PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک کردن یک فایل exe

mdchicho
25-02-2007, 14:13
دوستان کرکر من یک برنامه ای دارم که وقتی نصب میکنم بهم Error میده که سیدی اورجینال رو بگذار ومیگه این قفل Securom هست حالا میخواهم ببینم کسی میتونه این فایل رو کرک کنه اگر میتونه بگه تا من چی رو آپلود کنم تاکرکش کنه .؟

hakhamanesh
25-02-2007, 14:41
با الكل 120% تست كن ببين جواب ميده يا نه
در ضمن اسم برنامه اش چيه يه عكس از ارور هم بزار
ببين ميتوني بفهمي چه ورژني از Securom هست؟

mdchicho
25-02-2007, 23:05
ببین دوست عزی من نمیدونم کدوم نسخه securom هست و با هر برنامه رایتی که بگی تست کردم با clonecd ver 3.2.1 هرکاری کردم نشد که نشد .این عکس برای موقعی که برنامه اجرا میشه و ارور میده اسم برنامه هم زیر عکس مینویسم .ممنون میشم اگر این کمک بزرگ را برام بکنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم برنامه : Essential Grammar in Use

mdchicho
26-02-2007, 10:55
هیچ کس نیست جواب منو بده ؟ پس کجان این بروبچ کرکر ؟

v65j
26-02-2007, 17:32
سلام دوست عزیز با Clony x-*x*-*xl (به دلیل فیلترینگ شدید نمی تونیم اسم برنامه رو درست بنویسیم ) براش یه پروفایل بساز و با اون کپی کن . ( تو سیدی رام مجازی این ارور رو می ده ؟ اگه آره رایت کن رو سی دی با اون امتحان کن ) . یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم بزن پروفایل کلونش هست

mdchicho
26-02-2007, 19:34
ببین دوست عزیز من فقط یک iso از این برنامه دارم یعنی سیدی اورجینالش رو ندارم. با هر برنامه ای که بگی من رایت کردم اما نشد که نشد. من فکر کنم حتما باید کرک بشه .

hakhamanesh
26-02-2007, 22:22
سيديش خارجيه؟
در ضمن اگر فقط iso ازش داري پس تنها راهش كركه

mdchicho
27-02-2007, 09:13
خوب من که گفتم تنها راهش کرکه حالا کسی میتونه کرک کنه یا نه ؟ اگر میتونه بگه تا براش exe رو بفرستم .

mdchicho
27-02-2007, 17:15
هیچکس نیست که کمک کنه و فایل من کرک کنه .من فکر میکردم افرادی که تو کار کرک هستند زیادند ولی حالا هیچکس نیست .

Alireza_Shafaei_PCworld
27-02-2007, 19:06
خوب exe را بزار تا ببینیم چی کار باید کرد!

mdchicho
28-02-2007, 16:24
دوست عزیز فایل exe رو به دوشکل قرار دادم اگر اولی حجمش زیاده دومی رو دانلود کن همونه منتها فشرده شده .

1. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11883 KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9315 KB

اگر برام بتونی کرک کنی واقعا کار بزرگی کردی چون هنوز هیچ کس نتونسته این نوع قفل رو ( به سادگی) کرک کنه .

mdchicho
01-03-2007, 17:52
پس چی شد ؟ کسی نتونست کرک کنه این فایل من رو ؟هنوز منتظر شما دوستان کرکر واقعی هستم .

hakhamanesh
01-03-2007, 18:15
خودم كه خيلي دوست دارم به عنوان تجربه رو قفلش كار كنم ولي خدايي حجم فايلت خيلي بالاست آدم به حجم فايلت و سرعت اينترنت خودش كه نگاه ميكنه اصلا بيخيالش ميشه

mdchicho
03-03-2007, 08:46
اگر میشد این کارو بکنید واقعا عالی بود حجم فایل هم که خیلی نیست کلا 9 مگابایت هست .

hakhamanesh
03-03-2007, 12:02
حجم فايل كلا 9 مگ و سرعت اينترنت ما هم 33kbps

mdchicho
04-03-2007, 08:09
یعنی واقعا کسی دیگه ای هم نیست که بتونه این کار رو انجام بده ؟

yashar8000
04-03-2007, 11:37
سلام دوست عزيز از اين سي دي براحتي ميشه كپي زد . اصلا نيازي به كرك نيست . ولي فايلتو دانلود مي كنم تا آخر اين هفته اگه بتونم كركش كنم واست آپلود مي كنم. طرز كپي زدنشو بهت ياد ميدم . بايد يه پي دي اف واست درست كنم

mdchicho
04-03-2007, 17:24
اگر این کارو بکنی واقعا ممنون میشم .منتظر شما هستم یاشار عزیز .

mdchicho
06-03-2007, 08:33
آقا یاشار چی شد پس من همچنان منتظر آموزش و فایل کرک شما هستم .

yashar8000
06-03-2007, 10:03
سلام دوست عزیز این فایلت بد جوری پک شده . باید آنپکش کنم . چند روزی تو سایت های خارجی دارم سرچ می کنم تا راه آنپکشو بدونم. اگه سی دی اورجینال این نرم افزار را داشتی می تونستی براحتی کپیش کنی.

خودشم با nada پک شده. دارم سعی می کنم . مشکلت حل بشه

mdchicho
06-03-2007, 17:20
ممنون از تمام این زحمت هایی که میکشی مطمئن باش که جبران میکنم شما این کارو بکن .

hakhamanesh
06-03-2007, 18:49
خودشم با nada پک شده. دارم سعی می کنم . مشکلت حل بشه
nada !
همچين پكري تا حالا نشنيده بودم لينك ازش داري؟

Alireza_Shafaei_PCworld
06-03-2007, 19:05
Nada پکر نیست
مطئن باش!

hakhamanesh
06-03-2007, 19:11
Nada پکر نیست
مطئن باش!
عليرضا جان شما همچين چيزي شنيده بودي يا اصلا ميدوني چيه؟
اگه ميدوني لطفا يه توضيحي دربارش بده

Alireza_Shafaei_PCworld
06-03-2007, 19:21
دقیقا نمیدونم چیه ولی طبق تجربه ای که دارم فایلهاش پک شده نیست
فکر کنم یک کامپایلر مثل دلفی و ویژوال سی باشه.
میگم دقیقا نمیدونم چیه

hakhamanesh
06-03-2007, 19:24
خودشم با nada پک شده

ياشار جان ميشه بگي كلمه nada رو كجا ديدي كه اين نظر رو دادي

kamran_katery
06-03-2007, 20:16
منظورش از nada احتمالا none هست به زبان اسپانيايي يا ايتاليايي درست نمي دونم ...

hakhamanesh
06-03-2007, 21:37
منظورش از nada احتمالا none هست به زبان اسپانيايي يا ايتاليايي درست نمي دونم ...
ا چه جالب پس شايدم منظورش همون نون بربري باشه به زبون فارسي

yashar8000
06-03-2007, 23:02
سلام ببخشید اشتباهی نوشتم با Stone's PE-Encrypter v2.0 پروتکت شده . خیلی ببخشید . به عکس های زیز یه نگاهی بکنید . شاید تونستید کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mdchicho
07-03-2007, 14:46
این همه بحث برای یک کلمه ایکاش میتونستید این فایل رو کرک میکردید .

hakhamanesh
07-03-2007, 21:48
این همه بحث برای یک کلمه ایکاش میتونستید این فایل رو کرک میکردید .
يك كلمه چيه خوب اولين قدم براي كرك كرنش آنپك كردنشه ديگه بايد بدونيم پكرش چيه يا نه؟
خوب حالا به قول شما بعد از اين همه بحث فهميديم كه پكرش Stone's PE-Encrypter v2.0 هست.براي آنپك كردنش كه دور من يكي رو خط بكشيد چون از آنپك دستي متنفرم ولي تو هاردمو ميگردم اگر آنپكر براش پيدا كردم ميزارم.

Alireza_Shafaei_PCworld
07-03-2007, 22:36
عزیزان
قفل SecuRom مطرحه!
من فکر نمیکنم هیچ کدوم از شما ها موفق به این کار بشید
نمیخوام نا امید کنم ولی واقعیته
عین این میمونه که بخواین Star Force را کرک کنید.(با توجه به این که کرک شده(بعد از دو سال))!

hakhamanesh
07-03-2007, 22:41
تو هاردم يه script براي ollydbg پيدا كردم ببينيد به دردتون ميخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
07-03-2007, 22:44
عزیزان
قفل SecuRom مطرحه!
من فکر نمیکنم هیچ کدوم از شما ها موفق به این کار بشید
نمیخوام نا امید کنم ولی واقعیته
عین این میمونه که بخواین Star Force را کرک کنید.(با توجه به این که کرک شده(بعد از دو سال))!
من كه خودم مطمئنم كرك كردنش كار من يكي نيست بيشتر به خاطر تجربه دوست داشتم باهاش ور برم

yashar8000
08-03-2007, 18:07
سلام به تمامه دوستانه عزیز
از اینکه صمیمانه همکاری می کنید . خیلی خوشحالم . اسکریپت هخامنش هم عالی بود.
یه مشکلی واسم پیش اومده که پاک گیج شدم . هر بار با pied نگاه می کنم یه چیزه دیگه نشون میده . به عکسها نگاه کنید.
من چند تا نرم افزار ضد securom دارم که همشون پیغام می دن که این فایل با securom پروتکت نشده. به عکس ها نگاه کنید.
((((کلا روش کرک کردن نرم افزارها و گیم ها یا هر چیزی که با سی دی اجرا میشه . اینه که ابتدا نرم افزار مورد نظر را نصب می کنیم
بعد روی آیکون نرم افزار کلیک می کنیم.تا اجرا شود.البته بدون سی دی این کار را می کنیم. با پیغام خطایی مبنی بر نبود سی دی در سی دی
رام مواجه میشویم . و اگر فایل مورد نظر پک نشده باشد . با استفاده از دیس اسمبلر ها یا دیباگر ها سعی در پیدا کردن پیغام خطا بوده و در صورت پیدا نکردن پیغام خطا با استفاده از توابعه Api سعی در ردیابیه عوامل چک کننده ی سی دی می کنیم. و خلاصه اینکه تمام عوامل مزاحم را آنچک می کنیم.))) ولی این نرم افزار اصلا نصب نمیشه و وقتی روش کلیک می کنی تا بره به نصب همون اول میگه سی دی اورجینال کو؟؟؟
خودشم بد جوری پک شده.
از دوست عزیز می خوام که یکمی اطلاعات به ما بدی: 1) این ایمیج را از کجا گیر آوردی و فرمتش چیه؟ 2)در داخل این ایمیج به غیر از این فایلی که برای دانلود گذاشتی(essgram ) دیگه چی هست ؟؟ برای من خیلی مهمه؟
چند تا راه حل هم براتون پیشنهاد می کنم.
1- چون نرم افزار خارجیه می تونی دانلودش کنی. مطمئن هستم میشه دانلود کرد. من تو اینترنت یه پی دی اف واسه ی همین نرم افزار آموزش گرامر انگلیسی پیدا کردم(essgram). میزارم اینجا تا بخونی.
2- می تونی سی دی اصل را گیر بیاری و یه کپی درست وحسابی از روش بزنی!
3-تو بازار بگرد ببین پیدا میشه یا نه؟ شاید نسخه ی بدون قفلش تو بازار باشه؟؟
4- این راه چهارم را باید به دقت انجام بدی: این ایمیجی که در دست داری در درایو مجازی لود کن و بعد با نرم افزار clony xxl نگاهش کن ببین با چه ورژنی از securom پروتکت شده؟؟ نتیجه را بگو.
5-راه پنجم اینه که ایمیج را یکبار به فرمت کلون(img ) و یکبار هم به فرمت الکول(mds ) تبدیل کن و این ایمیج های تبدیل شده را یکبار با درایو مجازیه کلون و یک بار هم با درایو مجازی daemon tools باز کن .بعد من یه نرم افزاری بهت میدم که اسمش hide securom هست. این نرم افزار را اجرا می کنی و روی هاید کلیک می کنی . و بعد نرم افزار را اجرا می کنی. احتمالا کار کنه.
6- یه نرم افزار دیگه بهت میدم که اسمش anti securom هست و تو ویندوز 98 و me کار میکنه . من این ویندوز ها را ندارم که امتحان کنم. این نرم افزار را تویه یکی از ویندوز ها اجرا میکنی و فایلتو انتخاب می کنی تا آنپروتکت بشه.

متنظر جوابه سوالاتم هستم.
اینم لینک عکسها و پی دی اف: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک : hide securom : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک : anti securom : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persiankitty
08-03-2007, 20:10
خوب حالا به قول شما بعد از اين همه بحث فهميديم كه پكرش Stone's PE-Encrypter v2.0 هست.

ببخشيد كه من اينجا رو نميخونم و پابرهنه ميپرم وسط صحبتاتون ، تا جايي كه يادمه اين Stone روي LaserLock بود. حالا اگر روي SecueRom هم باشه كه ديگه چه بهتر.

hakhamanesh
08-03-2007, 20:25
حالا اگر روي SecueRom هم باشه كه ديگه چه بهتر.
منظورت چيه كلك؟

mdchicho
11-03-2007, 08:18
سلام به همه دوستان عزیز آقای هخامنش عزیز من این نرم افزار رو از اینترنت دانلود کردم
سی دی اصلی رو گشتم ولی پیدا نکردم
در ضمن برنامه clone xxl رو هم ندارم .یک چیز دیگه که این فایل اجرا برنامه هست نه فایل نصب یعنی وقتی این نرم افزار نصب میشه این فایل رو ایجاد میکنه .
از این برنامه هایی که گذاشتین استفاده میکنم جوابش رو میدم .

yashar8000
12-03-2007, 19:23
سلام به همه دوستان عزیز آقای هخامنش عزیز من این نرم افزار رو از اینترنت دانلود کردم

توضیح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟