PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كپي سي دي بر روي كامپيوتر بدون اطلاع كاربر

blue_red_2003
23-02-2007, 13:41
آيا راهي وجود دارد كه بتوان بدون اينكه كاربر كامپيوتر متوجه شود در هنگام گذاشتن سي دي بر روي كامپيوتر اطلاعات سي دي روي هارد كپي شود؟

Admiral
23-02-2007, 14:36
از طریق Autorun می تونید این کار رو انجام بدین.ولی عملی بودنش به حجم اطلاعات و قدرت تشخیص کاربر (سطح شعور کاربر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بستگی داره!

blue_red_2003
25-02-2007, 20:32
آخه Autorun بايد روي سي دي باشه. مسئله اينه كه من ميخوام اطلاعات سي دي يك نفر ديگه كه توي كامپيوتر من ميزاره روي كامپيوترم كپي بشه(به طور خودكار بعد از گذاشتن سي دي).اگه كسي ميدونه چطور ميشه بگه لطفا.

nw_nk
25-02-2007, 21:01
آخه Autorun بايد روي سي دي باشه. مسئله اينه كه من ميخوام اطلاعات سي دي يك نفر ديگه كه توي كامپيوتر من ميزاره روي كامپيوترم كپي بشه(به طور خودكار بعد از گذاشتن سي دي).اگه كسي ميدونه چطور ميشه بگه لطفا.

کار ساده ای است! با کمی مهارت برنامه نویسی مثلا در VB میشه نوشت!

تو انجمن برنامه نویسی مطرح کن تا برات بنویسن! (اگر کسی ننوشت بگو خودم زود می نویسم بهت می دم. (الان وقت ندارم!)

البته موقع کپی CD-Rom مشغول میشه و ممکنه طرف متوجه بشه که CD داره کپی میشه!

blue_red_2003
01-03-2007, 04:06
من تو انجمن برنامه نویسی مطرح كردم ولي كسي جواب نداد(حداقل تا الان).اگه ميتوني خودت يه كاريش كن.دستت درد نكنه.آخه خيلي حياتيه.

blue_red_2003
08-03-2007, 16:38
آيا راهي وجود دارد كه بتوان بدون اينكه كاربر كامپيوتر متوجه شود در هنگام گذاشتن سي دي بر روي كامپيوتر اطلاعات سي دي روي هارد كپي شود؟

kesi nemidoone?