PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هم ریختن موتورولا V3xبنده

samuel_king
17-02-2007, 22:55
من با توجه به آنچه دوستان گفته بودن اقدام به ریخت زبان روی V3x خودم نمودم ولی وقتی همه چیز داشت خوب پیش می رفت در پایان نصب زبان Errorداد و وقتی گوشی رو روشن کردم همه چیز رفته بو و من فقط می تونم زنگ بزنم یا جواب تماس رو بدم .تروخدا به من کمک کنید دارم از غصه میمیرم. ممنون

mohammad_1000
17-02-2007, 23:41
سلام دوست عزیز شما نباید خودتون این کارو انجام میدادید حالا باید گوشیتونو ببرید به یک مغازه موبایل فروشی و گوشیرو فلش کنید تا درست شه در ضمن برای ریختن فارسی فقط باید توسط کابل مخصوص یا باکس ufs3 صورت بگیره
موفق باشید

Hamid110
18-02-2007, 04:00
سلام . . .

دوست عزیز و گرامی . . ورودت رو به انجمن های تخصصی P30World تبریک عرض میکنم . .

شما گوشیتون رو باید به یک خدمات موبایلی نشون بدید . . تا براتون فلش کنه . .

موفق باشید ..

mostafa54
18-02-2007, 09:11
من با توجه به آنچه دوستان گفته بودن اقدام به ریخت زبان روی V3x خودم نمودم ولی وقتی همه چیز داشت خوب پیش می رفت در پایان نصب زبان Errorداد و وقتی گوشی رو روشن کردم همه چیز رفته بو و من فقط می تونم زنگ بزنم یا جواب تماس رو بدم .تروخدا به من کمک کنید دارم از غصه میمیرم. ممنون

دوست عزیز همینکه مشکل خودرا در یک forum بیان کردید یعنی اینکه تمایل دارید خودتان آنرا رفع کنید

بنده به شما اطمینان میدهم گوشی شما کاملآ سالم است فقط کمی قاط ! زده
من هم چند ماه پیش جای الان شما بودم ولی حالا حداقل 10 بار موبایلم را فلش کردم
والان هم مثل ساعت کار میکنه توپ توپ

در ضمن با تمام احترامی که برای دوستان قائلم ولی توصیه میکنم بجای دادن پول مفت ( از 10 - 15
هزارتومان به بالا !! ) بدون نیاز به هیچ نوع باکسی خودتان دست به کار شوید

کافی است کمی خونسرد باشید و اعتماد به نفس و پشتکار داشته باشید.

برای شروع به این تاپیک مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :)

mohammad_1000
18-02-2007, 10:45
خوب دوست عزیز من آسان ترین راهو پیشه پای ایشون گزاشتم تا درسر نکشه در ضمن ایشون زیاد حرفه ای نیستند ممکنه گوشی رو خراب کنند
موفق باشید

GsM
18-02-2007, 20:52
البته محمد جان هم بد نمیگن.... اما... بهتره هر کس نسبت به گوشیش اطلاعات داشته باشه... تا همیشه محتاج خدمات نباشه و با علم خودش گوشیش درست کنه....

ممنون از حمید عزیز و مصطفی جان....