PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل نگران كننده با سيستمم

ehsan100
16-02-2007, 15:15
سلام
يه هفته اي مي شه سيستم جديد گرفتم 2-3 روز گذشت صفحه رنگاش بهم مي ريخت ريست مي شد هنگ مي كرد و كلي گرفتاري. گراف سيستم من nvidia 7300 le هستش مثل اينكه مشكل از گراف بود فرستادم تا يكي ديگه بيارن بعدش 2 روزي گراف 6200 دستم بود مشكلي برام پيش نيومده بود تا اينكه ديروز دوباره همون گرافمو البته يكي ديگه شو و نو گرفتم آوردم خونه نصب كردم متاسفانه بازم همون مشكلات رو دارم نمي دونم مشكل از كجاست مخصوصا ريست كردن و هنگ كردن وقتي هم هربار خاموش روشن يا ريست مي كنم اين پيغام رو مي ده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين پيغام يعني چه؟
اينم بگم كه مادربورد من خاصيت استفاده از دو كارت گراف رو هم نداره ولي اين پيغام چي مي گه من نمي دونم و ازكجا مي شه اينو غير فعال كرد و اينم بگم كه از قسمت run - msconfig هم رفتم تيكشو برداشتم ولي بازم مي ادش هيچ فرقي نداره.
يه هفته هست سيستممو عوض كردم كلي اعصابم بهم ريخته.
و اينو بگم كه وقتي خود سيستم ريست مي كنه و دوباره مي آد بالا اسكن مي كنه يعني اينكه ريسيت شما سخت افزاري بوده.
خواهش مي كنم منو راهنمايي كنيد.

ehsan30
16-02-2007, 16:43
سلام
کارت گرافیک من 7300gs هستش البته SLI وهمچین پیغامی نمی ده فکر کنم که باید از داخل
ستاپ مین بری غیر فعالش کنی نگران نباش اما در مورد ریست شدن فکر نمی کنم از گرافیک باشه
رم هات را یک چکی بکن شاید 2 تا رم کنار هم انداختی با هم ساز گار نیستند؟؟؟
بای

zonealarm
16-02-2007, 17:30
اون پیغام با نصب درایور جدید کارت گرافیک حل می شه

از سایت Nvidia بگیرید

در مورد هنگ و ریست هم به احتمال زیاد مال داغ کردنشه

کارت گرافیکتون فن داره یا نه؟

erfan2000volt
16-02-2007, 18:13
ریاستارت شدن شایدم مربوط به نصب صحیح کارت گرافیک یا رم باشه..اگه نشد باید فن کامتو بیشتر کنی.