PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي ديدن تكه اي از فيلم دانلود شده

moonomid
18-02-2007, 01:17
با سلام خدمت دوستان عزيز
ايا نرم افزاري هست كه بشه ان تكه فايلي كه zip شده است و دانلود كرده ايم را مشاهده كنيم؟
ممنون

WooKMaN
18-02-2007, 07:04
عزیزدل وقتی فیلم دانلود میکنی باید کلیه partها رو دانلود کنی بعد unzip کنی ...

چون وابسته بهم بیدند و بصورت مستقل کار نمیکنن !!!

;)

mir@
18-02-2007, 09:12
راست وگویی.
ولی مثل اینکه بعضی وقتا میشه.
مثلاً اگه همه یک فیلم در یک فایل باشه با پسوند فیلمی!
بعضی داونلود منیجر ها پخش می کنند.
ما هم یه چیزی گفتیم لال از دنیا نریم.

farid ejay
18-02-2007, 09:37
اگه فایل دانلود شده یک فایل تصویری باشد در حین دانلود با بعضی دانلود منیجر ها میتوان تا قسمتی که فیلم دانلود
شده را مشاهده کرد
مثلا مانند دانلود منیجر dap
ولی اگر فایل شما یک فایل zip باشد چون فایل zip یک فایل مجتمع است واگر حتی یک فایل ان کم باشد نمیتوان فایل را استخراج کرد

tsjaleb
20-02-2007, 17:15
دوست عزیز اگه فیلمت تو یه فایل زیپ شده باشه که وسط دانلود نمی شه unzip بشه . ولی در غیر این صورت با

ImTOO 3GP Video Converter می تونی ببینیش . فقط مشکلش اینه که تصویرش کوچیکه .

WooKMaN
20-02-2007, 17:50
ولی اگر فایل شما یک فایل zip باشد چون فایل zip یک فایل مجتمع است واگر حتی یک فایل ان کم باشد نمیتوان فایل را استخراج کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amgh_12
20-02-2007, 20:37
اگر فایل rar هم باشد می تونید هر چند تا پارت رو که کامل دانلود شدن نگاه کنید .مثلا اگر از ۱۰ تا پارت ۴ تا دانلود شده میتونید همین ۴ تا رو نگاه کنید . برای این کار هم باید بعد از باز کردن فایل rar روی گزینه Extract to کلیک کن و بعد در برگه General تیک Keep Broken file رو بزن و وقتی از ت بقیه پارت ها رو خواست کنسلش کن و فایل اکسترکت رو بازش کن. من این رو برای فایل های Rar امتحان کردم و کامل جواب داده و برای zip هم باید جواب بده . در ضمن فکر کنم برای هر جور فایل تصویری جواب نده ولی من برای AVI و MPG و RMVB تست کردم و شد .

در ضمن برای پخش هم به نظر من بهترین نرم افزار The KMPlayer هست و تا اونجایی هم که من میدونم و ویکی پدیا هم تایید میکنه در مقایسه با دیگر نرم افزارهای پخش از بیشترین فرمت پشتیبانی میکنه و امکانات بی نظیری هم داره که اگر K-Lite Mega Codec Pack رو هم باهاش نصب کنی دیگه فکر نکنم فایلی باشه که نتونی پخش کنی .

این هم مقایسه انواع پخش کننده ها از Wikipedia :

این هم مشخصات و ویژگی های The KMPlayer :

راستی از عکس های ویکی پدیا هم فکر نکن این نرم افزار زبانش کره ای هست بلکه کاملا انگلیسی رو پشتیبانی میکنه و اصلا فایل دانلودی هم به طور پیش فرض دارای محیط انگلیسی هست .