PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار برای چسباندن فایلهای mp3 بهم؟؟

Free_swallow
23-02-2007, 14:58
من برنامه ای می خوام که بشه 3-4 تا فایل mp3 به هم بچسبونم با همان خروجی! یا اگه قابل تبدیل به خروجی های دیگه بود چه بهتر؟؟

mdchicho
23-02-2007, 15:17
بهترین نرم افزار برای کار با فایلهای صوتی Sound Forge 8.0 است که کارهایی که شما میخواهین رو به راحتی انجام میده و خروجیهای زیادی هم داره . متاسفانه لینک دالودش رو ندارم .

Free_swallow
23-02-2007, 18:30
بهترین نرم افزار برای کار با فایلهای صوتی Sound Forge 8.0 است که کارهایی که شما میخواهین رو به راحتی انجام میده و خروجیهای زیادی هم داره . متاسفانه لینک دالودش رو ندارم .

سلام
من این گرفتم ولی همچین گزینه ای توش ندیدم یا اینکه من بلد نیستم! اگه باهاش کار کردی بگو کجاش می تونم چندتا اهنگ به هم بچسبنم

mdchicho
23-02-2007, 18:45
ببین عزیز من شما باید تمام فایلهایی رو که میخوای بهم بچسبونی توی برنامه Open کنی بعد یک New باز کن حالا باید بری سراغ فایلهای mp3 که Open کردی روی اونها یا دوبار کلیک کن یا ctrl+a رو بزن بعد کپی کن و روی اون New که باز کردی Paste کن حالا دونه دونه Mp3 هات رو به همین شکل روی New بیار بعد میتوانی با هر پسوندی خواستی سیو کنی.
موفق باشی . باز هم اگر سوالی بود در خدمتم .

don diego
24-02-2007, 01:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Free_swallow
26-02-2007, 23:19
ببین عزیز من شما باید تمام فایلهایی رو که میخوای بهم بچسبونی توی برنامه Open کنی بعد یک New باز کن حالا باید بری سراغ فایلهای mp3 که Open کردی روی اونها یا دوبار کلیک کن یا ctrl+a رو بزن بعد کپی کن و روی اون New که باز کردی Paste کن حالا دونه دونه Mp3 هات رو به همین شکل روی New بیار بعد میتوانی با هر پسوندی خواستی سیو کنی.
موفق باشی . باز هم اگر سوالی بود در خدمتم .

سلام
اقا دستت طلا ممنون از توضیحاتت کارم را افتاد بار م ممنون
don diego ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایلی که گذاشتی برای من دان نمی شه