PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای کپی فایل قفل شده تصویری از Dvd به داخل کامپیوتر

Persian.Boy
23-02-2007, 00:44
دوستان من بدجوری روی این دی وی دی گیر کردم.

من یک دی وی دی رو کرایه کردم و تا چند روز هم بیشتر وقت ندارم چون باید دوباره تحویل بدم. حالا مسئله اینجاست که

وقت هم ندارم چون باید در این چند روز به چند نفر دیگه بدم تا اونا هم نگاه کنن تا بتونیم پروژه مون رو انجام بدیم. یک کار

دانشگاهیه.

حالا این دی وی دی که یک فیلم حدودا 1 ساعت و نیمه توشه رو میخوام بعنوان یک فایل تصویری در داخل کامپیوتر ذخیره

کنم تا بتونم کارمو راحت تر و با وقت بیشتری انجام بدم. برای این کار پناه بردم به برنامه هایی مانند ...

1click DVD Copy

Clone DVD

Any DVD

برنامه های بالا هر کدوم اشکالی داشتن. مثلا یکیش فقط از دی وی دی image میگرفت و نمیتونست اونو تبدیل به فایل

تصویری کنه. یکیش که اصلا نتونست قفل دی وی دی رو بشکنه. و اون یکی یعنی Any DVD هم فقط فایل های

داخل دی وی دی رو میتونست در بیاره که اونم میشه نزدیک به 8 گیگ:ohno:

الان دارم با برنامه ای به اسم DVD X Studios CloneDVD کار میکنم . این برنامه هم تونست قفلشو بشکنه و هم فعلا

داره محتوای دی وی دی رو به یکی از فرمت های تصویری که خودم انتخاب کردم (AVI DivX) تبدیل میکنه. تا الان

نزدیک به 30 درصدش رو انجام داده اما وقتی من همین 30 درصد رو که با یک Player باز میکنم تصویرش هست اما

صدا نداره.

صدا نداشتن فایل هم نمیتونه از کمبود کدک باشه چون 2 تا پک رو سیستمم نصبه. یعنی تقریبا همه کدک ها. 5 نوع

مختلف هم Player دارم و با همه شون همین شکله یعنی صدا نداره. یعنی اینطوری که معلومه این فایل ما بی صدا

میمونه.

در ضمن در تنظیمات خود DVD X Studios CloneDVD قبل از اینکه دکمه ستارت رو برای شروع کارش بزنم خودش هم

نوشته بود Audio رو کپی میکنه و هم Video اما بازم همونطور که گفتم بی صداست.

حالا ممکنه یا از قفل دی وی دی باشه و یا اینکه این برنامه هم مثل بقیه این ایرادش باشه.

بعد از این همه توضیحات من از شما دوستانی که تا حالا با DVD های تصویری کار کردید و تونستید اونا رو با یکی از

فرمت های تصویری به داخل کامپیوترتون کپی کنید درخواست راهنمایی دارم . کدام برنامه رو پیشنهاد میکنید؟

اصلا راهی به ذهنتون میرسه؟ آیا برنامه های بهتری به غیر از برنامه هایی که در بالا نام بردم سراغ دارید که هم

بتونه قفل رو بشکنه و هم اینکه دی وی دی رو به فرمت خاصی تبدیل کنه؟ حالا هر فرمتی فرق نمیکنه چون بعدا

میشه تغیرش داد. فقط قابل دیدن باشه.

لینک برنامه هم نمیخوام بزارید چون نمیخوام به زحمت بیوفتید و دنبال لینک و کرک بگردید. شما فقط کافیه اسم

برنامه رو بگید خودم پیداش میکنم. یعنی درخواست من از شما فقط راهنمایی شما در این مورده.

پیشاپیش تشکر میکنم.

piremard
23-02-2007, 00:49
DVD Ripper
مثلا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian.Boy
23-02-2007, 01:00
piremard جان ممنون بابت معرفی این برنامه . حتما امتحانش میکنم و جوابشم میگم.

امیدوارم که کار کنه.

piremard
23-02-2007, 01:18
قابلی نداشت دوست عزیز اگه مشکلی بود هستم خدمتون
خوش باشید

Persian.Boy
23-02-2007, 02:49
piremard جان دستت درد نکنه .

واقعا از بین همه برنامه هایی که برای این منظور استفاده کردم نتیجه بهتری رو داد.

1. سرعت تبدیل دی وی دی به فایل تصویریش فوق العاده ست . مثلا من با DVD X Studios CloneDVD تونستم در عرض

یک ساعت فقط 40 درصد اونو کپی کنم. اما توسط این برنامه هنوز 10 دقیقه نشده که حدود 15 درصدش پر شده.

2. هم کیفیت تصویرش و هم کیفیت صداش عالیه و هیچ اختلالی رو هم در بین این 2 تا بوجود نمیاره.

3. از همه برنامه ها حجم فایل ستاپش کمتره اما برعکس کاراییش بیشتره.

4.قابلیت Pause کردن رو داره یعنی میشه مثلا وسطاش نگه داری و بعد دوباره از همونجایی که مونده شروع کنه. اما

بقیه برنامه ها فقط Stop رو دارن. یعنی فقط میشه عملیات تبدیل رو قطع کرد.

5. قبل از اینکه شروع به تبدیل بکنه حجم تقریبی فایل خروجی رو نشون میده. در حالی که بقیه نداشتن.

6. این قابلیت رو داره که در هنگام تبدیل فایل خروجی رو مستقیم تکه تکه کنه .

کارمو را انداختی دوست عزیز . همیشه موفق باشی.

piremard
23-02-2007, 04:00
ای آقا مردیم از خجالت ! قربان شما ، لطف دارید
خب منم ممنونم که نکات برنامه رو نوشتید تا شاید بدرد دیگران هم خورد
موفق باشی عزیز

Elfin-D
23-02-2007, 22:34
منتقل شد.......