PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد google earth خیلی مهمه خواهش میشود جواب بدید

mohammad_1000
25-02-2007, 01:58
سلام
من وقتی وارد این برنامه میشم و کانکت هم هستم یعنی آنلاین هستم
و زوم که میکنم تا یحدیرو برام واضح میکنه ولی بازم که زوم میکنم دیگه تار نشون میده یعنی واضحش نمیکنه
حالا از اساتید محترم کمک میخواستم تا در این مورد منو راهنمایی کنید
ممنون میشم
خیلی فوریه
موفق باشید

Bil Gits
25-02-2007, 06:20
سلام داداشی.
این برنامه تا بخاد قشنگ نشون بده باید یکم بگذره
یعنی اگه چند دقیقه ای صبر کنی کم کم میاد
ولی اگه سرعتت زیاد نیست نمی تونی ازش استفاده ی سریع کنی
برو به بخش مقالات اینترنت و یه راههای کوچیکی هست که سرعتتو یکم بالا می بره
البته اون عدد سرعتی که میاد سرعت واقعی نیست ولی خوب یکم تاثیر داره.
کلا این یه برنامه ی تفریحی.
البته تا الان.

mohammad_1000
25-02-2007, 11:39
سلام دوست عزیز
وقتی که اون درصد پایینش میشه صد در صد دیگه حالا هر چه قدر صبر کنیم بازم صاف نمیشه و من تو همین موندم هر چه قدر هم که بخواین من صبر کردم ولی درست نشده
من نمیدونم چرا اینجوریه
لطفا" کمک کنید

j0l6
25-02-2007, 14:33
دوست عزیز این برنامه عکس های گرفته شده توسط ماهواره ها و دیگر منابع رو نشون میده
در بعضی کشور ها ی مهم عکس ها با کیفیت و جزئیات بیشتری گرفته شدن و برنامه هم اونا رو بهتر نشون مده ولی خیلی جاها هم هست که عکس درست حسابی ازشون ندارن و برنامه هم درست اونجاها رو نشون نمیده
در کل مشکل از شما نیست مشکل عکس ها هستن که جزئیات رو نشون نمیده

بهنازی
20-05-2007, 09:07
با سلام به خدمت شما من خیلی علاقه مند برنامه گوگل ارث هستم واز ورژن 3 استفاده میکنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
1-آخرین ورژنش چیه و چه ویژگیهایی داره.
2-چجوری میتونم نمای روبرو مثلا از برج ایفل رو ببینم من تو ورژن 3 که نتونستم؟
3-تو همه ورژنها بعضی شهرها وضوح خوبی ندارند
4-سوال مهم من اینه که بعد از یه مدت کلا هر چی که قبلا دیدی و میتونستی به صورت آفلاین هم دوباره ببینی پاک میشه مثل پاک شدن هیستوری توی ویندوز آیا این تنظیم خاصی نیاز داره؟یا اصلا میشه هر چه رو که دیدیم رو یه چجوری سیو کنیم وبعدا هر وقت که خواستیم ببینیم؟
ببخشید که زیاد شد من درد به در دنبال جواب اینها هستم خواهشا جواب بدن جبران میکنم.
باتشکر