PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعریف جدیدی از حالت آفلاین را در فایرفاکس ۳ تجربه کنید

satttanism
23-02-2007, 00:42
همانطور که می دونید هر روز برنامه های اینترنتی بیشتری درست می شه ( مثل سایت zoho و یا بخش docs گوگل ) حتی ماکروسافت هم این حقیقت رو پنهان نکرده که در آینده بیشتر برنامه ها بر روی اینترنت اجرا خواهد شد .

یکی دو هفته پیش یکی از سازندگان فایرفاکس در وبلاگ خودش گفت که فایرفاکس ۳ حالت جدیدی از آفلاین داره . پس از این خبر موزیلا ابعاد جدیدتری از این پروژه جالب رو به نمایش گذاشت . این قابلیت جدید فایرفاکس ۳ می تونه آینده اینترنت رو نزدیک تر کنه . شما با این قابلیت قادر خواهید بود از این برنامه ها بصورت آفلاین هم استفاده کنید . در این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موزیلا نمونه ای از کار این قابلیت رو به نمایش گذاشته بطوریکه موزیلا نشون می ده شما وقتی به داخل ایمیل خودتون می رید و یکسری ایمیل می خوانید بعد از اون قادر هستید تا در حالت آفلاین دوباره ایمیل ها رو بخونید و حتی جواب اونها رو بنویسید تا در حالت آنلاین اونارو بفرستید .
به گفته کاربران اینترنتی این کار با هماهنگی گوگل انجام شده و به احتمال زیاد آفیس گوگل جز اولین سایت هایی خواهد بود که از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد، اما تا به امروز گوگل هیچ گونه صحبتی راجع به این قابلیت جدید فایرفاکس نکرده . جالبه بدونید که ظاهرا قراره خوده موزیلا با همکاری شرکت ادوبی یک سایت وب ۲ ای بزنه ، باید ببینیم این قابلیت جدید فایرفاکس تا چه حد می تونه در زمینه تولید برنامه های اینترنتی تغییر ایجاد کنه و آیا یه انقلابی در این زمینه درست می شه و یا این یک پروژه شکست خورده نام می گیره …
عصرونه

Esi2260
25-02-2007, 13:42
ما هم منتظریم!
البته بگم ها من از کاربرای عاشق مرورگر اپرا هستم ولی خب هر زمان گیر میکنم مشکلم رو با فایرفاکس حل میکنم.
مرسی!

mss_sdt
25-02-2007, 20:04
ما هم منتظریم!
البته بگم ها من از کاربرای عاشق مرورگر اپرا هستم ولی خب هر زمان گیر میکنم مشکلم رو با فایرفاکس حل میکنم.
مرسی!

تایید میشه;)

saeid_ronaldo
25-02-2007, 20:13
ببخشيد چند وقت پيش شنيده بودم مايكروسافت فاير فوكس رو از موزيلا خريده.ميشه توضيح بديد در اين مورد؟

AliROCK
25-02-2007, 20:23
شایعست
از بس ماکروسافت شرکتای کوچیک رو میخره اینو گفتن

Mehran NZ
28-02-2007, 08:56
خبر جالبی بود حالا نسخه 3 کی میاد؟

satttanism
28-02-2007, 10:35
خبر جالبی بود حالا نسخه 3 کی میاد؟

احتمالا 6 7 ماه دیگه

emroozi83
28-02-2007, 11:27
نسخه ی 3 اومده...

'POP'
28-02-2007, 13:41
نسخه ی 3 اومده...
درسته اما نسخه ي نهايي نيست .
فايرفاكس 3 نسخه آلفا 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
;)

*NashenaS*
28-02-2007, 21:03
'pop' جان...

لینکی که گزاشتی رو به هیچ کدوم از مرورگر ها نتونستم باز کنم... :)

satttanism
28-02-2007, 22:52
موزیلا نسخه جدیدی از مرورگر فایرفاکس را برای تست عرضه کرد . این نسخه با نام رمز Gran Paradiso شناخته می شه . نسخه جدید که alpha۲ نام داره شامل تغییراتی در هسته مرورگر هست و شما با نصب این نسخه تغییری که قابلیت جدیدی اضافه شده باشه رو نمی بینید . در این نسخه تغییراتی در موتور Gecko داده شده که در سرعت و هرچه بهتر شدن لود صفحات کمک می کنه وهمچنین تغییراتی در موتور گرافیکی که ساختار گرافیکی رو می سازه ایجاد شده . این نسخه از ویندوز های ۹۵ ، ۹۸ و me دیگر پشتیبانی نمی کنه . از مهمترین دستاورد های این نسخه می شه به بدون اشکال نشون دادن تست معروف acid۲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کرد ، تستی که تا قبل از این تنها مرورگر اپرا از اون با موفقیت بیرون اومده بود . شما می تونید لیستی از تغییرات جدید اضافه شده به این نسخه رو در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخونید .

ما پیشنهاد می کنیم حتما برای یکبار هم که شده این نسخه رو تست کنید . چراکه این نسخه بر خلاف نسخه های alpha قبلی موزیلا از مشکلات بسیار کمی برخورداره و از مهمترین مزایاش می شه به سرعت بسیار بالا در لود صفحات و مصرف بسیار پایین رم اشاره کرد . نسخه ویندوز را می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید .

با مراجعه به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید به اطلاعات بسیار جالبی در مورد فایرفاکس ۳ دست پیدا کنید و با برنامه آینده موزیلا آشنا بشید
عصرونه

'POP'
03-03-2007, 06:24
'pop' جان...

لینکی که گزاشتی رو به هیچ کدوم از مرورگر ها نتونستم باز کنم... :)
اشكان جان فقط يك صفحه ي خبري براي اطلاع بيشتر بود .
اگر هنوز باز نميشه از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مي توني دريافتش كني .
;)

satttanism
25-03-2007, 00:00
امروز موزیلا نسخه آزمایشی سوم از نگارش سوم فایرفاکس رو با نام رمز Gran Paradiso Alpha ۳ منتشر کرد . از تغییرات مهم انجام شده می شه به موارد زیر اشاره کرد :
- پشتیبانی از تصاویر متحرک PNG ( که برای اولین بار صورت می گیره و این تصاویر مزایای بسیار بهتری نسبت به Gif دارند ) .
- پشتیبانی اولیه از نرم افزار های اینترنتی به صورت آفلاین
- اضافه شدن گزینه ای که با تیک زدن آن فایرفاکس موقع لود دوباره و خودکار صفحه و همچنین تغییر آدرس صفحه به شما اخطار می دهد .
- و …

توضبحات تکمیلی رو می تونید در این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده کنید .
عصرونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rsh
25-03-2007, 00:11
دوستان من الان دارم از نسخه gran paradiso 3.0a1 استفاده میکنم
نسبت به فایر فاکس 2 بهتره یعنی باگ کمتری داره اما دیگه نمیتونید از اکستیشن استفاده کنید به ندرت اکستیشن براش وجود داره