PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لینک در ایمیل

galaxy-star
05-07-2005, 14:55
می خوام تو ایمیل یاهو یه لینک بذارم که این لینک فقط با اون اسمی که خودم میخوام نمایش داده بشه نه به صورت آدرس اصلی لینک
باید چکار کنم؟
لطفا کمک کنید. فوریه

sa3er
05-07-2005, 18:05
در قسمت Mail Options در صفحه اصلی account پس از login کلیک کنید... سمت راست بالا قرار داره

سپس در صفحه جدید بر روی لينک Signature کليک کنيد...

در صفحه بعد دکمه راديويی html را فعال کنيد و از فرمول زير استفاده کنيد:
Loftan be <a href="mailto:yournmail@yahoo.com">inja </a>email bezanid.

از اين پس متن فوق به صورت اتوماتيک به انتهای تمامی email های خروجی شما اضافه ميشه.. به صورت HTML!

sa3er
05-07-2005, 18:08
راستی يادم رفت Add signature to all outgoing messages رو هم تو همون صفحه اخری checkmark کنيد و بعد دکمه save را بزنيد..
تمام.

galaxy-star
05-07-2005, 23:22
ممنون از توضیحاتی که دادی
اما من نمیخوام امضا به نامه ام اضافه کنم.
من میخوام یک لینک از یه سایت رو توی نامه ام بذارم اما با اون اسمی که خودم میخوام.
نمیخوام لینک توی امضا باشه و همیشگی باشه.

sa3er
05-07-2005, 23:36
ممنون از توضیحاتی که دادی
اما من نمیخوام امضا به نامه ام اضافه کنم.
من میخوام یک لینک از یه سایت رو توی نامه ام بذارم اما با اون اسمی که خودم میخوام.
نمیخوام لینک توی امضا باشه و همیشگی باشه.

متاسفانه تو editor ياهو شما نمی توانيد از command های html استفاده کنيد... اين امکان تنها در امضای ايميلتون قابل اجراست.... خوب می تونيد بعد از اينکه اين email رو زديد دوباره اون امضا رو طبق روش قبلی به راحتی از کار بندازيد..

هر چند اين امکان در Service های ديگر email رايگان همچون gmail و hotmail براحتی امکان پذيره...

در هر صورت اميدوارم توضيحات مفيد واقع شده باشه..

تا بعد

galaxy-star
05-07-2005, 23:54
اما همین تازگی من ایمیلی دریافت کردم که چند تا لینک داخل اون بود و همش به همین صورت که میگم بود.

sa3er
06-07-2005, 00:15
اما همین تازگی من ایمیلی دریافت کردم که چند تا لینک داخل اون بود و همش به همین صورت که میگم بود.

شما نامه رو در يافت کرديد درست!؟ من نگفتم yahoo در نمايش email زبان html رو پشتيبانی نمی کنه ... عرض کردم در محيط طراحی نامه برای ارسال (compose) از html پشتيبانی نمی شه...

در ضمن يه راه هم هست که شما می تونيد يک فايل html هم درست کنيد و الصاق نامه کنيد (attach)..

خدافظ.

galaxy-star
09-07-2005, 00:04
آقا یعنی هیچ راهی نداره تو ایمیل یاهو لینک بذارم؟
مگه میشه که نشه؟