PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي هست كه فايل هاي پاك شده چند سال پيش را برگردونه؟

faridnian
06-07-2005, 14:33
برنامه اي هست كه فايل هاي پاك شده چند سال پيش را برگردونه؟

Mehdi_Best
06-07-2005, 14:58
دوست عزيز تاپيك هايي در اين مورد هست. جستجو كنيد به نتيجه مي رسيد. كلمه recover رو سرچ كنيد.

Navid
06-07-2005, 21:49
faridnian جان فکر نکنم یه همچین نرم افزاری باشه ! آخه چند سال پیش ... این نرم افزار ها برای 1 ساعت پیش هم نمی تونن کامل برگردونن چه برسه به ...

Mehdi_Best
06-07-2005, 21:55
نويد جان من خودم با recover my files فايلهايي كه حدود يكسال و نيم يا شايد هم بيشتر حذف كرده بودم رو بازيابي كردم. البته ممكنه خيلي دقيق كار نكنند اما بي تاثير هم نيستند.

mehdi87
07-07-2005, 02:03
منم با نظر نويد جان تا حدودي موافقم !

من با GetDataBack برگددونم - حدود 4 قبل و لي 1 سال ممكن نيست !

چون جدول fat يا NTFS بعد از مدت طولاني پاك ميشه !!

tohave
08-07-2005, 02:36
سلام

شما ميگيد:

برنامه اي هست كه فايل هاي پاك شده چند سال پيش را برگردونه؟

يعني شما تو اين چند سال از هارد ديسكت استفاده نكردي؟؟ بسته به حجم هارد ديسك و استفاده از آن براي نوشتن و ايجاد فايلهاي جديد ميتوني حدس بزني ميتوني يا نه!
وقتي يه فايل رو پاك ميكني درحقيقت ورودي آن مارك زده ميشه بعنوان پاك شده و زماني كه جاي كافي در هارد ديسك نباشه سيستم بصورت اتوماتيك روي اونها مينويسه. حالا با وجود استفاده از كامپيوتر ٫ نميشه گفت بازيابي فايلهاي چند سال قبل ممكن باشه

براي امتحان :
سيستم مكانيك
فايل ركاوري

alaodin1
05-11-2005, 00:26
چرا ممکن نباشه من فیلمی را یک سال و نیم پیش پاک کرده بودم را برگرداند البته حرف بچه ها هم درسته شاید صد در صد نتوان فایلی را برگرداند ولی GetDataBack در نوع خود بی نظیره ومن خودم به اون لقب جادوگر می دهم این نرم افزار اگر حتی چندین بار هارد خود را fdisk هم کرده باشید توانایی بازگرداندن بسیاری از اطلاعات شما را دارد چه رسد به فرمت ;)

Lord_theOne
05-11-2005, 09:13
با نظر tohave و آقا مهدي موافقم بستگي دارد كه اون داريو را كه مي خواهي بازگرداني كني پر نشده باشه

moneyed
05-11-2005, 09:57
به نظر من GetDataBack خیلی نرم افزار خوبیه
ولی باید توجه داشت برگرداندن فایل پاک شده فقط و فقط در صورتی امکان داره که چیز جدیدی روی آن توسط هارد نوشته نشده باشه
با توجه به این مطلب ممکنه شما بتونید حتی اطلاعات 10 سال قبل رو هم برگردونید (با احتمال زیر 1 درصد)
این نرم افزار فقط موقعی 100 درصد جواب میدن یعنی میتونید بهشون اعتماد کنید که بلافاصله بعد از پاک کردن فایل و یا فرمت هارد ازشون استفاده کنید