PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرز استفاده از جداول Grid رو میخوام

whisper
25-02-2007, 09:02
سلام دوستان
اگه ممکنه آموزش استفاده از DataGrid و MsFlexGrid رو برام بزارید اصلا می خوام بدونم با هم چه فرقی دارند:puke:
من تو ریختن اطلاعات از بانک به Grid مشکل پیدا کردم اگه کسی یه برنامه که نتیجه سرچش تو Grid ریخته میشه رو بزاره خیلی بهم کمک کرده ممنون میشم:blush:

whisper
26-02-2007, 11:11
یعنی هیچکس نمی دونه کمکم کنه من سرچ کردم تو انجمن ولی هیچ مثالی هم نبود که نتیجه جستجوش تو Grid ریخته شه!

kbdfa
26-02-2007, 13:11
سلام
يه جستجو ميكردي بد نبود
اينم آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

whisper
28-02-2007, 08:59
سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه جوابمو دادی ولی منم این تاپیک رو دیده بودم ولی هم فایلش پاک شده بود هم سوال من این بود که من میخوام وقتی سرچ میکنم اون فیلد ها یی که پیدا مشن ریخته شن تو Data Grid ولی کل بانک ریخته میشه نمی دونم چی کار کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید

kbdfa
28-02-2007, 09:07
سلام
میتونی از دستورات Sql استفاده کنی
اگه نمونه بخوای بفرما براتون یکی بفرستم

whisper
28-02-2007, 09:47
اگه لطف کنید ممنون میشم

Romina2006
28-02-2007, 23:24
مي توني از سورس برنامه هاي زير استفاده كني :

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

whisper
03-03-2007, 09:00
مي توني از سورس برنامه هاي زير استفاده كني :

سلام
دستت درد نکنه من میدونستم شما صد در صد یه مثالی در این باره داری ولی راستش گفتم اگه اسم ازتون بیارم کمک بخوام ناراحت شید یا به بعضی از بزرگواران سایت که در مسائل دیگه کمکمون میکنن بر بخوره
در هر صورت مرسی میبینم ولی مطمئنم همونه که میخوام:happy: ;)

rouzbeh_ziafati
12-01-2009, 02:36
چطور به datagrid ستون اضافه کنیم ؟ البته در موقع طراحی !