PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با مانیتور

ajjdesa
16-02-2007, 09:47
سلام به همه دوستان مانیتور من چند روز هست وقتی اول صبح میخوام روشنش کنم هیچ تصویری نوشن نمیده بعد از چند بار ریستارت نشون میده تا اینکه امروز با ریستارت هم درست نشود اصلا هیچ تصوصیری نشون نمیده و امروز خودش بعد از مدت طولانی تصویرش اومد اگه کسی میدونه مشکل چیست کمک کنه;)

Lord_theOne
18-02-2007, 05:41
مانيتورت را با مانيتور ديگري تست كن ببين مشكل از مانيتور هست؟

arash the archer
18-02-2007, 16:47
سلام به همه دوستان مانیتور من چند روز هست وقتی اول صبح میخوام روشنش کنم هیچ تصویری نوشن نمیده بعد از چند بار ریستارت نشون میده تا اینکه امروز با ریستارت هم درست نشود اصلا هیچ تصوصیری نشون نمیده و امروز خودش بعد از مدت طولانی تصویرش اومد اگه کسی میدونه مشکل چیست کمک کنه;)

ajjdesa جان حالت بدش ميتونه اين باشه که hi voltage مونيتورت مشکل پيدا کرده باشه ؛ ميگم بد چون 35-50 هزار تومن خرج داره تعميرش و نمي ارزه ! حالت خوبش هم اينه که يکي از اي سي ها يا ترازيستور ها سوخته که 10 -20 هزار تومن خرجش کني درست ميشه .

ولي ممکن هست همون طور که lord جان گفت مشکل جاي ديگه باشه ؛ مثلا گرافيک کارت

شاد و پيروز باشي

ajjdesa
27-02-2007, 22:24
مانيتورت را با مانيتور ديگري تست كن ببين مشكل از مانيتور هست؟
من گرافیک را چک کردم و مطمئن شدم از مانیتور هست اشکال

جان حالت بدش ميتونه اين باشه که hi voltage مونيتورت مشکل پيدا کرده باشه ؛ ميگم بد چون 35-50 هزار تومن خرج داره تعميرش و نمي ارزه ! حالت خوبش هم اينه که يکي از اي سي ها يا ترازيستور ها سوخته که 10 -20 هزار تومن خرجش کني درست ميشه .
به نظرم یکی دیگه بخرم بهتره اما مشکلش فعلا با یه ضربه محکم به کنار ماینتور حل میشه برای روز تصویر داره وقتی ضربه میزنی تصویر میاد مشکلش چی هست؟

saviss
27-02-2007, 22:34
من گرافیک را چک کردم و مطمئن شدم از مانیتور هست اشکال

به نظرم یکی دیگه بخرم بهتره اما مشکلش فعلا با یه ضربه محکم به کنار ماینتور حل میشه برای روز تصویر داره وقتی ضربه میزنی تصویر میاد مشکلش چی هست؟
درست لحیم نشدن قطعات
معمولا اگه بعضی قطعات مخصوصا مربوط به قسمت پاور مانیتور به اصطلاح خوب لحیم نشده باشن براثر سرما (خاموش شدن)اتصالشون جدامیشه و بعد از چند بار ریست یا گرم شدن اون قسمت دیگه تاوقتی که روشن باشه مشکلی پیش نمیاد
یه احتمال دیگه هم هست که بازم مربوط به پاوره مانیتوره واون شکستگی اتصال داخلی قطعه هست
احتمال آخری هم مربوط میشه به محل اتصال کابل مانیتور.......
اگه که پیش آدم با انصافی ببریدش........شاید5تومن هم دستمزد نگیره

arash the archer
28-02-2007, 09:58
الان من بيشتر فکر ميکنم حالت خوبه باشه که 10 -20 درست ميشه و صرف هم ميکنه چون اگه 17 باشه ميتوني 45-65 بفروشيش