PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترين برنامه منشي تلفني براي

pedramonline
05-07-2005, 16:03
سلام .

دوستان محترم :

قبل از هر چيز بگم كه تا حالا در مورد اين گونه برنامه ها صحبت هاي زيادي شده و البته هميشه هم خيلي ها با اين گونه برنامه ها مشكل داشتن .

يكي مودمش جواب نميده . يكي خط تلفنش ( مثل من ) . يكي ...

پس لطفا نياين بگين modem spy و از اين چيزا كه ....

خوب اول بگم قصدم از داشتن اين برنامه چيه ؟

من ميخوام وقتي يه نفر داره با تلفن حرف ميزنه . با برنامه اي كه روي كامپيوتر خودم دارم , برم رو خط . طوري كه طرف متوجه نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif

حالا هم اگه يه صدا كوچيك بده موردي نداره .
چون اگه با تلفن برم روي خط . طرف تابلو ميفهمه . يعني يه صداي هوا بسيار بد ميره اونور گوشي كه ديگه ...

البته بايد بگم من بعضي اوقات با خود Connection ويندوز xp اين كار رو انجام ميدم .( هموني كه شماره server isp ) رو بش ميدي .

اما بعد از اينكه Connection ميبينه خط از اونور برداشته شده و آزاد نيست يه پيام ميده و يه صداي ميره اونور خط . كه همون openport كردن Connection هست .
كه من نميخوام اينطوري بشه .
ميخوام كامل روي خط باشم . بدون قطعي .

Nero SIPPS v2.0.50.50 اين برنامه هم دارم . اما اگر هم اين برنامه اين كار رو انجام ميده من بلد نيستم .
پس اگر هم برنامه اي معرفي كرديد حتي المقدور لينك دانلود و كرك رو بزاريد و همچنين نحوه رفتن روي خط رو .

حالا چرا ميگم منشي تلفني ؟ چون معمولا اين برنامه ها بايد چنين قابليت هايي داشته باشن .

از دوستاني هم كه جوابي ندارن . خواهش ميكنم پست بيهوده ندن و اجازه بدن فقط مشكلات و سوالات در اين تاپيك بيان بشه .

Nesta
05-07-2005, 17:15
سلام دوست عزیز اگه الان به قسمت معرفی‌ برنامه برید اونجا هست که من معرفی‌ کردم و عالی‌ هست.

pedramonline
05-07-2005, 19:48
سلام دوست عزیز اگه الان به قسمت معرفی‌ برنامه برید اونجا هست که من معرفی‌ کردم و عالی‌ هست.

پس اگر هم برنامه اي معرفي كرديد حتي المقدور لينك دانلود و كرك رو بزاريد و همچنين نحوه رفتن روي خط رو .

ZiTaNiX
05-07-2005, 20:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نستا راست میگه اینم لینکش

sa3er
05-07-2005, 21:59
اقای pedramonline بهتره شما اول مدل Modem تونو به ما بگيد تا ببينيم اصلا از Voice پشتيبانی می کنه يا نه يه fax/modem ساده است...

Nesta
06-07-2005, 02:57
اقای pedramonline بهتره شما اول مدل Modem تونو به ما بگيد تا ببينيم اصلا از Voice پشتيبانی می کنه يا نه يه fax/modem ساده است...
سلام دوست عزیز اصلا مهم نیست خود برنامه میگه بهش که صحیا رو پشتیبانی‌ میکنی‌ .
در ضمن پدرام جان نحوه رفتن رو خط یعنی‌ چی‌ مگه میخای صدا ضبط کنی‌ .بهش میگی‌ تو options بد از چند بوق بره رو منشی‌ و خودت هم در ogm اونجامیگزریهلصهر م هگزریهلادا م کی‌ خواست دانلد کنه من ببینم که استقبال شد من اموزش توپ میگذارم.خوبه .

pedramonline
06-07-2005, 15:08

دوست عزيز سلام
فكر ميكنم خيلي زشته براي مني كه كارشناسي كامپيوتر ميخونم , و ندونم مودمم voice رو ساپورت ميكنه يا خير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/9971/deepsleep.gif
اين از جواب شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/sclerosis.gif

سلام دوست عزیز اصلا مهم نیست خود برنامه میگه بهش که صحیا رو پشتیبانی‌ میکنی‌ .
در ضمن پدرام جان نحوه رفتن رو خط یعنی‌ چی‌ مگه میخای صدا ضبط کنی‌ .بهش میگی‌ تو options بد از چند بوق بره رو منشی‌ و خودت هم در ogm اونجامیگزریهلصهر م هگزریهلادا م کی‌ خواست دانلد کنه من ببینم که استقبال شد من اموزش توپ میگذارم.خوبه .

نستا متاسفانه اين تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مدير قفل كرد .
اما پسر خوب متوجه منظور من نشدي .

من ميخوام وقتي يك نفر مثل پدر مادر مهمان و .... دارن با تلفن صحبت ميكنن . من با مودم ( از طريق برنامه ) برم روي خط (چون مودم هم به همون خط تلفن وصله ) و ببينم چي ميگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/spiteful.gif

بازم متوجه نشدي بگو تا ببينم چه خاكي بايد بريزم تو سرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
06-07-2005, 23:37
آقای pedramonline فکر می کنم شما بهتره کمی بيشتر در بيان کلمات خود دقت فرماييد... توصيه می کنم در مورد کلمه netiquette هم در google جستجو کنيد و مقالات اونو با دقت مطالعه فرماييد..

در مورد برنامه ای هم که خواستيد.. جناب کارشناس ... پيشنهاد می کنم که به سايت سازمانهای جاسوسی وشزکتهای مرتب با آنها سری بزنيد شايد چيزی مفيد بدست آوريد... خوشبختانه ما در جمع اين forum افرادی که به اين حرفه تسلط داشته باشند نداريم... يا حداقل تمايل به جواب دادن سوال شما ندارند...

بدرود.

Nesta
06-07-2005, 23:57
سلام پدرام جان پس میخای بری روی خط .
من اگه منظور شما رو درست متوجه شده باشم باید بگم که شما باید از یک برنامه ضبط مکالمه استفاده کنید تا منشی‌ تلفنی‌ چون می‌خواهید روی خط بروید ولی‌ کار منشی‌ زمانی‌ هست که شما نیستی‌ یا نمیخی‌ جواب بدی پیغام ضبط می‌شه .

pedramonline
07-07-2005, 00:36
آقای pedramonline فکر می کنم شما بهتره کمی بيشتر در بيان کلمات خود دقت فرماييد... توصيه می کنم در مورد کلمه netiquette هم در google جستجو کنيد و مقالات اونو با دقت مطالعه فرماييد..

در مورد برنامه ای هم که خواستيد.. جناب کارشناس ... پيشنهاد می کنم که به سايت سازمانهای جاسوسی وشزکتهای مرتب با آنها سری بزنيد شايد چيزی مفيد بدست آوريد... خوشبختانه ما در جمع اين forum افرادی که به اين حرفه تسلط داشته باشند نداريم... يا حداقل تمايل به جواب دادن سوال شما ندارند...

بدرود.

ميخواستم جوابتو بدم . اما ديدم اينطوري هم تاپيك قفل ميشه . هم به جايي نميرسيم .

بهتر نبود به جاي متلك گفتن اصلا پست نميداديد .

خوشبختانه ما در جمع اين forum افرادی که به اين حرفه تسلط داشته باشند نداريم... يا حداقل تمايل به جواب دادن سوال شما ندارند...
شما حواست به كار خودت باشه .
اينجا كسي براي ديگران تكليف تعيين نميكنه .

از مدير بخش هم خواهش ميكنم به جاي قفل كردن تاپيك , پست هاي بيهوده رو پاك كنن . تا به نتيجه برسم .

pedramonline
07-07-2005, 00:38
سلام پدرام جان پس میخای بری روی خط .
من اگه منظور شما رو درست متوجه شده باشم باید بگم که شما باید از یک برنامه ضبط مکالمه استفاده کنید تا منشی‌ تلفنی‌ چون می‌خواهید روی خط بروید ولی‌ کار منشی‌ زمانی‌ هست که شما نیستی‌ یا نمیخی‌ جواب بدی پیغام ضبط می‌شه .

همونطور كه گفتم , معمولا اين تيپ برنامه ها قابليت اين جور كار ها رو دارن . براي همين گفتم منشي تلفني :wink:

Nesta
07-07-2005, 00:52
سلام پدرام جان من برنامه های
Red Call Recorder 1.0.20
اگر مايل به ضبط مكالمات زيباي تلفني خود ميباشيد , اگردوست داريد كه از كامپيوتر شخصي خود بتوانيد به عنوان تلفن شخصي نيز استفاده نماييد , شركت Teley نرم افزار منسابي را براي شما عرضه نموده است !

Red Call Recorder نرم افزاري جديد و قدرتمند ميباشد كه به شما امكان مي دهد تا با يك كليك به ضبط مكالمه ي تلفني خود و يا ديگر افراد خانه بپردازيد . اين نرم افزار مجهز به سيستم Caller ID مي باشد وبه شما شماره شخص تماس گيرنده ( و اگر نام آن شخص را قبلا به نرم افزار داده باشيد , نام وي را ) نشان ميدهد . علاوه بر ضبط تماس هاي دروني , Red Call Recorder قادر است به عنوان يك تلفن براي شما عمل كنيد و شما توسط محيط اين نرم افزار به شماره گيري و صحبت بپردازيد و در صورت نياز مكالمه خود را ذخيره نماييد . ويژگي ديگر اين نرم افزار در ذخيره ي فايل صوتي با حجم كم و به صورت فشرده و با فرمت Wav است .

تمامي تماسها را همراه با تاريخ و ساير جزييات آن براي شما ثبت مي نمايد تا در صورت نياز به آن رجوع كنيد !

و همچنین برنامه TRXRECORDER SOFWARE رو بهت پیشنهاد می‌کنم که کارت 100% حل می‌شه.
:lol:

pedramonline
07-07-2005, 13:48
مرسي نستا جان

برنامه اولت رو همين الان تو p30world ديدم و دانلود كردم .
تست ميكنم ببينم جواب ميده يا نه

برنامه دوم هم تست ميكنم اگر جواب نداد . دوباره گزارش ميدم