PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیکون ویروس کنار ساعت ؟؟؟

Dark-man
12-02-2007, 18:16
دوستان سلام
آقا جدیدا روی سیستم من در taskbar کنار آیکون ساعت یک آیکون آمده که critical system error است و هنگامی که روی آن کلیک می کنی یک صفحه جدید باز می کنه و یک آنتی ویروس رو پیشنهاد می کنه که استفاده کنم ....
می شود من را راهنمایی کنید چطوری این آیکون ر ا حذف کنم ....
ممنون

vtn54
12-02-2007, 20:03
دوستان سلام
آقا جدیدا روی سیستم من در taskbar کنار آیکون ساعت یک آیکون آمده که critical system error است و هنگامی که روی آن کلیک می کنی یک صفحه جدید باز می کنه و یک آنتی ویروس رو پیشنهاد می کنه که استفاده کنم ....
می شود من را راهنمایی کنید چطوری این آیکون ر ا حذف کنم ....
ممنون

سلام

اسم آن آنتی ویروسی که پیشنهاد می کنه چیه؟

Dark-man
12-02-2007, 20:09
virusbursters

Persian.Boy
12-02-2007, 20:57
سیستم شما به Adware و یا احتمالا تروجان آلوده شده. چون شما رو به دانلود کردن یه چیز دیگه هدایت میکنه.

برای رفع این مشکل شما این برنامه زیر رو که حجمش هم همچین زیاد نیست دانلود کنید.

a-squared Free 2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد که دانلود کردید اون رو نصب کنید و بعد از نصب برنامه حتما اون رو آپدیت کنید. زمانی که برنامه رو باز میکنید فقط کافیه

که روی Update Now کلیک کنید. بعد از اینکه آپدیت تموم شد به قسمت Scan PC در سمت چپ برنامه برید و در اونجا

قسمت Deep Scan رو انتخاب کنید و در نهایت بر روی Scan کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از پیدا کردن فایل های آلوده انتخاب هایی رو برای پاک کردن اونها بهتون میده هر کردوم رو که بهتر میدونید

انتخاب کنید و اون فایل های آلوده رو از روی سیستمتون پاک کنید.

vtn54
13-02-2007, 02:57
سلام دوست عزیز

همانطور که دوست عزیزمان گفتند این یک تروجان است که باعث داونلود شدن یک Adware روی سیستم می شود پاک

کردن آن به صورت دستی مشکل است شما راه حلی را که دوست عزیزمان پیشنهاد کرده اند انجام بده اگر مشکلت حل

نشد بگو تا راه حل دیگری را برایت بگذارم.