PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک برنامه فوق العاده برای افزایش سرعت در ویندوز

sudotux
24-02-2007, 17:54
O&O CleverCache V6.1 professional
این برنامه cache و memory کامپیوترتون رو در ویندوز بهینه می کنه . تا قبل از اینکه این برنامه رو نصب نکنید باور نمی کنید . برای من که باورنکردنیه !!! من این برنامه رو در windows vista نصب کردم و واقعا در سرعت لپ تابم تاثیر داشته . این برنامه فقط توو Windows Vista, NT 4.0, 2003/2000, XP کار می کنه . اینم توضیح دقیق تر خود شرکت سازنده :

O&O CleverCache V6.1 is a unique tool that optimizes your file cache management in Windows Vista, NT, Windows 2000, and Windows XP. This results in an enormous performance boost, sometimes doubling your original system speed without any additional hardware purchases or restrictions to your system's stability. Simply install O&O CleverCache V6.1 and you are ready to go! Additional configuration or rebooting is not necessary.

توضیح اضافی اینکه بعد از نصب برنامه شما لازم نیست که کاری انجام دهید و این برنامه به طور اتوماتیک کار خودشو می کنه !

لینک دانلود : اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم سریال برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pass : abcd

Maximillion
24-02-2007, 18:13
سلام دوست عزیز
لینک دوم مربوط به سریال برنامه هست؟
اگه میشه اینجا اپلود کن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sudotux
24-02-2007, 18:22
serial :

name : TEAM ViRiLiTY
org : VRL
serial : CSM9-03WJ-N3H7-013L-0N3N