PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی می خوام کانکت شم کامپیوترم رستارت می کنه

Mohsen P
17-02-2007, 23:50
وقتی می خوام کانکت شم کامپیوترم رستارت می کنه و یه صفحه می اد که متنش ابی و سیاهه دلیلش چیه؟

0o1
18-02-2007, 01:26
شما درایور مودمت رو یه بار دیگه نصب کن بببین درست می شه...

toadstool
18-02-2007, 22:51
منم يه مدت اين مشكل رو داشتم هيچكس نفهميد علتش چيه

يكي ميگفت مودم خرابه يكي ميگفت ماله مادر بورده يكي ميگفت ماله ويندوزه

بعد از كلي زور زدن و عوض كردن جاي رم و مودم و .... باز هم فرقي نكرد

و مجبور شدم ويندوز بريزم و درست شد

Mohsen P
19-02-2007, 00:45
ویندوز رو عوض می کنم بعد یه مدت دوباره رستارت می کنه.

Persian.Boy
19-02-2007, 02:06
آیا رستارت شدن ویندوز شما دقیقا بعد از وصل شدن به اینترنت است؟

آیا برای رستارت شدن ویندوز شما زمان هم تعیین میکنه؟ یعنی بهتون میگه که مثلا ویندوزتون بعد از 30 یا 60 ثانیه

رستارت میشه یا اینکه فورا و بدون هیچ تاخیری خاموش میشه؟

اگر برای رستارت شدن سیستم براتون وقت تعیین میکنه مانند همون ثانیه شماری که گفتم مشکل شما بر میگرده

به کارت اینترنتی که استفاده میکنید و کلا از شبکه است. این مشکل هم با عوض کردن کارت و استفاده کردن از

کارت یک شرکت دیگه حل میشه و هم با نصب یکی از برنامه های زیر.

Outpost Pro

McAfee personal firewall Plus

Kaspersky Antivirus Pro 5.0

Lool"n"Stop Firewall with Advanced Rule

McAfee VirusScan Enterprise Edition 8.5

اما اگر قبل از رستارت شدن به شما هیچ پیغامی رو نشون نمیده و یهو مثل یک شکی که به پی سی وارد بشه

عمل رستارت انجام میشه در آن صورت مطمئن باش که 90 درصد مشکل سخت افزاری داری.

0o1
19-02-2007, 02:11
فکر نکنم ربطی به isp داشته باشه آخه این دوستمون نمی تونه که کانکت بشه .
تو اون صفحه ارور که می گی چی نوشته. منظورم متن پیغامه؟

Mohsen P
20-02-2007, 01:11
قبل از اینکه کانکت شم بدون اینکه ثانیه شمار بیاد فورا رستارت میکنه.

این هم پیغامی که می ده:
a problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to you computer .

DRIVER-IRQL-NOT-LESS-OR-EQUAL

if this is the first time you have seen this stop screen restart your computer.if this screen
appears again,follow these steps:
check to make sure an new hardware or saftware is properly installed.
if this is a new installation,ask your hardware or saftware manufacturer for any windows update
you might need.
if problems continues disable or remove any newly installed hardware or saftware .disable
bios memory option such as caching or shadowing.if you need to used safemode to remove or
disable computer ,press f8 to select advence startup option,and then select safemode.

Technical information :

*** stop:0x000000d1(0xf7b10000,0x000000a,0x00000001),0 XF6E211FE

*** beep.sys - adress f7b10000.base at f7b0f000,datestamp 00000000
*** HCF- MSFT.SYS - adress f6e211fe.base at f6e11000,datestomp 3b207858

begining dump of physical memory

این هم مشخصات کامبیوترم:
mainboard 945PL
cpu intel 3GHz 2MCashe
RAM 2*512 DDR2 kingmax
power porsche 450w
vga Gforce 7300LE
HDD 160sata
case elegance
modem zolltrix smart sprit

IVAN
20-02-2007, 14:36
به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين كه صفحه ي مرگ خودمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببين شما درايور مودمت مشكل داره .احتمالا برنامه اي نصب ميكني كه بر روي اين درايور تاثير ميذاره.خوب حالا:ويندوزت رو عوض كن_بعد بلافاصله درايورهاي سيستم رو نصب كن _هيچ برنامه ي اضافي هنوز نصب نشه_يك بار ديگه كانكشن ايجاد كن و سعي كن كانكت بشي/راستي اگه تونستي درايور آپديت شده ي مودمت رو پيدا كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگفتي قبلنا اين طوري ميشد يا تازگيا اين طوري شده؟؟؟
برميگردم

hajHasan
20-02-2007, 16:54
سلام
اگر امکانشو دارید , یک مودم دیگه ( غیر زلتریکس ) رو دستگاهتون تست کنید.
غالبا این مشکل بدلیل عدم همخوانی سخت افزاری پیش میاد و البته مشکلات درایور هم میتونه عامل اون باشه.
درایور جدید مودم و مادربرد را از سایت سازندشون دانلود و نصب کنید ببینید تاثیر مثبتی داره یا نه

nw_nk
20-02-2007, 21:55
به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين كه صفحه ي مرگ خودمونه...

خدا نصیب هیچکس نکنه!!!

online-amir
24-02-2007, 09:44
سلام.

ببين من هم اين مشكل رو با اين مودم داشتم. مشكل نصب درايور هستش.

M.R.M
24-02-2007, 12:05
سلام دوست عزيز ،
همانطور كه ساير دوستان عزيز به خوبي به آن اشاره كردند اين مشكل ظاهرا ( از پيغام خطا ) به علت ناسازگاري درايور مودم شما است ...
معمولا مودمهاي اينترنال در ويندوز XP نياز به تعريف درايوري خاصي ندارند و به صورت خودكار ويندوز XP آنها را شناسايي ميكند ، در مورد مودم Zoltrix Smart Sprit داخلي تقريبا از اين امر مطمئن هستم ... بنابراين شما اگر درايور مودم را از روي سي دي براي ويندوز تعريف ميكنيد اين كار را انجام ندهيد ... ويندوز XP در هنگام فرآيند نصب به صورت خودكار مودم شما را شناسايي ميكند .
اما قبل از انجام هر كاري يك بار صداي مودم را غير فعال نماييد و ببينيد آيا باز هم مشكل پيش مي آيد يا خير ، براي اين كار بر روي كانكشن خود راست كليك كنيد و گزينه Properties را انتخاب نماييد.
سپس بر روي دكمه Configure كليك نماييد و از صفحه ظاهر شده تيك كنار عبارت Enable Modem Speaker را غير فعال كنيد و بر روي OK كليك نماييد.
پس از اين كار مجددا شماره گيري نماييد و نتيجه را بررسي كنيد.
توجه داشته باشيد كه اگر مشكل پس از اين كار و همچنين پس از روش اولي كه به آن اشاره كردم و همچنين دوستان به آن اشاره داشتند ( يعني ناسازگاري درايور ) برطرف نشد بايد به اشكال سخت افزاري شك نماييد و موارد سخت افزاري را بررسي نماييد كه اولين توجه به خود مودم است.
فعلا بهتر است به همان مشكل نرم افزاري فكر نماييد و نتايج را بررسي كنيد.
نتيجه را اعلام نماييد تا با كمك دوستان شما را بيشتر راهنمايي كنيم.
اميدوارم مشكل شما هر چه سريعتر برطرف گردد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

aabedeni
24-02-2007, 13:36
سلام لطفا منوکمک کنید
من عضو هستم
ولی نمی دانم سوالاتم رو چگونه مطرح کنم در هر انجمنی که می خوام
بلد نیستم

aabedeni
24-02-2007, 13:37
سلام لطفا منوکمک کنید
من عضو هستم
ولی نمی دانم سوالاتم رو چگونه مطرح کنم در هر انجمنی که می خوام
بلد نیستم

aabedeni
24-02-2007, 13:39
به من یاد بدید چطور سوالاتم را در انجمن مطرح کنم

M A T I N
24-02-2007, 15:52
به من یاد بدید چطور سوالاتم را در انجمن مطرح کنم

بالای راست هر انجمن دکمه ای به اسم ایجاد تاپیک هست ...با اون میتونی یه تاپیک درست کنی و سوالاتتو در اون بپرسی ....

Mohsen P
25-02-2007, 00:38
من همیشه صدای مودمم غیر فعاله اما رستارت می کنه
در ضمن لازمه که درایور مودم رو نصب کنم؟

M.R.M
25-02-2007, 12:02
سلام دوست عزيز ،
با توجه به گفته شما يعني شما درايور مودم را نصب نكرده ايد و ويندوز Xp به صورت پيش فرض مودم شما را شناخته است و اين مشكل وجود دارد ... در اين صورت آيا با نصب درايور مودم ( البته بعد از پاك نمودن كامل درايور فعلي مودم خود ) باز هم چنين مشكلي وجود دارد ؟
اگر مشكل وجود دارد اسلت مودم را تغيير دهيد و نتيجه را بررسي نماييد ، اگر باز هم مشكل وجود داشت مودم خود را در سيستم ديگري ( در صورت امكان ) بررسي نماييد ...
نتايج را بررسي نماييد و اعلام كنيد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

H A M E D
25-02-2007, 12:05
من همیشه صدای مودمم غیر فعاله اما رستارت می کنه
در ضمن لازمه که درایور مودم رو نصب کنم؟

اينكه صداي مودمتون غيرفعاله به احتمال زياد به خاطر درايور ناسازگاره البته اگر از اول همينجوري بود كه نه.. ولي حتما درايور خود مودم رو نصب كنين چون هر قطعه اي بيشتر با درايور خودش سازگاره تا با مال ويندوز..

Mohsen P
25-02-2007, 15:01
درایور مودم رو همیشه نصب می کنم.
صدای مودم رو خودم غیر فعال می کنم.