PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین نسخه firefox می‌خواهم.

Nesta
05-07-2005, 03:38
سلام آخرین نسخه برنامه firefox رو می‌خواستم البته با کرک
البته من والا خیلی‌ گشتم ولی‌ می‌خوام امتحان اونم با اپرا ببینم میمی‌میگن هی‌ .لینک بدید.

tohave
05-07-2005, 04:05
سلام

سايت رسمي موزيلا اين نسخه رو رايگان گذاشته كه آخرين نسخه فاير فوكس هست با سيستم امنيتي و غيره

Download Firefox with the latest security and stability updates

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتونين بين ويندوز ٫مك و لينوكس انتخاب كنيد به آدرس زير مراجعه كنيد

سايت رسمي موزيلا

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 06:34
نه بابا آخرین نسخه 5 که توپه:

تازه firefox کاملا رایگان واز همه بهتره :arrow:

Cracki
05-07-2005, 06:52
نه بابا آخرین نسخه 5 که توپه:

تازه firefox کاملا رایگان واز همه بهتره :arrow:

دوست عزیز هنوز سایت اصلی برنامه نسخه 1.05 رو بر روی سرورش قرار نداده و اگر شما هم به لینکی که زده اید دقت بکنید فقط اول لینک با Mozillia شروع میشه و کلمه دومش osousl هستش که اصلا سایت فایر فاکس این نیست و احتمالا همراه این نسخه از فایرفاکس یک سری برنامه های مخرب هم بر روی سیستم نصب میشه که مسلما آنتی ویروسها هم تا بیان بشناسنش دیگه کار از کار گذشته.

من توصیه میکنم به همه دوستان که هیج برنامه ای رو از هیچ سایت مشکوکی دانلود و اینستال نکنند و زمانی که سایت اصلی برنامه نسخه جدیدش رو گذاشت آن وقت شما میتوانید با خیال راحت و با مسئولیت خود سازنده برنامه آن را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید.

سایت اصلی Firefox اینه که در پایین لینکش رو قرار دادم که یک دوست دیگر نیز در بالا قرار دادند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi_Best
05-07-2005, 10:08
سلام. همونطور كه دوست خوبم cracki گفتند آخرين نسخه اي كه بر روي سايت موزيلا قرار گرفته نسخه 1.0.4 هست كه لينك مستقيمش هم اينه:

اين لينك رو از خود سايت موزيلا گرفته ام و هيچ مشكلي هم نداره.

اما اين كه نسخه 1.0.5 چيست و چرا روي سايت اصلي موزيلا نيست و آيا ممكنه اين نسخه خطر داشته باشه يا نه به نظر من دليلش مي تونه اين باشه كه معمولا شركت ها و سايت ها قبل از انتشار برنامه هاي خود، ابتدا يك نسخه از اون رو در بين يك سري از كاربران اينترنت پخش كرده و بعد از مدتي اون نسخه رو بر روي سايت اصلي خود قرار مي دهند. در مورد ورژن هاي قبلي فايرفكس هم دقيقا همين مورد وجود داشت و مثلا نسخه 1.0.4 رو قبل از اينكه روي سايتش باشه من از سايت هاي ديگه دانلود كرده بودم و هيچ مشكلي هم نداشت. كما اينكه حتي msn messenger هم وقتي نسخه 7 رو مي خواست انتشار بده مدتها به صورت خصوصي براي دانلود گذاشته بود اما روي سايت اصليش نبود يا خيلي موارد ديگه كه تا به حال من ديده ام.

Navid
05-07-2005, 10:11
همونطوری که Cracki گفت شما فقط وقتی دانلود کنین که وقتی میرید به سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونو گذاشته باشه . حتی اگه شما یه آدرس دیگه پیدا کردین تو ftp موزیلا اونم دانلود نکنین . چون می خوان روی اون آزمایش انجام بدن و ممکنه بعضی جاهاش فرق کنه

Nesta
05-07-2005, 17:19
سلام من یکی‌ از سایت گرفتم ک اصلا نزد مزیلا ولی‌ 17 مگ دانلد کردم.حالا نمیدونم چی‌ به چی‌ هست ما اپرا ای هستیم مثل خنگ ها عمل می‌کنیم در این مورد.شرمنده از همه ممنون هستم

Navid
05-07-2005, 17:33
موزیلا با فایرفاکس فرق داره . فایرفاکس موزیلا فایرفاکس است و اون موزیلا است و با هم فرق دارند

Mehdi_Best
05-07-2005, 17:50
نستا جان حجم فايرفكس حدود 4.6 مگابايت است. در ضمن پيدا كردن فايرفكس به اين معروفي كه كاري نداره حالا چه اپرايي باشي چه فايرفكسي.
در ضمن لينك دانلود مستقيمش از سايت موزيلا رو هم كه داده ام. مي توني از همون دانلود كني.

tohave
05-07-2005, 19:45
سلام
دوستان خيلي پيچيده اش كرده اند اين مورد رو. فاير فاكس 1.0.4 رو از لينك بالايي كه من گذاشتم و mehdi_best هم اشاره به سايت موزيلا كرده٫ داونلود و نصب كنيد بدون دردسر. حجمش 4.60 مگابايته و من بعد از بحثهاي شما نصبش كردم خيلي هم عالي و راحت (من بيشتر ترجيح ميدم از IE استفاده كنم.
در ضمن موزيلا ارايه دهنده فايرفاكس و تاندربيرد هست كه ميشه گفت شركت سازنده آنهاست
خود موزيلا ميگه
We are:

The producer and provider of the award-winning Firefox web browser and Thunderbird e-mail software.
A software development tools provider.
An open source community of developers and testers.
A partner for the technology industry.
An advocate for standards on the Net who provides tools for developing standard web content.
Educators, providing educational materials about Internet technologies and software development.

يعني موزيلا يه برنامه نيست كه متفاوت از فاير فاكس باشه

موزیلا با فایرفاکس فرق داره . فایرفاکس موزیلا فایرفاکس است و اون موزیلا است و با هم فرق دارند

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:13
DEARs
چرا حمله میکنید این لینکی که من دادم اصلا مشکل نداره(مخرب=ویروس=تروجان=کرم )و آخرین ورژن هم هست)
تازه مگه فایر فوکس مال موزیلا ست
ما که نشنیدیم
اونی که نستا دانلود کرد همونیه که من لینکش داده بودم
آره :arrow: :?: :shock: :shock:

tohave
05-07-2005, 20:19
سلام Dear
Oreat White Shark

ما که نشنیدیم

راست ميگي يا داري شوخي ميكني؟؟؟

يه سر به سايت موزيلا بزني بد نيست

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:21
تاندربيرد

[/quote]
TO HAVE عزیز تلفظ فاندر برد درسته
:arrow:

tohave
05-07-2005, 20:26
سلام

Oreat White Shark

از آنجايي كه تلفظ ث در فارس متداول نيست از ت به جاي آن استفاده ميكنم

Thunderbird

شما بهتر ميتونين با ف بخونين ولي من ترجيح ميدم ت باشه كه به انگليسيش هم نزديكتره
و ي هم ميتونه باشه و ميتونه نباشه چون زياد فرقي نداره و خيلي ملايم تلفظ ميشه

تاندربيرد؛ و يا ؛ تاندربرد

فاندربرد كمي...

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:27
سلام Dear
Oreat White Shark

ما که نشنیدیم

راست ميگي يا داري شوخي ميكني؟؟؟

يه سر به سايت موزيلا بزني بد نيست
Dear TOHAVE
همیشه دو سر میزنم ولی موزیلا یه موروگر جدا داره ولی پشتیبان فایر هم هست
آره :arrow:

tohave
05-07-2005, 20:31
سلام
از نوشتنت معلومه ميتوني انگليسي بخوني پس ميشه از اين جمله در بخش About Us سايت موزيلا يه چيزهايي فهميد

We are:

The producer and provider of the award-winning Firefox web browser and Thunderbird e-mail software

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:33
سلام

Oreat White Shark

از آنجايي كه تلفظ ث در فارس متداول نيست از ت به جاي آن استفاده ميكنم

Thunderbird

شما بهتر ميتونين با ف بخونين ولي من ترجيح ميدم ت باشه كه به انگليسيش هم نزديكتره
و ي هم ميتونه باشه و ميتونه نباشه چون زياد فرقي نداره و خيلي ملايم تلفظ ميشه

تاندربيرد؛ و يا ؛ تاندربرد

فاندربرد كمي...
سلام
dear
ولی ث درست نیست اگه بخای دقیق تلفظ کنی یک صدایی بین ث و ف هستش
که زبون بین دندون های بالا و پایین قرار می گیره
آره :arrow:

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:36
نه دیگه نشد موزیلا دیگه کیه یه یارو که 17 یا 18 ساله هستش
فایر فوکس را درست کرده بابا موزیلا browser جدا داره

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:40
آقای TOHAVE فکر کنم موضوع را به بیراهه میبریم :arrow: :idea:

tohave
05-07-2005, 20:40
سلام

چرا نميري از سازنده فايرفوكس يه جمله اي يه تاييديه اي بياري كه ما بتونيم خر موزيلاي دزد رو بگيريم؟؟ :wink:

K053_LSH_KV90
05-07-2005, 20:46
DEAR TOHAVE
چی میگی موزیلا دزد ه نه مثلا پشتیبان اون یارو و فایر فوکس هستش
به قول کولینا دستمال می زنه :arrow:

tohave
06-07-2005, 03:58
سلام

Oreat White Shark

خسته نباشي بالاخره

Nesta
06-07-2005, 04:30
سلام آقا من امشب دیگه نظرم رو میگم من فایر رو گرفتم و نصب کردم و یک سایت5 رو همزمان زدم و البته در دو زمان جدا از هم .
سرعت لود اپرا خیلی‌ بیشتر بود و من با cornometr زمان رو حساب کردم .آقا این به خدا راسته الکی‌ نمیگم با 3 تا اکانت تست کردم اصلا فایر خیلی‌ زمانش بیشتر بود و اپرا اصلا تا میزدی باز میکرد ولی‌ فایر باید کمی‌ صبر میکردی .من دیگه از نظر سرعت باید بگم که اپرا خورد فایر رو .آقا بحث نکونین من تست کردم .
ولی‌ تو فارسی‌ فایر خیلی‌ بهتر نشون میداد و عالی‌ بود ولی‌ تو سرعت عمران نتونست برسه به اپرا.

K053_LSH_KV90
06-07-2005, 05:29
نستا جان دیشب خوابت میومد اشتباهی دیدی
فایر فوکس کند تر از اپراست؟ :?:

Nesta
06-07-2005, 05:52
سلام دوست من دیشب نه همین امروز هم که خوابم نمیومد تست کردم شما هم تست کن مشگلی‌ نیست همه تست کنند.بی‌ تعصب بگید من که اپرا کار می‌کنم 2 سال هست اومدم فایر هم تست کردم .گفتم شاید بهتر باشه شما هم تست کن .

Mehdi_Best
06-07-2005, 08:15
اول اين رو بگم كه خواهشا اينجا رو ديگه با بحث مرورگرها منحرف نكنيد. يك درخواست لينك آخرين نسخه فايرفكس كه ديگه اين همه بحث ندارد.
در ضمن اگه بقيه دوستان ناراحت نشن و جسارت نباشه بايد بگم كه در مورد فايرفكس من فكر مي كنم بهترين كسي كه مي تونه كامل و جامع نظر بده نويد جان هستند.
در مورد فايرفكس و موزيلا هم تا اونجايي كه من مي دونم اينه كه فايرفكس رو خود موزيلا ارائه كرده و محصول خودش هست.
اما خود موزيلا يك مرورگر ديگه هم داره كه قبل از فايرفكس خيلي مطرح بود (البته نه در حد فايرفكس) كه به اسم موزيلا هم بود و آخرين نسخه اش اگه اشتباه نكنم آخرين نسخه اش 1.7.8 و با حجم حدود 11 مگابايت بود. من از موزيلا هم استفاده كرده بودم اما اصلا خوشم نيومد ولي فايرفكس به نظرم خيلي از اون سرتر هست.
اگه به اين صفحه از سايت موزيلا برويد در مورد مرورگر قبلي اش با نام موزيلا مطالب جالبي خواهيد ديد و همينطور لينك دانلود موزيلا براي سيستم عامل هاي مختلف هم هست:

براي ديدن مطالب بيشتر در مورد فايرفكس هم به اين صفحه از موزيلا برويد:

---------------------------------------------
در مورد اينكه سرعت اپرا بيشتره يا فايرفكس هم بهتره كه در تاپيكي كه احتمالا در مورد بحث مرورگرها ايجاد خواهد شد نظر بدهيم بهتره.

pedramonline
06-07-2005, 15:51
اما خود موزيلا يك مرورگر ديگه هم داره كه قبل از فايرفكس خيلي مطرح بود (البته نه در حد فايرفكس) كه به اسم موزيلا هم بود و آخرين نسخه اش اگه اشتباه نكنم آخرين نسخه اش 1.7.8 و با حجم حدود 11 مگابايت بود. من از موزيلا هم استفاده كرده بودم اما اصلا خوشم نيومد ولي فايرفكس به نظرم خيلي از اون سرتر هست.
بله درسته
ايم مرورگر بصورت پيش فرض بر روي سيستم عامل linux نصب هست و از نظر امنيت بسيار بالا بود .
اما الان نميدونم بازم همينه يا firefox ميزارن .

سلام آقا من امشب دیگه نظرم رو میگم من فایر رو گرفتم و نصب کردم و یک سایت5 رو همزمان زدم و البته در دو زمان جدا از هم .
سرعت لود اپرا خیلی‌ بیشتر بود و من با cornometr زمان رو حساب کردم .آقا این به خدا راسته الکی‌ نمیگم با 3 تا اکانت تست کردم اصلا فایر خیلی‌ زمانش بیشتر بود و اپرا اصلا تا میزدی باز میکرد ولی‌ فایر باید کمی‌ صبر میکردی .من دیگه از نظر سرعت باید بگم که اپرا خورد فایر رو .آقا بحث نکونین من تست کردم .
ولی‌ تو فارسی‌ فایر خیلی‌ بهتر نشون میداد و عالی‌ بود ولی‌ تو سرعت عمران نتونست برسه به اپرا.
از سال 77 با اينترنت سروكار دارم . هيچ مرورگري از نظر سرعت و لود صفحات به پاي opera نميرسه .
ميتونيد در لود عكس تستشون كنيد .
البته كساني كه از اينترنت 33 به بالا استفاده ميكنند . زياد متوجه اين سرعت نميشن .

Navid
06-07-2005, 21:59
این که واضح و مشخص هست که فایرفاکس محصول بنیاد موزیلا هست .
در لینوکس های جدید معمولا از فایرفاکس استفاده می شه
نستا جان یه نکته ای هست که هیچوقت نباید یه مرورگری رو که قبلا رو دستگاه بوده با یه مرورگری که تازه نصب شده مقایسه کرد و این کار یه اشتباه محض است چون مرورگر ها برای خودشون بعضی از فایل های سایت ها رو ذخیره می کنن تا زودتر اون سایت رو بیارن ولی مرورگری که تازه نصب شده این امکان رو نداره . البته سرعت اپرا کمی از سرعت فایرفاکس بیشتر است
تاندربیرد هم محصول موزیلا است و به عنوان برادر فایرفاکس هم یاد می شه و کارش و امکاناتش بسیار بالاتر و بهتر از outlook است اگه وقت بشه آموزش جامع و کامل اونم می زارم . چون اونم مثل فایرفاکس خیلی برنامه جانبی داره

Nesta
07-07-2005, 00:04
سلام خوشم اومد که بدون تعصب این حرف رو زادی و حرف راست رو زادی ولی‌ خدائی‌ بی‌ طرف بگم که یه کم بیشتر سرعت بیشتری داره.
البته سرعت اپرا کمی از سرعت فایرفاکس بیشتر است

Nesta
07-07-2005, 18:29
سلام یک خبر بد برای فایر ای ها Opera 8.02 Build 7668 اومد دیگه من پیشنهاد می‌کنم که اینم شما تست کنید و خبرش رو بدید . :D :D