PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام مال چیه؟ (پنجره خودش بسته می شه)

Mohsen P
17-02-2007, 23:32
وقتی یه پنجره رو باز می کنم بعضی وقت ها پنجره خودش بسته می شه و پیغام زیر رو می ده.
ویندوز رو تازه عوض کردم در ضمن ویروسی هم نیستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AB
18-02-2007, 00:14
[QUOTE=Mohsen P;872165]وقتی یه پنجره رو باز می کنم بعضی وقت ها پنجره خودش بسته می شه و پیغام زیر رو می ده.
ویندوز رو تازه عوض کردم در ضمن ویروسی هم نیستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
Click Here رو بزن ببین مربوط به کدوم فایله

0o1
18-02-2007, 01:30
دلیل اومدن این ارور یکی دو تا نیست که بشه گفت دلیلش اینه. ممکنه به خاطر نصب یه برنامه باشه. یا یه مشکل با درایور های سخت افزار ها و خیلی دلایل دیگه...

شما اینا رو چک کن اگه نشد یه ویندوز دیگه نصب کن شاید درست شد...

MB_Danger
18-02-2007, 02:03
سلام ...
برای غیر فعال کردن گزارش خطا ( Error Reporting ) در کادر محاوره ای Run عبارت sysdm.cpl را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا پنجره ی System Properties نمایش داده شود ...
به زبانه ی Advanced بروید و سپس شستی Error Reporting را فشار دهید .
در پنجره ی جدید گزینه ی Disable error reporting را انتخاب کنید و در پایان شستی OK را فشار دهید .
موفق باشید .

0o1
18-02-2007, 02:44
سلام ...
برای غیر فعال کردن گزارش خطا ( Error Reporting ) در کادر محاوره ای Run عبارت sysdm.cpl را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا پنجره ی System Properties نمایش داده شود ...
به زبانه ی Advanced بروید و سپس شستی Error Reporting را فشار دهید .
در پنجره ی جدید گزینه ی Disable error reporting را انتخاب کنید و در پایان شستی OK را فشار دهید .
موفق باشید .

این کار مثل پاک کردن صورت مسئله ست...

MB_Danger
18-02-2007, 03:32
این کار مثل پاک کردن صورت مسئله ست...
سلام به شما کاربر عزیز ...
از توجه شما بسیار ممنونم .
همونطور که شما در پست های قبل اشاره کردید ... این پیغام می تونه دلایل گوناگونی داشته باشه ، بنابراین نمیشه از دور نسخه پیچید و گفت که مشکل دقیقا اینه !
به همین خاطر به نظرم اومد که شاید بهترین نسخه ، غیر فعال کردن اون باشه ، همانطور که من خودم مدتهاست که غیر فعالش کردم و خیلی هم راحتم ! :biggrin:

به راستی آیا توصیه به نصب ویندوز ، خود نوعی پاک کردن صورت مسئله نیست ؟! ;)

شما اینا رو چک کن اگه نشد یه ویندوز دیگه نصب کن شاید درست شد ...

همیشه سبز ...

Mohsen P
19-02-2007, 01:03
اگه از برنامه های نصب شده باشه اون برنامه رو ان اینستال کنم درست میشه.

0o1
19-02-2007, 01:55
به راستی آیا توصیه به نصب ویندوز ، خود نوعی پاک کردن صورت مسئله نیست ؟!

من که فکر نمی کنم چون اینطوری اگه اشکال از ویندوز باشه با نصب مجدد این اشکال برطرف می شه. ولی غیر فعال کردن ارور ... موفق باشی.

اگه از برنامه های نصب شده باشه اون برنامه رو ان اینستال کنم درست میشه.

کدوم برنامه رو می گی؟ شما درایور های سخت افزاری رو چک کردی ؟ یه بار دیگه نصبشون کن .