PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز

arash rashno
18-02-2007, 08:54
با سلام
من خواستم نرم افزار WindowsVistaUpgradeAdvisor رو نصب کنم که گفت msxml6 رو نصب کن که نصب کردم بعد گفت .net نصب کن نصب کردم بعد وسط نصب این ارور رو میده
فریم ورک 1.1 ریختم درست نشد دنبال این فایل گشتم پیدا نکردم فریم ورک 2 ریختم بازم نشد حالا مشکل از کجاست راستی طوری باشه که درستش کنم نه بگید که ویندوز رو عوض کن ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دومم مربوط به اتوران سی دی رامه که هر چی سی دی میزارم نه اسم سی دی رو مینویسه و بازش میکنه اصلا سی دی رام شروع به خوندن نمیکنه واسی همین مشکل یه بار ویندوز عوض کردم درست شد ولی باز نمیدونم کدوم نرم افزاره که باعثش میشه و یه تغییری در ریجستری میده ممنون

Mehrshad2562
19-02-2007, 09:06
سلام عزيزم.داخل device manager روی سيدی كليك راست كن بیبن enable هست يا نه ، اگه نيست اونو فعال كن . خوش باشی

EhsanHF
19-02-2007, 20:24
برای سوال اولت :
ویندوزت سرویس پک 3 هست !؟
اگه هست ، پیشنهاد میکنم سرویس پک 2 رو نصب کنی . اگر هم نیست ، بگو دقیقا ویندوزت چه ورژنی هست ؟
سوال دومت رو هم جواب دادن .

Mohammad Hosseyn
20-02-2007, 07:28
دوست عزيز اون طوري كه از متن پيغام بر مي آد مشكل از خواندن از روي سي دي هستش ، احتمالا اين سي دي خش داره ( بهترين راه براي رفع اين نوع خش ها استفاده از كمي الكل با پنبه هست )
به هر حال مطمن باش نه ويندوز مشكل داره نه سي دي رام ... بلكه مشكل از خود سي دي هستش .
با تشكر

MB_Danger
21-02-2007, 16:33
با سلام
من خواستم نرم افزار WindowsVistaUpgradeAdvisor رو نصب کنم که گفت msxml6 رو نصب کن که نصب کردم بعد گفت .net نصب کن نصب کردم بعد وسط نصب این ارور رو میده
فریم ورک 1.1 ریختم درست نشد دنبال این فایل گشتم پیدا نکردم فریم ورک 2 ریختم بازم نشد حالا مشکل از کجاست راستی طوری باشه که درستش کنم نه بگید که ویندوز رو عوض کن ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دومم مربوط به اتوران سی دی رامه که هر چی سی دی میزارم نه اسم سی دی رو مینویسه و بازش میکنه اصلا سی دی رام شروع به خوندن نمیکنه واسی همین مشکل یه بار ویندوز عوض کردم درست شد ولی باز نمیدونم کدوم نرم افزاره که باعثش میشه و یه تغییری در ریجستری میده ممنون
سلام ...
این پیغام میگه یکی از فایل های CAB که این نصب به اون احتیاج داره ، خراب شده و قابل استفاده نیست .
اگر برنامه رو از اینترنت دانلود کردی ، احتمالا به خوبی دانلود نشده و اگر این نرم افزار روی CD قرار داره ، ممکنه CD یا CD ROM خراب باشه .
به هر حال این نسخه معیوبه و شما باید نسخه ی سالمش رو پیدا و نصب کنید .

و اما مشکل دوم :
احتمال داره که CD ROM دچار مشکل شده باشه .
لنز و کابل دیتای اون رو چک کنید .
اگر هم CD ها رو می خونه ولی در اجرای اتوماتیک مشکل داره ، به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید .
امیدوارم مشکلتون بر طرف بشه .

ضمنا تمام دوستانی که میان نظر میدن همگی نیتشون خیره و نباید با اونها بد رفتاری کرد .
مثلا شما در جواب اون دوستی که گفتن شاید CD ROM غیر فعال شده باشه ، می تونستید بگید :
( اگه CD ROM غیر فعال باشه نباید آیکونش توی My Computer دیده بشه ، در حالی که این آیکون توی My Computer من وجود داره !
ممنون از اینکه نظر دادید )
به هر حال از اینکه خیلی زود عذر خواهی کردید ، ممنون و سپاسگذارم ... :blush:

امیدوارم همگی شاد و موفق و پیروز باشید .

arash rashno
22-02-2007, 09:15
ممنون از راهنمایی شما