PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوري ميشه سايتي كه در Fronpage طراحي كرديم را آپلود كنيم؟ لطفا جواب بديد

Iranian_sports
08-07-2005, 06:31
سلام
چه طور ميشه يك سايت طراحي شده در Frontpage را آپلود كرد و از اون استفاده نمود
لطفا جواب بديد
با تشكر

Nesta
08-07-2005, 06:38
سلام دوست عزیز شما اگه نگاه میکردید 2-3 تا پائینتر همین هست دیگه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی‌ شما می‌خواهید که سایت که سختید رو اپلد کنید و آدرس برای خودتون ثبت کنید .با زدن اون آدرس سایت شما لود بشه .
شما باید در persiangig عضو بشی‌ و 100 مگ فضا بگیری و دیگه بقیه دا لینکی‌ که دادم هست.

Iranian_sports
08-07-2005, 06:55
ممنون Nesta جان
اما من سايت رو ثبت كردم و سايت رو با Frontpage هم طراحي كردم اما نمي دونم چه جوري سايت طراحي شدم را در اونجا قرار بدم

Nesta
08-07-2005, 06:58
سلام دوست من دیگه شما همه کار رو کردید باقیش که دیگه کاری نداره شما زمانی‌ که عضو میشید یک صفحه میده به شما یک قسمت داره file manager اونجا شما وارد میشید و اونجا زده file uplod بد میگه choose file بد فایل اصلی‌ یا ریشه که همون home page شما هست رو وارد می‌کنید از رو هارد و سپس کلید اپلد رو میزانید.
همین.

internet1
08-07-2005, 07:00
با سلام
سايت رو ثبت كردين يعني چي يعني فضا و هاست دارين
اگه اينطوري بگين چون روشهاي مختلفي داره اگه كنترل پنل
يا همون cpanel دارين مي شه خيلي راحت فايل ها رو آپلود کرد ولي اگه يه فضاي رايگان مثل پرشين گيگ دارين فرق مي کنه
منتظر جواب هستم
تا راهنماييت کنم
پيمان از شيراز

Iranian_sports
08-07-2005, 07:10
با تشكر از شما دوستان
بله كنترل پنل دارم

Nesta
08-07-2005, 07:17
با تشكر از شما دوستان
بله كنترل پنل دارم
سلام دوست من دوباره .
خوب شما از اول نگفتید چرا ؟
اگه دارید به شما یک سری امکانات داده می‌شه مثلا ftp که شما با یکی‌ از برنامه های ftp manager مثل cute ftp میتونی‌ اونجا اپلد کنی‌ .یا این که بری داخل کنترل پانل خودتون و اونجا اپلد کنی‌ آخه مشگلی‌ نیست شما اگه وارد بشی‌ در آنجا همش هست و چیز پیچیده ای نداره.

internet1
08-07-2005, 07:20
با سلام
دوست عزيز خوب اگه توي ياهو مسنجر هستي
به اين لينك ادد كن تا درست و حسابي بگم چيكار كني
peymanwelocme
اگه هم که نداري مي توني برام يه پيغام خصوصي بزاري بگم چيکار کني سايت خودم هم الان راه اندازي کردم ولي اينجا نمي تونم تبليغ کنم پس بيا تو ياهو مسنجر منتظرتم ديگه اين که اف تي پي يه خورده براي شما که حالا تازه کار هستي (ظاهراً) يه خورده سخته من يه راه ساده برات دارم
خيلي هم ساده پس منتظرم يا ياهو مسنجر يا پيغام شخصي
موفق باشيد
پيمان از شيراز

Iranian_sports
08-07-2005, 07:21
در قسمت ftp چند تا آدرس داده بايد از كدومشون براي برنامه cut ftp استفاده كرد؟
و براي پسوردش چي؟

internet1
08-07-2005, 07:25
با سلام
بي خيال اين اف تي پي بشو فعلاْ‌ من خودم هم ازش استفاده نمي كنم روش كه من مي خواستم بهت پيشنهاد كنم خيلي راحت تر از اين حرف هاست
زودتر جواب بده خيلي كار دارم
منتظرم

Iranian_sports
08-07-2005, 07:29
خب اين id كه درست نبود
id من iranian_sports هستش