PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا ميشه از Persiangig به عنوان ميزبان سايت خود استفاده كرد؟

mojtaba-p30
05-07-2005, 11:25
با سلام به همگي دوستان :wink:
آيا ميشه از صد مگابايت فضاي وب Persiangig به عنوان ميزبان سايت خود استفاده كرد :?: :!:
با تشكر :wink:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba-p30
05-07-2005, 11:34
لطفا يكي جواب بده :?:

AveCina
05-07-2005, 11:42
نه ! تو میتونی سایت که طراحی کردی رو با همه فایل ها آپلود کنی اونتو ولی نمیتونی به عنوان هسات ازش استفاده کنی !

به علت بی فرهنگی ویرایش شد

AHT
06-07-2005, 05:15
چرا میشه راهش اینه که فایل html خود را که به عنوان صفحه پیش فرض در نظر گرفته ای با نام index.htm در صفحه اصلی آپلود کن
آنگاه با اجرا شدن سایت شما فایل index اجرا می شود :wink:

AHT
06-07-2005, 05:19
نمونه اش رو هم اگه می خواهی برو به سایت علیرضا شفایی در برنامه جام جم آنلاین
نامش رو نمی تونم بنویسم چون ستاره دار میشه

Roozedidar
06-07-2005, 05:44
هيچ مشكلي براي راه اندازي سايت در پرشين گيگ وجود نداره و من خودم هميشه به عنوان بهترين هاست مجاني و بهترين محل براي راه اندازي وب سايت و يا وبلاگ رايگان حتي بين هاست هاي خارج از كشور پيشنهاد ميكردم. ولي اين نكته رو هم ذكر كنم كه اين سايت در عين ويژگي هاي مثبتي كه داره در بعضي ساعات دچار مشكل ميشه و شما نه آپ استريم مناسب داريد و نه دان استريم نرمال رو. جدا از اين نقص كه به ندرت هم اتفاق ميفته بايد بگم يكي از بهترين هاست...

AveCina
06-07-2005, 10:20
اه ... منم خنگما ! چه باحال !
خوب حالا که اینطور شد یکی منو روشن کنه در مورد این موضوع !
پس اگه فایل index.htm رو تویه صفحه اولیه پرشین گیگ آپلود کنی میشه براحتی ازش سوءاستفاده کرد ؟ ! ( الکی )
که این فایل محتویاتش تا حجم 10 مگابایت میتونه هر چیزی باشه ! و آدرس ولینک ها و عکس ها رو هم همونجا آپلود میکنیم و ... و آدرس همونجا رو بهش میدیم !

Roozedidar
06-07-2005, 12:42
اه ... منم خنگما ! چه باحال !
خوب حالا که اینطور شد یکی منو روشن کنه در مورد این موضوع !
پس اگه فایل index.htm رو تویه صفحه اولیه پرشین گیگ آپلود کنی میشه براحتی ازش سوءاستفاده کرد ؟ ! ( الکی )
که این فایل محتویاتش تا حجم 10 مگابایت میتونه هر چیزی باشه ! و آدرس ولینک ها و عکس ها رو هم همونجا آپلود میکنیم و ... و آدرس همونجا رو بهش میدیم !

عزيز منظوره شما از اينكه ميگي حجم فايل 10 مگابايت باشه چيه؟ شما ميتوني فايل index و صفحات ديگرت رو در پرشين گيگ آپلود كني به هر صورت كه مايلي يعني حتي در فولدرها و هيچ مشكلي نداره فقط وقتي در حال طراحي وبسايت هستي بايد درست آدرس بدي. انشاا... كه متوجه منظورم شده باشي...

AveCina
06-07-2005, 14:15
خب چون پرشین گیگ محدودیت آپلود داره دیگه ! یعنی صفحه Index.html نباید بیشتر از 10 مگ باشه !
بقیه صفحات رو هم برای عکسها و .... مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید آدرس بدم !
درست فهمیدم ( یعنی جای آدرس محلی روی کامپیوتر خودم که بعدا به یه هاست آپلود شده اینطوری آدرس بدم !
یه کوچولو باید روش کار کرد ولی اگه بشه چیزه جالبی میشه .
ممنون از راهنماییت و اگه مشکلی دارم بگی ممنون ! !!

Roozedidar
06-07-2005, 21:46
خب چون پرشین گیگ محدودیت آپلود داره دیگه ! یعنی صفحه Index.html نباید بیشتر از 10 مگ باشه !
بقیه صفحات رو هم برای عکسها و .... مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید آدرس بدم !
درست فهمیدم ( یعنی جای آدرس محلی روی کامپیوتر خودم که بعدا به یه هاست آپلود شده اینطوری آدرس بدم !
یه کوچولو باید روش کار کرد ولی اگه بشه چیزه جالبی میشه .
ممنون از راهنماییت و اگه مشکلی دارم بگی ممنون ! !!

اوسينا جان اول از همه بت بگم كه شده و من قبلا تست كردم و خيلي از بچه هاي فروم براي خودشون سايت راه انداختن. در مورد محدوديت آپلود بله حق با شماست ولي كدوم فايل html يا حالا هر فرمت ديگه وب پيج نويسي رو شما ميخواي به 10 مگابايت برسوني. عزيز اگر اينجور باشه كه اصلا صفحه بالا نمياد. نهايت حجم يه صفحه از 40 50 kb نبايد بيشتر بشه يا حالا 100 kb اگر سنگين تر بشه همه دچار مشكل ميشن براي باز كردنش. تا اونجايي كه امكان داره بايد گرافيك رو سبك گرفت. هر چي صفحات سريع تر بالا بياد باز ديد كننده بيشتري رو جلب مي كني شما. شما همين سايت ياهو رو ببين كه با اين همه گرافيكي كه بعضي اوقات در صفحه ايندكسش به كار مي بره شايد از 60 kb حجمش بيشتر نشه. البته اونها حرفه اي كار هستند. به هر حال اين مطالب رو گفتم كه شما يه كم چم و خم كار دستت بياد عزيز. اگه هم كاري و يا كمكي خواستي بگو من در خدمتتم. و آره عزيز درست متوجه شدي و خودت ماشاا... ديگه اون قسمت كار يعني طراحي رو خوب واردي...

ali.
06-07-2005, 22:02
كسي پيرامون تاريخچه يا تاسيس كنندگان اين سايت اطلاعاتي داره؟

Roozedidar
06-07-2005, 23:29

علي جان تاريخچه خاصي نداره و به تازگي راه افتاده يعني زير 1 سال. ولي كي هستن و چي هستن خدا ميدونه چون حتي يه ايميل براي تماس ندارند. اما دستشون درد نكنه كه سرويس خوبي ميدن اونم فقط براي ايرانيا. ميگم ايرانيا چون دعوتنامشون به زبان فارسي هست...

Roozedidar
06-07-2005, 23:41
به علت بی فرهنگی ویرایش شد

راستي اوسينا جان اگه فضولي نباشه جريان اين بي فرهنگي چيه عزيز؟؟؟

sa3er
07-07-2005, 00:00

علي جان تاريخچه خاصي نداره و به تازگي راه افتاده يعني زير 1 سال. ولي كي هستن و چي هستن خدا ميدونه چون حتي يه ايميل براي تماس ندارند. اما دستشون درد نكنه كه سرويس خوبي ميدن اونم فقط براي ايرانيا. ميگم ايرانيا چون دعوتنامشون به زبان فارسي هست...

email برای تماس :

support@persiangig.com

در ضمن موسس اين وب سايت .. پسری ايرانی الاصل ۲۲ ساله متولد ايالت Tennesee آمريکا هستند که در حال حاضر در دانشگاه صنعتی....

اهوم...ببخشيد خوب.... خوب چون ايشون تو سايتشون چيزی راجع به خودشون ننوشتند... پس شايد ترجيج می دهند که فعلا ناشناس باقی بمانند..

در هر صورت
ايشون به نظر من يکی از افتخارات اين مملکت هستند...

Roozedidar
07-07-2005, 00:05
sa3er, عزيز ممون از اطلاعات با ارزش شما...

mehdi87
07-07-2005, 00:08
من خودم بعنوان يه سايت از پرشين گيگ استفاده ميكنم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
07-07-2005, 01:08
سلام منم میگم که می‌شه کاملا سایت رو در آنجا اپلد کرد و استفاده کرد و البته قبل از اون من نظر هم مثبت داده بودم.

Ali_k
07-07-2005, 02:30
دوستان یه کم کاملتر توضیح بدند ببینیم میشه این کاری که مجتبی جان گفتند را انجام داد یا نه؟
آره قربونش :wink:

Roozedidar
07-07-2005, 02:41
دوستان یه کم کاملتر توضیح بدند ببینیم میشه این کاری که مجتبی جان گفتند را انجام داد یا نه؟
آره قربونش :wink:

عزيز معلومه ميشه شما كافي هست سايتت رو طراحي كني و به همون طريق كه كار ميكنه روي كامپيوترت آپلودش كني روي پرشين گيگ. به همين آسوني...

براي مثال من الآن اينو برات درست كردم ببيني...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته همونطور كه گفتم اين يه مثال هست...

Nesta
07-07-2005, 03:36
سلام دوستان می‌ دنید که هنوز با ftp کار نمی‌کنه یا این نه کار میکنه و این که آیا php mysql رو پشتیبانی‌ می‌کنه یا نه تشکر می‌کنم.

Roozedidar
07-07-2005, 04:46
سلام دوستان می‌ دنید که هنوز با ftp کار نمی‌کنه یا این نه کار میکنه و این که آیا php mysql رو پشتیبانی‌ می‌کنه یا نه تشکر می‌کنم.

دوست عزيز من همين الآن تست كردم هيچ مشكلي نداره و به راحتي با اف تي پي منيجر كار ميكنه. شما آدرس پرشين گيگ خودت رو باضافه آي دي و پسورد ميدي و كانكت مي كني. البته من براي اين منظور Cute FTP رو پيشنهاد مي كنم كه از بهترين هاست و به خوبي http رو ساپورت مي كنه. در مورد php و my sql بايد تست كنيد و من هنوز تست نكردم...

Nesta
07-07-2005, 04:55
سلام متشکر اگه ممکن هست انگلیسی‌ بنویسید که اون به اصطلاح سرور خود این سایت یا سرور ftp چی‌ هست آیا www باید بزنم یا نه چون حتما میدونین که باید یک server FTP باشه من اون رو ندارم .
من برای کار با ftp از filezilla استفاده می‌کنم بیشتر .

Roozedidar
07-07-2005, 04:59
با filezilla كار كردم ولي خب به من كار نداد اون جور كه ميخواستم. يادم نيست http رو ساپورت ميكنه يا نه ولي شما بايد به اين طريق عمل كنيد.

آدرس رو ميزنيد :

سپس ID و Pass و بعد هم كانكت.
موفق باشيد...

Nesta
07-07-2005, 05:01
سلام یعنی‌ پس این آدرس خودم همون ftp server محسوب می‌شه دیگه .
متشکر و ممنون .

mojtaba-p30
07-07-2005, 08:24
Roozedidar منون از شما واز همه كساني كه دارن منو راهنمايي مي كنند :wink:
Roozedidarمي توني توضيح بدي cute ftp در اينجا چه نقشي داره :?: :oops:
باتشكر :wink:

mojtaba-p30
07-07-2005, 08:39
roozedidar بازم يه سوال :lol:
ادرس سايت شما اينطوريه:

پس اگه شما مثلا فايل وب سايت خودتون رو بانام index.html درون persiangig اپلود كرده باشيد پس براي ديدن سايت شما بايد اينجوري ادرس واردكنيم:

حالا سوال من اينه كه اگه اينطوري باشه چه كاري انجام داديد
كه براي رفتن به سايت شما فقط بايد اين ادرس رو وارد كنيم:

mojtaba-p30
07-07-2005, 08:41
در مورد امنيت pesiangig هم اگه كسي چيزي ميدونه بگه :?:

Roozedidar
07-07-2005, 10:53
Roozedidar منون از شما واز همه كساني كه دارن منو راهنمايي مي كنند
Roozedidarمي توني توضيح بدي cute ftp در اينجا چه نقشي داره
باتشكر

mojtaba-p30 عزيز اولا خواهش ميكنم. در مورد cute ftp بايد بگم اين اف تي پي منيجر به خوبي http رو پشتيباني ميكنه و من حتي براي دانلود هام از دانلود منيجر استفاده نمي كنم و از اين اف تي پي منيجر كمك مي گيرم ولي چرا اينجا صحبتش شد چون دوست ما نستا ميخواست بدونه كه آيا اين هاست با اف تي پي منيجر كار ميكنه يا نه كه من اين اف تي پي منيجر رو معرفي كردم البته شايان ذكر هست كه از خود فايل منيجر اين سايت براي آپلود ها كمك گرفته بشه خيلي بهتر هست.

roozedidar بازم يه سوال
ادرس سايت شما اينطوريه:
كد:

پس اگه شما مثلا فايل وب سايت خودتون رو بانام index.html درون persiangig اپلود كرده باشيد پس براي ديدن سايت شما بايد اينجوري ادرس واردكنيم:
كد:

حالا سوال من اينه كه اگه اينطوري باشه چه كاري انجام داديد
كه براي رفتن به سايت شما فقط بايد اين ادرس رو وارد كنيم:
كد:

با تشكر

در مورد اين سوال شما بايد بگم من يا ديگر دوستان كار خاصي انجام نداديم. نه تنها اين سايت بلكه ساير سايتها داراي اگر از html استفاده كنند داراي آدرسي مشابه آدرسي كه ذكر كرديد هستند شما حتي براي سايت ياهو هم اين آدرس رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعمال كنيد و يا اين آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تفاوتي نمي كنه و شما سايت رو مشاهده مي كنيد. به هر حال پرشين گيگ طوري طراحي شده كه اين امكان رو به شما ميده كه از اون به عنوان هاست براي سايت خود استفاده كنيد. البته با پاره اي مشكلات چون اين سايت در درجه اول براي فقط ميزباني فايل در نظر گرفته شده.

در مورد امنيت pesiangig هم اگه كسي چيزي ميدونه بگه

در مورد امنيت اين سايت بايد بگم شما خود بايد در اين مورد اقدام كنيد و ديگران به راحتي ميتونند به فايل هاي شما دسترسي داشته باشند البته نمي تونند خدشه اي وارد كنند ولي مي تونند به راحتي دانلود كنند. پس انشاا... در اين مورد تصميم مقتضي رو ميگيريد.
موفق باشيد...

AveCina
07-07-2005, 11:05
امیدوارم یه روز دیدارت کنم !
ممنون از توضیحت ! حواسم اصلا نبود که یه صفحه 10 مگاباتی رو کی میتونه واردش بشه !
ممنون از رهنماییت ! اون بی فرهنگی هم منظورم جواب الکی و ... یانه بود ! حالا بیخیال :arrow:

راستی کامران جان سایتت خیلی خیلی قشنگ بود ! آقا مهدی ماله شما هم همینطور !
ولی کامران ترکونده بودا ! راستشو بگم این اولین سایتی بود که Background مشکی بود و من از خوشم اومد ! یعنی فوق العاده حرفه ای کار شده بود !

Roozedidar
07-07-2005, 11:07
ممنون از توضیحت ! حواسم اصلا نبود که یه صفحه 10 مگاباتی رو کی میتونه واردش بشه !
ممنون از رهنماییت ! اون بی فرهنگی هم منظورم جواب الکی و ... یانه بود ! حالا بیخیال :arrow:

خواهش عزيز انشاا... گه مشكلت حل شده باشه.
موفق باشي...

mojtaba-p30
07-07-2005, 13:22
Roozedidar عزيز سلام از لطفت ممنون
الان مثلا وقتي كه من اين ادرسو تايپ ميكنم:
به جاي نشون دادن سايت فولدر هاي video ,picture و غيره رو نشون ميده واصلا سايت رو نشون نميده :!: :!:
ايا بايد فايل سايتمو در پوشه خاصي از pesiangig بريزم :?:

به عنوان مثال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Roozedidar
07-07-2005, 20:42
Roozedidar عزيز سلام از لطفت ممنون
الان مثلا وقتي كه من اين ادرسو تايپ ميكنم:
به جاي نشون دادن سايت فولدر هاي video ,picture و غيره رو نشون ميده واصلا سايت رو نشون نميده :!: :!:
ايا بايد فايل سايتمو در پوشه خاصي از pesiangig بريزم :?:

به عنوان مثال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزيز
اين به اين خاطر هست كه شما فايل index خودتون رو در روت اصلي قرار نداديد. يعني فايل index رو در كنار همون فولدرها كه وقتي آدرس رو وارد مي كنيد آپلود كنيد. مشكل شما حل خواهد شد. و پس از اون مي تونيد صفحات ديگر سايت يا وبلاگ خود رو طراحي كنيد.
موفق باشي...

AHT
08-07-2005, 05:27
البته برای این کار باید یه کم هم صبر کنید
چون برای من که فورا نیومد :wink:

Amir_P30
16-07-2005, 04:10
روز ديدار عزيز به نظر من بهتره كه شما يك آموزش جامع وكامل از اين كار بنويسي و در انجمن آموزش بزاري تا همه استفاده كنن.

اين جوري آموزش شما فراموش ميشه ولي اگه توي انجمن اموزش باشه خيلي كاملتر وبهتره

ممنون

Roozedidar
16-07-2005, 12:22
روز ديدار عزيز به نظر من بهتره كه شما يك آموزش جامع وكامل از اين كار بنويسي و در انجمن آموزش بزاري تا همه استفاده كنن.

اين جوري آموزش شما فراموش ميشه ولي اگه توي انجمن اموزش باشه خيلي كاملتر وبهتره

ممنون

سلام عزيز شما خيلي به من لطف داريد. والا اينقدر كار ما رو مشغول خودش كرده به تازگي كه خيلي كم برام وقت مي مونه كه حتي جلوي پي سي بشينم ولي سعي مي كنم اين كار رو انجام بدم گر چه ساده هست و نيازي نداره ولي خب بعضي از دوستان ممكن هست تازه شروع كرده باشند و يه مقدار براشون مشكل باشه. ممنونم از توجه شما و موفق باشيد...

farhad60sg
27-07-2005, 14:22
دست شما درد نكنه بسيار مفيد بود

K053_LSH_KV90
27-07-2005, 14:46

راستی کامران جان سایتت خیلی خیلی قشنگ بود ! آقا مهدی ماله شما هم همینطور !
ولی کامران ترکونده بودا ! راستشو بگم این اولین سایتی بود که Background مشکی بود و من از خوشم اومد ! یعنی فوق العاده حرفه ای کار شده بود !
دكتر مال من و ممد احراري كه نديدي هنوز تا چند روز ديگه آماده ميشه حال كن

Roozedidar
27-07-2005, 14:46
دست شما درد نكنه بسيار مفيد بود

خوشحالم كه استفاده كرديد عزيز...

Sadjad Sharifian
10-08-2005, 00:07
سلام دوستان! یه چند تا سوال دارم منم در مورد همین PersianGig.Com....اول اینکه نمیدونم چرا من به دکمه های Rename,Delete,Move تو FileManager سایت دسترسی ندارم!!! یعنی منظورم اینه که فشردن این دکمه ها هیچ عمل و فعالیتی رو منجر نمیشه!! و دوم هم اینکه آیا میشه به نحوی دسترسی به فایل ها و دیرکتوری های مختلف رو برای افراد بازدید کننده محدود کرد؟!
من فایل Indexای تو صفحه اولم ندارم و اصلا Pageای ندارم!! منظورم اینه که مثلا تو دیرکتوریه Image مثلا 10 تا عکس دارم...میخوام بقیه که مینویسن xxx.persiangig.com/image به 5 تا از اون 10 تا دسترسی نداشته باشن!! یا مثلا بازم اصلا به دیرکتوریه ]چمیدونم مثلا Grunge دسترسی نداشته باشن! حتی نتونن محویاتش رو هم ببینن...چه با ید کرد؟!
مخلصم. یا علی.

Roozedidar
10-08-2005, 00:36
سلام دوستان! یه چند تا سوال دارم منم در مورد همین PersianGig.Com....اول اینکه نمیدونم چرا من به دکمه های Rename,Delete,Move تو FileManager سایت دسترسی ندارم!!! یعنی منظورم اینه که فشردن این دکمه ها هیچ عمل و فعالیتی رو منجر نمیشه!! و دوم هم اینکه آیا میشه به نحوی دسترسی به فایل ها و دیرکتوری های مختلف رو برای افراد بازدید کننده محدود کرد؟!
من فایل Indexای تو صفحه اولم ندارم و اصلا Pageای ندارم!! منظورم اینه که مثلا تو دیرکتوریه Image مثلا 10 تا عکس دارم...میخوام بقیه که مینویسن xxx.persiangig.com/image به 5 تا از اون 10 تا دسترسی نداشته باشن!! یا مثلا بازم اصلا به دیرکتوریه ]چمیدونم مثلا Grunge دسترسی نداشته باشن! حتی نتونن محویاتش رو هم ببینن...چه با ید کرد؟!
مخلصم. یا علی.

عزيز شما اگر با پرشين گيگ مشكل داريد بدين دليل هست كه اين سايت از وقتي شلوغ شده اين مشكلاتش هم شروع شده. اگرم از ايترنت ايران استفاده مي كنيد كه ديگه بدتر. اما در مورد امنيت بنده قبلا توضيح دادم بازم ميگم كه امنيتي در خصوص ديده نشدن فايل هاي شما وجود ندغره و شما بايد خودتون اقدام كنيد.البته شما فايل ايندكس هم آپلود كنيد باز ميشه فايلهاي شما رو ديد. پس بايد روش كار بشه از لحاظ امنيتي. حالا چه بايد كرد سوالي هست كه من به شخصه روش كار نكردم و اگر خواستيد ميشه راهي براش يافت...

mpsjavad
10-08-2005, 00:51
مخلصم. یا علی.

با ســلام ..

دوست عزيز سجاد, جان براي استفاده از PersianGig بهتره از مرورگر IE و يا مرور گر هاي تحت IE مثل مكستون و يا AVANT استفاده كني چون كدهايي كه براي كليد هاي برخي سايت ها من جمله PersianGig نوشته شده تحت اين نوع مرور گر ها كار ميده و عمل ميكنه ..

در مورد سوال دوم شما بايد بگم كه به نظر من راهي نداره چون PersianGig بدون فايل Index ( يا صفحه HTML ) تمام محتوايت فايل هايي رو كه اپلود كردين رو نشون ميده مگه اينكه يك صفحه وب درست كنيد ( با فرونت پيچ يا دريم ويور و يا ... ) .. حتي ميتونيد مثل خود صفحه PersianGig رو درست كنيد ... ( كه در اين مورد دوستان وارد تر هستن .. )

موفق باشد :arrow:

Roozedidar
10-08-2005, 00:58
دوست عزيز سجاد, جان براي استفاده از PersianGig بهتره از مرورگر IE و يا مرور گر هاي تحت IE مثل مكستون و يا AVANT استفاده كني چون كدهايي كه براي كليد هاي برخي سايت ها من جمله PersianGig نوشته شده تحت اين نوع مرور گر ها كار ميده و عمل ميكنه ..

در اين مورد تفاوتي نداره كه شما از چه مرورگري استفاده كنيد. از هر مرورگري استفاده كنيد به خوبي كار ميكنه به شرطي كه سايت مشكلي نداشته باشه...

Sadjad Sharifian
10-08-2005, 01:06
دوستان عزیز Roozedidar جان و mpsjavad جان...واقعا ممنونم از توضیحاتتون!!! ok پس در مورد سوال اول نتیجه این شد که اشکال از عدم سازگاری طراحی سایت با Firefox هستش و در مورد سوال دوم نتیجه این شد که با درست کردن یه فایل Index.Htm میشه از نمایش صفحه اول جلوگیری کرد!! حالا این سوال پیش میاد که اگه User بجای نوشتن xxx.persiangig.com بنویسه مثلا xxx.persiangig.com/image اون موقع چی پیش میاد؟! آیا بازم داشتن یه فایل Index.htm داخل اون Folder میتونه درد رو چاره کنه؟!
بازم ممنون از جوابتون دوستان!

mpsjavad
10-08-2005, 01:13
دوستان عزیز Roozedidar جان و mpsjavad جان...واقعا ممنونم از توضیحاتتون!!! ok پس در مورد سوال اول نتیجه این شد که اشکال از عدم سازگاری طراحی سایت با Firefox هستش و در مورد سوال دوم نتیجه این شد که با درست کردن یه فایل Index.Htm میشه از نمایش صفحه اول جلوگیری کرد!! حالا این سوال پیش میاد که اگه User بجای نوشتن xxx.persiangig.com بنویسه مثلا xxx.persiangig.com/image اون موقع چی پیش میاد؟! آیا بازم داشتن یه فایل Index.htm داخل اون Folder میتونه درد رو چاره کنه؟!
بازم ممنون از جوابتون دوستان!

با ســـلام ..

در مورد حل شدن مشكلتون خيلي خوشحالم چون اين مشكل رو روزي من هم داشتم اما دوست خوبم اقا SPY با راهنماييشون به من كمك كردند . در مورد سوال جديدتون بايد بگم شما روي وبسايتي كه من طراحي كردم به صورت عملي امتحان كنيد :wink:

البته چون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در انتهاي ادرس به image ختم شده و image اسم يك صفحه وب نيست ( HTML نيست ) خطاي صفحه مورد نظر پيدا نشد رخ ميده ..

اميداوارم به نتيجه مطلوب رسيده باشيد .

سربلند باشيد ..

Sadjad Sharifian
10-08-2005, 01:15
در اين مورد تفاوتي نداره كه شما از چه مرورگري استفاده كنيد. از هر مرورگري استفاده كنيد به خوبي كار ميكنه به شرطي كه سايت مشكلي نداشته باشه..

RoozeDidar عزیز...من با Firefox نمیتونستم از اون دکمه ها استفاده کنم ولی خوشبختانه با IE موفق به این کار شدم!! ممکنه مشکل از تنظیمات Firefox من باشه؟!

Roozedidar
10-08-2005, 01:21
در اين مورد تفاوتي نداره كه شما از چه مرورگري استفاده كنيد. از هر مرورگري استفاده كنيد به خوبي كار ميكنه به شرطي كه سايت مشكلي نداشته باشه..

RoozeDidar عزیز...من با Firefox نمیتونستم از اون دکمه ها استفاده کنم ولی خوشبختانه با IE موفق به این کار شدم!! ممکنه مشکل از تنظیمات Firefox من باشه؟!

راست ميگي عزيز با فايرفكس كار نمي كنه و اين يكي ديگه از نقايص اين سايت هست ولي با اپرا به خوبي كار مي كنه و من قبلا تست كردم...

Sadjad Sharifian
10-08-2005, 01:40
بازم ممنون از جوابتون دوستان!SPYبا ســـلام ..

در مورد حل شدن مشكلتون خيلي خوشحالم چون اين مشكل رو روزي من هم داشتم اما دوست خوبم اقا SPY با راهنماييشون به من كمك كردم در مورد سوال جديدتون بايد بگم شما روي وبسايتي كه من طراحي كردم به صورت عملي امتحان كنيد :wink:

البته چون xxx.persiangig.com/image در انتهاي ادرس به image ختم شده و image اسم يك صفحه وب نيست ( HTML نيست ) خطاي صفحه مورد نظر پيدا نشد رخ ميده ..

اميداوارم به نتيجه مطلوب رسيده باشيد .

سربلند باشيد ..

سلام...میدونین منظور من از xxx.persiangig.com/image این نبود که Image یه فایله!! نه Image اینجا یه دیرکتوریه!! میدونین...یعنی مثلا من یه عکس Upload میکنم!! بعد به شما یه لینک از اون عکس میدم...مثلا xxx.persiangig.com/image/xxx.jpg خوب؟! بعد حالا خوب شما متوجه میشین که عکس xxx.jpg توی دیرکتوری (Folder ) با اسم Image هستش دیگه!! بعد خودتون میتونین اسم خود Sub Folder رو بنویسین...به اینصورت میتونین به همه محتویات اون Sub Folder دسترسی داشته باشین!! مثلا الان همین فضایی که خودم دارم اصلا...من به شما این لینک رو میدم مثلا که یه عکسم هستش!! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب!؟! شما عکس رو میبینین ولی حالا فقط با حذف 10 کاراکتر آخر شما میتونین کل محتوای Folder من (فولدر Image) رو ببینین!! حالا از این موضوع چطور میشه جلوگیری کرد؟! بازم میشه آیا تو همون Folder هم یه فایل Index گذاشت؟! یا اینکه باید چه کرد؟!
مرسی :wink:
یا علی.

mpsjavad
10-08-2005, 07:32
با ســـلام ..

دوست عزيز من ديشب اكانتم تموم شد و نتونستم پاسخگو شما باشم ..

در مورد سوال شما بايد بگم كه من الان متوجه منظور شما شدم و بهتره كه بگم خودتون پاسخ خودتون رو داديد و شما ميتونيد توي هر كدوم از دايركتوري ها تون يك فايل HTML مثلا با نام index قرار بديد تا ديگران نتونن محتويات دايركتوري هاي شما رو ببينند .. و فايل HTML شما به نمايش در بياد ..

براي اثبات و ديد عملي ميتونيد به ادرس هاي زير مراجعه كنيد ..

,

اميدوارم كه مشكلت مرتفع شده باشه ..

Sadjad Sharifian
12-08-2005, 11:53
سلام...بله حل شد...بسیار بسیار ممنون از جوابتون و همینطور مثال!! بعد بازم هی سوال رو سوال :wink: آیا این کار (قرار دادن صفحه Index داخل Folder) اصولا کار Safeی هستش برای اجازه ندادن دسترسی به صفحات؟!

کلی مرسی بازم :wink:

Roozedidar
12-08-2005, 12:31
سلام...بله حل شد...بسیار بسیار ممنون از جوابتون و همینطور مثال!! بعد بازم هی سوال رو سوال :wink: آیا این کار (قرار دادن صفحه Index داخل Folder) اصولا کار Safeی هستش برای اجازه ندادن دسترسی به صفحات؟!

نه عزيز اصولي نيست ولي اگر بخواي سطح بالاي امنيتي رو در اين سايت رعايت كنيد اين كار بايد به دست صاحبان سايت انجام بگيره...

double_n
12-08-2005, 12:36
ممنون از تمامی دوستانی که تو این تاپیک مطلب نوشتن .
استفاده خوبی از مطالبشون کردم :wink: :roll:

Roozedidar
12-08-2005, 12:42
ممنون از تمامی دوستانی که تو این تاپیک مطلب نوشتن .
استفاده خوبی از مطالبشون کردم :wink: :roll:

آقا نيما شما كه خودتون استادين. خيلي لذت بردم وقتي ديدم از پرشين گيگ استفاده كردي براي سايت ولي حيف كه چند وقت هست اين سايت مشكل پيدا كرده. خوشحالم اگر مطالب اين تاپيك كمكي بوده. موفق باشي عزيز...

mpsjavad
13-08-2005, 19:28

نه عزيز اصولي نيست ولي اگر بخواي سطح بالاي امنيتي رو در اين سايت رعايت كنيد اين كار بايد به دست صاحبان سايت انجام بگيره...

با ســلام ..

دوست عزيز خوشحالم كه مشكل شما حل شد .. در مورد امنيت اين روش بايد بگم كه دايركتوري شما محو ميشه -- همين و بس .. كه البته اگر پرشينگيگ ادرس ( لينك ) غير مستقيم بده نميشه براي ميزبان وبسايت مورد استفاده قرار بگيره . :mrgreen:

عنوان تاپيك :

آيا ميشه از Persiangig به عنوان ميزبان سايت خود استفاده كرد؟ :arrow:

:|

Roozedidar
14-08-2005, 13:49
آيا ميشه از Persiangig به عنوان ميزبان سايت خود استفاده كرد؟

ديگه فكر نمي كنم. اوائل توپ بود تازگيا چي بگم. همين الآن سايت دان شده. پس فعلا خير شايد بعدا بهتر بشه چون در صفحه اول همين سايت بابت مشكلي كه پيش اومده مطلبي نوشته شده بود كه در حال حاضر حافظه ياري نمي كنه...

mojtaba-p30
17-08-2005, 20:59
ديگه فكر نمي كنم. اوائل توپ بود تازگيا چي بگم. همين الآن سايت دان شده. پس فعلا خير شايد بعدا بهتر بشه چون در صفحه اول همين سايت بابت مشكلي كه پيش اومده مطلبي نوشته شده بود كه در حال حاضر حافظه ياري نمي كنه...
:twisted: DANGER :twisted:
اصلا از اولم به اين سايت مشكوك بودم هركي به عنوان ميزبان سايت از پرشين گيگ استفاده ميكنه زود بره خذفش كنه :twisted: :twisted: :roll:

mojtaba-p30
17-08-2005, 21:03
:( ديگه تموم شد ولش كنيد :(

Roozedidar
18-08-2005, 12:21
:( ديگه تموم شد ولش كنيد :(

عزيز اينجور كه گفته شده به زودي سايت به حالت اولش بر ميگرده. البته اميدوارم...

mojtaba-p30
21-08-2005, 12:26
من كه مي ترسم به عنوان ميزبان سايت ازش استفاده كنم اصلا براي چي اين سرويس رو مجاني ميده خدا ميدونه چه هدفي از اين كار داره :!: نه تبليغي :shock: نه پولي :shock: يكي بگه پس چي :?:
اومديم مطلالب سايتمون رو عوض كردن :? كي ميتونه حرف بزنه :arrow:
اطلاعات مون رو دزيدند اون موقع چي :arrow: :arrow:
بايد همه اعضاي انجمن فكراشون رو بزارن روهم كه بالاخره استفاده كنيم يا نكنيم :?:
اطلاعات درستي هم كه از خودشون به ما ندادن جز يك ايميل و هزار حرف و حديث :arrow:
من كه گيج شدم :roll:

mojtaba-p30
21-08-2005, 12:28
لطفا نظر بدين :?:

AveCina
21-08-2005, 13:05
میتونه همه این کار هارو بکنه ! ولی خوب تا الان که واقعا عالی سرویس داده ( به جوز موقعی که سرورش مشکل داشت )

این که اینطوری راجبش صحبت شه نامردیه به نظر من ! این همه آدم بصورت مجانی دارن از امکاناتش استفاده میکنن !

اما یه روز هم شاید این کار رو بکنه ولی واقعا مگه چه سایت یا فایلی داری که میترسی بهشون دسترسی داشته باشین و.. !

mojtaba-p30
23-08-2005, 11:43
میتونه همه این کار هارو بکنه ! ولی خوب تا الان که واقعا عالی سرویس داده ( به جوز موقعی که سرورش مشکل داشت )

این که اینطوری راجبش صحبت شه نامردیه به نظر من ! این همه آدم بصورت مجانی دارن از امکاناتش استفاده میکنن !

اما یه روز هم شاید این کار رو بکنه ولی واقعا مگه چه سایت یا فایلی داری که میترسی بهشون دسترسی داشته باشین و.. !
از عوض كردن مطالب سايتم ميترسم :arrow: يه وقت سرمو به باد ميدن :idea: :!:

mojtaba-p30
31-12-2005, 13:22
با تشکر از همه دوستان

m_a_m
03-01-2006, 19:34
آقا شرمنده که این مطلب رو اینجا میگم.اصلا هم به بحث شما ریطی نداره فقط نخواستم که یه تاپیک جدا برای این سوال درست کنم
آقا من میخواستم ببینم که چطور میتونم برای کسی دعوت نامه پرشین گیگ بفرستم
ممنون میشم اگه جواب من رو بدبد

sa3er
04-01-2006, 00:04
آقا شرمنده که این مطلب رو اینجا میگم.اصلا هم به بحث شما ریطی نداره فقط نخواستم که یه تاپیک جدا برای این سوال درست کنم
آقا من میخواستم ببینم که چطور میتونم برای کسی دعوت نامه پرشین گیگ بفرستم
ممنون میشم اگه جواب من رو بدبد
سلام
پس از لوگين كردن به آكونت خود با مراجعه به لينك زير:

** البته همانطور كه در چند تاپيك مشابه اشاره شده تا اطلاع ثانوي وب سايت پرشين گيگ بدليل برخي مشكلات فعلا امكان ارسال دعوتنامه را از تمامي آكونتها حذف نموده.