PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط حرفه ایاش نظر بدن خیلی مهمه برام

Bil Gits
13-02-2007, 11:15
عزیزان فقط کسانی که اطلاع کافی دارن نظر بدن،خواهش می کنم.
از میون اینا کدوم بهتره؟آیا کارکردشون به رم بستگی داره؟
هر کس توضیح بیشتری هم بده ممنون می شم.

WinRAR v3.70
WinRAR 3.60 Final
WinZip Self-Extractor v3.0.7130
PowerArchiver2006 9.50.28
Winrar v3.60 Beta2
Quick Zip Beta 4.60.015
Winzip Pro v11 build 7291 Beta

ctxmonitor123
13-02-2007, 14:37
winrar سرعت نمی گیرد تمام فورمت های رایج رو باز می کنه

oVERfLOW
13-02-2007, 14:50
بيل گيست جان همون WinRar از همه بهتره!
سعي كن آخرين نسخه اش رو استفاده كني
هر چي جديد تر بهتر

Jalal
13-02-2007, 14:50
اين چه سواليه كه حرفه اي ها بايد جواب بدن
Winrar 4.60

M.C.
13-02-2007, 15:02
اين چه سواليه كه حرفه اي ها بايد جواب بدن
Winrar 4.60

سلام!
دوست من هنوز ورژن 4.60 نیمده
اخرین ورژنی که توی سایت هست 3.70 بتا 3 هست که من قبلا کرکش کردم!

میخواین تا توی About برنامه ورژنشو بکنم 10 :biggrin:
اگه بفهمه شرکتش :laughing:

------------------------------------------------------------------------------------------
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>:) <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jalal
13-02-2007, 15:12
اي بابا راست ميگي آخه اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زده بود به من چه
راست ميگه همون 3.70 آخرشه

piremard
13-02-2007, 16:02
تمام کمپروسورها یک دیکشنری دارند
برای winrar استاندارد این مقدار 4096 Kb
اگر این مقدار افزایش پیدا کنه به سی پی یو و رم فشار می آره و زمان بسیار زیادی طول می کشه
چنانچه حجم دیکشنری درست انتخاب نشه می تونه بجای کم حجم تر کردن ، بیشتر ، حجم رو حتی افزایش بده

فایل نتیجه بدلیل چک crc تنها با نوع کتابخانه استاندارد خروجی سالم داره

محمد گل
14-02-2007, 01:17
سلام
منم میگم
از همه بهتره
بیشتر فرمت ها رو پشتیبانی می کنه
سرعتش عالیه
Winrar

Bil Gits
14-02-2007, 10:04
فدای همه.
ممنون.

mamad_tk_pk
14-02-2007, 12:53
سلام
من با winrar موافقم . ولی بهتره که بدونید این برنامه از لحاظ امنیتی صفر است.
چون وقتی پسورد روی یک فایل winrar بزاری خیلی راحت با برنامه هایی که مخصوص شکستن قفل winrar اند می توانید قفل اون رو بشکنید .
ولی به غیر از امنیت بقیه ی مواردش خیلی خوبه .

MB_Danger
14-02-2007, 14:09
عزیزان فقط کسانی که اطلاع کافی دارن نظر بدن،خواهش می کنم.
از میون اینا کدوم بهتره؟آیا کارکردشون به رم بستگی داره؟
هر کس توضیح بیشتری هم بده ممنون می شم.

WinRAR v3.70
WinRAR 3.60 Final
WinZip Self-Extractor v3.0.7130
PowerArchiver2006 9.50.28
Winrar v3.60 Beta2
Quick Zip Beta 4.60.015
Winzip Pro v11 build 7291 Beta

اگه دنبال یه Compressor قوی و سریع می گردی ، این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بی نظیره !

اینم سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق و پیروز ...

mehdicracker
17-02-2007, 12:08
سلام
چون وقتی پسورد روی یک فایل winrar بزاری خیلی راحت با برنامه هایی که مخصوص شکستن قفل winrar اند می توانید قفل اون رو بشکنید .
ولی به غیر از امنیت بقیه ی مواردش خیلی خوبه .

سلام

راستش حرف شما یه کم عجیب بود ( البته به نظر من )

که winrar از نظر امنیت ضعیف است .

راستش اگر شما می تونید قفل های winrar رو بشکونید :biggrin:

به من هم اموزش بدید . چون خیلی لازم میشه :biggrin:

یا حداقل یه تاپیک بزنید و اموزش بدید . چون همه در به در دنبال شکستن قفل winrar هستند

(البته خودم دارم رو winrar کار می کنم . ولی برای این کار باید از پچ استفاده کنید )

ممنون

IVAN
17-02-2007, 12:59
سلام

راستش حرف شما یه کم عجیب بود ( البته به نظر من )

که winrar از نظر امنیت ضعیف است .

راستش اگر شما می تونید قفل های winrar رو بشکونید :biggrin:

به من هم اموزش بدید . چون خیلی لازم میشه :biggrin:

یا حداقل یه تاپیک بزنید و اموزش بدید . چون همه در به در دنبال شکستن قفل winrar هستند

(البته خودم دارم رو winrar کار می کنم . ولی برای این کار باید از پچ استفاده کنید )

ممنون

بابا دمتون گرم:puke: .كي تونسته پسورد فايلهاي رار رو بشكنه؟؟؟؟ به ما هم آموزشش رو بده.7-zip خوبه ولي هيچ فشرده سازي وين رار نميشه.همه ي خصوصيات يك نرم افزار فشرده ساز رو داره(اونم در حد مطلوب به بالا;) به خصوص امنيتش كه دوستمون ادعا كردن كرك كردنش كاري نداره:blink: )
ممنون

MB_Danger
18-02-2007, 04:36
بابا دمتون گرم :puke: كي تونسته پسورد فايلهاي رار رو بشكنه؟؟؟؟ به ما هم آموزشش رو بده .
سلام به شما دوست عزیزم ...
با برنامه ی RAR Password Cracker 4.12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه پسورد فایل های RAR رو کرک کرد !

7-zip خوبه ولي هيچ فشرده سازي وين رار نميشه .
با این حرفت ثابت کردی که تا حالا از این برنامه استفاده نکردی ! :blink:

در ضمن گاهی برای خود من پیش اومده که مثلا 10 تا فایل رو با WinRar فشرده کردم و روشون پسورد گذاشتم و بعد که خواستم اون فایل ها رو Extract کنم ، رمز رو اشتباه وارد کردم و اونوقت کلید OK رو فشار دادم ...
برنامه به من پیغام داده که رمز اشتباهه و عملیات Extract لغو میشه ...
اما با کمال تعجب دیدم که یکی گاهی دو تا یا سه تا از اون فایل ها Extract شدن ! :blink: :blink:
و این اصلا خوب نیست و نشون دهنده ی امنیت پایین این نرم افزاره ! :sad:
حالا شاید در ورژن های جدید این مشکل برطرف شده باشه .
ولی سون زیپ هم امنیتش بالاس و هم قدرت فشرده سازیس !
تازه این برنامه کاملا رایگانه و زبان فارسی رو هم به خوبی پشتیبانی می کنه .
SFX هم می سازه البته نه مثل WinRar
من توصیه می کنم که حتما این برنامه رو روی سیستمتون داشته باشید .
همیشه شاد ...

EHSANRF
18-02-2007, 10:55
بهترين نرم افزار فشرده سازي با سرعت معمولي : uharc كه حتي باهاش مي تونيد فايل exe و setup هم بسازيد

همين cd هاي چند بازي در يك cd رو با همين فشرده مي كنند

من خودم 2 گيگ رو به 600 مگ تبديل كردم.

*PiNk PaNTHeR*
18-02-2007, 11:17
وینرار از لحاظ اینکه میتونید با برنامه نویسی پک کنین و هم میتونین سلف اکسترکتور بسازین باهاش، عالیه.

Persian.Boy
18-02-2007, 21:14
سلام
منم میگم
از همه بهتره
بیشتر فرمت ها رو پشتیبانی می کنه
سرعتش عالیه
Winrar

من با این حرف که Winrar بیشترین فرمت ها رو ساپورت میکنه موافق نیستم.

برنامه Power Archiver از لحاظ ساپورت فرمت به نظر من از بقیه جلوتره و در ضمن قدرت فشرده سازیش هم با فوت و

فن هایی که آدم باید بلد باشه از Winrar بیشتره.

یکی از راه هایی که با Power Archiver میشه حجم بیشتری از فایل ها رو فشرده کرد اینطوریه که قبل از فشرده سازی

زمانی که فایلتون رو در برنامه برای فشرده سازی وارد میکنید 3 یا 4 نوع فرمت رو بهش اضافه کنید.

مثلا اگر فایلتون اسمش xxx باشه به این صورت باید وارد کنید.

xxx.7z.zip.rar

این نوع فشرده سازی بستگی به نوع فایلتون که میخواهید فشرده کنید داره و این نیست که همیشه جواب میده.
در ضمن این روش فقط یک روش فشرده سازی بود که من مثال زدم وگرنه Power Archiver راه های مختلفی برای
این کار داره و در هر شیوه نیز یک نوع نتیجه رو میتونید بدست آوردید.

من در کل برنامه های Power Archiver , Wirar, 7zip و Winzip را در یک سطح میتونم مقایسه کنم. اما اینکه ما بیایم

و این برنامه هایی رو که گفتم مثلا با KGB مقایسه بکنیم کاملا اشتباه است. مثل این میمونه که ما بیایم برنامه های

تبدیل فرمت های تصویری رو با برنامه های میکس حرفه ای مانند فوتوشاپ مقایسه بکنیم . خب در اصل این مقایسه

اصلا درست نیست. برنامه هایی که مقایسه میشن و یا در یک نظر خواهی مطرح میشن باید از لحاظ کارکردی با هم

مطابقت داشته باشند.

IVAN
19-02-2007, 16:42
MB_Danger عزيز اتفاقا من چند سال پيش كه تازه نسخه هاي بتاي اين 7 زيپ اومده بود ازش استفاده كردم ولي بايد بگم در برابر وين رار هيچه :) در ضمن يعني با اون برنامه اي كه شما معرفي كردي ميشه كرك كرد(اگه اينطوره من يه فايل پروتكت رو به شما ميدم شما محتويات اونو برام خارح كن :)‌ عمرا اين اتفاق نخواهد افتاد . در مورد خارج سازي اشتباه فكر كنم از ورژن 1 استفاده ميكني.براي من كه اصلا همچين اتفاقي نيفتاده.در ضمن در برنامه وين رار ميشه در بين فايلها روي يكي كد گذاشت تا برنامه فقط براي خارج ساختن اون از كاربر رمز بخواد و بقيه بدون هيچ رمزي از حالت فشرده خارج بشن!!! احتمالا شما اين مدلي عمل كردي.

S0R3N4
19-02-2007, 16:59
از کسی که فقط بلد هست که کامپیوتر را روشن کنه تا کسی که ویندوز طراحی میکنه می دونه که WinRar بهتره !
اینکه سوال نداشت

oVERfLOW
24-02-2007, 11:24
در مورد امنيت WinRAR صحبتي نيست
امنيتش اينقدر بالاست كه اگه رمز از 5 كاراكتر به بالا باشه بايد بي‌خيال پيدا كردن رمز شد
مگه اينكه حوصله داشته باشيد و 120 سال بذاريد كامپيوتر بشينه تمام حالات مختلف رو امتحان كنه...

هیچ
24-02-2007, 11:30
بابا آخه چه فرقی داره
خودت باهاشون کار کن ببین با کدوم حال می کنی
من که از 7زیپ و پاور آرشیور استفاده می کنم
دیگه وین رر خز شده

IVAN
24-02-2007, 11:50
بابا آخه چه فرقی داره
خودت باهاشون کار کن ببین با کدوم حال می کنی
من که از 7زیپ و پاور آرشیور استفاده می کنم
دیگه وین رر خز شده

والا به خدا نديده بوديم برنامه هم خز بشه:blink: :blink: . بس بچه ها ويندوز رو كلا بي خيال شيد چون خيلي خزه كه :laughing: :laughing: واقعا كامل جواب دادي :puke:

nw_nk
24-02-2007, 18:06
سلام
.

لطفا کمی تحقیق کنید و سپس اظهار نظر کنید!

این نرم افزار در ورژنهای فعلی از پیشرفته ترین تکنولوژی رمزگذاری استفاده میکنه! (زبانزد خاص و عام)

تنها راه ممکن امتحان پسوردها با نرمافزار است که مدتها طول میکشه! (مگر اینکه پسورد کوتاه باشه!)

از دوستان به خاطر لحنم عذر می خواهم!

اما واقعا بدجوری عصبی میشم وقتی یکی تکنیک های برتر برنامه نویسی رو اینطوری نقد می کنه!

عزیز شما میدونی این رمزگذاری رو کی نوشته؟

شما میشه بگید که برنامه نویسی رو در چه سطحی بلدید؟

همچنین اظهار نظرهایی ( از لحاظ امنیتی صفر :blink: ) فقط جاهلیت شما رو در زمینه فوق مشخص می کنه و بیشتر مناسبه رایتری های بازار است!

amintnt
24-02-2007, 23:11
لطفا کمی تحقیق کنید و سپس اظهار نظر کنید!

این نرم افزار در ورژنهای فعلی از پیشرفته ترین تکنولوژی رمزگذاری استفاده میکنه! (زبانزد خاص و عام)

تنها راه ممکن امتحان پسوردها با نرمافزار است که مدتها طول میکشه! (مگر اینکه پسورد کوتاه باشه!)

از دوستان به خاطر لحنم عذر می خواهم!

اما واقعا بدجوری عصبی میشم وقتی یکی تکنیک های برتر برنامه نویسی رو اینطوری نقد می کنه!

عزیز شما میدونی این رمزگذاری رو کی نوشته؟

شما میشه بگید که برنامه نویسی رو در چه سطحی بلدید؟

همچنین اظهار نظرهایی ( از لحاظ امنیتی صفر :blink: ) فقط جاهلیت شما رو در زمینه فوق مشخص می کنه و بیشتر مناسبه رایتری های بازار است!
حرف ایشون تایید میشه.

چون وقتی پسورد روی یک فایل winrar بزاری خیلی راحت با برنامه هایی که مخصوص شکستن قفل winrar اند می توانید قفل اون رو بشکنید
در ضمن.... این برنامه ها نمیتونن پسورد رو دور بزنن! فقط یه سری لیست پسورد دارن که امتحان میکنن تا پسورد درست پیدا شه..... اتفاقا من خودم یه بار امتحان کردم.... اسم خودم رو گذاشتم برای پسورد.... و راحت توست پیداش کنه.... بعد یه چیز دیگه دادم که با اینکه یه 20 مینی سرچ کرد اما نتونست پیدا کنه....

J A V I D
24-02-2007, 23:27
من تقریبا همه فشرده ساز ها رو امتحان کردم .
7-zip برا یفایل هایی که از نظر ساختاری مشابهن بسیار عالی عمل می کنه در واقع به نظر من بهتر از عالی عمل می کنه به عنوان مثال دو بازی مشابه رو در نظر بگیرید که زبان یکی ژاپنی و دیگری اینگیلیسی باشه اگه از این فشرده ساز استفاده کنید معجزه ای می بینید به معنای واقعی و رغیبی براش نیست (من چون بیشتر تو کار بازیم مثال اینچنینی زدم)
winrar عمومی تره اگه بخواید تو اینترنت فایلی رو قرار بدید بهتره از winrar استفاده کنید در ضمن چون این برنامه اکثر فورمت های فشرده ساز رو باز می کنه بدون شک یکی از بهترین در این ضمینه است .
فشرده سازهایی مانند kgb هم برای فشرده سازی به صورت مطلوب به رم بالایی نیاز دارن که برای یه برنامه فشرده ساز جالب نیست .
winzip هم یکی از قدیمی ترین برنامه های معروف فشرده سازی که به قول دوستان دیگه خز شده و کارایی لازم رو نداره ...

به صورت کلی فشرده سازی فایل به جزء نوع برنامه مورد استفاده به عوامل دیگری همچون نوع فایل نیز بستگی داره و اینجوری نمی شه گفت که کدوم برنامه بهتره ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

nw_nk
25-02-2007, 14:09
من تقریبا همه فشرده ساز ها رو امتحان کردم .
7-zip برا یفایل هایی که از نظر ساختاری مشابهن بسیار عالی عمل می کنه در واقع به نظر من بهتر از عالی عمل می کنه به عنوان مثال دو بازی مشابه رو در نظر بگیرید که زبان یکی ژاپنی و دیگری اینگیلیسی باشه اگه از این فشرده ساز استفاده کنید معجزه ای می بینید به معنای واقعی و رغیبی براش نیست (من چون بیشتر تو کار بازیم مثال اینچنینی زدم)

جاوید

بالاخره یکی پیدا شد که اصولی بررسی کنه!

دوست عزیز حرفهای شما کاملا درسته!

نکته ای هم که در مورد 7ZIP اشاره کردید (فشردهسازی فایلهای شبیه) کاملا تایید میشه! (معجزه)

نمیدونم این چه تکنیکی است. تو مستندات 7ZIP بهش اشاره ای نشده! شما اسمشو میدونی؟

ولی همچنان همونطوری که شما هم گفتید برای کارهای عمومی و نیمه تخصصی WinRAR بهترین است!

mss_sdt
25-02-2007, 19:48
win rar حرف نداره ، همه چیز را هم پشتیبانی میکنه