PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف پاسورد در برنامه winrar

baharan_2122
11-02-2007, 20:39
دوستان عزیز سلام
من با یه مشکل جدی روبرو شدم
از دیروز تا حالا بالاخره به زحمت تونستم یه برنامه رو دانلود کنم
این برنامهبا winrar فشرده شده بود و پاسورد داشت من حالا نمی دونم چه جوری این پاسورد برنامه وینرار رو حذف کنم اگه کسی بلده من ممنونش می شم.

J A V I D
11-02-2007, 21:01
تا اون جایی که من اطلاع دارم راهی برای حدف پسورد وجود نداره یعنی برنامه ای من ندیدم ولی برنامه هایی هستن که کلیه حالت مختلف رو تست می کنن تا بالاخره بتونن پسورد رو باز کنن که این حالا شاید یه ماهی طول بکشه تا به پسورد مورد نظر برسه

hossein_dig
11-02-2007, 22:07
سلام
من هم این مشکل داشتم برنامه پیدا کردم با نام
Rar Cracker
ولی متاسفا هرچی تو هاردم گشتم پیدا نکردم اپ لودش کنم ولی شما تو اینترنت بگردی هست من از این سایتای فارسی گرفتم با آموزش بود ولی من نتونسنم باهاش کارکنم

mir@
11-02-2007, 22:17
تا اونجایی که من میدونم از محالاته.
بگردی دنبال پسوردش زودتر به نتیجه میرسی

j0l6
11-02-2007, 22:28
دوست عزیز شما اسم کامل یا یه قسمتی از فایل rar رو تو گوگل سرچ کن یا اینکه لینک دانلود فایل رو سرچ کن بعد گوگل سایتی رو که لینک اون فایل رو گداشتن رو نشون میده و اگه پسوردی داشته باشه هم تو همون سایتهایی گه لینک فایل رو گذاشتن توسط کسی که فایل رو اپلود کرده گذاشته شده
اگه متوجه نشدی لینک فایل رو بزار اینجا خودم سرچ کنم
موفق باشی

hossein_dig
11-02-2007, 22:28
اینم لینک برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واینم کرکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

J A V I D
11-02-2007, 22:43
حالا واقعا جواب می ده ؟!؟

nooshabeh
11-02-2007, 23:02
اینم یه لینک دیگه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم پسورد فایل:

piishii
11-02-2007, 23:14
حالا واقعا جواب می ده ؟!؟

سلام.
نه عزیز احتمالش 1 %
من یکی داشتم .
اما از بس سیستم قوی میخواد که ما هم نداریم برای همین صرف نمیکنه.
تازه بعد از این همه که بذاری پسوورد رو ریکاوری کنه میبینی شاید پیدا نکنه شاید هم اشتباه باشه .
من که 2 ساعتی برای پسوورد یک فیلم سیستمم مشغول همین کار بود و تخمین زده بود برنامه که هنوز 7 ساعت دیگه کار داره بی خیال ماجرا شدم !

baharan_2122
12-02-2007, 19:48
دوست عزیز شما اسم کامل یا یه قسمتی از فایل rar رو تو گوگل سرچ کن یا اینکه لینک دانلود فایل رو سرچ کن بعد گوگل سایتی رو که لینک اون فایل رو گداشتن رو نشون میده و اگه پسوردی داشته باشه هم تو همون سایتهایی گه لینک فایل رو گذاشتن توسط کسی که فایل رو اپلود کرده گذاشته شده
اگه متوجه نشدی لینک فایل رو بزار اینجا خودم سرچ کنم
موفق باشی

با سلام و عرض ارادت
من فكر كنم راه حل شما بسيار جالب و خوب مي باشد حتما از آن استفاده مي كنم و نتيجه را اطلاع مي دهم البته دوست عزيزمان يه برنامه گذاشته اون رو هم چك مي كنم .

baharan_2122
12-02-2007, 19:55
اینم یه لینک دیگه:
اینم پسورد فایل:

سلام
من از شما متشكرم
حالا من گذاشتم رو يافتن كي پيدا كنه خدا عالمه