PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نحوه capture کردن تصاویر دوربین فیلمبرداری(پاناسونیک مدل NV-GS27)

ehsan_khatar
21-02-2007, 12:52
سلام
من یه دوربین فیلمبرداری nv-gs27 پاناسونیک دارم و می خوام تصاویری که توش ضبط کردمو به کامپیوتر capture کنم . یه بار نرم افزار movie maker این کار رو کردم و لی با کیفیت خوبی capture نشد . در ضمن بگم که من این کار رو با سیم dv که می خوره بقل دوربین و یه سرش هم می خوره به USB کامپیوتر انجام دادم. من شنیدم که برای این کار احتیاجی به کارت TV نیست و با همین سیم میشه انجام داد . من فقط با این نرم افزار تونستم کپچر کنم و با نرم افزار های دیگه مثل MEDIA STUDIO , VIDEO STUDIO و PRIMIRE هم که امتحان کردم نشد.ایا این امر احتیاج به تنظیمات PC یا دوربینداره؟ خواهشاً منو راهنمایی کنین که چه جوری این کار رو انجام بدم و با چه نرم افزاری می تونم بهترین کیفیت رو داشته باشم و طریقه کپچر کردنش رو هم لطفا بگین. اگه میشه یک بار به صورت کامل توضیح بدید تا من دیگه تو این تاپیک سوال نکنم.
خیلی خیلی ممنون

H A M E D
21-02-2007, 17:05
سلام... دوست من شما با استفاده از كابل كه به قسمت dv دوربين وصل ميشه مي تونين اين كارو انجام بدين اما كامپيوتر شما بايد داراي ورودي IEEE1394 باشه كه ظاهرا داريد.. خوب مي تونين با برنامه ulead video studio كپچر كنيد اگر دي وي دي رايتر دارين بهتون پيشنهاد مي كنم كه از ويزارد DV to DVD استفاده كنين كه فيلمتون رو با بهترين كيفيت بتونين كپچر كنين.. همين ولي اگر با فرمت هاي معمولي PAL و NTSC فيلم رو ذخيره كنين نبايد انتظار خيلي بالايي از كيفيت داشته باشين... تا اينجا همين به نظرم مي رسه اميدوارم كه تونسته باشم كمكتون كنم..

ehsan_khatar
21-02-2007, 18:43
خیلی ممنون که جواب دادید ولی یه سوال ، وقتی من dv to dvd کپچر میکنم در واقع با این فرمت خاص کپچر میشه و ایا میشه این فرمت رو به فرمت های دیگه با یه convertor تبدیل کرد؟ در ضمن من دی وی دی هم ندارم. اگه یه برنامه ی خوب یا یه روش برای کپچر کردن با کیفیت بهتر میدونید خواهشاً کمک کنید.
ممنون

H A M E D
21-02-2007, 19:20
دوست عزيزم به همونطور كه گفتم اين روش براي ذخيره با كيفيت بهتر هست و به نظر من حيف هست كه كيفيت ضبط دي وي رو پايين بياريم و اون رو با پال و ان تي اس سي خراب كنيم! حالا اگر شما مي خواي كه حتما با فرمت وي سي دي فيلم هاتون رو ذخيره كنين.. به نظر من nero vision رو هم يه امتحان بكنين.. بد نيست ولي خوب در هر صورت وقتي كه با فرمت وي سي دي ذخيره مي كنين كيفيت شديدا پايين مياد.. اگر برنامه خاصي گير اوردم حتما بهتون اطلاع ميدم بايد يه مقدار بگردم..