PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد رایت dvd و cd با nero

morteza_k
19-02-2007, 01:33
سلام دوستان خوبم
من یک مشکل خیلی بزرگ با رایت dvd و cd با 7 nero دارم .
وقتی که می خوام dvd رایت کنم حداقل 5 تا 6 ساعت طول می کشه حالا من نمی دونم همیشه رایت dvd اینقدر طول می کشه یا سیستم یا نرم افزار رایتم من مشکلی داره .
در مورد cd هم قبلا که با nero6 کار می کردم خیلی سریع cd رو رایت می کرد و تحویل می داد ولی حالا nero7 اول فایل ها رو(فکر کنم (اینکد)) می کنه بعد رایت می کنه برای همینه خیلی طول می کشه .
دوستان راه حلی ندارید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.:happy:
مرتضی.:blush:

vtn54
19-02-2007, 07:00
سلام دوستان خوبم
من یک مشکل خیلی بزرگ با رایت dvd و cd با 7 nero دارم .
وقتی که می خوام dvd رایت کنم حداقل 5 تا 6 ساعت طول می کشه حالا من نمی دونم همیشه رایت dvd اینقدر طول می کشه یا سیستم یا نرم افزار رایتم من مشکلی داره .
در مورد cd هم قبلا که با nero6 کار می کردم خیلی سریع cd رو رایت می کرد و تحویل می داد ولی حالا nero7 اول فایل ها رو(فکر کنم (اینکد)) می کنه بعد رایت می کنه برای همینه خیلی طول می کشه .
دوستان راه حلی ندارید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.:happy:
مرتضی.:blush:
سلام دوست عزیز

نسخه 7 نرو نسخه مشکلداری است روی خیلی از سیستمها مشکل دارد خود من پس از حدود چند ماه کلنجار رفتن با آن

و نصب نسخه های مختلف بالاخره به نسخه6 برگشتم اگر روی سیستم شما کار نمی کند اعصابتان را خورد نکنید و به

همان نسخه 6 بر گردید.:biggrin:

morteza_k
20-02-2007, 00:23
سلام
ممنونم که جواب دادی دوست خوبم فکر کنم باید به گفته شما عمل کنم.
only nero 6
ممنونم .
مرتضی.

ahmadreza1363
19-03-2007, 00:51
زمانی که می خوام vcd رایت کنم نرو add رو انجام می ده ولی رایت خیلی طول می کشه(در مورد بعضی فیلم ها میشه).چرا؟....خیلی برام مهمه.کمکم کنید

hfb
19-03-2007, 07:09
احتمالاًفرمت فایلهات جوریه که مدتی طول میکشهencode بشه،معمولاًاگه بخوایmpeg2یا فرمتهای دیگه رو به vcdتبدیل کنی encodeاش طول میکشه.

nw_nk
19-03-2007, 08:25
احتمالاًفرمت فایلهات جوریه که مدتی طول میکشهencode بشه،معمولاًاگه بخوایmpeg2یا فرمتهای دیگه رو به vcdتبدیل کنی encodeاش طول میکشه.

تایید میشه!

یا از خیر رایت اون فایلها بگذر! چون اگه بدون تبدیل رایت کنی ممکنه رو دستگاه پخش نشه!

یا وقت کافی رو بزار تا برات تبدیلشون کنه!

ahmadreza1363
22-03-2007, 02:18
من فیلم رو از یه vcd رو کامپیوتر ریختم...حا لا واسه یه کی می خوام بزنم نمیشه!!!!!!!!!!!!!
فایلم vcd هست...
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟