PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای طراحی یک بنر ساده

Plex
16-02-2007, 16:26
سلام دوستان

لطفا بفرمائید چگونه می توان یک بنر مثل تصویر زیر ایجاد کرد؟ با رنگ های مختلف.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

pixeldesign
17-02-2007, 01:38
با سلام خدمت دوستان

پليكس جان عزيز سوال شما واضح نيست با رنگ هاي مختلف خوب بنر شما راجع به چي هستش براي چه كاري هست اينو بگين، بعدش شما مي خواين تركيب بندي رنگشو بدونين يا چي مي خواين براتون طراحي كنن دوستان؟!!

Plex
17-02-2007, 13:46
سلام

وحید جان از لطفت ممنونم. منظورم از رنگ های مختلف این نیست که از چند رنگ در طراحی اون استفاده بشه منظورم این بود که با چند رنگ مختلف طراحی بشه که این قسمت زیاد مهم نیست چون اگه نحوه طراحیشو بلد باشم می تونم خودم رنگشو عوض کنم. فقط اگه لطف کنید ترکیب بندی رنگ و نحوه اعمال افکتی که تو اون استفاده شده رو بگید ممنون می شم.
راستی می خوام از این بنر تو طراحی یه سایت استفاده کنم.

با تشکر

pixeldesign
18-02-2007, 01:02
با سلام خدمت دوستان

پليكس جان عزيز مرسي از توضيحاتي كه دادي ولي تا وقتي كه نگين براي چي مي خوايم طراحي كنين منظورم اين بنر مربوط به محصولات خوراكي هستش اگه هست چي آب ميوه هستش يا چيپس يا براي يك شركت كامپيوتري اين رو لطف كنين بگين چون هر كاري و هر محصولي يه تركيب بندي رنگ خاص مي طلبه برا خودش اصولاً.

Plex
18-02-2007, 15:47
سلام

دوست عزیز متشکرم. سایتی که می خوام طراحی کنم یه سایت نرم افزار کامپیوتر خواهد بود.

Plex
08-03-2007, 16:17
سلام دوستان

کسی نیست کمکم کنه؟ کارم گیره لطفا کمکم کنید. :sad:

mahsoft
08-03-2007, 16:53
سلام دوستان

لطفا بفرمائید چگونه می توان یک بنر مثل تصویر زیر ایجاد کرد؟ با رنگ های مختلف.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

اگه همین بنر رو میخواید و فقط میخواهید رنگشو عوض کنید در برنامه فوتوشاپ از ترکیب کلید های ctrl + u برای تغییر رنگ اون استفاده کنید

Plex
08-03-2007, 18:45
اگه همین بنر رو میخواید و فقط میخواهید رنگشو عوض کنید در برنامه فوتوشاپ از ترکیب کلید های ctrl + u برای تغییر رنگ اون استفاده کنید

سلام

دوست عزیز لطفا اگه زحمت نیست روش درست کردن همچین بنر هایی رو آموزش بدید. منظورم ترکیب رنگ و اعمال فیلتر و ... هست. آخه من زیاد فتوشاپ بلد نیستم.

با تشکر