PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cracker for WindowBlinds 5.1

maxeemo
16-02-2007, 02:33
با سلام
من برنامه‌ي WindowBlinds 5.1 رو دانلود كردم، اما نتونستم كركش رو پيدا كنم. نسخه‌اي كه من دانلود كردم WindowBlinds 5.1 Public هست. اگه كسي كركش رو داره لطف كنه لينكش رو بذاره.
متشكرم

magserver2000
05-03-2007, 18:07
کسی نداره ؟!

S A M
05-03-2007, 19:28
بفرماييد نوكرتيم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maxeemo
06-03-2007, 15:15
با سلام،
عزيز، من همه‌ي سايت‌هاي كرك رو گشتم. كرك اين نسخه (5.1) رو پيدا نكردم. خيلي جاها نسخه‌ي 5.01 هست نه 5.1. البته يه سوال، ممكنه كرك 5.01 براي 5.1 هم كار كنه؟ تو همين فروم براي نسخه‌ي 5.01 (يا يه همچين چيزي) يه كرك بود كه دو تا فايل داشت كه بايد اين‌ها رو به شاخه‌ي نصب كپي مي‌كرديم. يكي با پسوند bin و اون يكي با پسوند dll. اونيكه پسوند dll داره فايل همنامش قبلا تو شاخه هست. اين فايل قفله. حتي با safe mode هم نميشه روي اين فايل كپي كرد. يه راه ديگه كه ميمونه اينه كه شايد بشه با يك ديسك بوت سيستم رو بالا آورد و خارج از محيط ويندوز اين فايل رو overwrite كرد. متاسفانه بوت‌هايي هم كه در اختيار من هست هيچكدوم نمي‌تونن پارتيشن‌هاي NTFS رو ساپورت كنن. يه برنامه‌اي نيست كه قبل از اين‌كه ويندوز بالا بياد بشه اين دستكاري رو به كمك اون انجام داد؟ البته شايد فايل از سيستم محافظتي مخصوص استفاده مي‌كنه (مثل پارامترهاي محافظتي NTFS) و نشه هيچ جوري روي اون نوشت كه اين‌جوري ديگه هيچ راهي نمي‌مونه. اين كرك مربوط به نسخه‌ي 5.01 يا 5 بود. شايد هم بعد از كپي اصلا براي اين نسخه كار نده، نمي‌دونم... واقعاً روزگار سختيه، عجيباً غريباااا

مرسي ;)

S A M
06-03-2007, 19:22
الان براي من كار نكرد؟