PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در رابطه با حک شدن در یاهو ( خواهش میکنم خیلی سریع کمک کنید )

soooot
16-02-2007, 17:46
سلام
من امروز هر کاری میکنم نمیتونم وارد آیدیم بشم
و اولین باری که آیدیم رو توی یاهو مسنجر زدم یه صفحه از وب اومد که آدرسش اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میتونه بگه چه اتفاقی برای آیدیم افتاده ؟
من حک شدم ؟
برای چی هر چی توی این صفحه که اومده یا صفحه ایمیل یوزر و پسوردم رو میزنم میگه اشتباهه ؟ ( یوزر و پسورد رو صد در صد درست میزنم )
احتمال حک شدنم کمه ، آخه آیدیم بیست و پنج رقمه و مخلوطی از اعداد حروف و ... هست و حتی اون رو هاید کردم
دیروز هم کامپیوترم رو با ناد سی و دو ویروس یابی کردم
قبلا شنیده بودم که اگر یه نفر به دفعات زیاد ( مثلا 40 بار ) یوزر نیم و پسورد رو اشتباه وارد کنه آیدیش قفل میشه
ممکنه کسی این کار رو کرده باشه ؟ آخه همون دفع اول که یوزر وپسورد رو توی یاهو مسنجر زدم رفت به اون صفحه در حالی که اگر یوزر و پسورد اشتباه بود میزد ترای اگین
اگر کسی این کار رو کرده باشه باید چیکار کنم ؟
من مشخصاتی رو که هنگام درست کردن آی دی دادم رو یادم نیست ( روز تولد و ... )
حالا اگر کسی این کار رو کرده باشه بعد از یه مدت آیدیم دوباره درست میشه یا اینکه دیگه از دست دادمش ؟
اگر بعد از یه مدت درست میشه چقدر طول میشکه ؟ یعنی این مدت چند ساعت یا چند روزه ؟
ممکنه بلای دیگه ای سر آیدیم اومده باشه ؟ مثلا با بمبر ترکونده باشنش یا ...
خواهش میکنم خیلی زود کمک کنید

erfan2000volt
16-02-2007, 18:36
وقتی می خوای وارد مسنحر بشی این صفحه میاد یا می خوای بری تو میلت؟؟

soooot
17-02-2007, 03:29
وقتی می خوای وارد مسنحر بشی این صفحه میاد یا می خوای بری تو میلت؟؟

ممنون ، نمیدونم چرا هر چی پسورد رو میزدم کار نمیکرد ولی بعد از دو سه ساعت که دوباره امتحان کردم بالاخره کار کرد :happy:
دقیقا همون چیزی بود که گفتم ، یه آدم عقده ای میخواسته به خیال خودش ایمیل من رو با وارد کردن متعدد یوزر و پسورد اشتباه از بین ببره :puke:

EhsanHF
17-02-2007, 11:04
این همون کاریه که هکرهای کلاه صورتی ( جوجه هکرها ) برای خودی نشون دادن میکنن !