PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با Ace Utilities

Hamed_P30
06-07-2005, 22:23
سلام
جديدا مشكلي برام پيش اومده در استفاده از برنامه Ace Utilities كه براي پاكسازي حافظه سيستم و پاك كردن فايلهاي زائد از هارد هست, ارور ميده كه اين دفعه دوم هست كه اينجوري ميشه هر دو دفعه هم بعد از عوض كردن ويندوز دفعه قبل بعد از چند روز خود بخود درست شد اما حالا كه دوباره ويندوز رو عوض كردم و اين برنامه رو ريختم اين ارور باز هم پيش اومده ميخوام بدونم مشكل از چي ميتونه باشه و جطوري ميشه حلش كرد .

ارور اول رو كه OK مي كنم دومي مياد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

sa3er
07-07-2005, 14:35
در اين مورد کرکی که به صورت loader توسط عزیزان اون ور آبی ارائه شده و شما استفاده می کنيد مشکل داره ... پس از يه crack ديگه استفاده.. . يا به cracker اون نرافزار با نام جعلی c0rdat ^ind تماس برقرار کنید و اونو از bug کرکش مطلع کنید... یا از دوستان بخواهيد که يه مورد 100% working اشو براتون قرار بدن چون من اصلا تو خط publish کرک نيستم...

البته باز هم فکر می کنم که این مربوط به همون crack ناقص است ولی در هر صورت سيتم شما که ساعتش و تقويمش شمسی نيست!؟ اين برنامه در اين پيغام ميگه که شما سعی داريد با تغيير ساعت ويندوز سيستم امنيتی اين برنامه رو دور بزنيد یا به قولی بچها گفتنی بپيچونيد.. و در ادامه ميگه لطفا قبل از اجرای مجدد برنامه ساعت سيتم خودتونو اصلاح کنيد... همچنين اضافه می کنه اگه ساعت سيتم شما درسته يک بار سيستم رو restart کنيد و اگه جواب نگرفتيد به سازنده برنامه گزارش کنيد با کد CCB-A

امتحان کنيد ببينيد بدون کرک هم اين error رو ميده يا نه!

موفق باشيد

Hamed_P30
07-07-2005, 17:23
فكر نميكنم مشكل از ساعت ويندوز باشه چون همونطور كه گفتم بعد ازگذشت چند روز خودبخود درست شد!
اما فكر كنم همون كرك مورد داره تنها چيزي كه عجيبه اينكه قبلا اين مشكل وجود نداشت ولي بعد از عوض كردن ويندوز اينجوري ميشه
يه چيز ديگه يه بار بعد از اينستال ويندوز اين برنامه رو هم ريختم ارور نميداد بعد از نصب چند تا برنامه ديگه اين مشكل به وجود اومد.

Subzero
09-07-2005, 03:45
سلام:
ویروس داری شک نکن من هم Ace Utilities رو همیشه نصب میکنم وبا تجربه بهم ثابت شده که هر وقت ادا در آورده حتما ویروس دارم.

Hamed_P30
22-07-2005, 17:18
سلام
اين مشكل من حل شد :shock: همونطور كه گفتم بعد از گذشت چند روز خودبخود ارور از بين رفت ولي كاش مي فهميدم چرا قاط ميزنه بعد آدم ميشه!! :mrgreen: