( هر شب ساعت30 :19 )

دانلود فایل صوتی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%D9%88%D8%AF.mp3.html)

دانلود آهنگ + ویدیو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حرف های مدیریت سایت رسمی مخاطبین:

آرامش خود را حفظ كنيد .

تصميم مديريت بر ان است كه اين كار فعلا پخش نشود .

فقط به حال صدا و سيما تاسف مي خورم كه چگونه كار را تكه تكه مي كند .

كمي دقيق شويد ، تحليل كنيد ... شايد دريابيد محسن چاوشي در مورد اين كار چه نظري داشته و دارد .

---------------------------------------------------------------------------------------

اینم نتیجه آهنگ خوندن برای صدا و سیما. آهنگ رو به فنا دادن
فرق هست بین این که یه آهنگی برای صدا و سیما خونده بشه با آهنگی که خونده بشه و بعد صدا و سیما پخشش کنه
امیدوارم این تجربه ای برای چاوشی بشه که دیگه همچین کاری نکنه

Altairezio
30-09-2012, 19:12
دوستان از پخش آهنگا از صدا سیما راضیم و خیلی خوشحال ولی یه حال گیری که داره اینه که به قول اون آهنگا رو تیکه تیکه میکنن یا آهنگشو دست کاری میکنن!
آخه چی کار با آهنگ دارید! دوستانی که شبکه یک قبل از اخبارایه ساعت 2 و 9 اگه نگاه کنن هر چند وقت تیکه ای از آهنگ متن آهنگ یه شاخه نیلوفر پخش میشه !
یا اون آهنگ نفرین به جنگو ادیت کردن و اون قسمتا که صدایه همخوانی هست رو خیلی کم رنگ کردن و آهنگشو پر رنگ و اون قسمتایی که آهنگ بالا میگیره رو صداشو کم میکنن که غیر مجاز نشه!
(واقعا" برا این کارایه صدا صیما متاسفم)

3Dmajid
30-09-2012, 21:42
پس بقیه آهنگش کوووو؟
فایلو دانلود کردم مگه کامل نیس ؟

MCSE MAN
30-09-2012, 23:16
پس بقیه آهنگش کوووو؟
فایلو دانلود کردم مگه کامل نیس ؟
فایل کامله ولی آهنگ به طور کامل پخش نشده از تلویزیون
چاوشی هم گفته فعلا قصد نداره خودشم کامل پخشش کنه

Altairezio
02-10-2012, 20:50
فایل کامله ولی آهنگ به طور کامل پخش نشده از تلویزیون
چاوشی هم گفته فعلا قصد نداره خودشم کامل پخشش کنه

بابا تورو خدا !
چرا پخش نمیکنه !
آخه دارم دیوونه میشم!
هر باری که از تلویزیون پخش میکنه و یه پارازیتایی رو روش انداختن احساس میکنم یه چی کم دارم!
این آهنگ عالیه!
دوستان ولی صدایه محسن اصلا" به سنش نمیخوره ها!:31:
آخه یه چیز دیگه هم داری اینه که اونجایی که آهنگ داره اوج میگیره مثل مام وطن قطش میکنن!اه اه اه اه اه اه اه

MMM52
03-10-2012, 00:58
رضا مهدوی:

مهاجرت چاوشی منتفی است

موسیقی ما - رضا مهدوی خبر مهاجرت محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ از ایران که مدتی است در برخی رسانه‌ها منتشر شده‌است را تکذیب و تأکید کرد: او هم اکنون مشغول نهایی کردن جدید‌ترین آلبوم موسیقی خود با عنوان «۱۳» است.

رضا مهدوی کار‌شناس موسیقی و از دوستان نزدیک محسن چاوشی با تکذیب خبر مهاجرات این خواننده موسیقی پاپ، گفت: متاسفانه برخورد برخی از افراد با این خواننده مبنی‌بر چرایی حضور وی در رسانه ملی و اجرای آواز برای کنکوری‌ها موجبات ناراحتی او را فراهم کرده‌است و به دلیل فشار حرف و حدیث‌های بسیار او عجولانه تصمیمی گرفت و اعلام کرد که شاید از کشور مهاجرت کند.

وی در ادامه افزود: حرف و حدیث‌های مطرح شده بسیار تحقیرآمیز بود و از آنجا که محسن چاوشی آدم اهل جنجالی نیست تا اندازه زیادی از این حواشی ناراحت شد اما مهاجرت او به خارج از کشور منتفی است. به اعتقاد من یک هنرمند بزرگ روحی بزرگ و قدرت بالایی از ظرفیت پذیرش اتفاق‌های اطراف را باید داشته باشد.

این کار‌شناس و مدیر سابق موسیقی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به این مطلب که دلخوری‌ها و جوسازی‌ها در گذشته باعث شده بسیاری از هنرمندان جوان بار سفر ببندند گفت: فعالیت در حوزه موسیقی کار پرخطری است و یک فرد باید عاشق این حرفه باشند تا بتوانند در شرایط سخت موسیقایی به فعالیت خود ادامه دهد و متاسفانه بسیاری از همین خواننده‌ها که با ماندن در ایران می‌توانستند افراد موفقی شوند با مهاجرت به خارج از کشور دیگر دیده نشدند.

مهدوی در ادامه افزود: نگاه‌های منفی و نادرست به تلویزیون باید اصلاح شود و از سوی دیگر هنرمندان هم نباید کنترل خود را از دست بدهند. رسانه ملی متعلق به همه است و افراد مختلفی با نقطه نگاه‌های متفاوت نسبت به زندگی و آثارشان در این رسانه حضور پیدا می‌کنند.

وی در ادامه افزود: از همین رو خیلی دوستانه به محسن چاوشی توصیه می‌کنم تحت‌تاثیر جوسازی‌هایی از این دست قرار نگیرد چراکه این خواننده سختی‌های بسیاری را متحمل شده‌است بنابراین حالا که به جایگاه خوبی نزدیک می‌شود نباید با این جوسازی‌ها عرصه را بر خود تنگ کند.

این نوازنده سنتور در پایان با اشاره به برنامه‌ای که چاوشی در آن اجرا داشته است گفت: یک برنامه تلویزیونی با محوریت جوان‌ها وجود دارد که علی ضیاء اجرای آن را برعهده دارد و در این برنامه برای کنکوری‌ها اثری اجرا شد که هیچ ایرادی هم نداشت. درست مانند زمانی که برای زلزه‌زدگان، برای امام رضا و یا برای فلسطین آواز خواند. بنابراین حضور در تلویزیون اتفاقا نشان خوبی از حمایت جوانان اهل موسیقی است.

مهدوی درباره فعالیت‌های کنونی محسن چاوشی هم گفت: این هنرمند جوان در حال حاضر مشغول مراحل نهایی آماده‌سازی آلبوم «۱۳» است که به‌زودی روانه بازار خواهد شد.

منبع : مهر

MMM52
04-10-2012, 00:10

دانلود کلیپ اختصاصی شبکه جهانی Ifilm برای آهنگ کلاغ رو سیاه:

منبع:

chavoshinews

Altairezio
11-10-2012, 19:02
دوستان از این آۀبوم 13 خبری نشت نکرد؟
بابا مردیم دیگه !
آخرایه مهر ماهه ها!:sq_23:

dark.sj
11-10-2012, 23:09
دوستان از این آۀبوم 13 خبری نشت نکرد؟
بابا مردیم دیگه !
آخرایه مهر ماهه ها!:sq_23:

آخرین خبر اینه که محسن گفته: "آلبوم رو تحویل دادم و مثل شما منتظرم!"

aazp
17-10-2012, 11:22
13 به امید خدا نیمه اول آبان میاد!

MMM52
18-10-2012, 17:05

Greedy
18-10-2012, 17:16
13 به امید خدا نیمه اول آبان میاد!

از این زمانا زیاده داده شده
بعید بدونم امسالم بیاد

silent-assassin
18-10-2012, 19:53
سلام دوستان

ال جی برای اولین بار به صورت کاملا رسمی میخواد دستگاه های کارائوکه را وارد کنه و برای شروع کار هم تصمیم گرفته تا یه مسابقه خوانندگی اجرا کنه
توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا تعدادی موسیقی بی کلام قرار داده شده که آهنگ من با تو خوشم هم جز اوناس

میتونید آهنگ را از لینک زیر دانلود کنید

MMM52
19-10-2012, 23:46
گویا محسن چند روز پیش تو فیس آباد آن شده... اینم گزیده ای از صحبتاش:

عمر تو رفت در سفر با بدو نیک و خیر و شر همچو زنان خیره سر حجره به حجره شو به شو ایشالا به زودی میشنوید

Mohsen Chavoshiمست و خراب میروی خانه به خانه کو به کو

Mohsen Chavoshi این کار و توی البومم خیلی زیاد دوس دارم خیلی ارومم میکنه

Mohsen Chavoshi امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

Mohsen Chavoshi فکر کنم ابان بیاد

Mohsen Chavoshi ایشالا به زودی زود

Mohsen Chavoshi اهنگ کردی و کوشان برده برای تنظیم اون ۲ هفته دیگه آماده میشه

Mohsen Chavoshi آماده میشه آهنگ کردی نگفتم پخش میشه

Mohsen Chavoshi والا پخش و من ازش اطلاعی ندارم

Mohsen Chavoshi درباره ۱۳ چی دوس داری بگم؟

Mohsen Chavoshi ۱۳ باعث شد نگاهم به شعر و رندگی عوض بشه

Mohsen Chavoshi کار کوشان متفاوته شهاب هم این تنظیمی که روی همین شعر زده رو خیلی دوس دارم

Mohsen Chavoshi in album hich rabti be albumhaye ghablim nadare

Mohsen Chavoshi chan ta motarz daram va asheghane ham hast

Mohsen Chavoshi na rock nadaram

Mohsen Chavoshi kash mardom ba shere classic ashti konan

Mohsen Chavoshi باده خاص و یا نقل خلاص میدونید چیه

Mohsen Chavoshi باده خاص خورده ای نقل خلاص خورده ای بوی شراب میزند خربزه در دهان مکن

Mohsen Chavoshi باده = شراب نقل خلاص = مزه

Mohsen Chavoshi بله معنی ظاهری شعره

Mohsen Chavoshi بیت هایی که فهمیدنش آسون تر بود و جدا کردم و چون طولانی بود همه شعر را نخواندم

Mohsen Chavoshi بهرام گور و یک رباعی دیگه در همان راستا

Mohsen Chavoshi والا انقدر این اشعار پر مغزن که برای یک بیتش میشه یه کتاب تفسیر نوشت

منبع: mra-chavoshi.blogfa.com قسمت نظرات

Altairezio
20-10-2012, 13:37
این آهنگ تحصیلات تکمیلی چی شد !؟
کلا" بی خیالش شد انگار!

Greedy
20-10-2012, 23:22
این آهنگ تحصیلات تکمیلی چی شد !؟
کلا" بی خیالش شد انگار!

فعلا که پخش نمیشه تا بعد ببینیم چی میشه

---------

.......

yoosef_st
20-10-2012, 23:30
فعلا که پخش نمیشه تا بعد ببینیم چی میشه

---------
.........

خب نمیشد یکی توی این سوالا از چاووشی بپرسه دلیل ناراحتیش چی بوده؟
کنسرت چی شد؟
قرار نیست ما این آرزو رو به گور نبریم؟

MCSE MAN
21-10-2012, 13:03
دوستان رضا شریفی با همکاری پرهام ابراهیمی آهنگی رو در حمایت از

محسن چاوشی خونده که در اکثر سایتهای موسیقی پخش شده

( ترانه : سعید پور محمد / آهنگ و تنظیم :‌ پرهام ابراهیمی )

دانلود از سرورپرشین گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][128].mp3)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][128].mp3)

دانلود از سرور پیکوفایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از سرور مدیافایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidreza2007
21-10-2012, 14:10
خوب البوم محسن یگانه اومد و حداقل برای من انتظارات روبراورده نکرد . حالا باید منتظر البوم من ان خود سیزدهم اقای خاص باشیم امیدوارم البومش عالی باشه مثل همیشه .

Mohammad Yek110
21-10-2012, 21:39
خوب البوم محسن یگانه اومد و حداقل برای من انتظارات روبراورده نکرد . حالا باید منتظر البوم من ان خود سیزدهم اقای خاص باشیم امیدوارم البومش عالی باشه مثل همیشه .

منم همینطور
آلبوم من خود آن سیزدهم به خاطر شاعرایی که داره میتونه طیف خاصی از مردم رو هم به خودش جذب کنه ، اونایی که به اشعار قدیمی علاقه دارن
البته عاشقانه های احسان خواجه امیری رو هم نباید از یاد برد مطمئنا ترانه های قویی داره

yoosef_st
21-10-2012, 22:34
با توجه به اینکه البوم یگانه امروز اومده
و احتمال خیلی زیاد آلبوم چاووشی هم طی 2 هفته آینده میاد،
میخوام خیلی دوستانه یه خواهشی از همگی بجه های همیشگی این تاپیک بکنم،
اونم اینکه

مقایسه و افه و حال گیری رو بذارین کنار
به خواننده محبوب خودتون بپردازین
باور کنین خیلی بهتره
از هر نظر بهتره!

باور کنین من که حال و حوصله ندارم اون بحثهای بی نتیجه و الکی که کاملا سلیقه ای هم هست رو هر روز ببینم!

Greedy
21-10-2012, 22:47
اونم اینکه

باور کنین خیلی بهتره
از هر نظر بهتره!

باور کنین من که حال و حوصله ندارم اون بحثهای بی نتیجه و الکی که کاملا سلیقه ای هم هست رو هر روز ببینم!

اونم اینکه

باور کنین خیلی بهتره
از هر نظر بهتره!

اولا البوم فاخری مثه من خود ان سیزدهم و کلا البومای چاوشی رو با البومای سطح پایین چه منافاتی دارن که بخوان کسی مقایسه کنه؟
ثانیا حالا کی گفته البوم من خود ان سیزدهم ابان میاد ؟ اونم یکی دو هفته قبل محرم
البوم در بهترین حالت همون بهمن اسفند میاد مگر نه این البوم همچنان طلسمش ادامه داره

yoosef_st
22-10-2012, 09:55
اولا البوم فاخری مثه من خود ان سیزدهم و کلا البومای چاوشی رو با البومای سطح پایین چه منافاتی دارن که بخوان کسی مقایسه کنه؟

والا اینو شما میگی. واقعیت اما اینه که خیلیها نشستن کهاین کار رو بکنن.
و با توجه به پستی که دیشب چاووشی توی FB گذاشت بله همنیه که شما گفتی...
آلبوم به این زودیها نمیاد...

Altairezio
22-10-2012, 15:53
دوستان این شهاب اکبری چند طرفه کار میکنه؟
بابا با همه هست!
تو آلبوم یگانه هم هست!
من که حال کردم با تنظیماش!
آخه به جز اون تو ایران کسی نیست!؟

hp722
22-10-2012, 15:54
من بدجور منتظر آلبوم 13 هستم.پس کی میاد؟

دوستان یه لطفی بکنند و اگه واقعا چاووشی رو دوست دارید نسخه اورجینال آلبوم رو بخرید.من از 1شاخه نیلوفر تا به الان همه آلبوم هاش رو خریدم و اصلا دانلود نکردم چون برای کارش ارزش قائلم و دوست دارم کارهاش رو

Altairezio
22-10-2012, 16:11

دوستان یه لطفی بکنند و اگه واقعا چاووشی رو دوست دارید نسخه اورجینال آلبوم رو بخرید.من از 1شاخه نیلوفر تا به الان همه آلبوم هاش رو خریدم و اصلا دانلود نکردم چون برای کارش ارزش قائلم و دوست دارم کارهاش رو

ازت بسیار متشکرم !
من کلا" هر چی محسن داده بیرون همه رو خریدم منتها هیچکدومش دست خودم نمونده!
باید ارزش قائل شد به کارایه محسن!
عاشقشم

3Dmajid
22-10-2012, 16:25

اصا مگه میشه آلبوم محسن رو نخرید ؟؟؟؟؟؟
اند نامردیه.
منم خیلی منتظر این آلبومم. چون مطمئنم یه کار فوق العاده قوی و زیبا از آب در میاد.
شعرای قدیمی با صدای محسن و تنظیم های مدرن امروزی !
خدا کنه زودتر بیاد :20:

Altairezio
22-10-2012, 21:06
اصا مگه میشه آلبوم محسن رو نخرید ؟؟؟؟؟؟
اند نامردیه.
منم خیلی منتظر این آلبومم. چون مطمئنم یه کار فوق العاده قوی و زیبا از آب در میاد.
شعرای قدیمی با صدای محسن و تنظیم های مدرن امروزی !
خدا کنه زودتر بیاد :20:

به این میگن تلفیق دیروز با امروز!
یه چیز متفاوت خواهد شد!
من که خیلی منتظرشم و خیلی بهش امیدوار!:sq_9:

yoosef_st
22-10-2012, 21:25
دوستان این شهاب اکبری چند طرفه کار میکنه؟
بابا با همه هست!
تو آلبوم یگانه هم هست!
من که حال کردم با تنظیماش!
آخه به جز اون تو ایران کسی نیست!؟

یعنی چی چند طرفه کار میکنه؟
چه ایرادی داره با هر کسی میخاد کار کنه؟

Altairezio
22-10-2012, 21:42
یعنی چی چند طرفه کار میکنه؟
چه ایرادی داره با هر کسی میخاد کار کنه؟

بابا شوخی کردم متاسفانه شکلکارو عوض کردن من نتونستم شکلک مناسب به کار بگیرم!(این مثل اینه که من بگم یه بنا چرا چنتا خونه رو درست میکنه!)
ولی شهاب اکبری انصافا" خوب تنظیم میکنه!آقا سینا هم همینطور!
اگه درست یادم باشه آقایه اکبری یه زمانی با علی عبدالمالکی هم کار میکردن!درسته؟
تو این آلبوم چند تا تنظیم کرده؟
محسن اون آهنگ ز+ـ رو بده بیرون قبل از آلبوم به نظر من بهتره!
متشکر

Greedy
22-10-2012, 22:03
بابا شوخی کردم متاسفانه شکلکارو عوض کردن من نتونستم شکلک مناسب به کار بگیرم!(این مثل اینه که من بگم یه بنا چرا چنتا خونه رو درست میکنه!)
متشکر

نه اشتباه یادت اومده :دی اولین کار شهاب اکبری تو البوم متاسفم چاوشی بود و چاوشی معرفیش کرد

yoosef_st
22-10-2012, 23:13
متشکر

آهان
آره این شکلک جدیدا خیلی مزخرفن!
اون آهنگ ز+ِ چیه دیگه؟

3Dmajid
23-10-2012, 00:21
شهاب اکبری که هیچ ... حسین صفا هم جدیدا واسه بقیه شعر میگه.
یکیش مثلا سینا حجازی ... حالا میگیم سینا رفیقشه ... یه آهنگ دیگه بود الان هر چی فک میکنم یادم نمیاد کی خونده بود ولی شاعرش حسین صفا بود !!!!!!!!!!!!!

aazp
23-10-2012, 08:23
حسین صفا واقعا شاعر فوق العاده ایه و یه حسن بسیار مهم داره که صمیمیت و همدل بودن با محسن هست ، همین باعث میشه که محسن اشعار و ترانه های صفا رو به بهترین نحو ممکن اجرا کنه. فعلا حسین صفا علاوه بر محسن و سینا که گفتید با خودش :) ،سامان شاهی و حسین اسکندری همکاری داشته. اتفاقا خیلی دلم سوخت که شعر فوق العاده "دیوونگی" رو سامان شاهی به جای محسن اجرا کرد و به نوعی سوزوندش!
البته صدای صفا هم واقعا خوبه، برای دکلمه که عالیه. فعلا هم که تصمیم گرفته خودش آلبوم موسیقی منتشر کنه که به نظرم اگر روی تکنیک خوانندگیش کار کنه واقعا خواننده خوبی میشه!

yoosef_st
23-10-2012, 11:24
توی برنامه مترونوم گفت که با شهاب رمضان هم برای آلبوم جدیدش همکاری کرده

کلا من ایرادی نمیبینم که با خواننده های دیگه هم کار کنه
چون اگه شعر گفتن رو به عنوان شغل اصلیش پیگیری کنه قطعا هم سطح شعرهاش بالاتر میره
و هم ما مزخرفهای کمتری میشنویم توی متن شعرها

Altairezio
23-10-2012, 19:46
آهان
آره این شکلک جدیدا خیلی مزخرفن!
اون آهنگ ز+ِ چیه دیگه؟

اون آهنگ زندگی + تحصیلات عالی!

نه اشتباه یادت اومده :دی اولین کار شهاب اکبری تو البوم متاسفم چاوشی بود و چاوشی معرفیش کرد
نه منظورم اینه که با عبدالمالکی هم همکاری داشته؟

Greedy
23-10-2012, 19:52
اون آهنگ زندگی + تحصیلات عالی!

نه منظورم اینه که با .... هم همکاری داشته؟

گفتم که اشتباهی میکنی یعنی نه :دی

MMM52
26-10-2012, 06:12
دو تا فایل دانلودی خوب:

کلیه مصاحبه های محسن چاوشی با رسانه ها تا مهر 91:

اشعار آلبوم 13 تو یه فایل PDF :

جدید ترین صحبت محسن چاوشی در مورد 13 :

سلام دوستان عزيزم اگر آلبوم قبل از محرم آماده پخش شد يكي از موزيك هاي آلبومو زودتر تقديم ميكنم بهتون و به زودي در جريان همه اخبار و اتفاقاتي كه افتاد قرارتون ميدم. فداي مهربونيتون
منتظر خبر های بعدی باشید

منبع:

Masoud-Susa
27-10-2012, 00:32
محسن چاووشی لحظاتی پیش در فیس بوک خودش این متن رو منتشر کرد:

سلام
اونقدر مراحل تولید یک اثر هنری (موسیقایی) سخت است که وقتی آن اثر منتشر میشود انگار باری از روی دوش آدم برداشته شده . انتشار آلبوم حباب را به محسن یگانه عزیز تبریک میگم و امیدوارم با تهیه نسخه ارجینال این اثر حمایت خود را از این هنرمند و تمامی هنرمندان این سرزمین که با تمام سختی ها و دشواری ها فقط و فقط به عشق شما مردم خوبم کار میکنند داشته باشید..

محسن چاوشی

Altairezio
28-10-2012, 22:14
با سلام!
این یه نقد از آلبوم پرچم سفید هست!
این از مجله ی من و تو برداشته شده!

MCSE MAN
29-10-2012, 14:31

مدیرسابق دفتر موسیقی حوزه هنری:چاووشی خودش هم نمی داند چه زمانی آلبومش به بازار می آید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در دنیای شلوغ امروز گاهی استفاده از برخی سر گرمی ها مفید است و باعث آرامش روح می شود که یکی از این کارها شنیدن موسیقی است

در چند سال اخیر هم که آلبوم ها و خوانند گان زیادی به بازار موسیقی آمده اند و هر کدام هم طر فداران خاص خود را دارند یکی از این خوانندگان محسن چاووشی است که آلبوم هایش همیشه با استقبال خوبی رو به رو بوده است اما آخرین آلبوم این خواننده با مشکلاتی روبه روست در همین زمینه رضا برای ما نوشته:بالاخره آلبوم من خود آن سیزدهم کی به بازار خواهد آمد؟
در پاسخ به این سوال رضا مهدوی مدیر سابق دفتر موسیقی حوزه هنری گفت:باور کنید خود محسن چاووشی هم نمی داند آلبومش کی به بازار خواهد آمد وعلت تاخیر ارائه این آلبوم به دلیل نواسانات قیمت دلار است چراکه این موضوع روی قیمت سی دی هم اثر گذاشته است
مهدوی در ادامه گفت:این آلبوم قرار است در تیراژ زیاد به بازار بیاید بنابراین سرمایه گذار هم مجبور است صبر کند تا قیمت بازار به یک ثباتی برسد و بعد کارش را ارائه کند
با این حساب طر فداران چاووشی فعلا باید صبر داشته باشند تا بالاخره این کار به بازار بیاید

yoosef_st
29-10-2012, 22:23
یعنی چی؟!؟!؟!
یعنی اگه مثلا CD رو بدن 3000 تومن به جای 2500 خیلی فاجعه میشه؟
بعد واسه من سواله، مگه این پول سیدی چند درصد از هزینه یه آلبوم رو شامل میشه که حالا بخواد باعث تاخیرش بشه؟؟؟؟؟

به نظرم که این مصاحبه یه مقدار منحرف کننده و بوداره!

vahidreza2007
29-10-2012, 22:27
دقیقا موافقم تنها نتیجه ای که از این حرف میشه گرفت اینکه البوم حداقل حداقل 6 ماه تاخیر می خوره و میره برای سال بعد و حدود اردیبهشت و خرداد ( اونم اگه بخواد زود بیاد ) ! واقعا این سیستم پخش البوم تو ایران خیلی مسخره است ! برای همینه که عمرا به جز چند مورد سی دی ارجینال خواننده های ایرانی رو نمی گیرم .

3Dmajid
29-10-2012, 22:34
بهونه س.
این همه دارن آلبوم میدن چرا این نمیده ؟

Greedy
30-10-2012, 10:07
مطلبی جالب در مجله مهرنامه

به قلم لیلی گلستان ( فرزند استاد ابراهیم گلستان )
چاوشی شنیدنی است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ChavoshiNews.ir).jpg

=============
یادداشت «محسن چاوشی» برای «احسان خواجه امیری» پس از انتشار آلبوم «عاشقانه‌ها»:
بهترین آرزو‌ها را برای احسان دارم ...

موسیقی ما – بهمن بابازاده: محسن چاوشی این روز‌ها در آستانه انتشار آلبوم جدیدش قرار دارد و حرف و حدیث‌های فراوانی هم درباره او و آلبومش گفته و شنیده می‌شود.

اما این خواننده که چندی پیش در عین ناباوری، در پیامی، انتشار آلبوم رفیق قدیمی‌اش «محسن یگانه» را تبریک گفت، این بار هم دو روز پس از به بازار آمدن آلبوم «عاشقانه‌های احسان خواجه امیری» در یادداشتی که در اختیار «موسیقی ما» قرار داده، انتشار این اثر را به خواجه امیری تبریک گفته است.

چاوشی در این یادداشت نوشته: «آلبوم جدید دوست خوبم احسان خواجه امیری را شنیدم و لحظات خوبی را با آن تجربه کردم. قطعه «کجایی» این اثر را باید جزو بهترین و شنیدنی‌ترین قطعات این آلبوم لقب داد. برای این دوست خوب بهترین آرزو‌ها را دارم و امیدوارم با ادامه همین روند، موسیقی کشور لحظه به لحظه روند رو به رشد‌اش را ادامه دهد.»

چاوشی همچنین درباره زمان انتشار آلبوم جدیدش به «موسیقی ما» گفت: «در چند روز آینده خبر قطعی و تاریخ دقیق انتشار آلبوم را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.»

aliano
30-10-2012, 11:32
خواجه امیری چند وقت پیش توی یکی از مصاحبه هاش گفت با چاوشی نمی تونم ارتباط برقرار کنم!یعنی درواقع خوشم نمیاد ازش . . .(لینک مصاحبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
این دقیقاً واکنشی بود به این صحبت خواجه امیری!درست مانند واکنشش به آلبوم یگانه.
کلاً شخصیت چاوشی رو دوست دارم.هیچ وقت از کسی بد نگفته

Greedy
30-10-2012, 20:21
پاسخ «احسان خواجه اميري» به يادداشت «محسن چاوشي»:
«اميدوارم هر چه زودتر به ايده آل هايت برسي...»

موسيقي ما – بهمن بابازاده:‌ انتشار يادداشت «محسن چاوشي» درباره آلبوم عاشقانه هاي احسان خواجه اميري، كه از صبح امروز در سایت «موسيقي ما» منتشر شده، بازتاب هاي جالبي را تا اين لحظه در پي داشته و چهره هاي متعددي از اين واكنش چاوشي استقبال كرده اند. اما در اين بين خود احسان خواجه اميري نيز لحظاتي پيش، به اين يادداشت واكنش نشان داد و طي يادداشتي جواب لطف اين خواننده را داد.

در اين يادداشت كه به صورت اختصاصي در اختيار «موسيقي ما» قرار گرفته، خواجه اميري نوشته: ‌« يادداشت پر از محبت ات را خواندم محسن جان. خيلي خوشحال شدم كه عاشقانه ها را دوست داشتي و با آن ارتباط برقرار کردی. اميدوارم همان طور كه هميشه محبوب بودي و هستي، شاهد موفقيت هاي بعدي ات نيز باشيم و هر چه زودتر به ايده آل هايت برسي...».

hp722
30-10-2012, 21:30
کماکان منتظر آلبوم محسن چاووشی هستیم...

yoosef_st
30-10-2012, 22:08
محسن چاووشی با این کارش (تبریک گفتن در مورد 2 آلبوم اخیر 2 تا از همکاراش)
باب جدید و بسیار قشنگی توی خواننده های فارسی باز کرده
واقعا دمش گرم
همین چیزهاست که یک نفر رو محبوب قلبها میکنه

میدونین، من کلا با لقب دادن حال نمیکنم
نمیدونم فلانی سلطان و قلانی امپراتور و فلانی پلنگ و...
اما فکر میکنم لقب "آقای خاص" واقعا برازنده محسن چاووشیه
واقعا خاصه این بشر:sq_9:

Greedy
02-11-2012, 16:30

Greedy
02-11-2012, 16:32
كوشان حداد :
در ايران فقط و فقط محسن چاوشي ميتواند از پس فضاهايي همچون قطار برآيد

MOHAMMAD2010
02-11-2012, 16:39
كوشان حداد :
در ايران فقط و فقط محسن چاوشي ميتواند از پس فضاهايي همچون قطار برآيد

واقعا بی نظیر بود این آهنگ

Mohammad Yek110
02-11-2012, 16:45
خواجه امیری چند وقت پیش توی یکی از مصاحبه هاش گفت با چاوشی نمی تونم ارتباط برقرار کنم!یعنی درواقع خوشم نمیاد ازش . . .(لینک مصاحبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
این دقیقاً واکنشی بود به این صحبت خواجه امیری!درست مانند واکنشش به آلبوم یگانه.
کلاً شخصیت چاوشی رو دوست دارم.هیچ وقت از کسی بد نگفته

نه ، نمیشه برداشت کرد که خوشش نمیاد ، گفته نمیتونم ارتباط برقرار کنم!
شاید به خاطر خاص بودن صدای محسن هست که سلیقه ایه ، یکی میتونه ارتباط برقرار کنه یکی نمیتونه !

aazp
02-11-2012, 18:17
به همراه شهاب اکبری ، 10 آبان 91

Altairezio
02-11-2012, 18:55
به همراه شهاب اکبری ، 10 آبان 91
دوست من این عکس دو پست بالاتر هم بود!

aazp
02-11-2012, 18:59
دوست من این عکس دو پست بالاتر هم بود!
شرمنده من ندیدم :)

yoosef_st
03-11-2012, 19:04
خب به سلامتی امسال پاییز هم این آلبوم 13 نیومد
فکر کنم نحسیه 13 بد جوری دامن گیر این آلبوم شده
دقیقا مثل پارسال
هی گفتن 13 پاییز میاد، میاد، میاد
نیومد، نیومد، نیومد
محرم شد،
بعدم که خبر پرچم سفید اومد و بعد هم که اصلا همه 13 رو یادشون رفت و
شب عبد هم که پرچم سفید اومد

ولی یه موضوعی که پارسال این موقع خیلی بحثش داغ بود و امسال باز به دست فراموشی سپرده شده،
موضوع کنسرت گذاشتن چاووشیه
این روزها که همه خواننده ها از ریز تا درشت کنسرت دارن،
مایی که کارهای چاووشی رو هم دوست داریم بدجوری این خلاء رو حس میکنیم...

ali_agha1981
03-11-2012, 22:00
آهنگ سنگ صبور محسن چاوشی در نظرسنجی 100 ترانه ماندگار موسیقی ایران به انتخاب بینندگان شبکه من و تو رتبه 59 را به دست آورد...

شبكه ي "من و تو1" در ارديبهشت ماه سال 1391 اقدام به برگزاري نظرسنجي براي انتخاب 100 ترانه ماندگار در موسيقي ايران بزرگي كرد

در اين نظرسنجي كه حدود يك ماه به طول انجاميد ، حدود يك و نيم ميليون راي داده شد و از بين 600 آهنگ ماندگار ترين ها انتخاب شدند

پخش اين برنامه از 27 مهرماه ، شروع شده كه تا 5 هفته هم ادامه خواهد داشت و هر پنج شنبه ساعت 22 ميتونيد اين برنامه رو از شبكه "من و تو" تماشا كنيد

دانلود قسمت سوم :: از 60 تا 41

Greatest Iranian Songs Ep3 part1
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Greatest Iranian Songs Ep3 part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

owl.li/eXhpK

مشاهده آنلاین :

برای توضیحات بیشتر در مورد این برنامه و دانلود 100 ترانه و... برید اینجا :

vahid_ba
04-11-2012, 00:16
از کنسرت گذاشتن شدیدا متنفرم
اینو پارسال هم گفتم اتفاقا :31:

یکی از دلایلی که محسن رو دوست دارم نذاشتن کنسرت و ارتباط نداشتنش با مردم هست
که البته الان FaceB00k هم عضو شده و دیگه زیادی ارتباط داره با این و اون
به همین خاطر شدیدا از علاقم نسبت بهش کم شده :20:

ali_agha1981
04-11-2012, 11:29
اصلا یه خواننده باید کنسرت بذاره....
خواننده ای که کنسرت و اجرای زنده نداشته باشه خواننده نیست..حتی هر چقدر طرفدار و محبوبیت داشته باشه...
به نظرم نصف هویت هنری یه خواننده رو کنسرت تشکیل میده..به نوعی به امتحان خیلی مهم و زوری هست برای یه خواننده..چه بخواد چه نخواد..
نمیشه به دلایل و بهانه هایی یه خواننده هیچ وقت کنسرت نذاره..

اصلا یکی از دلایلی که محسن چاوشی اینقدر بعضی ها ازش انتقاد میکنن همین قضیه نداشتن کنسرت هست..
همین اواخر هم محمد رضا عیوضی گفت فلان خواننده که منظورش محسن چاوشی بود تا حالا یه بار اجرا زنده و کنسرت نداشته..و همش پشت استودیو چند بار پلی بک میکنه تا یه آهنگ ضبط کنه.

خوب منم خودم طرفدار چاوشی هستم ولی انصافا حق داره اینو بگه..

چند ماه پیش تو برنامه NEXT PERSIAN STAR یه نفر اومد آهنگ سنگ صبور چاوشی رو خوند بعدش داورهای مسابقه که امید و منصور بودن گفتن این چی بود خوندی ؟ اون که همش دستگاست..!

ولی اگه چاوشی فقط یک بار کنسرت گذاشته باشه کسی جرات نمیکنه همچین حرفی بزنه..چون صداش تو اجرای زنده شنیده شده...دیگه دهن همه بسته میشه..

3Dmajid
04-11-2012, 11:41
امیدوارم یه روز این اتفاق بیفته

اگه یه روزی بفهمم که همه ش دروغ بوده و واقعا صداش دستگاهه .......... :41:
امیدوارم همچین چیزی نباشه.
من مطمئنم محسن چاووشی اینقد خوب و با شخصیت هست که نخواد این همه هوادارو علاف خودش کنه (یعنی واقعا صداش دستگاه نباشه)
تا وقتیم که کنسرت نزاره بیشترین ضربه رو طرفداراش میخورن ...
الان با هیچ کی سر محسن چاووشی نمیشه بحث کرد، تا صحبتش میاد وسط همه میگن اون که صداش افکته اصا بی خیال !
حتی کساییکه کلاسای موسیقی میرن، میگن استادامون بهمون ثابت میکنن که صدای محسن افکته !
یکی از دوستام میگفت خشی که توی صدای محسن هست طبیعی نیس و با افکت این کارو میکنه.

از اونطرفم آدم فکر میکنه میبینه کاملا حق دارن این حرفارو بزنن ... آخه یه خوننده با کنسرت گذاشتنش میتونه کلی در آمد داشته باشه، واقعا چه دلیلی داره که فقط از راه آلبوماش بخواد پول در بیاره و هیچ کنسرتی نزاره !

فقط امیدوارم این صدایی که اینقد دوسش دارم دروغ نباشه :41:

silent-assassin
04-11-2012, 16:24
شخصا فکر نمیکنم زیاد افکت مشکل کنسرت باشه

اما به نظرم نفسو تحریر زدن های طولانی و ادا کردن طولانی اشعار مشکل باشه براش. از چیزی که توی اون اجرای زنده زخم شنیدم میگم این حرفو

vahid_ba
04-11-2012, 17:11
اصلا یه خواننده باید کنسرت بذاره....

چند ماه پیش تو برنامه NEXT PERSIAN STAR یه نفر اومد آهنگ سنگ صبور چاوشی رو خوند بعدش داورهای مسابقه که امید و منصور بودن گفتن این چی بود خوندی ؟ اون که همش دستگاست..!

..

باید >؟!
این همه خواننده توی دنیا هستن که خیلی خیلی موفق تر از چاووشی هستن و کنسرت هم نمیزان اونوقت شما میگی باید ؟!

البته شما که امید و منصور رو خواننده میدونی چنین حرفی هم بعید نیست

اگه یه روزی بفهمم که همه ش دروغ بوده و واقعا صداش دستگاهه .......... :41:

فقط امیدوارم این صدایی که اینقد دوسش دارم دروغ نباشه :41:

اولا که حتی 1 درصد هم امکان نداره دستگاه باشه
+ دستگاه باشه چی میشه ؟
اسمون میاد زمین ؟

اصلا فکر کن این صدای ادم نیست صدای یه ادم اهنیه چه اشکالی داره واقعا ؟
مهم اینکه تو ازش لذت میبری.. .
در ضمن مگه فقط صداست که باعث شده اهنگ های چاووشی خوب باشه ؟
بخش مهمی از موزیک های چاووشی رو متن و اهنگسازی ـه که تشکیل میده و باعث شده همیشه خاص باشه :sq_13:

الان با هیچ کی سر محسن چاووشی نمیشه بحث کرد، تا صحبتش میاد وسط همه میگن اون که صداش افکته اصا بی خیال !
--

شما میخوای از شنیدن صدای محسن لذت ببری یا با این و اون کل کل کنی ؟ اصلا همه دنیا بگن صداش افکته و مسخرست وقتی خودت قبولش دای حرف بقیه چه اهمیتی داره ؟
بیخیال ...
شما تصور کن محسن بیاد کنسرت بزاره مثل مجالس عروسی بیاد جو رو گرم کنه :sq_2:
دقیقا کنسرت توی ایران یعنی مجلس عروسی
کنسرت های همه خواننده های معروف رو هم رفتم ( از خواجه امیریتون بگیر تا یگانه و ... ) اینقدر خنده داره که ادم به حال این جور کنسرت ها فقط تاسف میخوره :sq_11:

Greedy
04-11-2012, 17:36
اساتید موسیقی اگه فکر میکنن صدای چاوشی افکته :لول: خواننده خوب ! که کنسرت ( بهتره بگم جنگ شادی ) هم زیاد میذارن زیاده تو این مملکت زیاده میتونن برن همونا رو گوش کنن و شرکت کنن در این کنسرت ها لذت وافی و کافی رو ببرن

کل همکاراش اومدن گفتن صدای چاوشی همینه باز یه سری کارشناس ! موسیقی میان اظهار نظر میکنن واسه خودشون

اگه کنسرت به این جنگولک بازی تو داخل ایران میگید همون بهتر که هیچ وقت کنسرت نذاره بدون کنسرت هم صد تا خواننده انگشت کوچیکش نمیشه

barslona2006
04-11-2012, 21:35
اساتید موسیقی اگه فکر میکنن صدای چاوشی افکته :لول: خواننده خوب ! که کنسرت ( بهتره بگم جنگ شادی ) هم زیاد میذارن زیاده تو این مملکت زیاده میتونن برن همونا رو گوش کنن و شرکت کنن در این کنسرت ها لذت وافی و کافی رو ببرن

کل همکاراش اومدن گفتن صدای چاوشی همینه باز یه سری کارشناس ! موسیقی میان اظهار نظر میکنن واسه خودشون

اگه کنسرت به این جنگولک بازی تو داخل ایران میگید همون بهتر که هیچ وقت کنسرت نذاره بدون کنسرت هم صد تا خواننده انگشت کوچیکش نمیشه
ایول داداش با پستت حال کردم
دمت گرم
+++++
صدرصد مطمئنم که صدای محسن چاوشی عزیز افکت نیست و مال خودشه
کلا" حال میکنم بعضی از خوانندگان ازش انتقاد میکنند میدونی چرا چون نشون میده اینقدر موفقیت بدست اورده که اون شخص داره اونجاش بد جور میسوزه
در مورد اون امید و منصور حیف نیست اسم اونها رو خواننده گذاشت اونا اینقدر شعور نداشتن که جوون رو ضایع کردن که هیچ جلو میلیون ها تماشگر تلویزیونی شخصیت خودشون رو نشوند دادن . وقتی پسره خوندنش تموم شد و اون دو تا شخص به حساب مثلا" خواننده با هم دیگن گفتن حال کردی چطور الشو گرفتم و تیکه رو زدم
و در مورد کنسرت محسن چاوشی هم بگم امیدوارم حداقل یه کنسرت بذاره نه واسه اینکه دهن این منتقدین رو ببنده نه . فقط واسه طرفدارانش بیان همین بس
با اهنگهای چاوشی زندگی کردم :40: و شخصیتش هم همینطور
ببخشید زیاد شد
موفق باشید

MCSE MAN
04-11-2012, 21:48
منم خیلی دوست دارم چاوشی کنسرت بده و این مساله مطمئنا آرزوی خیلی از طرفدارا هست ولی اونجوری هم نیستم که اگه این کارو نکنه ازش زده شم
من طرفدارای چاوشیم چون آهنگاش برام لذت بخشه و وقتی میشنوم حال میکنم. حالا اینکه صداش چقدر افکت داره برام زیاد مهم نیست

درباره اون حرفای امید و منصور هم این خیلی جالبه که همون قطعه ای که میگفتن دستگاهه حالا تو همون شبکه جزو 100 آهنگ ماندگار شناخته شده!
داریوش به اون بزرگی از چاوشی تعریف کرده. اینا که انگشت کوچیکشم نمیشن
خلاصه حسادت بد دردیه

h-blade
04-11-2012, 21:53
دوستان شما اصل رو فراموش كردين چسبيدين به فرع....

اصل اون موزيكيه كه ما ميشنويم كه بي نقصه و فرع جزئيات كاره كه شامل صداي محسن عزيز ميشه.....

ما از اون موزيك لذت ميبريم پس ديگه دليلي نداره خودمون رو الاف اينكه آيا صداي محسن افكته يا خير بكنيم.....

تازه اگر افكت باشه اين افكت در دسترس تمام خواننده ها هست ولي يا اين وجود ما فقط يه دونه محسن چاووشي داريم بقسه هم اگر ميتونن برن با افكت به محسن برسن كه نميرسن.

و بگم دوستان من با نظر محسن كاملا موافقم در مورد كنسرت نگذاشتن. اون دوستاني رفتن كنسرت ميدونن كه تو كنسرت اون حسي كه تو موزيك به آدم منتقل ميشه وجود نداره كه دقيقا نقطه قوت كار هاي محسن اون حسيه كه به خواننده منتقل ميكنه.

ali_agha1981
04-11-2012, 22:57
درباره اون حرفای امید و منصور هم این خیلی جالبه که همون قطعه ای که میگفتن دستگاهه حالا تو همون شبکه جزو 100 آهنگ ماندگار شناخته شده!

برنامه next persian star برای شبکه tv persia1 هست و ربطی به شبکه manoto1 و اون نظرسنجی 100 ترانه ماندگار نداره...

باید >؟!
این همه خواننده توی دنیا هستن که خیلی خیلی موفق تر از چاووشی هستن و کنسرت هم نمیزان اونوقت شما میگی باید ؟!

میشه از این خواننده ها مثال بزنید لطفا !
در ضمن حالا یکی خواست بیافته تو چاه ! خواننده های ما هم باید همون کار بکنند ؟

شاید شما با کنسرت نداشتن محسن چاوشی موافق باشید..ولی بالای 90% طرفدار های ایشون میخوان که کنسرت بذاره ! حداقل فقط یکبار برای همیشه !
در ضمن یکی از در آمد های اصلی یه خواننده کنسرت هست..اگه اینجوری پیش بره طی چند سال اینده هر سه ماه یکبار محسن چاوشی باید یه آلبوم بده تا اموراتش بگذره...

من اگه میگم محسن باید کنسرت بذاره برای اینکه ثابت کنه توانایی هاش بیشتر اون چیزی هست که تو اتاق استودیو میگذره..
.
.
.
.
.
.

دستگاه باشه چی میشه ؟
اسمون میاد زمین ؟

اصلا فکر کن این صدای ادم نیست صدای یه ادم اهنیه چه اشکالی داره واقعا ؟

چه اشکالی داره ..؟!!
اشکالش اینجاس که مخاطب داره فریب می خوره..
اگه محسن چاوشی روی صداش چند نوع افکت داره باید بیاد بگه آره صدای من افکتی هست..میخوای گوش کن میخوای نکن..این قضیه اش فرق میکنه

ولی اینکه یه خواننده سال ها بخونه و آلبوم بده در مورد افکتی بودن صداش سکوت کنه..این دیگه فرق میکنه..

مثل این میمونه که یه نوازنده بره تو اتاق و در رو ببنده و پیانو بزنه و شما خوشت بیاد و سال ها با پیانو زدن این طرف حال کنی و لذت ببری
و اینجوری اسم و رسمی برای خودش به دست بیاره.
ولی بعد چند سال از اتاق بیاد بیرون ببینی یکی دیگه داشته پیانو میزنه و اون طرف فقط سیم پیانو رو میزده به برق !
دقیقا همین قضیه افکت و آدم آهنی که شما میگی همینه..

اگه اینجوری باشه هر آدمی میاد محسن چاوشی رو معیار قرار میده. و میگه اگه اینجوریه منم میتونم هزار تا افکت بذارم رو صدام و بشم یه خواننده خیلی خوب و صدای عالی..

البته بازم میگم صدای چاوشی هم بدون شک ذره ای افکت نداره و نداشته ..اینو میشه تو اون تراک اجرای زنده "زخم زبون" تو استودیو فهمید...

vahid_ba
04-11-2012, 23:51
میشه از این خواننده ها مثال بزنید لطفا !
در ضمن حالا یکی خواست بیافته تو چاه ! خواننده های ما هم باید همون کار بکنند ؟

منظورم خواننده های بلاد کفر بود که اسم ببرم شما نمیشناسی :sq_18:

اها یعنی چون محسن کنسرت نداده افتاده تو چاه ؟ LOL

صدای چاوشی هم بدون شک ذره ای افکت نداره و نداشته ..اینو میشه تو اون تراک اجرای زنده "زخم زبون" تو استودیو فهمید...

خب شما که خودت قبول داری افکت نیست دیگه .. پست کنسرت واسه چی میخوای ؟ میخوای به دیگران ثابت کنی که افکت نیست صداش ؟ خب حالا به دیگران هم ثابت کردی چی میشه ؟
مهم اینکه خودت لذت ببری نه اینکه بقیه بگن اها ایول این خواننده صداش افکت نیست ... هر چند همون افکت گذاشتن هم اٌرضه میخواد :sq_2:
در ضمن محسن 3 سال یه بار هم که البوم بده اموراتش راحت میگذره و احتیاجی نیست واسه خالی کردن جیب ملت تند تند کنسرت بزاره که اخرشم گشت ارشاد بریزه همه رو بگیره:sq_2: (اشاره به کنسرت مازیار فلاحی که همه رو گرفتن LoL )
به هر حال کسی با کنسرت های ایرانی حال میکنه عروسی زیاده :sq_18:

yoosef_st
04-11-2012, 23:59
دقیقا کنسرت توی ایران یعنی مجلس عروسی
کنسرت های همه خواننده های معروف رو هم رفتم ( از خواجه امیریتون بگیر تا یگانه و ... ) اینقدر خنده داره که ادم به حال این جور کنسرت ها فقط تاسف میخوره :sq_11:
قسمتهایی که آبی کردم رو موافقم
متاسفانه کنسرت ها شدن محلی برای تخلیه انرژی یی که جای دیگه ای برای تخلیش نیست...

یکی از دلایلی که گروه آریان توی زمان خودش انقدر محبوب شد کنسرتهای موفقش بود
اون زمان شخصیت کنسرتی خیلی خوبی داشتن
و متاسفانه به سن من قد نمیده زیاد اون زمان. فقط ویدئوهاش رو دیدم

اما پارسال رفته بودیم کنسرت آریان، واقعا شبیه والت دیزنی شده بود اون وسط...
===================================
به هر حال، حرف من از اول اینه که من شخصا دوست دارم
یه محیطی باشه که همه طرفدار چاووشی باشن
و خودش باشه
و صداش باشه
و آهنگش هم باشه
و خلاصه یک شب عشق کنیم با صداش و حضورش و همه چیزش...

خداییش دلمون میخواد خب

حالا صداش اصلا افکت باشه
مگه چاووشی فقط صداشه اصلا؟
اون لحنی و حسی که توی صداش هست چی؟ میشه اون هم افکت باشه؟

ali_agha1981
05-11-2012, 00:05
منظورم خواننده های بلاد کفر بود که اسم ببرم شما نمیشناسی :sq_18:

میدونم منظورت خواننده های خارجی بود...
لطفا اسم هاشون رو بگو...بگو دیگه ...:31:

لطفا همون چند نفر خیلی خیلی معروف ها و موفق ها رو بگو....!

3Dmajid
05-11-2012, 12:53
به نظر من محسن به خاطر شخصیتی که داره دوس نداره کنسرت بزاره !
آدم گوشه گیریه و دوست داره تنها باشه. شاید تصور اینکه باید برای یه جمع خیلی زیادی اجرای زنده داشته باشه اذیتش میکنه.
یا شایدم این سیاست کاریشه ...
دوست داره یه جورایی خاص به نظر بیاد.
میخواد با بقیه متفاوت باشه.
البته توی اون مصاحبه در مورد اینکه اگه کنسرت بزاره پول توی جیب افراد سودجو میریزه گفته بود.
کاملا باهاش موافقم ... و همینطور کیفیت کنسرت ها.
الان کیفیت کاراش خیلی رفته بالا و امکان این که همون آهنگارو با کیفیت بالا برای بقیه زنده اجرا کنه وجود نداره و مثل بقیه خوننده ها دوس نداره این اتفاق برای آهنگاش بیفته.
به نظر من اینجا قضیه ی وجدان در میونه.
شاید خیلی از خوننده ها براشون مهم نیست وقتی کنسرت میزارن و کیفیت کنسرتاشون اینقد پایینه.
من ویدئو کنسرتهای یگانه رو دانلود کردم واقعا مزخرف بود و به قول دوستان عروسی بود!! :20:

Greedy
07-11-2012, 20:02
انتشار آلبوم من خود آن سیزدهم چاوشی به بعد از محرم و صفر موکول شد

aazp
07-11-2012, 20:08
کلا انگار این سیزده جوری طلسم شده که باز نمیشه! آلبوم اواخر شهریور همه کارهاش از طرف محسن انجام شده بود واقعا نمیدونم چرا مسعود دهقان اینطوری رفتار میکنه!
اون از توزیع ضعیف پرچم سفید این هم که از این

yoosef_st
08-11-2012, 10:15
اگر جز این میشد من که شاخ در میاوردم

بیخودیه این کارا باباجون
13 امسال هم نمیاد خیالتون تخت

ali_agha1981
08-11-2012, 11:00
به نظر بهترین کار بود که آلبوم به بعد از محرم و صفر منتقل شد ..
چون با انتشار دو تا آلبوم حباب و عاشقانه ها دیگه نمیشه آلبوم مهم دیگه ای منتشر بشه و یه جورایی آلبوم میسوخت (با توجه به اینکه البوم پاپ سنتی هست..)و بازار موسیقی باید یه تنفس هنری می گرفت تا آماده بشه برای سینزده !

Greedy
08-11-2012, 16:15
به نظر بهترین کار بود که آلبوم به بعد از محرم و صفر منتقل شد ..
چون با انتشار دو تا آلبوم حباب و عاشقانه ها دیگه نمیشه آلبوم مهم دیگه ای منتشر بشه و یه جورایی آلبوم میسوخت (با توجه به اینکه البوم پاپ سنتی هست..)و بازار موسیقی باید یه تنفس هنری می گرفت تا آماده بشه برای سینزده !

چون با انتشار دو تا آلبوم حباب و عاشقانه ها دیگه نمیشه آلبوم مهم دیگه ای منتشر بشه

میسوخت:لول: عاشقانه ها که البوم خوبی بود میشه گفت ولی حباب و مهم ؟؟؟ اگه دست چاوشی بود که همین الان البوم میداد و طلسم 5 ساله این البوم میشکست چاوشی سیدی خامم بده از این البوما بیشتر فروش میره و شنیده میشه همانطور که هیچکس جرات البوم دادن تو 22 اسفند نداره ولی چاوشی البوم میده و بازم مطابق معمول بهترین و پرفروشترین البوم سال میشه
البوم خشایار اعتمادی هم منتشر شد البوم مهدی یغمایی هم هفته بعد

ali_agha1981
08-11-2012, 20:50
میسوخت:لول: عاشقانه ها که البوم خوبی بود میشه گفت ولی حباب و مهم ؟؟؟ اگه دست چاوشی بود که همین الان البوم میداد و طلسم 5 ساله این البوم میشکست چاوشی سیدی خامم بده از این البوما بیشتر فروش میره و شنیده میشه همانطور که هیچکس جرات البوم دادن تو 22 اسفند نداره ولی چاوشی البوم میده و بازم مطابق معمول بهترین و پرفروشترین البوم سال میشه
البوم خشایار اعتمادی هم منتشر شد البوم مهدی یغمایی هم هفته بعد

من میگم طرفدارهای افراطی و پان چاوشی ها منطق ندارن ..همین قضیه شماس..!
من چی میگم ، تو چی میگی...:eh:
خوب نبودن آلبوم چه ربطی به مهم بودن داره ؟
میگم 1-آلبوم خاصه فضای آلبوم پاپ سنتی هست 2-دوتا آلبوم مهم از دو تا خواننده شناخته شده اومده بیرون..دو تا آلبوم نیمه دیگه ام دارم میاد...3-یه مدت دیگه ام محرم و صفر و همه نوحه و سینه زنی...
آلبوم کمتر شنیده میشه..:9:

Greedy
10-11-2012, 18:20
نه بابت آلبوم ۱۳ دستمزد آنچنانی گرفتم و نه از فروشش چیزی عایدم میشه . ۱۳ یه آلبومه خیلی ساده است که نه احتیاج به تبلیغ داره نه هیچ چیز دیگه ای ...خودش راهشو تو قلب آدماش پیدا میکنه ... بابت تاخیرش مقصر نیستم و خودمم لایق سرزنش نمیبینم ..هر چه کردم با عشق بود و بی هیچ منتی ....می تونید هر جوری که دوس دارید قضاوتم کنید اما منتظر قضاوت شدن هم باشید.. باز هم از صبوریتون حمایتتون عشقتون زخمتون سپاسگذارم .

محسن چاوشی

MCSE MAN
13-11-2012, 16:22
لوح تقدير اهدا شده به محسن چاوشي از سوي جشن دنياي تصوير ( حافظ )

mr_khodaei2008
15-11-2012, 15:08
اقا البوم جدیدی نداده بیرون یا قرار نیست بیاد؟ اسمش چی هست ؟

Mohammad Yek110
15-11-2012, 15:16
اقا البوم جدیدی نداده بیرون یا قرار نیست بیاد؟ اسمش چی هست ؟

آلبوم من خود آن سیزدهم
اشعارش از شاعرای قدیمی ایرانی هست

mr_khodaei2008
15-11-2012, 15:26
الان برا دانلود هست . میشه لینک بدین

MCSE MAN
15-11-2012, 15:31
الان برا دانلود هست . میشه لینک بدین
هنوز نیومده. ایشالا بعد از ایام محرم و صفر میاد

aazp
16-11-2012, 01:37
25 آبان ماه 1391 روزی که محسن چاوشی پدر شد!:sq_8:

Mohammad Yek110
16-11-2012, 16:17
امروز برای محسن چاوشی روزی به یاد ماندنی خواهد بود .

به اطلاع تمامی شما دوست داران ایشان می رسانیم ، فرزند محسن چاوشی در تاریخ 25 آبان متولد شد .

ایشان صاحب پسر شدند .

Admin

منبع :

MCSE MAN
16-11-2012, 19:15
تبریک هواداران محسن یگانه به محسن چاوشی

Greedy
16-11-2012, 20:02
کافه سینما- محسن چاوشی، موزیسین بسیار پرطرفدار عرصه موسیقی پاپ و راک ایران، پدر شد. این خبری بود که لحظاتی پیش به خبرنگار کافه سینما و کافه موسیقی رسید. شاید او به دلیل تولد فرزند در آغاز ماه محرم، نام فرزندش را حسین بگذارد، هر چند انتخاب اصلی امیرعلی بوده است.این خواننده محبوب که سینمادوستان ایرانی، خاطره خوشی از ترانه‌ی "سنگ صبور"ش در فیلم سنتوری داریوش مهرجویی دارند، این روزها، آلبوم سیزده را در راه انتشار دارد. کافه سینما و کافه موسیقی، این اتفاق خوب را به محسن چاوشی تبریک می‌گویند.

Greedy
20-11-2012, 01:27

MCSE MAN
22-11-2012, 13:30
نام فرزند محسن چاوشی ، زانکو است

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پیام تبریک یگانه به چاوشی:

سلام ....الان مشهدم ... چاوشی تبرییییییک ... پیر شدیما !!!!!!
بزرگترین شانسی که پسرت میتونه بیاره اینه که صورتش به تو نرفته باشه ....
اصلا اومدم واسه همین موضوع دعا کنم .... بازم تبریک .....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان امروز (91/9/1) در برنامه ای که بعد از اذان مغرب از شبکه 2 صداسیما پخش شد حاج محمود کریمی ( مداح اهل بیت) مهمان برنامه بودند ، ایشان صحبت های بسیار جالبی در باب محسن چاوشی و خصوصا آهنگ ظهر عطش انجام دادند .

نکته : ایشان ذکر کردند با چاوشی ملاقاتی داشته اند که این بخش از ویدئو ضبط نشده

مشاهده آنلاین + دانلود از پیکوفایل ( 4 مگابایت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از سرور پرشین گیگ ( حجم : 4 مگابایت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Greedy
22-11-2012, 17:23

ali_agha1981
22-11-2012, 20:59
دوستان امروز (91/9/1) در برنامه ای که بعد از اذان مغرب از شبکه 2 صداسیما پخش شد حاج محمود کریمی ( مداح اهل بیت) مهمان برنامه بودند ، ایشان صحبت های بسیار جالبی در باب محسن چاوشی و خصوصا آهنگ ظهر عطش انجام دادند .

نکته : ایشان ذکر کردند با چاوشی ملاقاتی داشته اند که این بخش از ویدئو ضبط نشده

این کلیپ چرا این جوریه ؟
اولش که یک کلمه اسم چاوشی آورده نمیشه...آخرش هم که صداش قطع میشه..
لطفا اگه کسی میتونه ویدیو کاملتری بذاره...

Greedy
22-11-2012, 21:15
این کلیپ چرا این جوریه ؟
اولش که یک کلمه اسم چاوشی آورده نمیشه...آخرش هم که صداش قطع میشه..
لطفا اگه کسی میتونه ویدیو کاملتری بذاره...

قسمت اولش که نبود :

ali_agha1981
27-11-2012, 23:00
دانلود کامل تر صحبت های حاج محمود کریمی در مورد محسن چاوشی و آهنگ غدیر خون (با کیفیت خوب)

60مگ
یا

منبع :chavoshi-DL

3Dmajid
27-11-2012, 23:31
این که اصا چیز خاصی راجع به محسن نگفته !
60 مگ دانلود کردیم کلا 500کیلوبایتش در مورد محسن بود :31:

مصطفی
27-11-2012, 23:52
60 مگ دانلود کردیم کلا 500کیلوبایتش در مورد محسن بود
تایید میشه ! تازه آخر ویدیو هم بود 20 دقیقه رو هی زدیم جلو ، هی زدیم جلو تا به اون 500 کیلوبایت و 30 ثانیه آخر رسیدیم . اسم آهنگ رو هم ظهر عطش بود مثل اینکه .

Greedy
28-11-2012, 00:05
تایید میشه ! تازه آخر ویدیو هم بود 20 دقیقه رو هی زدیم جلو ، هی زدیم جلو تا به اون 500 کیلوبایت و 30 ثانیه آخر رسیدیم . اسم آهنگ رو هم ظهر عطش بود مثل اینکه .

عجب داستانی شده اینم :دی
اینم اون تیکه کامل با کیفیت خوب 7 مگ :

ختم به خیر کنید ماجرا رو :دی

3Dmajid
28-11-2012, 00:22
ختم کلام اینه :

اصا چیز خاصی نیس ... آهنگ ظهر عطش محسن رو گوش داده و باهاش صحبت کرده گفته دمت گرم من 6 بار گوش دادم هر 6 بار نیم ساعت گریه کردم.
بعد به محسن گفته سری هم توش هست ؟ محسنم گفته آره بعد یه ماه منو بهم ریخت !

همین ... دیگه نیازی به دانلود فیلم 60 مگی یا 7 مگی نیس :31:

ali_agha1981
28-11-2012, 11:19
60 مگ دانلود کردیم کلا 500کیلوبایتش در مورد محسن بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه من که دانلود نکرده بودم..از سایت chavoshi-DL گذاشتم..
وگرنه حلاصه شده 60 مگ .....همون لینک بالایی هست که Greedy عزیز گذاشته..
من خودم فکر کردم تو 60 مگ شاید چیزهایی بیشتر در مورد چاوشی گفته شده باشه که مثل اینکه اینطور نبوده...تازه میخواستم دانلودش کنم..

مصطفی
03-12-2012, 01:10
سایت تخصصی موسیقی با نظارت مستقیم محسن چاوشی خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران راه اندازی می‌شود.
این سایت به آدرس mchavoshimusic.net از روز جمعه، ۱۷ آذرماه شروع به کار می‌کند و پذیرای تمامی موسیقی دوستان در انجمن‌های تخصصی مربوط به موسیقی خواهد بود.
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greedy
08-12-2012, 19:20
محسن چاوشی : سعی میکنم برای شب یلدا تک آهنگی آماده کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greedy
11-12-2012, 13:09
مصاحبه جدید محسن چاوشی در آذر ماه 1391 با مجله ( زندگی مثبت )
نه خاص هستم نه سلطان
بر روی تصاویر کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود کل مصاحبه به صورت یکجا از لینک زیر
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : عکس روی جلد محسن چاوشی فوتوشاپی هست که به مطبوعات هم رسوخ پیدا کرده :دی

Greedy
11-12-2012, 20:10

:n08:

vahidreza2007
12-12-2012, 14:55
دوستان خبری از البوم جدید نیست ؟ تاریخ انتشارش مشخص نشد ؟ برای شب یلدا تک اهنگ داریم دیگه ؟؟؟؟؟؟

vahidreza2007
12-12-2012, 16:00
این اهنگ دلم تنهاست عجب اهنگی هستش فکر کنم نزدیک به 10 -11 بار دارم همین جور تکرارش میکنم و گوش میدم .

:n14: دم محسن چاووشی گرم :n16:

تو می دونی * تو خیلی وقته می دونی * نمی فهمی * چه بی اندازه بی رحمی :n14:

Altairezio
12-12-2012, 21:37
این اهنگ دلم تنهاست عجب اهنگی هستش فکر کنم نزدیک به 10 -11 بار دارم همین جور تکرارش میکنم و گوش میدم .

:n14: دم محسن چاووشی گرم :n16:

تو می دونی * تو خیلی وقته می دونی * نمی فهمی * چه بی اندازه بی رحمی :n14:
دوست مناون که فک کنم چه نیست که هست!
این آهنگ عالیه و بوف کور هم مثل اونه تقریبا" از گوش دادنشون هیچ کسی فک نکنم خسته شه!
البته آهنگایه دیگه و دیگه ای هم هستن که همشو نمیتونم بنویسم!:n02:

vahidreza2007
13-12-2012, 02:00
دوست مناون که فک کنم چه نیست که هست!
این آهنگ عالیه و بوف کور هم مثل اونه تقریبا" از گوش دادنشون هیچ کسی فک نکنم خسته شه!
البته آهنگایه دیگه و دیگه ای هم هستن که همشو نمیتونم بنویسم!:n02:

اره اهنگش فوق العاده است !!!

دوست من اون قسمت همون چه بی اندازه بی رحمی هستش !! خوشبختانه من اهنگ ها رو علاوه بر سیستم تو پلیرم که تفکیک خوبی داره هم گوش میدم و قشنگ میگه چه بی اندازه بی رحمی :n14::n14: بی رحم !!!!!!:n14:

MCSE MAN
15-12-2012, 12:07
«محسن چاوشی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما»:
آلبوم جدید، فقط با «بهروز صفاریان»!

موسیقی ما - بهمن بابازاده: جدید‌ترین آلبوم «محسن چاوشی» در آخرین مراحل تولید و اخذ مجوز قرار دارد و این خواننده این بار با تجربه‌ای جدید قرار است وارد بازار موسیقی کشور شود. «من خود آن سیزده‌ام» عنوان جدید‌ترین آلبومی ست که این خواننده در آستانه انتشار دارد و مدت هاست که اخبار و شایعات مختلف درباره آن، در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری دست به دست می‌چرخد. برای خبردار شدن از اینکه آلبوم چاوشی در حال حاضر در کدام مرحله تولید و توزیع قرار دارد و او بعد این اثر، کارهای آلبوم بعدی‌اش را تا چه حدی پیش برده، دقایقی کوتاه را با او همکلام شدیم که بخش‌هایی از این صحبت‌ها را می‌خوانید: ‌

طرح جلد

یکی از ماجراهای کشدار آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» بحث طرح روی جلد این اثر بود که بار‌ها انتشار آن را عقب انداخته است. برخی اختلاف نظر‌ها بین چاوشی و تهیه کننده این آلبوم باعث شد انتشار این آلبوم همین طور عقب بیفتد ولی ظاهرا این ماجرا ختم به خیر شده و چاوشی بالاخره با یک طرح جلد خوب توانسته همه این داستان‌ها را خاتمه ببخشد: «آلبوم به احتمال زیاد بعد از اتمام ماه صفر در بازار موسیقی منتشر خواهد شد و بالاخره طرح جلد آلبوم هم نهایی شد و اتفاقا به نتایج خوبی هم رسیده‌ایم. عکسهای زیادی برای این طرح جلد انداخته‌ام و در حال کار روی جزئیات آن هستیم.»

جزئیات بیشتر

تقریبا همه جزئیات آلبوم چاوشی در ماه‌های گذشته در رسانه‌ها منتشر شده ولی او از جزئیات بیشتر اثرش گفت: ‌ «اشعار کلاسیک شعرا و مفاخر ادبیات ایران از جمله مولانا، وحشی بافقی، شهریار، خیام و باباطاهر در این آلبوم استفاده شده و داستان این انتخاب‌ها را هنوز جایی عنوان نکرده‌ام. ماجرا از این قرار بود که قبل از اینکه پیشنهاد این اثر به من بشود یک کار در این فضا‌ها داشتم. برخی دوستان آن را شنیدند و از آن‌ها استقبال کردند و همین باعث شد انرژی من برای کار کردن در این فضا‌ها بیشتر شود. هرچند آن اوایل خیلی امیدی به استقبال از طرف مخاطبان از این فضا‌ها نداشتم ولی به مرور و بعد از پیگیری بیشتر مفهومی این قبیل آثار به این نتیجه رسیدم که قطعا مخاطب موسیقی هم می‌تواند با این اشعار فاخر و کلاسیک ارتباط عمیقی برقرار کند و به مرور این حس‌ام بیشتر و بیشتر شد و حالا به اطمینان خاطر عجیب و غریبی رسیده‌ام. با انتشار آلبوم بهتر و بیشتر می‌شود، درباره این ماجرا صحبت کرد. شاید باورتان نشود ولی این روز‌ها که در مراحل نهایی میکس آثار این آلبوم‌ام، به قدری درگیر اشعار مفاخر ادبیات ایران‌ام، که دیگر نمی‌توانم در این برهه با آثار روز بازار ارتباط برقرار کنم. قصد بی‌احترامی به کسی را ندارم و فقط حال و روز این روز‌هایم را گفتم. شاید بعد از انتشار این آلبوم دوباره به شرایط قبل برگشتم. امیدوارم مخاطبان‌ام از عقب افتادن تاریخ انتشار آلبوم دلخور نشوند. قول می‌دهم که با دستی پر سراغشان بیایم.»

فقط بهروز صفاریان!

چاوشی در انتهای صحبت‌هایش نیز درباره آلبوم بعدی‌اش گفت: «آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» مال چند سال پیش است. من کارهای آلبوم جدیدم را شروع کرده‌ام و حتی نصف آن را نیز به اتمام رسانده‌ام. خبر داغی که برای مخاطبانم دارم این است که در آلبوم جدید همه فعالیت‌ها و نظارت‌های کلی بر عهده «بهروز صفاریان» است. او دو قطعه را در آلبوم تنظیم کرده و وظیفه نظارت کلی بر کلیت آلبوم را هم بر عهده دارد. من در همه این سال‌ها وقتی در کار‌هایم به مشکلی بر می‌خوردم، فقط از بهروز صفاریان کمک می‌گرفتم. دوستی عمیقی بین ما بود ولی مشغله‌های کاری باعث شده بود هرگز با هم همکاری نزدیکی نداشته باشیم. ولی این بار تصمیم گرفته‌ام که آلبوم بعدی را که تابستان سال بعد در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود، با کمک و همیاری بهروز صفاریان وارد بازار کنم. «فرشاد حسامی» هم علاوه بر تنظیم دو قطعه، میکس و مسترینگ آلبوم بعدی را هم بر عهده دارد. ولی‌‌ همان طور که گفتم، کلیه موارد آلبوم در ‌‌نهایت زیر نظر بهروز صفاریان است و او کلیت آلبوم را مدیریت خواهد کرد».

گفتنی ست پیگیری‌های خبرنگار ما از آلبوم جدید این خواننده به اینجا ختم شد که ظاهرا برخی ترانه‌های این آلبوم را «روزبه بمانی» سروده است.

gmuosavi
15-12-2012, 14:43
ترکیب محسن چاوشی و روزبه بمانی و صفاریان باید شنیدنی و جالب باشه !

Greedy
15-12-2012, 16:17
مجله همشهری جوان

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza Azimy_RW
15-12-2012, 17:16
همکاری بهروز صفاریان با محسن چاوشی در آلبوم جدیدش

محسن چاوشی ، در حال ساخت آلبوم جدید خود است . این اثر بعد از آلبوم من خود آن سیزدهم و در سال 92 منتشر خواهد شد .تا کنون 6 ترانه از این آلبوم را حسین صفا سروده است و محسن چاوشی ، بهروز صفاریان و فرشاد حسامی تنظیم این قطعات را بر عهده داشته اند .
محسن چاوشی و بهروز صفاریان که یکی از تنظیم کننده های خوب کشورمان است سال ها با یکدیگر روابط دوستانه دارند و این بار فرصتی دست داد تا با یکدیگر همکاری نمایند .
شایان ذکر است مدیریت و نظارت کلی این اثر را بهروز صفاریان در کنار محسن چاوشی بر عهده دارد و نوید آلبومی شنیدنی را به همه شما می دهیم .

اطلاعات تکمیلی آلبوم به مرور در اختیارتان قرار می گیرد .

کوتاه از من خود آن سیزدهم : این آثر پس از ایام محرم و صفر منتشر خواهد شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ebook.com/mchavoshifans

yoosef_st
15-12-2012, 17:53
نمیدونم این آقای بهروز صفاریان تا الان چه آثاری ساخته و چه کاره هست و خواهد بود
امیدوارم در هر زمینه ای که به چاووشی کمک میکنه، بتونه مفید واقع بشه.

اما اگر واقعا قرار باشه توی آلبوم بعدی چاووشی از اشعار روزبه بمانی هم استفاده کنه خیلی خوشحال کنندست این خبر
چرا؟
چون الان حسین صفایی که قبلا فقط برای چاووشی شعر میگفت،
داره هم برای خودش، هم برای شهاب رمضان؛ هم برای 4تا خواننده جوون دیگه هم شعر میگه
و فکر میکنم این موضوع خواه ناخواه روی کیفیت اشعارش تاثیر منفی میذاره

اینکه چاووشی یه آلترناتیو خوب در کنار صفا داشته باشه رو خیلی میپسندم

و البته اینکه چاووشی همچنان به طور مداوم کار میکنه
و منتظز نمونده تا یه آلبوم بیاد،
بعد کار روی بعدی رو شروع کنه هم بسیار خبر خوشحال کننده ایه :n01:

aliano
15-12-2012, 18:28
نمیدونم این آقای بهروز صفاریان تا الان چه آثاری ساخته و چه کاره هست و خواهد بود
امیدوارم در هر زمینه ای که به چاووشی کمک میکنه، بتونه مفید واقع بشه.
واقعاً بهروز صفاریان رو نمی شناسید؟!
بهروز صفاریان با سابقه ترین و به اعتقاد اکثر کارشناسان حرفه ای ترین تنظیم کننده ی پاپ بعد از انقلابه.ایشون با هرکسی هم کار نمی کنن.اکثر بزرگان و آغازگران موسیقی پاپ بعد از انقلاب از جمله محمد اصفهانی،سعید شهروز،فریدون و حتی شادمهر عقیلی سابقه ی همکاری طولانی مدت با ایشون رو دارن

yoosef_st
15-12-2012, 20:06
واقعاً بهروز صفاریان رو نمی شناسید؟!
بهروز صفاریان با سابقه ترین و به اعتقاد اکثر کارشناسان حرفه ای ترین تنظیم کننده ی پاپ بعد از انقلابه.ایشون با هرکسی هم کار نمی کنن.اکثر بزرگان و آغازگران موسیقی پاپ بعد از انقلاب از جمله محمد اصفهانی،سعید شهروز،فریدون و حتی شادمهر عقیلی سابقه ی همکاری طولانی مدت با ایشون رو دارن

نه والا راستش نمیدونم
من تا همین چند وقت پیش همین روزبه بمانی رو هم نمیشناختم
کلا آدمی نبودم هیچوقت که ببینم حتی شاعر یه شعر قشنگ کیه
چه رسد به تنظیم کننده...

ولی خب تا حالا تو کارای چاووشی تنظیمهای کوشان رو خیلی دوست داشتم

و با توجه به سابقه ای که از ایشون گفتین فکر میکنم فضای کارش با فضای کارای معمول کوشان
که خیلی شلوغ هست و پر ریزه کاری (مثل حریص و "ها" و چمدون و...) فرق داشته باشه

که خب البته بد هم نیست.
چون فضای سنگین برای شعرهای عمیقی که عمده شعرهای چاووشی رو تشکیل میده ترجیح داره به شلوغی
و در ضمن من با کارای امیر جمالفرد هم اصلا حال نکردم...

3Dmajid
15-12-2012, 22:52
واقعا غافلگیر شدم ... چاووشی و بهروز صفاریان و شعرای بمانی ؟! :n04:

نمیتونم تا تابستون سال بعد صبر کنم :n28: