PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

MMM52
14-09-2011, 21:29
دمش گرم محسن با این طرفداراش :40:
کدوم خوننده ای اینقد طرفداراش عاقلن :31:

این آهنگ به معنی تمام فوق العاده س !
مخصوصا شعرش ... خیلی شعر جدیدیه و حرف جدیدی واسه گفتن داشت !
اینا همونایی هستن که این دو تا همایش رو برگزار کردن و حسودایی نمیتونن ببینن که چه کارایی دارن انجام میدن و در پی خراب کردنشون هستن...

3Dmajid
14-09-2011, 21:55
این علی ثابت چقد قیافه ش آشناس !
بازیگر نیس ؟ :20:

Majid-6120
15-09-2011, 00:08
17 دقیقه پیش ، پیج محسن در فیسبوک :

با سلام

دقايقي پيش محسن چاوشي عزيز اعلام كردند نام آلبوم جديد ايشان "بهت" نمي باشد و در حال حاضر برنامه اي براي جمع كردن آلبوم مستقل ندارند.

از طرفي براي رهبري اركستر كنسرت محسن چاوشي مذاكراتي با علي ثابت صورت گرفته است اما هنوز به توافق نهايي نرسيده اند و تيم اركستر ايشان تيم اركستر محسن يگانه نمي باشد. تاريخ دقيق كنسرت محسن عزيز مشخص نبوده و در صورت اعلام قطعي به اطلاع هواداران عزيز خواهد رسيد.

و اما اخباري از آلبوم من خود آن سيزدهم:
آلبوم من خود آن سيزدهم كه داراي 8 قطعه بود، به تازگي 1 قطعه ديگر به آن اضافه شده و نام اين قطعه "قراضه چين" مي باشد.اسامي تنظيم كنندگان اين اثر شنيدني و تعداد قطعات به شرح ذيل است:

شهاب اكبري: 6 قطعه
كوشان حداد: 2 قطعه
محسن چاوشي : 1 قطعه

شايان ذكر است اين آلبوم مراحل پاياني اخذ مجوز"با توجه به تغييرات صورت گرفته" را طي مي كند و تاريخ انتشار آن به اطلاع خواهد رسيد.

همون دو قطعه کوشان کولاک میکنه : دی

MMM52
15-09-2011, 13:31
17 دقیقه پیش ، پیج محسن در فیسبوک :

همون دو قطعه کوشان کولاک میکنه : دی

یکمی حضور کوشان عجیبه!!!!

البته محسن کار اشتباه معمولا انجام نمیده و صد البته کوان هم تو پروژه ای که به ضررش باشه کار نمیکنه!!!

باید ببینیم چی میشه!!!!

Majid-6120
15-09-2011, 13:40
کلا کوشان وقتی دو سه تا کار بیش تر تویه یه آلبوم نمیگیره ، خیلی کاراش خوب از اب در میاد !

همونجور که گفتم محسن خودش فهمیده که کمی باید کارهای مدرن تری انجام بده ... شهاب اکبری و محمد رضا آهاری نمیتونن این جور کار هارو دربیارن !

شهاب اکبری هم نسبت به آلبوم حریص سهمیش تقریبا دو برابر شده ... 6 تا قطعه !

ولی مطمئنم دو تا کار سبک House ماله کوشانه و ترک های اصلی هم هستن !

MMM52
15-09-2011, 14:14
کلا کوشان وقتی دو سه تا کار بیش تر تویه یه آلبوم نمیگیره ، خیلی کاراش خوب از اب در میاد !

همونجور که گفتم محسن خودش فهمیده که کمی باید کارهای مدرن تری انجام بده ... شهاب اکبری و محمد رضا آهاری نمیتونن این جور کار هارو دربیارن !

شهاب اکبری هم نسبت به آلبوم حریص سهمیش تقریبا دو برابر شده ... 6 تا قطعه !

ولی مطمئنم دو تا کار سبک House ماله کوشانه و ترک های اصلی هم هستن !
اگه هاوس باشه دیگه کاملا تعجب برانگیزه!!

شاید اسلو تنظیم کنه...

تو مصاحبه با ترانه ماه هم گفته بود شاید یه روزی اسلو تنظیم کنم...

3Dmajid
15-09-2011, 15:23
به نظر من که آلبوم متفاوتی میشه ...
بی صبرانه منتظرشم :40:

nafe-bandar
15-09-2011, 15:25
کوشان همون اشکان & کوشان...؟
کلیپ هاش رو شبکه هاست؟؟؟
خیلی عجیبه!!
آهنگاش همش ریتم هاوس و تند و همیشه با بیس های شدید!!
اینجوور که معلومه این آلبوم قراره بترکونه...
تاریخ دقیق پخش مشخص نیست؟؟

راستی کنسرت چی شد؟ من فقط می دونم که توی برج میلاده!!:31:

و اینکه چرا پیج های اصلی محسن توی فیس بوک غیر فعال شدن؟؟

Alireza_SA
15-09-2011, 20:21
کوشان همون اشکان & کوشان...؟
کلیپ هاش رو شبکه هاست؟؟؟

بلی

تاریخ دقیق پخش مشخص نیست؟؟

خیر

راستی کنسرت چی شد؟

هیچ کنسرتی در کار نیست فعلا ...

چرا پیج های اصلی محسن توی فیس بوک غیر فعال شدن؟؟

نمیدونم
ولی خب به جاش پیج ام چاوشی فنز منبع موثقی تو فیس بوک هست ...

مهم مهم

آهنگ زیبای کابوس

متاسفانه آهنگ کابوس محسن چاوشی لو رفت!
این آهنگ مربوط میشه به ورژن اولیه ی آلبوم یه شاخه نیلوفر
زمانی که هنوز خبری از آهاری نبود و تنظیمش احتمالا
مال شهاب اکبریه و ترانش هم مال امیر ارجینی
در ضمن تنظیم نهایی نیست و مسترینگ
نشده و همخوان هم محمد جاسمی
هستند مثل همیشه.

کابوس
MP3 320

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کابوس
MP3 128

MMM52
16-09-2011, 19:41
عشق است استقلاااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااال!!!!

برای اینکه اسپم نشه

متن کابوس:

چشمای تو بسته شدن / باز پر کابوسه دلم
چشاتو وا کن عزیزم / وگرنه میپوسه دلم
میخام چشاتو وا کنی / بازم منو نگاه کنی
میخام توی چشات برام / جهنمی به پا کنـــــــی
هنوز من از دل خوشیام چیزی نگفتم واسه تو / چه جور باید ببینم کفن شده لباس تو
چشماتو وا کن تا برات از عقده هام چیزی بگم / میخام برات قصه از این ابرای پاییزی بگم
این همه از تو گفت دلم ساکت وسردی واسه چی؟ / غصه ی با تو گفتنو بدون تو بگم به کی؟

3Dmajid
16-09-2011, 20:29
شعرش واسه کیه ؟
چرا این آهنگ تو یه شاخه نیلوفر نبود ؟
خیلی قشنگه

MMM52
17-09-2011, 16:13
شعرش واسه کیه ؟
چرا این آهنگ تو یه شاخه نیلوفر نبود ؟
خیلی قشنگه
شعر مال امیر ارجینی هست....

حدس میزنم مثل آهنگ (پرنده) برای برادرش گفته باشه...

تنظیمش هم مال شهاب اکبریه احتمالا....

به شدت این اهنگ رو دوس دارم.....

به این میگن آهنگ غمگین....

mr_khodaei2008
17-09-2011, 16:27
سلام
دوستان اخرين البوم محسن كه تو بازار هم هست چيه ؟

Greedy
17-09-2011, 16:38
سلام
دوستان اخرين البوم محسن كه تو بازار هم هست چيه ؟
حریـص

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza_SA
18-09-2011, 19:17
لینک اجرای عروس قصه توسط سامان گوران
حجم 85 مگ

حجم کم به زودی

منبع : mra-chavoshi

poonel
18-09-2011, 20:13
لینک اجرای عروس قصه توسط سامان گوران
حجم 85 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم کم به زودی

برنامه خوشا شیرازه؟ که این هفته شبکه فارس نشون داد. گوران چاوشی رو خوب نخونده. رضا صادقی رو خیلی بهتر می خونه.

MMM52
18-09-2011, 22:11
دانلود اجرای آهنگ عروس قصه توسط سامان گوران با کیفیت های پایین تر:

1 با فرمت mp4 :

2 با فرمت 3gp :

MMM52
19-09-2011, 11:03
واییییییییییییییی!!!!!

این کابوس چقدر قشنگه....

پر از احساس پر از غم....

ممنون داداش محسن...

Greedy
21-09-2011, 09:36

Alireza_SA
21-09-2011, 10:27
محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، شهاب رمضان و مهدی یغمایی به مناسبت هفته دفاع مقدس با آلبوم ترکیبی «دل صدا» باز هم بازار موسیقی کشور را قبضه می‌کنندستاره‌های موسیقی پاپ برای صلح می‌خوانند

موسیقی ما - بهمن بابازاده: خبر کاملا محرمانه محسوب می‌شد و هیچ کدام از عوامل آلبوم تا ظهر دیروز درباره این پروژه اظهار نظر نکرده بودند. ماجرا از منبعی موثق به خبرنگار ما رسید و پی گیری‌ها، خبر از صحت آن داشتند. آلبوم «دل صدا» با حضور ستاره‌هایی چون محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، شهاب رمضان و مهدی یغمایی در سکوت کامل خبری تولید شده و اواخر مهر امسال در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

دو هفته قبل محسن چاوشی در صفحه شخصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، خبر از تولید قطعه‌ای به نام «نفرین به جنگ» با ترانه‌ای از حسین صفا و تنظیم علی ثابت داد و وعده انتشار آنرا «به زودی» اعلام کرد.

نزدیک بودن هفته دفاع مقدس و اسم این ترانه زمزمه‌هایی را در مورد انتشار آلبوم مناسبتی دیگری بر سر زبان‌ها انداخت و پس از تحقیقات و پرس و جوهایی به اصل خبر رسیدیم که هیجان انگیز بود و ترکیب خواننده‌هایی که در این آلبوم حضور داشتند گمانه زنی‌ها را برای یک اتفاق ویژه دیگر پس از جنجال‌های آلبوم «خاص» قوت بخشید.

چاوشی و فرزین فعلا قطعی شده

خبرنگار ما پس از به دست آوردن لیست خواننده‌های حاضر در این آلبوم پی برد که فقط قطعات محسن چاوشی و فرزاد فرزین تا این لحظه قطعی و تحویل عوامل سازنده آلبوم شده ولی ظرف یکی دو هفته آینده بقیه هنرمندان حاضر در این آلبوم هم آثارشان را تحویل خواهند داد تا پکیج وسوسه انگیز این آلبوم کامل شود و آلبوم پر سر و صدای دیگری آماده انتشار در بازار موسیقی کشور شود.

بنیامین و مازیار، شاید وقتی دیگر...

این آلبوم ابتدا قرار بود با حضور اشخاص دیگری چون بنیامین و مازیار فلاحی، پر ستاره‌تر وارد بازار شود که در مراحل انتهایی کار، دلایلی باعث شد که حضور این دو ستاره موسیقی پاپ عملی نشود. قطعه‌ای که مازیار فلاحی با ترانه «یاحا کاشانی» برای این آلبوم ساخته بود داستان فرزند شهیدی بود که در روز عروسی‌اش با پدر شهید‌اش مشغول درد دل است. قطعه سوزناک و تاثیر گذاری که همه کسانی که آنرا شنیده بودند به شدت اعتقاد داشتند می‌تواند جزو قطعات برجسته سال شود. این اتفاق نیفتاد تا این قطعه به احتمال فراوان در آلبوم جدید فلاحی گنجانده شود.

بشارت حق

شرکت تولید کننده این آلبوم «بشارت حق» نام دارد که از قرار معلوم تمام ارتباطات برای تولید این اثر را از طریق دفتر موسیقی انجام داده و اولین اثر در ژانر پاپ این موسسه به حساب می‌آید.

مصاحبه ممنوع!

تقریبا هیچ کدام از خواننده‌های حاضر در این آلبوم حاضر به گفتگو در باره این آلبوم نیستند و به نظر می‌رسد با توجه به اتفاقات رسانه‌ای که گفتگوهای خواننده‌های آلبوم خاص برای تولید کننده‌هایش داشت، عوامل این آلبوم از خواننده‌هایشان خواسته‌اند که در مورد این اثر سکوت اختیار کنند و هیچ گفتگویی انجام ندهند تا در نشست خبری ویژه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اند، بتوانند صحبت‌های داغی را با رسانه‌های مدعو داشته باشند.

در روزهای آینده باز هم اطلاعات جدیدی از این آلبوم را در اختیار خواننده‌های این صفحه قرار خواهیم داد و سعی خواهیم کرد با خواننده‌های این آلبوم به گفتگو بنشینیم. همچنین دموی زیبای این آلبوم را به زودی در سایت موسیقی ما خواهید دید.

منبع : سایت موسیقی ما و تماشا

Sheil
21-09-2011, 13:41
هنوز من از دلخوشیام چیزی نگفتم واسه تو ......................................
این قسمت ترانه کابوس عالیه . :40::40:

MCSE MAN
21-09-2011, 16:54
نميدونم اين چاوشي چرا اينجوري ميكنه با دل آدم. واقعا دمش گرم
عجب آهنگيه اين كابوس.آدم دوست داره كلشو بكوبه به ديوار:19:

هنوز منم از دل خوشيام چيزي نگفتم واسه تو ........چجور بايد ببينم كفن شده لباس تو
:41:

payam.n5
22-09-2011, 11:18
محسن چاوشی دیگه نباید البوم گروهی قبول کنه باشه تک اهنگ بده خیلی بهتره تا اینکه اسمش کنار هر کی قرار بگیره و بقیه استفاده کنن و سود ببرن

MMM52
22-09-2011, 15:33
نميدونم اين چاوشي چرا اينجوري ميكنه با دل آدم. واقعا دمش گرم
عجب آهنگيه اين كابوس.آدم دوست داره كلشو بكوبه به ديوار:19:

هنوز منم از دل خوشيام چيزي نگفتم واسه تو ........چجور بايد ببينم كفن شده لباس تو
:41:

بغض ویران کننده ای تو این آهنگه که آدم رو دیوونه میکنه!!!!!

محسن چاوشی دیگه نباید البوم گروهی قبول کنه باشه تک اهنگ بده خیلی بهتره تا اینکه اسمش کنار هر کی قرار بگیره و بقیه استفاده کنن و سود ببرن
به شدت موافقم...

یکم بیش از حد داره خز میشه...!!!

آخه نباید تو هر آلبوم گروهی که بهش پیشنهاد شد شرکت کنه!!!!

MMM52
23-09-2011, 17:03

موسیقی ما - علی رضوی: جدیدترین آلبوم محسن چاووشی با نام سنتوری به بازار می‌آید. این آلبوم که در واقع بازاجرایی است از ترانه‌های فیلم سنتوری با صدای محسن چاووشی و آهنگسازی اردوان کامکار مهرماه وارد بازار موسیقی می‌شود.

به گزارش سایت موسیقی ما به نقل از روابط عمومی ایران‌گام این آلبوم به جز قطعات فیلم سنتوری به کارگردانی داریوش مهرجویی، شامل قطعاتی از آلبوم‌های قدیمی از جمله «متاسفم»، «کلاغ» و «پائیز» محسن چاووشی می‌شود که برای اولین بار و با کیفیت بالا به صورت رسمی وارد بازار موسیقی می‌شوند.

محسن چاووشی پیش از این آلبوم‌های «یه شاخه نیلوفر»، «ژاکت» و «حریص» را وارد بازار کرده است که با استقبال زیاد علاقه‌مندان روبرو شد. سنتوری محصول سال 1385 به کارگردانی داریوش مهرجویی است که پس از اکران در جشنواره فیلم فجر توقیف شد. در آن زمان هنوز چاووشی هیچ آلبوم رسمی در بازار موسیقی نداشت و این فیلم یکی از دلایل شهرت و محبوبیت او در موسیقی به شمار می‌آید.

این آلبوم هم‌اکنون مراحل ضبط و میکس خود را پشت سر گذاشته و در مهرماه توسط شرکت ایران‌گام وارد بازار می‌شود.

دمو و تیزر این آلبوم را به زودی در سایت موسیقی ما ببینید.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما

MMM52
24-09-2011, 12:47
گفتگوی چاووشیون با محسن عسگری:

Majid-6120
26-09-2011, 22:37
بچه ها قضیه این امید چیه که به چاوشی تو Next Persian Star تیکه انداخته !

میگن خیلی بی شعور بازی در آورده در مورد چاوشی !

چی بید قضیه ؟

ali_agha1981
26-09-2011, 22:41
بچه ها قضیه این امید چیه که به چاوشی تو Next Persian Star تیکه انداخته !

میگن خیلی بی شعور بازی در آورده در مورد چاوشی !

چی بید قضیه ؟
اینو ویدیو رو ببین..در ضمن اصلا هم توهین نکرده ..اون آخرش هم یکی گفت عجب تیکه ای انداختم..منظورش خود طرف بود که داشت میخوند که بیشتر صداش شبیه رپ بود تا پاپ..

3Dmajid
27-09-2011, 09:15
دوستان این کوشان حداد با اشکان کوشان ربطی دارن به هم ؟

nafe-bandar
27-09-2011, 14:31
اشکان کوشان که دو نفرن، اشکان و کوشان
کوشان حداد همون کوشان میشه!
گرفتی چی شد؟ :31:
کوشان ها دوتاش یکی هستن!

jamshid2020
27-09-2011, 14:57
من از طرفداران محسن چاوشی هستم.اگر آهنگهای اولین کارهاشو با کارهای جدیدش مقایسه کنیم به نظر من کمی از اون روانی و حس و حال افتاده.البته تک آهنگهایی که در بین این چند البوم جدیدش فوق العاده است ولی در کل به نظر من کمی از اوج فاصله گرفته.اگر شعرهای روانتری و با مفهوم زیباتری در اختیارش بزارند و خودش هم کمی بیشتر به شعر دقت کنه و از نظر خوندن هم مثل سابق فقط روی وزن و آهنگ بخونه میتونه دوباره آهنگهای زیبا و تکرار نشدنی خلق کنه.ترانه هایی مثل آلبوم خودفریبی رو بخاطر بیارید
رفیق روزهای خوب،رفیق خوب روزها
همیشه ماندگار من،همیشه در هنوزها
کاش میشد اون شعرهای زیبا و اون وزن و آهنگها رو دوباره تکرار کنه.

MMM52
27-09-2011, 15:22
من از طرفداران محسن چاوشی هستم.اگر آهنگهای اولین کارهاشو با کارهای جدیدش مقایسه کنیم به نظر من کمی از اون روانی و حس و حال افتاده.البته تک آهنگهایی که در بین این چند البوم جدیدش فوق العاده است ولی در کل به نظر من کمی از اوج فاصله گرفته.اگر شعرهای روانتری و با مفهوم زیباتری در اختیارش بزارند و خودش هم کمی بیشتر به شعر دقت کنه و از نظر خوندن هم مثل سابق فقط روی وزن و آهنگ بخونه میتونه دوباره آهنگهای زیبا و تکرار نشدنی خلق کنه.ترانه هایی مثل آلبوم خودفریبی رو بخاطر بیارید
رفیق روزهای خوب،رفیق خوب روزها
همیشه ماندگار من،همیشه در هنوزها
کاش میشد اون شعرهای زیبا و اون وزن و آهنگها رو دوباره تکرار کنه.
کاملا موافقم...

البته این فقط نظر منه و از روی علاقه ام بهشه:

محسن چاوشی تو این مدت دیگه اون محسن تاثیر گذار نیست....

البته تو حریص خیلی بهتر شد ولی بازم انتظار من بیشتر از اینا بود...

بخدا این نظرا از روی دوست داشتنه....

بخدا بعضی مواقع میخوام بخاطر اون روزای اوج گریه کنم!!!

بعضی ها هم نظر عکس منو دارن و اینم کاملا محترمه...

من اون محسن چاوشی رو بیشتر دوس داشتم...

محسنی که هم کاراش سنگین و قابل تامل و به اصطلاح به شدت ماندگار بود و هم بازار رو میترکوند...

بخدا دیگه کمتر کسی رو تو بیرون دیدم حریص گوش کنه اون ما طرفدارای ثابت هستیم که همیشه گوش میدیم!!!

vahid_ba
27-09-2011, 17:32
برعکس دوستان بالایی من چاووشی جدید رو بیشتر دوست دارم
و بنظرم نسبت به قبل خیلی کاراش حرفه ای تر و تنظیمات قویتری داره

فقط اهنگ غیر معمولی رو مایه ننگ جامعه بشری میدونم:18:

MCSE MAN
27-09-2011, 23:51
سلام به دوستان عزیز. اين مطلبو يه جا ديدم،گفتم بذارم شماها هم بخونيد:

اگر در جریان قضیه برنامه نکست پرشین استار و صحبت خواننده ای به اسم امید در مورد محسن چاوشی رو دیده باشید میدونید که ایشون چه صحبتی رو کردند
بعد از دیدن این قضیه به یه چیز جالب برخوردم
6-7 ماه پیش هم در برنامه اکادمی گوگوش در شبکه من و تو هم یکی از شرکت کنندگان این برنامه هم دقیقا همین اهنگ سنگ صبور محسن چاوشی عزیز رو خوند ولی بعد اتمام ان خانم گوگوش که بی شک یکی از ماندگارترین چهره های هنر مملکت ما هستند از هنر و شخص محسن چاوشی تمجید میکنه و کارشو تحسین میکنه کلیپشو میتونید از این لینک ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی بلافاصله چند ماه بعد میبینیم در برنامه ای و توسط خواننده ای به مراتب پایینتر رفتار متفاوت دیگه ای شاهدیم و از اینکه تیکه ای هم انداختند بسیار خوشحال و خرسندند !
اینجاست که مقایسه دو هنرمند در جایگاه یک انسان عادی از نظر شخصیت و جایگاه مشخص میشود
در اینکه اقایان امید ، منصور یا هر هنرمند یا به ظاهر هنرمندی در جای خود قابل احترام هست ولی این رفتار چیزی جز نشات گرفته از حسادت نیست . البته این بار اول این اقایون نیست اونطور که من در جریان هستم به هنرمندان دیگر کشورمون شادمهر عقیلی محمد علیزاده و و یا اشخاص دیگه هم توسط این اقایان در این برنامه توهین شده و اخرین ان ها تا اینجا چاوشی بوده ونفر بعدی مشخص نیست . محسن چاوشی که با کارهای خودش و بدون حاشیه به یکی از محبوب ترین خواننده ای ایران تبدیل شده و هر البومی که عرضه میکنه در عرض مدت کمی به پرفروشترین البوم سال تبدیل میشه و حتی تحسین بزرگان موسیقی ایران همچون داریوش و سیاوش قمیشی و گوگوش و هنرمندان زیاد دیگه ای رو برانگیخته :

داریوش اقبالی : داریوش اقبالی: صدای خوب را از هر کس که باشد دوست دارم برای مثال در گذشته از صدای نادر گلچین، محمودی خوانساری، عماد رام، پوران و الهه لذت میبردم و اکنون نیز از صدای دوستانی نظیر ابی، سیاوش قمیشی، محسن نامجو و .. و همچنین جوانان داخل ایران نظیر محسن چاوشی که معتقدم کارهایشان مانند چشمه ای خودجوش است که علیرغم محدودیتها و ممنوعیتها محصول آن به مرور پشت سد بزرگ موسیقی پاپ جمع شده و به زودی آن را خواهد شکست و به لس آنجلس نیز خواهد رسید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنین در کنسرت گیبسون داریوش اهنگ سنگ صبور طنین انداز میشه در سالن و بعد از ان
به کسایی که 9 ساله اعتیاد را ترک کردند گل هدیه میدند و از پسرش میخواد که روی استیج بیاد و اهنگ خیانت محسن چاوشی رو بخونه . در کلیپی دیگر پسر داریوش اقبالی رو در استدیوی شخصی داریوش در حال خواندن اهنگ خیانت مشاهده میکنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخانم گوگوش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسیاوش قمیشی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو هنرمندان مطرح دیگه ای که میتونید از اینجا مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------
پس از پخش این کلیپ که واکنش هواداران رو به همراه داشت در فیس بوک پرشین استار این مطلب قرار داده شد :

تشخیص اینکه کی با دستگاه میخونه و کی نمیخونه رو واقعا به اهل فًن بسپرید، محسن چاوشی یکی از خوانندگان محبوب و خوب کشور ماست، ما هم به داشتن ستارگانی مثل محسن افتخار میکنیم ، اما اگر گفته میشه محسن چاوشی با دستگاه میخونه که توهین نیست!! مثل اینه که بگید سیاوش قمیشی پیانو میزنه.

لطفا با دیده بد به مساله نگاه نکنید!
دوستان منظور از عزیز اهل فًن دقیقا اساتیدی مثل امید هستند! اگر چند خواننده داشته باشیم که بتونند live اجرا کنند بدون شک امید بین ۳ نفر اول هست. لطفا تحمل انتقاد رو داشته باشید. اینو بدونید که همه*چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زده نشدند!

امید هرگز قصد تخریب کسی رو نداشته و باید بگم از جوونهأی مثل محسن چاووشی پشتیبانی هم میکنه.

اگر بتونید قبول کنید که اساتیدی هستند که بهتر از شما میدونند ، حتما تحمل انتقاد راحت تر خواهد شد، با همه این وجود علاقهٔ شما به محسن عزیز ستودنی هست.
--------
و خیلی جالب هست که ایشون رو جز اساتید میدونند . اگر با دستگاه و افکت میشد هر کس خواننده شه اونم در حد خواننده ای مثه محسن چاوشی تا به حال هزاران چاوشی داشتیم نظر تعدادی از همکاران محسن چاوشی رو در این باره میخونیم :

رسول ترابی - رونامه نگار :

در مواجهه با هر شخص یا پدیده موفق و فراگیری همیشه سعی میکنیم به نوعی تخریبش کنیم و عیبی، چیزی از آن بیرون بکشیم و در بیاوریم. چرایش را هیچ وقت ندانسته ام. فقط منتظریم که کسی یا چیزی با اقبال عمومی روبه رو شود و کارگاه عیب سازی مان راه بیفتد تا ثابت کنیم این آدم یا چیزی که اینقدر موفق نشان داده، همچین چیز تحفه ای هم نیست. حالا این چه ربطی به یادداشتم دارد، عرض می کنم. در این سال ها خیلی ها را دیده ام که وقتی آهنگی را از چاووشی شنیده اند یا درباره اش بحث شده قبل از هر نقدی برای اولین حرف و نظر درباره یک موضوع خاص با یک دیالوگ تکراری حرف زده اند: «این صدا واقعی نیست، همه اش افکت و تیون است و…» قرار شده واقعیت ها را بگویم. بارها صدای live زنده محسن چاووشی را شنیده ام. بهتان قول می دهم صدا، همین صدایی است که می*شنوید. صدایی با همین رنگ و چارچوب و وسعت. به اضافه کمی چاشنی دیلی و پژواک و تکرار صدا .او همه تلاشش را برای اثبات خودش روی استیج در همین چند ماه اخیر انجام خواهد داد تا این شایعه ها را پاک کند.
اصلا به این شایعات و خیال بافی ها و ایرادات همیشه ثابت برای همه صداهای موفق توجه نکنید و از موسیقی لذت ببرید.

محسن یگانه - خواننده :

کجای صدای محسن چاووشی ساختگیه؟!! اگر این قضیه رو باور دارید که من خوب زنده می خونم این رو بدونید که کاری مثل نفس بریده رو من و محسن چاووشی توی یه لایه با هم خوندیم همه شرایط هم برامون برابر بود!! چه افکتی؟ چه فیلتر و ساختگی بودنی؟! معذرت می خوام اگه دارم تند با این قضیه بر خورد می کنم چون یه جورایی حداقل به منی که باهاش بارها کار کردم بر می خوره.. تا کسی کارش به نوعی گل می کنه دوست دارن به هر نحوی شده خرابش کنن و هنرش رو زیر سوال ببرن..محسن چاووشی هم به خاطره جنس صدای خاصش وقتی وارد بازار موسیقی شد هر کس خواست یه جوری از صفحه خارجش کنه..هرکی که علمش رو نداشت اومد گفت صداش فیلتره یا فلان افکت رو داره!!! صدای محسن چاووشی دقیقا” همینی هست که می شنوید چرا باید فکر کرد که نیست!!

شهاب اکبری - تنظیم کننده :

سلام. متاسفانه بازم يه اتفاق عجيب افتاده و نميتونم ازش به سادگي رد شم..
بعداز گذشت اين همه سال كه با خيلي از خواننده هاي مطرح كشور كار كردم،امروز بايد موضوع قديمي و بچگانه جنس صدا و افكتهارو دوباره توضيح بدم البته براي افرادي كه به اين موضوع مشكوك هستند و ميخوان هنرمندارو تخريب كنن!
صداي محسن چاوشي هيچ افكتي كه منجر تغيير جنس صدا بشه رو نداره ...
با كمي فكر كردن به اين نتيجه ميرسيد كه اگر صداي محسن افكت بود هر كسي ميتونست براي خودش محسن چاوشي بشه و تا حالا تعداد چاوشي ها به١٠٠٠٠ نفر رسيده بود!!
-----------

محسن چاوشی هیچ وقت به این حاشیه ها توجه نداره و حرف خوبی هم میزنه در این مورد :
محسن چاوشی : "مردم خودشان بهترین قاضی هستند و یک متن که به اصطلاح نقد نام می گیرد قدرت این را ندارد که روی حس مردم خط بکشد. به این جمله خیلی خیلی اعتقاد دارم /آنقدر بی درد زندگی نکرده ام که از لگد ناقدی به فغان آیم.
=======
کاش روزی یاد بگیریم که احترام به هم چقدر خوب هست و از موفقیت دیگران و هم وطنمون ما هم خوشحال بشیم نه خودمون به اب و اتیش بزنیم برای تخریب دیگران
با ارزوی موفقیت ایران و ایرانی

منبع:

Alireza_SA
28-09-2011, 09:30
دانلود آهنگ کابوس این بار با صدای سید محمد جاسمی
این کار در اصل متعلق به آقای جاسمی بوده و الان طفلی خیلی دلخوره : دی

MCSE MAN
28-09-2011, 09:58
دانلود آهنگ کابوس این بار با صدای سید محمد جاسمی
این کار در اصل متعلق به آقای جاسمی بوده و ممکنه شکایت کنه !

محسن که کارو پخش نکرده. از سایت ها هم که نمیشه شکایت کرد پس از کی میخواد شکایت کنه؟؟

Alireza_SA
28-09-2011, 10:32
محسن که کارو پخش نکرده. از سایت ها هم که نمیشه شکایت کرد پس از کی میخواد شکایت کنه؟؟

اینو از نویسنده وبلاگ باید پرسید!!!

پ.ن:

ویرایش کردم.

3Dmajid
28-09-2011, 13:58
فقط اهنگ غیر معمولی رو مایه ننگ جامعه بشری میدونم

خیلی عجیبه !
من شدیدا از این آهنگ خوشم میاد.
بهترین 6*8یه که تا حالا گوش دادم
شعرش خیلی جدید و قشنگه :40:
یادمه روز اول که آلبومو خریدم بیشتر از 20 بار گوش دادم !

Alireza_SA
28-09-2011, 17:33
مصاحبه جدید محسن یگانه رو تو تاپیک خودش گذاشتم ...

بخش هایی از مصاحبه که درباره محسن چاوشی هست رو اینجا میذارم:46:

...

در مورد آلبوم خاص، صحبت‌هایی شنیده می‌شد مبنی بر اینکه عوامل تهیه این آلبوم در نظر داشتند که یک قطعه را تو و محسن چاوشی به صورت مشترک اجرا کنید اما تو قبول نکردی، تایید می‌کنی؟

نه، هیچ صحبتی در این مورد با من نشده و اصلاً قرار نبود که من و محسن چاوشی در این آلبوم قطعه مشترکی بخوانیم. خودم دوست دارم که یک قطعه مشترک با محسن چاوشی بخوانیم اما معتقدم الان وقت این کار نیست. فکر می‌کنم محسن چاوشی هم الان غیر از این فکر نمی‌کند. در ضمن دوست ندارم کارهایی که در گذشته من و محسن انجام می‌دادیم صرفا به عنوان ابزاری برای مانور تبلیغاتی دوستان باشد.

هنوز هم می‌گویی با محسن چاوشی مشکلی نداری؟

اگر هم مشکلی داشته باشیم چه دلیلی دارد آن را جار بزنیم؟ آنطور که همه فکر می‌کنند ما با هم دشمن هستیم، اینطور نیست. تا به حال دیده‌ای که من پشت سر محسن صحبت کنم یا محسن در مورد من صحبت کند؟ دوستی من و محسن آنقدر حرمت دارد که ترجیح می‌دهیم که بین خودمان حل کنیم.

دلیل مشکلات شما انتشار» مگه بت نگفته بودم... «نیست؟

نه، ما در مرور زمان از هم فاصله گرفتیم، به دلیل بیشتر شدن دغدغه‌های کاری و شخصی! این هم می‌تواند یکی از اتفاقات تاثیر گذار بر روابط ما باشد. اما تمام داستان این نیست. بیشتر این مشکلات به دلیل دخالت دوستانی بود که نام برخی از آن‌ها را هم در همین مصاحبه آوردیم، که حرف‌هایی که من نزده بودم را از قول من پیش محسن بردند و از محسن هم حرف‌های برای من نقل کردند که او نگفته بود و به نوعی آتش بیار معرکه بودند.

چرا چاوشی در کنسرت‌های تو تا حالا شرکت نکرده است؟

محسن تا به حال در چه کنسرتی شرکت کرده است؟

خب تو فرق داری، حتی یک بار هم روی استیج گفتی نمی‌دانم چرا هر وقت کنسرت می‌گذارم محسن چاوشی مسافرت است و نمی‌آید...

خب این یک شوخی با محسن بود و گفتم تا به گوشش برسد، من همیشه محسن را به کنسرت‌هایم دعوت کرده‌ام اما دیگر نمی‌توانم آن را به زور به کنسرت بیاورم که!

...

پ.ن:
به نظر میرسه کدورت ها نسبت به اونی که قبلا به نظر میومد جدی تر هست !!!
باز خدا رو شکر ...

vahid_ba
28-09-2011, 21:17
خیلی عجیبه !
من شدیدا از این آهنگ خوشم میاد.
بهترین 6*8یه که تا حالا گوش دادم
شعرش خیلی جدید و قشنگه :40:
یادمه روز اول که آلبومو خریدم بیشتر از 20 بار گوش دادم !

6*8 ?

نه جان من محسن رو چه به 6و 8 !

مگه محسن قراره همه سبکی بخونه؟

راک-ترنس - حالا هم 6*8 ؟:13:

از فردا بگیم BM هم بخونه دیگه!

3Dmajid
28-09-2011, 21:52
6*8 ?

راک-ترنس - حالا هم 6*8 ؟

از فردا بگیم BM هم بخونه دیگه!6*8 ?

راک-ترنس - حالا هم 6*8 ؟

از فردا بگیم BM هم بخونه دیگه!

ایرادی داره یه خوننده بخواد کاراش تو سبک های مختلف باشه تا سلیقه های مختلف رو به خودش جذب کنه ؟
راستی چرا از اینکه گفتم 6*8 تعجب کردی !
یه جوری برخورد کردی انگار این آهنگو گوش ندادی :46:

MCSE MAN
28-09-2011, 22:02
فقط اهنگ غیر معمولی رو مایه ننگ جامعه بشری میدونم
من خودم از آهنگ هاي 8*6 خوشم نمياد و اصلا هم دوست ندارم محسن 8*6 بخونه ولي آهنگ "غير معمولي" آهنگ بدي نبود. جزو معدود 8*6 هايي بود كه خوشم اومد.حداقلش از "بازار خرمشهر" خيلي بهتر بود:31:

تنها آهنگ محسن رو كه باهاش مشكل دارم "لولاي شكسته" بود. كلا سعي ميكنم از ذهنم پاك كنم كه همچين آهنگي رو خونده:19:

Greedy
29-09-2011, 17:39

=========

خبرهایی که از منو تو موزیک این هفته پخش شد البته خبرای جدیدی هم نیست

Alireza_SA
01-10-2011, 09:37
متن شعر قراضه چین از آهنگهای البوم سیزده:

ای عاشقان ای عاشقان آن کس که بيند روی او
شوريده گردد عقل او آشفته گردد خوی او

معشوق را جويان شود دکان او ويران شود
بر رو و سر پويان شود چون آب اندر جوی او

در عشق چون مجنون شود سرگشته چون گردون شود
آن کو چنين رنجور شد نايافت شد داروی او

جان ملک سجده کند آن را که حق را خاک شد
ترک فلک چاکر شود آن را که شد هندوی او

عشقش دل پردرد را بر کف نهد بو می کند
چون خوش نباشد آن دلی کو گشت دستنبوی او

بس سينه ها را خست او بس خواب ها را بست او
بسته ست دست جادوان آن غمزه جادوی او

شاهان همه مسکين او خوبان قراضه چين او
شيران زده دم بر زمين پيش سگان کوی او

شاعر: مولانا

Majid-6120
02-10-2011, 21:38
شاعر: مولانا

آفرین به این ابتکار جدید و سنت خوبی که تویه موسیقی کشورمون داره پیشرفت میکنه !

درست مثله خط سوم بنیامین !

فقط کاش از حالت ثابت شعر خارج باشه و مثه خط سوم روش کار بکنن و یه تنظیم خوشکل هم روش انجام بدن !!!

دمش گرم !!!

iman_s
03-10-2011, 11:14
فکر نکنم کار خوبی از آب دربیاد

MMM52
03-10-2011, 16:37
توهین ها و حسادت ها همچنان ادامه داره!!!!

اینو ببینین:

یک گفت‌و‌گوی جنجالی با مهدی مدرس خواننده آلبوم «مدرس شمال» درباره چاووشی، فرزین، ناصر عبداللهی و....

یک خواننده اگر اجرای زنده قوی و با تسلطی نداشته باشد خواننده نیست

دور‌ترین ذهنیت از مهدی مدرس کلیپ معروف «پشت صحنه» است که همه شبکه‌های ماهواره‌ای آن زمان را تسخیر کرده و به شدت مورد توجه قرار گرفته بود. دوست دارم از آنجا شروع کنیم. از آن کلیپ که تو با محسن چاووشی و فرزاد فرزین و مهدی مقدم و امید عامری و یک خواننده دیگر کلی مخاطب پیدا کردید.

البته من قبل از آن کلیپ هم کار موسیقی می‌کردم و چندین و چند کار خوب داشتم. از جمله کار «نرو» که خیلی خوب هم جواب گرفت. تا رسیدیم به «پشت صحنه» که به نظرم یکی از موفق‌ترین ویدئوهای بعد از انقلاب بود. اصلا به نظرم هنوز هم تعداد زیادی از خواننده‌های این روزهای موسیقی ما تداوم حضور و شناسانده شدنشان را به‌‌ همان شبکه‌ها و موزیک ویدئوهایی بودند که آن زمان از شبکه‌هایی که آن زمان مجاز بود، مدیوناند. آن کلیپ و تجربه جمع شدن چند خواننده جوان‌پسند هم از‌‌ همان تجربه‌هایی بود که فکر نمی‌کنم دیگر تکرار شود.

قطعا تکرار نمی‌شود. چون خواننده‌های ما در این دوره حتی حاضر نیستند با هم عکس بگیرند. چه برسد به اینکه کلیپ مشترک داشته باشند!

آن اتفاق یک بار بود و فقط‌‌ همان یک بار تجربه شد و به قول شما قطعا تکرار نمی‌شود. بازتاب‌هایی که آن زمان دیدیم، خیلی وقت است که در قبال هیچ موسیقی و ویدئویی ندیده‌ام.

آن سایه در کلیپ محسن چاوشی بود؟

محسن اصلا سر ضبط آن کلیپ نیامد و آن سایه‌ای که پشت پرده دیده می‌شد و چاوشی می‌خواند، سایه برادر «امید عامری» بود و به هیچ وجه خود چاووشی نبود!

واقعا؟! تا به حال این ماجرا هیچ جا بازگو نشده بود!

بله ایشان سر آن لوکیشن اصلا حضور پیدا نکردند. بعد بچه‌ها هم تصمیم داشتند که بخشی را که ایشان خوانده بودند، اصلا حذف کنند. ولی چون زمان به اندازه کافی برای تدوین مجدد نبود، اجازه دادند که او در این کلیپ حضور داشته باشد و صدایش پخش شود!

بعضی خواننده‌های داخلی نسبت به حضور و بازگشت برخی هنرمندان و خواننده‌های لس آنجلسی به کشور معترض بودند و این را نوعی تبعیض به حساب می‌آوردند. در این مورد نظرت چیست؟

به جرات من به تو می‌گویم که از لحاظ اجرای زنده خیلی از خواننده‌های داخلی نسبت به آن وری‌ها برتری دارند و به نظر من یک خواننده اگر اجرای زنده قوی و با تسلطی نداشته باشد خواننده نیست. بسیاری از همین دوستانی که شما گفتید به نظرم چندان اجرای زنده قوی‌ای ندارند و بها دادن به خواننده‌های داخلی به نظرم می‌تواند بیشتر در این زمینه تاثیر گذار باشد.

برای این ادعایت می‌توانی مثال هم بزنی؟

حتما. مثلا فرزاد فرزین، بابک جهانبخش و خیلی‌های دیگر

محسن چاوشی یا رضا صادقی چطور؟

ببین برخی صحبت‌ها همیشه باعث شده خود من دچار برخی سوء تفاهم‌ها شوم. مثلا بعضی‌ها اجازه کنسرت ندارند و تهیه کننده‌ها برایش برنامه نمی‌گذارند و از ترس اتفاقات و تبعات بعدی، از فلان خواننده دوری می‌کنند. مردم هم باور می‌کنند و دیگر به این فکر نمی‌کنند که آن آقای خواننده صدای اجرای زنده را ندارد. شخصیت استیج گردانی ندارد. اصلا نمی‌تواند زنده اجرا کند. هیچوقت این حرف و حدیث‌ها به صورت واقعی مطرح نمی‌شوند.

اگر قرار باشد یک خواننده را مثال بزنی که به نظر تو از همه لحاظ در ایران کامل و قوی می‌خواند َ، مثال‌ات چه کسی است؟

قطعا رضا صادقی.

منبع:موسیقی ما

پ.ن:واقعا متاسفم خواننده ای که نه صدا داره و نه شخصیت معروف شدن به خودش اجازه میده بطور مستقیم توهین کنه....

قدیما هم اگه کسی میخواست تیکه بندازه غیر مستقیم مینداخت!!

3Dmajid
04-10-2011, 09:52
فقط کاش از حالت ثابت شعر خارج باشه و مثه خط سوم روش کار بکنن و یه تنظیم خوشکل هم روش انجام بدن !!!

دمش گرم !!!

مطمئنا خیلی قوی تر از خط سوم بنیامینه.
من که اصلا از خط سومش خوشم نیومد :13:

Reza Azimy_RW
04-10-2011, 11:24
یادمه همون اولا که چاووشی اومده بود همه میگفتن صدای خودش نیست . شایدم واقعا همینطوره که کنسرت نمیزاره . به هر حال مهم نیست مهم اینه که هنوز وقتی اهنگایه قدیمیشو گوش میکنی واقعا کیف میکنی

Greedy
04-10-2011, 12:19
. شایدم واقعا همینطوره که کنسرت نمیزاره
استاد یه نگاهی به تاپیک بندازی بد نیستا :

رسول ترابی - رونامه نگار :

در مواجهه با هر شخص یا پدیده موفق و فراگیری همیشه سعی میکنیم به نوعی تخریبش کنیم و عیبی، چیزی از آن بیرون بکشیم و در بیاوریم. چرایش را هیچ وقت ندانسته ام. فقط منتظریم که کسی یا چیزی با اقبال عمومی روبه رو شود و کارگاه عیب سازی مان راه بیفتد تا ثابت کنیم این آدم یا چیزی که اینقدر موفق نشان داده، همچین چیز تحفه ای هم نیست. حالا این چه ربطی به یادداشتم دارد، عرض می کنم. در این سال ها خیلی ها را دیده ام که وقتی آهنگی را از چاووشی شنیده اند یا درباره اش بحث شده قبل از هر نقدی برای اولین حرف و نظر درباره یک موضوع خاص با یک دیالوگ تکراری حرف زده اند: «این صدا واقعی نیست، همه اش افکت و تیون است و…» قرار شده واقعیت ها را بگویم. بارها صدای live زنده محسن چاووشی را شنیده ام. بهتان قول می دهم صدا، همین صدایی است که می*شنوید. صدایی با همین رنگ و چارچوب و وسعت. به اضافه کمی چاشنی دیلی و پژواک و تکرار صدا .او همه تلاشش را برای اثبات خودش روی استیج در همین چند ماه اخیر انجام خواهد داد تا این شایعه ها را پاک کند.
اصلا به این شایعات و خیال بافی ها و ایرادات همیشه ثابت برای همه صداهای موفق توجه نکنید و از موسیقی لذت ببرید.

محسن یگانه - خواننده :

کجای صدای محسن چاووشی ساختگیه؟!! اگر این قضیه رو باور دارید که من خوب زنده می خونم این رو بدونید که کاری مثل نفس بریده رو من و محسن چاووشی توی یه لایه با هم خوندیم همه شرایط هم برامون برابر بود!! چه افکتی؟ چه فیلتر و ساختگی بودنی؟! معذرت می خوام اگه دارم تند با این قضیه بر خورد می کنم چون یه جورایی حداقل به منی که باهاش بارها کار کردم بر می خوره.. تا کسی کارش به نوعی گل می کنه دوست دارن به هر نحوی شده خرابش کنن و هنرش رو زیر سوال ببرن..محسن چاووشی هم به خاطره جنس صدای خاصش وقتی وارد بازار موسیقی شد هر کس خواست یه جوری از صفحه خارجش کنه..هرکی که علمش رو نداشت اومد گفت صداش فیلتره یا فلان افکت رو داره!!! صدای محسن چاووشی دقیقا” همینی هست که می شنوید چرا باید فکر کرد که نیست!!

شهاب اکبری - تنظیم کننده :

سلام. متاسفانه بازم يه اتفاق عجيب افتاده و نميتونم ازش به سادگي رد شم..
بعداز گذشت اين همه سال كه با خيلي از خواننده هاي مطرح كشور كار كردم،امروز بايد موضوع قديمي و بچگانه جنس صدا و افكتهارو دوباره توضيح بدم البته براي افرادي كه به اين موضوع مشكوك هستند و ميخوان هنرمندارو تخريب كنن!
صداي محسن چاوشي هيچ افكتي كه منجر تغيير جنس صدا بشه رو نداره ...
با كمي فكر كردن به اين نتيجه ميرسيد كه اگر صداي محسن افكت بود هر كسي ميتونست براي خودش محسن چاوشي بشه و تا حالا تعداد چاوشي ها به١٠٠٠٠ نفر رسيده بود!!

---------
یه سری فقط یه چیزی یاد گرفتن همون هم تکرار میکنن اگه میشد با صدای غیرواقعی بشی یکی به اسم محسن چاوشی الان کل این ملت شده بودن خواننده

Kurosh
04-10-2011, 12:25
دوستان عزیز، ممنون میشم اگه برای بالا بردن خواننده‌ی محبوبتون، خوانندگان دیگه رو پایین نیارید ...

انشاالله که قوانین انجمن رو مطالعه کردید ...

اولین بند از این قوانین :

1-1- از هر گونه توهین و بی احترامی نسبت به هر گروه، خواننده، نوازنده، سبک و ... خودداری کنید.
به هیچ وجه این توجیه که «اینجا تاپیک اختصاصی مجسن چاوشیه و طرفداران خواننده‌های دیگه می‌تونن وارد تاپیک نشن» قابل‌قبول نیست ...

از زمان آغاز به کار این انجمن، این تاپیک بیش‌ترین تخلفات رو داشته !!

این آخرین تذکر بود ... از این به بعد هر پستی که کوچک‌ترین بی‌احترامی‌ای به دیگر خوانندگان در هر سطح و درجه‌ای، داشته باشه، حذف و با کاربر خاطی برخورد میشه ...

ممنون :11:

Alireza_SA
04-10-2011, 21:41
سنتوری به احتمال فراوان فردا پخش خواهد شد

کد های ایرانسل این آلبوم هم آمد

3312651: امام رضا
3312657:پائیز
3312660: تنها بودن
3312661: تنها بودن قطعه 2
3312652: خیانت
3312653: خیانت قطعه 2
3312658: سنگ صبور
3312659: سنگ صبور قطعه 2
3312656: متاسفم
3312654: من با تو خوشم
3312655: من با تو خوشم ریمیکس

هنوز در ایرانسل وجود ندارد!

همان طور که می بینید هیچ آهنگ جدیدی در این آلبوم نیست!!!!
3 کار غیر مجاز (که حالا مجاز میشن) + 4 آهنگ سنتوری + 1 ریمیکس

attractive_girl
04-10-2011, 23:46
آهنگ جدیدش رو خیلی دوست داشتم " کابوس" فقط این مرده که حالت دکلمه چنتا بیت میخونه به نظرم کارش رو خراب کرده من دوست نداشتم این قسمتش رو
کاش همه ی آهنگ رو خودش میخوند و لیریک کوتاهی هم داشت البته که در 2 قسمت تکرار میشد ولی قشنگ بود

MMM52
05-10-2011, 14:46
آهنگ جدیدش رو خیلی دوست داشتم " کابوس" فقط این مرده که حالت دکلمه چنتا بیت میخونه به نظرم کارش رو خراب کرده من دوست نداشتم این قسمتش رو
کاش همه ی آهنگ رو خودش میخوند و لیریک کوتاهی هم داشت البته که در 2 قسمت تکرار میشد ولی قشنگ بود
البته به نظر من اون تیکه اش هم قشنگه!!!!!

reza-atom
06-10-2011, 21:11
امروز اومدم یکی از آهنگهای ایشون رو گوش دادم (غیر معمولی) ولی نمیدونم چرا صداش اینقدر دستکاری شده و تنظیم ها هم از قبل خیلی ضعیفتر ! من قبلنا از محسن چاوشی خوشم میومد (با اینکه تنظیماش هم زیاد جالب نبود) ولی نمیدونم شما طرفدارا چه انتظاری از ایشون دارین ؟ آیا توضیحی دارین واسه این کارها ؟
هر چند که اینجا جای طرفدارها هست ولی بد نیست یه انتقادی هم بشه !
به نظر من چاوشی سبک خاصی رو پیش گرفت ولی با تکرار بیش از حد لوث کردش و چندان حرفه ای ظاهر نشد ....
به هر حال اینم نظر ما بود ....

Masoud-Susa
06-10-2011, 21:25
نظر شما دوست عزیز برای همه ما قابل احترامه
اما فکر نکنم ادامه دادن یه سبک خاص( نتنها تو موسیقی بلکه توی هر رشته ی دیگه) اون سبک رو لوث بکنه....معمولا ادامه دادن یه سبک باعث پخته شدن فرد تو اون سبک میشه...که البته چاووشی هم از این قاعده مستثنی نبوده...
پ.ن:این نظر شخصیه من بود می تونه غلط هم باشه
با تشکر

reza-atom
06-10-2011, 21:38
نظر شما دوست عزیز برای همه ما قابل احترامه
اما فکر نکنم ادامه دادن یه سبک خاص( نتنها تو موسیقی بلکه توی هر رشته ی دیگه) اون سبک رو لوث بکنه....معمولا ادامه دادن یه سبک باعث پخته شدن فرد تو اون سبک میشه...که البته چاووشی هم از این قاعده مستثنی نبوده...
پ.ن:این نظر شخصیه من بود می تونه غلط هم باشه
با تشکر

درسته ولی دیگه چاوشی بیش از حد از این گام های همیشگی آهنگاش استفاده میکنه و البته این دیگه اسمش سبک نیست بلکه ناتوانی در ایجاد خلاقیت و فضای متفاوت هستش . باید قبول کرد فضای آهنگها واقعاً خسته کننده شده ... اونطور که من فهمیدم آهنگساز هم خودشونن ...
بالاخره این همه طرفدار باید یه توجیهی داشته باشند برای یه کسی مثل من که بدون تعصب و با نگاه فنی تر به آهنگ گوش میده ....

Kurosh
06-10-2011, 21:53
درسته ولی دیگه چاوشی بیش از حد از این گام های همیشگی آهنگاش استفاده میکنه و البته این دیگه اسمش سبک نیست بلکه ناتوانی در ایجاد خلاقیت و فضای متفاوت هستش . باید قبول کرد فضای آهنگها واقعاً خسته کننده شده ... اونطور که من فهمیدم آهنگساز هم خودشونن ...
بالاخره این همه طرفدار باید یه توجیهی داشته باشند برای یه کسی مثل من که بدون تعصب و با نگاه فنی تر به آهنگ گوش میده ....

من تعصبی روی چاوشی ندارم رضا جان، اما فکر می‌کنم قضاوتت بر مبنای چند آهنگ به خصوصه، شاید اگه دو سه آلبوم اخیرش رو کامل گوش داده باشی نظرت تا حدی عوض بشه ...
چون محسن سعی کرده خیلی از سبکا رو تو کارش تجربه کنه و تا حدی موفق هم بوده ... راک، پاپ، هاوس، حتی 6 و 8 ...

اما در مورد گام‌های صداش، فکر می‌کنم تونسته سبک خودش رو پیدا کنه، و این سبک آوازی هم آلبوم به آلبوم پیشرفت کرده و به تکامل رسیده ... نمیشه خواننده رو بابت خوندن در سبک آوازی مشخصی ملامت کرد ! چون هر کس سبک خودش رو پیدا می‌کنه و دنباله‌ی همون رو می‌گیره ...
این تنوع باید تو موسیقی باشه بیش‌تر ... که بوده برای محسن ...

reza-atom
06-10-2011, 22:06
من تعصبی روی چاوشی ندارم رضا جان، اما فکر می‌کنم قضاوتت بر مبنای چند آهنگ به خصوصه، شاید اگه دو سه آلبوم اخیرش رو کامل گوش داده باشی نظرت تا حدی عوض بشه ...
چون محسن سعی کرده خیلی از سبکا رو تو کارش تجربه کنه و تا حدی موفق هم بوده ... راک، پاپ، هاوس، حتی 6 و 8 ...

اما در مورد گام‌های صداش، فکر می‌کنم تونسته سبک خودش رو پیدا کنه، و این سبک آوازی هم آلبوم به آلبوم پیشرفت کرده و به تکامل رسیده ... نمیشه خواننده رو بابت خوندن در سبک آوازی مشخصی ملامت کرد ! چون هر کس سبک خودش رو پیدا می‌کنه و دنباله‌ی همون رو می‌گیره ...
این تنوع باید تو موسیقی باشه بیش‌تر ... که بوده برای محسن ...

این آلبوم هایی که من ازش گوش دادم از خیلی سال پیش :
کفتر چاهی ، خودکشی ، لنگه کفش ، متاسفم ، یه شاخه نیلوفر ، ژاکت و تک آهنگهاش

بعد از ژاکت دیگه بطور کل از چاوشی نا امید شدم امروز هم که اومدم آلبوم حریص رو ببینم چیه ولی بسیار نا امید کننده بود حداقل برای من ! تنظیمهای شلوغ پلوغ ، فضای تکراری ، افکت صداش که بیش از پیش شده و خیلی مسائل دیگه ... فقط یه آهنگش به نام "پروانه ها" بد نبود ... به نظر من باید با تنظیم کنندگان و شاعرهای بهتری کار کنه مثلاً توی سبک الکترونیک از افرادی مثل سیروان خسروی کمک بگیره یا از تنظیم کنندگان برجسته ای مثل بهروز صفاریان استفاده کنه ... با این وضعیت من دیگه هیچ امیدی بهش ندارم ....:13:
راستی راک هم تعریف مشخصی داره ! حالا هرکی یه گیتار الکتریک بزنه تو آهنگش که نمیشه راک خودت که بهتره میدونی کوروش جان !

Kurosh
07-10-2011, 00:44
این آلبوم هایی که من ازش گوش دادم از خیلی سال پیش :
کفتر چاهی ، خودکشی ، لنگه کفش ، متاسفم ، یه شاخه نیلوفر ، ژاکت و تک آهنگهاش

بعد از ژاکت دیگه بطور کل از چاوشی نا امید شدم امروز هم که اومدم آلبوم حریص رو ببینم چیه ولی بسیار نا امید کننده بود حداقل برای من ! تنظیمهای شلوغ پلوغ ، فضای تکراری ، افکت صداش که بیش از پیش شده و خیلی مسائل دیگه ... فقط یه آهنگش به نام "پروانه ها" بد نبود ... به نظر من باید با تنظیم کنندگان و شاعرهای بهتری کار کنه مثلاً توی سبک الکترونیک از افرادی مثل سیروان خسروی کمک بگیره یا از تنظیم کنندگان برجسته ای مثل بهروز صفاریان استفاده کنه ... با این وضعیت من دیگه هیچ امیدی بهش ندارم ....:13:
راستی راک هم تعریف مشخصی داره ! حالا هرکی یه گیتار الکتریک بزنه تو آهنگش که نمیشه راک خودت که بهتره میدونی کوروش جان !
رضا جان قبول دارم حرفت رو تا حدی، تنظیم‌های شلوغ باب طبع همه‌ی طرفدارانش نبوده، اما خب این تنظیم‌ها از لازمه‌های سبک هاوسیه که تو این آلبوم توسط کوشان حداد پیاده شده ...

در مورد راک هم، محسن سعی کرده به این سبک نزدیک بشه، راکی که تو دو سه کار از ژاکت و یکی دو کار از حریص می‌بینیم هم با پاپ ترکیب شده و یه جورایی ملایم شده تا همه‌ی مخاطبا بتونن باهاش ارتباط برقرار کنن ...

ولی در کل با این حرفت که باید با تنظیم‌کننده‌ها و آهنگسازای دیگه‌ای کار کنه موافقم ! کارای یاحا کاشانی تو آلبوم فریدون عالی بود، بهروز صفاریان و سیروان هم که امتحانشون رو پس دادن، اما خب بعیده چاوشی با کسی غیر از تیم خودش کار کنه، که خب خوب نیست ...

yoosef_st
07-10-2011, 02:18
امروز اومدم یکی از آهنگهای ایشون رو گوش دادم (غیر معمولی) ولی نمیدونم چرا صداش اینقدر دستکاری شده و تنظیم ها هم از قبل خیلی ضعیفتر ! من قبلنا از محسن چاوشی خوشم میومد (با اینکه تنظیماش هم زیاد جالب نبود) ولی نمیدونم شما طرفدارا چه انتظاری از ایشون دارین ؟ آیا توضیحی دارین واسه این کارها ؟
به نظر من چاوشی سبک خاصی رو پیش گرفت ولی با تکرار بیش از حد لوث کردش و چندان حرفه ای ظاهر نشد ....
اون آهنگ غیر معمولی که شما ازش صحبت میکنین رو فکر میکنم قریب به اتفاق "چاووشی گوش کن ها" قبول دارن ضعیف ترین آهنگش بوده. فراز و فرودهای بد جور و کلا یه چیز هچل هفتی شده.
اما توی همین آلبوم حریص آهنگهای خیلی قشنگی هم هست.
کافه های شلوغ که یه آهنگ کاملا "سبک چاووشی" هست و همینطور آهنگ "غم و شادی" که یه سبک اسپانیایی و خاصی داره جزو کارهای خیلی خوب هستن و 2، 3 تا آهنگ سبک غمگین دیگه هم داره که قشنگن.

(فقط من یه سوال دارم؛ اگر شما از این آلبوم چاووشی نا امید شدین، میشه بگین تو این چند مدت اخیر به کار کی امیدوار شدین و پسندیدینش؟ میشه معرفی کنین من هم گوش بدم؟
حالا اینجا هم اگه نمیشه توی پیغام خصوصی بگین.
جدی جدی یه دنیا ازتون ممنون میشم اگه بگین.)

Majid-6120
07-10-2011, 11:08
بعد از ژاکت دیگه بطور کل از چاوشی نا امید شدم امروز هم که اومدم آلبوم حریص رو ببینم چیه ولی بسیار نا امید کننده بود حداقل برای من ! تنظیمهای شلوغ پلوغ ، فضای تکراری ، افکت صداش که بیش از پیش شده و خیلی مسائل دیگه

تنظیم های شلوغ ؟ فضای تکراری ؟

به نظر من تازه چاوشی با حریص معنی تنظیم واقعی رو فهمید !!! تا کی میخواست با اون تنظیم های تاریخ گذشته آهاری و اکبری تو سبک هوس سر کنه ؟ وقتی قبل از حریص ، آلبوم شهاب رمضان اومد کل بازار رو تو دست گرفت !!! فقط به خاطر تنظیم زیبای سیروان !!! وگرنه صدا مثله شهاب رمضان زیاد داریم تو کشور !!!!

واقعا ژاکت تنظیم داشت ؟ به نظر من ضعیف ترین تنظیم ها ماله آلبوم ژاکت بود ! باز به " متاسفم " ... خیلی بهتر بود !

آلبوم Alexandra Stan - Saxobeats رو گوش بدین تا متوجه نزدیکی تنظیم هاش با آلبوم حریص بشین !!!

اصلا این تنظیم ها تازه مد شده تویه سال 2011 ....

افکت صداش که بیش از پیش شده

کودوم ؟ این افکتی که میگین کجاست ؟ صدارو چجوری میکنه ؟

reza-atom
07-10-2011, 13:00

به نظر من تازه چاوشی با حریص معنی تنظیم واقعی رو فهمید !!! تا کی میخواست با اون تنظیم های تاریخ گذشته آهاری و اکبری تو سبک هوس سر کنه ؟ وقتی قبل از حریص ، آلبوم شهاب رمضان اومد کل بازار رو تو دست گرفت !!! فقط به خاطر تنظیم زیبای سیروان !!! وگرنه صدا مثله شهاب رمضان زیاد داریم تو کشور !!!!

واقعا ژاکت تنظیم داشت ؟ به نظر من ضعیف ترین تنظیم ها ماله آلبوم ژاکت بود ! باز به " متاسفم " ... خیلی بهتر بود !

آلبوم Alexandra Stan - Saxobeats رو گوش بدین تا متوجه نزدیکی تنظیم هاش با آلبوم حریص بشین !!!

یعنی شما به تنظیمهای کوشان حداد و شهاب اکبری میگین تنظیم واقعی ؟ پس تنظیم خوب رو هنوز ندیدین ! :5:
نمونش همین کار دیوار بی در رو دیروز اومدم گوش بدم ببینم چیه اینقدر ازش تعریف میکنن! یارو اومده صدای ارگ کلیسا رو به طرز ناهماهنگی توی فضای آهنگ آورده ! مثلاً خواسته نو آوری کنه ! توی آهنگ هم که اینقدر فضای خسته کننده و ناهماهنگ هست ...

به نظر من اینها نه از هماهنگی چیزی میدونن نه از علم تنظیم و هارمونی و کنترپوان چیزی میدونن ! یه نرم افزارو گرفتن با چند تا vst و یه گیتار حالا یه ویلن هم توش میذارن که مثلاً خیلی بلدن ! نه میدونن ریتم چطور باشه نه استفاده از بیس و افکت رو بلدن ! نه میدونن کجا باید گام صدا رو عوض کنن ! نه درکی از تاثیر روانشناختی موسیقی بر شنونده دارن !!!! و ...
صدای چاوشی یه فضایی میره آهنگ و تنظیم یه جای دیگه ... ریتمها که اصلاً همخونی ندارند !

همین جناب کوشان حداد درس خونده ی صنایع غذاییه !!! معلومه که کسی که علم موسیقی رو نخونده نمی تونه تنظیم مناسبی رو ارائه بده!! از این نمونه های تنظیم کننده توی ایران زیاده!!!! یارو مهندسی شیمی میخونه میاد واسه ما آهنگساز میشه !!!! آخه یکی نیست بگه تو برو مهندسیتو بخون ....

باز هم به تنظیم خود چاوشی که توی آهنگ پروانه ها نسبتاً بهتر از بقیه بود ....

راستی افکت رو که دیگه نمیتونی منکرش بشی کسی که توی این کاره میفهمه .... البته یذره افکت بد نیست ولی دیگه نه اینهمه ....:13:

Unique 2626
07-10-2011, 14:22
محسن جان کجايی که فقط خودت ميتونی جواب منتقدينت رو بدی . . .

طرفدارات اگه بخوان جوابی به منتقدين بدن محکوم به تعصب چشم و گوش بسته ميشن . . .

هر قدمی که به سوی پيشرفت بر ميداری قابل تحمل نيست واسه بعضی ها . . .

باور نمی کنن که صدا صدای خودته . . . نه فيلتری نه افکت خاصی . . .

کی ميرسه روزی که " اولين " کنسرتت و اجرا کنی تا لا اقل از اين تهمت دلخراش و سينه سوز چندين ساله خلاص بشی و بشيم . . .

اساتيد موسيقی هم که ازت تعريف ميکنن باز به چشم هيچ کس نمياد . . .

فک کنم تا چن وقت ديگه تو رو ضعيف ترين و بی استعدادترين خواننده تاريخ موسيقی جهان لقب بدن . . .

هيچ وقت يادم نمیره وقتی آلبوم " يه شاخه نيلوفر " و دادی " با دلايل خيلی خاصی !! " فقط کوبيدن و کوبيدن اين آلبوم رو . . .

وقتی " ژاکت " اومد آلبوم " يه شاخه نيلوفر " رو " با همون دلايل خاص !! " که کوبيده بودن شروع به تعريف و تمجيد ازش کردن . . .

روزی قدر تورو خواهيم دونست که زبونم لال زبونم لال " گريه کنان رو قبرت " يه شاخه نيلوفر " خواهيم گذاشت " . . .

افسوس . . . افسوس . . .

کاش هنوز رو حرفت باشی که گفتی : آنقدر بی درد زندگی نکرده ام که با لگد ناقدی به فغان آيم . . .

Alireza_SA
07-10-2011, 14:54
طرفدارات اگه بخوان جوابی به منتقدين بدن محکوم به تعصب چشم و گوش بسته ميشن . . .

واقعا همینطوره ...
حق جواب دادن نداریم مجبوریم سکوت کنیم وگرنه فورا مهر تعصب به پیشونیمون میزنن ...

این هم شده تاکتیکی برای منکوب کردن و لال کردن ...

میگه : هر چی من میگم بگید چشم وگرنه متعصبید ...

reza-atom
07-10-2011, 15:08
واقعا همینطوره ...
حق جواب دادن نداریم مجبوریم سکوت کنیم وگرنه فورا مهر تعصب به پیشونیمون میزنن ...

این هم شده تاکتیکی برای منکوب کردن و لال کردن ...

میگه : هر چی من میگم بگید چشم وگرنه متعصبید ...

آخه عزیز من چرا کولی بازی در میارین ؟ (یاد بحث درمورد مسائل مذهبی افتادم که نمیشه کوچیکترین نقدی کرد !) حالا چرا میگی حق جواب دادن ندارین ؟ اتفاقاً این تاپیک واسه همین مسائل هست ! اسمش هم هست تاپیک اختصاصی محسن چاوشی نه تاپیک تعریف و تمجید از ایشون !
اینم بگم شما که توی استودیو نیستین ! بحث افکت فقط چیزیه که خود چاوشی میتونه با اجرای زنده مشخصش کنه ! ایشون نه اجرای زنده ای داشته و نه هیچ کنسرتی و ... شما به من بگین چرا نباید خواننده ای که اینهمه معروفه به احترام طرفدارهاش هم که شده یه اجرای زنده انجام بده ؟ در ضمن بحث من بیشتر روی تنظیم آهنگاش بود ! البته دستکاریهای صوتی که روی صدای اغلب خواننده ها انجام میشه !
من از شما طرفدارها انتظار دارم حداقل یه توضیحی برای این موارد بدین !

Ezhdeha999
07-10-2011, 15:10
ولي به نظر من محسن چاوشي يكي از بهترين خوانندگان ايران است واين صدايي كه محسن چاوشي دارد به نظر من از دلش مي آيد.

Alireza_SA
07-10-2011, 15:13
اگه شما قصد مباحثه علمی دارید چرا جواب بچه ها رو نمیدین و بدون نگاه کردن به حرف دیگرون فقط حرف خودتون رو میزنید؟

تا اینجا چند تا سوال از شما شده که به هیچ کدوم پاسخ ندادید ...

(فقط من یه سوال دارم؛ اگر شما از این آلبوم چاووشی نا امید شدین، میشه بگین تو این چند مدت اخیر به کار کی امیدوار شدین و پسندیدینش؟ میشه معرفی کنین من هم گوش بدم؟

شما میگی

پس تنظیم خوب رو هنوز ندیدین !

خب معرفی کن ...
خودم شخصا قول میدم تمام کارایی که معرفی میکنی دانلود کنم و گوش بدم ...

Greedy
07-10-2011, 15:25
خیلی جالبه مدیر این انجمن تا ما حرفی بزنیم یا دفاعی کنیم میاد پستامون پاک میشه ولی اگه کسی حرفی بزنه حتی اگه برای دعوا راه انداختن هم باشه اصلا خیالی نیست حتی نباید جواب بدی بهش
این استاد موسیقی دان که اسمش رضا باشه تو یه تاپیک دیگه اومد همچین پستی زد :

اسم مانی رهنما و خشایار اعتمادی نبود ! به نظر من اینها + حمید حامی میتونن توی پاپ حرفی برای گفتن داشته باشن .

پ.ن : بیشتر خواننده هایی که من توی لیست دیدم نه تنظیم های خوبی دارند نه سر رشته ای از موسیقی ! ( البته نه همه )مثلاً همین چاوشی که شما دارین خودتونو واسش پاره میکنین ، اصلاً آهنگهاش حرفه ای نیستن صداش هم که ... نمیدونم معیار شما واسه انتخاب چیه !؟ سلطان پاپ و ... تعجب آوره !

پسر خوب استاد ! موسیقی دان بتهوون شما نگران موسیقی کشور ما نباش اگه خیلی فکر و دغدغه موسیقی ایرانو داری بسم الله پاشو با علم بالای! موسیقیات چند تا البوم تولید کن بده بیرون ملت بیان طرفدارت شن
بعدشم شما میتونی بری همین امثال اساتیدی مثه خشایار اعتمادی و مانی رهنما رو گوش بدی کسی زورت نکرده فلانی گوش بدی و از اینکه ملت طرفدار یکی دیگه هستن اینقدر به خودت فشار بیاری اره

همین جناب کوشان حداد درس خونده ی صنایع غذاییه !!! معلومه که کسی که علم موسیقی رو نخونده نمی تونه تنظیم مناسبی رو ارائه بده!! از این نمونه های تنظیم کننده توی ایران زیاده!!!! یارو مهندسی شیمی میخونه میاد واسه ما آهنگساز میشه !!!! آخه یکی نیست بگه تو برو مهندسیتو بخون ....

حالا شما ببخشیدش به بزرگواری خودتون اقای مایکل بتهوون همه که مثه شما نمیتونن دکترای تخصصی موسیقی بگیرن که شما بزرگان باید ببخشید

البته من سعی کردم مفید و مختصر جواب بدم بطوریکه باز از طرف یکی از مدیران با اخطار و تذکر و ... مواجه نشم مگر نه جوابای خوشگلی میدادم
پ.ن : احیانا این پست که مشکلی نداشت پاک شه ؟؟:دی

reza-atom
07-10-2011, 15:26
بنا به خواسته ی آقای علیرضا این سوالات رو جواب میدم :

اما اول بذارین جواب این دوستمونو بدم :

محسن جان کجايی که فقط خودت ميتونی جواب منتقدينت رو بدی . . .

وقتی " ژاکت " اومد آلبوم " يه شاخه نيلوفر " رو " با همون دلايل خاص !! " که کوبيده بودن شروع به تعريف و تمجيد ازش کردن . . .

روزی قدر تورو خواهيم دونست که زبونم لال زبونم لال " گريه کنان رو قبرت " يه شاخه نيلوفر " خواهيم گذاشت " . . .

افسوس . . . افسوس . . .

کاش هنوز رو حرفت باشی که گفتی : آنقدر بی درد زندگی نکرده ام که با لگد ناقدی به فغان آيم . . .

عزیزم بحث فنی هست نه احساسی !

اون آهنگ غیر معمولی که شما ازش صحبت میکنین رو فکر میکنم قریب به اتفاق "چاووشی گوش کن ها" قبول دارن ضعیف ترین آهنگش بوده. فراز و فرودهای بد جور و کلا یه چیز هچل هفتی شده.
اما توی همین آلبوم حریص آهنگهای خیلی قشنگی هم هست.
کافه های شلوغ که یه آهنگ کاملا "سبک چاووشی" هست و همینطور آهنگ "غم و شادی" که یه سبک اسپانیایی و خاصی داره جزو کارهای خیلی خوب هستن و 2، 3 تا آهنگ سبک غمگین دیگه هم داره که قشنگن.

نمونه ی آهنگ غیر معمولی زیاده ! فکر کنم از این آهنگها رو میدن که آلبوم یکجوری فقط پر شه ! آهنگی که روش دقت نشه و همینجوری خونده شه اونم برای کسی که اینهمه طرفدار داره واقعاً توهینی به شعور طرفداراش هست ! در مورد اون سوال هم باید بگم که وقتی شما فقط چهارتا محسن یگانه و ... اینها رو گوش میدین دیگه معلومه به نظر شما کسی کار خوبی ارئه نکرده ! بهتره یه ذره دیدتون رو بازتر کنین ! راستی اصلاً اینکه کسی کار خوبی انجام نداده چه ربطی داره به کسی که اینهمه طرفدار داره باید کار ضعیف ارائه بده ؟

جواب شما رو پیش از این دادم البته ! اگه ژاکت تنظیم نداشت دلیل نمیشه با این کارای ضعیف سطح موسیقی کشور بیاد پایین ! اون آلبومی که گفتین اگه شبیهش باشه پس ایشون دارن از اینها تقلید میکنن !
تنظیم های ضعیف مد شده تو 2011 ؟ عجب ....
بقیه توی پست قبلیم گفته شد!

Alireza_SA
07-10-2011, 15:32
بنا به خواسته ی آقای علیرضا این سوالات رو جواب میدم :

دوستمون از شما خواست بهش خواننده و آهنگ معرفی کنین اما شما انگار نه انگار...
اینم جواب شما بود که هیچ معرفی توش نیست

نمونه ی آهنگ غیر معمولی زیاده ! فکر کنم از این آهنگها رو میدن که آلبوم یکجوری فقط پر شه ! آهنگی که روش دقت نشه و همینجوری خونده شه اونم برای کسی که اینهمه طرفدار داره واقعاً توهینی به شعور طرفداراش هست ! در مورد اون سوال هم باید بگم که وقتی شما فقط چهارتا محسن یگانه و ... اینها رو گوش میدین دیگه معلومه به نظر شما کسی کار خوبی ارئه نکرده ! بهتره یه ذره دیدتون رو بازتر کنین ! راستی اصلاً اینکه کسی کار خوبی انجام نداده چه ربطی داره به کسی که اینهمه طرفدار داره باید کار ضعیف ارائه بده ؟

چرا از معرفی کردن فراری هستید؟

منم از شما میخوام آهنگ ها و گروههای خوب بهم معرفی کنین و دیدم رو نسبت به موسیقی بازتر کنید ..
ما همه مشتاقیم برترین ها رو از زبان شما بشنویم ...

Mehran
07-10-2011, 15:33
خیلی جالبه مدیر این انجمن تا ما حرفی بزنیم یا دفاعی کنیم میاد پستامون پاک میشه ولی اگه کسی حرفی بزنه حتی اگه برای دعوا راه انداختن هم باشه اصلا خیالی نیست حتی نباید جواب بدی بهش

سلام...

این طور نیست دوست من، اگر کسی قصدش توهین ،دعوا یا ایجاد تحریک باشه، پستش پاک میشه.
به همین دلیل هست که تا الان هم پست های زیادی از طرفداران و هم پست های زیادی از منتقدین پاک شده...

این در مورد تاپیک اختصاصی همه ی خواننده ها صادق هست.

با تشکر مهران...

Greedy
07-10-2011, 15:40
سلام...

این طور نیست دوست من، اگر کسی قصدش توهین ،دعوا یا ایجاد تحریک باشه، پستش پاک میشه.
به همین دلیل هست که تا الان هم پست های زیادی از طرفداران و هم پست های زیادی از منتقدین پاک شده...

این در مورد تاپیک اختصاصی همه ی خواننده صادق هست.

با تشکر مهران...

سلام مهران عزیز البته منظورم بیشتر رو مدیر دیگه این بخش بود
البته فکر نمیکنم این استاد موسیقی که الان دارن یکی یکی با همه کل میندازن قصد برپایی دوستی و محبت داشتن باشن

Mehran
07-10-2011, 15:47
سلام مهران عزیز البته منظورم بیشتر رو مدیر دیگه این بخش بود
البته فکر نمیکنم این استاد موسیقی که الان دارن یکی یکی با همه کل میندازن قصد برپایی دوستی و محبت داشتن باشن

من و کوروش یکسان برخورد میکنیم، اگه پستی رو کوروش پاک کرده، 99.9% اگه من هم بودم اون پست رو پاک میکردم و برعکس...

بی خیال بابا ! اینجا جای معرفی اثر نیست !
فقط اینو بگم که پی سی ورد مزخرفترین فرومی بود که تا حالا دیدم !(قابل توجه اون کسی که هی فرت و فرت پست منو پاک میکنه!)
فرومی که بحثاش (در همه ی زمینه ها) یه طرفه باشه و نشه با آزادی بیان حرف زد بدرد لای جرز میخوره !
بدرود !

این نظر شماست، کسی شما رو مجبور نکرده که بیاید توی این فروم و به طور خاص این انجمن پست بدید.
میتوید در جایی فعالیت کنید که آزادی بیان دارن...

تاپیک داره منحرف میشه، انتقادی از تیم مدیریت یا انجمن موسیقی ویا P30World اگر هست در بخش ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید مطرح کنید، درخدمتیم. :20:

با تشکر مهران...

yoosef_st
07-10-2011, 16:27
آقا نکنین این کار رو. مهران جون نکن خواهشا! این دوستمون قرار بود چند تا آهنگ قوی و دارای تنظیم خوب به من معرفی کنه!

ببین آقا رضا، کسی که با شما خصومت نداره که عزیزم.
شما اومدی گفتی امروز (این امروزی که شما ازش صحبت میکنی یعنی یه چیزی بیشتر از 6 ماه بعد از عرضه آلبوم"حریص") آهنگ غیر معمولی رو گوش دادم، آلبوم خیلی ضعیف بود شلوغ بود و ناامید شدم و این حرفها.
خب شمایی که میگی شلوغ بود، شلوغ ترین ترک این آلبوم حریص هستش دیگه، همه موافقین؟
حالا شما واسه من یه ثانیه از این آهنگ رو بگو که توی اینهمه شلوغی تنظیم >ضعیف< باشه.
صدای محسن یا سازها سر جاشون نباشن.

ببینین، ما که فصد نداریم واسه خودمون بت درست کنیم که.
مطمئنا محسن چاووشی کار ضعیف هم زیاد داره. اما چیزی که بیشتر از اون بهش ضربه میزنه هوادارهای متعصبش هستن!!!

مثال میزنم:
چند وقت بیش توی همین تاپیک بحث بر سر آهنگ "ها" از آلبوم خاص بود.
من گفتم تنظیمش و فراز فرودهاش به نظرم خیلی ضعیفه. یکی از دوستان اومد گفت که نه!
این ناهماهنگیش از قشنگی کار تنظیم کنندش هست و نمیدونم ایشون کل "سروان خسروی رو خوابونده و در آخر هم اینکه توی تنظیم این آهنگ یه صدایی شبیه به زنگ هست که بد قلقه و فلان!

خب من رفتم باز این آهنگ رو گوش دادم، دیدم والا این صدایی که ایشون ازش حرف زده کلا 2 بار توی ترک هست:
یک بار اول آهنگ که هیچ صدا و ملودی نیست!
یه بار دیگه هم وسطهای آهنگ که باز اونجا هم هیچ صدا و هیچ ریتم و چیز خاصی کنارش نیست!
خب الان من نمیتونم درک کنم مثلا کجای این تنظیم شاهکاره؟

والا به خدا نه با کوبیدن بی دلیل میتونیم ازش واقعی کار کسی رو زیر سوال ببریم، نه با تعریف الکی و فن بازی به بهتر شدن کارهاش کمک میکنیم!
انقدر بی انصاف نباشین!
انقدر متعصب نباشین!
اونوقت همه حرف همدیگه رو میفهمن، دعوا هم نمیشه!
من هم جدا ازتون تقاضا میکنم آقا رضا، استدعا میکنم آهنگهای قشنگی که میگین رو معرفی کنیم من هم گوش بدم.
خواهش میکنم.:40:

MCSE MAN
07-10-2011, 16:39
دوستان بيخيال،ما طرفداراي چاوشي كه ديگه عادت كرديم به اواع توهين ها. كور،كر،تعصبي و ..
بذاريد هرچقدر ميخوان انتقاد سازنده كنن!! فعلا مد اينه كه گير بدن به اجراي زنده. حالا محسن كنسرت هم بذاره بعد گير ميدن به چيز ديگه. خلاصه هميشه سوژه براي كوبيدن هست

من فقط جواب يه حرفشون رو ميدم

به نظر من باید با تنظیم کنندگان و شاعرهای بهتری کار کنه مثلاً توی سبک الکترونیک از افرادی مثل سیروان خسروی کمک بگیره یا از تنظیم کنندگان برجسته ای مثل بهروز صفاریان استفاده کنه
طبق اين حرفاتون،بهروز صفاريان رو قبول داريد ديگه؟؟
1. همين ايشون تو برنامه شب شيشه اي (يا مثلث شيشه اي) گفتن pop از popular مياد.يعني هر كسي آهنگاش بيشتر طرفدار داشت اون بهترين خواننده پاپه.
2.چاوشي 3 تا آلبوم مجاز در 3 سال متوالي داد و هر 3تا شد پرفروشترين آلبوم سال. در 90% انواع و اقسام نظرسنجي ها هم بين خواننده هاي داخلي اول ميشه.

از اين 2 مورد طبق گفته هاي همين بهروز صفاريان كه شما اين همه قبولش داريد؛نتيجه اين ميشه كه محسن چاوشي بهترين خواننده داخليه ايرانه

تمام

reza-atom
07-10-2011, 16:43
آقا نکنین این کار رو. مهران جون نکن خواهشا! این دوستمون قرار بود چند تا آهنگ قوی و دارای تنظیم خوب به من معرفی کنه!

ببین آقا رضا، کسی که با شما خصومت نداره که عزیزم.
شما اومدی گفتی امروز (این امروزی که شما ازش صحبت میکنی یعنی یه چیزی بیشتر از 6 ماه بعد از عرضه آلبوم"حریص") آهنگ غیر معمولی رو گوش دادم، آلبوم خیلی ضعیف بود شلوغ بود و ناامید شدم و این حرفها.
خب شمایی که میگی شلوغ بود، شلوغ ترین ترک این آلبوم حریص هستش دیگه، همه موافقین؟
حالا شما واسه من یه ثانیه از این آهنگ رو بگو که توی اینهمه شلوغی تنظیم >ضعیف< باشه.
صدای محسن یا سازها سر جاشون نباشن.

ببینین، ما که فصد نداریم واسه خودمون بت درست کنیم که.
مطمئنا محسن چاووشی کار ضعیف هم زیاد داره. اما چیزی که بیشتر از اون بهش ضربه میزنه هوادارهای متعصبش هستن!!!

مثال میزنم:
این ناهماهنگیش از قشنگی کار تنظیم کنندش هست و نمیدونم ایشون کل "سروان خسروی رو خوابونده و در آخر هم اینکه توی تنظیم این آهنگ یه صدایی شبیه به زنگ هست که بد قلقه و فلان!

خب من رفتم باز این آهنگ رو گوش دادم، دیدم والا این صدایی که ایشون ازش حرف زده کلا 2 بار توی ترک هست:
یه بار دیگه هم وسطهای آهنگ که باز اونجا هم هیچ صدا و هیچ ریتم و چیز خاصی کنارش نیست!

والا به خدا نه با کوبیدن بی دلیل میتونیم ازش واقعی کار کسی رو زیر سوال ببریم، نه با تعریف الکی و فن بازی به بهتر شدن کارهاش کمک میکنیم!
انقدر بی انصاف نباشین!
انقدر متعصب نباشین!
اونوقت همه حرف همدیگه رو میفهمن، دعوا هم نمیشه!
من هم جدا ازتون تقاضا میکنم آقا رضا، استدعا میکنم آهنگهای قشنگی که میگین رو معرفی کنیم من هم گوش بدم.
خواهش میکنم.:40:

چه عجب یه نفر پیدا شد از طرفدارای ایشون که منطقی حرف بزنه ! واقعاً خوشحالم از این بابت ! :10:

ببینید دیروز خواستم بعد از مدتها ببینم چاوشی که اینهمه ازش تعریف میکنن توی این تاپیک و 500 صفحه اینجا فقط تعریف و تمجید ازش کردند و ایشون رو بهترین خواننده ی داخلی و حتی خارجی میدونن ! و خوندم که حتی ایشون رو در دانشگاههای معروف خارج از کشور ، موسیقی ایشون رو ! حتی با بزرگانی چون شوپن ، بتهوون ، فرانتز لیست و از این قبیل مقایسه کردن !! !!! ، خب کنجکاو شدم ببینم کارشو ! شما هم حق بدین آخه خواننده ای که اینقدر بزرگه حتماً باید با کمپانی های بزرگی هم قرارداد ببنده واقعاً به نظرم حیفه اینجا داره استعداد ایشون با تنظیم کنندگانی مثل کوشان حداد ( که صنایع غذایی خونده!) هدر میره ! حیفه واقعاً !
من همه ی دردم اینه !
لا اقل به خاطر هوادار هاش بیاد یه کنسرت بذاره واینهمه شایعات پیرامونش رو خاتمه بده ....
من میگم حس کردم صداش به طرز عجیبی دستکاری شده ، دوستمون میاد میگه خدایا خودت شاهدی چه تهمت هایی به محسن میزنن و از این گریه زاری ها ! خب یه حرف منطقی بزنین ! اصلاً من بگم این حرفو چه لطمه ای به بزرگی ایشون میزنه ؟

به هر حال موفق باشید همگی با این اسطوره ی قرن بیست و یکم ...

yoosef_st
07-10-2011, 17:16
چه عجب یه نفر پیدا شد از طرفدارای ایشون که منطقی حرف بزنه ! واقعاً خوشحالم از این بابت ! :10:

ببینید دیروز خواستم بعد از مدتها ببینم چاوشی که اینهمه ازش تعریف میکنن توی این تاپیک و 500 صفحه اینجا فقط تعریف و تمجید ازش کردند و ایشون رو بهترین خواننده ی داخلی و حتی خارجی میدونن ! و خوندم که حتی ایشون رو در دانشگاههای معروف خارج از کشور ، موسیقی ایشون رو ! حتی با بزرگانی چون شوپن ، بتهوون ، فرانتز لیست و از این قبیل مقایسه کردن !! !!! ، خب کنجکاو شدم ببینم کارشو ! شما هم حق بدین آخه خواننده ای که اینقدر بزرگه حتماً باید با کمپانی های بزرگی هم قرارداد ببنده واقعاً به نظرم حیفه اینجا داره استعداد ایشون با تنظیم کنندگانی مثل کوشان حداد ( که صنایع غذایی خونده!) هدر میره ! حیفه واقعاً !
من همه ی دردم اینه !
لا اقل به خاطر هوادار هاش بیاد یه کنسرت بذاره واینهمه شایعات پیرامونش رو خاتمه بده ....
من میگم حس کردم صداش به طرز عجیبی دستکاری شده ، دوستمون میاد میگه خدایا خودت شاهدی چه تهمت هایی به محسن میزنن و از این گریه زاری ها ! خب یه حرف منطقی بزنین ! اصلاً من بگم این حرفو چه لطمه ای به بزرگی ایشون میزنه ؟

به هر حال موفق باشید همگی با این اسطوره ی قرن بیست و یکم ...
آقا رضا دستت درد نکنه که پست من رو نقل قول کردی.
اما به جان خودم به هیچ کدوم از سوالاتم جواب ندادی...
این جواب شما بیشتر به این سوال میخوره که من پرسیده باشم:
"چی شد که شما دیروز محسن چاووشی گوش کردی؟"
یا مثلا:
"چرا چاووشی کنسرت نذاشته به نظرتون؟"
حالا اینکه به این سوال هم جواب دادین لطف کردین.
ولی سوالات دیگه ای هم پرسیدم خب. اگه میشه لطفا به اونها هم جواب بدین. ممنون:11:

reza-atom
07-10-2011, 17:39
آقا رضا دستت درد نکنه که پست من رو نقل قول کردی.
اما به جان خودم به هیچ کدوم از سوالاتم جواب ندادی...
این جواب شما بیشتر به این سوال میخوره که من پرسیده باشم:
"چی شد که شما دیروز محسن چاووشی گوش کردی؟"
یا مثلا:
"چرا چاووشی کنسرت نذاشته به نظرتون؟"
حالا اینکه به این سوال هم جواب دادین لطف کردین.
ولی سوالات دیگه ای هم پرسیدم خب. اگه میشه لطفا به اونها هم جواب بدین. ممنون:11:

خواهش میکنم یوسف جان !
من به شخصه معتقدم وضعیت موسیقی ایران در حال حاضر زیاد جالب نیست واسه همین هم ترک یا آلبوم خاصی الان مد نظرم نیست ! هدفم بیشتر اینه که اونایی که به خواننده ای پر و بال میدن و میگن تنظیم خوبه خب خواننده ای هم مثل چاوشی توی همین حال و هوا میمونه !
من آلبوم حریص رو تقریباً گوش دادم همشو و هیچ نو آوری ای توی تنظیم و هیچ چیز متفاوتی ندیدم ! آقا اینکه یه آهنگ با نرم افزار بسازی و حالا یه گیتار الکتریک (شاید هم گیتار آکوستیک) هم بعنوان آکورد هی توش بزنی که نشد آهنگسازی و تنظیم که ! صدای خواننده بعضی جاها واقعاً گم میشه بدبختی اینه که میکس و مستر درست حسابی هم بلد نیستن !!! لا اقل شما که نمی تونین تنظیم کنین الکی شلوغش نکنین آهنگو که آدم سرگیجه بگیره ! اینها مربوط میشه به اینکه متاسفانه تنظیم کنندگان ما بیشترشون نمیرن دنبال علم آهنگسازی و به شکل اصولی یاد بگیرن ...
اینها نکاتی هست که هوادارای یه خواننده کمتر بهش توجه میکنن و دلشون فقط به صدای طرف و یا شعرش خوشه !
حالا جداً چند نفر از هوادارها میان به این چیزها توجه کنن ؟ همین که صدای خواننده رو بشنون واسشون کافیه ! خواننده به انتقاد هم نیاز داره مسلماً ....

dracula_killer
07-10-2011, 17:49
خواهش میکنم یوسف جان !
من به شخصه معتقدم وضعیت موسیقی ایران در حال حاضر زیاد جالب نیست واسه همین هم ترک یا آلبوم خاصی الان مد نظرم نیست ! هدفم بیشتر اینه که اونایی که به خواننده ای پر و بال میدن و میگن تنظیم خوبه خب خواننده ای هم مثل چاوشی توی همین حال و هوا میمونه ! اگه انقدر وضعی که شما می گی بده،پس اصلا شما حق نداری محسن چاووشی رو زیر سوال ببری.چون وضع موسیقی که اصلا جالب نیست،هیچ کسی هم تنظیم و میکس و مسترینگ بلد نیست،طرفدارای محسن هم که همه ببخشید یه مشت گوسفنداً احتمالا چون صدای محسن رو می پسندن.اصلا تمام این چیزایی که شما می گی درست،الان یه سوالی هست اینجا:
اگه الان وضع موسیقی ایران جالب نیست،بالاخره به طور نسبی یه نفر هست که از بقیه ی این آدم های ناموسیقی دان! نسبتاً بهتره،به نظر شما این شخص کیه؟

reza-atom
07-10-2011, 18:50
اگه انقدر وضعی که شما می گی بده،پس اصلا شما حق نداری محسن چاووشی رو زیر سوال ببری.چون وضع موسیقی که اصلا جالب نیست،هیچ کسی هم تنظیم و میکس و مسترینگ بلد نیست،طرفدارای محسن هم که همه ببخشید یه مشت گوسفنداً احتمالا چون صدای محسن رو می پسندن.اصلا تمام این چیزایی که شما می گی درست،الان یه سوالی هست اینجا:
اگه الان وضع موسیقی ایران جالب نیست،بالاخره به طور نسبی یه نفر هست که از بقیه ی این آدم های ناموسیقی دان! نسبتاً بهتره،به نظر شما این شخص کیه؟

چه ربطی داره عزیز من ؟ مشکل اینه که همین هوادارها هستن که هر چی ایشون میده بیرون میگن خوبه و همینا هستن که موسیقی کشور رو ضعیف میکنن !
ولی مثلاً علی لهراسبی رو نگاه کن با اینکه این همه طرفدار نداره ولی همیشه سعی کرده کارهای قویتری بده و من هم این کارشون رو ستایش میکنم چون بیخودی آهنگ نمیخونه و با آهنگسازها و تنظیم کننده های خوب کار میکنه یا همین محمد اصفهانی که البته آلبوم آخرشو زیاد قبول ندارم ولی باز هم به فکر ارائه ی موسیقی بهتره یا مانی رهنما که توی آخرین آلبومش با استاد آندره آرزومانیان کار کرد ... خب ببین اینها پولشون رو برای ساختن یک آلبوم چطور خرج میکنن و شان موسیقی پاپ رو در ایران پایین نمیارن .. حالا کسایی مثل چاوشی یا یگانه یا اصحابی چطور خرج میکنن (منظورم از لحاظ تنظیم و آهنگه) البته این یه مثال بود فقط و جاش هم توی این تاپیک نیست .... سوالم از شما اینه که چرا با وجود اینها باید چاوشی بهترین خواننده باشه ؟

dracula_killer
07-10-2011, 19:55
چه ربطی داره عزیز من ؟ مشکل اینه که همین هوادارها هستن که هر چی ایشون میده بیرون میگن خوبه و همینا هستن که موسیقی کشور رو ضعیف میکنن !
ولی مثلاً علی لهراسبی رو نگاه کن با اینکه این همه طرفدار نداره ولی همیشه سعی کرده کارهای قویتری بده و من هم این کارشون رو ستایش میکنم چون بیخودی آهنگ نمیخونه و با آهنگسازها و تنظیم کننده های خوب کار میکنه یا همین محمد اصفهانی که البته آلبوم آخرشو زیاد قبول ندارم ولی باز هم به فکر ارائه ی موسیقی بهتره یا مانی رهنما که توی آخرین آلبومش با استاد آندره آرزومانیان کار کرد ... خب ببین اینها پولشون رو برای ساختن یک آلبوم چطور خرج میکنن و شان موسیقی پاپ رو در ایران پایین نمیارن .. حالا کسایی مثل چاوشی یا یگانه یا اصحابی چطور خرج میکنن (منظورم از لحاظ تنظیم و آهنگه) البته این یه مثال بود فقط و جاش هم توی این تاپیک نیست .... سوالم از شما اینه که چرا با وجود اینها باید چاوشی بهترین خواننده باشه ؟
این رو باید از مردم ایران بپرسی که چرا سه تا آلبوم مجاز ایشون پر فروشترین شده،باید از همین آقای محمد اصفهانی بپرسی که چرا از محسن تمجید کرد؟باید از داریوش پرسید که چرا ازش تعریف کرد.یه چیزی رو باید قبول کنیم،اونم اینکه بعد از انقلاب اگر موسیقی سنتی رو کنار بگذاریم،هیچ خواننده ای به اندازه ی چاووشی نتونست طرفدار پیدا کنه.بحث من اینکه این همه آدم که میرن سی دی آهنگاشو می خرن،حتما از صداش و کارش لذت می برن.حالا اگه آهنگ سازیش ضعیفه و هرچی هست،مهم اینکه اکثریت مردمی که موسیقی پاپ رو به طور کلی دوست دارن،از کار محسن لذت می برن.ماشاالله کرور کرور خواننده در روز داره تو ایران به وجود میاد،اما چرا طرفدارای محسن بیشتر از همست؟یا باید بگیم که تمام طرفدارای محسن مشتی بی سواد هستن(از لحاظ موسیقی) که این یه توهین بزرگه،یا باید بگیم که کارهای محسن با تار و پود احساسات این مردم درآمیخته شده و با روح اونا بازی می کنه،کاری که بقیه تا به الان نتونستن در این حد انجام بدن.

reza-atom
07-10-2011, 20:21
این رو باید از مردم ایران بپرسی که چرا سه تا آلبوم مجاز ایشون پر فروشترین شده،باید از همین آقای محمد اصفهانی بپرسی که چرا از محسن تمجید کرد؟باید از داریوش پرسید که چرا ازش تعریف کرد.یه چیزی رو باید قبول کنیم،اونم اینکه بعد از انقلاب اگر موسیقی سنتی رو کنار بگذاریم،هیچ خواننده ای به اندازه ی چاووشی نتونست طرفدار پیدا کنه.بحث من اینکه این همه آدم که میرن سی دی آهنگاشو می خرن،حتما از صداش و کارش لذت می برن.حالا اگه آهنگ سازیش ضعیفه و هرچی هست،مهم اینکه اکثریت مردمی که موسیقی پاپ رو به طور کلی دوست دارن،از کار محسن لذت می برن.ماشاالله کرور کرور خواننده در روز داره تو ایران به وجود میاد،اما چرا طرفدارای محسن بیشتر از همست؟یا باید بگیم که تمام طرفدارای محسن مشتی بی سواد هستن(از لحاظ موسیقی) که این یه توهین بزرگه،یا باید بگیم که کارهای محسن با تار و پود احساسات این مردم درآمیخته شده و با روح اونا بازی می کنه،کاری که بقیه تا به الان نتونستن در این حد انجام بدن.

حق با شماست ! اتفاقاً از اولی که چاوشی اومد خیلی حاشیه ساز شد !
علت اینکه طرفدارای ایشون تقریباً زیاده :
1. حاشیه ساز شد ! از اولی که اومد تا مدتها پنهون بود ! به پرسشهای طرفداراش پاسخ نمیداد !
2. دست گذاشتن روی مسائل مذهبی
3. استفاده از شعرهای نفرینی و شکست عشقی
(مورد سوم از مهمترین موردهاست ! بطوریکه من هم اونوقتها وقتی شعر سپید چاوشی رو گوش میدادم و خیلی خوشم میومد ، این شعرها توی اون سالها خب خیلی طرفدار پیدا کرد چون کمتر کسی به این موضوع پرداخت)
4. توی آلبوم اولش صداش تا حدودی با قمیشی شباهت داشت انگار که سنش خیلی بالاتر بود !(حالا ما میگیم افکت طرفداراش واسه ما جبهه می گیرن!)
5 . چاوشی از همون اول خواننده ی جنجالی بود و تمرکزش روی همون شعرای نفرینی و اینها بود تا تنظیم دقیق و ....

یه مثال میزنم شما الان یانی رو نگاه کنین (البته یانی کجا و چاوشی کجا) طرفدارهای زیادی پیدا کرده چون کارهای احساسی میکنه ولی درس موسیقی رو بطور آکادمیک نخونده ... چاوشی هم تو ایران یه همچین حالتی داره ....

اما علت های ضعفش به نظر من کار نکردن روی آهنگ و تنظیم و حتی شعر مناسب هست ! درسته این سبک توی اون سالها جالب بود ولی الان دیگه یکم بی مزه شده ادامه دادن همون راه ! ....

Majid-6120
07-10-2011, 22:38
جالبه والا !!!!

یعنی شما به تنظیمهای کوشان حداد و شهاب اکبری میگین تنظیم واقعی ؟ پس تنظیم خوب رو هنوز ندیدین ! :5:
نمونش همین کار دیوار بی در رو دیروز اومدم گوش بدم ببینم چیه اینقدر ازش تعریف میکنن! یارو اومده صدای ارگ کلیسا رو به طرز ناهماهنگی توی فضای آهنگ آورده ! مثلاً خواسته نو آوری کنه ! توی آهنگ هم که اینقدر فضای خسته کننده و ناهماهنگ هست ...

به نظر من اینها نه از هماهنگی چیزی میدونن نه از علم تنظیم و هارمونی و کنترپوان چیزی میدونن ! یه نرم افزارو گرفتن با چند تا vst و یه گیتار حالا یه ویلن هم توش میذارن که مثلاً خیلی بلدن ! نه میدونن ریتم چطور باشه نه استفاده از بیس و افکت رو بلدن ! نه میدونن کجا باید گام صدا رو عوض کنن ! نه درکی از تاثیر روانشناختی موسیقی بر شنونده دارن !!!! و ...
صدای چاوشی یه فضایی میره آهنگ و تنظیم یه جای دیگه ... ریتمها که اصلاً همخونی ندارند !

باز هم به تنظیم خود چاوشی که توی آهنگ پروانه ها نسبتاً بهتر از بقیه بود ....

راستی افکت رو که دیگه نمیتونی منکرش بشی کسی که توی این کاره میفهمه .... البته یذره افکت بد نیست ولی دیگه نه اینهمه ....:13:

با عرض معذرت از همه دوستان به خاطر این پستم ، کمی حرف دله ... به دل نگیرید !!!!

اشکال از منه !!!! اشکال از منه که واسه بعضی از دوستان با سادگی حرف میزنم !!!!

همیشه جوری حرف زدم که نگن این یارو چقدر مغروره !!! ولی بعضی جاها نمیشه !!! واقعا نمیشه !!!

من حتما باید بیام بگم که یه استودیو دارم ، باسیستم Pro Tools LE و دوتا باند مانیتور 8 اینچ و یه میکروفون Blue Bird که جمعا میکنه چیزی حدود 10 میلیون تومن !!! و همچین استودیویی تویه ایران تعدادش به کمتر از 80 میرسه !!! که واسه حرفم تره خورد کنن !!! یا باید بیاد چارتا کلمه قلمبه بگم که کسی بترسه از اینکه جوابمو بده !!!

چون متاسفانه اکثر دوستان هدفوشن اطلاع رسانی نیست و یه جورایی خودنمایی که منم آره !!!

آخه برادر شما از VST چی میدونی ؟ Armin Van Burren و Tiseto هم از VST های مختلف استفاده میکنند !!! مگه استفاده از VST حرامه ؟ چه اشکالی داره ؟ اصلا تویه سبک هوس مگه میشه ساز های زنده استفاده کرد ؟ مگه میشه Kick رو با درام زنده بزنیم ؟

از بیس و افکت چی ؟ واقعا کوشان حداد نمیدونه کجا چه افکتی رو بذاره یا گامو کجا عوض کنه ؟ یعنی من بلد نیستم گام کجا عوض میشه ؟ شما میدونی ؟

شما اگه واقعا از گام چیزی میدونی ، لطف کن بگو گام آهنگ حریص چیه ؟؟!!!

یعنی شما از من بیشتر میدونی ؟ خب اگه میدونی هم بگو تا بفهمم شما هم همه فن حریفید و دست کمتون نگیرم !!!

راستی افکت رو که دیگه نمیتونی منکرش بشی کسی که توی این کاره میفهمه .... البته یذره افکت بد نیست ولی دیگه نه اینهمه ....این افکت چیه که شما میگی ؟ خب بگو !!!! چیکار میکنه این افکت !!! صدا رو چجوری میکنه ؟؟؟؟ من خیلی مشتاقم بدونم !!!

منظورت چه افکتیه ؟ Tune ؟ EQ ؟ Reverb ؟ Delay ؟ Phaser ؟ Flangs ؟ Low Pass Filter ؟ High Pass Filter ؟

من آلبوم حریص رو تقریباً گوش دادم همشو و هیچ نو آوری ای توی تنظیم و هیچ چیز متفاوتی ندیدم ! آقا اینکه یه آهنگ با نرم افزار بسازی و حالا یه گیتار الکتریک (شاید هم گیتار آکوستیک) هم بعنوان آکورد هی توش بزنی که نشد آهنگسازی و تنظیم که !

پس آهنگ سازی یعنی چی ؟ یعنی انتظار داری محسن چاوشی ورداره یه گروه گیتاریست و یه گروه ساکسیفون و یه گروه پیانو و یه گروه آوا دور خودش جمع کنه و بگه آهنگ بسازین ؟

مگه داریم تو دهه 70 زندگی میکنیم ؟

این ناهماهنگیش از قشنگی کار تنظیم کنندش هست و نمیدونم ایشون کل "سروان خسروی رو خوابونده و در آخر هم اینکه توی تنظیم این آهنگ یه صدایی شبیه به زنگ هست که بد قلقه و فلان!کدوم ناهماهنگی یوسف جان ؟ چه ناهماهنگی ؟ معنی ناهمانگی رو من بلد نیستم ، بهم یاد میدی ؟

مگه کوشان حداد داداشمه بخوام ازش تعریف کنم ؟؟؟ گور پدرش حالا که این طور شد !!!!

شما هنوز یادت نیست حرف منو و اومدی داری هرچی توضیح تویه اون قسمت دادم رو به سخره میگیری !!!!

صدای زنگ دیگه ؟

من همونجا نگفتم این تنظیم کوشان فقط محض قدرت نمایی بود ؟ و مخاطبا خوششون نیومد ؟

از این به بعد نسبت به نظرات دوستان جور دیگه ای موضع میگیرم !!!!

Mehran
08-10-2011, 00:15
دوستان عزیز و به طور خاص شما جناب reza-atom، لحنتون تند و نامناسب هست.
نظرتون رو میتونید خیلی محترمانه تر هم بیان کنید، علاقه ای به حذف دسترسی کسی به انجمن موسیقی ندارم.

لطفا رعایت کنید.

با تشکر مهران...

reza-atom
08-10-2011, 00:23
بهتره اسم تاپیک رو تغییر بدید به " تاپیک تعریف و تمجید از محسن چاوشی " تا کسی مثل من وارد همچین تاپیکی نشه .... چون نظرهای من 3-4 باره الان با بی احترامی تمام پاک میشه و من توی هیچ فرومی آدم انقدر بیکار ندیده بودم که پستهای یکی رو به این سرعت پاک کنند ! واقعاً به مدیر این انجمن تبریک میگم !

Mehran
08-10-2011, 00:31
بهتره اسم تاپیک رو تغییر بدید به " تاپیک تعریف و تمجید از محسن چاوشی " تا کسی مثل من وارد همچین تاپیکی نشه .... چون نظرهای من 3-4 باره الان با بی احترامی تمام پاک میشه و من توی هیچ فرومی آدم انقدر بیکار ندیده بودم که پستهای یکی رو به این سرعت پاک کنند ! واقعاً به مدیر این انجمن تبریک میگم !

4،5 ساله عنوان تاپیک همین هست. هم تعریف و تمجید داریم، هم انتقاد

اگر کسی نمیتونه محترمانه انتقاد کنه، یه موضوع دیگه س

راجع به مدیریت هم عرض کردم، در بخش ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید مطرح کنید، درخدمتم. اینجا جاش نیست.

لطفا در این رابطه دیگه پستی داده نشه.

با تشکر مهران...

3Dmajid
08-10-2011, 09:54

دوست عزیز :10:
شما خودت با حرفات داری بی احترامی میکنی بعد گله میکنی که چرا پستات با بی احترامی پاک میشه.
منظورت فقط این پست نیست، پستای قبلیت بیشتر شبیه توهین بود تا انتقاد.
بهتره انتقاد کنیم نه توهین ! شما اولین نفری نیستی که تو این تاپیک مخالفت خودش رو با کارای محسن اعلام میکنه.
خیلی تا حالا بحث شده و به نتیجه هم رسیده. چون درست انتقاد کردن و توهین نکردن.
این اولین پست شماس :

از همین اولین پست کاملا مشخصه همینجوری یه حرفی زدی که اینجا رو شلوغ پلوغ کنی !
محسن این همه کار داده تا حالا و شما درست دست گذاشتی رو کار غیر معمولی و میگی این کار ضعیفه ! خب من از این کارش خیلی خوشم میاد.
این که دلیل نمیشه یه کاری که شما ضعیف میدونی بقیه هم نپسندن.
از سبک تکراری محسن حرف میزنید در صورتیکه سه تا آلبوم یه شاخه نیلوفر و ژاکت و حریص سبکاشون کاملا با هم متفاوت بودن. کدوم آهنگاش مثل هم تنظیم شده ؟!
همین غیر معمولی کل این سه آلبوم رو بگردین یه دونه 6*8 اینجوری پیدا میکنی.

یکی از دلایلی که محسن چاووشی حاشیه ساز شد به نظر شما دست گذاشتن روی مسائل مذهبی بود که خوشحال میشم یه توضیحی در موردش بدید، کنجکاو شدم.

راستی افکت رو که دیگه نمیتونی منکرش بشی کسی که توی این کاره میفهمه .... البته یذره افکت بد نیست ولی دیگه نه اینهمه ....

این افکتم که صدا رو مثل محسن چاووشی میکنه اگه بگید چه افکتیه ممنون میشم، منم برم یه آلبوم بزنم با صدای محسن چاووشی :38:

Unique 2626
08-10-2011, 10:34
آقا رضای گل . . .

شما که صدای محسن رو پيراهن عثمان کردين که دستکاری شده و . . . ،

لطف کنين آهنگ زخم زبون رو که تو استوديو برای کنسرت تمرينی خونده رو دانلود بفرمائيد . . .

کوشان حدادی که شما ميفرمائين صنايع غذايی خونده ،

تا اونجايی که ذهن من ياری ميکنه جايزه بين الملی برده در زمينه موسيقی . . . يه سرچ مختصر فک کنم بد نباشه . . .

توی آلبوم اولش صداش تا حدودی با قمیشی شباهت داشت انگار که سنش خیلی بالاتر بود !

اين نکته ای که شما نطق فرمودين شاهکار خاصی نبود . . . خود محسن اونقد مناعت طبع و فروتنی داره که گفت :

قبول دارم که اوايل کارم تقليد ميکردم ، و به نظرم تقليد لازمه کاره . . . به شرطی که طرف بعد از يه مدت خودشو پيدا کنه . . .

و آقا رضا اون القابی که به محسن چاوشی ميدادن يه زمانی مثل " سلطان و پادشاه و . . . " دوباره خود محسن بيانيه داد و گفت :

من نه سلطانم نه استادم و نه پادشاه و . . . . من و با اين القاب از خود واقعيم دور نکنين . . .

متن بيانيه موجود هست . . . ميتونين مطالعه کنين . . .

و اگه به متن تاپيک ها دقت کنين طرفدارا به خواسته محسن ارزش قائل شدن و ديگه استفاده نميکنن از اون القاب کذايی . . .

فک نکنم اينجا تعريف و تمجيد صرف از محسن چاوشی بشه . . .

مطالعه بفرمائين صفحات قبلی رو مشاهده ميکنين که در مورد آهنگاش و آلبوماش همين طرفداراش چقد انتقاد کردن . . .

نمونش همين آلبوم ژاکت که اکثر طرفدارای محسن قبول دارن که پسرفت چاوشی بود . . .

در نتيجه فک نکنم شما در زمينه انتقاد بدعت خاصی گذاشته باشين . . .

فرمودين که يه زمانی محسن با اشعار نفرينی و شکست عشقی محبوب شد و طرفدار پيدا کرد ،

ولی الان ديگه زمان اون اشعار گذشته و " بی مزه " شده !!

ميشه يه مثال بزنين تو آلبوم های جديد محسن که بدونيم کجا نفرين کرده . . .

يه تغيير و تحول اساسی تو روند اشعار آلبوم های محسن شاهد بوديم اگه کلی نگاه کنيم به فعاليت هنريش . . .

يه زمانی ميگفت : الهی سقف آرزوت خراب بشه روی سرش . . .

الان ميگه : توی دست تو اسيری خوبه . . . جونم و ازم بگيری خوبه . . .

يا ميگه : آخ که چه دلگيره هوای من بی تو . . . چقد نفس گيره قدم زدن بی تو . . .

يا ميگه : دردی که از تو با منه مرد ميخواد و . . . مردی که بی تو باشه از اهل قبوره . . .

و مثالای متنوع ديگه که اثری از نفرين ندارن . . .

آهنگسازی بايد چجور باشه تا نظر شمارو جلب کنه ؟؟

خواننده های مطرح دنيا چجور آهنگ ميسازن که محسن نميتونه بسازه ؟؟

خيليا منتظرن محسن يه اشتباه کوچولو (( البته به نظر منتقدين )) بکنه تا شروع کنن به جبهه گيری و شعار عليه محسن . . .

نمونش همين آهنگ " ها " يا آهنگ " بازار خرمشهر " . . .

به قول يه دوستمون انگار محسن چاوشی فقط تو اين 7،8 ساله فقط يه آهنگ خونده !! اونم " بازار خرمشهر " بوده و بس . . .

حرف زياده واسه گفتن ولی همون طور که محسن تو کاور آلبوم حريص نوشت : . . . اين نيز بگذرد . . .

منم به همين يه جمله قناعت ميکنم . . .

. . . اين نيز بگذرد . . .

MMM52
08-10-2011, 16:34
یا حضرت عباس بازم تاپیک در عرض 2 روز چند صفحه جلو رفت!!!!!

داداش رضا من هیچ تعصبی ندارم و حتی اینجا هم از من خیلی انتقاد شده که چرا تند حرف زدی و...

و اینو بگم که در مواردی هم اینو قبول دارم که اشتباه کردم...

ولی میخواستم بگم که اگه شما انقدر از موسیقی سرت میشه چرا خودت تنظیم کننده نشدی؟!

آخه ما ایرانیا تو همه کارا یه سر رشته ای داریم طرف هیچی از سیاست نمیدونه میگه من نماینده میشدم ایران رو کن فیکون میکردم!!!!!

شما هم رفتی یه چند تا اصطلاح در مورد تنظیم یاد گرفتی بعد میای انتقاد میکنی ببخشید ها!!!!!

داداش صدای طبل از دور خوشه وقتی که وارد کار شدی میفهمی ای دل غافل چقدر بد بختی و ریزه کاری داره!!!!!!

همین کوشان حداد که شما میگی از تنظیم چیزی سرش نمیشه دوبار اول جهان شده که یه بارش تو 2000 تا رمیکس از سراسر جهان اول شده یعنی میگی خارجیا هم هیچی نمیفمن؟!!!

بعد هم اینو بگم که در بسیاری موارد حس میتونه رو فن و علم غلبه کنه و در مورد محسن چاوشی هم بگم که کاملا همینطوره....

reza-atom
08-10-2011, 19:13
ولی میخواستم بگم که اگه شما انقدر از موسیقی سرت میشه چرا خودت تنظیم کننده نشدی؟!

من همین دو مورد رو میگم این بحث رو خاتمه میدم :
اولاً اونی که گفتی رتبه ی اول جهان شده خواهشاً یه لینکی چیزی ازش بده تا ما هم ببینیم (تا جاییکه یادمه ایشون توی گروهی بنام اشکان و کوشان بوده قبلاً حالا نمیدونم چاوشی اینو از کجا پیدا کرده .)
مطلب دومم اینه که مگه هر کی درباره ی موسیقی مطالعه داره و منتقد هست ( کلاً منتقد یه کار ، البته من که در حد و اندازه ی اینکار نیستم ولی نظرمو گفتم ) باید خودش هم اون کارو انجام بده یا من باید حتماً بیام یه آهنگ بسازم ؟ چه ربطی داره عزیز من ؟ (طرز تفکر هواداران جناب چاوشی رو نگاه کن که درکی از علم و هنر ندارن ! ! !)
این حرف شما درست مثل اینه که بگی " خفه شو" ...
به هر حال :
من این بحثو اینجا خاتمه میدم و این آخرین پست من توی فروم پی سی ورد (:2:) هست و امیدوارم حداقل این بار دیگه پستم حذف نشه ....

yoosef_st
08-10-2011, 21:08
24 ساعت نبودما :دی

خواهش میکنم یوسف جان !
من به شخصه معتقدم وضعیت موسیقی ایران در حال حاضر زیاد جالب نیست واسه همین هم ترک یا آلبوم خاصی الان مد نظرم نیست ! هدفم بیشتر اینه که اونایی که به خواننده ای پر و بال میدن و میگن تنظیم خوبه خب خواننده ای هم مثل چاوشی توی همین حال و هوا میمونه !
من آلبوم حریص رو تقریباً گوش دادم همشو و هیچ نو آوری ای توی تنظیم و هیچ چیز متفاوتی ندیدم ! آقا اینکه یه آهنگ با نرم افزار بسازی و حالا یه گیتار الکتریک (شاید هم گیتار آکوستیک) هم بعنوان آکورد هی توش بزنی که نشد آهنگسازی و تنظیم که ! صدای خواننده بعضی جاها واقعاً گم میشه بدبختی اینه که میکس و مستر درست حسابی هم بلد نیستن !!! لا اقل شما که نمی تونین تنظیم کنین الکی شلوغش نکنین آهنگو که آدم سرگیجه بگیره ! اینها مربوط میشه به اینکه متاسفانه تنظیم کنندگان ما بیشترشون نمیرن دنبال علم آهنگسازی و به شکل اصولی یاد بگیرن ...
اینها نکاتی هست که هوادارای یه خواننده کمتر بهش توجه میکنن و دلشون فقط به صدای طرف و یا شعرش خوشه !
حالا جداً چند نفر از هوادارها میان به این چیزها توجه کنن ؟ همین که صدای خواننده رو بشنون واسشون کافیه ! خواننده به انتقاد هم نیاز داره مسلماً ....
شما برای بار سوم آهنگ معرفی نکردین:20:
خب من الان از این پست شما نتیجه میگیرم که...
به قول فردوسی پور نتیجه گیری رو به مردم واگذار میکنیم:46:

خب این یکی:
اولای پستتون؛ من کارهای علی لهراسبی رو گوش ندادم. اظهار نظر نمیکنم.
محمد اصفهانی هم که واقعا کارهای قوی و شاهکاری داره در سبک خودش، با حرفتون در مورد آلبوم آخرش هم موافقم.
اما ببینین، قبول کنیم، اصفهانی خواننده ای نیست که بخواد فن داشته باشه. از اولش همچین تیریپی نبوده.
اما مانی رهنما:
من خیلی خیلی اتفاقی آلبوم "کجا به خنده میرسیم" رو دانلود کردم و تا این لحظه که اینجا نشستم به چندتا از بهترین دوستانم این آلبوم رو هدیه دادم و اعتقاد دارم یکی از 3 تا البوم قشنگی هست که توی زندگیم گوش دادم.
حتی شاید بتونم بگم توی سبک خودش بهترینه.
اما باز قبول کنیم، مانی هم مال این صحبتهای فن بازی و اینا نیست. چون اصلا سبکش خیلی عامه پسند نیست.
اما محسن یگانه و چاووشی؛ شاید یکی از اصلی ترین دلایل پر طرفدار بودنشون اینه که اینا یه مدت زیرزمینی خوندن و خیلی خوب هم تبلیغات کردن.
شما الان نگاه کن واسه همین آلبوم 13 این آقای چاووشی جند ساله ما رو انگشت به دهن گذاشته؟
خب وقتی اینجوریه، معلومه روزی که بیاد من 100% میرم میخرمش که زودتر گوش کنم ببینم چی خونده! (فن های عزیز دقت کنین من به هیچ عنوان منکر وضعیت تخیلی انتشار آلبوم توی مملکت عزیزمون نیستم. اما شما هم منکر جنبه تبلیغاتیه این جریان نشین.)
بقیش هم پست بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yoosef_st
08-10-2011, 21:23
کدوم ناهماهنگی یوسف جان ؟ چه ناهماهنگی ؟ معنی ناهمانگی رو من بلد نیستم ، بهم یاد میدی ؟
مگه کوشان حداد داداشمه بخوام ازش تعریف کنم ؟؟؟ گور پدرش حالا که این طور شد !!!!
شما هنوز یادت نیست حرف منو و اومدی داری هرچی توضیح تویه اون قسمت دادم رو به سخره میگیری !!!!
صدای زنگ دیگه ؟
من همونجا نگفتم این تنظیم کوشان فقط محض قدرت نمایی بود ؟ و مخاطبا خوششون نیومد ؟
از این به بعد نسبت به نظرات دوستان جور دیگه ای موضع میگیرم !!!!
خب من اول یه معذرت خواهی بکنم بابت یه قسمت از پستم.
یکی از دوستان همین الان من رو در مورد اون صدای زنگ توجیه کرد، الان میبینم این صدا N بار توی آهنگ تکرار شده، خداییش هم خیلی قشنگ کار شده.
اما باز روی ناهماهنگی آهنگ تاکید دارم.
نیمه اول آهنگ خیلی خوبه، اما نیمه دومش، خصوصا آخراش:
"عزیزم خودت میدونی، فصل فصله تو که عشقه (درست میشنوم؟ تو که عشقه یعنی چی؟)
چار فصل من بهاره"
واقعا به نظرم ناجور میاد..
بعد هم مجید جان خب من هم مخاطب عام هستم! دوستای من هم که میخوام واسشون این آهنگ رو بذارم و بگم:
"ای خدا!!! این محسن چاووشی آخرشه!!!!!:19:"
هم مخاطب عام هستن.
حالا درسته سعی میکنم دیدم رو به کمک دوستان یکم از حالت آماتور در بیارم
ولی باز جوابگوی سطح ما نیست :46:
بعد هم پست من، خطاب به تمام دوستان متعصب بود. نه شما عزیزم.

3Dmajid
09-10-2011, 10:42
"عزیزم خودت میدونی، فصل فصله تو که عشقه (درست میشنوم؟ تو که عشقه یعنی چی؟)
چار فصل من بهاره"
واقعا به نظرم ناجور میاد..

منظورت از چه نظر ناجوره ؟
از نظر معنی که خیلی معنی میده.
به طرف مقابل میگه تو وقتی دلت پر از عشقه فصلای دل منم بهار میشه دیگه زمستونی نیست :31:
ولی از نظر وزن شعر موافقم یه کم ناجوره و با مصرع قبلیش ناهماهنگه :46:

MMM52
09-10-2011, 15:00
با ارسال نامه‌ای برای سایت موسیقی ما؛

رضا صادقی حرکت زیبای هواداران چاوشی را تحسین کرد

موسیقی ما – رضا صادقی هنرمند خوش‌نام موسیقی کشورمان در نامه‌ای که برای انتشار در سایت موسیقی ما، ارسال کرده است از حرکت زیبای هواداران محسن چاوشی تقدیر کرد. صادقی نوشته است: «به حکم وظیفه خواستم از همهٔ طرفداران محسن چاوشی به خاطر کار زیبایی‌که ۱۸ شهریور‌ماه در آسایشگاه کهریزک انجام دادند تشکر کنم.»

وی در ادامه آورده است: «به دوست خوبم محسن چاوشی عزیز، هم‌خون جنوبی خودم نیز که همچین دوستانی دارد تبریک می‌گویم. برای همه طرفدارانش که تا این اندازه با فهم و درک هستند و قلب بزرگی‌ دارند، آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم همهٔ دوستان ما نیز ادامه دهنده چنین حرکت‌های باشند تا ثابت کنیم موسیقی‌ فقط در کنسرت نیست.»

صادقی در پایان نوشته است: «باز هم امیدوارم در آینده شاهد این گونه حرکت‌ها باشیم و همه طرفداران و هواداران هنرمندان در این کار‌های زیبا سهیم باشند.»

پ.ن:در مورد اون بحث هم یه پست دادم که حذف شد البته چیز بدی نگفته بودم ولی منم دیگه بحثی ندارم...

اینم بگم که مثل اینکه سنتوری پخش شده:

سننتوری بالاخره منتشر شد

دوستان عزیز میتونن این اثر رو از فروشگاه های عرضه ی محصولات فرهنگی تهیه کنن و باز هم حمایت خودشونو از محسن چاوشی نشون بدن.

منبع:

mra-chavoshi.blogfa.com

Majid-6120
09-10-2011, 17:38
ریمیکس آهنگ " پروانه ها " به زودی ... : )

3Dmajid
09-10-2011, 18:06
تا ثابت کنیم موسیقی‌ فقط در کنسرت نیست

این حرفش خیلی پر محتوا بود :31:

سننتوری بالاخره منتشر شد

من حتما میگیرم فقط به عشق محسن :10:

hamidras
09-10-2011, 18:20
سنتوری که تکراری بود به کل :(

باز اون ریمیکس آخریه :دی جدید بود فقط

Alireza_SA
09-10-2011, 19:21
دوستان در مورد آهنگ "ها" صحبت کردن باید بگم به نظرم اون صدای ارگان نوآوری هست اما
نوآوری خوبی نبوده و حتی بعضی جاها روی صدای محسن اثر منفی گذاشته ...

رعایت بعد فنی خیلی کار خوبی هست به شرطی که بعد احساسی قضیه هم در نظر گرفته بشه ...
وگرنه میتونه اثر عکس داشته باشه ...

به امید کارای فوق العاده از کوشان ...:40:

من که آلبوم رو نمیخرم چون اصلا دوس ندارم ایرانگام سود کنه:31:
شما چطور؟ :31::31::31::31::31::31::31::31:

تراک 8 رو که رمیکس من با تو خوشم هست حتما بگیرید چون چند بیت اضافه شده و نحوه خوندن هم متفاوته:40:

خونمون به جای بوی بی کسی
پره از عطر خوش هم نفسی
تپش قلب تو با نبض منه
عزیزم لحظه ی عاشق شدنه

فک نکن رو به غروبه زندگی
اگه عاشق باشی خوبه زندگی
برای دیدن خوبی کافیه
چشاتو وا کنی رو به زندگی:40:

لینک غیر مستقیم رمیکس من با تو خوشم ...
چهار مگابایت
128kbs

yoosef_st
09-10-2011, 21:23
منظورت از چه نظر ناجوره ؟
از نظر معنی که خیلی معنی میده.
به طرف مقابل میگه تو وقتی دلت پر از عشقه فصلای دل منم بهار میشه دیگه زمستونی نیست :31:
ولی از نظر وزن شعر موافقم یه کم ناجوره و با مصرع قبلیش ناهماهنگه :46:
اون بحثش که قشنگ ر..ده تو قافیه به کنار! این جمله "تو که غشقه" (با اون ملودی پس زمینش!!) رو من تا حالا هیچ جایی ندیدم و نشنیدم که همچین ترکیبی بخواد معنی بده.

این آهنگ من با تو خوشم هم شعرش خیلی تیریپ قدیمیه. عرق سگی و بد مستی و اینا :دی

MMM52
10-10-2011, 16:19
سایت رسمی محسن چاوشی راه اندازی شد و برای شروع مصاحبه جدید محسن چاوشی با خبرنامه ایران استرالیادر این سایت قرار گرقت،گفتنی است که در این سایت شاهد وبلاگ نویسی شخص محسن چاوشی و حسین صفا خواهیم بود و دست نوشته هایشان را برای هوادارن ارسال می کنند،همچنین از امکانات بسیار خوبی نیز بهره مند است که باید از نزدیک آن را ببینید.

همچنین مدیریت سایت توسط بهادر شمس انجام می شود

برای آشنایی بیشتر با جناب شمس این مقاله رو که چند سال پیش نوشته بودن رو برای دانلود قرار میدم تا اولا مشخص بشه که ایشون از قدیمیای فنس بودن و از دوستان یکی از مدیران قدیمی سایت هواداران محسن چاوشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک کمکی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مصاحبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس سایت:

منبع:

3Dmajid
10-10-2011, 19:50
دوستانی که میگن صدای محسن افکت داره و از این حرفا این فایل که اجرای زنده ی زخم زبون برای تمرین کنسرت هست رو دانلود کنن :

خیلی قشنگ اجرا میکنه :40:

MCSE MAN
10-10-2011, 22:04
دوستانی که میگن صدای محسن افکت داره و از این حرفا این فایل که اجرای زنده ی سنگ صبور برای تمرین کنسرت هست رو دانلود کنن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی قشنگ اجرا میکنه :40:
آره قبلا شنيدم،خيلي عاليه
راستي آهنگ سنگ صبور نيست، زخم زبونه

3Dmajid
10-10-2011, 22:14
راستي آهنگ سنگ صبور نيست، زخم زبونه

راس میگیو ... حواسم نبود :44::9:
ممنون که گفتی ویرایش کردم :10:

3Dmajid
10-10-2011, 22:42
یه سوال ...

آهنگ کلاغ و پاییز چرا تو این آلبومه ؟

چه ربطی به سنتوری داره ؟

Alireza_SA
11-10-2011, 10:11
یه سوال ...

آهنگ کلاغ و پاییز چرا تو این آلبومه ؟

چه ربطی به سنتوری داره ؟

این آهنگا با این ترفند مجاز شدن ...
همین خیلی خوبه ...

------------------------------------
به سایت جدید محسن چاوشی و حسین صفا حتما سر بزنید

قسمت های مختلفی داره . دانلود و ...

تو بخش دیسکوگرافی اطلاعات خوبی درباره آلبومها داده شده که شاید برخی شبهات رو برطرف کنه

مثلا فقط تو تنظیم آلبوم خودکشی ممنوع اسم رضا فوادیان اومده در حالی که قبلا آلبوم نفرین هم براش ذکر میشد

همچنین قطعات آلبوم لنگه کفش که خیلی در مورد تعداد آهنگاش اعداد مختلفی ذکر میشد:

لنگ کفش .
بچه های اهواز .
تنگ بلوری .
عشق دو حرفی .
خاطره های مرده .
شادابی .
گیسو طلا.

وقتی به بخش وبلاگ میریم نوشته:

دوستداران و همراهان عزیز
با توجه به عدم حضور محسن چاوشی در شبکه های اجتماعی شما عزیزان می توانید با ورود به وبگاه شخصی آخرین نوشته های محسن چاوشی را دنبال کرده و به تبادل نظر با هنرمند محبوبتان بپردازید.
شایان ذکر است این بخش توسط شخص محسن چاوشی اداره میشود.
برای ورود به این بخش اینجا را کلیک کنید

که وقتی میریم داخل این پیغام محسنو میبینیم ...

آغاز

دوستان عزیزم میلاد امام رضا رو به همتون تبریک می گم ، امیدوارم هرجا هستین خوب و خوش باشین.

ممنون بابت این همه مهربونی

دوستون دارم – محسن

تا الان واسه این پیغام محسن 170 تا کامنت گذاشته شده

همچنین شما عزیزان میتوانید با ورود به وبگاه شخصی حسین صفا به بحث و تبادل نظر با این ترانه سرا بپردازید.
برای ورود به این بخش اینجا را کلیک کنید

فعلا پیغامی از حسین نیست

بخش About US هم اگه برید ثبت نام پیامکی رو می بینید
:
شما عزیزان با ثبت نام در سامانه پیامک سایت می توانید از آخرین اخبار سایت بر روی تلفن همراه خود مطلع شوید

ثبت نام:

Sms.: 3000 99 00 99 2670
info@MohsenChavoshi.Net

Greedy
11-10-2011, 21:55
کاریکاتور/ محسن چاووشی!
کاریکاتور - جدیدترین آلبوم محسن چاووشی با نام «سنتوری» منتشر شد

:دی

MMM52
11-10-2011, 23:55
دانلود کاورهای آلبوم بدون تگ:

منبع:

پ.ن:
سایت موسیقی ما با سنتوری ترکید!!!!!

الان سنتوری اوله با حدود 88 امتیاز و تا الان کل اهنگ ها بالای 90 امتیاز دارن و 4 تا از آهنگها امتیاز 100 دارن که البته میاد پایین...

pcforlife
12-10-2011, 00:23
نمیدونم آهنگ من با تو خوشم فوق العاده ست که ریمیکسش به پای آهنگ اصلی نرسیده یا ریمیکسش حقیقتا بد شده!؟ ترک هشتم به نظرم اصلا خوب نبود... ولی مابقی تجدید خاطره بسیار عالی ای بود...:20:

این آهنگا با این ترفند مجاز شدن ...
همین خیلی خوبه ...

منظورت از مجاز شدن، آهنگ های سنتوری هستش یا کلاغ و پاییز؟!:20: چون آهنگ های سنتوری که بعد از پخش خود فیلم عملا مجاز شدن و فرضا همین آهنگ کلاغ رو اخیرا من تو میلاد امام رضا (ع) تو تیتراژ برنامه ای مناسبتی (شبکه 2 فکر کنم بود) به طور کامل شنیدم... + اینکه چه قبل یه شاخه نیلوفر و چه بعدش، کلا آهنگ های محسن خداییش مشکلی برای مجاز شدن نداشتند...
به نظرم بحث اومدن این آهنگ ها بیشتر برای پر کردن آلبوم بود تا مجاز شدن و...! با 4 تا ترک که نمیشه آلبوم داد..:31::46:

Alireza_SA
12-10-2011, 16:04
منظورت از مجاز شدن، آهنگ های سنتوری هستش یا کلاغ و پاییز؟!:20:

به نظرم بحث اومدن این آهنگ ها بیشتر برای پر کردن آلبوم بود تا مجاز شدن و...! با 4 تا ترک که نمیشه آلبوم داد..:31::46:

آره اینم هست

ولی تاکید اصلیم روی مجاز شدن آهنگ متاسفمه ...

اجرا شدن آهنگ متاسفم در کنسرت بسیار بسیار ضروری و حیاتی هست ...

در تایید حرف شما اینم بگم که اولش قرار بوده 11 آهنگ تو آلبوم باشه نه 8 تا ...

Sheil
13-10-2011, 00:33
سایت هواداران هم شروع به کار کرد .

Alireza_SA
13-10-2011, 12:52
کاشکی بازم تو حرم
با کفترات بپرم

پیش تو پر بگیرم
ازت خبر بگیرم :40:

Greedy
13-10-2011, 18:43
در تایید حرف شما اینم بگم که اولش قرار بوده 11 آهنگ تو آلبوم باشه نه 8 تا ...

همچنین قراری نبود . اون البومی که 11 اهنگ داشت البوم ساند تراک سنتوری بود که 3 سال پیش اومد 11 تراک هم داشت کل موسیقی متن سنتوری بود با 4 تا اهنگ که رو هم 11 تا بود این البوم از اولم قرار بود با 4 تا تراک سنتوری و سه چهار تراک قدیمی بسته شه

Majid-6120
13-10-2011, 21:13
ریمیکس آماده شد !

شـیـفــو
13-10-2011, 21:24
سلام دوستان ، کسی متن ترانه آدما آلبوم ژاکت از محسن چاوشـی رو میتونه بذاره ؟
تازگیا بهش علاقمند شدم

Greedy
13-10-2011, 21:28
تازگیا بهش علاقمند شدم

سلام عزیز
همچین تراکی تو البوم ژاکت نبود ؟!

Alireza_SA
13-10-2011, 21:34
تازگیا بهش علاقمند شدم

میشه یه بیت از شعرش رو ذکر کنی بقیش از ما :20:

شـیـفــو
13-10-2011, 21:49
ببخشید فکر کنم اسمشو اشتباه کنم ، آخه اسم نداره فقط نوشته تــرکــ 4 "ژاکت"

طعنه به طعنه میگن و خسته نمیشن آدما
با این همه زخم زبون مثل آتیشن آدما
عروسی تو با کیه که من خبردار شدم

حدود 40 ثانیه هم هست ، اسمش رو اگه بگین ممنون میشم ، میگردم دنبالش

Alireza_SA
13-10-2011, 21:52

آها آهنگ حراج هست

تراک 5 ژاکت...

Greedy
13-10-2011, 21:55

اهنگ 5 البوم ژاکت به نام حراج

طعنه به طعنه میگن و،خسته نمیشن آدما
با این همه زخم زبون، مثل آتیشن آدما
عروسی تو با کیه؟،که من خبر دار شدم
کی اومدو چی گفت که من، پیش چشااااات خار شدم
روز عروسی تووو،عزا گرفتن منه
تو شادی و ببین که غم،چه جور دلم رو میشکنه
خیال نمیکردم،که بی خیال من بشی
اما تو بی خیالی و، مهال مال من بشی
منتظرم نموندی،تو ازدواج کردی
آتیش زدی به هستیم ، عشق و هراج کردی
مرده ی خندهاتو ،به خاک غم سپردی
رفتی و این قمارو، از من ساده بردی
روا نبود که اینجوری،از دل تو جا بمونم
روا نبود با ابن همه، تنهایی تنها بمونم
حیف دلم که پیش تو ، موندوبه هیچکی دل نبست
حیف دل صبور من، که عاشقت بوده و هست

اهنگشو یه سرچ کنی پیدا میکنی

gmuosavi
13-10-2011, 22:26
بچه ها من این آلبوم سنتوری رو با کیفیت خوب داشتم
اون 11 ترکه و بعضی از موسیقی های بدون کلام سنتوری رو داره
پس اون چیه این چیه ؟!

iman_s
14-10-2011, 11:55
طعنه به طعنه میگن و،خسته نمیشن آدما
با این همه زخم زبون، مثل آتیشن آدما
عروسی تو با کیه؟،که من خبر دار شدم
کی اومدو چی گفت که من، پیش چشات خار شدم
روز عروسی تووو،عزا گرفتن منه
تو شادی و ببین که غم،چه جور دلم رو میشکنه

خیال نمیکرد دلم،که بی خیال من بشی
اما تو بی خیالی و، محاله مال من بشی
منتظرم نموندی،تو ازدواج کردی
آتیش زدی به هستیم ، عشق و حراااج کردی
مرده ی خندهاتو ،به خاک غم سپردی
رفتی و این قمارو، از من ساده بردی
حیف دلم که پیش تو ، موندو به هیچکی دل نبست

حیف دلم که پیش تو ، موندو به هیچکی دل نبست

Greedy
15-10-2011, 21:16
مجله همشهری جوان

كاملا قابل پیش بینی بود . وقتی به بازار امد ، در همان یکی ، دو ساعت اول صدرنشین جدول پرفروش ها شد و طرفدارانش را ذوق زده کرد . یک البوم ، علاقه مندان یکی از محبوب ترین فیلم های داریوش مهرجویی را هم نسبتا راضی کرد و در کنار همه این ها ، خاطره بازها هم با قطعه های « متاسفم » ، « کلاغ » و « پاییز » حالی کردند ... البوم جدید محسن چاوشی با نام « سنتوری » به بازار امده و همه اتفاق های بالا را رقم زده . همین یعنی بازار داغ موسیقی !

---------------------

مطلب دیگری که در مجله زندگی ایده ال چاپ شده است :

MMM52
16-10-2011, 14:15
تولد یه شاخه نیلوفر رو به همتون تبریییییک میگم!!!

حالا یه شاخه نیلوفر 3 ساله شده....

آلبومی که اول خیلی بهش انتقاد شد و وقتی ضعف زاکت رو دیدن همه ارزشش رو فهمیدن....

البته اثر ماندگاری هست ولی من هنوز هم خودکشی و متاسفم و حریص رو بیشتر از اون دوس دارم...

در کل خوب بود به نظرم...

یکم غمش مضاعف بود ولی بعضی آهنگاش واقعا همین الانم از سطح موسیقی ایران بالاتره از لحاظ احساس و شعر منظورمه...

کارهایی مثل کجاست بگو.یه شاخه نیلوفر. قله ی خوشبختی.ناز و هفته های تلخ من

Reza Azimy_RW
16-10-2011, 15:46
البوم جدید داره ؟! چیه جریان ؟ اهنگ جدیده یا ریمیکس اهنگایه قبلیشه ؟ کیه ؟ اسم البوم چیه ؟

3Dmajid
16-10-2011, 17:09
البوم جدید داره ؟! چیه جریان ؟ اهنگ جدیده یا ریمیکس اهنگایه قبلیشه ؟ کیه ؟ اسم البوم چیه ؟

آلبوم سنتوری منتشر شده.
آهنگایی که واسه فیلم سنتوری خونده + 4آهنگ قبلیش.

MCSE MAN
16-10-2011, 18:06
تولد یه شاخه نیلوفر رو به همتون تبریییییک میگم!!!

حالا یه شاخه نیلوفر 3 ساله شده....

آلبومی که اول خیلی بهش انتقاد شد و وقتی ضعف زاکت رو دیدن همه ارزشش رو فهمیدن....

البته اثر ماندگاری هست ولی من هنوز هم خودکشی و متاسفم و حریص رو بیشتر از اون دوس دارم...

در کل خوب بود به نظرم...

یکم غمش مضاعف بود ولی بعضی آهنگاش واقعا همین الانم از سطح موسیقی ایران بالاتره از لحاظ احساس و شعر منظورمه...

کارهایی مثل کجاست بگو.یه شاخه نیلوفر. قله ی خوشبختی.ناز و هفته های تلخ من
اگه بخوام بين آلبوم هاي چاوشي يكي رو انتخاب كنم با اينكه خيلي خيلي سخته ولي احتمالا يه شاخه نيلوفر رو انتخاب ميكنم.(هرچند حريص هم عالي بود و انتخاب يكيشون واقعا نميشه)
هنوزم وقتي آهنگاشو گوش ميكنم ياد همون موقع ها ميوفتم كه شب موقع برگشتن از كلاس تو يه هواي خنك هندزفري توش گوش، گوش ميكردمشون. چه حالي ميداد

برخلاف خيليا از همون اول عاشق آلبوم شدم. چه نقدهاي تندي كه دربارش نخوندم ولي برام مهم اين بود كه خودم دوستش داشتم

sina.belyad
16-10-2011, 18:22
من آلبوم حریص رو به یک شاخه نیلوفر ترجیح می دم.مخصوصا آهنگ چمدون:8:

MOHAMMAD2010
16-10-2011, 21:02
به نظر من یه نظر سنجی تو انجمن موسیقی یه نفر بزنه ببینیم بهترین آلبوم محسن تا حالا چی بوده

Kurosh
16-10-2011, 21:23
به نظر من یه نظر سنجی تو انجمن موسیقی یه نفر بزنه ببینیم بهترین آلبوم محسن تا حالا چی بوده
این امکان وجود داره که نظرسنجی به همین تاپیک اضافه بشه ...

همگی بر سر متن و گزینه‌هاش به توافق رسیدید، اطلاع بدید تا انجام بشه

3Dmajid
16-10-2011, 21:39
اگه بخوام بين آلبوم هاي چاوشي يكي رو انتخاب كنم با اينكه خيلي خيلي سخته ولي احتمالا يه شاخه نيلوفر رو انتخاب ميكنم.(هرچند حريص هم عالي بود و انتخاب يكيشون واقعا نميشه)

منم یه شاخه نیلوفر رو انتخاب میکنم.
با اینکه این آلبوم رو دیر تر از ژاکت گوش دادم ولی خیلی دوس دارم.
فضای خیلی خاص و باحالی داره. :40:

Alireza SM
16-10-2011, 21:50
آلبوم 13 کی میاد ؟

yoosef_st
16-10-2011, 22:42

خب کوروش جون گزینه ها و متنش همینه دیگه.
"بهترین آلبوم محسن چاووشی تا پایان سال 90 کدام یک از گزینه های زیر است:"
شبیه تست کنکور شد :دی
ولی دیگه با انتشار سنتوری و بعد از اون هم احتمالا ترک "نفرین به جنگ" امسال هم واسه 13 سر کار رفتیم...

MMM52
17-10-2011, 13:31
آلبوم 13 کی میاد ؟
یحتمل اواخر امسال...

MOHAMMAD2010
17-10-2011, 15:24

خب کوروش جان خودت زحمتشو بکش
به نظرم آلبوم های مهم رو هم بزار یعنی مثلا این سنتوری که جدید اومده رو نزار
بشه چند تا گزینه رو هم انتخاب کرد به نظرم بهتره

Alireza_SA
17-10-2011, 21:02
"بهترین آلبوم محسن چاووشی تا پایان سال 90 کدام یک از گزینه های زیر است:"

به نظرم آلبوم های مهم رو هم بزار یعنی مثلا این سنتوری که جدید اومده رو نزار
بشه چند تا گزینه رو هم انتخاب کرد به نظرم بهتره

کاملا موافقم .
هم با سوال مطرح شده
هم با تعدد انتخاب ...
مثلا خوبه بشه 3 گزینه انتخاب کرد ...

گزینه ها :

1.نفرین
2. خوکشی
3.لنگه کفش
4.متاسفم
5.یه شاخه نیلوفر
6.ژاکت
7.حریص

سنتوری به هیچ وجه با اینو تو یه رده قرار نمیگیره و نباید باشه ...

Hamid Hamid
18-10-2011, 00:21
سلام دوستان ...

يكي از زيباترين اشعاري كه محسن چاووشي خونده :

كاش ميدانستم

خبر مرگ مرا با تو چه كس خواهد گفت

آن زمان كه خبر مرگ مرا مي شنوي

روي خندان تو را كاشكي مي ديدم

شانه بالا زدنت را بي قيد

و تكان دادن دستت كه مهم نيست زياد !

و تكان دادن سر كه: عجب !

عاقبت او هم مُرد ؟!

چه كسي باور كرد ؟

جنگل ِ جان ِ مرا

آتش عشق تو خاكستر كرد ؟!

حميد مصدق

يكي از برترين شاعران معاصر

Kurosh
18-10-2011, 09:32
سلام دوستان ...

كاش ميدانستم

شانه بالا زدنت را بي قيد

عاقبت او هم مُرد ؟!

چه كسي باور كرد ؟

جنگل ِ جان ِ مرا

آتش عشق تو خاكستر كرد ؟!

حميد مصدق

معرکه است این آهنگ ...

یادمه با همین آهنگ بود که به محسن علاقه‌مند شدم، چون واقعاً تو دوره‌ی خودش به شدت متفاوت و خلاقانه بود، چنین شعری، با اون ملودی خوب و صدای محسن،‌ حاصلش یه شاهکار شد ...

+

در مورد نظرسنجی ...
مشکلی در ایجادش تو همین تاپیک وجود نداره، اما طی هم‌فکری‌ای که با مدیریت داشتیم، بنا شد این نظرسنجی بعد از انتشار آلبوم 13 ایجاد بشه، چون اگه الان نظرسنجی رو بزنیم، بعداً امکان تغییر یا حذف آرا نیست، بهتره نظرسنجی جامعی باشه ... :11:

iman_s
18-10-2011, 11:50
سلام دوستان ...

.
.
.
حميد مصدق

البته تو آهنگ یک مقدار شعر فرق کرده.
عجیب عاشق این آهنگم
یکی از علتهایی که به این آلبوم مجوز ندادند همین آهنگ بودکه هم خیلی منفی بود هم افکت زیاد داشت

چه کسی خواهد دید مردنم را بی تو
گاه می اندیشم
خبر مرگ مرا با تو چه كس میگوید

شانه بالا زدنت را بي قيد
و تكان دادن دستت كه مهم نيست زياد
و تكان دادن سر

چه كسي باور كرد ؟
جنگل جان مرا
آتش عشق تو خاكستر كرد

میتوانی تو به من زندگانی بخشی
یا بگیری از از من آنچه را می بخشی

MCSE MAN
18-10-2011, 19:17
سلام دوستان ...

كاش ميدانستم

شانه بالا زدنت را بي قيد

عاقبت او هم مُرد ؟!

چه كسي باور كرد ؟

جنگل ِ جان ِ مرا

آتش عشق تو خاكستر كرد ؟!

حميد مصدق

ببخشيد من اين آهنگ محسن چاوشي رو نشنيدم. لطفا يا لينك دانلود ازش بهم بديد يا بگيد اسم آهنگ چيه كه دانلود كنم
ممنون

Kurosh
18-10-2011, 19:53
MCSE MAN جان، نام آهنگ "مرگ" یا "مرگ من" هست که با نام "چه کسی باور کرد" و "چه کسی" هم شناخته میشه ...
جز ترک‌های آلبوم کفتر چاهی هست ...

MOHAMMAD2010
18-10-2011, 20:16
بنا شد این نظرسنجی بعد از انتشار آلبوم 13 ایجاد بشه
پس حالا حالا ها خبری از نظر سنجی نیست !

yoosef_st
18-10-2011, 23:44
پس حالا حالا ها خبری از نظر سنجی نیست !
I Agree with him
اگه میخواین اینجوری کنین که اصلا حسابش میره با کرم الکاتبین.
بعدش هم، وقتی 13 بیاد حداقل 3 ماه طول میکشه که توی عامه هوادارای محسن جو بخوابه و بشه یه نگاه مقایسه ای واقع گرایانه و درست در کنار بقیه آلبومها بهش کرد.
در ثانی، حالا اومدیم و 13 هم توی نظرسنجی بود، آلبوم بعدیش رو چکار میکنیم؟
دلیل اینکه گفتم "تا پایان سال 90" رو توی متن نظرسنجی بذاریم همین بود که جلوی این مشکلات گرفته بشه...

Alireza_SA
19-10-2011, 08:09
I Agree with him
اگه میخواین اینجوری کنین که اصلا حسابش میره با کرم الکاتبین.
بعدش هم، وقتی 13 بیاد حداقل 3 ماه طول میکشه که توی عامه هوادارای محسن جو بخوابه و بشه یه نگاه مقایسه ای واقع گرایانه و درست در کنار بقیه آلبومها بهش کرد.
در ثانی، حالا اومدیم و 13 هم توی نظرسنجی بود، آلبوم بعدیش رو چکار میکنیم؟
دلیل اینکه گفتم "تا پایان سال 90" رو توی متن نظرسنجی بذاریم همین بود که جلوی این مشکلات گرفته بشه...

آخه اومدیم و 13 تو همین سال 90 منتشر شد :31:

سوال نظرسنجی اشتباه میشه که!:31:

ولی اینم درسته که از نگاه واقع گرایانه در مورد 13 محروم میشیم ...

بقیه دوستان نظرشون چیه؟:46:

MCSE MAN
19-10-2011, 11:45
به نظر من نظرسنجی رو هرچه زودتر بذاریم بهتره چون اصلا معلوم نیست 13 کی منتشر بشه،انگار طلسم شده!! اون موقعی که زمان اومدن آلبوم رو مشخص میکنن،2-3 ماه دیرتر میاد،حالا که هیچیم معلوم نیست!

تو سوال هم لازم نیست سال رو مشخص کنیم. همین که بگین "به نظر شما بهترین آلبوم چاوشی کدام است؟" کافیه.
اگر هم خواستید چند گزینه ای رو فعال کنید،به نظرم 2 گزینه کافیه چونمثلا تو 6 تا آلبوم بیشتر از 2 گزینه دیگه فایده نداره و نظرسنجی لوث میشه

MOHAMMAD2010
19-10-2011, 20:54
منم که نظرمو گفتم و با نظرای دوستانم موافقم

yoosef_st
19-10-2011, 21:25
آخه اومدیم و 13 تو همین سال 90 منتشر شد :31:

سوال نظرسنجی اشتباه میشه که!:31:

ولی اینم درسته که از نگاه واقع گرایانه در مورد 13 محروم میشیم ...

بقیه دوستان نظرشون چیه؟:46:
یعنی فکر میکنین امسال بعد از خاص، سنتوری، و احتمال زیاد نفرین به جنگ، به 13 هم مجوز میدن؟؟؟

عُمراً!!!!!

Mehran
20-10-2011, 18:20
سلام دوستان...

از خیلی وقت پیش تصمیم من و کوروش این بود که آخر سال چند نظرسنجی جامع و کامل در مورد آلبوم
ها ایجاد کنیم. یکی از اونها انتخاب بهترین آلبوم چاوشی (و همین طور سایر خواننده ی مجاز و پرطرفدار)
تا پایان سال 90 بود.
نظرسنجی که تا پایان سال آینده میتونه باز باشه و اعتبار خیلی زیادی میتونه داشته باشه، نظر شخصیم
اینه که چون اختیارات vBulletin در مورد نظرسنجی (حذف و ویرایش و...) کم هست، این نظرسـنجی رو
اواخر سال به تاپیک اضافه کنیم، چون اگر آلبوم 13 امسال منتشر بشه، امکانش نیست که رای ها صفر
بشن و افراد از اول در نظرسنجی شرکت کنن، بنابراین نظرسنجی اون اعتبار خودش رو نخواهد داشت و
نمیتونیم با قاطعیت بگیم فلان آلبوم بهترین آلبوم چاوشی هست. با این حال اگه نظر دوستان این هست
که الان نظرسنجی ایجاد باشه، مشکلی نیست. ایجادش میکنیم. :)

با تشکر مهران...

Alireza_SA
20-10-2011, 20:32
پس خواهشمندیم نظر سنجی هر چه زودتر ایجاد بشه :11:

Unique 2626
20-10-2011, 20:38
سلام خدمت دوستان چاوشيست . . .

تو وبلاگ ( mra-chavoshi.blogfa.com ) داشتم اخبار جديد از محسن چاوشی رو ميخوندم که رسيدم به اين مطلب از زبون "" بهادر شمس "" ( مدير سايت رسمی محسن چاوشی ) ;
( که در ميون حرفاش از زمان انتشار آلبوم " من خود آن سیزدهم " گفته ) .

مطلب و عينا ميذارم :

همچنين در مورد سبک کاری آينده ی محسن هم طبق توضيحات، محسن به سمت راک و بلوز رفته است و با تنظيم های بسيار تخصصی گام را فراتر از مرز های ايران نهاده و در سبک الکترونيک هم با همکاری کوشان حداد در سبک تلفيقی هاوس سنتی فعاليت داشته که نمونه ای از اين کارهای فوق العاده را در آلبوم 13 خواهيم شنيد ، جايي که دو تنظيم کوشان بسيار شنيدنی خواهد بود و احتمالا بهترين ترک آلبوم بين اين دو ترک و ترکی که خود محسن تنظيم کرده خواهد بود .

گفتنی است اين آلبوم (13) " بعد از ماه صفر " روانه ی بازار خواهد شد !!

منم به عنوان عضو کوچيکی از هوادارای محسن عزيز ، به نظرم عجله نکنيم واسه نظرسنجی بهتره . . .

ممنون . . .:11::40::40::11:

Alireza SM
20-10-2011, 20:48
آلبوم 13 اومد بالاخره ؟

yoosef_st
20-10-2011, 21:00
سلام خدمت دوستان چاوشيست . . .

تو وبلاگ ( mra-chavoshi.blogfa.com ) داشتم اخبار جديد از محسن چاوشی رو ميخوندم که رسيدم به اين مطلب از زبون "" بهادر شمس "" ( مدير سايت رسمی محسن چاوشی ) ;
( که در ميون حرفاش از زمان انتشار آلبوم " من خود آن سیزدهم " گفته ) .

مطلب و عينا ميذارم :

.
.
.

والا من که چشمم آب نمیخوره.
اما با این حال باشه، عیب نداره تا عید صبر میکنیم.
اما اگه عید شد، بعد یهو مثلا تو فروردین آلبوم ریلیز شد چی؟:21::31:

Hamid Hamid
21-10-2011, 15:22
سلام دوستان ...

يه موردي رو مي خواستم نظر دوستان رو بدونم.

تو اين قطعه شعر كه محسن چاووشي خونده :

"
عشق گذشته از پل

دشت پر از گلايل

گم شده ي" دو حرفي "

خسته ي روز برفي

"

اينجا تو اين شعر به نظرتون منظور از گم شده ي دو حرفي چي هستش؟!

من با چند نفر صحبت كه ميكردم ... يه سري ميگفتن منظور اينجا " زن " هستش ...

بعضي هاي ديگه هم ميگفتن كه اينجا منظور " رب " هست.

حالا مي خواستم ببينم به نظر شما چاووشي از عشق زميني كه همون زن باشه خونده يا از عشق آسماني كه رب باشه؟

Alireza_SA
21-10-2011, 15:40
چه سوال خوبی.
من هم یه سوال داشتم :20:

عشق گذشته از پل یعنی چی؟

1.عشقی که به وصال رسیده؟
2. عشقی که به جدایی رسیده ؟

از پل گذشتن شاید معنی وصال بده
اما در مضمون شعر می بینیم که شاعر تقاضای برگشتن معشوق رو داره یعنی جدایی!
کسی میدونه منظور چیه؟

MMM52
21-10-2011, 15:47
آقا نظر سنجی باشه ولی چرا سنتوری نباشه؟!

به جرئت میگم اگه بخوام 10 کار برتر از محسن رو انتخاب کنم 3 تاش مال سنتوریه...

3Dmajid
21-10-2011, 19:15
خیلی جالبه !
جدیدا به هر چیزی در مورد شعرای محسن فکر میکنم تا میام تو این تاپیک میبینم بحثش مطرح شده :18:
چند روز پیش داشتم به شعر "آن زمان که خبر مرگ مرا میشنوی ..." فکر میکردم و میخواستم بیام تو تاپیک بنویسم چون شعرش خیلی قشنگه ولی دیدم یکی دیگه نوشته :31:
امروزم داشتم دقیقا به همین فکر میکردم که منظور محسن از گمشده ی دو حرفی چیه و خواستم اینجا بپرسم که یکی پرسیده :31:

واقعا جالبه ...

این سوال منم هست لطفا یکی بگه :46:

Alireza_SA
21-10-2011, 22:09
من اینجور گنگ بودن ها رو بیشتر ایراد می بینم تا هنر!!!!!!

اگه دقت کنید هر وقت ایرادی هست تو شعرهای امیر ارجینی هست ...

درست برخلاف شعر های حسین صفا که مو لا درزش نمیره ...

MCSE MAN
22-10-2011, 18:48
دقيقا اين "گمشده دو حرفي" خيلي وقته كه برام سواله. يكي ميگفت منظورش "دل" هست!

من اینجور گنگ بودن ها رو بیشتر ایراد می بینم تا هنر!!!!!!

اگه دقت کنید هر وقت ایرادی هست تو شعرهای امیر ارجینی هست ...

درست برخلاف شعر های حسین صفا که مو لا درزش نمیره ...
نميشه گفت كدوم يكي از اين 2 نفر شعرشون بهتر و كم ايرادتره. صفا شعراش ساده تر كه باعث ميشه همون دفعات اول معنيشون فهميده شه ولي ارجيني سعي ميكنه شعراش يه مقدار پيچيده تر باشه كه روشون فكر بشه.
به نظرم واقعا اين 2 نفر تو كارشون عالين و يكي از دلايل مهم محبوبيت آهنگ هاي چاوشي هستن

Alireza_SA
22-10-2011, 20:31
نميشه گفت كدوم يكي از اين 2 نفر شعرشون بهتر و كم ايرادتره. صفا شعراش ساده تر كه باعث ميشه همون دفعات اول معنيشون فهميده شه ولي ارجيني سعي ميكنه شعراش يه مقدار پيچيده تر باشه كه روشون فكر بشه.
به نظرم واقعا اين 2 نفر تو كارشون عالين و يكي از دلايل مهم محبوبيت آهنگ هاي چاوشي هستن

مخالف هستم ...

صفا شعرهاش ساده ولی پر مفهوم هستند ...

عبارت زاید و فکر نشده تو کاراش نیست ...

اما ارجینی شعرهاش عمق ندارن بازی با کلمات هستند ...

به هیچ وجه نمیشه این 2 نفر رو برابر دید ...

صفا بسیار کم کاره تا بالاترین کیفیت رو ارائه بده

اما ارجینی چی؟

کار ارائه میده فرت و فرت ...

نزنین این حرفو ...

MCSE MAN
23-10-2011, 13:14
مخالف هستم ...

صفا شعرهاش ساده ولی پر مفهوم هستند ...

عبارت زاید و فکر نشده تو کاراش نیست ...

اما ارجینی شعرهاش عمق ندارن بازی با کلمات هستند ...

به هیچ وجه نمیشه این 2 نفر رو برابر دید ...

صفا بسیار کم کاره تا بالاترین کیفیت رو ارائه بده

اما ارجینی چی؟

کار ارائه میده فرت و فرت ...

نزنین این حرفو ...
اصلا قبول ندارم حرفتون رو که این همه فاصله دارن با هم!
مثلا شعر سنگ صبور تک بود. تو مصاحبه از صفا پرسیده بودن این شعر از شما بود؟ گفت نه، شاهکار ارجینی بود

من خودم شعرهای صفا رو یه مقدار بیشتر دوست دارم ولی ارجینی تو موضوعات مختلف میتونه شعر بگه که این قدرتشو میرسونه

در هر صورت هرکی نظری داره و نظر شما هم محترمه

Greedy
23-10-2011, 20:44
بالاخره نام قطعي آلبوم همون من خود آن سيزدهم شد ( اوای باربد اسم البوم 13 تغییر داده بود پارسال )

خدا رو شکر:دی

ali_agha1981
23-10-2011, 21:15
اينجا تو اين شعر به نظرتون منظور از گم شده ي دو حرفي چي هستش؟!

من با چند نفر صحبت كه ميكردم ... يه سري ميگفتن منظور اينجا " زن " هستش ...

بعضي هاي ديگه هم ميگفتن كه اينجا منظور " رب " هست.

زن و رب چیه ...:31: منظورش احتمالا دل هست...:46:
میگه گمشده دو حرفی...:46:

Alireza_SA
23-10-2011, 21:18
زن و رب چیه ...:31: منظورش احتمالا دل هست...:46:
میگه گمشده دو حرفی...:46:
آخه خدا هم یه جورایی گمشده هست
چون هیشکی واقعا نمیشناسدش
زن هم میتونه گمشده باشه ...
عشقی که شاعرو ترک کرده و از زندگیش کم شده ...

به این بیت هم توجه بشه :

گفته بودم اگه دلت گرفته ست
کنج دلم جا واسه دلت هست ...

1. رب (خدا) دلش نمیگیره میگیره؟ پس این گزینه حذف!

2. شاعر تو این بیت داره به جناب عشق دو حرفی تعارف میزنه که بیا جلو کنج دلم جا واسه دلت هست ...
پس عشق دو حرفی خودش دل نیست!! انسانی هست که دل داره !!

اینطور نیس؟:46:

Kurosh
23-10-2011, 21:32
من هم دل شنیده بودم قبلاً ...

Unique 2626
24-10-2011, 00:04
اما اگه عيد شد، بعد يهو مثلا تو فروردين آلبوم ريليز شد چي؟

عنوان نظرسنجي کاملا مشخص هست :» بهترين آلبوم محسن چاوشي در دهه "" 80 "" کدام آلبوم است ؟

از دهه هشتاد هم هنوز "" 5 ماه تمام "" باقي مونده و هر اتفاقي ممکنه بيفته . . .

بالفرض که صحبت شما درست باشه و آلبوم "" من خود آن سيزدهم "" (( عيد )) ريليز شه . . . خوب تکليف معلومه !!

آلبوم جزو نظرسنجي ما قرار نمي گيره !! و بايد 10 سال !!! صبر کنيم تا اون آلبوم جزو نظرسنجي . . . بهترين آلبوم دهه "" 90 "" . . .
قرار بگيره . . .

صفا شعرهاش ساده ولي پر مفهوم هستند ...

صفا بسيار کم کاره تا بالاترين کيفيت رو ارائه بده

اما ارجيني شعرهاش عمق ندارن بازي با کلمات هستند ...

موافقم با اغلب حرفات عليرضا . . .

حسين صفا شاعر اختصاصي محسن هستش وفقط واسه محسن شعر ميگه و کاملا واقف هست که محسن چه جور شعري ميخواد

در نتيجه متناسب با روحيات محسن شعر ميگه . . . و کم شعر ميگه و واسه هر شعر زمان ميذاره و ايده آل در مياد شعراش . . .

اما امير واسه خواننده هاي ديگه هم شعر ميگه علاوه بر محسن . . .

در نتيجه عامل زمان که به نظرم مهمترين عامل واسه گيرا بودن شعر هست رو کمتر داره . . .

دوستان شعراي فوق العاده امير ارجئيني رو که فراموش نکردين ؟؟

" سنگ صبور " يادتون هست ؟ يا همين " عشق دو حرفي " ؟ يا شعراي تاثير گذار و ماندگار متعددش . . .

عشق گذشته از پل يعني چي؟

عشق گذشته از پل يعني عشقي که از دست رفته و در معناي کلي همون جدايي رو ميرسونه . . .

"گمشده دو حرفي"

" گم شده ي دو حرفي " هنوزم که هنوزه واسم جاي سوال هست که منظورش چيه ؟

و اينکه اين شعر واسه " عشق زميني " هست . . . چون کاملا مضامين و ابيات شعر راجع به عشق زميني ميگن . . .

مثلا همين بيت اصلي :

گم شده ي دو حرفي . . .

خسته ي روز برفي !!!!!!!

فک ميکنين " رب " رو اينجور توصيف ميکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در نتيجه ابداً " رب " نميتونه باشه . . .

و فک نکنم با توجه به مضامين منظور " دل " باشه . . .

مثلا :

هر چي که بود بذار که گفته باشم . . .

هر جا که هست دلت منم باهاشم . . .

يا :

دلم ميخواد خودت بياي ببيني

نبض منو قلب تو باهم زده . . .

يا:

گفته باشم اگه دلت گرفتست

بيا که کنج قلبم جا واسه دلت هست . . .

نظر شخصي من اينه که به طور کلي منظور از " گم شده ي ( دو حرفي ) " معشوق زمينی هست ،

ولي نخواسته " اسم معشوق " رو به صورت علني تو شعر بياره . . .

و کلمه " دو حرفي " واسه برانگيختن احساس خيال و تعجب شنونده و به چالش کشيدن هست و گرنه در عالم واقعي اسم " دو حرفي " فارسي نداريم . . .

ولي بهتره از خود امير ارجئيني اين سوال پرسيده شه و بهترين جواب گرفته شه . . .
.
.
.
جداي از اين بحث اين آهنگ به نظر من يکي از ماندگارهاي محسن هست . . .

مضامين زيبا و بکر . . . احساس زيباي محسن حين خوندن . . . موسيقي زيبا و ملايم . . .

iman_s
24-10-2011, 12:14
عنوان نظرسنجي کاملا مشخص هست :» بهترين آلبوم محسن چاوشي در دهه "" 80 "" کدام آلبوم است ؟
از دهه هشتاد هم هنوز "" 5 ماه تمام "" باقي مونده و هر اتفاقي ممکنه بيفته . . .
الان تو دهه 90 هستیم داداش
آلبوم 13 هم هروقت بیاد 3-4 ماه طول میکشه تا تب و تابش بخوابه و اون موقع میشه نظر منطقی داد.
بهتره اگه میخواین نظرسنجی بزارید زودتر بزارید و در آخر هم "متاسفم" یا "یک شاخه نیلوفر" رای میاره

Alireza_SA
24-10-2011, 17:10
الان تو دهه 90 هستیم داداش
آلبوم 13 هم هروقت بیاد 3-4 ماه طول میکشه تا تب و تابش بخوابه و اون موقع میشه نظر منطقی داد.
بهتره اگه میخواین نظرسنجی بزارید زودتر بزارید و در آخر هم "متاسفم" یا "یک شاخه نیلوفر" رای میاره

چرا یه شاخه نیلوفر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

حریص رای میاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iman_s
25-10-2011, 12:58
خوب شما به حریص رای بده
چون خودم این 2 تا آلبوم رو بیشتر میپسندم و تو بیشتر نظرسنجی ها دیدم این 2 تا بیشتر رای آورده بودن گفتم

Greedy
25-10-2011, 13:28
صدای چاوشی متعلق به خودش نیست !

Alireza_SA
25-10-2011, 13:54
خوب شما به حریص رای بده
چون خودم این 2 تا آلبوم رو بیشتر میپسندم و تو بیشتر نظرسنجی ها دیدم این 2 تا بیشتر رای آورده بودن گفتم

چه جالب رای خودتو رای همه مردم میدونی یعنی خودت = همه ! چه جالب!!! :27::27::27::27:

Alireza SM
25-10-2011, 14:24
به نظر من هم اگه نظر سنجی باشه یه شاخه نیلوفر بیشتر رای میاره
نظر من به نظر بیه دوستان نزدیکه

Alireza_SA
25-10-2011, 14:31
اتفاقا اگه یه شاخه نیلوفر رای بیاره منم خیلی خوشحال میشم ...:40:

MOHAMMAD2010
25-10-2011, 17:38
آقا کوروش این همه آدم دارن میگن بزار نظرسنجیو خب بزار دیگه ...
-------------------------------------------------
اینجا که دیگه دموکراسیش مثل بعضی جاها نیست !

3Dmajid
26-10-2011, 11:39
این مجله ای که گذاشتی توش نوشته هیچ دلیلی نیست که محسن کنسرت نمیده ؟
راست میگه ؟
البته چه بده چه نده به حال ما که پول نداریم بریم فرقی نداره :31:

iman_s
26-10-2011, 13:12
چه جالب رای خودتو رای همه مردم میدونی یعنی خودت = همه ! چه جالب!!! :27::27::27::27:
نه عزیزم بد برداشت نکن
گفتم تو بیشتر نظرسنجیها این دوتا اول هستند:21::27:

MMM52
26-10-2011, 18:16
چه جالب!!!!!

متاسفم به همین زودی از اذهان پرید!!!!!

بهترین آلبوم محسنه بی شک!!!!

یه لحظه به اهنگاش توجه کنین:

عروس قصه-متاسفم-ابرای پاییزی-نفس بریده-خیانت-گل سر-کم تحمل-پرنده.....

وای خدا....

بهادر شمس:

به همه شما نويد اين را مي دهم آلبوم من خود ان سيزدهم همه شما را دگرگون خواهد كرد ، تنظيم كوشان در آلبوم كولاك حتي يك دهم تنظيم هاي او در آلبوم من خود ان سيزدهم نيز نيست.شهاب عزيز هم كه به همه ثابت شدست و محسن چاوشي نيز با تنظيمي متفاوت خواهد آمد ، پس با نشاط منتظر باشيد.

Alireza_SA
26-10-2011, 19:21
به نظر من که متاسفم بهترین نیست چون عملا ماه به ماه میلم نمیکشه آهنگاشو پلی کنم ...
البته به جز تراک 6 یعنی خود متاسفم که ماهی 4-5 بار play میشه ...

چطوره آهنگایی که تو سبد روزانه مون هستن بنویسیم:46:

شاید ما خیلی آهنگا رو دوس داشته باشیم ولی عملا سالی 2 بار هم گوش ندیم ...

Alireza_SA
26-10-2011, 19:29
خودم شروع میکنم ...

شما هم اگه دوس داشتین بنویسین :31:

آهنگایی که هر روز یا هر هفته یا حداقل ماهی 1 بار پلی میشن :

تک آهنگها:

دیوار بی در
ها
سه شنبه ها

آلبوم سنتوری:

سنگ صبور

آلبوم کفتر چاهی:

مرگ
لیلی و مجنون

آلبوم خودکشی:

حسرت خیس

آلبوم لنگه کفش:

لنگه کفش
خاطره های مرده
عشق دوحرفی

آلبوم متاسفم:

6-متاسفم

آلبوم یه شاخه نیلوفر:

1- یه شاخه نیلوفر
3-تبریک
6-هفته های تلخ من
12-عصا

آلبوم ژاکت:

1-بازار خرمشهر
2-چاردیواری

آلبوم حریص

1-چمدون
2-پروانه ها
3-غیرمعمولی
6-حریص
7-پرنده غمگین
8-زیبایی
10-کافه های شلوغ

طبیعتا با اومدن آلبوم بعدی سهم آلبوم حریص از لیست روزانه کمتر میشه:46:

MCSE MAN
26-10-2011, 22:08
تک آهنگها:

دیوار بی در
ها

آلبوم سنتوری:

سنگ صبور
زخم زبون

آلبوم لنگه کفش:

عشق دوحرفی

آلبوم متاسفم:

متاسفم
پرنده
براي پاييزي

آلبوم یه شاخه نیلوفر:

یه شاخه نیلوفر
تبریک
هفته های تلخ من
تو كه نيستي

آلبوم ژاکت:

حراج
بخون امشب

آلبوم حریص

چمدون
پروانه ها
غیرمعمولی
حریص
پرنده غمگین
بوف كور
کافه های شلوغ

البته من فعلا چون بعضي آهنگ هاي آلبوم يه شاخه نيلوفر رو ندارم براي همين ننوشتمشون وگرنه ممكنه اونا هم اضافه شن

Alireza_SA
26-10-2011, 22:24
چقد نظرامون نردیک بود :10: :31:

MCSE MAN
26-10-2011, 22:35
چقد نظرامون نردیک بود :10: :31:
آره خيلي باحال بود:10:
البته اگه آهنگهايي كه اكثر روزا گوش ميكنيم رو بنويسيم مطمئنا اختلاف خيلي زياد ميشه!

Alireza_SA
26-10-2011, 22:36
آره خيلي باحال بود:10:
البته اگه آهنگهايي كه اكثر روزا گوش ميكنيم رو بنويسيم مطمئنا اختلاف خيلي زياد ميشه!

اون دیگه خیلی تخصصی میشه :27:

بقیه دوستان هم بنویسن لطفا :11:

yoosef_st
26-10-2011, 22:38
بهادر شمس:

به همه شما نويد اين را مي دهم آلبوم من خود ان سيزدهم همه شما را دگرگون خواهد كرد ، تنظيم كوشان در آلبوم كولاك حتي يك دهم تنظيم هاي او در آلبوم من خود ان سيزدهم نيز نيست.شهاب عزيز هم كه به همه ثابت شدست و محسن چاوشي نيز با تنظيمي متفاوت خواهد آمد ، پس با نشاط منتظر باشيد.
ببخشید این آلبوم کولاک جریانش چیه؟
مال خواننده دیگه ای یه؟

Alireza_SA
26-10-2011, 22:48
ببخشید این آلبوم کولاک جریانش چیه؟
مال خواننده دیگه ای یه؟

رجوع بشه به تاپیک اختصاصی علی اصحابی:46:

همچنین این تاپیک:5:

کوشان 5 تا تنظیم داره تو این آلبوم یکی از یکی قشنگ تر:40:
مخصوصا آهنگ شهر خاموش که ساز سنتی استفاده شده (مثل من خود آن سیزدهم)

راستی جمعه دمو قطعه ی نفرین به جنگ پخش خواهد شد!

منبع:
mra-chavoshi

MMM52
27-10-2011, 14:15
نظرسنجی مجله زندگی ایده آل :

بهترین خواننده ی پاپ 90 چه کسی است ؟

برای انتخاب محسن چاوشی ، کد POP04 را به شماره 20001124 پیامک کنید .

yoosef_st
27-10-2011, 23:35
مرسی از معرفی آلبوم کولاک.
فعلا یه لینکی ازش پیدا کردم :دی
اما یه سوالی در مورد همین حرف و حدیثهای اخیر تاپیک.
توی همین تاپیک خودمون بود که بعد از ریلیز حریص یه مصاحبه با چاوشی گذاشته بودن، توش گفته بودن خب تو که الان 2 ساله (فکر کنم، حالا دقیق یادم نیست) آلبوم 13 رو کامل کردی، چرا پس زودتر ریلیزش نکردی و اول حریص؟؟ که محسن گفته بود 13 تاریخ مصرف نداره و این حرفها
حالا من سوالم اینه، چجوری میشه تنظیمی که کوشان حداد 2 سال پیش کرده، از تنظیمی که مثلا 6 ماه پیش کرده یا نمیدونم تو حریص کرده قویتر باشه؟
یعنی همچنان روی 13 کار میکنن؟

Unique 2626
28-10-2011, 00:47
مرسی از معرفی آلبوم کولاک.
فعلا یه لینکی ازش پیدا کردم :دی
اما یه سوالی در مورد همین حرف و حدیثهای اخیر تاپیک.
توی همین تاپیک خودمون بود که بعد از ریلیز حریص یه مصاحبه با چاوشی گذاشته بودن، توش گفته بودن خب تو که الان 2 ساله (فکر کنم، حالا دقیق یادم نیست) آلبوم 13 رو کامل کردی، چرا پس زودتر ریلیزش نکردی و اول حریص؟؟ که محسن گفته بود 13 تاریخ مصرف نداره و این حرفها
حالا من سوالم اینه، چجوری میشه تنظیمی که کوشان حداد 2 سال پیش کرده، از تنظیمی که مثلا 6 ماه پیش کرده یا نمیدونم تو حریص کرده قویتر باشه؟
یعنی همچنان روی 13 کار میکنن؟

کوشان حداد 2 سال پيش هيچ تنظيمی نکرده رو اين آلبوم . . . . !!!
وقتی قرار شد اين آلبوم اين اواخر منتشر شه محسن 2 تا ترک و داد کوشان تنظيم کنه تا سنگينی فضای آلبوم بشکنه . . .

در ضمن من تو پست قبليم گفته بودم که 5 ماه از دهه 80 باقی مونده که اشتباه بود عذر ميخوام ....

در نتيجه چون دهه 80 تموم شده به نظرم بهتره نظر سنجی را بيفته . . .

فقط ميمونه گزينه های نظر سنجی . . .

که چندين نظر ميشه داد . . .

مثلا يکی اينکه گزينه هارو دو بخش کنيم : يکی آلبوم های غير مجاز . . .اون يکی آلبوم های مجاز . . .

به نظر من " نبايد " گزينه هارو محدود کرد به چن تا گزينه خاص . . .

مثلا " متاسفم -- يه شاخه نيلوفر -- حريص "

بهتره گزينه ها بيشتر باشه . . . و آلبوم سنتوری هم باشه " هر چند 3 تا آهنگش مال خود آلبوم نيست "

مطمئناٌ نظرات دوستان برای رسيدن به اتفاق نظر مفيد خواهد بود . . .

مثل اينکه نظر سنجی را افتاد . . .

اولين نظر و خودم دادم . . . :

يه شاخه نيلوفر "" 12 ترک تا گريه "" . . .

Mehran
28-10-2011, 00:56
سلام دوستان...

طبق درخواستی که داشتید، نظرسنجی بهترین آلبوم چاوشی ایجاد شد.
کاور، تاریخ انتشار و لیست آهنگ های هر آلبوم در این (forum.p30world.com/showpost.php?p=6578851&postcount=1334) پست عنوان شد.

به زودی تیرز یا یک آهنگ از آلبوم هم ضمیمه خواهد شد. :)

با تشکر مهران...

yoosef_st
28-10-2011, 10:20
کوشان حداد 2 سال پيش هيچ تنظيمی نکرده رو اين آلبوم . . . . !!!
وقتی قرار شد اين آلبوم اين اواخر منتشر شه محسن 2 تا ترک و داد کوشان تنظيم کنه تا سنگينی فضای آلبوم بشکنه . . .

پس یعنی تو کل اون آلبوم کوشان فقط 2 تا دونه ترک داره؟
خب خسته نباشن :46:

3Dmajid
28-10-2011, 11:55
رای من : یه شاخه نیلوفر :11:

این آلبومش واقعا قشنگی خیلی خاصی داره.
فضای متفاوت با تمام آلبومای دیگه !
جوریه که من بیشتر اشتیاق دارم گوش بدم نسبت به بقیه آلبوماش.
از تک ترک هاش هم دیوار بی در فوق العاده بود.
هر چند فوق العاده هم برای این آهنگ کمه بگی :20:

Unique 2626
28-10-2011, 12:37
پس یعنی تو کل اون آلبوم کوشان فقط 2 تا دونه ترک داره؟
خب خسته نباشن :46:

بله ه ه ه ه . . .

6 ترک شهاب اکبری . . .

2 ترک کوشان حداد . . .

1 ترک محسن چاوشی . . .

Alireza_SA
28-10-2011, 13:01
رای من :

یه شاخه نیلوفر + حریص ...

:20:

MOHAMMAD2010
28-10-2011, 13:11
نفرین
خودکشی ممنوع
لنگه کفش

چرا تو لیست نیستن !؟
-------------------------------
گزینه اول نظرسنجی چرا اینجوریه !؟

Mehran
28-10-2011, 13:21
نفرین
خودکشی ممنوع
لنگه کفش

چرا تو لیست نیستن !؟
-------------------------------
گزینه اول نظرسنجی چرا اینجوریه !؟

سلام...

آلبوم متاسفم به نمایندگی از آلبوم های بدون مجوز قرار داده شده.

امکان استفاده از لينكهاي اينترنتي در سوال نظرسنجی نبود، مجبور
شدیم "اطلاعات بیشتر" رو به عنوان یکی از گزینه ها قرار بدیم. اون
پست کاملتر خواهد شد...

با تشکر مهران...

MMM52
28-10-2011, 15:40
بی شک متاسفم + سنتوری.....

امشب هم دموی آلبوم دل صدا قراره پخش بشه....

Unique 2626
28-10-2011, 19:45
چرا نظر خواهی اينجوريه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا امکان رأی دادن به چند گزينه وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم واسه اينکه نتيجه ی مورد انتظار بدست بياد فقط و فقط بايد به يه گزينه رای داده بشه . . .

عنوان نظر سنجی " بهترين آلبوم . . . " هست ، نه " بهترين آلبوم های . . . "

وگرنه اين 5 آلبوم جزوِ شاهکارهای محسن چاوشی هستن ( البته با ارفاق به آلبوم ژاکت ) !

دوستانی هستن که به تمام گزينه ها " حتی گزينه اول " هم رای دادن . . . اينکه نميشه آخه . . .:41:

مثل اينکه واسه جواب سوال کنکور " به هر 4 گزينه " علامت بزنين . . . !!!

" عنوان " نظر سنجی با " آرای " داده شده متناقض به نظر مياد . . .:28:

hamid_diablo
28-10-2011, 19:47
سلام
با حرفهای یونیک موافقم
اینطوری نظرسنجی به عدالت نزدیکتره

Kurosh
28-10-2011, 20:09
چرا نظر خواهی اينجوريه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا امکان رأی دادن به چند گزينه وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم واسه اينکه نتيجه ی مورد انتظار بدست بياد فقط و فقط بايد به يه گزينه رای داده بشه . . .

عنوان نظر سنجی " بهترين آلبوم . . . " هست ، نه " بهترين آلبوم های . . . "

وگرنه اين 5 آلبوم جزوِ شاهکارهای محسن چاوشی هستن ( البته با ارفاق به آلبوم ژاکت ) !

دوستانی هستن که به تمام گزينه ها " حتی گزينه اول " هم رای دادن . . . اينکه نميشه آخه . . .:41:

مثل اينکه واسه جواب سوال کنکور " به هر 4 گزينه " علامت بزنين . . . !!!

" عنوان " نظر سنجی با "آرای " داده شده متناقض به نظر مياد . . .:28:

سلام ...

ابتدا ازتون خواهش می‌کنم پست‌هاتون رو با فونت معمولی یا حداقل کوچک‌تر ارسال کنید، ارسال پست با فونت 3 و 4 عموماً برای جلب توجه انجام میشه و هیچ توجیهی نخواهد داشت. ممنون میشم کمی هم به فکر چشم کاربران باشید :11:

در مورد نظرسنجی؛ یه رفع ابهام کامل بکنم تا ان‌شاالله دیگه نکته‌ی مبهمی مطرح نشه ...

نظرسنجی به هر شکلی که ایجاد می‌شد، باز این اعتراض‌ها وجود داشت. اول قرار بود فقط آلبوم‌های مجاز در نظرسنجی قرار بگیرن، اما با پیش‌بینی اعتراضات دوستان، آلبوم متأسفم به عنوان نماینده‌ی آلبوم‌های غیرمجاز (و محبوب‌ترین اون‌ها) در نظرسنجی گنجانده شد.
دیدید که در همین حالت هم باز دوستان اعتراض کردند !!

در مورد انتخاب‌های چندگانه هم دقیقاً به همین شکله ...
قبل از ایجاد نظرسنجی باید به تمام عواقبش فکر کرد. اگه انتخاب چندگانه فعال نبود، 2 مشکل به وجود می‌اومد؛

اول اینکه با وجود آلبومی مثل یه شاخه نیلوفر یا حریص که به نسبت پرطرفدارتر هستند، کسی از طرفداران آقای چاوشی نمی‌اومد رأیش رو خرج آلبومی مثل سنتوری بکنه که نصف آهنگاش تو متأسفم وجود داشته !!‌ عدد 0 جلوی گزینه‌ای از نظرسنجی، باعث زیر سؤال رفتن کامل طراحان اون میشه !

مسأله‌ی دوم هم کاربرانی بودن که طبق تجربه‌ی چندین ساله، بعد از ایجاد نظرسنجی، شکایت و شکوه و گلایه می‌کردن که چرا فقط یه گزینه رو میشه انتخاب کرد ؟! چرا انتخاب چند گزینه فعال نیست؟!‌ ما نمی‌تونیم یه آلبوم رو انتخاب کنیم! و ...

جدای از این، اتفاقاً‌ به این شکل عدالت بهتر اجرا میشه، دلیلش رو توضیح میدم خدمتتون ...
این نظرسنجی یه نظرسنجی عمومیه و هدف، شناختن آلبوم برتر خواننده است. نتیجه‌ی این نظرسنجی، برآیند نظرات کاربران خواهد بود. در نتیجه، کاربران آلبوم‌های مورد علاقه‌ی خودشون رو انتخاب می‌کنن و مجموع آرای اون‌ها، آلبوم منتخب خواننده رو مشخص می‌کنه ...

لطفاً برای جلوگیری از به حاشیه کشیده شدن بحث تاپیک، انتقادات رو به صورت خصوصی مطرح کنید :11:

Alireza_SA
28-10-2011, 22:05
من به شخصه از نظرسنجی راضیم

البته اگه همه آلبوما بودن راضی تر بودم ولی اینم خیلی خوبه ...

انتخاب چند گزینه هم واقعا خیلی خوبه ...

انتخاب یک آلبوم از بین یه شاخه نیلوفر و حریص برای من هم حقیقتا غیرممکن بود ...:11:

MCSE MAN
28-10-2011, 22:48
من ترجيح ميدادم اولا تمام آلبوم ها تو نظرسنجي ميبود و دوما فقط 1 گزينه رو ميشد انتخاب كرد ولي باز مشكلي نيست چون قرار نبود به اون آلبومايي كه تو ليست نيستن راي بدم و همچنين واقعا سخت بود بخوام بين يه شاخه نيلوفر و حريص يكي رو انتخاب كنم!

راي من:
يه شاخه نيلوفر و حريص

يه شاخه نيلوفر كه خيلي عالي از همون اول باهاش ارتباط برقرار كردم و هميشه تو خاطرم ميمونه. همچنين شعراي فوق العادش كه يه سر و گردن از بقيه آلبوم ها بالاتره
حريص به خاطر اينكه هم آهنگاش تنوع داشت و هم همشون انصافا قشنگ بود براي همين خسته كننده نيست و هردفعه يه سري از آهنگاشو گوش ميدم

Unique 2626
28-10-2011, 23:02
ابتدا ازتون خواهش می‌کنم پست‌هاتون رو با فونت معمولی یا حداقل کوچک‌تر ارسال کنید، ارسال پست با فونت 3 و 4 عموماً برای جلب توجه انجام میشه و هیچ توجیهی نخواهد داشت. ممنون میشم کمی هم به فکر چشم کاربران باشید
آقا کوروش گل من هيچ وقت واسه جلب توجه چند دقيقه وقتمو تلف نميکنم که پست شکيل بدم . . .

و به خواننده های پستم " حتی اگه پستم خونده نشه " ارزش قائلم که فونت بزرگی رو انتخاب ميکنم . . .

فک کنم اگه فونت کوچيک باشه چشم کاربرا اذيت ميشه . . . به هر حال چشم فونت و معمولی ميگيرم . . .:11::40:

لطفاً برای جلوگیری از به حاشیه کشیده شدن بحث تاپیک، انتقادات رو به صورت خصوصی مطرح کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث و به حاشيه نکشوندم . . . صرفاً سو ء تفاهمی بود که به لطف شما حل شد . . .

" دشمن دوست نمای " محسن چاوشی هم نيستم که بخوام خرابش کنم . . .

چاوشی خواننده ای هست که تو ماشين 100 تا آهنگشو دارم . . . و هميشه آرامش بخش اجزای ماشينم !!!! و سلولای تنم بوده . . .!!!

انتقاداتم از اين به بعد فقط به صورت Private با شما Discuss ميکنيم . . .

MMM52
28-10-2011, 23:24
تا چند دقیقه دیگه دموی آلبوم دل صدا....

Unique 2626
28-10-2011, 23:36
دموی آلبوم دل صدا اومد بالاخره . . .

سايت برای دانلود :

MMM52
28-10-2011, 23:38
اینم لینک:

Unique 2626
29-10-2011, 00:04
با عاشقای بی مزارت گريه کردم

با مادرای بی قرارت گريه کردم

داغ برادر ديدم و آتيش گرفتم

با لاله های داغ دارت گريه کردم . . .

>>>> نفرين به جنگ <<<<

<<<<Curse On War >>>>

Alireza_SA
29-10-2011, 11:57
دموی نفرین به جنگ
(صدای محسن جدا کردم از بقیه آهنگای دمو)

Unique 2626
29-10-2011, 12:31
انتخاب دمو چندان حرفه ای نبود . . .

2 بيت شعر نشون دهنده ی اينه که بايد منتظر مضامين و تشبيه های زيبا باشيم . . .

ولی بايد ببينيم واسه صلح جهانی هست يا نه ؟؟ اين 2 بيت بيشتر ميخوره واسه جنگ تحميلی باشه تا صلح جهانی . . .

انصافاً لحن سوزناک و تحريرهای محسن با اين 2 بيت کاملا چفت شده . . .

بايد ببينيم که آيا اين آهنگ ميتونه در کنار آهنگ های بی نظير " سياوش قميشی " و " داريوش اقبالی " قرار بگيره . . .

MMM52
29-10-2011, 14:48
با قطعاتی از محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، مهدی یغمایی، شهاب رمضان و پدیده جوان این آلبوم «شاهد صادقپور»
هفته آخر آبان تاریخ نهایی انتشار «دلصدا»

موسیقی ما - بهمن بابازاده: آلبومی که گفته می‌شود نگاه جدید و جالب چهره‌های پرطرفدار موسیقی پاپ به جنگ و همه اتفاقات حول و حوش آن است، اواخر آبان و به طور گسترده در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود. «دلصدا» نامی ست که سازندگان این البوم برای آن انتخاب کرده‌اند و هر هفت خواننده حاضر در آلبوم، عمیق‌ترین حس درونیشان را از جنگ و خاطرات و تاثیراتش، در قطعاتشان گنجانده‌اند. خبر چندانی از این البوم به بیرون درز نکرده ولی شنیده‌ها حاکی از آن دارد که محسن چاوشی اولین کسی بوده که کارش را تحویل عوامل سازنده آلبوم داده و فریدون آسرایی نیز به دلیل به تعویق افتادن مجوز شعرش ، آخرین نسخه نهایی را تحویل داده است.

این آلبوم که ظاهرا تبلیغات گسترده‌ای برای ان در نظر گرفته شده، تحت امتیاز دفتر مطالعات هنری بشارت است.

دموی این آلبوم برای اولین بار و بصورت کاملا اختصاصی در اختیار «موسیقی ما» قرار گرفته است. '

گفتنی ست در روزهای آینده گفتگوهای مفصلی را درباره قطعات و دلایل حضورشان تک تک خواننده‌های حاضر در این آلبوم با آن‌ها خواهیم داشت.

3Dmajid
29-10-2011, 18:49
به نظر من که آلبوم جالبی نمیشه :13:

Alireza_SA
29-10-2011, 21:16

امير ارجيني :

آلبوم سنتوري پر از سوالاتي است که هنوز برايشان پاسخي نيافته‌ام. سوالاتي که نه تنها ذهن من را درگير خود کرده بلکه بعد از طرح آنها ذهن بسياري از مخاطبان هم با اين سوالات درگير خواهد شد.

البته من به دنبال کسي نيستم که به اين سوال‌ها پاسخ بدهد چرا که بي شک شرکت ايران‌گام بايد پاسخ گو باشد که بنا به نوشته پشت کاور آلبوم تمامي حقوق مادي و معنوي اثر را متعلق به خود دانسته .

بزرگترين سوال من اين است که ترانه‌هاي امام رضا و ابراي پاييزي ، چگونه بدون اطلاع و اجازه شاعر توانسته‌اند در آلبومي قرار بگيرند که رو ي آن نوشته شده ترانه هاي فيلم سنتوري .

در کدام آلبوم موسيقي ديده شده که اسامي شاعران بدون ذکر اينکه کدام ترانه را سروده‌اند، در کاور آلبوم آورده شود که ايشان فقط به آوردن اسامي زير کاور آلبوم که به نوعي شناسنامه و کارنامه يک هنرمند است نوشته اند : ترانه سرايان ترانه مکرم، امير ارجيني ، و حسين صفا و اصلا مخاطب از کجا بايد بداند کدام ترانه متعلق به کدام ترانه سراست. ابراي پاييزي يکي از ترانه هايي است که من با تنظيم شهاب اکبري بسيار دوستش مي‌دارم اما متاسفانه حتي اسمي از اوهم در هيچ جاي آلبوم نديدم . و اما سوالي که سالهاست به آن پاسخي داده نشده اين است که تا کي شاعران بايد کسي باشند که بيشترين خيانت به آنها شده باشد ، منظورم اين است که براي مثال در همين آلبوم تنها کساني که ريالي سود نکرده‌اند شاعران آثار مي باشند و در فروش آن سهمي ندارند ، مگر نه اينکه مردم به خاطر زيبايي يک ترانه به آن گوش مي دهند پس سهم شاعر از اينهمه سود فقط سواستفاده است و يا حق ديگري هم دارد و ما از آن بي خبريم.

در کل من فکر مي کنم اين آلبوم سواي درد دلهايي که کردم آلبوم خوبي نبود و مي‌توانست با تنظيم هايي بهتر از قبل و اجراهايي جديدتر و با کيفيت‌تر به گوش مردم برسد تا مردم پولشان را براي شنيدن ترانه هايي که بارها شنيده بودند تقديم شرکت ايران‌گام نکنند ، من به شخصه تنظيم هاي خوبي از سنگ صبور و زخم را پيش محسن چاوشي شنيده بودم که کار مشترک محسن چاوشي و شهاب اکبري بود و مي‌توانست جذابيت‌هاي تازه‌اي داشته باشد شايد شرکت نخواسته براي عرضه چنين اثري حتي به خواننده و تنظيم کننده هم بهايي بپردازد .

منبع: سومین شماره ویژه نامه هنری اعتماد

MCSE MAN
30-10-2011, 12:31
سلام و عرض ادب فراوان
دوستان عزیزم
در شبکه ایرانیان ، برنامه شب شما بخیر برای اولین بار نظرسنجی بهترین خواننده پاپ جوان ایران ( امشب 90/8/7 ) را قرار داده است . این شبکه که زیرنظره مستقیم وزارت ارشاده در دومین نظر سنجی خودش از بینندگانش پرسیده محبوب ترین خواننده جوان ایران کیه ؟

برای شرکت در این نظر سنجی و انتخاب چاوشی فقط و فقط عدد 3 را به شماره 1000040000 ارسال نمایید

فرکانس شبکه ایرانیان : ماهواره هاتبرد ، 12245 ، 27500 ، 5/6
ساعت برنامه : هر شب ساعت 20:30 الی 22:00 به وقت تهران
شرکت در این نظر سنجی ساعت خاصی نداره همیشگیه و هنگامی که به یک میلیون نفر رسید نتیجه اولیه اش رو اعلام می کنه ( حتما ویدئو نتایج هم می زارم )
فکر کنم 7 یا 10 روز باشه و بعد تموم میشه ! از 90/8/7 یعنی شنبه شروع شده .

دانلود تیزر های ویدئویی نظر سنجی محسن چاوشی :

کیفیت خوب ( فرمت wmv حجم : 17 مگابایت ) از لینک زیر استفاده کنید

کیفیت معمولی ( فرمت mp4 حجم : 9 مگابایت ) از لینک زیر استفاده کنید

کیفیت پایین ( فرمت 3gp حجم : 3.5 مگابایت ) از لینک زیر استفاده کنید

hadi665
01-11-2011, 14:43
دموی دل صدا رو گوش دادم
صدای محسن که مثل همیشه خوبه اما ، هیچ وقت با آهنگایی از محسن که بدون مضمون عاشقانه بوده حال نکردم !!

نمیدونم چرا بین آهنگاش از این چیزام میخونه !!

yoosef_st
01-11-2011, 22:46
آقا من نمیدونم جای این حرفی که میخوام بزنم اینجاست یا نه، اما امروز داشتم آلبوم کولاک رو گوش میدادم
آهنگ شهر خاموش که رسید
یعنی واقعا فقط تاسف خوردم!
میدونی چیه؟ یعنی اگه صدای علی اصحابی رو از روی این آهنگ حذف کنی، بعد صدای محسن رو هم از روی آهنگ حریص حذف کنی،
اصلا نمیشه تشخیص داد کدوم کدوم آهنگه انقدر که کپی زده!!!!
یعنی حتی ترتیب افکتها هم عین همدیگست!
خیلی تاسف خوردم برای کوشان حداد.
فقط امیدوارم توی 13 از این کارای تکراری نکرده باشه!

Alireza_SA
01-11-2011, 23:03
یوسف جان به مبحث جالبی اشاره کردی : دی
یادمه یکی از دوستان هم میگفت تنظیم آهنگ نگاه تو (خاص) علی اصحابی 80 درصد مثل آهنگ زیباییه ...

ولی یه جای امید هست:
کوشان تا اینجا ابتکاراشو گذاشته برای محسن و کپی هاشو برای دیگران ...:46:

ها کپی نبود
زیبایی ...
حریص ...
غیرمعمولی...
چمدون...

ضمنا یادمه تو مصاحبه بعد از حریص گفته بود محسن چاوشی با همه فرق میکنه و به فکر پیشرفت موسیقیشه اما
بقیه اینطور نیستن و با موسیقی میخوان به اهداف دیگه برسن و...
این یعنی امید هست که کوشان تا جایی که میتونه واسه محسن مایه بذاره و ...

با امید به آلبوم من خود آن سیزدهم ...:40:

3Dmajid
01-11-2011, 23:12
راست میگید خیلی شبیه همه تنظیماش :31:

راستی شماها دل صدا رو میخرید ؟
به نظرم اصلا آلبوم جالبی نیس.
آلبومی که هفت هشتا ترک واسه وطن داشته باشه کی باش حال میکنه :31:
به جاییکه رو این چیزا سرمایه گذاری کنن برن یه فکر بهتر بکنن.
به "خاص" بهتر بسازن.
فقط امیدوارم محسن دیگه تو آلبومای چند نفره نباشه :41:

yoosef_st
02-11-2011, 06:58
یوسف جان به مبحث جالبی اشاره کردی : دی
یادمه یکی از دوستان هم میگفت تنظیم آهنگ نگاه تو (خاص) علی اصحابی 80 درصد مثل آهنگ زیباییه ...

ولی یه جای امید هست:
کوشان تا اینجا ابتکاراشو گذاشته برای محسن و کپی هاشو برای دیگران ...:46:

ها کپی نبود
زیبایی ...
حریص ...
غیرمعمولی...
چمدون...

ضمنا یادمه تو مصاحبه بعد از حریص گفته بود محسن چاوشی با همه فرق میکنه و به فکر پیشرفت موسیقیشه اما
بقیه اینطور نیستن و با موسیقی میخوان به اهداف دیگه برسن و...
این یعنی امید هست که کوشان تا جایی که میتونه واسه محسن مایه بذاره و ...

با امید به آلبوم من خود آن سیزدهم ...:40:
حرفت درست، اما آخه کپی هم یه حدی داره بابا!
یه افکتی هست تو آهنگ حریص، شبیه به صدای پر شدن ظرف آب هست.
این افکت رو دقیقا کپی برابر اصل آهنگ حریص به کار برده!
یعنی دقیقا به همون تعداد دفعات و دقیقا با همون ترتیب ریتمی!
من که خیلی افسوس خوردم به هر حال.
اگه کوشان حداد واقعا میخواد یه تنظیم کننده حرفه ای باشه نباید همچین کارایی بکنه.

Alireza_SA
02-11-2011, 11:57
حرفت درست، اما آخه کپی هم یه حدی داره بابا!
یه افکتی هست تو آهنگ حریص، شبیه به صدای پر شدن ظرف آب هست.
این افکت رو دقیقا کپی برابر اصل آهنگ حریص به کار برده!
یعنی دقیقا به همون تعداد دفعات و دقیقا با همون ترتیب ریتمی!
من که خیلی افسوس خوردم به هر حال.
اگه کوشان حداد واقعا میخواد یه تنظیم کننده حرفه ای باشه نباید همچین کارایی بکنه.

اوهوم :31::31::31:

سیروان هم همین طوره اگه دقت کنی...
خیلی مایه نمیذاره تکراری کار میکنه ...

وقتی خواننده هامون به تنظیم تکراری راضی میشن و پول کلان میپردازن چه لزومی داره
که یه تنظیم کننده ایده هاشو زود زود هدر بده ؟

شاید یکی مثل کوشان یا سیروان در کل عمرش 50 تا ایده ناب به ذهنش برسه
همینه که برگ برنده ها رو نگه میدارن واسه آینده ...

به مسعود فولادی تنظیم کننده ی سیاوش قمیشی هم میشه امید داشت ...
الان تو Djlist نفر 71 جهانه ...
یه زمانی نفر 16 بود ...

کاش میشد محسن باهاش کار کنه ...
نظر شما چیه؟
مثلا آهنگ خیلی ممنون از قمیشی ...
چطوره؟

جز این 3 نفر کس دیگه ای رو فکر نمیکنم داشته باشیم
که در این حد کار کنه ...

یه کم بریم سراغ حاشیه :31:

MMM52
02-11-2011, 16:18
سلام....

تو نظر سنجی شبکه ایرانیان بنیامین با اختلاف زیاد اوله...

Greedy
02-11-2011, 21:05
محسن چاوشی اومد صدر رشیدپور الان گفت
بروبچز sms فراموش نشه

MCSE MAN
03-11-2011, 00:41
ویدئو اول شدن چاوشی ......... حمایت ایمان سرورپور کارشناس برنامه از

چاوشی .......... پخش آهنگ محسن از برنامه ........... همه و همه رو ميتونيد از لینک زیر ببینید

3Dmajid
03-11-2011, 17:39
خاک تو سر اون دخترایی که به خاطر قیافه بنیامین بهش رای دادن ! و باعث شدن اینقدر رای بیاره ...

عههههههههه :18:
دوست عزیز به نظر بقیه چی کار داری !
هر کسی یه سلیقه ای داره.

من خودم یه پا طرفدار بنیامینم پسرم هستم :31:
اما بین بنیامین و محسن، صد در صد محسن رو انتخاب میکنم :11:

MOHAMMAD2010
03-11-2011, 18:51
عههههههههه :18:
دوست عزیز به نظر بقیه چی کار داری !
هر کسی یه سلیقه ای داره.

من خودم یه پا طرفدار بنیامینم پسرم هستم :31:
اما بین بنیامین و محسن، صد در صد محسن رو انتخاب میکنم :11:

کسی با شما نبود ها ...
در ضمن دیدم که دارم میگم ، تو این مملکت زیاد دیدم که به قیافه یه خواننده نمره میدن تا به صداش و خوندنش !

3Dmajid
03-11-2011, 18:57
کسی با شما نبود ها ...
در ضمن دیدم که دارم میگم ، تو این مملکت زیاد دیدم که به قیافه یه خواننده نمره میدن تا به صداش و خوندنش !

خب بنیامین مگه قیافه ش چیز خاصیه ؟
خیلی عادیه !
البته قبول دارم که واسه دخترا شاید پسر خشکل باشه :31:
ولی در کل به نظر منم بنیامین یکی از خواننده های خوبه کشوره !!
من که صداشو خیلی دوست دارم و همچنین طرز خوندنشو :31:
به نظر من چون کاراش خیلی احساسیه دخترا بیشتر دوس دارن.

البته این نظر سنجی اینم ثابت میکنه که جمعیت دخترا از پسرا بیشتره و به پسرا نفری دو سه تا میرسه :27:

MCSE MAN
03-11-2011, 20:49
رشيدپور گفت همچنان چاوشي با اختلاف كمي نسبت به بنيامين اوله :40:

خيلي جالبه،من فكر ميكردم رقابت بين چاوشي و يگانه و خواجه اميري باشه!!

Kurosh
04-11-2011, 11:13
دوستان لطفاً تاپیک رو به حاشیه نبرند، اینجا یه تاپیک عمومیه و جایی برای بحث‌های شخصی نیست ...
ضمناً یاد بگیریم به نظرات همدیگه، هر چقدر هم که مخالف یا از نظر ما غیرمنطقی باشه، احترام بگذاریم ...

Greedy
06-11-2011, 22:05
کولاک هواداران محسن چاوشی در نظرسنجی تلویزیونی

سلام دوستان عزیزم

امشب یکشنبه ( 90/8/15 ) در نظرسنجی بزرگ برنامه شب شما بخیر در عید سعید قربان .......... آقای رضا رشیدپور مجری توانمند صداسیما خبر فوق العاده ای به هواداران محسن چاووشی داد

رشیدپور : طرفداران محسن چاوشی در نظرسنجی تلویزیونی کولاک کردند !

لحن و نوع گفتار آقای رشیدپور بسیار جالب و دیدنی هست که باید خودتون حتما اون رو ببینید ......

دعوتتون می کنم که از یکی از دو لینک زیر این ویدئو جالب رو ببینید .

iman_s
07-11-2011, 11:12
این نظرسنجی هنوز ادامه داره؟
هنوز 7-8 تا خط دیگه دارم که اس ام اس ندادم

3Dmajid
07-11-2011, 11:35
کولاک هواداران محسن چاوشی در نظرسنجی تلویزیونی

سلام دوستان عزیزم

امشب یکشنبه ( 90/8/15 ) در نظرسنجی بزرگ برنامه شب شما بخیر در عید سعید قربان .......... آقای رضا رشیدپور مجری توانمند صداسیما خبر فوق العاده ای به هواداران محسن چاووشی داد

رشیدپور : طرفداران محسن چاوشی در نظرسنجی تلویزیونی کولاک کردند !

لحن و نوع گفتار آقای رشیدپور بسیار جالب و دیدنی هست که باید خودتون حتما اون رو ببینید ......

دعوتتون می کنم که از یکی از دو لینک زیر این ویدئو جالب رو ببینید .

این تیکه رو خیلی باحال گفت : نمودارش خیلی رفته بالا :39:

پس تبریک میگم ... :11:

MCSE MAN
07-11-2011, 13:02
این نظرسنجی هنوز ادامه داره؟
هنوز 7-8 تا خط دیگه دارم که اس ام اس ندادم
بله هنوز ادامه داره تا تعداد راي دهندگان به 1 ميليون برسه
با هر خطي داره اس ام اس بده. دمت گرم:31:

MCSE MAN
07-11-2011, 22:17
حرفهای غرور آمیز رضا رشیدپور درباره طرفداران محسن چاوشی

برنامه امشب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديا

hp722
07-11-2011, 23:04
من عاشق چاوشی و بخصوص کارهاشم.باهاشون زندگی میکنم.تمام آلبوم هاش رو original خریدم.بهش احترام میذارم.واقعا the ONE هست

شنیدم آلبوم میخواد بده بیرون، این آلبومی که میخواد بده بیرون قراره کی بیاد؟

واقعا منتظر آلبوم جدیدشم

i cant waiting anymore

Hamid Hamid
07-11-2011, 23:20
من عاشق چاوشی و بخصوص کارهاشم.باهاشون زندگی میکنم.تمام آلبوم هاش رو original خریدم.بهش احترام میذارم.واقعا the ONE هست

شنیدم آلبوم میخواد بده بیرون، این آلبومی که میخواد بده بیرون قراره کی بیاد؟

واقعا منتظر آلبوم جدیدشم

i cant waiting anymore

فكر ميكنم هنوز تاريخ دقيقش مشخص نيست

دوست عزيز اين جمله هم غلط گرامري داره :

i cant waiting anymore

:31:

بايد باشه : I Can't Wait anymore :31: ( شوخي )

:11:

hp722
09-11-2011, 00:02
فكر ميكنم هنوز تاريخ دقيقش مشخص نيست

دوست عزيز اين جمله هم غلط گرامري داره :

:31:

بايد باشه : I Can't Wait anymore :31: ( شوخي )

:11:

نوشتن حرف بزرگ فقط برای اول جمله س.شما c و w رو هم بزرگ نوشتی.هییییییییییی:31:
بعد این ing رو دیگه نمیدونم از کجا آوردم نوشتم!!!بجای حال ساده حال استمراری بکار بردم!
اون ' هم حالش نبود بذارم.خب can not.خوفه؟:46:

تاریخش دستتون اومد بمام بگید

best wishes for you

:10:

Alireza_SA
09-11-2011, 11:27

دوستان دیشب در برنامه شب شما بخیر تعداد رای دهنده ها اعلام شد و همچنین تاکید بر صدر نشینی محسن چاوشی در این برنامه
دانلود با حجم کم ...

منبع : chavoshi-dl

تا دیشب 485 هزار نفر تو نظر سنجی شرکت کردن ...
محسن چاوشی همچنان اول
لب مطلب همین بود نمیخواد دانلود کنین :دی

MMM52
10-11-2011, 12:15
نوشتن حرف بزرگ فقط برای اول جمله س.شما c و w رو هم بزرگ نوشتی.هییییییییییی:31:
بعد این ing رو دیگه نمیدونم از کجا آوردم نوشتم!!!بجای حال ساده حال استمراری بکار بردم!
اون ' هم حالش نبود بذارم.خب can not.خوفه؟:46:

تاریخش دستتون اومد بمام بگید

best wishes for you

:10:
سلام...

یه نکته گرامری بگم:

باید بگی I can't help waiting...

یعنی نمیتونم صبر کنم!!!!!!

برای اینکه اسپم نشه:

جدید ترین آلبوم مستقل 13 هست که شاید بهمن یا اسفند بیاد....

3Dmajid
10-11-2011, 13:19
جدید ترین آلبوم مستقل 13 هست که شاید بهمن یا اسفند بیاد...

بیچاره بقیه خوننده ها !
همه آلبوماشونو میدن بعد چاووشی بهمن اسفند که دیگه هیچ کی آلبوم نمیده آلبوم میده بیرون میشه بهترین آلبوم سال :27:

Unique 2626
10-11-2011, 21:36
خبری که در سایت رسمی منتشر شده!!!

خبر آلبوم جديد محسن چاوشـــــي

جمعه مورخ 1390/8/20
ساعت 22
واقعا جالبه!
من که هر خبری میدادم تکذیب میشد تا یکی دو ماه پیش که ما میدونستیم آلبومی در کاره محسن هیچ برنامه ای برای آلبوم مستقل نداشت! قرار بود سیزده بیاد که یک هو سنتوری سرو کلش پیدا شد و باز همه با این حرف ها منتظر بودیم من خود آن سیزدهم بعد از ایام سوگواری به بازار بیاد اما باز هم داستان پارسال تکرار شد! سرابی که هر چه بهش نزدیک میشیم ازمون دور تر میشه همین آلبوم من خود آن سیزدهم خواهد بود و این بار هم آلبوم رامین بصیرت نیا به بازار خواهد اومد و امروز خبر میرسه که هیچ تاریخی برای سیزده معلوم نیست! از طرف دیگه رامین بصیرت نیا به دلایلی دستگیر میشه! و این آلبوم هم طبق گفته ی خود رامین دست اونه مثل حریص و ایشون با محسن قرار داد داره و دقیقا من حدس میزدم که داستان سال گذشته تکرار بشه چون رامین خیلی تاکید داشت که بهمن یا اسفند حتما آلبومم رو پخش میکنم! حالا اتفاقاتی که در این بین افتاد و بیانیه هایی که بر علیه ما از سایت رسمی پخش میشد و هی تکذیب میکردن آخر سر هم همون چیزهایی که قبلا گفته بودیم کم کم داره رنگ حقیقت میگیره ،حالا تا فردا صبر کنیم ببینیم عوامل این آلبوم چه کسایی هستند که گفته میشه آلبوم از نظر فنی بسیار قوی و پرقدرت هست و همونطور که گفته بودم رنگ و بوی سبک های تخصصی راک و بلوز با تنظیم کننده های حرفه ای این کار در این آلبوم پر رنگ خواهد بود! البته محسن چنین کارهایی در این سبک ها رو در آرشیو خودش داره اما اینکه در این آلبوم ازش استفاده کنه باید تا فردا منتظر موند و از یه طرف خوشحال آلبوم جدید بود و از طرف دیگه هم انتظار سیزده خاکسترمون میکنه...

این موضوع رو فراموش نکنید که تاریخ انتشار احتمالا فردا معلوم میشه هم آلبوم جدید و هم سیزده و یه احتمالی هم هست که دو آلبوم امسال بیاد و یا اینکه یکی از این دو امسال بیاد!!!

دوستان فردا منتظر اسامی عجیب در بحث تنظیم باشید!
همچنین در بحث ترانه هم اسم جدید خواهیم داشت

MMM52
11-11-2011, 15:57
واقعا خر تو خر شده....

با هر سال آلبوم دادن به شدت مخالفم هرچند بی صبرانه منتظر شنیدن آهنگ جدیدم!!!!!!

Alireza_SA
11-11-2011, 18:56
تمام وجودم آماده ی شنیدن من خود آن سیزدهم شده!!!!!!!

چطور تحمل کنم اومدن یه آلبوم دیگه رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

این بازی با احساساته ...

MOHAMMAD2010
11-11-2011, 19:17
یعنی چی ساعت 22 امشب !؟

MCSE MAN
11-11-2011, 19:18
اين بصيرت نيا گند زد رفت!
اين آلبوم انگار طلسم شده. 2 ساله منتظرشيم. دوباره اگه 1 سال عقب بيوفته حتما چاوشي باز تنظيماشو بايد عوض كنه. ميشه همون آش و همون كاسه

امشب اطلاعات بيشتر از اين آلبوم جديد بياد ببينيم چجورياس

یعنی چی ساعت 22 امشب !؟
منظورش اينه كه اطلاعات بيشتر امشب ساعت 22 روي سايت رسمي اعلام ميشه

MMM52
11-11-2011, 21:23
باید قبول کرد که چاوشی میترسه!!!!

البته بهش حق میدم!!!!

چون بعد از کابوس ژاکت حریص به نسبت اوضاع رو بهتر کرد حالا میترسه دوباره اوضاع خراب بشه چون باید قبول کرد که احتمال پس زدن 13 تو جامعه یکم زیاده!!!!!

البته تا ساعتی دیگه معلوم میشه چه خبره شاید اصلا خبر جدید در مورد انتشار 13 باشه!!!!

باید دید...

Alireza_SA
11-11-2011, 22:14
به نام خدا

محسن چاوشی مشغول کار بر روی آلبوم جدید خویش است.

این آلبوم پرچم سفید نام دارد.

در این آلبوم 1 قطعه فولک گنجانده شده است ،
اسلام ولی محمدی و حمید رزاقی هریک با یک ترانه در این آلبوم حضور دارند وترانه باقی قطعات را حسین صفا سروده است.

تنظیم کنندگان این آلبوم :

محسن چاوشی

کوشان حداد

و

AMIROX

Amirox تنظیم کننده جدیدی است که در اولین فعالیت حرفه ای خود با محسن چاوشی همکاری دارد و فضایی متفاوت را در این آلبوم رقم زده است.اطلاعات تکمیلی درمورد این تنظیم کننده به زودی در اختیارتان قرار می گیرد.

هنوز تاریخ انتشار این اثر متفاوت و شنیدنی محسن چاوشی مشخص نیست در صورت قطعی شدن به اطلاعتان خواهد رسید.

کوتاه از آلبوم من خود آن سیزدهم :

طبق اعلام تهیه کننده این اثر ٰ آلبوم من خود آن سیزدهم بعد از ایام محرم و صفر منتشر خواهد شد.

منتظر اخبار تکمیلی باشید.

منبع: سایت هواداران

Greedy
11-11-2011, 22:29
فقط یک روز باقی مانده تا ... /// طرفداران عزیز برای رای به محسن چاوشی به عنوان بهترین خواننده موسیقی پاپ ایران در نظر سنجی شبکه ایرانیان عدد 3 را به شماره 1000040000 پیامک بزنید . محسن چاوشی کماکان در صدر جدول هست ولی باید اختلاف خیلی بالا ببریم / پس همت کنید و رای بدید تا طبق معمول محسن چاوشی بر جایگاه همیشگیش تکیه بزند ...

Alireza_SA
11-11-2011, 22:32
سرچ کردیم فقط همین آهنگ یافت شد :دی

واسه آشنایی با کار این تنظیم کننده :

آهنگ "تو" از امیراکس

"تو"

حتما دانلود کنین ضرر نمیکنین :31:

نکته ای که بچه ها تو سایت هواداران اشاره کردن:

گوشه عکس ببینین طراح کاور محسن عسگریه ...
همون طراح کاور حریص ...

MMM52
11-11-2011, 23:44
اصلا نمیشه در موردش چیزی گفت!!!!

باید شنید...

ولی دوس داشتم شهاب اکبری و امیر ارجینی باشن....

آیا حریص و بوف کور و دلم تنهاست بد بودن؟!

Unique 2626
12-11-2011, 00:22
نبود شهاب اکبری شايد به خاطر سبک های متفاوت با کار شهاب باشه . . .

ولی نبود امير ارجئينی رو نميتونم هضم کنم !!!

اگه فرض کنيم آلبوم 10 قطعه داشته باشه ، به اين معنی هست که حسين صفا 8 قطعه رو ترانه سرايی کرده . . .

هرچند که ترانه های صفا بی نظير و خاص محسن چاوشی هستن ولی به نظرم يکم از لحاظ محتوای کلی ،

ترانه هارو يکنواخت کنه . . .

به نظرم تو نقل خبر اشتباه صورت گرفته و احتمالا اسم امير ارجئينی نيومده . . . !!!

چون امير تو آلبومای قبلی تقريباَ سهم بيشتری از حسين صفا داشته . . .

فعلا منتظر ميمونيم . . . نه منتظر اين آلبوم و اسم با مسمّاش . . . " The White Flag " . . . " پرچم سفيد " . . .

بلکه منتظر " افسانه " ی . . . " من خود آن سيزدهم " . . .

MCSE MAN
12-11-2011, 09:59
اي بابا چرا امير ارجيني و شهاب اكبري نيستن پس؟!!!!!!
حيف شد واقعا

تاريخي كه براي انتشار "پرچم سفيد" مشخص نشده. اينجوري كه معلومه "من خود آن سيزدهم" زودتر مياد كه بهترم هست

راستي دوستان،تو سايت محسن چاوشي مدير سايت گفته كه اگه تو نظرسنجي شبكه ايرانيان راي ها همينجوري ادامه پيدا كنه و محسن اول شه خبراي خيلي خوبي رو ميشنويد!! بعد يكي نوشته بود تنها خبر خوش اينه كه محسن بياد تو برنامه. مدير سايت جواب داده بود اگه هوادارا تلاش كنن حتما مزد زحمتشون رو ميگيرن!!
واي اگه بياد چي ميشهههههههه:40:

3Dmajid
12-11-2011, 10:30
راستي دوستان،تو سايت محسن چاوشي مدير سايت گفته كه اگه تو نظرسنجي شبكه ايرانيان راي ها همينجوري ادامه پيدا كنه و محسن اول شه خبراي خيلي خوبي رو ميشنويد!! بعد يكي نوشته بود تنها خبر خوش اينه كه محسن بياد تو برنامه. مدير سايت جواب داده بود اگه هوادارا تلاش كنن حتما مزد زحمتشون رو ميگيرن!!
واي اگه بياد چي ميشهههههههه

اگه محسن اول بشه و ازش بخوان بیاد توی برنامه و نیاد خیلی نامرده :13:
این دیگه واقعا توهین به هواداراش محسوب میشه :41:

MCSE MAN
12-11-2011, 12:09
اگه محسن اول بشه و ازش بخوان بیاد توی برنامه و نیاد خیلی نامرده :13:
این دیگه واقعا توهین به هواداراش محسوب میشه :41:
با اينكه شديدا منتظرم محسن رو ببينم ولي اگه نياد هم از نظر من توهين نيست
وقتي توهين ميشه كه آدم يه قولي بده و عمل نكنه . مثلا تو اين مورد اگه چاوشي گفته بود كه اسم منو بذاريد تو نظرسنجي و بعد نميومد نامردي بود ولي اون كه نگفته اسم منو بذاريد كه،خود برنامه اسم ها رو گذاشته