PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

iman_s
06-03-2009, 02:32
بلیت کنسرت 10 هزار تومن !!! مفته والا.
تو کرج کمترین قیمتش 15 - 20 تومنه

Benygh
06-03-2009, 12:38
این هم لینک دانلود آلبوم ...
برای دوستانی که مشکل داشتند ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silent-assassin
08-03-2009, 18:51
کاورهای شاهکار یه شاخه نیلوفر سلطان با کیفیت ارجینال

دانلود همه كاورها در یک فايل زيپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MaSoOd
09-03-2009, 22:16
الان اخبار گفت :

یه باند فروش بلیط کنسرت متلاشی شده توو مازندران !!

hadi665
09-03-2009, 22:54
الان اخبار گفت :

یه باند فروش بلیط کنسرت متلاشی شده توو مازندران !!

آره دیگه
توی بابلسر شایعه شده بود که محسن کنسرت قراره بزاره عید
تازه بیلیتشم 10000 تومن بوده
و شروع به فروشش کرده بودن

خوب شد که لو رفتن

:40:

hadi665
10-03-2009, 23:08
ببینید کجا داریم نفس میکشیم !!!!

این چه مسخره بازی ای هست که توی این برنامه شوک وقتی داره در مورد اعتیادو اینا میگه آهنگای محسنو پخش میکنند ؟
مگه صاحب نداره این رادیو تلویزیون !!!!!

عجب . . .

silent-assassin
11-03-2009, 10:05
اين ديگه چه سوالي بود هادي جان؟!

معلومه كه صاحب نداره!

چي اينجا صاحب داره كه اين يكي هم جزوش بشه!!!؟

حالا اين شوك كي و چه شبكه اي و چه ساعتي پخش ميشه؟!

R.P.G
11-03-2009, 13:06
ریمیکس جدید و بسیار زیبای آهنگ عشق دو حرفی محسن چاووشي توسط دي جي مهدي

کیفیت 128:

کیفیت 64:

hadi665
11-03-2009, 20:27
آقا ممنون اما لینکت 128 برای ما که کار نمیکنه !

gmuosavi
11-03-2009, 20:53
آهنگ با كیفیت MP3 128

آهنگ با كیفیت 64 OGG

آهنگ با كیفیت 20 WMA

silent-assassin
12-03-2009, 17:50
بچه ها من دیال آپی هستم

ارزش دانلود داره یا الکی وقت نگذارم؟

Retired User
12-03-2009, 18:06
بچه ها من دیال آپی هستم

اصلا
افتضاحه

K A R I M I
12-03-2009, 18:15
بچه ها من دیال آپی هستم

من که دانلود کردم ، به نظر من قشنگ بود ...
از هیچ یک از آهنگ های سلطان چه دمو چه ریمیکس چه ... نمیشه گذشت !

silent-assassin
13-03-2009, 08:26
بچه ها چقدر تفاهیم داریم!

البته که از هیچ یک از آهنگ های سلطان نمیشه گذشت! حتی دموها! ولی ریمیکس ها نه!

تا الان ریمیکسی پیدا نکردم که قدرتش از خود آهنگ بیشتر باشه!

K A R I M I
13-03-2009, 10:14
تا الان ریمیکسی پیدا نکردم که قدرتش از خود آهنگ بیشتر باشه!
درسته ، ولی آیا همین ریمیکس ها هم زیبا نیستند ؟ تو فضا سیر می کنند !

silent-assassin
13-03-2009, 18:17
خوب البته ریمیکس های خوب هم هستند

منم نگفتم ریمیکس ها بدند! گفتم قدرتشون بیشتر از خود آهنگ نیست!

hadi665
13-03-2009, 19:41
من دانلود کردم یکمی آهنگو تند کرده و یه باس همیشگی روش گزاشته

خوب حسه اصلی آهنگو گرفته

hosseinmusicmaster
14-03-2009, 15:06

silent-assassin
17-03-2009, 11:04
متن کامل گفت و گوی همشهری جوان با محسن چاوشی
این همه آلبوم پاپ، تکراری نیست؟

موسیقی ما- مهدی معزی- نوید غضنفری: محسن چاووشی مثل بقیه خواننده های پاپ نیست که خیلی راحت بتوانی او را پیدا کنی. اگر رابطه های موجود نباشد، او دست نیافتنی است؛ مثل همان زمان انتشار آلبوم. الان هفت ماه از اولین آلبوم مجاز محسن چاووشی می گذرد. آلبومی که بیش ترین استقبال را در بازار راکد موسیقی ایران به خودش دید. فروشی فوق العاده که نه چاشنی تبلیغ داشت و نه موجی رسانه ای. چون او بعد از انتشار آلبوم هیچ وقت مصاحبه ای درباره چالش های آلبوم «یه شاخه نیلوفر» نکرد. او شخصیت ویژه و منحصر به فردی دارد؛ آن قدر متواضع است که انگار نمی داند جزو محبوب ترین خواننده های پاپ ایران است.

7 ماه از انتشار آلبومت می گذرد. اما بحث کردن سر آلبوم « یه شاخه نیلوفر» قدیمی، کهنه و دستمالی شده نیست. چون دو تا از مصاحبه ها به قبل از انتشار آلبوم برمی گشت و دیگری فقط 3 روز از انتشار آلبوم گذشته بود که بالطبع نمی توانستیم بحث اساسی درباره آلبوم بکنیم؛ چون که فیدبکی وجود نداشت. اما الان همه چیز مشخص است. بعد از آن هم که دیگر با جایی مصاحبه نکردی. می خواهیم ببینیم چه واکنش هایی از اولین آلبوم مجازت گرفتی ؟
زیاد در جریان این جور چیزها نیستیم. دنبال کارهای جدیدیم. فکر می کنم محمدرضا آهاری (تنظیم کننده آلبوم یه شاخه نیلوفر که کنار او نشسته) که بیش تر این مسائل را دنبال می کند، بهتر است توضیح بدهد.

می دانیم که دنیای تو به استودیوی خانگی ات خلاصه می شود.اما به هرحال اگر فیدبکی از کار نداشته باشی متوجه وضعیت آلبوم نمی شوی. البته این جور هم نیست که متوجه نشده باشی. از طریق موبایل، اس ام اس...
خودتان که می دانید کسی شماره من را ندارد(می خندد)

می دانیم. اما به هر حال آلبوم فروش خوبی داشت ولی به این معنی نیست که همه مخاطبان با کار ارتباط برقرار کرده باشند. این انتقادات شان را هم از گوشه و کنار مطمئنا به گوشت می رسانند.
ما خیال می کردیم که «یه شاخه نیلوفر» خیلی بهتر از این ها بتواند جواب بدهد ولی یک مقدار دیر جواب داد. این آلبوم دوم هم نمی دانم چه اتفاقی برای اش می افتد. چون سلیقه مردم هر روز تغییر می کند.
آهاری: اصلا فکر می کنم برای موسیقی فضای مناسبی وجود ندارد. برای مردم ما موسیقی اصلا مهم نیست. گرفتاری مردم هم خیلی زیاد شده. پس در این شرایط سخت احساس جای منطق را می گیرد.

این چیزی که می گویی فقط برای موسیقی است یا نه؟ جامعه را می گویی یا فرهنگ موسیقی گوش کردن را؟ این ها با هم فرق می کنند؟
زمانی که سنتوری آمد شرایط به گونه ای بود که آن حس را می پذیرفتند. اما الان شرایط دیگر سخت شده. هرچه قدر هم که سعی کنی بهتر کار کنی، بعضی دوست دارند که قدیمی ها را گوش کنند. اصلا دوست ندارند پیشرفت کنند.

اما قرار نیست که فرهنگ موسیقی گوش کردن مردم عوض شود؟ هرکسی مشخص است که چه چیزی دوست دارد؟
نه نگاه کنید. چهارتا از این قطعات آلبوم یه «شاخه نیلوفر» مال دو سال پیش بود. یقینا پذیرش این قطعات در زمان حال سخت تر است.

اما فکر می کنیم بیش تر از این که مردم تغییر کرده باشند کار شما تغییر کرده بود. مثلا؛ فرهاد یک ژانر مشخص داشت. محسن چاووشی هم این ژانر مشخص را می تواند داشته باشد. این که حالا با شرایط زمان بخواهد تغییر کند زیاد قابل پذیرش نیست.
درست است ولی مگر تغییری به وجود آمده؟

به نظرت تغییر نکرده؟
درحقیقت مدرن تر شده. سعی کردیم ساده تر و شیواتر شنیده شود. فقط همین! من چه قدر باید یک چیز را تکرار کنم؟ دوست دارم کارهای جدیدتر را هم تجربه کنم.
آهاری: آلبوم «یه شاخه نیلوفر» زمانی که آمد عده ای به من انتقاد می کردند که این آلبوم چرا این جور است؟ اما همان عده الان زنگ می زنند و تعریف می کنند. طبیعی بود که در ابتدا واکنش ها یک مقدار متفاوت باشد. به هرحال کار جدیدی بود. شاید آن موقع شرایط اش سنگین بود و قابل پذیرش نبود، اما الان تازه دارد شنیده می شود.

خیلی ها هستند که صدای تو کاملا همدم شان شده بود، یعنی داشتی یک جوری به صدای یک نسل تبدیل می شدی، اما حالا بعضی از همان طرفداران هم می گویند ما این آلبوم را دوست نداریم و ترجیح می دهیم قبلی ها را بشنویم.
خب آنها نظرخودشان را می گویند که خیلی هم محترم است. من فلان خواننده را اصلا گوش نمی دهم ولی از کارهای کوروش یغمایی لذت می برم. این فقط نظر من است.

ولی هواداران و مخاطبان محسن چاووشی یک انتظاری از خواننده محبوب شان دارند؟
من قبلا جواب این سوال را داده ام.

حالا جور دیگری می پرسیم. یک زمانی خواننده زیرزمینی بود. بحث این بودکه صدای تو به فلان خواننده شبیه است. اما با آمدن این آلبوم توانستی خودت را از این مباحث جداکنی...
دقیقا. من خیلی سعی کردم این اتفاق بیفتد و این حرف و حدیث ها نباشد. من نمی دانم چی کار باید بکنم. تغییر می کنم می گویند قبلی بهتر بود. آن سمتی می روم یک حرف دیگر می شنوم. من چی کار باید بکنم؟ من سعی کردم خودم باشم و خودم هم شدم. در این آلبوم هم خودم بودم.

یکی دیگر از انتقادهایی که زیاد هم شنیدیم، این بود که صدایت کمی مثلا نسبت به سنتوری فرق کرده.
من این آلبوم را قبل از این که سنتوری بیاید خوانده بودم. پس و پیش آمد. اما بعضی می گفتند که صدای محسن خیلی تغییر کرده. در صورتی که من این آلبوم را قبل از سنتوری خوانده بودم. خب من چی باید بگویم؟

یعنی درآلبوم بعد صدای تو شبیه سنتوری است؟
نه همین است، مثل همین یه شاخه نیلوفر را می شنوید.

احساس می کنم نسبت به سنتوری حساسیت پیدا کردی؟
نه ،اصلا.

البته طبیعی است. برای سنتوری قضیه باید هم فرق کند. اکت بهرام رادان با صدای محسن چاووشی همه را تحت تاثیر قرار می دهد.
من یک چیزی بگویم که باورش شاید برای شما سخت باشد. من دو ترک این آلبوم را سال ها پیش خوانده بودم. صدای من چه تغییری کرده؟ به من می گویند آن ----- را باید روی صدایت بگذاری! من با شرکتی که صحبت می کردم گفتند آن ----- یادت نره! گفتم کدام فیلتر؟ من یک دیلی و ری ورب روی صدایم می گذارم. بعضی مواقع ریورب هم نمی گذارم.
آهاری: دلیلی برای دروغ گفتن وجود ندارد. چرا یک عمر باید با ----- بخواند؟
چاووشی: بعضی می گویند ----- باشد بهتر است. آن ----- را بگذار. حالا فکر می کنی توی ایران و با این امکانات فیلتری وجود دارد که کشف نشده باشد؟ اگر بود که استفاده می کردند. اجازه بدهید یک خاطره برای شما تعریف کنم. در استودیو نشسته بودم. کسی هم مرا نمی شناخت. یکی آمد گفت آقا ببخشید آن خشی که چاووشی روی صدای اش می گذارد، فیلترش را داری؟

پس منظورت از ----- همان خش است؟
یکی می گوید زیاد است. یکی می گوید کم اش کن. یکی می گوید بیس صدایت کم شده. یکی می گوید گوش ام را می زند. مگر می شود صدای آدم تغییر کند؟ صدای من شکل گرفته؛ فقط پخته تر شده.

به هرحال اوایل کار حرفه ای هم ضبط نمی کردی. شرایط اش را که می دانیم!
آره. آن موقع از ضبطی استفاده می کردیم که تمام فرکانس های صدای مرا نمی گرفت و فقط صدای بم مرا می گرفت. به خاطر همین صدا همیشه کدر بود. الان آن فرکانس ها را دارد و می گویند تغییر کرده. فقط مقداری شفاف تر شده.

فکر نمی کنی عوض شدن جنس موسیقی در یه شاخه نیلوفر ذهن ها را به این سمت کشانده؟ شاید می بینند که جنس موسیقی تغییر کرده و می گویند این چاووشی آن چاووشی نیست؟
اگر جنس موسیقی عوض نشود پس چه اتفاقی قرار است در آلبوم بیفتد؟ می شود مثل آلبوم خواننده ای که آمده بیرون و هیچ فرقی نکرده. اگر من این کار را نمی کردم می نشستند و می گفتند چرا هیچ تغییری نکرده؟ قصد ما از آلبوم اول این بود که ما آنها را برای آلبوم دوم آماده کنیم. مردم را با آن فضا آشنا کردیم ، گوش شان را عادت دادیم با آن فضای دلخواه مان.
آهاری: در جریان زندگی اگر تغییر به وجود نیاید هیچ چیز هم نباید مهم باشد. آب راکد آن قدر می ماند تا بگندد. فرهنگ جامعه ما به سمتی رفته که بی هیچ دلیلی می خواهند انتقاد کنند. من فکر می کنم کلا این جور هستند. یعنی اگر تغییر نکنی بازهم مورد انتقاد قرار می گیری.
چاووشی: البه من یک نکته را بگویم.خیلی ها هم فقط می گویند سبک عوض شده. فضای موزیک عوض شده. نمی گویند که صدا عوض شده.
آهاری: موسیقی ما هیچ موقع جهانی نشد. چرا؟ چون هویت ما در دنیا زیر سوال است. بعد می شویم دستمالی شده خیلی از شرایط روز دنیا.

اما انتقاد ها در سبک خواندن فقط نبود؛ برای تنظیم و آهنگ ها هم بود.
آهاری: هرچه قدر هم کار بکنیم باز هم حرف مردم هست. اشکالی هم ندارد. چون مردم توقع دارند.این توقع را هم می شود با جوسازی حل کرد. یکی از قطعات سنتوری در آلبوم متاسفم بود ولی چرا تا قبل از سنتوری توجهی به اش نشد؟ چون تحت تاثیر چیزی نبود. اما همین قطعه در فیلم سنتوری مورد استقبال همه قرار گرفت.
چاووشی : کسانی که قبل از فیلم سنتوری قطعات را گوش می کردند می گفتند اصلا خوب نیست. اما بعد از دیده شدن شرایط عوض شد. من دیشب قطعه ای را گوش می کردم و لذت می بردم که هیچ موقع با آن رابطه برقرار نمی کردم. باید در شرایط موزیک قرار بگیری. یک زمانی نمی شود با آهنگ ها همذات پنداری کرد.

آخر لازمه کار پاپ هم این است که خواننده نبض مردم را داشته باشد.
ما در این آلبوم جدید بیش تر به این موضوع توجه کردیم. می خواهیم تاثیرگذاری در همان اوایل کار باشد نه مثل آلبوم یه شاخه نیلوفر که تازه دارد بین بعضی افراد جا می افتد.
آهاری : مردم ما نمی خواهند اجازه پیشرفت به خواننده بدهند. نه در موسیقی بلکه در حوزه های دیگر هم همین طور است. به خاطر این است که ما مردم مصرف گرایی هستیم و جامعه ما خروجی ندارد. در لحظه اول می خواهند استفاده کنند.

بحثی در مورد آلبوم یه شاخه نیلوفر وجود دارد که چرااین قدر تلخ است.
البته ایرادهای را باید پذیرفت. فضای آلبوم یک مقدار زیادی غمگین بود. بعضی ها تحمل این همه آهنگ غمگین را ندارند. واین به خاطر شرایط روحی من توی آن روزها بود. باید موزیکی می گذاشتیم که فضا را می شکست.
آهاری: البته ما هم چند قطعه شاد گذاشتیم ولی به ممیزی خورد. ریتمیک تر بود و شعف داشت.
چاووشی: 3 تا ترک بود که ممیزی شد و ارشاد گفت نه. 12 قطعه کنار هم آمد که ناخواسته خیلی غمگین شد.

خیال می کردیم که این کار تعمدی است. در موسیقی حرفه ای ، یک فرد یا یک گروه را می بینیم که آلبوم را در یک ژانر مشخص روانه بازار می کند؛ مثلا فقط ترنس یا فقط اسلو. اما ایرانی ها عادت دارند که یک پکیج از کار را گوش بدهند.
بله .اگر کسی کار شاد می خواهد خب برود سراغ یک نفر دیگر. آهنگ های من هم هیچ موقع شاد نیست. شاید فقط ریتمیک تر باشد و شعف داشته باشد. اما شاد نیست.
آهاری: گروه های خارجی از تکرار خارج می شوند ولی باز هم یکرنگ هستند.

در جامعه ما مردم می گردند و می خواهند خودشان را توی آلبوم تو پیدا کنند. در آلبوم یه شاخه نیلوفر این اتفاق کمتر می افتاد.
آهاری: حرفی که می زنید درست است. اما توی آلبوم هایی که امروز در بازار می بینیم به میزان هجویات اش دقت کنید، البته با همه احترامی که برای همکاران مان قائل هستم.

اما منظور مان غمگینی بیش از حد کار بود. بعضی ها می گفتند که ما یک جا نمی توانیم آلبوم را گوش کنیم. ولی ترک به ترک چرا.
بله .واقعا سنگین است. البته به ما هم حق بده. ما قدرت انتخاب آهنگ نداشتیم. البته بعضی گوش ها هم این قدر موزیک پارتی شنیده اند که نمی توانند این طرفی را تجزیه و تحلیل کنند.

فکر نمی کنی که خود موزیسین های ما هم فضای پاپ را به این خاطر گم کرده اند؟
شما خیلی راحت قضاوت می کنید. ولی این طرف در موسیقی پاپ ایران خیلی سخت می توان کار کرد.
آهاری: شاید محسن دو سه تا آلبوم پاپ دیگر کار نکند. می رود به سمت بین المللی شدن. محسن اساسا هیچ علاقه ای به پاپ ندارد.
چاووشی: من از آلبوم دوم فهمیدم که پاپ دیگر جواب نمی دهد. اما شرایط نمی گذارد. این حرفی که محمدرضا می زند اصلا غلو نیست. ما توانایی اش را داریم ولی عمدا نمی کنیم.
آهاری: صدای محسن صدای فول بلوز است. فضای ایرانی را هم می شناسد ولی اگر این دو را باهم تلفیق کنیم باید برویم گوشه ای تا این کار را انجام بدهیم. مثل محسن نامجو که عده ای را جذب کرد و الان رفته و گوشه ای دارد کار می کند. محسن نامجو در قشر پاپیولار جا نیفتاد و مختص یک قشر روشنفکر بود. سخت است که پاسخ گوی این همه افراد باشی و بتوانی این فضای جدید را هم وارد بکنی و پاپیولار باشی. در یه شاخه نیلوفر هم قسمتی از آن چیزی که می خواستیم انجام شد.
چاووشی: تازه من جلوی محمدرضا را گرفتم. من دست محمدرضا را واقعا بستم. حقیقت اش را بگویم که من خیلی از کار زدم. یه شاخه نیلوفر را خود من هم ممیزی کردم.به محمدرضا گفتم اگر این کار را بکنیم خیلی ها پس می زنند. اگر یک دفعه فضا این قدر تغییر پیدا می کرد خیلی بد می شد.شما از پاپ خسته نشده اید؟ این همه تکرار. محمد رضا می گوید که خیلی از مردم ایران با موسیقی احساسی برخورد می کنند.

پس به نظرت مردم ایران به محسن چاووشی به عنوان یک پدیده اجتماعی نگاه می کنند تا یک پدیده موسیقایی.
بالاخره یکی باید این کار را بکند. هیچ کس این کار را انجام نمی دهد.

تو دقیقا دست روی مولفه هایی می گذاری که برای یک خواننده پاپ لازم است. اما یکی از مولفه ها این است که کنسرت بگذاری.
واقعا شرایط کنسرت گذاشتن به وجود نیامده است. من تازه مجوز گرفتم. فرصتی برای تمرین کردن نداشتم. من الان از یک جنگ بزرگ بیرون آمدم. در واقع باید استایل مان را پیدا کنیم تا کنسرت بگذاریم.

احساس می کنیم به ایده آلی که برای شرایط در نظر داری هنوز نرسیده ای؟
بله هنوز نرسیدم.

می توانیم بپرسیم ایده آلت چیست؟
اجرا کردن صمیمی برای مردم.

اما هوادارانت دوست دارند تو را ببینند؟
با این وضعی که ما در ایران برای کنسرت گذاشتن داریم همان بهتر که فعلا مرا نبینند.

در تمام دنیا یک خواننده آلبوم می دهد که به وسیله آن خودش را پرزنت کند. بعد برای کسب در آمد کنسرت می دهد. احتمالا درآمد دیگری داری؟
نه کار من فقط موسیقی است. موسیقی سرمایه من است. اما قطعا این جورکه می گویی هست. واقعیت ماجرا این است که گذران زندگی به سختی انجام می شود. اما توی کنسرت این قدر مشکل به وجود می آید که کلی حرف وحدیث درست می شود و بعد سه سال باید صبر کرد تا آلبوم بعد. یک عده ای که با من مشکل دارند آن قدر این آلبوم را کوبیدند تا محو شود. کنسرت هم بدهم مطمئنم که حاشیه می سازند، خرابم می کنند. از این جریانات تا الان کم اتفاق نیفتاده.
آهاری: خیلی ها فکر می کنند که چرا محسن کنسرت نمی گذارد. اما من برای شما یک نکته ای را بگویم. محسن هرجا که می رود به تهیه کننده می گوید بنشین تا من یک کار زنده برای تو بخوانم. خیال نکند که محسن نمی تواند زنده بخواند.

می خواهیم به بحث دیگری اشاره کنیم. تو عکس هم زیاد نمی گیری. کلا از رسانه ها و مردم فاصله می گیری؟
از این که از من عکس بگیرند راضی نیستم. بدم می آید. با محمدرضا که صمیمی ترین دوست من است یک بار سر همین موضوع یک دعوای اساسی کردیم.

در جمع خانوادگی هم همین جور هستی؟
کمتر. برای کاری به همراه خانواده به شمال رفته بودیم. یک نفر در رستوران من را شناخت. دیگر نمی توانستم غذا بخورم. برای چی باید به این شکل باشد؟ چه کاری است؟آدم کار می کند که راحت زندگی کند.کار نمی کنم که زندگی سخت تر بشود. بعضی از دوستان مطبوعاتی خیال می کنند که من قیافه می گیرم ولی به خدا دوست ندارم.

این جزو ذات شهرت است؟
من این جورم چه اشکالی دارد.

حدس می زنیم از شهرت خوشت نمی آید.

حقیقت اش نه، خوشم نمی آید. واقعا من برای این قضیه کار نمی کنم.

دومین آلبوم محسن چاووشی به زودی به بازار موسیقی می آید
دوست ندارید پیشرفت کنم؟
هنوز مشخص نیست که آلبوم دوم و البته مجاز محسن چاووشی کی وارد بازار می شود. اما قطعات این آلبوم آماده است و بروکراسی های اداری آن فقط باید طی شود. آلبومی که به قول محسن چاووشی خلاقیت های زیادی در آن به کار گرفته شده است.

برای آلبوم بعدی ات چه خلاقیتی هایی داری؟
این خلاقیت شنیدنی است تعریف کردنی نیست. سعی کردیم تمام آن چیزهایی که شنیدیم را درست اش کنیم. مقداری هم مثبت تر شده است. در واقع تعدیل شده است.
آهاری: فضای آلبوم بعدی اصلا قدیمی نیست. اصلا تکراری درون آن نیست. تلخی کار را با چند قطعه شوق و شعف دار پوشانده ایم.

از این ریسکی که در آلبوم اول انجام دادی و حالا می خو اهی توی آلبوم دوم ادامه اش بدهی نمی ترسی؟
البته اتفاق بدی نیست. ما در آلبوم بعدی هردوجهت را داریم؛ هم عامه پسند است و هم به قول تو خاص پسند.
آهاری: اساسا مردمی که سطحی نگاه می کنند دنبال چیز راحت هستند. محسن یک جمله ای دارد که من خیلی آن را دوست دارم؛ قشر کم توان قشری است که زحمت هم نمی کشد و اتفاقا توقع خیلی زیادی هم دارد. کسانی که موزیک را بهتر می فهمند از یه شاخه نیلوفر خوش شان آمد ولی عده ای هم می گویند قبلی ها یک چیز دیگرند. کارهایی که قبلا از محسن شنیده می شد، نیازی به فکر کردن نداشت. راحت شنیده می شد و می گذشت. اما الان باید فکر کنند. همین باعث شد تا عده ای نپذیرند.

معتقدی که آلبوم های قبلی را عوام گوش می دادند. حالا خواص هم اضافه شده اند؟
آهاری: دقیقا. در این آلبوم این اتفاق افتاد و کسانی که ادعای روشنفکری هم داشتند این آلبوم را شنیدند. خیلی ها که محسن چاووشی را دوست نمی داشتند هم این آلبوم را شنیدند. خیلی ها که محسن چاووشی را دوست نداشتند هم این آلبوم را شنیدند.

مخاطب های قبلی تو صدامحور بودند ولی الان باید آهنگ محور هم باشند. خب عده ای ارتباط برقرار نکردند؟ یعنی نباید آنها در نظر گرفت؟
یعنی واقعا دوست دارید که من پیشرفت نکنم؟

چاووشی به شدت از تکرار خود بیزار است
قرار نیست سنتوری را تکرار کنم

ترانه یا موسیقی محبوب این روزهای ات چیست؟آهنگی که این روزها گوش می دهی؟
حسین کشتکار. حس خیلی خوبی به ام می دهد. البته هرخواننده ای می تواند باشد. اما باید موهای بدنم را سیخ کند. وگرنه تاثیر نمی گذارد.

تاثیر یعنی چی؟ تو یک خواننده حرفه ای هستی، پس نباید مثل مردم عادی موسیقی گوش کنی؟
نمی توانم این تاثیر را تعریف کنم؛ تاثیر موسیقایی منظورم است.
آهاری: این روزها من و محسن با ماشین زیاد این ور و آن ور می رویم و خلاصه با هم هستیم و توی ماشین من جیمی هندریکس گوش می دهد، به نظرم می شود برای آهنگ های این روزهایش از هندریکس هم اسم برد.
چاووشی: (می خندد) اما کشتکار را بیش تر دوست دارم.

توی صدایت هم مشخص است که به موسیقی جنوب و لحن نوحه خوانی علاقه داری.
من خیلی دوست داشتم به آن سمت بروم ولی خیلی دستمالی شده است. در یک گامی هم هست که نمی توانی روی آن کار کنی. علاوه بر این فضای یکسانی دارد.

این آلبوم سنتوری که این روزها صحبت اش هست، قصه اش چیست؟ می گفتند قرار بوده قبل از عید به بازار بیاید؟
شایعه بود. ولی در آینده نزدیک می آید. ولی من از زمان دقیق اش اطلاع ندارم.

بعد از سنتوری یک سری از پیشنهادات را برای خواندن برای فیلم ها رد کردی. چرا؟
به خاطر تکراری نشدن. از چند کارگردان دیگر پیشنهاد شد ولی من یک بار این کار را انجام دادم و دیگر فایده ای ندارد. هرکاری یک بار قشنگ است. بعد هم این که مهرجویی کارگردان بزرگی است. اگر کار دیگری را قبول می کردم هم خودم را ضایع می کردم و هم مهرجویی را.

از پخش آلبوم اول راضی بودی؟
شرکت هایی که این کارها را انجام می دهند راست اش را نمی گویند؛ این که چه قدر پخش شده و چه قدر فروش کرده. ولی در مجموع خیلی خوب پخش شده بود و خیلی خوب تر فروش کرد.
آهاری: حقیقتا در پارت اول خوب پخش نشده بود. حجم کار بالا بود و به مشکلاتی برخورد. در شهرستان ها دیر پخش شد که همین موضوع باعث شد تا خیلی کپی شود.

صدایم به درد عید نمی خورد
سوال های غیرموسیقایی پرسیدن از محسن چاووشی واقعا سخت است. اما او این بار متفاوت تر از قبل بود. شاید به این خاطر که قرار است در عید اتفاق مهمی در زندگی او بیفتد.

توی عید امسال چی کار می کنی؟
(می خندد) یک اتفاقی قرار است بیفتد که شاید گفتن اش زیاد جالب نباشد.

این اتفاق مهم چه چیزی است که حالا عید را انتخاب کردی؟
(آهاری و چاووشی همدیگر را نگاه می کنند و می خندند. اما بالاخره محسن این وظیفه را به عهده محمدرضا می گذارد) قرار است مراسم عروسی اش را برگزار کند.
چاووشی: عقد کرده بودیم ولی فرصت نمی شد که مراسم عروسی را برگزار کنیم. البته در تهران نیست. اهواز برگزار می کنیم و گرنه دعوت تان می کردم.

قرار نیست در تهران مراسم بگیری؟
نه چون خانم من اصالتا اهوازی است و خودم هم که خرمشهری هستم.

از کی ساکن تهران شدی؟
یک ساله بودم که جنگ شد. از خرمشهر به شهرهای مختلف مهاجرات کردیم؛ کرمانشاه، آبیک قزوین که دو روز بیشتر آنجا نبودیم، مشهد و بعد تهران.

بهترین عیدی ای که گرفتی چی بوده؟
برای قدیم است که یک صدتومانی عیدی گرفتم.

مال چه کسی بود؟
پدرم به من داد.

چی عیدی می دهی؟
خب به کی.... (می خندد) من فعلا درگیر ازدواج ام. نه عیدی می دهم و نه عیدی می گیرم.

هیچ وقت شده برای عید ترانه ای بخوانی؟
اصولا در عید همه شادند. من که صدای ام به درد این کارها نمی خورد. واقعا من چی بخوانم؟

فرهاد با آن صدایی که داشت «بوی عیدی...» را خواند. اتفاقا یکی از ماندگارترین قطعات ایرانی هم شد.
شاید برای سال بعد این کار را کردم. تا حالا به فکرم نرسیده بود.

بهترین خاطره ات از ایام عید.
(مکث) خاطره خوب ندارم. من همیشه غمگین ام.

اهل مسافرت هستی؟
بله مسافرت زیاد می روم. از الان برای سال بعد هم برنامه ریزی کردیم.
آهاری: مسافرت که تا دلتان بخواهد می رود.(خنده جمع)

چرا مسافرت را ترجیح می دهی؟
چون کار ما واقعا یکنواخت می شود. بارها باید یک چیز را تکرار کنی تا به آن دلخواهت برسی. از آهنگسازی گرفته تا خواندن، میکس و مسترینگ. شاید ما یک میلیون بار یک قطعه را بشنویم.

با این حساب برای هر ترک یک مسافرت می روی؟
(می خندد) بعضی وقت ها هم وسط یک ترک می روم!

تا حالا قطعه ای از کارهایت را هدیه داده ای؟
نه. ولی محرم امسال یک کار خواندم که برای پخش دیر به دست صداوسیما رسید و شنیده نشد.

مطمئنا هرقطعه ای که می خوانی داستان خاصی دارد. یکی از این قطعات را که داستان جالبی در ساختن آن و خواندن آن وجود دارد برای مان بگو.
همه این قطعات، عاشقانه های من و حسین صفا بوده. اما «کجاست بگو» را خیلی دوست دارم. ترک پنجم یعنی «تو چنگ ابرای بهار…» را هم دوست دارم. واقعا خاطره انگیز است.

یکی از داستان ها را بگو
یک اتفاقی افتاد و من یک شب پیاده در جاده چالوس راه افتادم. وسط راه محمدرضا دنبال من آمد و در اتوبان مرا سوارکرد. زمانی که به خانه رسیدم ملودی «کجاست بگو» را ساختم.
آهاری: فردا که آمدم محسن این ملودی را برای من گذاشت.

hadi665
17-03-2009, 14:58
اگر کسی کار شاد می خواهد خب برود سراغ یک نفر دیگر. آهنگ های من هم هیچ موقع شاد نیست.

خدا کنه واقعا همیشه اینطوری بمونه
میگم نکنه محسن حالا که زن گرفته کاره شاد بخونه !

چیزه من برام سوال مونده که این آلبوم یه شاخه نیلوفری که من الانم دارم گوض میدمو موهام سیخ میشه ، کجاش این همه انتقاد داشته !!!!!

جلل خالق
انگاری واقعا ملت فقط میخوان ایراد بگیرن !

silent-assassin
19-03-2009, 14:47
بهترین های سال 1387 به انتخاب کاربران سایت موسیقی ما
«یه شاخه نیلوفر» و «کجاست؟ بگو!» بهترین آلبوم و آهنگ پاپ امسال شدند

موسیقی ما- همان طور که پیش تر وعده داده بودیم، سایت موسیقی ما در نظر دارد در پایان هر سال فهرست بهترین‌های موسیقی سال را در بخش‌های مختلف به انتخاب هنرمندان عرصه موسیقی و کاربران سایت برگزیند.

با توجه به این که پایگاه خبری تحلیلی موسیقی ما در امر انتخاب بهترین های موسیقی- مثل بهترین آلبوم و ترانه- در انتهای هر فصل و البته به انتخاب شما کاربران گرامی سایت، پیش قدم بوده، بر خود واجب می داند که در اقدامی مشابه، بهترین آلبوم ها، قطعات، ترانه ها و به طورکلی پدیده ها و رخدادهای خجسته موسیقی سالی که همچنان در آن قرار داریم را در ظرف سنجش شما کاربران عزیز و پی گیر سایت قرار دهد.

لازم به ذکر است که نتایج به دست آمده، برآیندی است از کامنت های مکتوب و انتخاب های گزینه ای شما کاربران گرامی که در بخش ویژه نظرسنجی سایت موسیقی ما قرار داده شده است.
با توجه به این موضوع، بهترین های (اول تا سوم) سال عبارتند از:

بهترین آلبوم پاپ:
1- یه شاخه نیلوفر (محسن چاوشی)
2- فصل تازه (احسان خواجه امیری)
3- بی خوابی (سعید شهروز)

بهترین آلبوم سنتی:
1- خورشید آرزو (همایون شجریان)
2- مولویه (شهرام ناظری)
3- قیژک کولی (همایون شجریان)

بهترین آهنگ:
1- کجاست؟ بگو! (یه شاخه نیلوفر)
2- چند سال از امشب بگذره (بی خوابی)
3- تب تلخ (فصل تازه)

بهترین ترانه (کلام):
1- چند سال از امشب بگذره (روزبه بمانی)
2- کجاست؟ بگو! (حسین صفا)
3- گریه (حامد عسگری)

بهترین کنسرت:
1- رضا صادقی
2- احسان خواجه امیری
3- محسن یگانه

پدیده سال:
1- امین رستمی
2- ماهان بهرام خان
3- محسن چاوشی

منبع : موسیقی ما

silent-assassin
19-03-2009, 21:06
گروهی که بلیت کنسرت تخیلی چاوشی را میفروختند دستگیر شدند

کارشناسان نمایشی اداره کل ارشاد مازندران گفت : با هوشیاری این نهاد و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی استان گروهی که به نام مدیر اجرایی یک کنسرت پاپ در حال فروش بلیط بودند دستگیر شدند

محمد جونیان در حاشیه نشست جلسه پاسداشت فرهنگ عمیق مازندرانی در جمع خبرنگاران گفت : این گروه با تبلیغات دروغین چند روزی است که فعالیت خورد را اغاز کرده و در برخی از شهرهای مازندران اقدام به فروش بلیت میکردند وی با اشاره به این نکته که این گروه با جعل امضای معاون پارلمانی حوزه هنری کشور و کارشناس موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اقدام به این کلاهبرداری کردند و با این کار اقدام به صدور مجوز کردند تصریح کرد : در برخی از شهرهای مازندران با این شگرد بلیت های چند 100 هزارتومانی خانوادگی فروختند
جونیان با تاکید بر این نکته که سرکرده این گروه به نام م-الف توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد خاطر نشان کرد این گروه با نام مدیریت یک گروه موسیقی برگزاری کنسرت چاوشی را مدعی شده بودند
وی همچنین اعلام کرد : برخی از خانواده ها بلیت را تا 300 هزار تومان خریداری کرده بودند . کارشناس نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از شناسایی تمام افراد این گروه خبر داد و گفت : دفتر کار این گروه در ساری بود و تیمی را برای فروش بلیط از رامسر تا گلوگاه اماده کرده بودند

اتفاق نو - فروردین 88

eblis_boy1386
19-03-2009, 21:09
البوم محسن چاوشي فروردين ماه مياد بيرون بازم ميخواد بهترين البوم سال بشه.ولي خيلي سخته ميدونيد چرا؟

زيرا 2ماه ديگه البوم شادمهر عقيلي ..اندي.. بلك كتز كه تا چندروز ديگه مياد.... ابي.......بيژن مرتضوي.....سياوش شمس.... شكيلا.... گوگوش.... به نظر شما بازم سال اينده اين البوم بهترين سال ميشه؟

hadi665
20-03-2009, 00:04
اولا اینکه خبر اومدن آلبوم تو فروردین اشتباه
بعدم اینکه فرقی نداره با چه آلبومایی میاد
همیشه آلبوم محسن اوله

eblis_boy1386
20-03-2009, 00:28
اولا اینکه خبر اومدن آلبوم تو فروردین اشتباه
بعدم اینکه فرقی نداره با چه آلبومایی میاد
همیشه آلبوم محسن اوله

تو سايت كمپاني اواهنگ بود فكر كنم

تو ماه اپريل... ميشه فروردين ديگه:40:

silent-assassin
20-03-2009, 10:55
تو سايت كمپاني اواهنگ بود فكر كنم

تو ماه اپريل... ميشه فروردين ديگه:40:

میشه آدرش را بدی؟

چقر رسمیه؟ احتمال خالی بندیش چقدره؟

eblis_boy1386
20-03-2009, 13:51
میشه آدرش را بدی؟

چقر رسمیه؟ احتمال خالی بندیش چقدره؟

سايت رسمي هيچ وقت خالي نميبنده...

الان تو سايت گفته كه ويديو ابي به نام خالي به زودي.... كه يكي از تراك هاي البومش هست كه هنوز اسم گذاري نشده..:27:

و البوم بلك كتز تا چند روز ديگر :21:

hadi665
21-03-2009, 18:13
خو دوست جون ادرس سایتو بده ما هم یه نگاهی بندازیم ببینیم تا چه حد صحت داره
ممنونم

silent-assassin
22-03-2009, 15:07
سلام
بچه ها نظرسنجی اتفاق نو یکی دو روز دیگه شروع میشه

حتما رای بدید به محسن

MH_SANIANI
22-03-2009, 16:21
اینه سایتش داداش..!

من شنیدم البوم حسین..(ابلیس) هم قراره اونگ بده بیرون..!
ولی اینجا من چیزی نمیبینم..!

silent-assassin
22-03-2009, 20:59
این سایته برا من ----- بود والبته سایت رسمی که ----- باشه مگه میشه!

شاید بازارگرمی باشه

eblis_boy1386
23-03-2009, 00:13
اینه سایتش داداش..!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن شنیدم البوم حسین..(ابلیس) هم قراره اونگ بده بیرون..!
ولی اینجا من چیزی نمیبینم..!

البوم حسين ابليس ... سال اينده مياد..بعضي ها هم شايعه درست كردن كه دوماه ديگه ...مياد..اصلا قرارنيست البوم امسال 1387بيادبيرون... شهريور سال1388مياد بيرون

silent-assassin
28-03-2009, 10:46
سلام
بچه ها نظرسنجی اتفاق نو یکی دو روز دیگه شروع میشه

حتما رای بدید به محسن
بچه ها شروع شد بشتابید :دی

vahid_fisher
28-03-2009, 13:10
البوم محسن چاوشي فروردين ماه مياد بيرون بازم ميخواد بهترين البوم سال بشه.ولي خيلي سخته ميدونيد چرا؟

زيرا 2ماه ديگه البوم شادمهر عقيلي ..اندي.. بلك كتز كه تا چندروز ديگه مياد.... ابي.......بيژن مرتضوي.....سياوش شمس.... شكيلا.... گوگوش.... به نظر شما بازم سال اينده اين البوم بهترين سال ميشه؟

اینا اصلا عددی نیستن که بخوان با چاوشی رقابت کنن(قصد جسارت ندارم)

silent-assassin
28-03-2009, 14:35
هیچکی نمیتواند و نخواهد توانست با محسن چاوشی رقابت کند

eblis_boy1386
28-03-2009, 16:11

كسي با محسن چاوشي رقابت نداره.. محسن داخل ايران و انها موقعيتشون تثبيت شده ..:11: دنباله جمع كردن و كل كل و.. نيستن.. :40::40::40: ولي بگم بهترين البوم سال 1388 هنوز زوده بگم ولي ميگم شادمهر عقيلي-روي مرز بيخيالي ميباشد:40::40::40::40::40:

iman_s
28-03-2009, 23:07
اتفاقا اگه آلبوم آخر سال بیاد بیرون احتمال اینکه بهترین آلبوم سال بشه بیشتره.چون آخر سال که میخوان نظر سنجی کنند این آلبوم داغ و روی بورسه و رأی بیشتری میاره ولی اگه اول سال بیاد بیرون تا آخر سال آلبومهای زیادی پخش میشه و آلبوم محسن یک کم تکراری میشه و رأی کمتری میاره

eblis_boy1386
29-03-2009, 22:59
اتفاقا اگه آلبوم آخر سال بیاد بیرون احتمال اینکه بهترین آلبوم سال بشه بیشتره.چون آخر سال که میخوان نظر سنجی کنند این آلبوم داغ و روی بورسه و رأی بیشتری میاره ولی اگه اول سال بیاد بیرون تا آخر سال آلبومهای زیادی پخش میشه و آلبوم محسن یک کم تکراری میشه و رأی کمتری میاره

امسال بازم تو ايران بازم محسن چاوشي ميتونه بهترين البوم سال بشه و بيش ترين فروش رو داشته باشه:5:ولي در كل امسال البوم هاي زيادي مياد از جمله Shadmehr و ابي و داريوش و ديگر ها... رقابت سخته

hadi665
30-03-2009, 00:11
آخه محسن چاووشی اول شه یا نشه چه اهمیتی داره !!!

یادتون هست که میگیم محسن سرفه کنه هم قشنگه !
نه جدی

بابا من آهنگ جدید موخوم
یعنی این آلبومه مثل یه شاخه نیلوفر هست
خدا کنه همینطوری قشنگ باشه

یادمه اولین شبی که آلبومو گوش دادم چه ریختی بودم
خیلی خوب بود

جالب ترشم اینجاست که الآن تقریبا بازم همون حسو بعده اینهمه که گزشته بهم میده !

hadi665
30-03-2009, 00:14
راستی من به لینکه اتفاق نو رفتم اما فقط نتیجه ها رو تونستم ببینم
چرا نمیشه تو نظر سنجی شرکت کرد ؟

eblis_boy1386
30-03-2009, 01:12

كدوم نظرسنجي؟

silent-assassin
30-03-2009, 09:36
برای من که مشکلی نداره میری تو سایتش تو هر نظرسنجی یکی رو انتخاب میکنی رای رو میدی

vahid_fisher
30-03-2009, 09:51
سمت چپ سایت تمام نظر سنجی ها هستش

JEFF_HARDY
30-03-2009, 10:18
معلوم شد آلبوم جديد كي مياد؟

silent-assassin
31-03-2009, 15:04
معلوم شد آلبوم جديد كي مياد؟
مشخص نیست ...

silent-assassin
31-03-2009, 15:06
و این هم تقویم اصلی و فوق العاده سلطان

از نکات جالب این تقویم به داشتن جلد اشاره کرد که در اون تقریبا تمام عکس های پخش شده از سلطان قرار گرفته / طراحیش فوق العادست

دانلود کل تقویم در یک فایل زیپ

silent-assassin
31-03-2009, 15:08
مصاحبه امير ارجيني با مجله خط آزاد و حرف های جالب او در مورد سلطان و ...

eblis_boy1386
31-03-2009, 18:19
با پخش آلبوم زیبای یه شاخه نیلوفر اخبار پیرامون محسن از حالت ضد و نقیض خارج شد اما خبرهایی از آلبوم ریمیکس ، من خود آن سیزدهم ، آلبوم ریمیکس سنتوری و وحشت !! فکر و توجه حامیان وی و موسیقی را به خود جلب کرد . خبر پخش آلبوم ریمیکس آنقدر بزرگ شد که همه به دنبال آن بودند که متوجه شوند این ریمیکس برای آلبوم جدید است یا کارهای قبلی . اما باید عرض کنم که زیاد نباید منتظر این آلبوم بود . چون این مسئله به اندازه خبرش آنقدر بزرگ نیست و محسن چاوشی هم اصلا علاقه ای به خوندن کارهای تکراری نداره و نباید زیاد منتظر همچین آلبومی بود و اما آلبوم وحشت !!؟؟ وحشت یا غیر وحشت . مسئله این نیست ، چون بارها ممکن است نام آلبوم تغییر کند اما این بار حتما منتظر آلبومی فوق العاده از محسن چاوشی باشید ، البته اصلا زمان دقیقی از پخش وجود ندارد . اما این بار کار وی کاملا متفاوت خواهد بود مثل کارهای قبلی او . البته به دل تمام اقشار جامعه خواهد نشست

شاخه نیلوفر تنها آلبومی از محسن چاوشی عزیز بود که انتقاد های بیشماری از اون شد.انتقادهایی که به مرور زمان تبدیل به تعریف شد ولی خب هرچند که بعضی از همین انتقاد ها جنبه ی محکم تری هم به خود گرفت.جالبه که هنوز محسن چاوشی یه شاخه نیلوفر رو بهترین آلبوم خود میدونه به طوری که جمع کردن یه شاخه نیلوفر دیگه رو سخت میدونه.
وحشت حکایت جوانیست که به دلیل گناه دچار آتش جهنم شده است و پشیمان از عشق و گناه کرده...
باید دید محسن چاوشی در آلبوم جدید خود
خود چه خواهد کرد .نکته ی جالب آلبوم جدید محسن چاوشی در این است که از یه ترانه سرای جدید زیاد استفاده کرده حتی بیشتر از امیر ارجینی و حسین صفا.

آلبوم جدید محسن چاوشی باز هم بدست آوای باربد می باشد چون که محسن عزیز از نحوه ی انتشار یه شاخه نیلوفر خیلی راضی به نظر میرسه.
آلبوم یه شاخه نیلوفر بر اساس معیار های شخصی محسن چاوشی انتخاب شد به همین دلیل از ترانه های سنگین استفاده شد.ولی آلبوم بعدی محسن چاوشی بر اساس سلیقه های مردمی می باشد.باید دید که محسن چاوشی چقدر سلایق مردم رو میشناسه...

eblis_boy1386
31-03-2009, 18:21
||||||||||||||||گفته شده تو البوم جديد چاوشي 4تراك ترانس وجود داره||||||||||

silent-assassin
31-03-2009, 18:59
با پخش آلبوم زیبای یه شاخه نیلوفر اخبار پیرامون محسن از حالت ضد و نقیض خارج شد اما خبرهایی از آلبوم ریمیکس ، من خود آن سیزدهم ، آلبوم ریمیکس سنتوری و وحشت !! فکر و توجه حامیان وی و موسیقی را به خود جلب کرد . خبر پخش آلبوم ریمیکس آنقدر بزرگ شد که همه به دنبال آن بودند که متوجه شوند این ریمیکس برای آلبوم جدید است یا کارهای قبلی . اما باید عرض کنم که زیاد نباید منتظر این آلبوم بود . چون این مسئله به اندازه خبرش آنقدر بزرگ نیست و محسن چاوشی هم اصلا علاقه ای به خوندن کارهای تکراری نداره و نباید زیاد منتظر همچین آلبومی بود و اما آلبوم وحشت !!؟؟ وحشت یا غیر وحشت . مسئله این نیست ، چون بارها ممکن است نام آلبوم تغییر کند اما این بار حتما منتظر آلبومی فوق العاده از محسن چاوشی باشید ، البته اصلا زمان دقیقی از پخش وجود ندارد . اما این بار کار وی کاملا متفاوت خواهد بود مثل کارهای قبلی او . البته به دل تمام اقشار جامعه خواهد نشست

شاخه نیلوفر تنها آلبومی از محسن چاوشی عزیز بود که انتقاد های بیشماری از اون شد.انتقادهایی که به مرور زمان تبدیل به تعریف شد ولی خب هرچند که بعضی از همین انتقاد ها جنبه ی محکم تری هم به خود گرفت.جالبه که هنوز محسن چاوشی یه شاخه نیلوفر رو بهترین آلبوم خود میدونه به طوری که جمع کردن یه شاخه نیلوفر دیگه رو سخت میدونه.
وحشت حکایت جوانیست که به دلیل گناه دچار آتش جهنم شده است و پشیمان از عشق و گناه کرده...
باید دید محسن چاوشی در آلبوم جدید خود
خود چه خواهد کرد .نکته ی جالب آلبوم جدید محسن چاوشی در این است که از یه ترانه سرای جدید زیاد استفاده کرده حتی بیشتر از امیر ارجینی و حسین صفا.

آلبوم جدید محسن چاوشی باز هم بدست آوای باربد می باشد چون که محسن عزیز از نحوه ی انتشار یه شاخه نیلوفر خیلی راضی به نظر میرسه.
آلبوم یه شاخه نیلوفر بر اساس معیار های شخصی محسن چاوشی انتخاب شد به همین دلیل از ترانه های سنگین استفاده شد.ولی آلبوم بعدی محسن چاوشی بر اساس سلیقه های مردمی می باشد.باید دید که محسن چاوشی چقدر سلایق مردم رو میشناسه...
این خبرا زاییده تخیلات یک فرده
همین

eblis_boy1386
31-03-2009, 19:50
همین

داشتم وب گردي ميكردم تو وبلاگ اين نوشته بود..:5: :8::8::8::8::8:

silent-assassin
01-04-2009, 20:12
داشتم وب گردي ميكردم تو وبلاگ اين نوشته بود..:5: :8::8::8::8::8:
هر دو تا خبر از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

JEFF_HARDY
01-04-2009, 20:16
همین
راستشو بخوايد آلبوم خيلي تلخي بود،خيلي ها به همين دليل دوست نداشتن گوش بدن

eblis_boy1386
01-04-2009, 20:20
هر دو تا خبر از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

خير.. ولي حامد عزيز نمياد اعتبار سايتش رو زير سوال ببره اگه شايعه بود!

hadi665
01-04-2009, 22:31
راستشو بخوايد آلبوم خيلي تلخي بود،خيلي ها به همين دليل دوست نداشتن گوش بدن

خوب این بستگی داره که شما چطوری و با چه عنوانی یه آلبوممو گوش میکنید
من دارم برای آلبوم بعدیه محسن دعا میکنم که مقل همین آلبوم یا حتی کمی بیشتر تلخ باشه

نه من دیوونه نیستم ، گمونم خیلی از طرف دارای محسن همینو میخوان

silent-assassin
03-04-2009, 19:20
غم تا غم داریم

غم صدای محسن مقدسه

همچنین اگه تو جو و حالتش قرار بگیرید که دیگه نگو

silent-assassin
03-04-2009, 19:26
خير.. ولي حامد عزيز نمياد اعتبار سايتش رو زير سوال ببره اگه شايعه بود!

شما برو اخباری که این گنجا برا یه شاخه نیلوفر گذاشته را یه بار مرور کن ببین نصفش اشتباهه!

اینا یه چیزی از یه جایی! میشنوند بعد پیاز داغش را زیاد میکنن میگذازن تو سایتشون.

iman_s
04-04-2009, 00:35
همچنین اگه تو جو و حالتش قرار بگیرید
:7::46::8::8::8::8:

eblis_boy1386
04-04-2009, 00:38
عکسهای محسن چاوشی خواننده نسل جوان
محسن چاوشی عکس
عکسهای محسن چاوشی
عکسی از محسن چاوشی

piroooz
04-04-2009, 14:11
دوستان چون من طرفدار پرو پا قرص محسن هستم متن تمام اهنگ ها رو هماهنگ با محسن دارم یعنی وقتی که میخونه اون متن هم هم زمان نمایش داده میشه خیلی وقت گذاشتم خیلی جالبه و لذت داره با متن هماهنگ به اهنگ ها گوش بدیمخصوصا اهنگ های محسن
اگه دوستان این لیریک ها رو میخوان بگن تا اپ کنم

pouya_99999
04-04-2009, 15:16
دوستان چون من طرفدار پرو پا قرص محسن هستم متن تمام اهنگ ها رو هماهنگ با محسن دارم یعنی وقتی که میخونه اون متن هم هم زمان نمایش داده میشه خیلی وقت گذاشتم خیلی جالبه و لذت داره با متن هماهنگ به اهنگ ها گوش بدیمخصوصا اهنگ های محسن
اگه دوستان این لیریک ها رو میخوان بگن تا اپ کنم

اگه آپ کنی ممنون میشم

JEFF_HARDY
04-04-2009, 15:58
غم صدای محسن مقدسه

جسارتا اونقدري كه شما رو محسن تعصب داريد خودش نداره،غم مقدس چيه بابا،متن آهنگاش زيادي سياهه،اگه دقت كرده باشيد تو همين نظرسنجي همين سايت،آهنگهاييش انخاب شدن كه مظنون اميدواركننده تري داشتن(البته بجز ترك وقتي نيستي كه انصافا محشره) شايد يكم از تلخيش كم كنه مخاطب عامش بيشتر ميشه،طرفداراشم بيشتر ميشه،مثل كفتر چاهي،خودكشي ممنوع

silent-assassin
04-04-2009, 19:04
سیاه با عاشقانه و غم انگیز حداقل به نظر من فرق میکنه

شما میگی اگه چیکار بکنه طرفدارای عامش بیشتر میشه اما توجه نمیکنی که تا قبل از یه شاخه نیلوفر طرفدارای عام خیلی زیادی داشت اما ترجیح داد با یه شاخه نیلوفر خاص ( حتی میتونید خواص هم بخونید) پسند باشه.

silent-assassin
05-04-2009, 19:18
در نظرسنجی اتفاق نو تقلبی عجیب شده
افشاگری یکی از طرفداران محسن چاوشی در مورد نظرسنجی اتفاق نو

amir_82111
09-04-2009, 12:03
در نظرسنجی اتفاق نو تقلبی عجیب شده
افشاگری یکی از طرفداران محسن چاوشی در مورد نظرسنجی اتفاق نو

میشه متنش رو برامون بزاری؟چون من تو اتفاق نو عضو نیستم و جدیدا هم عضو جدید قبول نمیکنند.ممنون

silent-assassin
09-04-2009, 16:30
این یه متن دیگست تو همون تاپیک

منم اونجا عضو نستم ولی سعی میکنم اون قبلی را هم پیدا کنم:

یکی دیگه در همون تاپیک اومده درباره علی بحرینی حرفای حقیقتی رو زده :

.بحرینی یعنی مافیای کثیف موسیقی ایران...شما چطور انتظار دارید نظرسنجی مجله ای مثل اتفاق نو بدون تقلب باشه؟؟؟
مجله اتفاق نو همیشه اخلاق رو زیر پا گذاشته...همیشه حق رو نادیده گرفته...از دوستای آقای بحرینی حمایت کوکورانه کرده و دشمنای ایشون رو کوبیده...
شما هیچوقت انتظار نداشته باشید که آدمایی مثل چاوشی و یگانه توی مجله اتفاق نو نفر اول نظرسنجی بشن...چون هم چاوشی و هم یگانه هنرمندای واقعی هستند...هنرمندایی که برای پیشرفت فقط به هنر خودشون متکی اند....به هنر خودشون اعتقاد و اعتماد دارن و می دونن با اتکا به هنر می تونن دل مردم رو تسخیر کنند...چنین خواننده هایی هیچوقت در مجله اتفاق نو جایگاه بالایی ندارند...آقای بحرینی خواننده ای می خواد که واسش دم تکون بده...مث خواجه امیری...حمید عسگری...سعید آسایش....بازم بگم آقای بحرینی؟بگم یا اگه بگم اکانت منو پاک می کنی؟
بذارید یه مثال بزنم...می دونید که .آقای بحرینی گاه گاه شعر هم می گن(البته شعر که چه عرض کنم)ایشون انتظار داشتند محسن یگانه از شعر های مضکشون استفاده کنه که محسن این پیشنهاد رو رد کرد...چون سطح آلبوم یگانه خیلی بالاتر از شعرهای کوچه بازاری و نوزاد پسندانه ی بحرینی بود....اما این کار محسن یگانه باعث شد که بعد از انتشار آلبوم نفس های بی هدف مجله اتفاق نو شروع به حمله های ناجوانمردانه به آلبوم یگانه بکنه و با نقدهای مسخره و مغرضانه که تمامی اهل فن رو به خنده مینداخت محسن یگانه بکوبه....و جالب اینجاس که همین مجله از آلبوم بسیار بسیار ضعیف آقای علمشاهی کلی تمجید می کرد....
آاقای بحرینی آمار فروش میلیونی نفس های بی هدف و یه شاخه نیلوفر نشون میده که مجله ی شما تا چه حد..............واقعا متاسفم برای شما که شعور مخاطب رو به بازی می گیرید و قلم و رسانه رو تا این حد خوار می کنید....البته خدا هست....این رو همه می دونیم

silent-assassin
09-04-2009, 16:41
مسئولان اتفاق نو از ترسشون اون تاپیک حذف کردن بحث های جالبی در تاپیک مطرح شده بود و چند نفر هم که از تقلبشون خبردار شده بودند اومده بودن بر علیهشون حرف زده بودند که مسئولان سایتشون به خاطر جلوگیری از بیشتر رفتن ابروشون تاپیک حذف کردن ولی خدا رو شکر یکی از دوستان صفحات سیو کرده بود که در اختیارم گذاشت حتما دانلود کنید 240 کیلوبایت بیشتر نیست فقط بعد دانلود از حالت زیپ خارج کنید و بعد فایل مشاهده کنید :

در ضمن در سایتشون یه مطلبی در مورد اینکه تقلبی نشده به دروغ زدن که برید حتما نظر بدید البته من نظر دادم نشون ندادن

ما نباید به راحتی اجازه بدیم هر غلطی بخوان بکنن و ما حرفی نزنیم !!

silent-assassin
09-04-2009, 17:31
و هراسان و باز هم اراجیف گویی در مورد سلطان

هراسان با اوردن خبرهای تخیلی و من در اوردی از سلطان در اینترنت و سایت های موزیک اسم مطرحی شد هر دفعه با یه خبر دروغ هوادارای سلطان و سرگرم میکنه و با رو شدن دستش برای هم از رو نمیرود ( مثه مجله اتفاق نو ) در سال جدید هم باید مثله پارسال هر چند هفته یه بار منتظر یه خبر چرت از او در مورد سلطان باشیم نکته جالب این هست که هر باری که خبرهایی از خوانندگان مختلف میذاره تنها خواننده ای که در تمام خبرهایی که در این یه سال گذاشته بوده سلطان بوده چون خوب میدونه همه با دیدن خبری از سلطان میرن اخبارشون میخونن در نتیجه بقیه اخبار خواننده ها رو هم میخونن اخرین بار هم قبل عید بود که خبر اومدن البوم جدید سلطان داده بود و اسمش هم برای خودش تعیین کرده و اینم خبر جدیدش :

محسن چاوشي:
با انتشار آلبوم يه شاخه نيلوفر انتقاد هاي بيشماري به محسن چاوشي شد در مورد تنظيم آهنگساز کارها(محمد رضا آهاري ) و کمتر کسي فکر ميکرد که محسن چاوشي بخواد دوباره با محمدرضاي عزيز کار کنه ولي 10 فروردين 88 اعلام شد که مانند آلبوم قبل شاهد کارهاي محمد رضا آهاري باشيم. در هر صورت محسن چاوشي ريسک بالايي رو پذيرفته انشالله که موفق بشه.

البته فرق خبر این دفعه با دفعه های قبل اینه دروغ نگفته چون که همه فهمیدن که خود سلطان گفته که البوم جدیدشو هم اهاری تنظیم خواهد کرد و این خبر داغ و جدید رو به عرض و سمع همه رسونده خسته نباشد

masoud908

eblis_boy1386
09-04-2009, 20:56

silent-assassin
11-04-2009, 20:18
البوم جدید سلطان اواخر بهار امسال !

همشهری جوان - شماره 206

hadi665
11-04-2009, 21:48
اوا چه خبر خوبی : دی

واقعیه یا بازم تکذیب قراره بشه ؟

خدا کنه که واقعی باشه

eblis_boy1386
12-04-2009, 02:05

silent-assassin
12-04-2009, 06:36
تکذیب را بیخیال!

آلبوم اول هم همین موقع ها بود که اعلام شد ولی کلی تکذیب کردند آخر 2 سال بعد اومد!

آلبومی صد در صد در کار هست ولی تاریخ انتشار معلوم نیست!

Oracle_Eldorado
12-04-2009, 14:55
ببخشید دوستان کسی عکس با کیفیت خیلی بالا از محسن چاووشی نداره ؟
میخوام یدونه از عکساشو چاپ کنم .
ممنون میشم اگه کسی داره واسم بزاره.

eblis_boy1386
12-04-2009, 19:13

silent-assassin
12-04-2009, 19:50

silent-assassin
23-04-2009, 14:10
يكشنبه منتظر باشيد

روز يكشنبه در سايت رسمي محسن چاووشي و سايت هواداران

متن جديد نوشته شده توسط محسن چاووشي عزيز كه صحبتي با

هواداران عزيز است و همچنين جواب سوالاتي از قبيل زمان

كنسرت و موزيك ويديو و ... قرار خواهد گرفت

hadi665
24-04-2009, 00:54
e

ای ول
موزیک ویدئو یعنی شو ؟

البته دوست داشتم محسن همچنان کنسرت نده

MicrosoftH
25-04-2009, 17:46
دستت درد نکنه ممنون

eblis_boy1386
26-04-2009, 10:01
با تشكر از دوست گلم فرزاد.. (طبق قرار قبلي صحبت هاي محسن چاوشي ) ميتونيد ببينيد

JEFF_HARDY
26-04-2009, 11:31
در مورد همین فرومه؟

mohammad.moein
26-04-2009, 14:58
در مورد همین فرومه؟

نه فروم mchavoshifans
چون خیلی وقت بود که ازش انتقاد می شد اونجا...که چرا به هواداراش اهمیت نمی ده....کنسرت می ذاره و ...

بااین اعلامیه نشون داد که خیلی خواننده ی مردمی و باحالیه:31:

منتظر کنسرت و کلیپ و آلبوم جدید می مونیم....

Oracle_Eldorado
26-04-2009, 17:08
ببخشید دوستان راست میگن ایشون کرمانشاهیه ؟!؟!؟!؟!
من از یکی از بچه های دانشگاه شنیدم .....

mohammad.moein
26-04-2009, 18:39
ببخشید دوستان راست میگن ایشون کرمانشاهیه ؟!؟!؟!؟!
من از یکی از بچه های دانشگاه شنیدم .....

چاوشي مال اهوازه........براي همينم اون شعر بچه هاي اهواز رو خونده بود

eblis_boy1386
26-04-2009, 21:06
چاوشي مال اهوازه........براي همينم اون شعر بچه هاي اهواز رو خونده بود

خير .. محسن چاوشي متولده مرداد 1358 خرمشهر ميباشد!‌نه اهواز

mohammad.moein
26-04-2009, 22:17
خير .. محسن چاوشي متولده مرداد 1358 خرمشهر ميباشد!‌نه اهواز

يه سوال.........

پس چرا اون شعر بچه هاي اهواز رو خوند؟

eblis_boy1386
26-04-2009, 22:40
يه سوال.........

پس چرا اون شعر بچه هاي اهواز رو خوند؟

دليلشو بايد از خودش پرسيد . ولي بچه خرمشهره (شايد دوست داشته براي اهواز بخونه)

Oracle_Eldorado
26-04-2009, 22:56
حالا مگه بچه هرکجا باشه ، باید واسه اونجا بخونه ؟!
چه دلیل های مستحکمی میارین !

اینم بیوگرافی از آقا محسن :

نام:محسن چاووشي
سال تولد:1358
ماه تولد:مرداد
شهرتولد:خرمشهر
رشته تحصيلي:حسابداري

Greedy
29-04-2009, 15:36
سلام منم تازه عضو شدم
مثه شما یکی از عاشقای چاوشیم

amir_82111
29-04-2009, 16:35
میگم آلبوم بنیامین اومد.
ولی فکر کنم بنیامین کارای تمرینیشو جمع کرده تو این آلبوم.:19:
خودش که میگفت این آلبومش میترکونه و رکورد یه شاخه نیلوفر رو میشکونه.:18:
زحمت گوش دادنش رو نکشید چون پشیمون میشید.:2:

hosseinmusicmaster
29-04-2009, 17:01
میگم آلبوم بنیامین اومد.
ولی فکر کنم بنیامین کارای تمرینیشو جمع کرده تو این آلبوم.:19:
خودش که میگفت این آلبومش میترکونه و رکورد یه شاخه نیلوفر رو میشکونه.:18:
زحمت گوش دادنش رو نکشید چون پشیمون میشید.:2:

جک قشنگی بود !
آهنگ 30 ثانیه ای می خواد بترکونه ؟ :39:
اصلا مقایسه کردن این آلبوم با یه شاخه نیلوفر حرامه ،

tiktak20
29-04-2009, 20:02
آلبوم محسن عزیز خیلی برتر و با کیفیت تر از آلبوم بنیامین بود
واقعا آلبوم ضعیفی داده بنیامین

eblis_boy1386
29-04-2009, 20:25
بنيامين نشون داد كه حرفه اي نيست و تا حرفه اي بودن خيلي كار داره!‌يك جوراي اون البوم 85 فقط براي صدا كردن بود! و مجوز اسم در كردن:19:

mohsensoft
29-04-2009, 23:33
بنيامين نشون داد كه حرفه اي نيست و تا حرفه اي بودن خيلي كار داره!‌يك جوراي اون البوم 85 فقط براي صدا كردن بود! و مجوز اسم در كردن
تایید میشه
اولا آلبومش اصلا آلبومش کلاس یه آلبوم رو نداره
مثلا اومده ترک زیر 1 دقیقه هم گذاشته
هر چی هم به ذهنش ریسده خونده
کلا خیلی ضعیفه
و شاید یه درجه اونورتر که افتضاحه

soheilarfaei
30-04-2009, 09:07
واقعا متاسم براتون!!! سبک موسیقی بنیامین چه ربطی به سبک محسن چاووشی داره که این دو خواننده بزرگ با هم مقایسه میکنید
حداقل اگه نظر میدید یکم روش فکر کنید بعد انتقاد کنید!!!

tiktak20
30-04-2009, 10:04
واقعا متاسم براتون!!! سبک موسیقی بنیامین چه ربطی به سبک محسن چاووشی داره که این دو خواننده بزرگ با هم مقایسه میکنید

خود آقای بنیامین کل انداخته بود که من میترکونم و از این حرفا و یه جورایی خودشو از همه بالاتر میدونست.ولی با این آلبوم نشون داده شد که محسن چاوشی یه چیز دیگست. عزیزم اینجا همه با فکر نظر میدن.
خود من هر بار که به آلبوم محسن گوش میدم به یه نکات جدیدی میرسم و برام تازگی داره.در حالی که با 5 یا 6 بار گوش دادن به آلبوم بنیامین میشه فهمید که ضعیف کار کرده.حتی در سطح آلبوم اولش هم نبود
مقایسه هم نابجا نیست هر دو پاپ میخونن البته محسن به سمت سبک های دیگه هم داره میره که این باعث مباهات هست

mohsensoft
30-04-2009, 10:35
به قول دوستمون اول بنیامین اومده و کل انداخته که من آلبومم از چاووشی فروشش بیشتره و از این حرفها!!
ضمنا برای خودتون متاسف باشید که حال ندارید 2 صفحه رو بخونید و تحلیل کنید و بعدش نظر بدید

vahidreza2007
30-04-2009, 11:53
تو رو خدا اين بنيامين رو نگاه كنين با اين البوم مسخره و افتضاح در حد المپيكش واقعا گند زده _حالا قبلا خودشو با سلطان ما محسن عزيز مقايسه ميكرد كسي نيست بهش بگه ابله اخه اول برو بدون پاپ و خوانندگي يعني چي بعد بيا كل كل كن

محسن جون منتظر البوم در حد فراتر المپيك تو هستم - موسيخي=محسن چاووشي/ محسن چاووشي = پرواز تو فضاي موسيقي ناب

به قول دوستمون اول بنیامین اومده و کل انداخته که من آلبومم از چاووشی فروشش بیشتره و از این حرفها!!
ضمنا برای خودتون متاسف باشید که حال ندارید 2 صفحه رو بخونید و تحلیل کنید و بعدش نظر بدید

كاملا با شما موافقم از قديم گفتن هر كي خربزه بخوره پاي لرزشم ميشينه

Greedy
30-04-2009, 12:15
بنیامین !!!!!!!!!!! اصلا در حد محسن چاوشی نیست
اقلا محسن یگانه میزد این حرفو قابل هضم تر بود با تبصره

جاست چاوشی

silent-assassin
30-04-2009, 20:57
امروز آلبوم بنیامین را گرفتم گوش کردم

خداییش 85 ( با وجود اینکه به نظر من اونم خوب نبود) خیلی خیلی سر تر از این 88 بود!

یه بار گوش کردم دیگه هم گوش نمیکنم

حداقل شعری که من دیده بودم رباعی بود که 2 تا بیت داشت اما تو 88 یه قطعه 24 ثانیه ای بود! که فقط یه بیت بود!

این آلبوم اصلا در حد نام یه شاخه نیلوفر هم نیست دیگه چه برسه به رقابت.

eblis_boy1386
30-04-2009, 22:09
امروز آلبوم بنیامین را گرفتم گوش کردم

خداییش 85 ( با وجود اینکه به نظر من اونم خوب نبود) خیلی خیلی سر تر از این 88 بود!

یه بار گوش کردم دیگه هم گوش نمیکنم

حداقل شعری که من دیده بودم رباعی بود که 2 تا بیت داشت اما تو 88 یه قطعه 24 ثانیه ای بود! که فقط یه بیت بود!

این آلبوم اصلا در حد نام یه شاخه نیلوفر هم نیست دیگه چه برسه به رقابت.

بنيامين نشون داد كه خواننده اي معتبر نيست! هميشه معلقه ! و ضعف هاي زيادي داره! به جاي پيش رفت پس رفت ميكنه!!!! نشون داد كه از اون خواننده هاي 2هزاريه! :10:

JEFF_HARDY
01-05-2009, 09:51
بعضیا مثل بنیامین فقط برای گیشه و مطرح بودن می خونن،فقط به تند بودن آهنگ توجه میکنن که کلاس آهنگ خیلی پایین میاد،برعکس محسن

Oracle_Eldorado
01-05-2009, 10:38
بنيامين نشون داد كه خواننده اي معتبر نيست! هميشه معلقه ! و ضعف هاي زيادي داره! به جاي پيش رفت پس رفت ميكنه!!!! نشون داد كه از اون خواننده هاي 2هزاريه! :10:

منم زیاد ازش خوشم نمیاد ! :31:
ولی یادت باشه هرکسی طرفدار خاص خودش رو داره .
مطمئن باش خیلی ها واسه این آلبومش خیلی کیف کردن !
بعدشم اینجا تاپیک محسن چاووشیه نه بنیامین ! :46:

Retired User
01-05-2009, 12:47
مگه تاپيك هم داره من كه نديدم
لااقل هيچ وقت صفحه اول نبوده

eblis_boy1386
01-05-2009, 13:10
منم زیاد ازش خوشم نمیاد ! :31:
ولی یادت باشه هرکسی طرفدار خاص خودش رو داره .
مطمئن باش خیلی ها واسه این آلبومش خیلی کیف کردن !

خوب منم ميدونم تاپيك چاوشي . خوب مقايسه البوم چاوشي با بنيامين.. تاپيك چاوشي. تاپيك بنيامين نداره!

درضمن بنيامين تاپيكي نداره:19:

hadi665
02-05-2009, 00:47
ای بابا ول کنید 2 صفحه دارید کی رو با حضرت مقایسه میکنید : دی

حال داریدا
این آلبوم محسن تاریخ ماریخش معلوم نشد آخر ؟
آقا من تو ترکم ، این آلبوم یه شاخه نیلوفرو 1 ماهه گوش نکردم ، میترسم گوش کنم
یه اهنگو گوش کنم باز میرم دپرسی خفن

چوکا کنیم ها ؟
گوش کنم دپ میشم نکنم مواد بم نرسیده : دی

eblis_boy1386
02-05-2009, 01:40
ای بابا ول کنید 2 صفحه دارید کی رو با حضرت مقایسه میکنید : دی

حال داریدا
این آلبوم محسن تاریخ ماریخش معلوم نشد آخر ؟
آقا من تو ترکم ، این آلبوم یه شاخه نیلوفرو 1 ماهه گوش نکردم ، میترسم گوش کنم
یه اهنگو گوش کنم باز میرم دپرسی خفن

چوکا کنیم ها ؟
گوش کنم دپ میشم نکنم مواد بم نرسیده : دی

مقايسه نكنيم . پس چكار كنيم. | يك هو ترك نكن خيلي سخته نميتوني |روزي يك تراك گوش بده! بعد از 2هفته . روزي 1دقيقه از اهنگ گوش بده | بعد 1ماه فقط اسم اهنگ رو بخون :10:

soheilarfaei
02-05-2009, 14:17
من خودم هم خیلی محسن چاووشی رو دوست دارم ، دلیل نمی شه که بینیامین بده!!!!این آلبومش خیلی قشنگه !!!!! ولی آلبوم جدید محسن چاووشی (یه شاخه نیلوفر) جالب نبود . اصلا . بینیامین این آلبومش خیلی قشنگه . هر کسی که نمی فهمه که چی می گه که!!!!!1

خیلی ببخشید آ .!!!!! شما آهنگ می دونی یعنی چی ؟؟؟؟البته محسن چاووشی خیلی ضعف در آلبومش داشت نه بنیامین . کلاسی که بینیامین در آلبومش داشت هیچ خواننده ی ایرانی نداشت ....... من خودم محسن رو خیلی دوست دارم ....واقعا کاراش محسره ولی قبول کنید آلبوم جدیدش خوب نبود.......

mohammad.moein
02-05-2009, 15:04
خیلی ببخشید آ .!!!!! شما آهنگ می دونی یعنی چی ؟؟؟؟البته محسن چاووشی خیلی ضعف در آلبومش داشت نه بنیامین . کلاسی که بینیامین در آلبومش داشت هیچ خواننده ی ایرانی نداشت ....... من خودم محسن رو خیلی دوست دارم ....واقعا کاراش محسره ولی قبول کنید آلبوم جدیدش خوب نبود.......

ببخشيد....ولي متاسفانه شما نمي دونيد آهنگ يعني چي....

شما كجاي دنياي رو با كجاست بگو مقايسه كن......از هر لحاظ همه شعراي چاوشي كيفيتشون بالا تره

1)از لحاظ صدا

صداي چاوشي بدون اتوتيون هم قشنگه ولي بنيامين صداش پر اتوتيونه

2)شعر

شما شعرارو با هم مقايسه كن:

آي
كجاي دنياي
چرا نمي ياي

با ...

بدون تو سنگم
كنار تو ابرم
بيا تا گريه كنم
سر اومده صبرم

3)تنظيم

شما تنظيم فوقالعاده ي آهاري رو با بنيامين مقايسه كن....چاوشي با تنظيم فوق العادئه موسيقي سنتي رو با راك و پاپ و تكنو تلفيق كرده بود.....ولي بنيامين يه مشت سينتي سايزر ضعيف...با يه خورده گيتار

4) آهنگ سازي

... ديگه اين گفتن نداره.....همه اينو قبول دارن كه چاوشي آهنگ سازيش بهتر از بنيامينه....آدم با آهنگ هاي چاوشي مي تونه زار زار گريه كنه....سبكشم هر دفعه عوض مي كنه....ولي بنيامين هي خودشو تكرار مي كنه....حتي بعضي آهنگاشو از خواننده هاي حارجي بر مي داره

Greedy
02-05-2009, 15:34
کسی که البوم بنیامین بهتر از چاوشی میدونه واقعا نمیدونم چی بگم
البوم بنیامین دو بار گوش کنی دفعه سوم طرفشم نمیری ولی البوم محسن چاوشی رو هزار با هم گوش میکنی بازم میخوای گوش بدی

mojtaba182003
02-05-2009, 17:25
( اين آهنگ قبلا توسط فردي سودجو دزيده و صداگذاري شده بود , اكنون با كيفيت اصلي و فقط با صداي محسن چاوشي اين آهنگ را با ميكس و مستر اصلي دانلود نمائيد )

آهنگ با كيفيت MP3 192

آهنگ با كيفيت 64 OGG

لينك غير مستقيم ( Rapidshare )

آهنگ با كيفيت MP3 192

hadi665
02-05-2009, 17:45
بابا بس کنید دیگه
دارید دوباره دعوا شروع میکنید اینجا ها !!!!

کجاش قشنگه میاید کل میندازید ؟

ولش کنید دیگه

دوست ججون این مجبور دیگه از کجا اومد بز دانلود کنیم ببینیم چوچیه
آخ جون خدا کنه جدید باشه

ممنونم

Greedy
02-05-2009, 17:55
( اين آهنگ قبلا توسط فردي سودجو دزيده و صداگذاري شده بود , اكنون با كيفيت اصلي و فقط با صداي محسن چاوشي اين آهنگ را با ميكس و مستر اصلي دانلود نمائيد )

آهنگ با كيفيت mp3 192

آهنگ با كيفيت 64 ogg

لينك غير مستقيم ( rapidshare )

آهنگ با كيفيت mp3 192

من اینو قبلا گوش کردم جدید نیست

hadi665
02-05-2009, 17:59
ای بابا قدیمی بود که
اما بازم ممنون که این فقط با صدای محسنه

ممنون ;)

soheilarfaei
03-05-2009, 13:07
باز هم شما قبول نکردید ....... من خودم آهنگ ساز هستم ...... می دونم شماره های طبقات آهنگ رو . محسن در آلبومش آهنگ سازی خشن داشت ... کجاش آهنگ آلبوم جدیدش گریه داره .....اول آروم می خونه بعد خیلی خشن می خونه .... اصولا آلبومش خیلی راک شده . امیدوارم در آلبوم جدیدش ضعف هاش رو جبران کنه . بنیامین آهنگاش چند تاش گریه داره .....
از همون اول اشتباه شما این بود که نباید این دو خواننده ی معروف رو با هم مقایسه یا خراب کنید ....

Greedy
03-05-2009, 13:31
بنیامین آهنگاش چند تاش گریه داره .....

اکثرا با اهنگاش خندیدن تو گریه کردی !

موافقم با مقایسه محسن چاوشی با این بنیامین شان محسن چاوشی رو پایین اوردیم

hadi665
03-05-2009, 21:48
باز هم شما قبول نکردید ....... من خودم آهنگ ساز هستم ...... می دونم شماره های طبقات آهنگ رو . محسن در آلبومش آهنگ سازی خشن داشت ... کجاش آهنگ آلبوم جدیدش گریه داره .....اول آروم می خونه بعد خیلی خشن می خونه .... اصولا آلبومش خیلی راک شده . امیدوارم در آلبوم جدیدش ضعف هاش رو جبران کنه . بنیامین آهنگاش چند تاش گریه داره .....
از همون اول اشتباه شما این بود که نباید این دو خواننده ی معروف رو با هم مقایسه یا خراب کنید ....

دوست عزیز جان
شما این عنوان تاپیکو بخون بی زحمت
طرفداران محسن چاووشی

پاشو پاشو برو توی تاپیک خواننده ی خودت اونجا اش طرف داری کن

نمیدونم چرا همه تا کم میارن آهنگ سازو خواننده هو مجری طرح ، رئییس جمهورو .. . . ... . . . میشن ! : دی

tiktak20
04-05-2009, 12:46
دوستان بهتره این بحث همین جا تموم بشه هممون میدونیم کی سرتره و نیازی به بحث نیست

Greedy
07-05-2009, 13:03
دوستان کسی لینک دانلود اهنگ توی شهری که تو نیستی فقط با صدای چاوشی رو داره ؟

sina1100
07-05-2009, 21:22
من اینو قبلا گوش کردم جدید نیست

بهتر بود میخوندین اون چیزی که اون بالا نوشته شده رو... قبلا یه فرد سودجو (علی جعفری بود اسمش فک کنم) اومده بود رو این آهنگ با صدای خودش میکس کرده بود و با کیفیت پایین داده بود بیرون.... این با میکس و مستر اصلی خود محسنه و با اجازه ی خودش هم رو سایتا اومده!

MOHAMMAD2010
08-05-2009, 11:27
دوستان کسی لینک دانلود اهنگ توی شهری که تو نیستی فقط با صدای چاوشی رو داره ؟

Greedy
09-05-2009, 15:11
ممنون خوب شد صدای تکی محسن چاوشی هم بود تو این اهنگ

maxeemo
09-05-2009, 17:41
بی ادب هم که تشریف داری خدا شفات بده

15 تا پست،یه دونه اخطار و بعدش هم اینجوری حرف می زنه!
خوب یه جور مودبانه تری نمی تونستی نظرت رو بگی؟

hamed_km3 و JEFF_HARDY توجه کنید؛

این پست ها از هر دوی شما درخور اخطار هستند.

تنها کاری که شما باید در مقابل تخلف ها انجام بدید، آگاه ساختن مدیریت هست و بس! برخورد مستقیم شما خودش تخلف محسوب میشه و اخطار خواهد داشت.

ممنون... :10:

:40::40::40::40::40:

Oracle_Eldorado
09-05-2009, 22:47
تنها کاری که شما باید در مقابل تخلف ها انجام بدید، آگاه ساختن مدیریت هست و بس

متاسفانه هیچکس اینو رعایت نمیکنه !
همه توی تاپیک جواب میدن .
عابتش هم میبینن !!!
موفق باشید :11:

iman hichkas
10-05-2009, 08:57
سلام به عزیزان p30 world
در سایت رسمی هواداران محسن چاووشی mchavoshifans شخصی به نام علی مختاری آهنگی برای دانلود قرار داده با صدای خودش به نام ستاره ی خاموش.که این شخص صدایش شباهت زیادی به صدای محسن چاووشی دارد.:18:
لینک مستقیم:

تاپیک آهنگ ستاره خاموش در سایت رسمی هواداران

mahdistar
10-05-2009, 11:44
یه آهنگ جدید تو یه سایتی به نام آهنگ مجبور دیدم کامل نتونستم دانلود کنم:ولی همون 1دقیقش که گوش دادم قشنگ بود حالا برید دانلود کنید...

Mr_Hamid_Media
16-05-2009, 12:58
سلام.سايتي وجود نداره كه آلبوم هاي سلطان رو اورجينال بفروشه؟

GsM
17-05-2009, 20:10
یه آهنگ جدید تو یه سایتی به نام آهنگ مجبور دیدم کامل نتونستم دانلود کنم:ولی همون 1دقیقش که گوش دادم قشنگ بود حالا برید دانلود کنید...

سلام...
همون آهنگ قدیمی هست که میکس کردن!

JEFF_HARDY
17-05-2009, 21:46
سلام.سايتي وجود نداره كه آلبوم هاي سلطان رو اورجينال بفروشه؟
چاووشی بجز آلبوم یه شاخه نیلوفر آلبوم مجوز داری نداره،پس تنها آلبومی که به صورت رسمی و اوریجینال هست همینه
آلبوم های زیر زمینی هم از کفتر چاهی به بعد همه جا گیرت میاد...

Greedy
18-05-2009, 11:11
چاووشی بجز آلبوم یه شاخه نیلوفر آلبوم مجوز داری نداره،پس تنها آلبومی که به صورت رسمی و اوریجینال هست همینه
آلبوم های زیر زمینی هم از کفتر چاهی به بعد همه جا گیرت میاد...
البوم متاسفم با اینکه غیرمجازه ولی به صورت ارجینالش هست ولی خیلی نایابه

king of the kings
19-05-2009, 12:44
سلام اخرین اهنگ چاووشی مجبور هست؟دیگه چیزی بعد اون نخونده؟

silent-assassin
21-05-2009, 17:10
آخرین آهنگ های محسن همون آلبوم یه شاخه نیلوفره

اگه منظورتون اینه که جدیدتر از مجبور آهنگی پخش شده باید بگم نه

مجبور آخرین آهنگ پخش شده است.

king of the kings
21-05-2009, 20:29
سلام ممنون از جواب
ولی البوم وحشت از چاووشی فکر کنم جدیدترین کارش باشه..

silent-assassin
22-05-2009, 07:07
سلام

البته بحث من درباره کارهایی بود که عرضه شده اند

آلبوم وحشت هنوز تایید رسمی هم نشده وخیلی تغییرات ممکنه توش بوجود بیاد!

king of the kings
24-05-2009, 16:30
آهنگ جديد و بسیار زيباي محسن چاوشی به نام تنگ بلوری

( توضیح: اين آهنگ مربوط به سالها قبل است كه با كيفيت مناسب در
دسترس نبوده است و الان این موزیک بسیار زیبا را با كيفيت اصلي براي شما عزيزان قرار داديم )
دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود آهنگ با کیفیت ۴۰ کیلوبایت

hadi665
24-05-2009, 23:37
چی میگه !

این آهنگه واس من جدید بود

ممنونم دوست عزیز

از آلبوم جدید خبری نشد ؟
مگه این آلبوم جدید اسمش من خودم سیزدهم نبود ؟ الآن چند جا دیدم که نوشته وحشت !

mohsensoft
25-05-2009, 00:41
آقا مگه آهنگای این آلبوم وحشت منتشر شده؟
اگه شده لطفا لینک دانلودشون رو بذارید

king of the kings
25-05-2009, 09:47
هنوز هیچی معلوم نیست..اسم البوم جدیدش هم وحشت هست.شاید هم به مشکل بخوره

hosseinmusicmaster
31-05-2009, 19:47
کل آهنگ ها و آلبومهای محسن چاوشی در یک فایل زیپ

DOWNLOAD | 402 MB

Retired User
31-05-2009, 21:44
کل آهنگ ها و آلبومهای محسن چاوشی در یک فایل زیپ

DOWNLOAD | 402 MB

400 مگ رو چه جوري از ريپيد دانلود كنيم؟
لينك مستقيم نيست؟

king of the kings
01-06-2009, 10:22
تمامی البوم ها و تک اهنگ ها ی اجرا شده..
لینک های مستقیم
دانلود آلبوم لنگه کفش با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود آلبوم خود کشی ممنوع با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود آلبوم متاسفم با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود آلبوم نفرین با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود آلبوم یه شاخه نیلوفر یا کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

دانلود تمامی تک آهنگ های اجرا شده توسط محسن چاوشی با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت
از روی لینک اسم اهنگ معلومه..

ااینم جدیدترین اهنگ و بسیار زيباي محسن چاوشی به نام تنگ بلوری

Greedy
02-06-2009, 13:25
مرسی بابت لینکا

Greedy
02-06-2009, 16:18
قرار بر این بود که ترانه های فیلم سینمایی سنتوری در غالب آلبومی مجاز روانه بازار شود وحکم دومین آلبوم رسمی و قانونی محسن چاوشی را در بازار پاپ داشته باشد. به نظر می رسد موانع بر سر انتشار قطعات سنتوری مرتفع نشده وبه زودی این آلبوم با عنوان جدید روان بازار پاپ خواهد شد.
محسن چاوشی جدا از این آلبوم ، آلبوم دیگری با نام من خود آن سیزدهم را نیز آماده انتشار دارد.اما به نظر می رسد سنتوری شانس بیشتری برای انتشار در بازار داشته باشد؛ شاید اگر سنتوری به عنوان اولین آلبوم رسمی چاوشی به جای یک شاخه نیلوفر منتشر می شد، رکورد فروشی بی نظیر را بر جای می گذاشت!
ترانه ماه

Mehran
09-06-2009, 23:48
سلام

لطفا از بیان هرگونه مطلب سیاسی و مرتبط با انتخابات خودداری کنید. :)

با تشکر مهران ...

iman hichkas
14-06-2009, 22:44

در عکس بالا از راست به چپ: دیجی عابد-محسن چاووشی-فرزاد فرزین-شهاب اکبری

در این عکس هم که میبینید:حسین صفا-محسن یگانه-محسن چاووشی و شهاب اکبری و اون دوتایی که ایستاده هستند رو نمیشناسم!!!

در این عکس هم که مشخصه:حسین صفا و محسن چاووشی

امیدوارم تکراری نباشه و خوشتون اومده باشه!:46:

iman hichkas
17-06-2009, 12:41
سلام به همه دوستان عزیزم من می خوام داستانی برای شما تعریف کنم که حقیقی هست و شما می فهمید این قبری که دارید روش گریه می کنید مرده ای توش نیست اری می خواهم محسن چاووشی واقعی رو به شما ادم های ساده لوح معرفی کنم

محسن چاووشی متولد سال 1320 هست و در اولین شب فروردین به دنیا امده اقای محسن چاووشی در سال 1379 فوت کردند(به قتل رسیده)

ایشون از همان سن کم یعنی نوجوانی عاشق خوانندگی بود و در سن 20 سالگی اولین اهنگ خود رو اجرا و ضبط می کند که همان اهنگ معروف به نام کفتر چاهی ما همه شنیدیم و اقا چاووشی طی 3 ماه البوم خود را ضبط و تمام می کند اما انتشار نمی کند! چاووشی یه منتقد بود و ادمی سیاسی بعد از ان البوم در سن 25 سالگی البوم دوم را کلید می زند به اسم حسرت یا همان (خودکشی امروز) و صدای چاووشی رفته رفته و بد دلیل اینکه 5 سال تو زندان و شکنجه می شده تغییر عجیبی می کند و اقای چاوشی 20 اهنگ جدید تر از البوم حسرت اجرا و ضبط می کند اما باز هم انتشار نمی کند چاووشی رفته رفته صدای زیبا و نشانه ای از درد زندان را به رخ ایندگان می کشد !!

محسن چاووشی در طول زندگی سخت و دشوار خود نزدیک به 400 اهنگ اجرا می کند که هر کدام برای خود ما جرائی دارد داستانی دارد محسن چاووشی به دستت دولت مردان ایرانی به قتل می رسد به همان دلایل سیاسی چاووشی تویه هیچ حکومتی دست از اعتراض بر نمی داشت.

و اما مهتر از ان اولین البوم چاووشی که به اسم نفرین به بازار می اید هیچ کس نفهمید چاووشی کیست اری این البوم دزدکی و توسط یکی از افراد خانواده چاووشی منتشر می شود تا این که مسولین به این فکر افتادن که فردی را برای بدل محسن چاووشی انتخاب کنن و کردن این فرد عکس کم می داد چرا ؟ چون می دانست؟؟ ولی مردم کم کم باورشان شد چاووشی یکی از همین عکس هاست چون این اقایان امدن و صدای یه خواننده جوان و بی تجربه اسم ...یگانه رو با صدای اقای چاووشی میکس کرده و اهنگ های زیبای چاووشی رو به... تبدیل کردن !

این اقایان رفته رفته البوم های محسن چاووشی رو منتشر کردن و محسن چاووشی شد اسطوریه موسیقی ایرانیان اما افسوس که او نیست و ببیند ولی بدل محسن چاووشی جرات به خود می دهد عکس های جدید منتشر کند مصاحبه های انجام دهد و در مورد شاهکار های محسن چاووشی حتی نظر ی بدهد !!!
لعنت خدا به این دزد ها
حالا کار به جای رسیده است که این اقا وب سایت می زند و هوادار های صدای زنده یاد محسن چاووشی رو فریب می دهد

اقای بدل :.... شما و دوستانتان فکر می کنید تا کی ماه پشت ابر ها می ماند با اولین کنسرت می فهمند این صدای زیبا دلنشین و پر از درد هیچ ارتباطی با شما ندارد اون وقت به کجا فرار می کنید سرنوشت اهنگ های چاووشی که هنوز منتشر نشده به کجا کشیده می شود !!!

نویسنده: هوادار زنده یاد محسن چاووشی (ح.ا)

Ali Delkhosh
17-06-2009, 14:12
محسن چاووشی متولد سال 1320 هست و در اولین شب فروردین به دنیا امده اقای محسن چاووشی در سال 1379 فوت کردند(به قتل رسیده)

آخه چرا ؟ چرا موفقيت يه نفر براي بعضي افراد اينقدر سخته ؟
من كه خنده م گرفت از اين شايعه مسخره

silent-assassin
17-06-2009, 14:19
بهترین حرکت اینه که این سایت را جمعش کنن!

بچه بازیه در حد تیم ملی!

iman hichkas
17-06-2009, 15:27
جواب فرزاد متین(یکی از نزدیکان چاووشی و مدیر سایت) نسبت به این شایعه پوچ:

با سلام خدمت تمامي عزيزان و دوستان. در اين چند روز باز هم شاهد آن دسته تاپيك هايي بوديم كه كاملا مخالف محور اصلي
سايت حركت ميكنند.
موضوعات و مسائلي كه در اين تاپيك ها حتما خوانده ايد.
لازم ديدم مطلبي را ارائه بدهم كه در زمينه كارهاي اينترنتي هميشه اين بارهاي مثبت و منفي
وجود داشته و خواهد داشت اينكه هميشه بار منفي داستان از كساني آب ميخورد كه خودشان
هم خوب ميدانند هميشه با دروغ ميخواهند كار خود را جلو ببرند حال اينكه نام اين افراد چيست
شايد آنچنان مهم نباشد بيشتر مسير منفي اين افراد هست كه به چشم مي آيد و در اين ميان
نقش كساني كه هميشه با باور خود خواسته اند و توانسته اند حمايت خود را به درستي نشان
دهند بسيار مهم بوده و هست.
حتي كمي سستي در اعتقاد و ايمان هواداران ديده شود همان باعث ايجاد شك در آنان
مي شود پس چه بايد كرد؟
بهترين راه رجوع كردن به خود است با خود روراست باشيد با خود حرف بزنيد و خود را قانع كنيد
ببينيد كسي كه چندين سال است براي شما ميخواند و هيچ وقت چيزي از كسي نخواسته
است و به گفته خود به عشق شما كار ميكند آيا با كلك و ريا صدايش در خانه هايتان پيچيده است؟
شما خود جواب اين سوال را چه ميدهيد؟ منصفانه به همه داستان هاي سالها قبل و اكنون
نگاه كنيم.
اينكه افرادي داستانهايي را مي سازند از روي هيچ, آيا واقعا منبعي هستند موثق؟
اي كاش كساني كه اين سستي در اعتقادشان ديده ميشود درصدي از زيروبم كارها خبر داشتند
شايد باعث مي شد كمي عميق تر به موضوع نگاه كنند.
حال افرادي كه خود خوب ميدانند خود بنده از نامشان هم اطلاع دارم ميخواهند صداي كسي كه
هميشه در تنهايي هايمان و شادي و غم هايمان روح مارا از درون زمانه اي كه فقط دروغ باور مردم
ما شده است بيرون بكشد آن را فردي مرده به ما بشناسانند واقعا جالب و خنده دار است.
من به اين افراد اين را ميگويم كه ما باوري سست نداريم و بازي شما را چيزي جز دروغ و ريا نميدانيم.
به خودمان بياييم كجا ايستاده ايم مگر اشكهايي كه با صداي محسن چاووشي ريخته ايم و شادي هايي
را كه با همين صدا داشته ايم مقدس نيستند يعني ما براي خود هم ارزش قائل نمي شويم واي بر ما
اگر روزي چنين شود.
هميشه با قدرت بودن و با ايمان بودن, سياهي جايي را در شعاع زندگيمان پيدا نخواهد كرد.
موفق و پيروز باشيد.

تو شعراي سپيد من جايي نمونده واسه تو

سياهي و دربه دري از روزگار من برو

سایت رسمی هواداران محسن چاووشی

Greedy
17-06-2009, 19:22
واقعا mchavoshifans بچه بازیه چند تا بچه جمع شدن چرت وپرت میگن توش

ماتاتا
17-06-2009, 21:37
سلام به همه دوستان عزیزم من می خوام داستانی برای شما تعریف کنم که حقیقی هست و شما می فهمید این قبری که دارید روش گریه می کنید مرده ای توش نیست اری می خواهم محسن چاووشی واقعی رو به شما ادم های ساده لوح معرفی کنم

ایشون از همان سن کم یعنی نوجوانی عاشق خوانندگی بود و در سن 20 سالگی اولین اهنگ خود رو اجرا و ضبط می کند که همان اهنگ معروف به نام کفتر چاهی ما همه شنیدیم و اقا چاووشی طی 3 ماه البوم خود را ضبط و تمام می کند اما انتشار نمی کند! چاووشی یه منتقد بود و ادمی سیاسی بعد از ان البوم در سن 25 سالگی البوم دوم را کلید می زند به اسم حسرت یا همان (خودکشی امروز) و صدای چاووشی رفته رفته و بد دلیل اینکه 5 سال تو زندان و شکنجه می شده تغییر عجیبی می کند و اقای چاوشی 20 اهنگ جدید تر از البوم حسرت اجرا و ضبط می کند اما باز هم انتشار نمی کند چاووشی رفته رفته صدای زیبا و نشانه ای از درد زندان را به رخ ایندگان می کشد !!

محسن چاووشی در طول زندگی سخت و دشوار خود نزدیک به 400 اهنگ اجرا می کند که هر کدام برای خود ما جرائی دارد داستانی دارد محسن چاووشی به دستت دولت مردان ایرانی به قتل می رسد به همان دلایل سیاسی چاووشی تویه هیچ حکومتی دست از اعتراض بر نمی داشت.

نویسنده: هوادار زنده یاد محسن چاووشی (ح.ا)

یه چیزی بگین که بگنجه..!!! :16:

ebibarati
23-06-2009, 10:57
آخه تو اون زماني كه اينا ميگن محسن چاوشي تو زندان بوده و اين ترانه ها رو خونده تو اون سالها به جز يه تار و دف و ني و پيانو كه اونم فقط مال اشراف بود اين همه آلات موسيقي كه محسن چاوشي تو اين آلبومها استفاده مي كرده از كجا اومده مگر نه اينكه گيتار برقي و ارگ و يه تعداد ديگه از آلات كه من اسمشونو نمي دونم مال همين دهه نيست كه ميگن تو سالهاي حدود 1345 اين اهنگا رو ساخته

mohammad.moein
23-06-2009, 18:55
دوستان نگران نباشيد...
من با خود اون كسي كه كه اين حرف هارو زده بود صحبت كردم

ايشون داستان بافي كرده بودند...
البطه قصد بدي نداشتند...
ولي اصلا مهم نيست.. راجع بهش فكر هم نكنيد

iman hichkas
23-06-2009, 23:20
معین جون سلام.کسی که این شایعه رو گفته یکی دوستای منم هست!در حال حاضر ایشون با محسن در ارتباط هستند!ایشون هدف از این کارش این بود که میخواست محسن رو به هواداراش نزدیکتر کنه ولی متاسفانه موفق نشد!!!

Retired User
24-06-2009, 00:41
معین جون سلام.کسی که این شایعه رو گفته یکی دوستای منم هست!در حال حاضر ایشون با محسن در ارتباط هستند!ایشون هدف از این کارش این بود که میخواست محسن رو به هواداراش نزدیکتر کنه ولی متاسفانه موفق نشد!!!
چه ربطي داره؟
تو خودت فكر ميكني با يه همچين خبري كسي محبوب ميشه؟

mohammad.moein
24-06-2009, 01:20

می دونم
من به ایشون انقدر گیر دادم تو رو یاهو به من گفتن...
البطه دلم واسشون سوخت... مجبور شدن mchavoshifans رو ترک کنن
ولی طرحشون بسیار جالب بود!!

linkinkurd
26-06-2009, 11:21
سلام

لینک آهنگهای زخم زبون+مجبور رو میخواستم
ممنون.

mr_khodaei2008
29-06-2009, 19:13
دوستان میشه برا من جدیترین آلبوم محسن را بزارین ممنون

MOHAMMAD2010
29-06-2009, 19:25
سلام

لینک آهنگهای زخم زبون+مجبور رو میخواستم
ممنون.

زخم زبون :

مجبور :

king of the kings
05-07-2009, 15:39
دوستان میشه برا من جدیترین آلبوم محسن را بزارین ممنون

بیا اینم از جدیدترین که خونده..البوم وحشت هم بزودی پخش می شه..:46:
دانلود آلبوم یه شاخه نیلوفر یا کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت

king of the kings
05-07-2009, 15:49
رميكس جديد و بسیار زیبای محسن چاوشي و جواد رضويان به نام عروس قص
کیفیت128/Mp3

Greedy
05-07-2009, 16:53
البوم وحشت هم بزودی پخش می شه..

زیاد مطمئن نباش

Greedy
08-07-2009, 20:10
سلطان بدجور سکرت کار میکنه هیچ خبری ازش نیست مصاحبه هم نمیکنه اصلا ولی این خبر داشته باشید اقلا البته بگم که این خبر از مجله اتفاق نوست که یه مجله کاملا زرده و اصلا نمیشه به خبراش اعتماد کرد :

محسن چاوشي توليد آلبوم جديدش را به پايان برد.اين آلبوم بعد از يه شاخه نيلوفر و همين طور كاست سنتوري كه هنوز منتشر نشده سومين اثر مجاز او محسوب مي شود.چاوشي در آلبوم جديدش نيز با محمد رضا آهاری به عنوان تنظيم كننده همكاري داشته است اما آنچنان كه شنيده مي شود سبك و سياق اين آلبوم نسبت به يه شاخه نيلوفر به شدت تغيير كرده است.چاوشي براي آلبوم جديدش يك اسم عجيب و غريب هم انتخاب كرده كه البته فعلا (سكرت)ايت.يه شاخه نيلوفر سال گذشته با 12 قطعهوارد بازار پاپ شد و پر فروش ترين آلبوم پاپ 87 لقب گرفت

nokia_6253
09-07-2009, 10:29
چاووشی واقعا سلطانه.با هیچ کدوم از خواننده های داخلی قابل مقایسه نیست .کلاس کارش خیلی خیلی بالاست.من که بیصبرانه منتظر البوم جدیدشم.:40:

MOHAMMAD2010
10-07-2009, 11:32
یعنی احتمالش هست تو تابستون آلبوم وحشت بیاد ؟

Greedy
10-07-2009, 11:43
یعنی احتمالش هست تو تابستون آلبوم وحشت بیاد ؟
نه یک درصد هم احتمال نداره من که میگم سال دیگه میاد یادتونه البوم یه شاخه نیلوفر و هی میگفتن ماه بعد میاد دو ماه دیگه میاد اخر سر بعد دو سال اومد

MoJtaBa.R
11-07-2009, 14:07
البوم وحشت هم بزودی پخش می شه..

آخرين آلبومشه ؟

..

Greedy
11-07-2009, 20:12
اهنگ دیجی هادی رو نگرفتید بگیرید صداش اندکی شبیهه سلطانه

sabasistem_co
13-07-2009, 13:35
اهنگ دیجی هادی رو نگرفتید بگیرید صداش اندکی شبیهه سلطانه

از اونایی که میخوان از صدای محسن تقلید کنن متنفرم . . .:2::41:

Ssarshar
13-07-2009, 19:18
يه سوال اگر ميشه منطقي به من جواب بديد !

من از آلبوم كفترچاهي به بعد پيگير كارهاي آقا محسن بودم !

توي يه شاخه نيلوفر چرا صداي محسن اينقدر تغيير كرده آخه ؟ مگه ميزان افكتش چقدر بوده ؟!

يا مثلا چرا تنظيماي آلبوم جديدش انقدر تكراريه و شبيه به همه ؟ چيزي كه توي آلبوم متاسفم اصلا وجود نداشت !

به نظر من اگر محسن بخواد مثل سابق محبوبيت خودشو حفظ كنه بايد تنظيم كنندش رو عوض كنه !

اين تغيير فضاي ناگهاني از پاپ به پاپ راك توي يه شاخه نيلوفر براي خيلي از افراد غير قابل هضمه ! و همين باعث شد با وجود

فروش خوب خود آلبوم ولي به شدت سنتوري يا متاسفم اين آلبوم نگرفت !

اميدوارم خواننده اي رو كه يه زماني دوستش داشتم رو دوباره مثل سابق روي اوج ببينم .

Greedy
13-07-2009, 19:55
اميدوارم خواننده اي رو كه يه زماني دوستش داشتم

سلطان اینقدر طرفدار داره که نیازی به همچین طرفدارایی نداره چطور بعد مدتی از اومدن البوم یه شاخه نیلوفر عاشقش شده بودی و میگفتی رفته رفته عاشق تر هم میشم ولی یه دفعه رنگ عوض کردی ؟ نه عزیز بحث ضعیف یا قوی بودن یه شاخه نیلوفر نیست مشکل تو جای دیگست :

به نظر من اگر محسن بخواد مثل سابق محبوبيت خودشو حفظ كنه بايد تنظيم كنندش رو عوض كنه !

سلطان به رغم میل دشمنان چنان محبوبیتی داره که بدون شک محبوب ترین خواننده ایرانه پس نگران محبوبیتش نباش

MORINIO
13-07-2009, 20:19
سلام به همگی عاشقان چاوشی :40:

میگم محسن چاوشی بعد از آلبوم یه شاخه نیلوفر آهنگی آلبومی چیزی نداده؟

Greedy
13-07-2009, 20:20
سلام به همگی عاشقان چاوشی :40:

میگم محسن چاوشی بعد از آلبوم یه شاخه نیلوفر آهنگی آلبومی چیزی نداده؟
فقط یه اهنگ بهشت من بوده که اونم ماله چند سال پیشه

tiktak20
13-07-2009, 21:29
دموی آهنگ جدید محسن چاوشی به اسم چرخ کبود

البته یکی از کاربر های سایت موزیک باران اینطور گفته که:

خواستم بگم که آهنگ چرخ کبود که تو سایت اومده رو سلطان نخونده البته میدونم هوادارای سلطان میدونستن از روی صدا

صدای مدحوش کننده سلطان صدایی نیست که هر کسی بتونه .......

این هم توضیحات آهنگ:

دمو آهنگ جدید وزیبای دی جی پژمان تیام به همراهی هادی تایگر با نام چرخ کبود (ورژن دوم)

l آهنگسازی و تنظیم : دی جی پژمان تیام l ,به سبک ترنس والکتروهووس ورس شده است.

توضیح : این نسخه دمو آهنگ چرخ کبود (ورژن دوم) می باشد ودر نسخه کامل این تراک جناب متین و خواننده مهمان, دوست عزیزم جناب مهدی هم حضور خواهند داشت.
جا دارد که یاد آوری کنم صدای هادی تایگر شباهت فوق العاده ای به محسن چاووشی دارد.
با تشکر از استودیو شیخ صدوق و استودیو نسل تازه اصفهان

Greedy
14-07-2009, 08:32
این سایت های موزیک هم چقدر باحالن :دی

iman hichkas
14-07-2009, 13:07
فرزاد متین(مدیر سایت رسمی و هواداران محسن چاووشی):دوستان محترم نام آلبوم جدید (وحشت) نبوده و بزودی با قرار دادن اطلاعات از آلبوم جدید آقای محسن چاووشی در سایت رسمی به شایعه ها خاتمه میدهیم...منتظر خبرهای جدید باشید.

iman hichkas
14-07-2009, 13:10
به نظر میاد تازگیا یه خواننده به نام هادی کولیوند (دی جی هادی تایگر) و گروهش آهنگ های متعددی رو در اینترنت پخش کردن و باعث ایجاد شایعاتی در مورد محسن چاووشی شده اند.

در مورد این گروه باید گفت که حدود 3 سال پیش با آلبوم حکم اعدام با صدای هادی و مهدی منشر شد که در این آلبوم صدای دی جی هادی تایگر به کلی با این آهنگهای پخش شده به طور قابل توجهی تغییر کرده و هر آدم ساده لوحی میتواند مقایسه کند و بفهمد که صدای هادی تایگر بسیار مصنوعی و تقلبی است. آلبوم حکم اعدام که با همراهی مهدی شهبازی در 6 ترک بود با استقبال چندانی روبرو نشد. پس از آن تک آهنگهای متعددی به نام های تردید وشانس بد و آتیش پاره و فریب و امام رضا و ... بیرون آمدند که همگی دلیل بر ساختگی بودن صدای دی جی هادی تایگر هستند.

به نظر من ایشان سعی دارند با سواستفاده از موقعیت محسن چاووشی معروفیت به دست بیارن.
ازدوستان خواهش میکنم به این شایعات توجه نکنند و همون طور که فرزاد متین هم گفته است به زودی اطلاعاتی جدید از نام آلبوم و ... به ما خواهند داد.

سایت رسمی هواداران محسن چاووشی

Greedy
14-07-2009, 13:31
فرزاد متین(مدیر سایت رسمی و هواداران محسن چاووشی):دوستان محترم نام آلبوم جدید (وحشت) نبوده و بزودی با قرار دادن اطلاعات از آلبوم جدید آقای محسن چاووشی در سایت رسمی به شایعه ها خاتمه میدهیم...منتظر خبرهای جدید باشید.
این به زودیش کی تموم میشه خدا میدونه :دی

iman hichkas
14-07-2009, 16:09
مدير برنامه‌های محسن چاووشی؛ «تا بیست ‌و پنج روز دیگر خبر می‌دهیم»
آلبوم‌ جدید چاووشی در لیست انتشار آوای باربد

موسیقی‌ما - انتشار دو آلبوم موسیقی محسن چاووشی درحالی دربلاتكلیفی به سرمی‌برند كه مدیر برنامه های این خواننده ازانتشار هرخبری درباره این خواننده خودداری می‌كند.
هم اكنون یك آلبوم موسیقی محسن چاووشی كه قرار بود پیش از این ازسوی مركز موسیقی حوزه هنری منتشر شود در فهرست آثار آماده انتشار موسسه آوای باربد قرار دارد اما محمد رضا آهاری تنظیم كننده آثار محسن چاووشی و مدیر برنامه های این خواننده از ذكر دلایل انتشار نیافتن این آلبوم خودداری می‌كند و می‌گوید :تا بیست و بیست و پنج روز دیگر خبر می‌دهیم.
آهاری همچنین از ذكر جزییات تازه ترین اثر چاووشی نیز خودداری كرده است .
گفتنی است اولین اثر مجاز محسن چاووشی به نام «یك شاخه نیلوفر» چندی پیش توسط موسسه آوای باربد توزیع شد كه با استقبال متوسط مخاطبان آثار چاووشی مواجه شد.

ضمن اين‌که بنابرگزارش اختصاصی سايت موسيقی‌ما محمدرضا آهاری مدیر برنامه‌های محسن چاووشی که تنظیم ترانه‌های آلبوم «یه شاخه نیلوفر» را بر عهده داشت تحت هیچ شرایطی حاضر نیست هیچ خبری از فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی محسن چاووشی را دراختیار رسانه‌ها قراردهد. اواعتقاد دارد همه مطبوعاتی‌ها اخلاقیاتی نزدیک به هم دارند وهمیشه می‌کوشند از هنرمندها نردبانی بسازند که خودشان را بالا بکشند واین اتفاق به‌ نظر ما یک سوء استفاده تبلیغاتی است، ما به ندرت مصاحبه می‌کنیم در همه این سال‌ها فقط از ما 3 مصاحبه روی کیوسک آمده که البته چند تایی ازآن‌ها هم جملات را با تخریب وبرداشت خاصی منعکس کرده‌اند که بازتاب‌های بدی هم برای ما داشته وهمین بالا وپایین کردن کلمه‌ها باعث شد اتفاقات بدی دوروبرمان به وجودبیاید. برای همین ترجیح می‌دهیم که درسکوت کامل به کارمان ادامه بدهیم وهیچ خبرموثقی از ما وجود نداشته باشد البته خبررسانی‌های غرض‌ورزانه وآلوده به وفور در جوامع مطبوعاتی ورسانه‌ها علیه ما وجود دارد که آن‌ها را دیگرنمی‌شود کاری‌شان کرد وما حتی به تکذیب آن‌ها هم نمی‌پردازیم. سکوت بهترین جواب ما به همه آن‌ها است.
آهاری درمورد آخرین اخبارآلبوم چاووشی به سايت موسيقی‌ما گفت؛ «هم آماده هستیم و هم نیستیم! نه اسمی برای آلبوم درنظر گرفته‌ایم ونه هنوز کارمان تمام شده است، ولی تا یک ماه دیگر یک اتفاق ویژه قراراست که بیفتد ولی فعلا ترجیح می‌دهیم که در این مورد هیچ صحبتی به میان نیاوریم».
آهاری در خاتمه صحبت هایش گفت؛ «حسن نیت شخص شما وسایت «موسیقی ما» به ما و همه جامعه موسیقی پاپ ثابت شده ولی به ما حق بدهید که در مورد آینده کاری‌مان سیاستی را که پیش رو گرفته ایم را بدون استثنا قائل شدن برای شخص يا رسانه‌ای، انجام دهیم . از هواداران آقای چاووشی در این سایت هم نهایت تشکر را داریم که همیشه در قبال او و کارهایش اظهار لطف می‌کنند و برای آن‌ها آرزوی موفقیت داریم».

لینک خبر:

mohsensoft
15-07-2009, 13:53
آهاری درمورد آخرین اخبارآلبوم چاووشی به سايت موسيقی‌ما گفت؛ «هم آماده هستیم و هم نیستیم! نه اسمی برای آلبوم درنظر گرفته‌ایم ونه هنوز کارمان تمام شده است، ولی تا یک ماه دیگر یک اتفاق ویژه قراراست که بیفتد ولی فعلا ترجیح می‌دهیم که در این مورد هیچ صحبتی به میان نیاوریم»
این که خیلی طبیعیه
کلا چاووشی و اطرافیانش آدم های بی نظمی هستن
صداش خوبه ولی این بی نظمیش آدم رو اذیت میکنه

Ssarshar
15-07-2009, 21:29
حامد جان هنوز سر حرفم هستم چاووشي نسبت به خيلي از خواننده هاي ايراني سره و كارش بهتره ولي بايد به بهترين شكل كارش رو انجام بده ما هم اون اوايل گرم بوديم نفهميديم ! ولي حالا كه گوشمون با موسيقيش آشنا شده دارم اينو بگم !

در هر صورت من يكي از طرفداراشم و پيگير كاراش .. يا حق

mf.designing
15-07-2009, 21:34
البته یه آهنگ مجبور هم تازه واسه دانلود اومده که نمیدونم جدیده یانه ؟!
راستی دوستان چه خبر از آلبوم جدید ؟ مزمون چیه و کی میاد ؟

پیش توسط موسسه آوای باربد توزیع شد كه با استقبال متوسط مخاطبان آثار چاووشی مواجه شد
دوست خوبم آیا شما به پرفروش ترین آلبوم چندسال اخیر ایران که بیش از 1 میلیون نسخه فروش داشته که مبلغی بالای 1.5 میلیارد میشه ، میگید متوسط ! اونهم تو ایران که میدونید ، نه به این چیزا اهمیت میدن و نه قانون کپی رایتی وجود داره !:27:

silent-assassin
16-07-2009, 07:05
البته یه آهنگ مجبور هم تازه واسه دانلود اومده که نمیدونم جدیده یانه ؟!
راستی دوستان چه خبر از آلبوم جدید ؟ مزمون چیه و کی میاد ؟

دوست خوبم آیا شما به پرفروش ترین آلبوم چندسال اخیر ایران که بیش از 1 میلیون نسخه فروش داشته که مبلغی بالای 1.5 میلیارد میشه ، میگید متوسط ! اونهم تو ایران که میدونید ، نه به این چیزا اهمیت میدن و نه قانون کپی رایتی وجود داره !:27:

سلام

اینا دوست خوبمون نگفته! سایته گفته! Musicma اگه اشتباه نکرده باشم!

soheilarfaei
18-07-2009, 09:24
سلام به همه دوستان . آلبوم محسن چاووشی کی می آد؟

tiktak20
18-07-2009, 23:45
حرف و حدیث‌ها در مورد محسن چاوشی خیلی زیاد است. با وجود داشتن هواداران پر تعداد، او کمتر در مجامع موسیقایی دیده می‌شود و با رسانه‌ها هم کمتر مصاحبه می‌کند. عده ای اعتقاد دارند که چون ویرایش‌های خاص دیجیتالی روی صدای او در آلبوم‌هایش صورت گرفته، از اجرای زنده واهمه دارد و می‌ترسد که مبادا طرفدارانش را از دست بدهد و همین خاطر حتی نجومی‌ترین پیشنهادهای کنسرت را هم رد می‌کند و به آنها جواب منفی می‌دهد. اما در این بین اتفاقی افتاده و یکی از دوستان نزدیک محسن چاووشی واسطه برگزاری یک کنسرت بزرگ شده که در آن قرار است او کنسرتی با شکل و شمایلی جدید برگزار کند و صدایش هم کوچک‌ترین تفاوتی با استایل آلبوم‌هایش نداشته باشد. اطلاعات بیشتری از این برنامه را به دلایلی نمی‌شود عرضه کرد و باید منتظر اواسط شهریور بود و دید که چاوشی و مدیر برنامه‌هایش چه خوابی برای طرفداران تیفوسی‌شان دیده اند!

منبع:بیر موزیک

silent-assassin
21-07-2009, 14:59
اینم یه خبر جدید:

اهاری کنار گذاشته شد / سلطان خودش تنظیم کننده البوم جدید

سلطان و یک « متاسفم » پیشرفته

محسن چاوشی یکی از پرمخاطب ترین خوانندگان موسیقی پاپ ماست چاوشی که سال گذشته اولین البوم رسمی و مجازش را روانه بازار کرد این روزها مراحل پایانی تولید البوم جدید را پشت سر میگذارد تیم کاری چاوشی در البوم جدید دچار تغییراتی شده و او این بار خودش تنظیم کننده قطعات البومش است .ترانه سرایان همیشگی محسن یعنی حسین صفا و امیر ارجینی در این البوم نیز او را همراهی میکنند
وقتی از محسن درباره حال و هوای کار جدیدش میپرسیم ان را با البوم قبلی اش یعنی یه شاخه نیلوفر متفاوت میداند و از ان به عنوان یک « متاسفم » پیشرفته نام میبرد

مجله ترانه ماه - نیمه تیر 88

البته میتونید جدی نگیرید!

Greedy
21-07-2009, 15:27
اینم یه خبر جدید:

البته میتونید جدی نگیرید!
اتفاقا باید جدی بگیریم

mohammad.moein
21-07-2009, 16:18
اتفاقا باید جدی بگیریم
خبر از این مسخره تر وجود نداره... آهاری شده مدیر برنامه‌های چاوشی...حالا همین جوری از کار برکنار شد؟

Greedy
21-07-2009, 16:26
خبر از این مسخره تر وجود نداره... آهاری شده مدیر برنامه‌های چاوشی...حالا همین جوری از کار برکنار شد؟
خود دانید حالا میخواید باور کنید یا نکنید / اینجا گفته که سلطان چاوشی خودش تنظیم میکنه یعنی اهاری کنار گذاشته شده از تنظیم کنندگی البوم جدید نگفته که اهاری از مدیر برنامگی سلطان کنار گذاشته شده که / ترانه ماه خبراش موثقه

mohammad.moein
23-07-2009, 13:44
خود دانید حالا میخواید باور کنید یا نکنید / اینجا گفته که سلطان چاوشی خودش تنظیم میکنه یعنی اهاری کنار گذاشته شده از تنظیم کنندگی البوم جدید نگفته که اهاری از مدیر برنامگی سلطان کنار گذاشته شده که / ترانه ماه خبراش موثقه

ترانه ی ماه کلا با چاوشی مشکل داره.... جزو تنها مجله‌های بود که از یک شاخه نیلوفر انتقاد میکرد

Greedy
23-07-2009, 14:48
ترانه ی ماه کلا با چاوشی مشکل داره.... جزو تنها مجله‌های بود که از یک شاخه نیلوفر انتقاد میکرد
به هیچ وجه مشکل نداره اگر داشت اصلا مطلب نمیزد هر شمارش از سلطان مطلب میزنه شماره قبلیش هم 100 سکانس سلطانو زده بود

Greedy
28-07-2009, 10:15
بچه ها اینجا رو دیدید ؟

tiktak20
29-07-2009, 19:36
کتاب بیوگرافی و اشعار محسن چاوشی

کتابی دیگر از سری کتاب های موبایل اینبار از زندگی نامه و متن آهنگ های محسن چاوشی خواننده محبوب و معروف کشور عزیزمان ایران این کتاب با فرمت جاوا ارائه گردیده است.

Download

Greedy
29-07-2009, 20:11
کتاب بیوگرافی و اشعار محسن چاوشی

کتابی دیگر از سری کتاب های موبایل اینبار از زندگی نامه و متن آهنگ های محسن چاوشی خواننده محبوب و معروف کشور عزیزمان ایران این کتاب با فرمت جاوا ارائه گردیده است.

Download

ایول نصب میکنم ببینم چطوره باید باحال باشه

Greedy
30-07-2009, 13:09
امروز تولد سلطان برای تبریک برید اینجا

iman_s
30-07-2009, 23:57
این کتابه تو اسم بعضی از آهنگها اشتباه کرده.متن بعضی شعرها هم یک نموره غلط داره.ولی چیز خیلی خوبی بود.دست تهیه کننده اش درد نکنه.
راستی از تو کتابه فهمیدم تولدشه اومدم اینجا به دوستداراش تبریک بگم.

iman hichkas
31-07-2009, 17:07
امروز تولد سلطان برای تبریک برید اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون imanhichkas منم!:31:دم بچه های سایتمون گرم!

MCSE MAN
31-07-2009, 17:35
خبر درگوشی و اختصاصی موسیقی ما از محسن چاووشی در روز تولد‌ش؛
اولین کنسرت رسمی چاووشی در کیش/ آلبوم جدید اواخر شهریور منتشر می‌شود

موسیقی ما - بهمن بابازاده: در حالی که محمد‌رضا آهاری - مدیر برنامه های محسن چاووشی - مثل همیشه هیچ خبری از این خواننده را تایید یا تکذیب نمی‌کند، اما از زبان یکی از عوامل کنسرت گذار در جزیره کیش شنیدیم که محسن چاووشی در حال تمرین برای کنسرت‌اش در کیش در اواخر مرداد است و حتی چهره‌های سرشناسی چون زایا سلیمان، شاهرخ پور‌میامین و دارا دارایی که جزو نوازندگان برجسته داخل کشور هستند درتیم نوازندگان چاووشی حضوری فعال دارند.
خبر دیگر اما این‌که طبق آخرین شنیده‌ها آلبوم جدید چاووشی، اواخر شهریورماه وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.
آقای مدیر برنامه در این مورد هم به موسیقی ما گفت: «نه، کاملا تکذیب می‌کنم. فعلا خبر جدیدی نداریم که در اختیار شما قرار دهیم. حدودا 20 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد»!
شایان ذکر است که آقای آهاری حدود 2 هفته پیش هم در یک مصاحبه اختصاصی با موسیقی ما گفته بود که 20 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد!

$*BEHNAM*$
31-07-2009, 19:37
احتمالا 28 و 29 مرداد باشه . چون من توی یه سایت دیدم که برنامه کنسرت های جزیره کیش رو اینطوری نوشته بود :

28 و 29 مرداد : سورپرایز ! خواننده اش هنوز مشخص نیست ولی حتما یه خواننده معروفه

اگه واقعا محسن چاووشی باشه چی میییییشه !!!!

Greedy
03-08-2009, 09:02
این کتابه تو اسم بعضی از آهنگها اشتباه کرده.متن بعضی شعرها هم یک نموره غلط داره.ولی چیز خیلی خوبی بود.دست تهیه کننده اش درد نکنه.
راستی از تو کتابه فهمیدم تولدشه اومدم اینجا به دوستداراش تبریک بگم.

درسته منم نصب کردم دیدم چند تا غلط داره ولی در کل خیلی باحال بود نرم افزارش

Greedy
03-08-2009, 09:04
خبر درگوشی و اختصاصی موسیقی ما از محسن چاووشی در روز تولد‌ش؛
اولین کنسرت رسمی چاووشی در کیش/ آلبوم جدید اواخر شهریور منتشر می‌شود

موسیقی ما - بهمن بابازاده: در حالی که محمد‌رضا آهاری - مدیر برنامه های محسن چاووشی - مثل همیشه هیچ خبری از این خواننده را تایید یا تکذیب نمی‌کند، اما از زبان یکی از عوامل کنسرت گذار در جزیره کیش شنیدیم که محسن چاووشی در حال تمرین برای کنسرت‌اش در کیش در اواخر مرداد است و حتی چهره‌های سرشناسی چون زایا سلیمان، شاهرخ پور‌میامین و دارا دارایی که جزو نوازندگان برجسته داخل کشور هستند درتیم نوازندگان چاووشی حضوری فعال دارند.
خبر دیگر اما این‌که طبق آخرین شنیده‌ها آلبوم جدید چاووشی، اواخر شهریورماه وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.
آقای مدیر برنامه در این مورد هم به موسیقی ما گفت: «نه، کاملا تکذیب می‌کنم. فعلا خبر جدیدی نداریم که در اختیار شما قرار دهیم. حدودا 20 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد»!
شایان ذکر است که آقای آهاری حدود 2 هفته پیش هم در یک مصاحبه اختصاصی با موسیقی ما گفته بود که 20 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد!
این خبرم الکیه نظراتشو بخونید

Greedy
04-08-2009, 11:46
نسخه 2 سايت و ساعاتي ديگر اولين خبر رسمي از آلبوم جديد

با سلام به شما عزیزان.
خوشحالیم که با نسخه دوم سایت در کنار شما عزیزان هستیم. مثل همیشه لازم می دانیم
که توضیحاتی را در مورد نسخه جدید سایت به شما عزیزان بدهیم.
در این ورژن از سایت امکانات قبلی مانند تابلوی گفتگو , انجمن , پیغام خصوصی همچنان قابل
دسترسی می باشد همچنین بخش جدیدی را در این نسخه داریم با عنوان اتاق چت که دوستان
می توانند با ورود به این قسمت و ثبت نام در آن از این امکان اضافه شده نیز استفاده کنند.
ما برای اینکه تعدادی از مشکلات ورژن قبلی حل شود مجبور شدیم که اطلاعات را از نو پایه
گذاری کنیم به همین دلیل اعضا باید دوباره برای ایجاد نام کاربری خود اقدام به ثبت نام کنند.
قابل ذکر است که اطلاعات قبلی و در کل نسخه قبلی سایت نیز از بین نرفته و از لینک موجود در
سایت نیز می توانید از آن فقط جهت کسب اطلاعات استفاده نمائید. (نسخه قبلی تنها برای
مشاهده می باشد و امکانات آن غیرفعال است)
از تمام دوستان تقاضا داریم بعد از ثبت نام حتما قوانین انجمن را مطالعه کنند چرا که در آن
در مورد مسائلی همچون انتخاب نمایه , چگونگی انتخاب موضوع , ایجاد نکردن موضوعات خارج
از محدوده سایت به صورت کامل صحبت شده است.
مسئله دیگر اینکه ما سعی کردیم دسترسی شما را به مدیریت آسان و سریعتر نمائیم که این
موضوع را میتوانید از منو های کناری سایت مشاهده نمائید.
امید است که با امکانات کاملتری که در این نسخه در اختیار شما دوستان قرار گرفته استفاده
لازم را برده و ساعاتی خوش را در کنار هم باشیم.

--------------------------------------------------------------------

>> تا ساعاتي ديگر اولين خبر رسمي از آلبوم جديد محسن چاووشي در سايت <<

iman hichkas
04-08-2009, 14:51
با عرض سلام و احترام خدمت تمام کسانی که سروکارشان به هر نوع با موسیقی است
و یا اینکه از این هنر شنیداری لذت می برند اعلام می شود مدت زمانی حدودآ یک سال
سپری شد تا قطعاتی جدید به همت عزیزان و دوستانی که ما را در تهیه این مهم یاری
کرده اند جمع گردد.

این قطعات در آلبوم 11 قطعه ای که نام آن هنوز مشخص نشده است کامل شده.
این آلبوم توسط خواننده اثر مـحـسن چـاووشی آهنگسازی شده و تنظيم قطعات توسط
محمدرضا آهاري صورت گرفته است.

اشعار این آلبوم را نیز آقایان : حسین صفا - امیر ارجینی و کیکاووس یاکیده سروده اند.
لازم به ذکر است این آلبوم حدودآ عیدفطر امسال وارد بازار موسیقی خواهد شد.

iman hichkas
04-08-2009, 14:59
آهنگ فوق العاده زیبا از پرهام ابراهیمی به نام چاووش(که برای محسن چاووشی خونده)حتما این اهنگ را دانلود کنید!

Greedy
04-08-2009, 15:34
با عرض سلام و احترام خدمت تمام کسانی که سروکارشان به هر نوع با موسیقی است
و یا اینکه از این هنر شنیداری لذت می برند اعلام می شود مدت زمانی حدودآ یک سال
سپری شد تا قطعاتی جدید به همت عزیزان و دوستانی که ما را در تهیه این مهم یاری
کرده اند جمع گردد.

این قطعات در آلبوم 11 قطعه ای که نام آن هنوز مشخص نشده است کامل شده.
این آلبوم توسط خواننده اثر مـحـسن چـاووشی آهنگسازی شده و تنظيم قطعات توسط
محمدرضا آهاري صورت گرفته است.

اشعار این آلبوم را نیز آقایان : حسین صفا - امیر ارجینی و کیکاووس یاکیده سروده اند.
لازم به ذکر است این آلبوم حدودآ عیدفطر امسال وارد بازار موسیقی خواهد شد.

وای عید فطر البوم سلطان میاد دمش گرم

silent-assassin
09-08-2009, 06:40
کیکاووس پاکیده ترانه سرای جدید سلطان کیست ؟

(Keikavoos Yakideh)
دوبلور، گوینده، بازیگر تئاتر و سینما، شاعر، نویسنده
کیکاووس یاکیده متولد 1347 تهران است. فعالیت‌های فرهنگی این شاعر به شرح زیر است:
1. گوینده‌ی اول جشنواره ی تبلیغات مهر ماه 1381
2. دیپلم افتخار انجمن بین المللی شعر آمریکا 2002
3. شاعر برگزیده سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 2003
4. نشان شعر شایسته و موفق از سمپوزیوم شعر واشنگتن دی سی 2004
5. از سال 1369 به صورت مستمر در وبلاژ ایران فعالیت دارد.

فهرست آثار دیگر
مجموعه شعر بانو و آخرین کولی سایه‌فروش، انتشارات کاروان، 1381
مجموعه داستان کوچه‌ی بابل، نشر آرویج، 1382
مجموعه شعر کولی پیراهن تنگ یک خواب بلند، انتشارات کاروان، 1386

وب سایت شخصی :

Greedy
15-08-2009, 12:18
و باز هم شايعه!

سوالهاي زيادي اين روزها پرسيده مي شود در مورد خبر كنسرت محسن چاووشي در
كيش, كه بايد اعلام كنيم چنين چيزي صحت نداشته و اگر خبري مبني بر اجراي كنسرت
باشد ما در سايت اعلام خواهيم كرد.
اما مطلب بعدي در مورد دو مصاحبه اي كه در سايت خبري موسيقي ما از آقاي آهاري
تنظيم كننده آلبوم يه شاخه نيلوفر محسن چاووشي منتشر شده بود هم بايد عرض كنيم متاسفانه اين
سايت براي از دست ندادن بازديد كنندگان خود اين دو مصاحبه دورغين را در سايت خود براي
خواندن عموم گذاشته بود كه طبق آخرين تماس با آقاي آهاري ايشان اين دو مصاحبه را تكذيب كردند.
اميدوارم نيستيم چنين چيزهايي پايان يابد اما همچنان اميدوار مي مانيم.
با تشكر

mohammad.moein
21-08-2009, 01:25
با سلام خدمت عزیزان و کسانی که به هر نوعی با سایت رسمی ما ارتباط برقرار میکنند ,خبر
می گذارند , می خوانند , دست نوشته می گذارند , ایمیل می گذارند و... عشق به صفای همه شما.
پس از انتشار آلبوم یه شاخه نیلوفر من و محمد رضا و دیگر دوستان وارد پروسه جدیدی شدیم
و با همفکری خواستیم تا آنچه را که در بهتر شدن کار برای شما و خودمان می شود را انجام دهیم.

حال نکاتی قابل عرض است که عنوان می کنم :

در مورد خبر آلبوم جدید که این روزها از طرف سایت موسیقی ما مطالبی نوشته شده است که
گفته اند زمان 25 روز از زمانی که آقایان این سایت با محمدرضا آهاری صحبت کرده اند و اکنون
خبری در دست ندارند باید گفته شود که خبر رسمی برای انتشار هنوز از ارشاد دریافت نشده
است که به عنوانی رسمی شود.
کار آلبوم به همیاری دوستان به پایان رسیده است و در مراحل پایانی مسترینگ آن هستیم و
محمدرضا هم آن را در تماسها و ارتباط با سایتها و خبرگذاریها اعلام کرده بود (نه به صورت مصاحبه)

در زمینه کنسرت که چندین و چندبار شاهد آن بودیم که کنسرت های متعددی را بانام من برای
مردم بوروشور و پوستر کردند گرچه همان موقع تکذیب آن را از طریق سایت رسمی و
رسانه های مختلف اعلام کردیم حالا هم دوباره به تکرار اعلام میکنم که در حال حاضر هیچ کنسرتی از اینجانب
برگزار نشده است و هیچ خبری برای کنسرت فعلا وجود ندارد و اگر خبری باشد از طرف
سایت رسمی اعلام خواهیم کرد. البته برای اجرای کنسرت هم و غم مان را جمع کرده ایم و قطعاتی
را برای اجرای کنسرت آماده کرده ایم و در حال بررسی آن هستیم و در موقع مقرر آن را اعلام خواهیم
کرد. کلیه خبرهایی که از این ورو آن ور در سایت ها و مجلات مختلف شنیده می شود و یا خواهد شد
به صراحت اعلام میکنم صحت و سقم آن خبرها ملغی است و تنها خبر کنسرت از طریق سایت رسمی
ابلاغ خواهد شد.

و نکته ای از آلبوم یه شاخه نیلوفر که هیچوقت گفته نشد. در مراحل پایانی کار و در مرحله کپی کشیدن
نسخه اصلی برای انتشار کلی یکی از پلاگین های مسترینگ خاموش بوده است که من و محمدرضا
با احتساب روشن بودن آن سی دی نهایی کار را برای تکثیر فرستادیم و... که این اتفاق در آن روزها و
شبهای آخر تولید آلبوم و مواجه بودن با شرایط ارشاد و لحظات پرفشار برای من و محمدرضا رقم خورد
که هیچگاه دلیل آن را نیافتیم که چرا این اتفاق افتاد و... که البته تمامی صدابرداران و کارشناسان
این امر همگی می دانند که اگر پلاگینی را که روی بعضی از صداها در مسترینگ نهایی فعال است
OFF باشد چگونه کلیت و کیفیت کار را تحت شعاع خود قرار خواهد داد و این اتفاق رخ داد و عده ای که گوش
موسیقیایی بهتری دارند و موسیقی را موشکافانه تر بررسی می کنند این بهم ریختگی صدا را شاید
از آن تنظیم موسیقی بدانند که لازم به ذکر است من به همراه محمدرضا آهاری که کلیه تنظیم
قطعات را به عهده داشت قدم به قدم در تمامی مراحل کار از ابتدا تا به انتها با یکدیگر همفکر
و همراه بودیم.
و بی شک اتفاقات رخ داده در قالب تنظیم و فضای موسیقی آن نمی گنجد و نکته ای بود که در مرحله
مسترینگ نهایی رخ داد که به آن اشاره کردم. (صرفآ برای آگاهی علاقه مندانی که شاید ابهاماتی
برایشان وجود داشت)
و دیگر اینکه بعد از انتشار آلبوم جدید برای جبران اتفاقی که برایمان در مرحله مسترینگ رخ داد تعدادی
از قطعات آلبوم یه شاخه نیلوفر و قطعات دیگر را با تنظیم و مسترینگ جدید به همراهی محمدرضا آهاری
انجام داده ایم که در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت, قطعات را با کیفیت بالایی در سایت رسمی
برای Download در دسترس قرار خواهیم داد.

و در آخر تشکری به ناچیزیه دست نوشته از برای شما دوستان و عزیزان که در سالروز تولدم مرا به صمیمیت
یاد کردید و مهربانی هدیه ام کردید , که به حق این همه مهربانی با تشکری این چنین آرامم نمی کند
باشد که در موسیقی برایتان جبران کنم.

محسن چاووشی

منبع:

iman hichkas
21-08-2009, 16:09
رنگ من سپید است

و امید دارم کسانی که در کودکیم با تیرکمون مگسیم سوخته اند حلالم کنند

شب ها تا صبح بیدارم و کار میکنم و صبحها می خوابم شاید بهتر باشد بپرسید ناهار چه می خورید

اگر در توانم باشد و زنده باشم امسال که هیچ هرسال برای محرم می خوانم

همه شعرهایم را دوست دارم و همه شاعرهایم

خرمشهر شهر من است شهری که در آن متولد شده ام و دوستش دارم

و خدا را شکر می گویم برای تمام چیزهایی که نصیبم کرده و نکرده

و آن شب سرماخوردگی که هیچ .......... هم داشتم فلسطین را می خواندم

بماند و بمانید

یا حق

محسن چاووشی

Greedy
22-08-2009, 09:45
عشق است سلطان ترکونده

mohammad.moein
22-08-2009, 14:41
بعد هی بگن با طرفداراش ارتباط نداره و مغروره!
تا حالا یه خواننده دیده بودیم که حاضر شه چنین کاری بکنه؟!

Greedy
22-08-2009, 15:12
بعد هی بگن با طرفداراش ارتباط نداره و مغروره!
تا حالا یه خواننده دیده بودیم که حاضر شه چنین کاری بکنه؟!
سلطان تکه بیخود بهترین و محبوب ترین خواننده ایران نشده که یه سریا فکر میکنن چون تحویل نمیگیره و جواب نمیده و مصاحبه نمیکنه و ... مغروره در صورتی که به این غرور نمیگن سلطان مثه بقیه خواننده ها نیست که دم به دقیقه با این و اون مصاحبه کنن و عکس بدن بیرون و ... سلطان با اهنگای بی نظیرش محبوب شده نه با مصاحبه ها و عکس های زیاد و انچنانی

asklt
22-08-2009, 17:01
ایول به محسن جون.
واقعا عالی میخونه.
کسی فول آلبومش رو داره؟

sajad Ali
22-08-2009, 17:18
در حال حاضر محسن چاوشی در حال کار روی آخرین آلبوم به نام (من خود آن سیزدهم ) هست

Greedy
22-08-2009, 20:19
ایول به محسن جون.
واقعا عالی میخونه.
کسی فول آلبومش رو داره؟

یه سرچی تو انجمن موسیقی بزنی یا همین تاپیک پیدا میکنی تو همه سایت های معروف موزیک هم هست

در حال حاضر محسن چاوشی در حال کار روی آخرین آلبوم به نام (من خود آن سیزدهم ) هست

نه اون ماله قبلا بود

Greedy
26-08-2009, 11:29
یه عکس توپ گیر اوردم از سلطان چاوشی فکر کنم برا عروسیشه :دی

king of the kings
26-08-2009, 15:20
اقا این البوم جدیدش چی شد؟اسمش چیه؟

sabasistem_co
27-08-2009, 13:24
یه عکس توپ گیر اوردم از سلطان چاوشی فکر کنم برا عروسیشه :دی

این عکسه با نوکیا 3250 گرفته شده :27: پس باید قدیمی باشه :21:

اقا این البوم جدیدش چی شد؟اسمش چیه؟

میگن اسمش وحشته و عید فطر میاد توو بازار :46:

:10:

Greedy
27-08-2009, 13:32

میگن اسمش وحشته و عید فطر میاد توو بازار :46:

از کجا فهمیدی با 3250 گرفتن ؟

Kurosh
27-08-2009, 13:49
از کجا فهمیدی با 3250 گرفتن ؟
 از عکس یه Properties که بگیری ، نوشته Camera Model

mojtaba182003
27-08-2009, 14:21

:46:

چه قديمي باشه چه جديد هيچكي نديده بوده

دستت درد نكنه دوست عزيز بابت گذاشتن عكس

Greedy
31-08-2009, 15:38
بچه ها اینجا رو ببینید مثه اینکه دعوا شده سر اهنگ نفس بریده سلطان چاوشی که یگانه و فرزین بدون اجازه خوندن انگار تو کنسرتشون :

mohammad.moein
31-08-2009, 17:16
بچه ها اینجا رو ببینید مثه اینکه دعوا شده سر اهنگ نفس بریده سلطان چاوشی که یگانه و فرزین بدون اجازه خوندن انگار تو کنسرتشون :

جوابیه سایت فرزاد فرزین منطقی بود!!

Greedy
31-08-2009, 18:41
جوابیه سایت فرزاد فرزین منطقی بود!!
از نظر منم زیاد مشکل حادی نبود که اینقدر سر و صدا راه انداخت حالا باید ببینم فردا چی میخواد بگه

Greedy
01-09-2009, 17:38
اینم جواب سلطان چاوشی که مثه همیشه به بهترین نحو برخورد کرد با موضوع :

با سلام به شما عزيزان
اخيرا صحبتهايي را مشاهده كرده ام پيرامون اجراي قطعات ساخته و خوانده شده از من در
كنسرتها كه گويا رنجيده خاطر شدن هواداران عزيز و ايجاد سوالاتي در افكار عمومي را به دنبال
داشته است كه آيا سكوت من در مورد چنين مسائلي نشان از رضايت من بوده است يا خير ؟

اكنون نارضایتی من از دوستان در باب اجراي قطعات مربوط به آلبوم اينجانب در كنسرتهايشان
كه روزي به صورت مشترك اجرا شده بود به دليل عدم هماهنگي اين دوستان با من بوده است
چرا كه تعدادي از اين قطعات براي اجرا در كنسرت به شركت مربوطه اعلام شده است تا به
لطف خدا و نبود مشكل و با برنامه ريزيهايي كه انجام گرفته است توسط من در كنسرت اجرا شوند به همين دليل,
عدم هماهنگی برخی از دوستان باعث بروز چنین مشکلاتی می شود.

جا دارد از هواداران عزيز براي اين پيگيريهاي دقيق تشكر و قدرداني كنم.

محسن چاووشی

tiktak20
02-09-2009, 00:31
جدا از تعصب هم واقعا این کار درست نبوده.به قول خود سلطان یه هماهنگی میکردن بد نبود.

Greedy
09-09-2009, 20:09
سلطان در یک قدمی مجوز البوم جدید

محسن چاوشی مراحل تولید و ضبط البوم جدیدش را پشت سر گذاشته و به نظر میرسد با توجه به حسن ظن مسئولان دفتر موسیقی در یک قدمی دریافت مجوز قرار دارد . اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پاییز امسال شنونده جدیدترین اثر محسن چاوشی خواهیم بود که به گفته وی یکی از بهترین البوم هایی است که تا به حال تولید و اجرا کرده است . چاوشی در این البوم همه بار موسیقی را خود بر دوش کشیده و از ترانه سرایان همیشگی اش و البته یکی - دو چهره جدید استفاده کرده است
به محض صدور مجوز البوم جدید چاوشی ، گفتگوی مفصلی با او خواهیم داشت و درباره مسائل مختلف موسیقی به بحث خواهیم نشست[

مربوط به مجله ترانه ماه و ماه شهریوره انگار

iman hichkas
10-09-2009, 16:57
همیشه نوشتن از محسن چاووشی سخت است و سخت تر از آن زمانی است که بخواهی در مورد هوادارانش بنویسی . هوادارانی که هر قشر و سن و سلیقه ای را شامل می شوند با انواع گوناگون توقعات که بعضی منطقی و بعضی نیز غیرمنطقی می باشد .

وب سایت رسمی هوادارانش مکان جالب است فضایی که در آن افکار مختلف اجازه خود نمایی و رشد می یابند و بعضا مسیر افکار دیگران را عوض می کنند . چندی پیش صحبت هایی از محسن چاووشی پیرامون آلبوم جدید و توضیح نکاتی در وب سایت رسمی اش پخش شد که به نوبه خود علاوه بر اینکه واکنش های مثبتی در پی داشت باعث بعضی موضع گیری های کودکانه نیز گشت .

محسن چاووشی بسیار تلاش کرده بود صمیمیت خویش را با هوادارانش را از طریق انتخاب آگاهانه کلمات به اثبات برساند و در این راه نیز موفق بود تا جاییکه همکار آهنگسازش را با نام محمد رضا خطاب می کرد و نه به نام آهاری که مختص رسائل رسمی است .

شاهد بوده ایم که در پی این بیانیه و در بین واکنش های هواداران بعضی افکار کودکانه و بس ابلهانه جولان می دهد . در شرح این افکار قلمی نمی زنم زیرا اعتقاد دارم آنقدر کوچک و حقیر است که نوشتن از برایش خود آن ها را بزرگ می کند .

آنهاییکه تا دیروز معترض به عدم صدور بیانیه ای از جانب محسن چاووشی شده بودند امروز در برابر بیانیه موضع می گیرند .

در بحث هواداران اولین دلیل حمایت هر هواداری علاقه خود به صدای خواننده مورد علاقه خویش است اما متاسفانه در بعضی مواقع این علاقه جای خود را به مطلب کاری می دهد . بسیار بودند دوستانی که دست به کارهایی چون تهیه مجموعه های مختلف و ... نموده اند و انتظار سریع ترین واکنش را از سوی محسن چاووشی داشته اند و در پس محقق نشدن این امر به دلایل متعدد دست خداحافظی تکان دادند و با آنکه از خواننده مورد علاقه خویش نیز دل کندند اما با ساختن وب سایت و دیگر فعایت ها باز هم ثابت کردند که جنس هواداران محسن چاووشی آنقدر متفاوت است که حتی به تعبیر خودشان بی مهری نیز ببینند پا پس نمی کشند و این نیز قابل ستایش است .

در پی جنجال هایی مانند چاووشی 1320 و دیگر مسائلی که آتش آن نیز توسط خود هواداران روشن گشته این نیز جای بسی تامل است . داریم از این قشر هوادارانی که سعی داشتند با مطرح کردن نام خود غروری از خود نشان دهند و در آخر نیز با آوردن توجیهاتی دور از عقل خود را تبرئه کنند و از خود چهره های مظلوم به نمایش بگذارند .

تمام اینها تفاوت های هواداران محسن چاووشی است و همین تفاوت هاست که ممکن است مجالی را برای حضور و سوء استفاده نا دوستان محسن چاووشی رقم بزند که در لباس هوادار به تخریب محسن چاووشی بپردازد البته نباید فراموش کرد که به مدد هوادارانی خالص و دقیق این امر تلاشی بیهوده است و با بودن از از این دست هواداران لطمه ای به هنر محسن چاووشی وارد نخواهد شد .

iman hichkas
10-09-2009, 17:14
با سلام خدمت همه شما هواداران عزیز

امروز قصد داریم تا مصاحبه ای با حامد سون داشته باشیم یکی از خوانندگان پاپ کشورمون که تا به اینجا 2 آلبوم از ایشون وارد بازار موسیقی شده است و همچنین 2 تک آهنگ . خواننده ای که مانند بسیاری دیگر از هنر دوستان محسن چاووشی و فضای کاری وی را می شناسد و به این علت که در یک بازه زمانی ارتباطی نزدیک با محسن چاووشی داشته است از او خواسته ایم که کمی هم از هنرمند محبوبمان صحبت کند .

سلام آقا حامد میشه خودتون رو به صورت کامل معرفی کنید و به ما بگید کار موسیقی رو از کی شروع کردین ؟

بله حتماً - من متولد ۲۷ بهمن ۱۳۶۳ ، ساكن تهران و فارغ التحصيل رشته نرم افزار كامپيوتر . از كودكي در خانواده اصيل ، اهل هنر و فرهنگ دوست با موسيقي آشنا شدم . فعاليت موسيقي خود را در ۱۲ سالگي با ساز عرفاني ستار آغاز كردم و سپس در ۱۴ سالگي به پيانو روي آورد و نزد استاد كيميايي به يادگيري اين ساز مادر پرداختم و به دنیای موسیقی پاپ وارد شدم و در نهايت با گرايش به ساز گيتار در سن ۱۷ سالگي به فراگيري تكنيكهاي اين ساز ريتميك نزد استاد حجازي پرداختم و آهنگسازي و سلفژ را با استاد شرافتي ادامه دادم تا به انتشار اولين آلبوم حامد سون به نام (( تنها )) در سال ۱۳۸۷ بيانجامد. آلبوم تنها شامل ۷ آهنگ بود كه آهنگسازي و نوازندگي تمام قطعات به عهده خودم حامد بود و در اين آلبوم با گروه رپ خورشيد سياه همكاري كردم كه ثمره آن تهيه ۲ اهنگ مرداب و ايران بود . آلبوم دومم به اسم (( دوست دارم )) در سال ۱۳۸۸ وارد بازار موسيقي ايران شد . اين آلبوم شامل ۸ قطعه است كه آهنگسازي و نوازندگي تماميه قطعات به عهده خودم بود و همچنان فعاليت موسيقي خود را به صورت حرفه اي ادامه خواهدم داد ...

حامد جان آیا این آثار مجوز هم دارن ؟

کلیه ترانه های آلبوم دوم -دوست دارم- دارای مجوز رسمی از حوزه شعر و ترانه وزارت ارشاد اسلامی هستند . ولی مجموعه آلبوم دارای مجوز نبود . و به دلیل به توافق نرسیدن من با یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و پخش آثار موسیقی این آلبوم به صورت رایگان پخش شد

.بله – از کی با محسن چاووشی آشنا شدید ؟

من و یکی از دوستای صمیمیم به اسم آقای بهزاد احمدوند سالها با هم همکاری هایی در زمینه موسیقی و خصوصاً ساز گیتار که ساز حرفه ای و تخصصی بنده هست داشتیم . بهزاد عزیز پشنهاد نوازندگی در یکی از قطعات عزیزی رو داد که حالا همه دوستان به اسم محسن چاووشی می شناسن . من برای بررسی پیشنهاد دوست خوبم بهزاد تقاضای گوش دادن به نمونه کاری از محسن چاووشی عزیز کردم . و قطعه الهی سقف آرزوت رو گوش دادم و از فضای کار و صدای خاص محسن چاووشی خوشم اومد . بهزاد یه استدیو خانگی داشت که اکثرن بچه ها همه دوره هم جمع می شدیم و کار موزیک می کردیم . فضای کار محسن چاووشی و صدای خاصش یکی از رمزای موفقیت او بود . سبک raw و tranc اون موقع هنوز خوب جا نیوفتاده بود تو کشورمون و همین باعث شد که کارهای آلبوم اول خوب شنیده بشه و این موقعیت کارهای محسن رو از بقیه خواننده های داخلی متفاوت کرد . ترانه ها رو از دوستای دوران خدمتش می گرفت و با همکاری بهزاد و بقیه دوستان آلبوم اول جمع شد که البته زحمات شبانه روزی خود محسن چاووشی رو هیچ وقت نمیشه نادیده گرفت . خلاصه من از طریق اون استدیو خونگی ، بهزاد و آهنگه الهی سقف آرزوت... با دوست خوبم محسن چاووشی آشنا شدم و همکاری داشتیم و آرزوی موفقیت بیشتر از همیشه واسش دارم . و به امید همکاری های بیشتر در آینده .

محسن چاووشی از نگاه شما ؟

در کار جدی ، در زندگی صبور ، در عشق وفادار و در دوستی ماندگار - این بهترین جمله ای بود که می تونستم در مورد محسن چاووشی عزیز بگم

مرسی حامد جان میشه بگی از کدوم آلبوم یا آهنگ محسن چاووشی بیشتر خوشت میاد ؟

خوب محسن چاووشی سبک خودش رو داره و کسی که از این سبک خوشش بیاد حتماً تمام کارهای اونو گوش می ده و خوشش می یاد آلبوم های محسن چاووشی هر کدوم به نوبه خودشون خوبن و شنیدنی . فقط تا جایی که تو کار بودم و می دونم آلبوم آخر به خاطر محدود شدن و حساسیت گرفتن مجوز یه کم تو دل طرفدارا جا نگرفت و اینم یه امره طبیعی بود چون دست محسن چاووشی به خاطره گرفتن حتمی مجوز برای این آلبوم بسته بود و قدرت مانوری که روی کارای پخش شده داشت رو روی این آلبوم نداشت .

حامد جان ممنون از اینکه وقت تو در اختیار سایت ما گذاشتی در آخر اگر حرفی مونده بفرمائید :

نه حرفی اگر بود از وفای یار زدیم دگر چیزی نمانده جز غم فراق...
امیدوارم همه دوستان موفق و پیروز باشن و با تشکر از سایت خوب شما

ممنونم حامد جان خدانگهدار

Greedy
12-09-2009, 09:13
با سلام خدمت همه شما هواداران عزیز

امروز قصد داریم تا مصاحبه ای با حامد سون داشته باشیم یکی از خوانندگان پاپ کشورمون که تا به اینجا 2 آلبوم از ایشون وارد بازار موسیقی شده است و همچنین 2 تک آهنگ . خواننده ای که مانند بسیاری دیگر از هنر دوستان محسن چاووشی و فضای کاری وی را می شناسد و به این علت که در یک بازه زمانی ارتباطی نزدیک با محسن چاووشی داشته است از او خواسته ایم که کمی هم از هنرمند محبوبمان صحبت کند .

سلام آقا حامد میشه خودتون رو به صورت کامل معرفی کنید و به ما بگید کار موسیقی رو از کی شروع کردین ؟

بله حتماً - من متولد ۲۷ بهمن ۱۳۶۳ ، ساكن تهران و فارغ التحصيل رشته نرم افزار كامپيوتر . از كودكي در خانواده اصيل ، اهل هنر و فرهنگ دوست با موسيقي آشنا شدم . فعاليت موسيقي خود را در ۱۲ سالگي با ساز عرفاني ستار آغاز كردم و سپس در ۱۴ سالگي به پيانو روي آورد و نزد استاد كيميايي به يادگيري اين ساز مادر پرداختم و به دنیای موسیقی پاپ وارد شدم و در نهايت با گرايش به ساز گيتار در سن ۱۷ سالگي به فراگيري تكنيكهاي اين ساز ريتميك نزد استاد حجازي پرداختم و آهنگسازي و سلفژ را با استاد شرافتي ادامه دادم تا به انتشار اولين آلبوم حامد سون به نام (( تنها )) در سال ۱۳۸۷ بيانجامد. آلبوم تنها شامل ۷ آهنگ بود كه آهنگسازي و نوازندگي تمام قطعات به عهده خودم حامد بود و در اين آلبوم با گروه رپ خورشيد سياه همكاري كردم كه ثمره آن تهيه ۲ اهنگ مرداب و ايران بود . آلبوم دومم به اسم (( دوست دارم )) در سال ۱۳۸۸ وارد بازار موسيقي ايران شد . اين آلبوم شامل ۸ قطعه است كه آهنگسازي و نوازندگي تماميه قطعات به عهده خودم بود و همچنان فعاليت موسيقي خود را به صورت حرفه اي ادامه خواهدم داد ...

حامد جان آیا این آثار مجوز هم دارن ؟

کلیه ترانه های آلبوم دوم -دوست دارم- دارای مجوز رسمی از حوزه شعر و ترانه وزارت ارشاد اسلامی هستند . ولی مجموعه آلبوم دارای مجوز نبود . و به دلیل به توافق نرسیدن من با یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و پخش آثار موسیقی این آلبوم به صورت رایگان پخش شد

.بله – از کی با محسن چاووشی آشنا شدید ؟

من و یکی از دوستای صمیمیم به اسم آقای بهزاد احمدوند سالها با هم همکاری هایی در زمینه موسیقی و خصوصاً ساز گیتار که ساز حرفه ای و تخصصی بنده هست داشتیم . بهزاد عزیز پشنهاد نوازندگی در یکی از قطعات عزیزی رو داد که حالا همه دوستان به اسم محسن چاووشی می شناسن . من برای بررسی پیشنهاد دوست خوبم بهزاد تقاضای گوش دادن به نمونه کاری از محسن چاووشی عزیز کردم . و قطعه الهی سقف آرزوت رو گوش دادم و از فضای کار و صدای خاص محسن چاووشی خوشم اومد . بهزاد یه استدیو خانگی داشت که اکثرن بچه ها همه دوره هم جمع می شدیم و کار موزیک می کردیم . فضای کار محسن چاووشی و صدای خاصش یکی از رمزای موفقیت او بود . سبک raw و tranc اون موقع هنوز خوب جا نیوفتاده بود تو کشورمون و همین باعث شد که کارهای آلبوم اول خوب شنیده بشه و این موقعیت کارهای محسن رو از بقیه خواننده های داخلی متفاوت کرد . ترانه ها رو از دوستای دوران خدمتش می گرفت و با همکاری بهزاد و بقیه دوستان آلبوم اول جمع شد که البته زحمات شبانه روزی خود محسن چاووشی رو هیچ وقت نمیشه نادیده گرفت . خلاصه من از طریق اون استدیو خونگی ، بهزاد و آهنگه الهی سقف آرزوت... با دوست خوبم محسن چاووشی آشنا شدم و همکاری داشتیم و آرزوی موفقیت بیشتر از همیشه واسش دارم . و به امید همکاری های بیشتر در آینده .

محسن چاووشی از نگاه شما ؟

در کار جدی ، در زندگی صبور ، در عشق وفادار و در دوستی ماندگار - این بهترین جمله ای بود که می تونستم در مورد محسن چاووشی عزیز بگم

مرسی حامد جان میشه بگی از کدوم آلبوم یا آهنگ محسن چاووشی بیشتر خوشت میاد ؟

خوب محسن چاووشی سبک خودش رو داره و کسی که از این سبک خوشش بیاد حتماً تمام کارهای اونو گوش می ده و خوشش می یاد آلبوم های محسن چاووشی هر کدوم به نوبه خودشون خوبن و شنیدنی . فقط تا جایی که تو کار بودم و می دونم آلبوم آخر به خاطر محدود شدن و حساسیت گرفتن مجوز یه کم تو دل طرفدارا جا نگرفت و اینم یه امره طبیعی بود چون دست محسن چاووشی به خاطره گرفتن حتمی مجوز برای این آلبوم بسته بود و قدرت مانوری که روی کارای پخش شده داشت رو روی این آلبوم نداشت .

حامد جان ممنون از اینکه وقت تو در اختیار سایت ما گذاشتی در آخر اگر حرفی مونده بفرمائید :

نه حرفی اگر بود از وفای یار زدیم دگر چیزی نمانده جز غم فراق...
امیدوارم همه دوستان موفق و پیروز باشن و با تشکر از سایت خوب شما

ممنونم حامد جان خدانگهدار

ااین یارو دیگه کیه که بخواد درباره سلطان چاوشی نظر بده

payam.n5
22-09-2009, 19:36
سلام / روز یکشنبه در ویژه برنامه عید فطر شبکه 5 یه نفر اورده بودن که تقلید صدا میکرد صدای شخصیت های معروف در میورد مثه فردوسی پور و دایی و همچنین خواننده ها اسم صدای هر کی رو در میورد پایینش اسمشو مینوشت بعد یکی از اهنگای چاوشی ( عروس قصه ) رو خوند ولی نکته جالبش اینجا بود که زیرنویس کرد :خواننده نامعلوم !!!!! واقعا ادم شاخ در میاره از سیاست صدا و سیما مگه معروف تر و محبوب تر از چاوشی خواننده ای داریم که زیرنویس میکنید خواننده نامعلوم
اینو گفتم که دوستانی که برنامه رو ندیدند بدونند همچین اتفاقی افتاده

یا علی

Greedy
23-09-2009, 19:44
سلطان چاوشی یه مصاحبه جدید کرده عکسش اینهاش باید خیلی باحال باشه

در شماره جديد مجله اتفاق نو مصاحبه ي جديدي از محسن چاووشي به چاپ رسيده است.

در اين مصاحبه مطالب جديد و بسيار جالبي را از زبان محسن چاووشي خواهيد خواند كه

در نوع خود نسبت به مصاحبه هاي ديگر متفاوتر مي باشد.

(اين مصاحبه بزودي در سايت قرار خواهد گرفت)

Greedy
23-09-2009, 19:55
سلام / روز یکشنبه در ویژه برنامه عید فطر شبکه 5 یه نفر اورده بودن که تقلید صدا میکرد صدای شخصیت های معروف در میورد مثه فردوسی پور و دایی و همچنین خواننده ها اسم صدای هر کی رو در میورد پایینش اسمشو مینوشت بعد یکی از اهنگای چاوشی ( عروس قصه ) رو خوند ولی نکته جالبش اینجا بود که زیرنویس کرد :خواننده نامعلوم !!!!! واقعا ادم شاخ در میاره از سیاست صدا و سیما مگه معروف تر و محبوب تر از چاوشی خواننده ای داریم که زیرنویس میکنید خواننده نامعلوم
اینو گفتم که دوستانی که برنامه رو ندیدند بدونند همچین اتفاقی افتاده

یا علی
من ندیدم فیلمشو نداری ؟

silent-assassin
24-09-2009, 16:37
سلام خدمت دوستان عزیز:

قسمتی از مصاحبه:

- من فقط به خاطر موسیقی وارد موسیقی شدم و به دنبال شهرت و سایر مسائل حاشیه‌ای نبودم، از منیت متنفرم.

- سعی کردم در ملودی سازی حرکت تازه‌ای داشته باشم، تلاشم این بود با هر کاری مخاطبم را غافلگیر کنم.

- احساس می کنم هنوز کار خاصی انجام نداده ام.

- یه شاخه نیلوفر می توانست آلبوم خیلی بهتری باشد، اشکال اصلی این آلبوم بیشتر فنی است، من روی صدابرداری محاسبه ویژه‌ای کرده بودم، اما این محاسبات تقریبا به صورت کامل به هم ریخت.

- باید انواع دیگر موزیک‌ها هم در این آلبوم قرار می‌دادم ، می بینی چقدر خوب خودم را تخریب می کنم!

- من نمی توانم غم را از خودم جدا کنم.

- متاسفانه یه شاخه نیلوفر مصادف شد با مجاز شدن آلبوم‌های من.

- اینترنت و بچه‌های اینترنت همیشه از من حمایت کرده‌اند. به هر نقطه‌ای برسم یادم نمی‌رود که از طریق اینترنت به موسیقی معرفی شدم

- دوران من تازه شروع شده!

- یکی از کارهایی را که روی شعر استاد شهریار ساختم، فوق العاده دوست دارم. و فکر نمی کنم در آینده بتوانم مشابه آن را تولید کنم.

- من اصلا نمی دانستم "قراضه چین" که مولانا از آن استفاده کرده، یعنی چه! قراضه چین یعنی تراشه‌های طلا که به زمین می‌ریزد.

- آلبوم سنتوری شش فطعه دارد: چهار قطعه فیلم سنتوری و دو قطعه از کارهای قبلی‌ام. امتیازش را هم به آقای آزادی واگذار کرده‌ام و دقیقا نمی‌دانم مجوز گرفته یا نه.

- آلبوم جدیدم که فعلا اسمی ندارد را بیشتر از "یه شاخه..." و "من خودم..." دوست دارم.

- محمدرضا دوست خوب من است و در آلبوم جدید هم تنظیم تعدادی از قطعات را انجام داده است.

- علی مهرگان دیگر ترانه سرایی است که در این آلبوم به ما ملحق شده. یک ترانه هم خودم گفتم. امیر و حسین هم با پنج و سه قطعه در این آلبوم حضور دارند.

- بعد از ازدواج حسم عوص نشد. همسرم هم موسیقی را می‌شناسد و شنونده خوبی برای کارهای من است.

- یک قطعه مخصوص دارم که اگر الان در موردش توضیح دهم،مزه‌اش از بین می‌رود اما همین قدر بگویم که در آلبوم جدیدم حرکتی کرده‌ام که از من بعید باشد!

منبع:

Greedy
24-09-2009, 16:49
من مجله رو خریدم ولی خیلی زیاده مگر نه تایپ میکردم مصاحبه خیلی عالی ایه

iman hichkas
24-09-2009, 18:08
اینم از مصاحبه ی اتفاق نو شماره 112 با محسن چاووشی

بخونید و حالشو ببرید!

MOHAMMAD2010
25-09-2009, 11:51
اینا که گفتن عید فطر آلبومش میاد !
چی شد ؟

iman hichkas
27-09-2009, 10:33
این آهنگ حذف شد

Greedy
27-09-2009, 13:34
اینا که گفتن عید فطر آلبومش میاد !
چی شد ؟
معلوم نیست تا ما رو دق نده البوم نمیده سلطان چاوشی

دموی یکی از آهنگهای آلبوم جدید چاووشی که به صورت 6&8 اجرا شده است....از دست ندید.(آهنگ خالیه)...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتشکر یادتون نره.

شما از کجا میدونید این ماله البوم جدیده؟

Greedy
28-09-2009, 20:10
این مطلب مربوط به مجله چلچراغه

محسن چاووشی
نام البوم:فعلا غیر قابل عنوان
بانو بانو بانو بانو ...

نه این همان یاغی سالهای پیش نیست.همانی که زمین و زمان و حاشیه ها را به هم می بافت و با جنجالی تازه مطرح تر
می شد و ملودی های سیاه/ تلخ وعاشقانه و گاه اعترا ضی اش جریان ساز می شدند.به هیچ کسی هم باج نمی داد.
سیاست کاری او دو سالی می شود که کاملا تغییر کرده است و یاغی گری او جای خودش را به ارامش/ سکوت و
گزیده کاری داده است.
محسن چاووشی انگیزه های زیادی برای برگشت و تکرار روزهایی که ((متفاوت ترین)) و ((مطرح ترین)) بود دارد.
روزهایی که او بدون هیچ امکان تبلیغی خودش و کارهایش را یکه تاز خوانندگان و موسیقی های داخلی کرده بود.البوم
((یه شاخه نیلوفر)) با همه خوبی و تکنیک هایش در ترانه ها و ملودی البومی شد که طرفداران تندرو و گاه متعصب از
او انتظار داشتند.طرفدارانی که در اینترنت یک سر دعواها وجنجال های اینترنتی هستند.فرقی هم نمی کند که این دعوا
بین چه کسانی باشد.نگاهی به دعوای بین سیروان و رضاصادقی بیندازید و حضور طرفداران چاووشی را در انجا در
طرفداری و تبلیغ برای خواننده مورد علاقه شان ببینید.
شاید مهم ترین دلیل موفق نبودن البومی که می توانست او را دست نیافتنی کند نوع تنظیم ها و میکس ومستر شدن
اهنگ ها بود.محسن چاووشی هزینه براورده نشدن انتظارات از البوم خوب((یه شاخه نیلوفر)) را با اعتماد به به اصطلاح
تنظیم کننده ای داد که خودش نردبان شناخته شدن او شد.اما این بار خود او حضور پر رنگی را در تنظیم دارد.هرچند
باز هم مرام دوستانه اش گل کرده باشد و همه چیز را پای رفاقت بزند و بی خیال اسمی از خود شود.
((((دموی البوم))))
اسمش فعلا((سکرت)) است ولی مطمئناالبوم((من خود ان سیزدهم)) و ((سنتوری)) نیست.انتظار این اسم ها را از البوم
او ندارید.عوامل این البوم 11 قطعه ای هم محسن چاووشی/حسین صفا/اهاری/امیر ارجینی و کیکاووس یاکیده
هستند.چاووشی در این البوم در ادامه موسیقی هایش سبک و سیاق البوم موفق((متاسفم)) را ادامه ولی بسیار بهتر
و به روز تر شده است.
((((برگ برنده))))
ملودی ها و لحن و ریتم هایی که از او انتظار ندارید در این البوم فراوان هستند.یک اهنگ خودمانی با گویشی محلی
مطمئنا مهم ترین برگ برنده ای است که ان را مهمان ماشین ها و مجالس خودمانی خواهد کرد.
((((پاشنه اشیل))))
او نقطه ضعف های البوم قبلی را هم پوشانده و این البوم را کامل کرده است.یک سال هم برای این کار وقت داشته است.
به نظر مشکلی نیست مگر انکه مثل البوم قبل باز هم از مطبوعات و شناساندن البومش دوری کند.دنیای ما/دنیای
روابط و تبلیغات است.
((((کاندیداهای بهترین شدن))))
دور اخر و مجنون امشب/ گزینه های پیشنهادی خودش هستند.[/B]

payam.n5
29-09-2009, 20:43
من ندیدم فیلمشو نداری ؟
نه متاسفانه ضبط نکردم

sadegh2x
02-10-2009, 12:42
چرا هیشکی مصاحبه استاد رو نزاشه !!!!!!!!!!!

مصاحبه جدید محسن چاوشی با مجله اتفاق نو

مصاحبه چاپ شده در مجله اتفاق نو در قالب يك فايل PDF قابل دانلود مي باشد.

براي دانلود و خواندن اين مصاحبه از لینک زیر استفاده نمائید.

دانلود فایل (PDF) :

---------------------------

گزیده ی صحبت های چاوشی در این مصاحبه از وبلاگ چاووشیست :

- من فقط به خاطر موسیقی وارد موسیقی شدم و به دنبال شهرت و سایر مسائل حاشیه‌ای نبودم، از منیت متنفرم.
- سعی کردم در ملودی سازی حرکت تازه‌ای داشته باشم، تلاشم این بود با هر کاری مخاطبم را غافلگیر کنم.
- یه شاخه نیلوفر می توانست آلبوم خیلی بهتری باشد، اشکال اصلی این آلبوم بیشتر فنی است، من روی صدابرداری محاسبه ویژه‌ای کرده بودم، اما این محاسبات تقریبا به صورت کامل به هم ریخت.
- باید انواع دیگر موزیک‌ها هم در این آلبوم قرار می‌دادم ، می بینی چقدر خوب خودم را تخریب می کنم!
- اینترنت و بچه‌های اینترنت همیشه از من حمایت کرده‌اند. به هر نقطه‌ای برسم یادم نمی‌رود که از طریق اینترنت به موسیقی معرفی شدم
- یکی از کارهایی را که روی شعر استاد شهریار ساختم، فوق العاده دوست دارم. و فکر نمی کنم در آینده بتوانم مشابه آن را تولید کنم.
- من اصلا نمی دانستم "قراضه چین" که مولانا از آن استفاده کرده، یعنی چه! قراضه چین یعنی تراشه‌های طلا که به زمین می‌ریزد.
- آلبوم سنتوری شش فطعه دارد: چهار قطعه فیلم سنتوری و دو قطعه از کارهای قبلی‌ام. امتیازش را هم به آقای آزادی واگذار کرده‌ام و دقیقا نمی‌دانم مجوز گرفته یا نه.
- آلبوم جدیدم که فعلا اسمی ندارد را بیشتر از "یه شاخه..." و "من خودم..." دوست دارم.
- محمدرضا دوست خوب من است و در آلبوم جدید هم تنظیم تعدادی از قطعات را انجام داده است.
- علی مهرگان دیگر ترانه سرایی است که در این آلبوم به ما ملحق شده. یک ترانه هم خودم گفتم. امیر و حسین هم با پنج و سه قطعه در این آلبوم حضور دارند.
- بعد از ازدواج حسم عوص نشد. همسرم هم موسیقی را می‌شناسد و شنونده خوبی برای کارهای من است.
- یک قطعه مخصوص دارم که اگر الان در موردش توضیح دهم،مزه‌اش از بین می‌رود اما همین قدر بگویم که در آلبوم جدیدم حرکتی کرده‌ام که از من بعید باشد!

hadi665
02-10-2009, 14:42
چیزه میگم بازم که باس خون به دل بشیم !
خوب الآن آخرین آماری که دادن گفتن کی میاد ؟

:x

Greedy
03-10-2009, 13:35
چرا هیشکی مصاحبه استاد رو نزاشه !!!!!!!!!!!

مصاحبه جدید محسن چاوشی با مجله اتفاق نو

مصاحبه چاپ شده در مجله اتفاق نو در قالب يك فايل PDF قابل دانلود مي باشد.

براي دانلود و خواندن اين مصاحبه از لینک زیر استفاده نمائید.

دانلود فایل (PDF) :

---------------------------

گزیده ی صحبت های چاوشی در این مصاحبه از وبلاگ چاووشیست :

صفحه قبل که گذاشتیم

sadegh2x
04-10-2009, 01:46
صفحه قبل که گذاشتیم
پیش میاد دیگه ....

!AB!
04-10-2009, 20:25
توضیحاتی راجع به آلبوم محسن چاووشی و نام آلبوم جدیدش ...

محسن چاووشی
نام آلبوم: ژاكت
بانو، بانو، بانو، بانو...
نه، این همان یاغی سال‌ها پیش نیست. همانی که زمین و زمان و حاشیه‌ها را به هم می‌بافت و با جنجالی تازه مطرح‌تر می‌شد و ملودی‌های سیاه، تلخ و عاشقانه و گاه اعتراضی‌اش جریان‌ساز می‌شدند. به هیچ کسی هم باج نمی‌داد. سیاست کاری او دو سالی می‌شود که کاملا تغییر کرده است و یاغی‌گری او جای خودش را به آرامش، سکوت و گزیده‌کاری داده است.
محسن چاووشی انگیزه‌های زیادی برای برگشت و تکرار روزهایی که «متفاوت‌ترین» و «مطرح‌ترین» بود دارد؛ روزهایی که او بدون هیچ امکان تبلیغی خودش و کارهایش را یکه‌تاز خوانندگان و موسیقی‌های داخلی کرده بود.
آلبوم «یه شاخه نیلوفر» با همه خوبی و تکنیک‌هایش در ترانه‌ها و ملودی، آلبومی شد که طرفداران تندرو و گاه متعصب از او انتظار داشتند؛ طرفدارانی که در اینترنت یک سر دعواها و جنجال‌های اینترنتی هستند. فرقی هم نمی‌کند که این دعوا بین چه کسانی باشد. نگاهی به دعوای بین سیروان و رضا صادقی بیندازید و حضور طرفداران چاووشی را در آنجا در طرفداری و تبلیغ برای خواننده مورد علاقه‌شان ببینید.
شاید مهم‌ترین دلیل برآورده نشدن انتظارات از آلبومی که می‌توانست او را دست‌نیافتنی کند، نوع تنظیم‌ها و میکس و مسترشدن آهنگ‌ها بود. محسن چاووشی هزینه برآورده‌نشدن انتظارات از آلبوم خوب «یه شاخه نیلوفر» را با اعتماد به به اصطلاح تنظیم‌کننده‌ای داد که خودش نردبان شناخته‌شدن او شد و اسم او را به عنوان تنظیم كننده معرفی كرد.. اما این بار خود او حضور پررنگی را در تنظیم‌ها دارد، (لوکس موزیک) هرچند باز هم مرام دوستانه‌اش گل کرده باشد و همه چیز را پای رفاقت بزند و بی‌خیال اسمی از خودش شود.

دموی آلبوم
اسم آلبوم بالاخره رو شد. انتظار این اسم‌ها را از آلبوم او ندارید. محسن چاووشی در انتخاب اسامی آلبوم هم دوست دارد مخاطبش را شوكه كند، بعد از اسامی آلبوم‌های دیگرش مثل «من خود آن سیزدهم» و «سنتوری» اسم تازه‌ترین آلبوم او هم مشخص شد تا او با خیال راحت فقط زمان انتشار آلبوم را مشخص كند. زمانی كه یكی از دو گزینه مهر یا اسفند است عوامل این آ‌لبوم 11 قطعه‌ای هم محسن چاووشی، حسین صفا، آهاری، امیر ارجینی و کیکاووس ياکيده هستند. چاووشی در این آلبوم در ادامه موسیقی‌هایش سبک و سیاق آلبوم موفق «متاسفم» را ادامه داده، ولی بسیار بهتر و به‌روزتر شده است.

برگ برنده
ملودی‌ها و لحن و ریتم‌هایی که از او انتظار ندارید، در این آلبوم فراوان هستند. یک آهنگ خودمانی با گویشی محلی مطمئنا مهم‌ترین برگ برنده‌ای است که آن را مهمان ماشین‌ها و مجالس خودمانی خواهد کرد.

پاشنه‌آشیل
او نقطه ضعف‌های آلبوم قبلی را هم پوشانده و این آلبوم را کامل کرده است. یک سال هم برای این کار وقت داشته است. به نظر مشکلی نیست، مگر آن‌که مثل آلبوم قبل باز هم از مطبوعات و شناساندن آلبومش دوری کند. دنیای ما، دنیای روابط و تبلیغات است.

کاندیداهای بهترین‌شدن
دور آخر و مجنون امشب، گزینه‌های پیشنهادی خودش هستند.

payam.n5
05-10-2009, 19:17
واقعا اسم جالب و خاصیه
این البوم چاوشی پاپ رو زیر و رو میکنه شک نکنید

sadegh2x
06-10-2009, 20:21
هیجان زده شدیم ... امیدوارم زودتر بیاد چون مث یه شاخه نیلوفر دیگه صبر ایوب ندارم ...

Greedy
06-10-2009, 20:55
آلبوم جديد و توضيحات آن...

با سلام خدمت شما عزیزان

حدود یک سال از انتشار آلبوم یه شاخه نیلوفر می گذرد و اکنون بعد از گذشت این مدت
در عرصه موسیقی چشم ها به انتشار دومین آلبوم مجاز محسن چاوشی دوخته شده است.
آلبومی که همانند کارهای قبلی برای ارائه هر چه بهتر آن از همه لحاظ بسیار زحمت
کشیده شده است.
این آلبوم حرف و حدیثها، شایعات، خبرها و روزهای سختی را پشت سر گذاشت تا به امروز
رسید.

ژاکت بله ژاکت نام آلبومی است که به عنوان دومین اثر رسمی محسن چاوشی منتشر
خواهد شد.
آلبوم ژاکت با فضایی متفاوتر نسبت به کارهای قبلی ساخته شده است به گونه ای که
در این آلبوم دوران دیگری را با محسن چاوشی چه از لحاظ شعر و چه از لحاظ موسیقی
آن تجربه خواهید کرد.

ترانه سراها
در این آلبوم ترانه هایی از امیر ارجینی، حسین صفا، کیکاووس یاکیده، علی مهرگان و
همچنین محسن چاوشی را خواهيد شنید.

تنظیم ها
از نکات دیگری که می توان به آن اشاره کرد حضور شهاب اکبری به عنوان تنظیم کننده
در اين آلبوم است.
تنظیم قطعات آلبوم ژاکت بر عهده محسن چاوشی، شهاب اکبری و محمدرضا آهاری
بوده است که محمدرضا آهاری با تنظیم 3 قطعه و شهاب اکبری با تنظیم 2 قطعه در
این آلبوم حضور دارند.

نوازندگان
امید حجت، پیام طونی، محمد جاسمی، علی صنعتی، بابک یوسفی، سیامک شکوری،
شهاب اکبری، رضا فهیمی و فیروز ویسانلو نوازندگان مهماني هستند كه در این آلبوم حضور دارند.

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آلبوم ژاکت مجوز خود را دریافت کرده است و در
حال حاضر مراحل پایانی خود را برای انتشار رسمی سپری می کند تا در زمانی که
هنوز دقیقآ مشخص نشده است در اختیار شما و ديگر علاقه مندان قرار گیرد.

نكته ديگري كه لازم ديده شد گفته شود در مورد نام دو قطعه از اين آلبوم است كه در مجله چلچراغ
به عنوان دو قطعه اي كه شخص محسن چاوشي آن ها را از كارهاي خوب آلبوم ژاكت
و كانديداي بهترين شدن معرفي كرده است مي باشد كه در اين رسانه نام يكي از آنها اشتباه
معرفي شده بود. نام اين دوكار دور آخر و بخون امشب مي باشد كه در اين رسانه
مجنون امشب معرفي شده بود.

در آخر نیز باید به این موضوع اشاره کنیم که خبرهایی که از محسن چاوشی
در سایت قرار می گیرد تماما با هماهنگي و برنامه ریزیهای دقیق بوده و همیشه
سعی بر این داشتیم تا خبر های تاييد شده، کامل و قطعی را در اختیار شما
عزیزان قرار دهیم.

hadi665
07-10-2009, 11:19
من ژاکیت موخوم :)

از تاریخ انتشارش که هنوز خبری نیست نه ؟