PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فارسي ساز در ويندوز مديا سنتر

baby
05-07-2005, 14:10
سلام اين بحث رو من قبلا ديده بودم ولي هر چه قدر گشتم پيدا نكردم :oops:
توي مديا سنتر فارسي ساز به اون شكل كه توي xpفعال ميشه نميشه فعالش كرد لطفا كمكم كنيد :P ممنون

jahannamy
11-07-2005, 14:53
درباره كجا و چي داري صحبت ميكني ؟/

AveCina
11-07-2005, 15:07
بابی جون فکر نکنم مشکلی داشته باشه !

جهنمی عزیز لطفا سایز عکستو موچیک کن که عینه الان وقتی میای تو صفحه میخوره تو ذوقت 1

Amin
11-07-2005, 15:30
توي مديا سنتر فارسي ساز به اون شكل كه توي xpفعال ميشه نميشه فعالش كرد لطفا كمكم كنيد :P ممنون
baby جان اين سوال رو قبلا در اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسيدي من هم جواب دادم.يه راه‌حل جديد هم نوشتم نگاه كن ببين مشكلت حل ميشه

Omidl
11-07-2005, 16:44

من میدونم منظورت چیه :wink:
تو مربع کوچک انتخاب فارسی/انگلیسیت در کنار ساعت محو شده :wink:
مثل اینکه این اشکال خود ویندوزه(یعنی اگه این منو فارسی/انگلیسی رو غیر فعال کنی دیگه نمیتونی دوباره فعالش کنی).
من هم ویندوزم مدیا سنتره و همین مشکل رو دارم language bar م محو شده.ناچارا برای سویچ بین دو زبان از left alt+shift استفاده میکنم.

کسی راه چاره ای برای من و baby نداره؟ :(

Amin
11-07-2005, 20:38

من میدونم منظورت چیه :wink:
تو مربع کوچک انتخاب فارسی/انگلیسیت در کنار ساعت محو شده :wink:
مثل اینکه این اشکال خود ویندوزه(یعنی اگه این منو فارسی/انگلیسی رو غیر فعال کنی دیگه نمیتونی دوباره فعالش کنی).
من هم ویندوزم مدیا سنتره و همین مشکل رو دارم language bar م محو شده.ناچارا برای سویچ بین دو زبان از left alt+shift استفاده میکنم.

کسی راه چاره ای برای من و baby نداره؟ :(
برين اينجا نوشتم چكار كنيد (البته آخرين پستم تو اين صفحه رو نگاه كنيد) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Omidl
11-07-2005, 21:29
Amin جان ممنون ولی با راه حل شما کار نکرد.

تنها راه حلی که کار کرد و language bar ویندوزم دوباره ظاهر شد اینه>>>
Control Panel/regional & language option/language/details/advanced/

حالا گزینه turn off advanced text sevices رو غیرفعال کنید بعد دو بار ok رو بزن.بالافاصله language bar دوباره ظاهر میشود

:shock:

baby
12-07-2005, 17:22
آقا من از همه ممنونم يكم وقت بدين نگاه كنم جواب بدم كه درسته يا نه چون يه مدت نميتونم با كاميم(كامپيوترم) كاركنم

baby
13-07-2005, 16:30
سلام درست شد ممنون از همه مخصوصا اميد به خاطر كمك وهم درديش و امين براي كمكش به خاطر تكراري شدنش ديگه توي اون يكي تاپيك تشكر نميكنم

hoseinquest
15-07-2005, 00:45
سلام من مشکلی ندارم
خیلی خوب کار میکنه

farhad60sg
17-07-2005, 10:21
دست همتون درد نكنه