PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به كمك در مورد يافتن چند نرم افزار

Inkareeeeeeeeee
17-02-2007, 06:16
درود بر دوستان گرامي ...
من نياز به كمك در مورد چندتا نرم افزار دارم ....

آيا نرم افزاري هست كه بتونه رمهاي كامپيوتر رو چك كنه ؟! البته بجز Dr.HardWare و Sandra

آيا نرم افزاري هست كه نشون بده كلا" چقدر از پاورمون كار ميكشيم ؟! يعني نشون بده مثلا" چند درصد از توان پاور رو كلا" داريم مصرف ميكنيم

آيا نرم افزاري هستش كه مخصوص پارتيشين بندي هاردهاي وسترن ديجيتال باشه ؟! همونجور كه ميدونين مكستور نرم افزار خاص خودشو داره ولي درمورد هاردهاي وسترن ديجيتال چطور ؟! ... منظورم پارتيشين مجيك و برنامه هاي عمومي نيستش

آيا نرم افزاري هستش كه بشه با اون رمهاي خراب رو درست كردش ؟!

با سپاس از شما .

MaFia
17-02-2007, 07:49
درود بر دوستان گرامي ...
من نياز به كمك در مورد چندتا نرم افزار دارم ....

آيا نرم افزاري هست كه بتونه رمهاي كامپيوتر رو چك كنه ؟! البته بجز Dr.HardWare و Sandra

آيا نرم افزاري هست كه نشون بده كلا" چقدر از پاورمون كار ميكشيم ؟! يعني نشون بده مثلا" چند درصد از توان پاور رو كلا" داريم مصرف ميكنيم

آيا نرم افزاري هستش كه مخصوص پارتيشين بندي هاردهاي وسترن ديجيتال باشه ؟! همونجور كه ميدونين مكستور نرم افزار خاص خودشو داره ولي درمورد هاردهاي وسترن ديجيتال چطور ؟! ... منظورم پارتيشين مجيك و برنامه هاي عمومي نيستش

آيا نرم افزاري هستش كه بشه با اون رمهاي خراب رو درست كردش ؟!

با سپاس از شما .

memtest بهترین و معروف ترین برنامه هست برای چک کردن رم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد پاور هم شما می تونی از SpeedFan ولتاژ ها رو چک کنی
برای توان مصرفی پاور هم سایت هایی هستند که ماشین حساب های خاص پاور دارن که بهترین گزینه هست برای شما
برای وسترن دیجیتال هم بله نرم افزار مخصوص این هارد هم هست
طبق مدل هارد نرم افزار خاص تحط ویندوز و یا داس رو بگیر

Inkareeeeeeeeee
18-02-2007, 02:05
memtest بهترین و معروف ترین برنامه هست برای چک کردن رم

در مورد پاور هم شما می تونی از SpeedFan ولتاژ ها رو چک کنی
برای توان مصرفی پاور هم سایت هایی هستند که ماشین حساب های خاص پاور دارن که بهترین گزینه هست برای شما
برای وسترن دیجیتال هم بله نرم افزار مخصوص این هارد هم هست
طبق مدل هارد نرم افزار خاص تحط ویندوز و یا داس رو بگیر

درود بر شما دوست گرامي ...
دست شما درد نكنه ... همه برنامه ها بدردم خوردش ... يه دست گل جديد به آب دادم با اون نرم افزارهاي هاردهاي وسترن و در نتيجه 400 گيگابايت فيلمهاي تاپ روز رو از روي يكي از هاردهام پروندم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
19-02-2007, 09:34
دنبال نرم افزار های ریکاور باش
شانس بیاری بر می گرده

Inkareeeeeeeeee
19-02-2007, 20:29
دنبال نرم افزار های ریکاور باش
شانس بیاری بر می گرده

دستت درد نكنه ، من يه 3 ... 4 تا برنامه ريكاوري از اين سايت گرفتم كه همشون از دم ايراد دارن و يا اجرا نميشن يا وقتي كه دكمه ركاوري رو ميزنم ، كامپيوتر هنگ ميكنه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ولي برنامه پارتيشين بندي كه از سايت وسترن گرفتم خيلي سريع و راحته ... دستت درد نكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]