PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای دیدن فایلهای متنی

MEMA
18-02-2007, 04:01
با سلام به همه عزیزان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان راستش من نیاز به یک برنامه برای اجرای فایلهای متنی(.txt)در گوشی نوکیا6600 دارم.آیا کسی این برنامه رو داره؟با تشکر از لطفتون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_1000
18-02-2007, 10:28
سلام دوست عزیز
این فایلهارو خود گوشی صد در صد اجرا و ساپورت میکنه و نیازی به برنامه نیست

Kolang
18-02-2007, 23:10
بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_1000
19-02-2007, 00:13
سلام دوست عزیز اینم برنامه ای دیگه با پسوند جاوا که بر رویه سونی اریکسون هم قابل اجرا هستش
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

MEMA
19-02-2007, 01:53
ممنون کمال جان.ممنون حاج محمد.دست هر دو تا تون درد نکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid110
19-02-2007, 01:56
سلام . .

این فایل منیجر هم این قابلیت رو داره . .ProfileExplorer
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی . .

MEMA
19-02-2007, 23:56
دست شما هم درد نکنه حاج حمید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .بابا دم همتون گرم.معلومه تو بخش موبایل مدیرا واقعا فعال هستن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_1000
20-02-2007, 00:17
فقط مدیرا
پس همکارا ی عزیز و کاربرای فعال و حتی بیشتر کاربرا چی
اینا یعنی هیچ اصلا" این برنامه هارو برای شما کی معرفی کرده همین کسانی که نام بردی و نام بردم
پس مدیری دخیل نیست
موفق باشید

Hamid110
20-02-2007, 03:53
دست شما هم درد نکنه حاج حمید .بابا دم همتون گرم.معلومه تو بخش موبایل مدیرا واقعا فعال هستن.

سلام . .

دوست گرامی . . ممنون از شما . .

در کل انجمن . . اگه شخصی بتونه به کسی از کاربران جواب بده . . حتما این کار رو میکنه . .

دوستان دیگه . . و من هم چون همچین برنامه ای رو داشتیم . . به شما لینک دادیم . .

ممنون . .

موفق باشید . .

MEMA
21-02-2007, 13:07
فقط مدیرا
پس همکارا ی عزیز و کاربرای فعال و حتی بیشتر کاربرا چی
اینا یعنی هیچ اصلا" این برنامه هارو برای شما کی معرفی کرده همین کسانی که نام بردی و نام بردم
پس مدیری دخیل نیست
موفق باشید

ای بابا.محمد جون چرا ناراحت شدی داداش!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا منظورم همتون بود.ولی من عادت دارم بگم "از همه مدیرا..."حالا نمیشد که اسم همه رو تک تک برد.ولی چشم.بازم عذر میخوام.بیا:
از همه مدیرا،همکارا،کاربرای فعال،کاربرای عادی،....تشکر صمیمانه میکنم.حله ان شاءالله؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن کمال جان برنامه شما نمیدونم چرا اجرا نمیشه.به راحتی نصب میشه و بالا هم میاد ولی هر فایل TXT رو که میارم توش،حالا یا فارسی و یا اینگلیسی، به صورت 4 خونه میندازه.مال بقیه دوستان رو هم هنوز چک نکردم.
بازم ممنون از همه.یا علی.