PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره پورت های Dvi

Doyenfery
20-02-2007, 03:25
سلام
من یه کارته گرافیکGeforce 7600GT با برد XfX دارم , که دو درگاه خروجی Dvi داره ...
خواستم بدونم که این درگاه دوم واسه چیه؟
و اینکه می شه از این درگاه دوم واسه Tv خروجی گرفت.؟
من یه کارت دی وی بی دارم که اگه بتونم برا تلویزیون خروجی بگیرم از این کارت گرافیکم دیگه عالی میشه:rolleye:
(منظورم اینه که در حالی که دارم با سیستم کار می کنم و مانیتور روشنه , از تلویزیون همه کانال هایه ماهواره رو ببینم.
با سپاس

Doyenfery
21-02-2007, 10:57
سوال سختی بود؟!!!:) :rolleye: :)

moby
21-02-2007, 20:34
سلام دوست عزیز
در مورد اول شما دیدین که تقریبا اکثر کارتا دو تا خروجی دارن که یکیش انالوگه و دیگری دیجیتال که در کارت شما هر دوشون دیجیتال هستش
در مورد دوم خیر نمیشه
در مورد سوم من خودم کارت --- ندارم ولی پسر خالم داره ائنم مشکل شمارو داشت که اخر سر فهمیدیم میشه این کار ولی یه دستگاه مثل سویچر داره که دیگه دنبالش نرفتیم و یه ----- خرید و خلاص

Doyenfery
22-02-2007, 00:15
پس اصلا این درگاه دوم به چه دردی می خوره؟
چجور سویچری منظور شماست؟
من یادم میاد حدود 5 ساله پیش یه کارت دیده بودم تو یه فروشگاه کامپیوتر که وقتی پرسیدم واسه چیه ..
گفت که برایه اینه که برایه دو مانیتور خروجی میده و کاربردش هم تو برنامه نویسی هستش که نیاز داره همزمان هم اول فایلو ببینی و هم آخرشو..
یادم نیست که اسمه اون کارت چی بود , ولی یه همچین چیزی اگه باشه که بدرد من بخوره حتما می گیرم.

Mahdi_Moosavi
24-02-2007, 12:38
سلام
من یه کارته گرافیکGeforce 7600GT با برد XfX دارم , که دو درگاه خروجی Dvi داره ...
خواستم بدونم که این درگاه دوم واسه چیه؟
و اینکه می شه از این درگاه دوم واسه Tv خروجی گرفت.؟
من یه کارت دی وی بی دارم که اگه بتونم برا تلویزیون خروجی بگیرم از این کارت گرافیکم دیگه عالی میشه:rolleye:
(منظورم اینه که در حالی که دارم با سیستم کار می کنم و مانیتور روشنه , از تلویزیون همه کانال هایه ماهواره رو ببینم.
با سپاس

دوست عزیز درگاه دوم واسه اینه که همزمان دو تا مانیتور یا یه مانیتور و یه ویدئو پروژکتور بهش وصل کنی نه tv .

البته کارت شما صددرصد خروجی hdtv داره که از اون میتونی برای tv استفاده کنی.

Doyenfery
25-02-2007, 09:15
مهدی جان ممنون از شما
میشه بگی چطوری ؟
اون کانورتر که فابرک خو کارت بود رو به کارت گرافیک نصب کردم سه تا خروجی داره که همه رو تک تک به ورودی تصویر تلیویزیون زدم , اتفاقی نیوفتاد.
این کانورتر سه سیم داره به رنگه هایه قرمز Pr -آبی pb/comp - سبز Y
چطور بتنونم از این برا tv خودم استفاده کنم
تلویزیون من سه ورودی داره که دو تاش صدای استریو و یکیش هم تصویره.
سپاس

Doyenfery
26-02-2007, 03:35
کسی تا حالا نبسته؟!!!!!!!!!!
اینا کانورتری چیزی ندارن.. من بتونم وصل کنم به تی وی معمولی.