PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : ساخت اتوران فوق حرفه اي وزيبا با فلش

mahramasrar2
22-02-2007, 07:22
سلام دوستان در اين تاپيك قصد داريم درباره ساخت اتوران با فلش صحبت كنيم
لطفا ما را از همكاري خود دريغ نفرمائيد
با تشكر

mahramasrar2
25-02-2007, 07:55
هفت روز گذشت !!

دوستان عزيز تاحالا 22 نفر كليك كردند ولي هيچ نظري منعكس نشده !! نكنه ديگه نميشه با فلش اتوران ساخت وشايد هم ممنوع شده !! بابا يه حرفي يه نظري من هر روز سر مي زنم منتظر جواب حداقل يه تجربه اي چيزي بيان كنيد ديگه

Mehran NZ
01-03-2007, 07:56
من هم دقیقا همین سوال جناب mahramasrar2رو دارم خواهشا یکی کمک کنه

MamadSefid
01-03-2007, 14:54
سلام دوست عزیز - من درست سوال شما رو متوجه نشدم - شما می خواید بعداز کلیک کردن روی کلید فایل (Filename.exe ) رو از داخل سی دی اجرا کنه - یا می خواید پوشه همون نرم افزار باز بشه -

MamadSefid
01-03-2007, 14:55
صفحات ودكمه ها را طراحي كرده ام والان بعد از يك هفته تازه رسيدم به اينكه وقتي بروي دكمه اي كليك مي كنم برنامه هاي داخل سي دي اجرا بشوند ولي چطور مي توانم اكشن دهي كنم ومسير دهي چه الگوئي بايد داشته باشد

اگه سوالتون همون بود گه گفتم بگید تا براتون جوابشو بگم

Mehran NZ
01-03-2007, 21:20
اشتباه شد دوستان عزیز

ehsan32909
02-03-2007, 09:35
سلاماز دستور geturl می تونی استفاده کنیبای

Mehran NZ
03-03-2007, 03:18
سلاماز دستور geturl می تونی استفاده کنیبای

میشه یکم بیشتر توضیح بدید یعنی چطوری؟

دوستان من یه اوتوران دیدم که با فلش درست شده بود و در اون مثلا وقتی روی یک دکمه کلیک می کردی دایرکت ایکس نصب می شد از این دستور استفاده کرده رود
on (release)
{
fscommand("exec", "ftdirectx.exe");
fscommand("mdm.exec", "\"ftdirectx.exe\"");
}
و بعد یک پوشه ای داشت به اسم fscommand که در اونجا فایلی به اسم FTDirectX با پسوند exe وجود داشت خواهشا در مورد اون دستورات و اون پوشه خواهشا توضیح بدید

piremard
03-03-2007, 07:00
میشه یکم بیشتر توضیح بدید یعنی چطوری؟

دوستان من یه اوتوران دیدم که با فلش درست شده بود و در اون مثلا وقتی روی یک دکمه کلیک می کردی دایرکت ایکس نصب می شد از این دستور استفاده کرده رود
on (release)
{
}
و بعد یک پوشه ای داشت به اسم fscommand که در اونجا فایلی به اسم FTDirectX با پسوند exe وجود داشت خواهشا در مورد اون دستورات و اون پوشه خواهشا توضیح بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehran NZ
03-03-2007, 07:29
اقا دانلودش کردم ولی چیزی نفهمیدم
1.چطور با فلش فایل exe درست کردن؟
2.این فایلهای exe چه ربطی به فایلهای دیگه دارن؟
3.اگه بخوایم یه فایل متنی معمولی مثل وردپد باز کنیم چیکار باید کرد
خواهش یه ا توضیح اساسی بدید

piremard
03-03-2007, 07:40
یک شیئ حالا هر نوعی بسازی و برای این کد زیر رو بنویسید
برای ورد هم مشکلی نیست شما آدرستونو تو فایل عوض می کنید

The code looks like this:

On (Release)
FS Command ("exec", "Test1.exe")
End On

برای exe خروجی پروژکتور بگیرید

Mehran NZ
03-03-2007, 08:11
اقا شرمنده اصلا نمی دونم چطور باید خروجی exe گرفت جان من یکم بهتر توضیح بده
در ضمن هر شیئی که نمی شه درست کرد و حتما باید دکمه باشه و کدتون هم فکر کنم اشتباه نوشتید درستش اینجوریه
on(release){
fscommand ("exec", "Test1.txt")
}
منتظرم

piremard
03-03-2007, 10:12
اقا شرمنده اصلا نمی دونم چطور باید خروجی exe گرفت جان من یکم بهتر توضیح بده
در ضمن هر شیئی که نمی شه درست کرد و حتما باید دکمه باشه و کدتون هم فکر کنم اشتباه نوشتید درستش اینجوریه
on(release){
fscommand ("exec", "Test1.txt")
}
منتظرم

چرا هر شیئی سه بخش داره بالاخره می شه روش کلیک کرد
خروجی exe رو با flash player بعد file بعد create projector ...
یک علامت کم گذاشتم ، ای بابا :happy:

atrin777
03-03-2007, 10:54
ببين دوست گلم براي ساختن يك فايل EXE در فلش بايد به منو فايل ، قسمت Publish Settings مراجعه كني و فرمت فايل كه قرار فلش بسازه ار اونجا مشخص كني ( كنار Windows Projector يدونه تيك ناقابل بذاري رديف ميشه )

حلال يالا قفلو ياد بده
زودباش

ehsan32909
04-03-2007, 15:31
سلام

شما می تونید از دستور () getUrl استفاده کنید:

on(press){
getUrl("اسم فایل.پسوند فایل", target)
};
البته فایل fla باید کنار فایلت باشه .

Mehran NZ
04-03-2007, 16:56
ehsan32909 جان مطمئنی ؟مال من که فقط مرورگرو باز می کنه!

atrin777 جان مرسی از توضیحت ولی در مورد قفل اگه با من بودید منظورتون رو نفهمیدم

piremard جان من با اینکه exe درستش کردم ولی بازم کار نکرد شما خودت تا حالا این کارو کردی؟ اگه اره خواهشا دقیق بگو چیکار کردی درست مثل اینکه داری با بچه های کلاس اولی حرف می زنی دقیق بگو باشه؟
در مورد برنامه نویسیشم وقتی شما on میاری یعنی داری در مورد دگمه برنامه می نویسی البته شایدم من اشتباه می کنم

M A T I N
04-03-2007, 17:27
اکسپرت exe فلش مشکل داره ... بهتره از MDM Zinc استفاده کنی ....

saeed_vip
07-03-2007, 11:45
سلام
اینجا الن مشکل دقیقا" چیه؟
بپرسین تا بگم
لطفا" سئوال رو دقیق و واضح بگین
در مورد اتوران هم که به نظر من فلش بهترین برنامست
همه کار هم میشه باهاش کرد
اگه نشه هم با استفاده از برنامه های کمکی میاریش تو فلش
خلاصه اصلا" فکر نکنین که توی کارهای چند رسانه ای فلش کم میاره

Mehran NZ
07-03-2007, 13:07
1.اگه بخوایم با فلش اوتوران درست کنیم باید خروجیش چجوری باشه که اگه طرف فلش پلیر نداشته باشه بازم اجرا بشه؟ایا اینکار ممکنه ؟ اصلا ایا باید خروجی خاصی بگیریم؟
2.چطور باید به بیرون لینک بدیم که مثلا وقتی دکمه ای رو زدیم یه فایل exe اجرا بشه یا هر فایل دیگه ای
فعلا اگه اینها رو بگی ممنون میشم

mahsoft
07-03-2007, 13:26
1.اگه بخوایم با فلش اوتوران درست کنیم باید خروجیش چجوری باشه که اگه طرف فلش پلیر نداشته باشه بازم اجرا بشه؟ایا اینکار ممکنه ؟ اصلا ایا باید خروجی خاصی بگیریم؟
2.چطور باید به بیرون لینک بدیم که مثلا وقتی دکمه ای رو زدیم یه فایل exe اجرا بشه یا هر فایل دیگه ای

امکانش نیست چون فلش نمیتونه exe لود کنه

ehsan32909
07-03-2007, 14:49

باید فلشی رو که ساختی به صورت exe منتشر کنی . به همین راحتی!!!!!!:ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

atrin777
07-03-2007, 14:59
با دستور fscommand ميشه رديفش كرد
ولي فايل خروجي هم بايد اگزه باشه كه تو پستهاي قبلي در موردش حرف زديم

ehsan32909
07-03-2007, 15:05
سلام
امروز می خوام آموزش دستور getURL را براتون بنویسم :
1- ابتدا در برنامه فلش یک دکمه( button ) درست می کنید.
2- سپس دکمه( button ) را انتخاب می کنید و پنل action script را باز می کنید.
3- دستور getURL را مانند شکل زیر به دکمه( button ) نسبت میدهیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- در قسمت URL آدرس فایل را با پسوندش می نویسیم.
5- در قسمت window هم یکی از چهار پارامتر را به دلخواه وارد کنید.
تذکر: پسوند فایل حتما باید ذکر شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M A T I N
07-03-2007, 17:15
امکانش نیست چون فلش نمیتونه exe لود کنه

میشه ...
شما هم که فلش رو دست کم گرفتی .....

اگه انگلیسیت خوبه اینجا (لینک پایین ) رو بخون خیلی واضح نوشته که چیکار کنی ....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
07-03-2007, 18:35
خیل خوب از طریق لینکی که جناب MATIN دادند حالا می تونم فایل exe رو اجرا کنم ولی متاسفانه فایلهای دیگه رو اصلانمی شناسه و باز نمی کنه منتظر کمکتون هستم دوستان
یه سوال دیگه هم دارم چطور می تونم فلشهایی رو که به exe تبدیل کردیم دوباره به swf یاfla برگردونیم

M A T I N
08-03-2007, 19:26
خیل خوب از طریق لینکی که جناب MATIN دادند حالا می تونم فایل exe رو اجرا کنم ولی متاسفانه فایلهای دیگه رو اصلانمی شناسه و باز نمی کنه منتظر کمکتون هستم دوستان

فکر کنم بشه فایل های PDF و powerpoint رو با فلش باز کرد ... (مطمعا نیستم ...)
.................................................. .................................................. .
تا حالا این روش پایین رو خودم امتحان نکردم ..... ولی فکر کنم بشه باهاش همه جور فایل رو باز کرد .....
اول باید یه فایل EXE درست کنی ( با یه زبان برنامه نویسی یا Notepad ) .....این فایل باید طوری باشه
که با اجرای اون یه فایل دیگه رو (فایل مورد نظر ) رو اجرا کنه بعد خودش بسته بشه .....
بعد میتونی با فلش این فایل EXE رو اجرا کنی ...

یه سوال دیگه هم دارم چطور می تونم فلشهایی رو که به exe تبدیل کردیم دوباره به swf یاfla برگردونیم

اگر فایلت اول فلش بود بعد Exe شد می تونی فایل exe رو با SWFDecompiler به Flv بعدشم با خود فلش به SWF تبدیل کنی ...
البته انتظار نداشته باش که فایلت کاملا سالم بمونه ....

Mehran NZ
08-03-2007, 20:44
من SWFDecompiler رو امتحان کردم ولی exe رو نمی شناسه راستش هدفم فایل fla هستش نه swf

Mehran NZ
08-03-2007, 21:17
تا حالا این روش پایین رو خودم امتحان نکردم ..... ولی فکر کنم بشه باهاش همه جور فایل رو باز کرد .....
اول باید یه فایل EXE درست کنی ( با یه زبان برنامه نویسی یا Notepad ) .....این فایل باید طوری باشه
که با اجرای اون یه فایل دیگه رو (فایل مورد نظر ) رو اجرا کنه بعد خودش بسته بشه .....
بعد میتونی با فلش این فایل EXE رو اجرا کنی ...

ایول عزیز دقیقا همین جوریه که شما میگی من یه اوتوران دارم که دقیقا همین کارو کردن یعنی توی یه پوشه یه چند تا فایل exe درست کرده بودن که لینک داده بودن به اونها و از طریق اونا فایلهای دیگه رو باز میکردن
من اول فکر کرده بودم که از طریق فلش اون فایل های exe رو درست کردن بخاطر همین می خواستم تبدیلشون کنم به fla ولی اینجوری که شما می گی منطقی تره یعنی میشه با هر زبانی این کارو کرد(خداییش خیلی باهوشی خوشمان امد)

ولی چجوری؟

M A T I N
09-03-2007, 15:15
ایول عزیز دقیقا همین جوریه که شما میگی من یه اوتوران دارم که دقیقا همین کارو کردن یعنی توی یه پوشه یه چند تا فایل exe درست کرده بودن که لینک داده بودن به اونها و از طریق اونا فایلهای دیگه رو باز میکردن
من اول فکر کرده بودم که از طریق فلش اون فایل های exe رو درست کردن بخاطر همین می خواستم تبدیلشون کنم به fla ولی اینجوری که شما می گی منطقی تره یعنی میشه با هر زبانی این کارو کرد(خداییش خیلی باهوشی خوشمان امد)

ولی چجوری؟

خیلی ممنون ...
فکر کنم این دیگه کار بچه های انجمن برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشه ....

من SWFDecompiler رو امتحان کردم ولی exe رو نمی شناسه راستش هدفم فایل fla هستش نه swf

برای امتحان میتونی یه فایل فلش رو exe کنی بعد با SWFDecompiler اون رو باز کنی ....
من چند تا بازی فلش exe رو امتحان کردم جواب داد ....
همون طور که گفتم اون فایلت اول باید فلش بوده باشه .....

موفق باشی ...

Mehran NZ
09-03-2007, 16:54
اقا درسته SWFDecompile فایلهای اکزه ای که با فلش درست شده باشند می شناسه اشتباه ازمن بود چون فقط روی همون فایلها امتحان کرده بودم که 100% با فلش درست نشدند
متین جان واقعا ممنونم

mahramasrar2
11-03-2007, 08:13
بچه ها جدا عاليه اگر همينطور ادامه بدهيد فكر كنم بشه ماكرومديا رو گزاشت جاي مولتي مديا بيلدر من هم سعي مي كنم چند تا مطلب درباره اين مسئله براتون بزارم

piremard
11-03-2007, 11:38
ای بابا اصلا این بحث مال عهد تیر کمونه
من با فلش 4 این اتوران ها رو قدیم برای سی دی هام می ساختم
حالا با وجود اینکه نمونه برای دانلود هم گذاشتم مشکلتون کجاست ؟
خروجی فایل exe که هم با پابلش از فلش می شه و هم از پروژکتور فلش پلیر
شما swf تونو بدید نتونستید براتون exe کنیم

فعلا عزت زیاد

mahsoft
11-03-2007, 11:53
بچه ها جدا عاليه اگر همينطور ادامه بدهيد فكر كنم بشه ماكرومديا رو گزاشت جاي مولتي مديا بيلدر من هم سعي مي كنم چند تا مطلب درباره اين مسئله براتون بزارم
اما فعلا اين يكي رو داشته باشيد:

Flajector 2.0

با اين برنامه مي توانيد بعد از اينكه آتوران خود يا هر فايل swf ديگه اي ساختيد فايلهاي جانبي رو هم داخل اون تزريق كنيد واين برنامه بدون استخراج اونها داخل تمپ يا هارد اون رو اجرا مي كنه
اين هميشه آرزوي من بوده

فرض كنيد اتوراني با فلش ساخته ايد و چند آهنگ موسيقي هم به اون افزوديد وهمچنين تعدادي عكس كه به عناوين مختلف استفاده كرده ايد ويا چندين فايل جانبي swf ديگر كه داخل آتوران لود مي شوند اكنون مي توانيد همگي آنها را به آتوران بيافزائيد وتفاوت آن با افزرودن يا embded كردن عادي در آن است كه موقع اجرا داخل temp
ويندوز لود نمي شوند ويا مثلا از سرعت اتوران نمي كاهند واتوران را سنگين نمي كنند حافظه بيشتر هم نمي خواهند چونكه هر چند كيلوبايت كه نياز به اجرا باشد به داخل حافظه لود مي شود مثل همان حالت اضافه نشده عادي
اين يعني امنيت حقيقي اتوران شما بدن ترس از هرگونه decompile ضمن اينكه دوستان بايد بدانند خود اتوران درست است كه exe خواهد بود ولي فايلهاي جانبي بايد هميشه مثل قبل دست نخورده بمانند اين برنامه بسيار عالي وكم نظير است

فقط دوستان اگر سريال يا كركي از آن سراغ دارند اگر لطف كنند بيسيار خوب مي شود

اين هم لينك سايت اصلي برنامه كه امكان داونلود مستقيم وجود دارد

ممنون ولی اگه تو یه تاپیک جدا معرفی بشه بهتره

mahramasrar2
12-03-2007, 03:27
دوستان لينك داونلود كرك ؟
نبود؟

M A T I N
12-03-2007, 11:20
نبود؟

تو انجمن در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست بده سریع تر به نتیجه میرسی ....

موفق باشی ......

mahramasrar2
13-03-2007, 03:19
matin جان بسيار سپاسگزارم مقاله ات جدا گره گشا بود در چند هفته اخير به اين قضيه فكر مي كردم كه چرا فايلها با وجود دستورات صحيح توسط اتوران اجرا نمي شوند واكنون فهميدم كه بايد در كنار اتوران پوشه اي به نام fscommand ايجاد كرد وفايلها را دركف آن ريخت واز اتورا ن بخواهيم كه آنها را اجرا كند من فايلها را در كف قرار داده بودم واجرا نمي شدند
piremard عزيز جدا كارت درست است برنامه اي كه لينك داده بودي بسيار كمك كرد فكر مي كنم همگان تصديق مي كنند
ehsan32909 خيلي سپاسگزارم بابت آپلود فايلها راجع به getURL اما به نظر مي رسد دستور fscommand درست تر باشد
اكنون چند مشكل باقي مانده كه اگر دوستان لطف كنند وبه آنها پاسخ دهند فكر مي كنم بسيار هم براي من وهم براي ديگر دوستان مشتاق مفيد خواهد بود
1- چگونه مي توان زير شاخه ها را مسير دهي كرد وبه فلش گفت كه فايل داخل آنها را اجرا كند؟ مثلا فرض كنيد ما پوشه اي به نام نرم افزار داريم وداخل آن فايلي به nero يك پوشه هم كنار nero داريم كه كرك برنامه است با پسوند exe حالا چگونه بايد مسير دهي وفايل كرك را اجرا كرد ؟
دستور زير مي تواند تنها فايلهائي كه مستقيما كف پوشه fscommand قرار دارند را اجرا كند:
on (release) {
fscommand ("exec", "someApplication.exe");
}
اما پوشه هائي كه داخل اين پوشه قرار دارند چه؟ منظورم subfolder ها هستند آنها را چگونه مسير دهي وفايل هاي داخلشان را اجرا كنيم؟
اين دستوراتي كه در زير قرار دارند را اجرا كردم ولي اتفاقي نيافتاد موضوع چيست؟
// points to a folder beneath the one the projector is in:
fscommand ("exec", "./foldername/someApplication.exe");
Two dots refer to the parent directory of the folder in which the projector resides:
// points to a folder in the the parent of the projector:
fscommand ("exec", "../foldername/someApplication.exe");
علي الظاهر اين دستورات جهت مسير دهي يك پوشه در پوشه اي ديگر و دومي هم براي پوشه اي در پوشه اي در پوشه اي به نظر مي رسد مثل اين d:\1\2\3
درست است؟
حالا موضوع دوم فايلهاي موقع رايت مسير خود را گم نمي كنند؟ براي اين مي پرسم چونكه نام درايوها عوض مي شود
3- سئوال سوم: چگونه مي توان يك فايل swf را توسط فايل swf ديگر يا اتوران اصلي مسير دهي واجرا كرد ؟
من به جاي exe فايلي swf قرار دادم و نام وپسوند را هم تغيير دادم ولي اجرا نشد يعني موقع كليك بروي
دكمه مربوطه فايل swf كه گفته بودم اصلا اجرا نشد

Mehran NZ
13-03-2007, 08:58
مي دوني چيهmahramasrar2 جان اول شما بايد يه پوشه به اسم fscommand كنار اوتوران درست كني بعدش بايد با يه زبان برنامه نويسي ديگه فايلهاي اگزه اي درست كني كه به تمام فايلهاي سايت دسترسي پيدا كنند و با كليك كردن روي اونها اون فايلها اجرا بشن بعدش فايلهاي exe رو بريز توي پوشه fscommand اونوقت از طريق فلش لينك بده به همين فايها تا اين فايلها هم فايلهاي ديگه رو اجرا كنند (مي دونم خيلي مسخره توضيح دادم)

حالا چند سوال ديگه هم من دارم
1.چطور بايد كاري كنيم كه اوتوران موقعي كه سي دي رو گذاشتيم توي سي دي رام اجرا بشه
2.چطور بايد به پوشه مون بفهمونيم كه مثلا داره از روي سي دي رام اجرا مي شه و كار خاصي نبايد براي مسير دهيش انجام بديم؟(كه در واقع همون سوال دوم جناب mahramasrar هست)
فعلا همينا رو بگيد تا من بازم بيام سوال بپرسم

M A T I N
13-03-2007, 15:52
- چگونه مي توان زير شاخه ها را مسير دهي كرد وبه فلش گفت كه فايل داخل آنها را اجرا كند؟ مثلا فرض كنيد ما پوشه اي به نام نرم افزار داريم وداخل آن فايلي به nero يك پوشه هم كنار nero داريم كه كرك برنامه است با پسوند exe حالا چگونه بايد مسير دهي وفايل كرك را اجرا كرد ؟
دستور زير مي تواند تنها فايلهائي كه مستقيما كف پوشه fscommand قرار دارند را اجرا كند:
on (release) {
fscommand ("exec", "someApplication.exe");
}
اما پوشه هائي كه داخل اين پوشه قرار دارند چه؟ منظورم subfolder ها هستند آنها را چگونه مسير دهي وفايل هاي داخلشان را اجرا كنيم؟
اين دستوراتي كه در زير قرار دارند را اجرا كردم ولي اتفاقي نيافتاد موضوع چيست؟
// points to a folder beneath the one the projector is in:
Two dots refer to the parent directory of the folder in which the projector resides:
// points to a folder in the the parent of the projector:
علي الظاهر اين دستورات جهت مسير دهي يك پوشه در پوشه اي ديگر و دومي هم براي پوشه اي در پوشه اي در پوشه اي به نظر مي رسد مثل اين d:\1\2\3
درست است؟ ================================================== ===========
سعی کنید کد ها رو داخل تگ کد قرار بدید :blush:.....

دستور ( توجه کنید یک نقطه داره .....)

برای اجرای یه فایل exe که داخل یه پوشه ( اینجا foldername ) هست ...طوری که اون پوشه( همون foldername ) داخل پوشه Fscommand باشه ....

دستور ( با دو تا نقطه ...)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای اجرای یه فایل توی یه پوشه ی بالا تره ....

دستور ( با اسلش )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه درایوی که فایل ها داخلش هست اشاره میکنه ....
مثلا شما میتونید تو درایو C صد تا پوشه داخل هم درست کنید و فایل هاش Autorun رو توی پوشه صدم بریزید
و توی همون درایو یه پوشه به اسم foldername داشته باشید که توش فایل exe تون هست .....
در حالت عادی باید طوری کد بنویسید که اول 100 تا پوشه بالا بیاد بعد بره توی پوشه foldername و فایل exe رو اجرا کنه ....
اما این کد جوری عمل میکنه که لازم نیست برای اون قسمت بالا رفتن کد بنویسید ..... ( خودش اینقدر بالا میاد تا به خود درایو برسه ....)
به این روش آدرس دهی مطلق میکن .....
به طور خلاصه کار همون root_ رو توی آدرس دهی در فلش انجام میده .....

حالا موضوع دوم فايلهاي موقع رايت مسير خود را گم نمي كنند؟ براي اين مي پرسم چونكه نام درايوها عوض مي شود
نه ... چون ما هیچ جا اسمی از درایو نمیبریم ......:happy:

3- سئوال سوم: چگونه مي توان يك فايل swf را توسط فايل swf ديگر يا اتوران اصلي مسير دهي واجرا كرد ؟
من به جاي exe فايلي swf قرار دادم و نام وپسوند را هم تغيير دادم ولي اجرا نشد يعني موقع كليك بروي
دكمه مربوطه فايل swf كه گفته بودم اصلا اجرا نشد

fscommand exec برای اجرای فایل های exe هست ....برای اجرای فایل swf باید فایل exe ای درست کنی که اون فایل swf رو اجرا کنه بعد به جای اجرای فایل swf فایل exe رو اجرا کنی .....
البته اگر بخواهی یه فایل swf رو توی یه فایل swf دیگه اجرا کنی میتونی از دستور ()LoadMovie استفاده کنی ...

.چطور بايد كاري كنيم كه اوتوران موقعي كه سي دي رو گذاشتيم توي سي دي رام اجرا بشه جوای سوالت خودش یه مقاله هست ...:rolleye:
باید یه فایل با Notepad به اسم Autorun.inf درست کنی
بعد کد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو توش بنویسی ......
Autorun.exe اسم همون فایل exe ای هست که میخواهی اجرا کنی ....
باید هر دو تا فایل توی صفحه اول cd باشه ....( یعنی داخل پوشه ای نباشه ....)

.چطور بايد به پوشه مون بفهمونيم كه مثلا داره از روي سي دي رام اجرا مي شه و كار خاصي نبايد براي مسير دهيش انجام بديم؟(كه در واقع همون سوال دوم جناب mahramasrar هست)
فعلا همينا رو بگيد تا من بازم بيام سوال بپرسمچون تمام آدرس دهی ها نسبی هست ما هیچ جا اسمی از درایوی نمیبریم ....
مثلا میگیم یه پوشه بالا تر .....( البته به شرطی که از اون فایل exe ای که یه فایل دیگه رو اجرا استفاده نکنیم ...)

موفق باشید .....

MamadSefid
13-03-2007, 16:48
on (release)
{
}

سلام در این دستور fscommand دستور اجرای فایل هست و exec برای جستجوی فایل شماست و ftdirectx.exe خود فایل اجرایه
ببین دوست عزیز شما برای ساختن فایل فلش exe میتونی بعداز ساختن فایل فلش و ذخیره آن با پسوند swf , همون فایل swf رو باز کن و گزینه File رو بزنید و گزینه create Project رو بزن بعد فلش تو ذخیره کن . همین

اگه بازم مشکلی بود بگو - بنظر من اگه بخوای فلشو کاملا حرفه ای یاد بگیری باید بری فایل های فلش مختلف را دیکامپیلر کنی و اکشن اسکریپتشونو بررسی کنی - فقط با پشتکار و علاقه میتونی فلش یاد بگیری

piremard
14-03-2007, 10:03
نبود؟

من کرکش کردم اما ظاهرا حداقل با ورژن 9 فلش نمی تونه پروجکتور شفاف بسازه
مشکل داره اساسی

mahramasrar2
14-03-2007, 11:18
فعلا همون كرك خودت راآپلود كن حداقل بهتر از هيچي هستش

من هم يك كرك پيدا كردم ولي ويروس يابم اجازه ورود نمي ده اگه ممكنه داونلود كنيد ويك جاي ديگه آپلود كنيد
فكر كنم كي جن هم داره

hamid_gholizadeh35
14-03-2007, 11:30
عالي بود ادامه بده
سايت من:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahramasrar2
15-03-2007, 05:13
ب
بین دوست عزیز شما برای ساختن فایل فلش exe میتونی بعداز ساختن فایل فلش و ذخیره آن با پسوند swf , همون فایل swf رو باز کن و گزینه File رو بزنید و گزینه create Project رو بزن بعد فلش تو ذخیره کن . همین

اگه بازم مشکلی بود بگو - بنظر من اگه بخوای فلشو کاملا حرفه ای یاد بگیری باید بری فایل های فلش مختلف را دیکامپیلر کنی و اکشن اسکریپتشونو بررسی کنی - فقط با پشتکار و علاقه میتونی فلش یاد بگیری

با تشكر از توجه شما ولي به نظرم شما درست متوجه منظور من نشديد من نگفتم چطور فايل exe ايجاد كنم!!!
من مسير يابي واجراي فايلهاي subfolder ها رو وهمينطور اجراي يك swf توسط يك فايل swf ديگه پرسيده بودم

MATIN به نظرم از همه توي اين قضايا تيزتره چون دقيق متوجه منظور همه ميشه وجواب صحيح رو مي ده ولي با اينحال سپاسگزارم حالا اگر درست متوجه شدي جواب بده:blush: :cool:

mahramasrar2
20-03-2007, 14:59
با سلام خدمت كليه دوستان وتبريك سال نوي شمسي خدمت تمامي فارسي زبانان وهموطنان عزيز

من دستورات زير را اجرا كردم اما همچنان فايل هاي داخل زير پوشه ها يا همان SUBFOLDER اجرا نمي شوند دليل چيست؟ دستورات كه يك به يك اجرا كردم در زير قرار دارد

fscommand ("exec", "/foldername/someApplication.exe");

جهت اطلاع دوستاني كه شايد درست متوجه منظور من نشدند ويا از ابتدا بحث را تعقيب نمي كردند بايد به طور خلاصه بگويم كه فرض كنيم ما يك اتوران با فلش ساخته ايم و20 پوشه نرم افزاري هم داريم كه در هر كدام يك فايل EXE قرار دارد ويك پوشه به نام CRACK در كنار هركدام از فايلها موجود است به زباني ديگر در كف سي دي ما يك فايل اتوران باپسوند EXE وجود دارد بعلاوه 20 پوشه كه داخلشان 20 پوشه ديگر وجود دارد در صورت استفاده از دستور fscommand ما قادر خواهيم بود فايلهائي كه مستقيما داخل اين پوشه قرار د ارند را اجرا كنيم براي اين كار مجبوريم پوشه اي به همين نام بسازيم وهمه پوشه هاي ديگر را به داخل آن انتقال دهيم اكنون ديگر فايلها اجرا نمي شوند يعني درصورتي كه فايلها مستقيما در كف پوشه
Fscommand باشند اجرا مي شوند ولي اگر در پوشه هاي تودر تو باشند اجرا نخواهند شد اكنون چاره چيست دستورات فوق هم كمكي نكرد. در صورتي كه امكان دارد دوستان مرحمت كنند ويك بار تست كنند ونتيجه را اطلاع دهند ودر صورت امكان آپلود كنيد تا ديگران بتوانند الگو بگيرند
قابل توجه است كه من از ورژن 8 برنامه ماكرومديا فلش استفاده مي كنم

سئوال دوم : فرض كنيم تعدادي بازي فلش با پسوند SWF داريم كه قصد داريم براي آنها اتوران بسازيم اكنون پس از تعريف كليدها واكشن گزاري نوبت اجرا مي رسد – دوستان آيا اطلاع دارند كه چگونه اتوران ما مي تواند آين فايل ها را اجرا كند ؟ يعني پس از كليك بروي يك دكمه بازي شماره 1 يا 2 اجرا شود؟
متاسفانه امكان تبديل آنها به EXE موجود نيست چون اگر امكان پذير بود از دستور fscommand استفاده مي كرديم ومشكل حل بود دستور LoadMovieمي تواند به خوبي اين فايلهارا اجرا كند اما مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي فايلها فايل اصلي ما يعني اتوران جاي خود را به فايل فلش مي دهد وديگر امكان BACK كردن نيست چونكه پس از كليك بروي يك دكمه بازي اجرا مي شود ولي اكنون اتوران كجاست؟!! مابايد دوباره بروي اتوران كليك كنيم وبازي بعدي را كليك كنيم وبه همين منوال !! دوستان عزيز آيا راهي براي حل اين مشكل وجود دارد؟ احتمالا از طريق SCRIPT نويسي بايد بتوان كاري كرد منتظر نظرات شما هستم

ضمن اينكه سي دي ما جائي براي فايلهاي بيشتر ندارد وآنطور كه متين جان فرمودند ما نمي توانيم از طريق برنامه نويسي يك فايل EXE ايجاد وبا كليك بروي آن فايل فلش را اجرا كنيم من صدها برنامه آموزشي به صورت فلش آماده كرده ام واگر قرار باشد براي هركدام يك فايل EXE هم بسازم به غير از زمان بردن معقول هم به نظر نمي رسد

دستور GETURL هم همه چيز را در قالب WEBBROWSER شما نمايش مي دهد ومستقيما قادر به اجراي فايلها نيست!!!

M A T I N
20-03-2007, 15:43
سلام
من خودم بیشتر از 30 بار امتحان کردم تا جواب داد ....
به نظرم بهترین کار استفاده از third-party هست ....چون کار رو خیلی آسون میکنن .....

دستور GETURL هم همه چيز را در قالب WEBBROWSER شما نمايش مي دهد ومستقيما قادر به اجراي فايلها نيست!!!

Geturl اصلا برای این کار نیست ....

.....موفق باشی .....

309
22-03-2007, 23:04
با سلام خدمت كليه دوستان وتبريك سال نوي شمسي خدمت تمامي فارسي زبانان وهموطنان عزيز

من دستورات زير را اجرا كردم اما همچنان فايل هاي داخل زير پوشه ها يا همان SUBFOLDER اجرا نمي شوند دليل چيست؟ دستورات كه يك به يك اجرا كردم در زير قرار دارد

fscommand ("exec", "/foldername/someApplication.exe");

جهت اطلاع دوستاني كه شايد درست متوجه منظور من نشدند ويا از ابتدا بحث را تعقيب نمي كردند بايد به طور خلاصه بگويم كه فرض كنيم ما يك اتوران با فلش ساخته ايم و20 پوشه نرم افزاري هم داريم كه در هر كدام يك فايل EXE قرار دارد ويك پوشه به نام CRACK در كنار هركدام از فايلها موجود است به زباني ديگر در كف سي دي ما يك فايل اتوران باپسوند EXE وجود دارد بعلاوه 20 پوشه كه داخلشان 20 پوشه ديگر وجود دارد در صورت استفاده از دستور fscommand ما قادر خواهيم بود فايلهائي كه مستقيما داخل اين پوشه قرار د ارند را اجرا كنيم براي اين كار مجبوريم پوشه اي به همين نام بسازيم وهمه پوشه هاي ديگر را به داخل آن انتقال دهيم اكنون ديگر فايلها اجرا نمي شوند يعني درصورتي كه فايلها مستقيما در كف پوشه
Fscommand باشند اجرا مي شوند ولي اگر در پوشه هاي تودر تو باشند اجرا نخواهند شد اكنون چاره چيست دستورات فوق هم كمكي نكرد. در صورتي كه امكان دارد دوستان مرحمت كنند ويك بار تست كنند ونتيجه را اطلاع دهند ودر صورت امكان آپلود كنيد تا ديگران بتوانند الگو بگيرند
قابل توجه است كه من از ورژن 8 برنامه ماكرومديا فلش استفاده مي كنم

سئوال دوم : فرض كنيم تعدادي بازي فلش با پسوند SWF داريم كه قصد داريم براي آنها اتوران بسازيم اكنون پس از تعريف كليدها واكشن گزاري نوبت اجرا مي رسد – دوستان آيا اطلاع دارند كه چگونه اتوران ما مي تواند آين فايل ها را اجرا كند ؟ يعني پس از كليك بروي يك دكمه بازي شماره 1 يا 2 اجرا شود؟
متاسفانه امكان تبديل آنها به EXE موجود نيست چون اگر امكان پذير بود از دستور fscommand استفاده مي كرديم ومشكل حل بود دستور LoadMovieمي تواند به خوبي اين فايلهارا اجرا كند اما مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي فايلها فايل اصلي ما يعني اتوران جاي خود را به فايل فلش مي دهد وديگر امكان BACK كردن نيست چونكه پس از كليك بروي يك دكمه بازي اجرا مي شود ولي اكنون اتوران كجاست؟!! مابايد دوباره بروي اتوران كليك كنيم وبازي بعدي را كليك كنيم وبه همين منوال !! دوستان عزيز آيا راهي براي حل اين مشكل وجود دارد؟ احتمالا از طريق SCRIPT نويسي بايد بتوان كاري كرد منتظر نظرات شما هستم

ضمن اينكه سي دي ما جائي براي فايلهاي بيشتر ندارد وآنطور كه متين جان فرمودند ما نمي توانيم از طريق برنامه نويسي يك فايل EXE ايجاد وبا كليك بروي آن فايل فلش را اجرا كنيم من صدها برنامه آموزشي به صورت فلش آماده كرده ام واگر قرار باشد براي هركدام يك فايل EXE هم بسازم به غير از زمان بردن معقول هم به نظر نمي رسد

از فلش ورژن های پایینتر استفاده کن
مثل ورژن 5

mahramasrar2
23-03-2007, 18:02
به نظرم بهترین کار استفاده از third-party هست ....چون کار رو خیلی آسون میکنن .....

دوست خوبم M A T I N جان ميشه بيشتر توضيح بدي اگه ممكنه با مثال يا سورس كار يا يك لينك براي استفاده راستش درست متوجه نشدم

M A T I N
24-03-2007, 17:17
این یه قسمت اون مقاله ای هست که گذاشته بودم :

Note: exec is not capable of opening a specific file with an application, just the application itself. One way to open files is to use exec to launch a Windows batch (BAT) file or Macintosh AppleScript file that then opens files in the desired application. A third-party tool that can open specific files on Windows without using batch files is available from Flashjester ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بالا هم نوشته که بهتره از third-party ها استفاده بکنید ... third-party ها نرم افزار های کمکی فلش هستند
تو سایت Flashjester ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه عالمه third-party فلش هست .....
حتما یکی شون مشکل شما رو حل میکنه ....

........موفق باشی .......

mahramasrar2
02-04-2007, 03:22
Matin جان عجب لينك طلائي گزاشتي براستي كه تقريبا تمامي نيازهاي ساخت اتوران فلش رو برطرف مي كنه مخصوصا درباره اجراي فايلهاي غير Exe

mahramasrar2
02-04-2007, 03:28
دوستان جهت اجراي فايل هاي غير EXE مي توانند از برنامه JSTART‌ با لينك زير استفاده كنند

راستي MATIN جان كركي در كار نيست دوستان ديگر هم اگر مي توانند لطف كنند وكمك كنند موقع اجرا NAG SCREEN يا همان پيغام خطاي رجيستر نشدن را مي ده اگه مي تونيد حذفش كنيد وUPLOAD كنيد ويا يك كرك براش بجوريد با اين برنامه موقع كليك همه نوع فايل اجرا ميشه

M A T I N
02-04-2007, 14:40
خوشحالم مشکلتون حل شد .....برای کرک می تونید تو انجمن در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست بدید....

......موفق باشید......

mahramasrar2
29-04-2007, 07:25
اين لينك هم مربوط به كامل ترين برنامه جهت كار با فايل هاي مرتبط با فلش است مثلا اگر بخواهيد يك دكمه را كليك كنيد ويك فيلم يا فايل pdf يا هر فايل ديگر اجرا شود با اين برنامه به بهترين نحو خواهيد توانست
دوستان اگر كركي براي برنامه يافتند لطف كنند ولينك بگزارند

نكته ديگر اينكه اگر برنامه هاي مرتبط با فلش سراغ داريد لطف كنيد ودر همين تاپيك معرفي ولينك گزاري كنيد البته منظورم آن دسته از برنامه هائي هستند كه به درد ساخت اتوران مي خورند مثلا برنامه هاي ساخت لوگو يا آيكون يا لودينگ ويا دكمه براي فلش ويا ديگر برنامه هاي مرتبط

mahramasrar2
29-04-2007, 07:40
ان شاء الله به زودي يك معرفي كامل جهت ساخت اتوران با فلش خواهم گذاشت

mahramasrar2
16-05-2007, 05:22
دوستان قرار شد همكاري كنند نه فقط خواندن وذخيره سازي صفحات پس لطف كنيد لينك هاي مرتبط با ساخت اتوران يا برنامه هاي مربوطه را مرقوم فرمائيد در صورت عدم همكاري دوستان متاسفانه انگيزه اي براي ادامه مبحث باقي نمي ماند

ehsanafshary
17-05-2007, 12:51
فعلا همون كرك خودت راآپلود كن حداقل بهتر از هيچي هستش

من هم يك كرك پيدا كردم ولي ويروس يابم اجازه ورود نمي ده اگه ممكنه داونلود كنيد ويك جاي ديگه آپلود كنيد
فكر كنم كي جن هم داره

چه جوری این کرک دانلود میشه اگه میشه زودتر بگین

ehsanafshary
17-05-2007, 12:55
من روی دانلود کلیک کردم ولی کرک flajector نبود

ehsanafshary
17-05-2007, 12:57
اگه کسی آدرس دانلود کرک flajector رو به من بده منم یه برنامه توپه توپ بهش میدم

ehsanafshary
17-05-2007, 12:59
اینم بگم که این برنامه درباره همون exe کردن در فلش واتوران به صورت حرفه ایه

ehsanafshary
17-05-2007, 12:59
کسی نبود از دستتون میره ها

Mehran NZ
17-05-2007, 13:11
اقا اینهمه پست چرا دادی خوب توی یه دونه میذاشتی دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A T I N
17-05-2007, 16:38
ehsanafshary ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اینجا که چت روم نیست اینقدر پست پشت سر هم میدی ...

ehsanafshary
17-05-2007, 17:54
کرک Flajector کسی نبود بابا یکی کمک کنه من یک روز دیگه بیشتر محلت ندارم ها

ehsanafshary
17-05-2007, 17:56
کسی نیست سریال Flajector رو به من بده منم یه برنامه توپ سراغ دارم ها

ehsanafshary
17-05-2007, 18:51
اینم اون برنامه توپی که بهتون گفته بودم
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمونه برنامه ساخته شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا اگه میشه سریال برنامه Flajector رو به من بدین

mahramasrar2
22-05-2007, 21:42
دوستان خواهش مي كنم اصل موضوع را فراموش نكنيد اين تاپيك مخصوص در خواست كرك نيست قفط برنامه مربوط به اتوران را معرفي ولينك گزاري كنيد ديگر دوستان در صورت يافتن لينك كرك براي ديگران لينك گزاري خواهند كرد
ضمنا اخطاري كه برنامه flajector مي دهد مربوط به فايل داخلي آن يعني Projector.bin مي باشد كه براحتي مي توانيد متن مربوط به رجيستر نبودن را با يك خوش آمد گوئي ساده عوض كنيد

mahramasrar2
26-06-2007, 00:31
دوستان براي ساخت دكمه هاي برنامه براي استفاده در محيط فلش كسي چيزي سراغ نداره البته بايد بشود كه اين دكمه ها را داخل محيط ماكرو مديا import كرد

M A T I N
27-06-2007, 13:55
خیلی زیادن ....
یه عبارت مثل Flash Button Builder(or Creator رو تو گوگل یا لایو سرچ بکنی واست پیداشون میکنه ....
مثل این :

Flash Menu and Flash buttons Maker
Create Scrolling Flash Menus and Flash Buttons with sub menus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

....موفق باشی....

mahramasrar2
27-06-2007, 14:40
matin جان مرسي دوست من
راستي متين جان شما نمي دوني چطور ميشه فايلهاي html را در داخل محيط فلش مشاهده كرد؟
ويا نمي داني چطور مي توان يك فايل swf را توسط يك فايل swf ديگر اجرا كرد؟
جهت اطلاع بيشتر از متن كامل سئوال فوق بروي لينك هاي زير كليك كنيد

وهمينطور اين توضيح كامل براي swf
سلام دوستان مشكل من اينجاست كه من تعدادي فايل swf دارم كه براي آنها تعدادي دكمه در يك صفحه اصلي ايجاد كرده ام اكنون مي خواهم با كليك بروي هر يك از اين دكمه ها يكي از اين فايل هاي swf در پنجره اي كه من در سمت چپ دكمه ها ساخته ام پخش شوند
مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي load movie متاسفانه فايلها داخل پنجره سمت چپ پخش نمي شوند ويا كلا بروي محيط اصلي پخش مي شوند ويا هر جائي كه دوست دارند ويا روي دكمه ها يا مقداري از آنها را مي پوشانند چگونه مي توانم به ماكرو مديا فلش بگويم كه فايلها را داخل اين پنجره پخش كند ضمنا چگونه بايد اين پنجره را ايجاد كرد؟ آيا هر پنجره اي قبول است؟
ضمنا به علت زياد بودن فايلها امكان embded كردن آنها وجود ندارد وفايلها حالت external يا خارجي را دارند كه بايد با كليك بروي هر دكمه در پنجره مربوطه فراخواني وپخش شوند
در زير لينك يك فايل مثال وجود دارد كه منظور مرا به صورت كامل مي رساند
حجم فايل فقط 64 كيلوبايت است

M A T I N
27-06-2007, 17:19
matin جان مرسي دوست من
راستي متين جان شما نمي دوني چطور ميشه فايلهاي html را در داخل محيط فلش مشاهده كرد؟
ويا نمي داني چطور مي توان يك فايل swf را توسط يك فايل swf ديگر اجرا كرد؟
جهت اطلاع بيشتر از متن كامل سئوال فوق بروي لينك هاي زير كليك كنيد

وهمينطور اين توضيح كامل براي swf
سلام دوستان مشكل من اينجاست كه من تعدادي فايل swf دارم كه براي آنها تعدادي دكمه در يك صفحه اصلي ايجاد كرده ام اكنون مي خواهم با كليك بروي هر يك از اين دكمه ها يكي از اين فايل هاي swf در پنجره اي كه من در سمت چپ دكمه ها ساخته ام پخش شوند
مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي load movie متاسفانه فايلها داخل پنجره سمت چپ پخش نمي شوند ويا كلا بروي محيط اصلي پخش مي شوند ويا هر جائي كه دوست دارند ويا روي دكمه ها يا مقداري از آنها را مي پوشانند چگونه مي توانم به ماكرو مديا فلش بگويم كه فايلها را داخل اين پنجره پخش كند ضمنا چگونه بايد اين پنجره را ايجاد كرد؟ آيا هر پنجره اي قبول است؟
ضمنا به علت زياد بودن فايلها امكان embded كردن آنها وجود ندارد وفايلها حالت external يا خارجي را دارند كه بايد با كليك بروي هر دكمه در پنجره مربوطه فراخواني وپخش شوند
در زير لينك يك فايل مثال وجود دارد كه منظور مرا به صورت كامل مي رساند
حجم فايل فقط 64 كيلوبايت است
_

همون جا جوابتون رو دادم .....

flashman
27-06-2007, 17:34
سلام دوسته من

این لینکو در باره LoadMovie ببین

با حجم 74 KB

موفق باشی

mahramasrar2
27-06-2007, 20:18
مرسي دوستان مخصوصا flashman جان تست مي كنم نتيجه رو ميگم

mahramasrar2
27-06-2007, 22:44
متين جان من به طور كامل متوجه منظورتان نشدم سئوال هاي خودم را مطرح مي كنم وشما ويا ديگر دوستان مرحمت فرموده پاسخ دهيد:
1- فرموده ايد راحت ترین کار اینکه فایلتون رو داخل یه mc خالی لود کنید منظورتان چيست؟
آيا منظورتان از mc همان movie clip است؟ اما چطور مي توان يك movie clip خالي ايجاد كرد؟
جهت اينكار من مراحل زير را انجام دادم :
ماكرو مديا فلش را گشودم و سپس بروي منوي insert وسپس new symble كليك كرده از ليست باز شده گزينه movie clip را انتخاب كردم آيا تا اينجا صحيح است؟
2- اكنون به قول شما چطور بايد فايل هايم را داخل اين movie clip خالي لود كنم؟ توجه داشته باشيد كه تعداد فايلها صدها عدد است وامكان embded كردن نيست
جهت لود آيا بايد بروي import to library كليك كنم؟ در اين صورت حجم تمام فايل ها به main movie ويا فايل اصلي اضافه نمي شود؟ ويا بايد بروي گزينه actions وسپس loadmovie بايد كليك كرد وسپس مابقي گزينه ها؟ به نظر گزينه دوم صحيح تر است اما مشكل اينجاست كه ما در سمت راست صفحه اصلي اتوران برنامه دهها دكمه داريم ويك پنجره در سمت چپ آن دكمه ها اكنون چطور بايد به load movie گفت كه فايلها را داخل اين پنجره load كند؟ ونه هر جاي ديگري كه خودش دوست دارد اين دستور _x كجاست وبايد كجا وارد شود؟ وبعد از آن چه اتفاقي مي افتد؟
بايد اضافه كنم كه متونhtml من كه مثلا با flashpaper به swf تبديل شدند طولاني هستند وداراي عكس نيز هستند اكنون پس از تبديل چگونه در اين پنجره ديده مي شوند؟ آيا داراي اسكرول هستند؟به نظر مي آيد متون بسيار ريز شده اند وحتما بايد بروي آنها zoom كرد تا معلوم شود متني در اين صفحه وجود دارد ايا نمي شود كه متون را همانطور كه در محيط browser هستند به swf تبديل كرد؟ تا داراي همان خواص اسكرول نيز باشند؟ نه اينكه يك صفحه a4 انقد ريز ديده شود وشما نيازمند به zoom كردن همانند عكس بروي آن باشيد وموقعيت كلمات را گم كنيد؟ مي دانيد در اين حالت متون به سختي خوانده مي شوند ضمن اينكه تغيير وبزرگ كردن فونت كلمات به علت قاطي بودن انگليسي وفارسي بسيار سخت وطاقت فرساست

راستي اين برنامه چطور اينكار را كرده؟ به اين مسير دقت كنيد هم فونت دارد ومتن وهم عكس
C:\Program Files\Macromedia\Flash 8\Samples and Tutorials\Samples\Text\ TextEnhancements

mahramasrar2
27-06-2007, 22:46
flashman جان شما كادر را فراموش كردي عزيزم فيلم ها بايد داخل يك كادر كه عرض آن حداكثر 8 سانتيمتر وارتفاع آن 20 سانتيمتر است لود شوند بنابراين بايد به صورت اتوماتيك resize شوند وسايزشان با كادر تنظيم شود

flashman
27-06-2007, 23:09
سلام دوسته من

دوسته عزیز من فکر کنم منظور M A T I N همون Movie Clip هستش

برای درست کردن یه Movie Clip هم شما باید کلید های Ctrl + f8 رو بزنی و سپس گزینه Movie Clip و بعد Ok رو بزنی و همون طور با فریم خالی اونو بسازی و به صفحه اصلی برگردی .

یه نمونه از Movie Clip رو به صفحه بیار و اونو در کادری که می خوای فلش ها بارگزاری کنی قرار بده در کادر InStance Name در پایین صفحه یه اسم به Movie Clip خودت بده .

فیلم هایی رو که می خوای بارگزاری کنی در کنار فایل اصلی فلش در یه پوشه قرار بده (البته در پوشه دیگه هم می شه ولی برای راحتی کار این طوری بهتره )
با استفاده از دستور Load Movie شما باید ابتدا در کادر URL نام فلیم خودتون مثلا 1.swf رو وارد کنی در کادر Location گزینه target و به جای عدد صفر Movie Clip خالی رو وارد کنید (با استفاده از Insert Target Path )

برای اینکه فایلتون که با برنامه Flashpaper هم کوچیک دیده نشن باید اندازه صفحرو بزرگتر انتخاب کنید . .

mahramasrar2
27-06-2007, 23:48
تا اينجاي كار درست فلش من جان ولي اگه يادت باشه من گفتم كه مي خوام فايلها داخل يك پنجره ديده شوند در اون رابطه چكار بايد كرد؟ چطور ميشه به فلش گفت كه حتما داخل اين پنجره بارگزاري صورت گيرد؟

flashman
28-06-2007, 00:01
سلام دوسته من

فیلم هایی رو که می خوای بارگزاری کنی در کنار فایل اصلی فلش در یه پوشه قرار بده (البته در پوشه دیگه هم می شه ولی برای راحتی کار این طوری بهتره )
با استفاده از دستور Load Movie شما باید ابتدا در کادر URL نام فلیم خودتون مثلا 1.swf رو وارد کنی در کادر Location گزینه target و به جای عدد صفر Movie Clip خالی رو وارد کنید (با استفاده از Insert Target Path )

با این کار فلش های شما در کارد مورد نظر در داخل Movie Clip خالی شما Load میشن .

mahramasrar2
28-06-2007, 08:02
‌ولي آخه اينطور كه شما ميگي اصلا movie clip ما خاليه پس كادرش كجاست؟!!!!
شما اصلا به ايجاد كادر يا دكمه ها اشاره اي نكردي نبايد اول كادر را در اين movie clip ايجاد كنيم؟ وتازه كادر را از چه جنسي بايد ايجاد كنيم وچگونه ؟ همينطور يك مستطيل بكشيم قبوله؟ ومستطيل را كجا بايد رسم كنيم داخل movie clip خالي؟ به عكس بالا نگاه كن فايل ها بايد در مستطيل سمت چپي كه داخلش نوشته وجود داره لود بشوند ونه هر جاي ديگه من هر كاري مي كنم فايلها بيرون مي زنند واصلا حاليشون نيست بايد داخل اين مستطيل fit بشوند!!!

حالا چكار كنم؟ ضمنا اگر سايز فايل را در flash paper‌بالا بگيريم هم هيچ فرقي نميكنه برنامه اونها رودر نهايت مثل يك كاغذ a4 كه داري از دور بهش نگاه ميكني ومعلوم نيست توش چي نوشته نشون ميده وكاربر نهائي بايد بروي متون zoom بكنه !!! در ضمن فرض كن يك كاغذ a4 ‌را بخواهي در آن مستطيل نگاه كني مي دوني چقدر ريز ميشه؟
خوبيه متون html اينه كه از خاصيت word wrap برخوردارند يعني اگر مستطيل را هم بكشيد وتغيير سايز بدهيد جملات شكسته مي شوند وبدون اينكه ريز بشوند وتغيير سايز بدهند زير هم خودشون را جفت وجور مي كنند اما flash paper مي خواد در ان واحد ودر يك زمان كل صفحه را در آن مستطيل كوچك نمايش بده نتيجه چي ميشه؟

flashman
28-06-2007, 09:42
سلام دوسته من

دوسته عزیز بله شما باید مستطیل خودتونو خارج از MovieClip خالی ایجاد کنید . یعنی در صفحه اصلی .

دوسته عزیز اون طوری که M A T I N هم گفته فایل های HTML رو میشه توی فلش بارگزاری کرد ولی خوب دچار مشکل میشه مخصوصا که زبان فارسی رو هم پشتیبانی نمی کنه شما یا باید با همون Flashpaper بسازی و یا چیزایی رو که در داخل فایل های HTML نوشتید رو کپی کنی در یک فایل فلش جداگانه و بعد اونارو لود کنی .

البته باید حواستون باشه اندازه فایا هایی که لود می کنی یکی باشه .

موفق باشی

DaRiOuShJh
05-07-2007, 17:04
من با Html و استفاده از Frame ها میتونم راحت این کار رو بکنم و بعد فایل رو به CHM تبدیل کنیم که خود اجراست!!!

من خودم هم یه اتوران البته با سوییش شبیهه این درست کردم البته من با Go To & Play درست کردم و خیلی وقته دارم ازش استفاده میکنم

البته 5 MB شده ولی اگه بخواین حجمشو بیارم پایین ببینم میتونم Uploadesh کنم!

در فلش هم که با این معلوماته ناقصم شما باید اول یه کادر رو درست کنی همین کادره چپ که تارگته دکمه هایه دسته راست باشه و محتوایی که اونها لود میکنن رو تو اون نشون (همونطور که دوستان اشاره کردن...

mahramasrar2
06-07-2007, 07:45
من كه چيزي نفهميدم !!! darioush ja جان!!!

DaRiOuShJh
06-07-2007, 13:48
من كه چيزي نفهميدم !!! darioush ja جان!!!

خوب معلومه که نمیفهمید چون من هم خودم هم نفهمیدم چی نوشتم!:20:

خوب بریم سره اصله مطلب!

من در بالا 3 تا راه رو با توجه به عکستون بهتون پیشنهاد کردم:
1.HTML
2.Swish
3. Flash

حالا هر کدوم که خودتون راحت ترین

در ضمن برنامه هایی هم هست که قابلیت لود کردنه فلش همخ دارن و میشه با هاشون Autorun ساخت

در این موارد باید از Button هایه برنامه برایه کارهایی مثله Browse Files, Set up و ... استفاده کنید و مثلا از فلش هم برایه فانتزی کردنه فایل و دادنه Effevt برایه بعضی جاها

بازم موضوعه مبهمی بود در خدمتم:10:

flashman
06-07-2007, 23:12
سلام دوسته من

من در بالا 3 تا راه رو با توجه به عکستون بهتون پیشنهاد کردم:
1.HTML
2.Swish
3. Flash

من یک راه رو بهتون پیشنهاد می کنم .ONLY FLASH MX

DaRiOuShJh
07-07-2007, 00:54
سلام دوسته من

من یک راه رو بهتون پیشنهاد می کنم .ONLY FLASH MX

بله یه جورایی خلاصه پسته قبلیم همین میشد!!!:27:

mahramasrar2
07-07-2007, 06:02
دوست من dariush ka
لطفا واضح عرض كنيد ضمنا يكي از آن برنامه هاي مورد اشاره خودتان را نام ببريد وحداقل اندكي درباره آن اشاره كنيد

DaRiOuShJh
07-07-2007, 12:25
همون داریوش کافیه:46:

والا من دیگه نمیدونم چی ریختی واضح تر بعرضم شما بگید با کدوم قسمتش مشکل دارید بلکه یه کاری بتونم بکنم:20:

خوب حالا بریم سراغه برنامه :13: حالا من یه چی گفتم شما چرا باور کردید:21:

خوب منو مجبور کردم دو ساعنت دنبالش تو درایوه source ام بگردم تا از زیره یه من خاک پیداش کنم!

برنامه AutoRun Pro 2.0.1 یکی از این برنامه هاس که توضیحاتش رو اینجا میزارم:

خوب این از این برنامه
چند تا برنامه مشابه هم بهتون معرفی میکنم از هر کدوم خواستید استفاده کنید:

AutoPlay Media Studio 4.0
AutoRun Design

فک کنم کفایت کنه برایه توضیحات بیشتر و عکشون میتونید تویه google سرچ کنید و به سایته خودشون برید

راستی ممکنه بعضی هاشون رو هم تویه همین p30world با *********** و ... پیدا کنید
حجمشون هم از 20 مگ بیشتر (حداکثر) تجاوز نمیکنه

خوبه یا بازم واضح نبود:46:

موفق باشی:10:

دوست من داريوش جان!!!
به نظرم شما عنوان تاپيك را مطالعه نفرموده ايد!!!!
منظور از ايجاد اين تاپيك يافتن برنامه هاي كمكي جهت ايجاد اتوران هاي زيبا ومتحرك با فلش است
نگاهي به برنامه هاي مورد ذكر خود بياندازيد آيا اين برنامه ها برنامه هاي فلش كار هستند؟!!!!
برنامه هاي شما برنامه هاي ساخت اتوران هاي معمولي واستاتيك هستند كه صدها مورد مثل آنرا با يك جستجو مي توانيد در گوگل بيابيد

اما راستي از شما بعيد است با اين همه پست!!!

ولي خواهشمندم قبل از هر گونه ابراز نظر مقداري مطالب اين تاپيك را مطالعه كنيد ضمنا اگر چيزي تايپ مي كنيد سعي كنيد آموزنده باشد

تايپ كردن كلمات بيهوده لطفي به اين تاپيك و چندين هزار بازديد كننده آن نمي كند( مي توانيد آمار بازديد كنند گان اين تاپيك را با يك back مشاهده كنيد)

با اين حال سپاسگزارم

:18:
کوتاه تایپ میکنم
فقط همین چند کلمه:
شما به پست قبلیه خودتون و درخواستتون در مورده اطلاعاتی از پست قبلی من دوباره مراجعه کنید (البته با دقت)
فکر نکنم موردی برایه توضیحه بیشتر باشه...
من دنباله زیاد کردنه پستام با پستایه بیهوده نیستم دوسته عزیز

mahramasrar2
07-07-2007, 13:03
دوست من داريوش جان!!!
به نظرم شما عنوان تاپيك را مطالعه نفرموده ايد!!!!
منظور از ايجاد اين تاپيك يافتن برنامه هاي كمكي جهت ايجاد اتوران هاي زيبا ومتحرك با فلش است
نگاهي به برنامه هاي مورد ذكر خود بياندازيد آيا اين برنامه ها برنامه هاي فلش كار هستند؟!!!!
برنامه هاي شما برنامه هاي ساخت اتوران هاي معمولي واستاتيك هستند كه صدها مورد مثل آنرا با يك جستجو مي توانيد در گوگل بيابيد

اما راستي از شما بعيد است با اين همه پست!!!

ولي خواهشمندم قبل از هر گونه ابراز نظر مقداري مطالب اين تاپيك را مطالعه كنيد ضمنا اگر چيزي تايپ مي كنيد سعي كنيد آموزنده باشد

تايپ كردن كلمات بيهوده لطفي به اين تاپيك و چندين هزار بازديد كننده آن نمي كند( مي توانيد آمار بازديد كنند گان اين تاپيك را با يك back مشاهده كنيد)

با اين حال سپاسگزارم

flashman
07-07-2007, 14:44
سلام دوسته من

آخ جون دعوا :19:

mahramasrar2
08-07-2007, 11:37
flash man تو هم؟!!!

flashman
08-07-2007, 14:18
سلام دوسته من

اصلا آخ جون ندعوا . :41: :41: :41:

ببخشید .

kathy11
06-09-2008, 20:01
سلام

Geturl اصلا برای این کار نیست ....

.....موفق باشی .....
سلام
من به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سرزدم و نرم افزار jstart را دانلود کردم اما مشکل اساسی من پیغام unregister آن می باشد. من برای خرید این نرم افزار در سطح شهر تهران هم اقدام کردم . متاسفانه هیچ فروشگاهی این نرم افزار را نداشت. در صورتیکه نرم افزار را دارید و یا کرک آن رادارید و یا راه حلی جهت عدم نمایش این پیغام دارید برای من ارسال نمایید.
با تشکر

jamshimi
01-04-2011, 09:03
دوستان کسی کرک این نرم افزار FlashJester Jugglor نداره

Amirwwe619
01-04-2011, 13:20
---------------------
ادیت

majidmad
16-08-2011, 00:43
سلام دوستان عزیز

من یه مشکلی دارم که اگه حلش کنید واقعا سپاس گذار می شم

به خاطر یک پروژه مجبور شدم از نرم افزارهای swishmax و multimedia builder استفاده کنم. خودم رو کشتم تا تونسم یه پروژه خیلی ساده ساختم و از sample های توی swishmax استفاده کردم
الان یه مشگل بزرگ دارم و خیلی خیلی وقت کم. یعنی تا فردا !!
می دونم الان می گید search کن ولی باور کنید کلی search کردم ولی چون بسیار مبتدی هستم متوجه نمی شم دقیقا چه باید کرد !!
اما مشکل...
من یک سری فایل تو powe point درست کردم که اونها رو به فایل exe تبدیل کردم . یک پروژه هم توی mmb ساختم. یک منوی آماده از sample های swishmax رو در نظر گرفتم . حالا فقط نمی دونم چطور به این دکمه های منو آدرس بدم که با کلیک روی هر کدوم ، اونها یکی از این فایل های exe رو اجرا کنن و بعد می خوام این فایل فلش رو توی mmb قرار بدم. خدا رو شکر می دونم چه جوری تو mmb فایل فلش قرار بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اینکه چه جوری تو swishmax به دکمه های این منو آدرس دهی کنم با کلیک رو هر کدوم ، کدوم فایل exe باز بشن رو نمی دونم !
امیدوارم مطلب رو درست منتقل کرده باشم
بی صبرانه منتظر پاسخ هستم و بسیار بسیار از هر کمکی پیشاپیش تشکر می کنم .

javidflasher
16-08-2011, 11:08
برای ارتباط فلش با mmbباید از fscommanاستفاده کنی:

AHRIMANSEFID
01-09-2014, 21:38
من بک فلش کار نیاز دارم برای ساخت یک لودر که توانایی لود کردن فایل sqlite رو داخل فلش داشته باشد.
اتواران هست پروژه من هم.

hbkong
03-11-2014, 15:58
سلام دوستان
موضوع پست بسیار جالبه
اما نقطه آغازین خوبی نداشته
من تمامی این پست ها را مشاهده نموده ام ولی کسی که می خواد اتوران بسازه مطمئنا هیچی سر در نمیاره
اگه بشه این بحث رو ادامه داد و از اول شروع کنیم خیلی جالب میشه
از صفر صفر که چطوری یک دکمه میشه ساخت و بعد دستورات تا اجرا و ...
البته فقط با نرم افزار ادوب فلش و نه چیزه دیگه
چون تو این نرم افزار اختیارات فوق العاده زیاد و پیشرفته و محدودیتی ندارد
دوستان منتظر پاسختان هستم
آدرس الکترونیکی من: hbkong1992@gmail.com