PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز سرویس پک 3 منو روانی کرد یکی به دادم برسه

S A M
24-02-2007, 09:26
اقا من سرویس پک 3 رو نصب کردم الان وسط کار هی درایو F میاد بالا پشتش درایو G میاد بالا بعد درایو H میاد بالا هی میزنم برن دوباره میان بالا میرن پایین چی کار کنم که راحت بشم؟

behnam_mobile
24-02-2007, 11:00
اقا من سرویس پک 3 رو نصب کردم الان وسط کار هی درایو F میاد بالا پشتش درایو G میاد بالا بعد درایو H میاد بالا هی میزنم برن دوباره میان بالا میرن پایین چی کار کنم که راحت بشم؟

من منظورتون رو از هی میاد بالا نفهمیدم.لطفآ کامل تر توضیح بدین.

IVAN
24-02-2007, 11:55
من جاي شما بودم نصب نميكردم.سيستمت منفجر نشه خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mdchicho
24-02-2007, 13:17
بهترین کار اینه که این ویندوز رو پاک کنی چون اصلا معلوم نیست چیه .مطمئن باش اگر این ویندوز برای مایکروسافت بود درسایتش حداقل اشاره ای بهش میکرد .پس تا سیستمت داغون تر نشده پاکش کن .

nw_nk
24-02-2007, 16:40

قبل از اینکه به توصیه دوستان SP3 رو پاک کنی (اگه تا حالا پاکش نکردی) دست نگهدار!!!

منظورت اینه که پنجره های محتویات درایوها باز می شوند؟؟ یک خورده بیشتر توضیح بده!

البته بعیده به XP SP3 مریوط بشه! (اگر از جای معتبری گرفته باشیش!)

شاید برنامه ای - چیزی نصب کردی!

XP SP3 مریوط به سایت Hotfix و نویسنده Scorpio مشکل خاصی نداره! (نباید هم داشته باشه! همون اکس پیه که تا 2006 آپدیت شده!)

گفتم پاکش نکنی تا یه چیزی یاد بگیریم بعد اگر خواستی SP2 نصب کن! (حل مسئله به جای فرار!)

البته با این پستهایی که دیدم احتمالا تا حالا SP2 نصب کردی!

mss_sdt
24-02-2007, 18:27
مگه سرویس پک 3 هم اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ohno: :blink:

nw_nk
24-02-2007, 18:34
مگه سرویس پک 3 هم اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ohno: :blink:

همون XP SP2 که آپدیت های ماکروسافت تا سال 2006 روش نصب شده!

حالا چه فرقی میکنه اسمش چی باشه!؟

هم ویندوز ماله ماکروسافته و هم آپدیتها! پس اینقدر نگید: وای SP3 حتما مذخرفه! بدرد نمیخوره! دروغه!

اگر با اسمش مشکل دارید میتونید بگید SP2 آپدیت شده تا 2006!

تا بعد.

mostafaeshghi
24-02-2007, 20:58
همون XP SP2 که آپدیت های ماکروسافت تا سال 2006 روش نصب شده!

حالا چه فرقی میکنه اسمش چی باشه!؟

هم ویندوز ماله ماکروسافته و هم آپدیتها! پس اینقدر نگید: وای SP3 حتما مذخرفه! بدرد نمیخوره! دروغه!

اگر با اسمش مشکل دارید میتونید بگید SP2 آپدیت شده تا 2006!

تا بعد.

خیلی فرق میکنه و این منطق شما خیلی غلطه و پر از سفسطه است. مثله این میمونه که بیاییم به ویندوز ویستا بگیم ویندوز اکس پی تکامل یافته که خب خداییش خیلی فرق داره.

D o l f i n
24-02-2007, 22:36
ویندوز با مشخصات sp3وجود نداره اینایی هم که تو بازاره همه دستکاری شدست من خودم یکی گرفتم ماله نسل جوان تا جایی که تونسته بودن دستکاریش کرده بودن هر چند خیلی روان بودش ولی خب در کل مزخرفه

999999
25-02-2007, 00:06
حقیقت مهم اینه که اگه از مرورگر internet exploer استفاده نکنین ویندوز اصلا احتیاجی به سرویس پک نداره و کار خودشو به سرعت و درستی انجام میده برای غیر فعال کردن دانلود اتوماتیک سرویس پک به این ترتیب عمل کنین
روی my computer رایت کلیک کنین و properties رو انتخاب کنین و سپس برین به تب automatic update و از طریق گزینه سوم اونو غیر فعال کنین . حالا میبینین که چقدر سرعت کامپیوترتون بالا میره...

S A M
25-02-2007, 10:39
دوستان مرسي كه راهنمايي كرديد
ميدونين چيجوريه؟
مثلا شما ميرين تو ماي كامپيوتر و مثلا ميرين تو درايو E ولي وقتي من اين كارو نكردم يعني نرمفتم تو درايو E يك دفعه خودش درايو مياره بالا يعني فولدر هاش و ميره پايين
مياد بالا ميره پايين يعني خود به خود اين كاره ميكنه
راستي من هم Sp3 و هم Sp2 و يكي ديگه هم گرفتم با همه اين مشكلو دارم چيكار كنم يه ويندوز خوب بگيرم كه مشكل نداشته باشه؟!!

S A M
25-02-2007, 10:41
الان ويندوز خوب چيه؟
اگه بخواهم اورجينال مايكروسافت رو بگيرم قيمتش چنده؟

EhsanHF
25-02-2007, 11:04
ویندوز ایکس پی مدیا سنتر چند مدت قبل 399 دلار بود .
اما با اومدن ویستا شاید کمتر شده باشه . در ضمن اگه بگی توی ایران هستی ، بهت ارزون تر هم میدن . البته اگه از خود مایکروسافت بگیری .

nw_nk
25-02-2007, 13:59
خیلی فرق میکنه و این منطق شما خیلی غلطه و پر از سفسطه است. مثله این میمونه که بیاییم به ویندوز ویستا بگیم ویندوز اکس پی تکامل یافته که خب خداییش خیلی فرق داره.

لطفا بی اساس و پایه صحبت نکنید!

بحث XP SP3 و XP SP2 چه ریطی به XP و Vista داره؟؟؟

XP و Vista کاملا مجزا نوشته شده اند!

mss_sdt
25-02-2007, 18:01
حقیقت مهم اینه که اگه از مرورگر internet exploer استفاده نکنین ویندوز اصلا احتیاجی به سرویس پک نداره و کار خودشو به سرعت و درستی انجام میده

دوست عزیز ، میدونی سرویس پک برای چیه؟

S0R3N4
25-02-2007, 18:46
الان ويندوز خوب چيه؟
اگه بخواهم اورجينال مايكروسافت رو بگيرم قيمتش چنده؟

سلام دوست عزیز
چرا می خوای پولت رو دور بریزی؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
من که با یک ترفند تونستم که ویندوزم رو اورجینال کنم !!!!!
هم مدیا پلیر هم اینترنت اکسپلور و آپدیت ها رو گرفتم و استفاده می کنم!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
25-02-2007, 21:12
سلام دوست عزیز
چرا می خوای پولت رو دور بریزی؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
من که با یک ترفند تونستم که ویندوزم رو اورجینال کنم !!!!!
هم مدیا پلیر هم اینترنت اکسپلور و آپدیت ها رو گرفتم و استفاده می کنم!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چيجوري؟
بگي ما هم ياد بگيريم
مرسي