PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Jet Audio

Sadjad Sharifian
09-07-2005, 01:47
سلام دوستان...خسته نباشين!!! والله اينقدر قوانين اين انجمن ها سخت شده كه آدم براي يهTopic جديد كه ميخواد درست كنه اول بايد كلي Search كنه و بعدم با كلي ترس و لرز Topic درست كنه كه البته درست و منطقيه 8) .. سوالم در مورد JetAudio هستش ..به اين صورت كه من نميتونم موزيكهايي رو كه تو يه Directory كه اسمش در XP Win بصورت فارسي نوشته شده رو اجرا كنم!! JetAudio يي كه من استفاده ميكنم Plus هستش و Up-To-Dated
مرسي.
يا علي.
.Sadjad Sharifian

Mehdi_Best
09-07-2005, 07:18
سجاد جان من چنين مشكلي رو ندارم. همين الان هم اسم چند تا از فولدرهام رو به فارسي تغيير دادم اما هيچ مشكلي نبود. فكر نمي كنم مشكل از jetaudio باشه. شما در اين مورد فقط با jetaudio مشكل داري؟ در ضمن ورژن دقيق jetaudio شما چيه؟

Sadjad Sharifian
09-07-2005, 11:37
سلام..مرسي از جواب ...بله فقط با JA اين مشكل رو دارم ..مادامي كه با تعويض Win هم مشكلم مرتفع نشد!! نسخه ي JA من 6.0.2.4312 Plus هستش كه وقتي هم از داخل برنامه Check For Latest Version Now رو انتخاب ميكنم ميگه يه نسخه ي جديد پيدا كرده (6.1.7) و در آخر هم مينويسه كه jetAudio 6.1.7 has just released ولي قبل از Install تاكيد ميكنه كه حجم برنامه جديد براي Download و Install صفر كيلوبايته!!!! كه هميشه هم بلااستثنا تكرار ميشه اين قضيه!!!
بازم مرسي كه جواب دادين..
يا علي.
.Sadjad Sharifian

Mehdi_Best
09-07-2005, 11:57
سجاد جان اين لينك براي نسخه 6.2 هست و آخرين ورژنش هست كه امكان فوق العاده تبديل فايلهاي تصويري به يكديگر و نيز فايلهاي تصويري به صوتي نيز بهش اضافه شده. اين رو دانلود كرده و نصب كن اميدوارم كه مشكلت حل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sadjad Sharifian
09-07-2005, 12:00
مرسي آقا مهدي....ولي قبل از Download اينو بپرسم كه آيا اين لينك نسخه ي Plus هستش؟! و اگر اينطوره Crack هم داره آيا؟! بازم كلي مرسي از لطفت.
يا علي.
.Sadjad Sharifian

p.n آقا Download كردم...حجم فايل 6 كيلوبايته!!! درسته لينك؟!‌
مخلصم.

Sadjad Sharifian
09-07-2005, 12:13
سلام...خواهش ميكنم...شما صاحب اختيارين!! من اسم اينو خدايي نكرده فضولي نميذارم و شديدا هم معتقدم كه اين فرمايش شما راهنمايي و ارشاد آدم بيسوادي مثل من بوده!!
من خودم بعدا كه فايل رو Download كردم متوجه سوال بيجاي خودم شدم(در مورد Plus بودن يا نبودن) بلافاصله برگشتم Edit كردم كه لينك مشكل داره!! بعد متوجه شدم كه نداره(و مشكل از DownLoad Accelerator بوده) ...اومدم اونم Edit كنم كه شما با سرعت خارقالعاده اي توبيخ فرمودين..
ولي مرسي از راهنماييت پسر...ممنونم.
يا علي.
.Sadjad Sharifian

Mehdi_Best
09-07-2005, 14:11
سجاد جان من كه گيج شدم!!!! من كي رو توبيخ كردم؟ من اصلا بعد از اون پست كه لينك دادم كه ديگه چيزي نگفتم! مي شه واضح تر بگي كه ما هم از سرگيجه در بياييم؟!!! در ضمن اون لينك كار مي كنه و نسخه پلاس هم هست. وقتي من نوشتم كه تبديل فايلهاي تصويري به همديگر رو هم داره يعني اينكه پلاس هست.
اما در مورد اين جريان توبيخ و ... يه توضيحي بده. نكنه يكي از مديران يا اعضا چيزي گفتن؟

Sadjad Sharifian
09-07-2005, 14:17
سلام مهدي جان..مخلصم داداش :wink:
نه اقا والله يكي اومد يه پستي گذاشت..من reply دادم براش ولي بعد اومد پستشو delete كرد!!! اسم و IDايش هم يادم نيست!! بعدم نميدونم حالا خودش Delete كرده پستش رو يا كس ديگه!!! در ضمن من بازم از شما بابت Link ممنونم...خيلي لطف كردي ...مرسي..Install كردم..تو نسخه ي جديد خيلي امكانات زيادي اضافه شده ولي مشكل من بازم پابرجاس!! :( واقعا نميدونم ديگه چيكار بايد كرد!!
مرسي بازم..يا علي.
.Sadjad Sharifian

Mehdi_Best
09-07-2005, 14:53
سجاد جان به عنوان آخرين راهكاري كه به ذهنم مي رسه. يك بار آنيستال كن و كلا از بيخ و بن فولدرش رو هم حذف كن. بعد دوباره نصب كن. ببين شايد درست بشه. چون اينطوري اگه تنظيماتش رو قبلا دستكاري كرده باشي كه اين مشكل پيش اومده باشه ديگه تنظيمات قبلي از بين مي ره.

Sadjad Sharifian
10-07-2005, 23:53
سلام..آقا اين كارم كرديم!!! بازم نشد!! انگار ما اصلا شانس نداريم :wink:

Amin
14-07-2005, 20:41
سجاد جان شما از ويندوز XP استفاده مي‌كني ؟
اگه unicode ويندوز فارسي باشه اين مسكل پيش نمياد...!!!اگه unicode ويندوز شما فارسي نيست بگو كمكت كنم تا مشكلت برطرف بشه.من قبلا همين مشكل رو با برنامه‌هاي ديگه داشتم كه با اين روش برطرف شدن.

Sadjad Sharifian
15-07-2005, 01:48
من نميدونم از كجا بايد متوجه بشم كه UniCode فارسي هستش يا نه؟!
Amin101 مرسي كه توجه كردي و جواب دادي :wink:
يا علي.

Kolubive
29-09-2005, 05:35
سلام اقا مهدي . مي خواستم اگه بشه اخرين ورژنش رو با plus و كرك بذارين تا يه جا دانلود كنم . ممنون مي شم . خداحافظتان

Mehdi_Best
29-09-2005, 11:28
رضا جان سلام
اين آخرين نسخه جت اوديو هست. در ضمن پلاس هم هست. البته بايد اول اين پچ رو نصب كني بعد خود برنامه را نصب كني:

jetaudio plus 6.2.2 vx

لينك دانلود نسخه پلاس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك پچ پلاس:

shahbab
29-09-2005, 16:37
مهدی خان سلام
ببینم میشه بر نامه های زنده اینتر نتی مثل BBc Persian رو با جت اودیو گوش کرد ؟.. اگه میشه چه فایلی رو باید بهش اضافه کنیم ؟ ... در ضمن چکار کنیم که این برنامه ها با جت اودیو پخش بشه و با Real player پخش نشه ؟

'POP'
30-09-2005, 03:57
آقا مهدي پچ با Ida دانلود نشد.اگه لينك ديگه اي هست بذار عزيز. :happy:
ضمنا لزوم اول نصب كردن اين پچ چيه؟ ;)

Amin
30-09-2005, 04:15
آقا مهدي پچ با Ida دانلود نشد.اگه لينك ديگه اي هست بذار عزيز. :happy:
ضمنا لزوم اول نصب كردن اين پچ چيه؟ ;)
سلام دوست عزيز
با اجازه آقا مهدي
حجم پچ خيلي كمه. شما ميتونيد با مرورگر خود اووونو دانلود كنيد
اگر شما اين پچ رو نصب نكنيد نمي‌تونيد كه نسخه پلاس رو نصب كنيد

STAYWITHME
30-09-2005, 05:42
لزوم خاصی نداره که پچ رو نصب کنی

Kolubive
30-09-2005, 07:22
پچ 72kb هست

'POP'
30-09-2005, 12:48
سلام دوست عزيز
با اجازه آقا مهدي
حجم پچ خيلي كمه. شما ميتونيد با مرورگر خود اووونو دانلود كنيد
اگر شما اين پچ رو نصب نكنيد نمي‌تونيد كه نسخه پلاس رو نصب كنيد
امين جان ممنون از راهنماييت :happy: .يه كمي حواسم پرت بود يادم رفت كه در اين مواقع اصلا چه اصراري به استفاده از Download manager ها؟ خود مرورگر خود ويندوز قابليت دانلود رو داره :blush: :laughing:
بعد از نصب اصل برنامه (بدون نياز به نصب پچ دريافت شده)در حدود MB 1/5هم بابت بخش جديد و بسيار جالب Video Convertorش بروزرساني شد :) .
هر چند در اين بخش كاملا جديد ، قابليت پشتيباني يا تبديل فرمت محبوب Real رو نداره و در عوض قابليت تبديل به MP4 در اون گنجونده شده كه با توجه به آزمايشي كه كردم بلحاظ سادگي و كيفيت تبديل بر mp4 direct maker 4.8 برتري مطلق داره :ohno: .
به نظر من اينبار هم jet audio مثل ارتقاي نسخه ي 5 به 6 واقعا تواضع بخرج داده و از اعلام نسخه ي 7 امتناع كرده.اين روش jet براي مايكروسافت بايد درس عبرتي باشه كه با كلك مرغابي WMP9 رو به 10 تبديل كرد بي اونكه برتري چنداني بر هم داشته باشند.
مهدي جان بازم ممنون ;)

Amin
30-09-2005, 14:42
فريد جان اگه شما JetAudio رو آپديت كرده باشيد ميتونيد به وسيله اوووون فرمت Real رو هم پخش كنيد.
امتحان كنيد حتما نتيجه ميگيريد.

Kolubive
01-10-2005, 02:12
سلام

آقا مهدي من دوتاشم دانلود كردم ولي در اون خبري از video convert نيست !!! چه بايد كرد ؟؟؟

Amin
01-10-2005, 02:24
سلام رضا جان
برنامه رو اجرا كنيد : CONVERSION >> Conversion Video

Kolubive
01-10-2005, 02:31
كو؟؟؟؟

Amin
01-10-2005, 02:45
رضا جان نميدونم !!!
اما وقتي من روي CONVERSION كليك مي‌كنم يك منوي دو گزينه‌اي برام باز ميشه : Conversion Video & Conversion Audio

shahbab
01-10-2005, 12:33
مهدی خان سلام
ببینم میشه بر نامه های زنده اینتر نتی مثل BBc Persian رو با جت اودیو گوش کرد ؟.. اگه میشه چه فایلی رو باید بهش اضافه کنیم ؟ ... در ضمن چکار کنیم که این برنامه ها با جت اودیو پخش بشه و با Real player پخش نشه ؟
دوستان دیگر مانند امین خان و دیگران بگویند که چگونه می توانیم فایل های Real را با Jet Audio گوش کنیم؟با ذکر جزئیات و اینکه آیا باید Real Player را آنیستالش کنیم؟
دیگه اینکه این برنامه Video Convertor که نام بردین چکار می کنه؟
دیگه اینکه بعد از نصب با لینکی که آقا مهدی داده بود تنها حدود 300kb آپدیت شد در حالی که امین خان گفتند که حدود 1.5mb آپدیت می شود آیا اشکالی در برنامه من وجود دارد؟

Amin
01-10-2005, 14:49
سلام
شهاب جان
موقعي كه من Real Player رو داشتم بدون هيج مشكلي ميتونستم فايلهاي Ram رو با JetAudio پخش كنم !!!
اما وقتي كه Real Player رو پاك كردم با يه آپديت كوچيك فالهاي Ram با JetAudio پخش ميشه

Mehdi_Best
01-10-2005, 14:51
سلام
اون پچ رو اگه نصب نكنيد نسخه پلاس رو نمي تونيد نصب كنيد
مگر اينكه قبلا نسخه پلاس رو نصب كرده باشيد.
converter هم در اين نسخه اي كه من لينك دادم به 2 صورت صوتي و تصويري وجود داره. حتما هست. غيرممكنه كه نباشه
converter صوتي براي تبديل فايلهاي صوتي به يكديگر هست.
تصويريش هم براي تبديل فايلهاي تصويري به يكديگر و همينطور تبديل تصويري به صوتي مي باشد . منظور از تصويري به صوتي اينه كه صداي فايلهاي تصويري رو به صورت مثلا mp3 ضبط كند.

شهباب جان به خاطر اينكه آخرين نسخه رو نصب كردي نياز به آپديت نداشتي. به خاطر همين 1.5 مگابايت آپديت انجام نشده.

shahbab
01-10-2005, 16:52
مهدی عزیز ...
با تشکر از راهنمایی شما من هنوز در استفاده از جت او.. برای اجرای فایل های Real مشکل دارم اگه می تونید یه راهنمایی مفصل به من بکنید

Mehdi_Best
01-10-2005, 18:47
شهباب جان سلام
اگه هنوز هم براي پخش فايلهاي real با جت اوديو مشكل داري اين فايل رو نصب كن:

Real Alternative v1.43

Hossein_Bahal
02-10-2005, 09:56
ببخشید چون صفحه های قبل رو ندیدم .
میخواستم بدونم چه طور میتونم بدون اینکه اخرین نسخه jet-audio رو دانلود کنم اون رو به روز کنم ؟
Version : 6.1.7.6429 Plus

این هم پچی که جت ایودیو رو پلاس میکنه . ( باز هم اگه تکراریه ببخشید )
با نصب این پچ فایلهای rm رو هم میتونید پخش کنید .
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehdi_Best
02-10-2005, 11:20
حسين جان سلام
براي آپديت به نسخه جديد اين كار رو انجام بده:

perferences ---> auto update ---> check for latest version now

اون پچ هم قبلا داده بوديم. كارش هم فقط به rm مربوط نمي شه. بلكه يك سري قابليت هايي كه در نسخه basic وجود نداره رو اضافه مي كنه. مثلا تبديل به mp3 يا mp3pro و استفاده از ميكسر صوتي و ... .

shahbab
02-10-2005, 12:20
Mehdi_Best عزیز سلام، خسته نباشی ..
نمی توانم فایلی را که برای قابلیت خواندن real در winamp گذاشتی دانلود کنم ، همش ارور میده ...میتونی یه جای دیگه آپلودش کنی؟

'POP'
06-10-2005, 08:47
فريد جان اگه شما JetAudio رو آپديت كرده باشيد ميتونيد به وسيله اوووون فرمت Real رو هم پخش كنيد.
امتحان كنيد حتما نتيجه ميگيريد.
امين جان البته حق با شماست . اما منظور من "تبديل نكردن" به Real Video(rm بود نه پخش اون. ;)

سلام
من دوتاشم دانلود كردم ولي در اون خبري از video convert نيست !!! چه بايد كرد ؟؟؟

براي من هم پيش اومد.ولي از توي منوي استارت اگه وارد قسمت jet toys بشي گزينه ي video converter در دسترسه. ;)

ebilove
11-10-2005, 22:18
سلام دوستان
اسكين جت
ببخشيد اگه تكراري بود

Amin
11-10-2005, 22:26
سلام
ممنون به خاطر اسكينها
اگه يه preview هم از اسكينها ميزاشتيد خيلي بهتر بود
من كه همه رو دانلود مي‌كنم

ebilove
11-10-2005, 22:32
سلام
عزیز یک هفته میشه اب کرده بودم وقت نداشتم بیام بزارم
previewواسه
هم شرمندم
بازم دارم وقت داشتم میزارم

ebilove
15-10-2005, 21:41
سلام
بازم هست بزارم يا تكراريا؟

'POP'
25-10-2005, 16:11
دوستان با بروزرساني كه چند دقيقه قبل به پايان رسيد و در طي اون حدود 5 مگ دريافت شد ، نسخه ي پلاس من(هموني كه مهدي خان معرفي كرده بود ) به اين نسخه ارتقا يافت:
6.2.3.7012plus VX
Installed Extension Packs:

MP3 Encoding Extension Pack
Sound Effect Extension Pack
Recording Extension Pack
Sound Extension Pack
Tools Extension Pack
Video Convert Extension Pack <---- كه اين يكي واقعا معركست! :)

در ضمن ، انجمن تخصصي جت اوديو :

;)

Amin
25-10-2005, 16:22
سلام
بازم هست بزارم يا تكراريا؟
سلام دوست عزيز
دستت درد نكنه
بزار
فقط نميدونم از سري قبلي چند تا از اسكينها براي من اجرا نشد !!!‌و ارور داد
ممنون

ebilove
25-10-2005, 16:32
باسلام
دوست عزيز نياز به بروز رساني نيست نسخه بيسيك رو يكي از دوستان معرفي كرده نصب كني همين ورژنه البته با اين
پچ هايي كه دوستان دادن

در مورد ارور نميدونم چي بگم واسه ما كه نداد
چشم دوست گلم تست ميكنم جواب ميدم

Mehdi_Best
26-10-2005, 19:02
سلام
اين لينك مستقيم دانلود نسخه پلاس آخرين ورژن جت اوديو هست:

ebilove
27-10-2005, 00:19
باسلام
مهدي جان من اخرين ورژن رو دارم
و تمام اين پلاساي كه شما و دوستان دادن رو نصب ميكنم

اما فرمت rm رو جواب نميده
وقتي real نصب ميكنم جت هم جواب ميده
ميخوام بدونم دليلش چيه؟

Amin
27-10-2005, 00:25
سلام
وقتي RealPlayer رو پاك مي‌كنيد ديگه فايلهاي rm توسط jetAudio شناسايي نميشن. اما اگه اووونها رو با jetAudio باز كنيد خونده ميشن ........

ebilove
27-10-2005, 00:40
عليك سلام
عزيز من هيچ جوري نميتونم اين فايلا رو بدون وجود real با جت پخش كنم
همه جورشو تست كردم اما نشد

Amin
27-10-2005, 00:50
وقتي فايل رو با jetAudio باز مي‌كنيد چه اتفاقي مي‌افته ؟؟؟

ebilove
27-10-2005, 00:54
اول ارور واسه ابديت ميداد ولي حالا تست كردم هيچي

'POP'
04-11-2005, 07:00
نسخه ي plus VX دوباره با حدود 4.7 مگ بروزرساني به اين نسخه ارتقا پيدا كرد:
6.2.4.7026
آقا اين جت اوديو فرت و فرت Update ميشه!! :laughing: كجاست Windows Media Player با اون كلكهاي مرغابيش تا ياد بگيره...
;)

reza12100
04-11-2005, 07:20
ebilove جان بعد از اینکه خواستی یک فایل با فرمت real ر اباز کنی ازت میخواد که codec مربوط به این فرمت را download کنی
بعد که به اینتر نت وصل میشی شروع به دانلود میکنه چیزی در حدود 5 مگ بعدش میتونی بدون نصب real فایلهایی با این فرمت را ببینی -
اگر میخوای بعد از عوض کردن ویندوز برای دیدن فرمت raeal دوباره ان 5 مگ نگیری کل فولدرjetaudio را اگر تو درایو d هست تو یک درایو دیگه کپی کن و بدون احتیاج به نصب مجدد خود jetaudio یا کدک همه فرمتی قابل پخش است
در ضمن غیر از این روش برای دیدن real روش دیگری هم هست وان نصب real alternative هست که حجمش 6 مگه

'POP'
27-01-2006, 19:14
نسخه ي پلاس قبلي رو با 6.5 Mb بروزرساني به نسخه ي 6.2.5.8220 تبديل كنيد و از اضافه شدن يك منوي جالب و جديد به رابط كاربريش نهايت استفاده را ببريد...!
;)

Mehdi_Best
28-01-2006, 14:29
فريد جان سلام
مي شه در مورد اون منوي جالب كه گفتي بيشتر توضيح بدي؟ كجا هست و براي چي هست؟

'POP'
28-01-2006, 17:42
سلام مهدي جان.اون موقع گفتم نگم تا سورپريز باشه...!
بعد از آپديت اول از همه اين برام جلب توجه كرد:

;)

Mehdi_Best
28-01-2006, 18:09
فريد جان سلام
من از اين اسكين استفاده مي كنم:

وقتي آپديت كردم اون منو را نديدم. يعني در واقع نمي دونستم به اسكين اصلي و پيش فرض اضافه شده. البته حدس زدم ولي عوضش نكردم. روي اين اسكين كه من استفاده مي كنم هم اين گزينه اضافه نمي شه چون اسكين كه آپديت نشده!
به هر حال ممنون كه گفتي. اما من جت اوديو رو وقتي دوست دارم كه اين اسكين رو داشته باشه و حاضر نيستم با چيزي عوضش كنم.

roohoravan
13-07-2006, 03:23
با سلام.آيا با جت آيديو ميشه چند تكه آهنگ را به هم چسباند؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد چه جوري و با كدام گزينه ها.ببخشيد اگه اينجا نبايد سوال ميكردم واقعا گيج كننده شده.با تشكر

'POP'
13-07-2006, 04:50
با jet audio و گزينه ي Run audio mixing recorder امكانش نيست ، اما با Windows Movie Maker خود ويندوز براحتي تمام ميشه.

اما در عوض اين محدوديت رو داره كه براي ذخيره سازي فقط از فرمت wma استفاده ميكنه.
;)

edris60
13-08-2006, 13:42
سلام دوستان :)

لينكهاي دانلود همه مشكل داره ، میشه لطف کنید یه لینک سالم از آخرین ورژن Jet Audio برام بذارین
لازمش دارم ، خیلی فوریه

سپاسگزارم

Amin
13-08-2006, 15:58
سلام دوستان :)

لينكهاي دانلود همه مشكل داره ، میشه لطف کنید یه لینک سالم از آخرین ورژن Jet Audio برام بذارین
لازمش دارم ، خیلی فوریه

سپاسگزارم

JetAudio v6.26 Plus

JetAudio is integrated, multimedia software made of a single compact rack. Not only does it play various music and video files, it also has features such as CD burning, recording, and conversion to other file formats. You can create your own Internet broadcast by using JetCast, provided with JetAudio, and you can play all major file formats, including WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPEG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video and audio CD tracks. Convert among audio file formats, and record analog audio to various formats. The program features visualization plug-ins, including Sound2Vision; tag editing for MP3, OGG, and WMA files; sound effects including wide, reverb, and x-bass; multichannel sound output; speed control of audio playback; cross-fading for a smooth transition between two songs; a skinnable user interface; and synchronized lyrics display (karaoke) for MIDI and MP3 files.

22.73 MB

kazemfdisk
14-08-2006, 01:31
ايا ميشه با jet audio فايلهاي ويدوئي رو به پسوندpg3 موبايل تبديل کرد
من شنيدمن که ميشه ولي هر چه گشتم نداشت آيا پلاگين خاصي داره نصب بشه
تا اين قابليت بهش اضافه بشه

edris60
14-08-2006, 08:04
JetAudio v6.26 Plus

[22.73 MB[/LEFT]

سلام امین جان
ممنون از لینکی که معرفی کردین
دانلودش کردم دقیقا همون 22.7مگ هست ولي موقع extract مشکل داره یه ارور میده !! پسورد نمیخواد که اون پسورد رو بهش بدم فقط ارور میده و extract نمیشه ! :blink:
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

با تشکر

'POP'
14-08-2006, 09:24
اينهم يك لينك مستقيم ديگه :

ايا ميشه با jet audio فايلهاي ويدوئي رو به پسوندpg3 موبايل تبديل کرد
من شنيدمن که ميشه ولي هر چه گشتم نداشت آيا پلاگين خاصي داره نصب بشه
تا اين قابليت بهش اضافه بشه
3GP يكنوع پيشرفته ي فرمت MP4 هست ؛ اما همونطور كه در تصوير هست ، اين فرمت وجود نداره و من هم پلاگيني براش نديدم هنوز .

;)

edris60
14-08-2006, 12:53
اينهم يك لينك مستقيم ديگه :

سلام
بازم کار نمیکنه
تو رو خدا یه لینک بدین بتونم دانلود کنم :blink:
دو روزه دنبالشم تو سایت
خیلی فوریه !!!

'POP'
14-08-2006, 13:58
;)

edris60
15-08-2006, 10:48
;)

سلام
خیلی ممنونم :)

taraneh00
17-08-2006, 17:37
;)

این لينکم کار نميکنه اگه ممکنه درستش کنيد

R e Z a
17-08-2006, 17:50

موفق باشي

Ali_k
18-08-2006, 08:02
اگه میشه یه لینک مستقیم از jet بگذارید(البته آخرین ورژنشو میخوام)
ممنون

R e Z a
18-08-2006, 10:10
اگه میشه یه لینک مستقیم از jet بگذارید(البته آخرین ورژنشو میخوام)
ممنون

Ali_k
19-08-2006, 08:16
ممنون رضا جان

Kolubive
06-04-2007, 12:54
سلام دوستان ....:10:

نرم افزار جت آیدیو dfx نداره ؟!!

Šepehr
06-04-2007, 15:33
ورژن 7 فولش هم اومده
بی زحمت لینک دانلود بذارید

Persian.Boy
06-04-2007, 15:35
در انجمن معرفی نرم افزار ها در تایپک JetAudio لینکش گذاشته شده.

mazzi
09-04-2007, 01:20
بچه ها من یه مشکلی که با این جت آئودیو دارم اینه که خیلی از دی وی دی ها رو بدون صدا پخش می کنه. مشکل چیه؟

Kolubive
09-04-2007, 08:59
تا Power DVD هست چرا Jetaudio
:10: :10:

mazzi
09-04-2007, 10:31
آخه با جت آئودیو میشه خیلی راحت تصویر رو یکم یکم عقب جلو کرد ولی پاور دی وی دی کوفتی نمیشه

Amin Asterix
05-10-2007, 23:20
آقا کسی میدونه چه جوری این always in top رو بردارم؟نمیدونم کی زدم که نمیره.همینجوری جت آئودیو مونده اون وسط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wordist
06-10-2007, 07:22
آقا کسی میدونه چه جوری این always in top رو بردارم؟نمیدونم کی زدم که نمیره.همینجوری جت آئودیو مونده اون وسط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزيز

اون گوشه بالا و سمت چپ جت آديو يك تيك هست ، بردار

pd2006
06-10-2007, 13:06
بچه ها من یه مشکلی که با این جت آئودیو دارم اینه که خیلی از دی وی دی ها رو بدون صدا پخش می کنه. مشکل چیه؟

سلام
منهم این مشکل رو داشتم ولی بعد از نصب کدها مشکل برطرف شد .
شما هم امتحان کنین .