PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش اتصال كامپيوتر به تلويزيون

atrin777
25-02-2007, 14:41
سلام بچه ها ميخواستم ببينم چجوري ميتونم تلويزيون را به كامپيوتر وصل كنم
آيا به نرم افزار خاصي احتياج هست ؟
تلوزيونم سامونگه و كارت گرافيكم Radeon 9200

ممنون ميشم كمك كنيد

lopez
25-02-2007, 15:47
اگه كارتت خروجي تلويزيون داشته باشه با يه پورت ساده مي توني به تلويزيون وصل كني واگر نه كه نه؟

atrin777
26-02-2007, 00:12
لوپز جان اينار رو ميدونم

كارت گرافيكم پورت خروجي را داره تويه نرم افزارها كه همراه Cd درايورش نصب ميشه قسمت Tv را داره ولي فقط ظاهرا اين چيزا را داره ما كه هركاري كرديم كاري نكرد

Linux Learner
27-02-2007, 16:01
هیچ نرم افزاری نمیخواد
کامپیوترت رو خاموش کن با سیم کامپیوتر رو به تلوزیون وصل کن و کابل مانیتور رو بکن
بعد کامپیوترت رو روشن کن
اگه خواستی جفتشونو داشته باشی ، من فقط با برنامه nVidia کار کردم شرمنده

atrin777
28-02-2007, 01:07

ببخشید منظورتو از این قسمت خوب متوجه نمیشم میشه بیشتر توضیح بدین:blink:

shvalaie
28-02-2007, 10:47
هیچ نرم افزاری نمیخواد
کامپیوترت رو خاموش کن با سیم کامپیوتر رو به تلوزیون وصل کن و کابل مانیتور رو بکن
بعد کامپیوترت رو روشن کن

سلام

من زياد به کامپيوتر و سخت‌افزار وارد نيستم.

ممکنه چند تا سوال منو جواب بدين دوست عزيز؟

اول اينکه چه جوري بفهمم که کارت گرافيک خروجي داره يا نه؟

دوم اينکه اين کابل که از کامپيوتر به تلويزيون نصب ميشه به کجاي تلويزيون نصب ميشه؟ به همون ورودي آنتن؟
تلويزيونم قديميه فکرنميکنم که غير از ورودي آنتن، ورودي ديگه‌اي داشته باشه.

سوم اينکه کابل مانيتور رو بکن؟ يعني کدوم کابل؟ همون کابل که از مونيتور به کامپيوتر وصله؟

ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.

Lady Sun
28-02-2007, 11:27
روي كارتهاي گرافيكي كه خروجي تلويزيون دارند، يك جك RCA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي اتصالشون به تي وي در نظر گرفته شده. اگر درايور و نرم افزارهاي موجود بر روي سي دي همراه كارت گرافيك را كامل نصب كرده باشيد در قسمت Settings از پنجره Display Properties بر روي Advanced كليك كنيد و سپس در زبانه هايي كه بالاي پنجره تازه باز شده مي بينيد، به دنبال گزينه Dispalys بگرديد. در اين بخش مي توانيد بين يه يا چند مانيتور يا هر نمايشگر ديگري مثله تي وي و ... سوييچ كنيد.
كارت گرافيك يكي از سيستمهايي كه استفاده مي كنم، ATI است البته قديمي تر از گرافيك شما(Radeon 7000). من دو تا اسكرين شات از بخش مربوط به سوييچ كردن بين نمايشگرهاي مختلف گذاشتم كه با ديدنش شايد كار براتون راحت تر بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iran135703
01-03-2007, 11:28
اگه كارتت خروجي تلويزيون داشته باشه با يه پورت ساده مي توني به تلويزيون وصل كني واگر نه كه نه؟

دوست عزیز حتی بدون خروجی TV هم میشود به تلویزیون وصل شد یه دستگاه به نام کامپیوتر تو تی وی که کابلش وصل میشه به پورت مونیتور توی کیس کامپیوتر و از دستگاه خروجی tv میگیرین

iran135703
01-03-2007, 11:31
فراموش کردم بگم نمیدونم این دستگاه توی ایران هم هست یا نه من اونو توی امریکا دیدم

atrin777
01-03-2007, 14:57
فراموش کردم بگم نمیدونم این دستگاه توی ایران هم هست یا نه من اونو توی امریکا دیدم

بابا ايالات متحده :biggrin:

راستي كجاي آمريكا زندگي ميكني (من خودم از برو بچ جنوب منهتن هستم منو نديدي )

Doyenfery
01-03-2007, 15:12
میشه روش نصب کردن کارت گراافیک با پورت Hdtv رو به Tv بگید چطوره؟
یه تبدیل داره که سه خروجی داره نمی دونم کدومو باید نصب کنم به ورودی تلویزیون
مرسی