PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل antivirusgold ver2.0 را چگونه حل كنيم؟

امیر خوشنود
07-07-2005, 08:24
سلام
با تشكر از ali_p30world
تا حالا شده که روی صفحه desktop با يه پيغام روبرو شده باشين كه ميگه شما مورد حمله نرم افزارهاي جاسوسي شدين و كليه حركات شما زير نظره و وقتي روش كليك مي كنين نرم افزار antivirusgold رو براتون download ميكنه و ميگه شما براي اينكه بتونيد فايلهاي جاسوسي رو پاك كنيد بايد اين نرم افزار رو خريداري كنيد. پس شما هم متوجه شدين كه اين آنتي ويروس خودش يه ويروسه .اصلا نگران نشيد چون اين آنتي ويروس فقط اعصاب شما رو خورد مي كنه.
حالا چه جوري مي تونيد پاكش كنيد؟ از طريق راه حل زير:
start-->run عبارت regedit رو تايپ كنيدو enterكنيد.
my computer-->HKEY_CURRENT_USER-->software پوشه antivirusgoldاگه موجود بود حذف كنيد

my computer-->HKEY_LOCAL_MACHINE-->SOFTWARE اگر پوشه antivirusgoldموجود بود آنرا حذف كنيد

حالا ميرسيم به بخش اصلي:
my computer->HKEY_CURRENT USER-->software-->microsoft-->Internet explorer--> desktop-->component پوشه شماره 1 را حذف كنيد .
و حالا در اين مسيرc:\windows فايل screen.html رو پاك كنيد.

سپس پنجره را بسته و سيستم را restart يا log off كنيد.
:idea: :idea: در صورتيكه مشكل شما حل شد لطفا به من پيام دهيد. موفق باشيد

امیر خوشنود
07-07-2005, 08:59
از sina_p30world هم بسيار متشكرم كه كمكم كرد تا بتونم اين متن رو در اختيار شما بزارم

Navid
07-07-2005, 11:19
ما نفهمیدیم سینا کمک کرده یا علی ؟ ( می بینم که مدیرای سایت ... ) :mrgreen:

mohammad3000
12-07-2005, 13:46
سلام دوستان...اميدوارم حالتون خوب باشه...ز كليه دوستان مخصوصا امير خشنود عزيز متشكرم...من هم اين مشكلو داشتم...خدا رو شكر حل شد....!ممنونم..موفق باشين...باي

Amir_P30
12-07-2005, 16:10
اينا ديگه جزو كارهايي است كه هر كاربر بايد بدونه وقتي كه به اينترنت وصل هست نبايد هر چيزي رو كه پيغام ميده دانلود كنيد.

هوشيار باشيد

ho3einn
17-07-2005, 21:55
آ قا مشكل من كه حل نشد بعد از اينكه دوباره سيستم بالا مي ياد دوباره همين پيغام ميده

امیر خوشنود
18-07-2005, 14:30
شما برو تويه regedit دنبال فايل screen.html بگرد (searchكن )سمت راست كه فايل مربوطه رو پيدا كرد سمت چپ پوشه رو پاك كن. معمولا اسم پوشه هست 1

ho3einn
18-07-2005, 19:37
با سلام

امير خان اين فايل رو پاك ميكنم وقتي كامپيوترو ريست ميكنم دوباره همچي سر جاي خودش هم تو رجيستري هم تو ويندوز اين فايل سكرين

نمي دونم چيكار كنم لطفا راه چاره؟

ممنونم

امیر خوشنود
19-07-2005, 07:30
اون فايل screen.html فقط يه فايل html هست كه اون عكس رو داره و كار ديگه اي نميكنه اصل كار همون پوشه شماره 1 در رجيستري هست . يكبار وقتي از تويه رجيستري همه چيز رو پاك كردي صفحه رجيستري رو ببند و دوباره باز كن . ببين اون پوشه حنوز هست؟

ho3einn
19-07-2005, 18:55
سلام

آقا امير من اين فايل رو حذف ميكنم هم از ريجستري هم از فايل ويندوز اما بعد از اينكه كامپيوترو ريست ميكنم بازم اين مشكل رو دارم و دوباره همه چيز جاي قبليشه (اين فايل هم تو ريجستريه هم تو فايل ويندوز در درايو سي)

حالا بيفرماييد چه كنيم
ممنون ميشم

امیر خوشنود
20-07-2005, 07:39
سلام

اول يكبار با نرم افزار ضد جاسوسي كل سيستمت رو scan كن بعد از اينكه تموم شد دوباره امتحانش كن . قبل از اينكه سيستم رو reset كني يكبار رجيستري رو ببند دوباره باز كن ببين حنوز هست.

ho3einn
22-07-2005, 11:39
سلام

گفتم كه پاكش مي كنم همون پوشه 1 رو صفحه ريجستري رو هم ميبندم و تا قبل از ريست كردن كامپيوتر اگه دوباره ريجستري رو باز كنم اين فايل نيست اما وقتي كامپيوترو ريست ميكنم و دو باره همين مشكلو دارم و اين فايل 1 و هر چي تو ريجستري حذف كردم سر جاش اگه ميتوني كمكم كن

لطفانم دوباره نگو اين فايل 1 ...

ممنونم