PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی برنامه vb.net

MohammadJavad.T
13-02-2007, 21:10
سلام
یه word pad جالب با یه سری امکانات مثل replace...
کار خودم اگه دوست داشتین یه نظر در موردش بدین
دانلود با حجم 1.75 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Clickrast
13-02-2007, 21:35
خیلی خوبه.

MohammadJavad.T
19-02-2007, 06:13
یه music player که میتونی باهاش فایل های wav,mp3,midi رو اجرا کنی
امروز نوشتمش البته زیاد کامل نیست
دانلود با حجم 339 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Clickrast ممنون بابت نظرت

khaiyam
20-02-2007, 21:41
خوب بود چند وقت هست که کار می کنی

MohammadJavad.T
21-02-2007, 00:38
سلام
ممنون از نظرت
به صورت جدی کار نمیکردم 2 ماه که به صورت جدی دارم کار میکنم

hamidreza_buddy
21-02-2007, 21:46
برنامتو گرفتم.
mediaplayer خطا می ده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و wordpad
یه کاری اشکالی که داره اینه که وقتی underlineو یا bol می کنی دیگه نمی شه برگردونیش به حالت اول. مثلاً بعد از Bold Bold کردن با کلیک رو ی Bold دوباره به حالت عادی برگرده.
یه چیز هم که می تونی بش اضافه کنی Undo و Redo هست.

MohammadJavad.T
22-02-2007, 04:36
سلام
من player رو امتحان کردم:worried: بالا امد

یه کاری اشکالی که داره اینه که وقتی underlineو یا bol می کنی دیگه نمی شه برگردونیش به حالت اول. مثلاً بعد از Bold Bold کردن با کلیک رو ی Bold دوباره به حالت عادی برگرده.

نکته جالبی بود اصلا بهش فکر نکرده بودم:blush:

یه چیز هم که می تونی بش اضافه کنی Undo و Redo هست

اینو تو منوش گذاشته بودم

MohammadJavad.T
09-03-2007, 05:04
سلام
با استفاده از این برنامه میتونید سیستم رو تو یه زمان دلخواه
shutdown,logoff,reset کنید امیدوارم جالب باشه...:)
دانلود با حجم 39 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza_buddy
09-03-2007, 15:57
ای ول خوشمان آمد!
حیف الان روی این کامپیوتر .net نصب نیست. نمی تونم اجراش کنم.

MohammadJavad.T
10-03-2007, 05:20
ای ول خوشمان آمد!

قربون شما :blush:

hamidreza_buddy
14-03-2007, 03:28
می گم یه پیشنهاد
یه چیزی شبیه alarm ساعت اضافش کن که مثلاً توی یه ساعت معیین زنگ بزنه.

MohammadJavad.T
14-03-2007, 18:10
سلام پیشنهاد جالبی بود ممنون
می خواستم یه ساعت انالوگی بنویسم که تو یه زمان معیین با صدای خودم :biggrin: خبر بده بعد اینو به این timer shutdown اضافه کنم فکر کنم چیز جالبی در بیاد

MohammadJavad.T
30-03-2007, 12:53
سلام
این یه pictures view که میتونید تمام عکس های خودتون رو با یه افکت (ساده) که نوشتم ببینین
امید وارم جالب باشه
دانلود با حجم 1.05 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sanam.b
09-04-2007, 01:48
سلام به همه
من وقتی که روی لینک ها کلیک می کنم یه صفحه باز می شه و بعد نمیدونم چکار کنم شما بگید؟

MohammadJavad.T
09-04-2007, 15:42
سلام دوست عزیز وقتی روی لینک کلید کردی یه time میاد که بعد تموم شدن اون روی download file کلیک کن
بعد کد امنیتی رو بده بعد download page رو بزن بعد Click here to download file

sanam.b
09-04-2007, 20:22
ببخشید کد امنیتی چیه و چنده؟

IVAN
09-04-2007, 20:52
sanam.b عزیز من توضیح میدم خوب گوش کن و نگاه کن:

بعد اینکه به یکی از آدرسها رفتی در صفحه ی اول تایمر رو میبینی

منتظر میشی تا تایمر زمان شمارش رو تموم کنه .وقتی این اتفاق افتاد این عبارت ظاهر میشه:

روش کلیک میکنی تا کد امنیتی هم ظاهر بشه:

کد رو وارد میکنی و روی Download Page کلیک میکنی.یک صفحه ی جدید باز میشه و شما با کلیک بر روی Cliack here ... میتونی فایل رو بگیری:

فکر کنم واضح بود :)

sanam.b
09-04-2007, 22:06
دست شما درد نکنه ببخشید که دچار زحمت شدید من فکر می کردم کد امنیتی باید یک رمز باشد نه آنچه جلوی چشمم است

MohammadJavad.T
10-04-2007, 11:04
سلام
Ivan جان ممنون بابت توضیح کامل

sanam.b
16-04-2007, 01:20
در مورد برنامه word padدست شما درد نکنه خیلی مفید بود .اما چند سوال
1- عکسهای نوار ابزار مانند new , open, cut,… را از کجا فعال کردید؟(عکسهای مربوط به delete, replace را دیدم اما برای بقیه چکار کردید)
2- همچنین اگر بخواهیم در عنوان منو ها و زیر گزینه هایشان زیر خطوط خاصی خط کشیده شده باشد مثلا زیرf در منوfile خط کشیده شده باشد(کلیدهای گرم) چکارباید کرد؟ گزینه های short cut key را امتحان کردم تاثیری نداشت
3- من اگر بخواهم با زدن کلید X مربوط به فرم به جای بستن فرم به قسمت notify icon در کنار ساعت برود و هرگاه روی آن کلیک کردیم دوباره ظاهر شود بعد از آوردن notify icon ودر formeclosingبا ید از کدام متدها یا عناصر آن استفاده کنیم؟
4- اگر بخواهیم بعد از ذخیره کردن فایل عنوان فرم نام فایل باشد از چه دستوری استفاده می کنیم من دستور زیر را در آخرین خط نوشتم اما با اینکار علاوه برنام مسیر آن را هم برمی گرداند برای اصلاح آن باید چکار کنم؟

MohammadJavad.T
17-04-2007, 20:02
سلام
خوشحالم که سورس ها مفید بودن
عکس delete, replace تو یه resources گذاشتم ولی بقیه رو خود کنترل ToolStrip داره وقتی انداختی رو فرم
insert standard items رو کلیک کن خودش میاد

همچنین اگر بخواهیم در عنوان منو ها و زیر گزینه هایشان زیر خطوط خاصی خط کشیده شده باشد مثلا زیرf در منوfile خط کشیده شده باشد(کلیدهای گرم) چکارباید کرد؟
اونم مثل سوال اول insert standard items رو کلیک کن کلید های میان بر درست میشه همان طور که گفتی با short cut key میشه راحت عوض کرد
جواب سوال سوم رو نمیدونم چی میشه این دانشگاه که نمیزاره ادم به کاراش برسه اگه پیدا کردم حتما میزارم
سوال چهارم
من که sourcet رو ندیدم از این استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sanam.b
19-04-2007, 23:48
برای نوار ابزار از tool strip استفاده می کنم اول مشخص می کنیم کامند باشد یا لیست باکی یا لیبل یا ...... ولی من هرچه گشتم این insert standard items را پیدا نکردم نا در جدول پراپرتیس نه در منوهای سمت راست ماوس ماوس

MohammadJavad.T
20-04-2007, 13:26
به عکس زیر نگاه کن متوجه میشه اونجای که قرمز کردم کلیک کن