PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ریستار شدن

marhom
20-02-2007, 16:49
با سلام دوستان کامپیوتر من مدتی هست خود بخود ریسیت می شد با پارتیشن بدی چند روزی مشکل حل شد ولی دبار ه همین طور میشه تقریبا هر ساعت یکبار ریسیت میشه اگر مشکل سخت افراری باشد ممکنه از چی باشد ولی هر موقع ویندوز عوض میکنم یک روزی خوبه بعد دباره مشکل پیش میاد هیچ ویروسی هم نداره لطفا راهنمایی کنید مرسی

alir3za
21-02-2007, 19:03
من كه زياد وارد نيستم اما بهتره رم يا رم هاي سيستم رو چك كني. اگر دو تا رم داري به نوبت يكيشو بردار و ببين با اون يكي بازم ريست ميشه يا نه.
همچنين امكان داره از هاردت باشه و كابل اون.

باز اساتيد نظر بدن بهتر متوجه ميشي.

nw_nk
21-02-2007, 19:21
با سلام دوستان کامپیوتر من مدتی هست خود بخود ریسیت می شد با پارتیشن بدی چند روزی مشکل حل شد ولی دبار ه همین طور میشه تقریبا هر ساعت یکبار ریسیت میشه اگر مشکل سخت افراری باشد ممکنه از چی باشد ولی هر موقع ویندوز عوض میکنم یک روزی خوبه بعد دباره مشکل پیش میاد هیچ ویروسی هم نداره لطفا راهنمایی کنید مرسی

این مشکل خیلی دلیل می تونه داشته باشه! یکیش همینی که دوست قبلی گفت!

یکم با سیستم کلنجار برو و اطلاعات بیشتری نسبت به مشکلت در تاپیک بنویس!

دلیل های عمده:

داغ کردت CPU.

مشکلات RAM که دوست قبلی هم گفت.

عدم توانایی Power.

مشکلات Hard.

نصب درایور نامناسب.

و .......

همه موارد رو بررسی کن و نتایج رو اینجا مطرح کن! (دمای CPU - تعویض موقت RAM - جدا کردن قطعات اضافی - تعویض موقت Hard - پرهیز از نصب درایور مشکوک - ....)

موفق باشی!

marhom
22-02-2007, 12:14
با تشكر از دوستان ممنون از راحنمايتون

snaiper
01-03-2007, 02:11
پاور چند درصد تاثير داره

alli110
03-03-2007, 20:09
با عرض سلام خدمت كليه دوستان عزيز

به نظر بنده شما ميتوانيد خودتان مشكل را پيدا كنيد . همان طور كه دوستانمان نوشتند مشكل ميتونه علت هاي بسيار را داشته باشد ولي شما بايد ببنيد در چه موقعي سيستم ريست مي شود . در هنگام كار با برنامه هاي سنگين يا فرقي نمي كنه حتي زماني كه هيچ برنامه اي را لود نمي كنيد .
يا هنگام رايت كردن يا كار با لوازم جانبي .
ولي عمدتاً‌ در هنگام كار با نرم افزار وقتي سيستم ريست مي شه مشكل از رم است به طوري كه يك يا چند سل در آن سوخته و وقتي ديتا ها در آن سل سوخته قرار مي گيرد سيستم ريست مي شود .
اميدوارم كه هر چه زودتر مشكلي سيستمت حل بشه تا به آرامش برسي

hamidvalinia
04-08-2010, 10:04
سلام دوستان
من یه pcدارم با رم 512 ولی مقدار واقعی رم رو نمی شناسه یعنی حدود 300 رو نشون میده علت چی میتونه باشه؟